МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагдаа юу зандалчин уу ” уран сайхны кино
  • 10:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Миний сонгосон мэргэжил:Шүдний эмч
  • 11:50
    Асуудал шийдэл
  • 12:20
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 12:50
    Урлан
  • 13:00
    “Алтайн эзний дуудлага” баримтат кино
  • 13:30
    “Буратино” хүүхдийн жүжиг
  • 14:35
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:05
    Билгийн мэлмий
  • 15:35
    Хөгжмийн агшин
  • 15:40
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 16:00
    “Дайсагнал” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:45
    “Токио-2020” паралимпийн наадамд Монголчууд
  • 17:30
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 18:30
    Хөшөөт төслийн үр өгөөж ба ирээдүй
  • 19:00
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 19:30
    Талын Монгол брэнд
  • 19:45
    Өв эрдэнэ
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021
  • 22:40
    “Төмөр Иван” уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    "Жаран голыг гэтэлсэн аян" Баримтат кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 11:00
    Хүрээ цам 2021
  • 12:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:00
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /47/
  • 17:45
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 21/
  • 18:00
    "Гранд Маршал - Сити резиденс"
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Шар шувууны дуун" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Бизнесийн эрин" олон ангит кино /48/
  • 21:20
    Монгол Улсын Их Хурлын нөхөн сонгууль 2021
  • 21:35
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 22:20
    "Таарсан хоёр" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 75,76,77-р анги
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 16:20
    "Дэлхий хавтгай"
  • 17:25
    "Хубилай" ОАК 38-р анги
  • 18:10
    "Хүндийн хүчний уналт" ОА хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 80-р анги
  • 21:10
    "УИХ-ын нөхөн сонгууль-2021"
  • 21:30
    "Авдрын мухарт 25 жилд"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хубилай" ОАК 39-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "Гайхамшигт амьдрал" 11.12-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    Булганхангайн хурд 2021 нэгдүгээр хэсэг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд
  • 17:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Бизнес мэдээ"
  • 17:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    "Хөдөлмөрийн хүний төлөө" Монголын эрчим хүч,геологи,уул уурхайн үйлдвэрчний эвлэлийн 25жилийн ойд зориулав
  • 18:30
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Гайхамшигт амьдрал" 13-р анги анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    Нөхөн сонгууль
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" 26.27.28-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:30
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:35
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:45
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Теле концерт
  • 10:00
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 11-р анги
  • 11:00
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    К-pop хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 15:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хаикюү" хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 17:00
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Гранд Маршил-Сити резиденс нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 6/
  • 21:40
    “Эрхэм шүүгч” ОАУСК, 12-р анги
  • 22:55
    "Асуудал шийдэгч 1" УСК
  • 00:35
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    "Хуйвалдаан" МУСК

C1

  • 08:00
    "Үүргэвчтэй аялал-1" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 67,68,69-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 13:40
    "Цус" СОАК 15-р анги
  • 14:50
    "Цус" СОАК 16-р анги
  • 16:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 17:10
    "Who is he" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Миний хүүхдийн гэрийн даалгавар" зорилтот төсөл. Дугаар 7
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    "Алганы хээ" ток шоу /давталт/
  • 22:00
    "Урвалт" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Нахиа
  • 10:00
    Адтай жаалууд ОАК 29-32
  • 12:00
    Сонголт ОАК-14
  • 12:30
    Сайн байна уу
  • 13:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:30
    Өдрийн мэнд
  • 15:00
    Адтай жаалууд ОАК 33-36
  • 17:00
    Сонголт ОАК-15-16
  • 18:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 19:30
    SBN news тойм
  • 20:30
    Хайрын хүч
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 22:30
    Эр хүн болгож өгөөч МУСК
  • 00:20
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 11
  • 03:30
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 8,9
  • 04:20
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Хятад бизнес эрхлэгчид" баримтат кино 5
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 8
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 07:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.39,40
  • 08:10
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 11
  • 09:05
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 8,9
  • 10:00
    "Гадаад дахь Хятадын компаниуд" Бразилд баримтат кино 1
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Маамуу нисдэггүй шувуу" хүүхэдэйн кино
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.5
  • 12:35
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 13:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.39,40
  • 13:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 13
  • 14:35
    "Амар мөрөн" баримтат кино 1
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 8
  • 16:15
    "Үндэсний мөнгөний бодлого" нэвтрүүлэг 1
  • 17:20
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 12
  • 18:25
    "Search" ОАК 13-15
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    Нөхөн сонгууль-2021
  • 20:35
    "Өнгөрсөн үеийн зочид" ОАК 10,11
  • 21:50
    "Талын Монгол" бренд үзүүлж байна
  • 22:10
    Нөхөн сонгууль-2021
  • 22:25
    "Сарагосад олдсон гар бичмэл" УСК 2
  • 00:35
    "Охидын аминчхан яриа" ОАК 1.5

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.6,7-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    “Миний бяцхан одой морь” 2.22-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 59,60-р анги
  • 11:15
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 11:30
    Хамааран амьдрах моод
  • 11:40
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 1.9,10-р анги
  • 13:00
    Дэлхийн атлас
  • 13:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Бүх юм сайхан" ОАК 39-р анги
  • 15:00
    "Playing Love-2019" 1-р хэсэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Нүүдэл" баримтат кино
  • 17:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.24,25-р анги
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 61,62-р анги
  • 20:50
    Сакура брэнд
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Бүх юм сайхан" ОАК 40-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-15-р анги
  • 09:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 5-р анги
  • 10:30
    "Чоно" ХОАК 34-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 8-р анги
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-16-р анги
  • 15:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 5-р анги
  • 15:30
    Монгол өв соёл
  • 16:00
    "Чоно" ХОАК 34-р анги
  • 17:00
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1,2-р анги
  • 18:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-17-р анги
  • 18:30
    Евро 2020-Хөлбөмбөгийн жаран 11,12-р анги
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 6-р бүлэг 6-р анги
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 21:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1,2-р анги
  • 22:00
    "Парадисо"- Агуу Шоумен УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 07:05
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-10-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "9-р өрөө" СОАК 7,8-р анги
  • 14:10
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 3-6-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Хайрхан" аяллын нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 16:20
    "Гайхамшиг" УСК
  • 18:20
    "Инженерийн гайхамшиг" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 19:15
    "Талын Монгол брэнд " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол соёл Монголын баялаг" дугаар 7
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүлэг дугаар-1
  • 22:30
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" МУСК
  • 00:20
    "Хүйн холбоотой амьтад" баримтат кино
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 21-26-р анги
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Эрхэт Монгол үзүүлж байна
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК төгсгөлийн 15-16-р анги /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 18:10
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 19:00
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:30
    "Их хотын соёл-Сити ресидэнс" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Шумбагч онгоц U311" УСК
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:45
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ботгохон" төсөл - Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аялалын тойрог" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020
  • 16:20
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    Баялаг бүтээгчдийн өглөөний уулзалт
  • 20:30
    УИХ-ын цаг
  • 21:10
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - О.Отгонжаргал/ "Санжайн хишиг" ХХК /
  • 22:00
    Гунжиам:Сүнстэй эмнэлэг УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:40
    "Луугийн замнал (Way of the Dragon)" УСК
  • 10:30
    "Усан оргилуур (The Fountain)" УСК
  • 12:20
    "Мөрий (Runner Runner)" УСК
  • 13:50
    "Вегаст болсон явдал (What Happens in Vegas)" УСК
  • 15:40
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК
  • 17:55
    "Эх оронч (The Patriot)" УСК
  • 20:55
    "Орон орны будааны дээд сорт Япон Сакура будаа"
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (I.10-14-р анги)
  • 23:10
    "Долоон амьдрал (Seven Pounds)" УСК
  • 01:20
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 03:00
    "Чиний хэддэх нь вэ? (What's Your Number)" УСК
  • 04:40
    "Зөвхөн миний аз (Just My Luck)" УСК
  • 06:20
    "Эрин Брокович (Erin Brockovich)" УСК
  • 08:20
    "Өөр залуус (The Other Guys)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17-20-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 21-р анги
  • 10:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 22-р анги
  • 13:50
    Үндэсний урлагийн их театр: Бүжиг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Үндэсний урлагийн их театр: Хөгжим
  • 19:00
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 19:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:35
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:40
    П.Адарсүрэн: Ажиггүй идэр нас
  • 20:20
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 22:20
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 36,37-р анги
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ажлын өглөө" өглөөний хөтөлбөр
  • 09:35
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 22, 23-р анги
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Мэдэээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /орой/
  • 11:35
    "Кино миний амьдрал-5" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 14:00
    "Алтан ураг-Өв соёл" тоглолт үзүүлж байна
  • 15:00
    "Падингтон" хүүхэлдэйн кино
  • 16:40
    "Гүндүүгүй яриа-2" үзүүлж байна
  • 18:00
    "7/24" төсөл - Тоглох эрх үзүүлж байна
  • 18:35
    "7/24" төсөл - Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдийн тоглох эрх үзүүлж байна
  • 19:10
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 22, 23-р анги
  • 19:40
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 21:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 23:00
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Мөрөөдлийн аялал" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж
  • 09:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Азын 10000" сугалаа
  • 10:10
    "Шидэт үнсэлт" олон ангит кино 13,14-р анги
  • 11:10
    You plus Me
  • 11:55
    "Ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Хууль хэрэгжилт
  • 14:30
    "Сүүн үргэлжлэл" хамтарсан тоглолт
  • 17:15
    "Хөрөг нэвтрүүлэг" Г.Цэрэнлхам
  • 18:00
    "Азын 10000" сугалаа
  • 18:20
    Бизнес ба боломж
  • 18:55
    "Ирээдүй биднээс эхэлнэ" баримтат нийтлэл
  • 19:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Бяслагны үйлдвэрлэл
  • 22:10
    "Төгс төлөвлөгөө" уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:05
    "Ирээдүйн хот-China mega project " баримтат кино
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Би монгол хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үл таних эмэгтэй " МУСК

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Тобот Атлон III.11-16
  • 08:25
    Мини форс IV.7-8
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 5
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 5-6
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 3
  • 10:00
    Миний залуу насны романтик инээдэм III.1-5
  • 12:25
    Авьяастнуудын сургууль III.14-18
  • 14:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Мини Форс IV.9-12
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.41-48
  • 16:35
    Бяцхан автобус Таёо V.7-11
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 3
  • 18:15
    Learn to Draw- Дүүдлийн байшинд 9-10
  • 18:20
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 9
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 9-10
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 10
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь VIII.9-11
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл I.11-15
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Яагаад” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /13-15/
  • 09:25
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Адаг дулааны дайн” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Дархан Даши Намдаков” баримтат кино
  • 12:20
    “Би дүүтэй боллоо” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 13:00
    “Помпейн сүүлчийн шөнө” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Миний амьдрал “Хүслийн далайд сэлэгч”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хариуцлагатай нүүдэлчид”
  • 15:40
    ММ архив: “К2 уулын олон улсын хамтарсан авиралт”
  • 16:10
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:10
    “Тут хааны сүүлчийн нууц” танин мэдэхүйн баримтат кино 1-р хэсэг
  • 18:15
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:45
    Зураглал
  • 18:50
    “Явлаа, Ирлээ”
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Яагаад” танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /16-18/
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Зураглал
  • 21:40
    Нээлттэй засаг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 12:30
    Ярилцах цаг
  • 13:00
    Миний байшин
  • 13:30
    Хайрын зөвлөх ОАК 21,22-р анги
  • 15:00
    15 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:25
    Бизнес цаг
  • 16:30
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 18:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:40
    Монгол Алтайн барагшун
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Хайрын зөвлөх ОАК 23,24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    Marquee Matchup Timberwolves vs. Bulls 02/24/2021
  • 01:00
    Marquee Matchup Hornets vs. Kings 02/28/2021
  • 03:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Pelicans 03/01/2021
  • 05:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Clippers 03/02/2021
  • 07:00
    NBA Special: Looking Back at Reggie Miller
  • 08:00
    NBA Together: Steve Kerr
  • 08:30
    NBA Together: Jerry West
  • 09:00
    Marquee Matchup Spurs vs. Mavericks 03/10/2021
  • 11:00
    Marquee Matchup Timberwolves vs. Bulls 02/24/2021
  • 13:00
    Marquee Matchup Hornets vs. Kings 02/28/2021
  • 15:00
    Marquee Matchup Jazz vs. Pelicans 03/01/2021
  • 17:00
    Marquee Matchup Celtics vs. Clippers 03/02/2021
  • 19:00
    NBA Special: Looking Back at Reggie Miller
  • 20:00
    NBA Together: Steve Kerr
  • 20:30
    NBA Together: Jerry West
  • 21:00
    Аваргуудын лигийн тойм №01
  • 21:50
    PL (Шууд): Лийдс - Вест Хэм 6-р тойрог

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Осасуна - Бетис 6-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №6
  • 12:00
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 14:00
    Ла Лиг: Хетафе - Атлетико 6-р тойрог
  • 16:00
    ECL: Ренн - Тоттенхэм 1-р тойрог
  • 18:00
    La Liga World №7
  • 18:30
    La Liga Chronicles №5
  • 19:00
    La Liga Show №7
  • 19:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №13
  • 19:50
    Ла Лиг (Шууд): Алавес - Атлетико 7-р тойрог
  • 22:00
    Ла Лиг (Шууд): Валенсиа - Атлетик 7-р тойрог

SPS National

  • 01:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    UCL: Ливерпүүл - Милан 1-р тойрог
  • 11:30
    Non stop №01 - Sneaker
  • 12:10
    SPS Блиц S1 #3
  • 12:30
    Бөx: Бүх цэргийн наадам 2019
  • 15:30
    PL Вест Хэм - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 17:30
    Hisense Дээд лигийн тойм №11
  • 18:00
    Конференц лигийн тойм №1
  • 19:00
    NBA: Миннесота - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 21:00
    UEL: Спартак М. - Легия 1-р тойрог
  • 23:00
    Жүдо (Шууд): Загребын гранпри - Өдөр 2

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Грийн гэйт интернэйшнл" танилцуулга
  • 16:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Скай гарден резиденс" танилцуулга
  • 19:05
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мишээл резиденс" танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо Загребын Гранпри 2021 Өдөр 1
  • 11:30
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 14:00
    UFC: Смит-Спэн
  • 17:00
    UFC 254: Хабиб-Гэйжи
  • 19:00
    ONE: Heroes (Дугаар 9)
  • 20:00
    UFC: Смит-Спэн
  • 23:00
    Жүдо Шууд: Загребын Гранпри 2021 Өдөр 2

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Аялагч эр
  • 09:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Сувд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Ром олон ангит кино 1,2,3-р анги
  • 14:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Улаанбаатар
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Булганхангайн хурд 2021 аймгийн бүсийн уралдаан 1-р хэсэг
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танинмэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг - Зенятта
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Аялагч эр
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Сүлд үү, Тоо юу - Киото
  • 20:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:40
    Хүний заяа нэвтрүүлэг – Б.Зангад МУАЖ
  • 23:10
    Каскадийн эрдэнэс уран сайхны кино
  • 00:40
    Бизнес хөтөч
  • 00:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 01:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 89-91-р анги
  • 08:40
    "Зөрүү тавилан" ОАК 15-17-р анги
  • 10:30
    "Мин Лань бүсгүйн түүх" ОАК 70, 71-р анги
  • 12:10
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 13-15-р анги
  • 15:40
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргал бэлэглэгч" ОАК 93, 94-р анги
  • 18:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Зөрүү тавилан" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:25
    Орон орны будааны дээд сорт Япон Сакура будаа
  • 20:30
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 18-р анги
  • 21:56
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 3, 4-р анги
  • 23:50
    "Зөрүү тавилан" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:55
    "Вайкикид тавтай морил" ОАК 18-р анги
  • 02:05
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Сакраменто - Филаделфиа 2020-21
  • 02:00
    PL: Ман Сити - Саутхэмптон 5-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Финикс - Майами 2020-21
  • 06:00
    PL: Ливерпүүл - Кристал П. 5-р тойрог
  • 08:00
    PL World №05
  • 08:30
    NBA: Филаделфиа - Л.А Лэйкерс 2020-21
  • 10:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №04
  • 11:00
    PL: Вест Хэм - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 13:00
    PL World №06
  • 13:30
    NBA: Даллас - Портлэнд 2020-21
  • 15:30
    NBA: 30 баг 30 өдөр №05
  • 16:00
    PL: Тоттенхэм - Челси 5-р тойрог
  • 18:00
    NBA: 30 баг 30 өдөр №06
  • 18:30
    PL World №07
  • 19:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №26
  • 19:20
    PL (Шууд) Челси - Ман Сити 6-р тойрог
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №27
  • 21:50
    PL (Шууд) Ман Ютд - А. Вилла 6-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 10:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 17-р анги
  • 10:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 11:20
    Моролаш зураг авалт 5- 8-р анги
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Буш хүүгийн үлгэр" МУСК
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Ярьдаг мод" хүүхдийн жүжиг
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 18-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хэцүү даалгавар" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Ц. Галдандагва
  • 07:50
    Монголын спорт-түүх: 1986 оны өсвөрийн улсын аварга “Хүч” баг
  • 08:55
    Бахархал: МУГТ П. Өнөрбат
  • 09:25
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-4
  • 09:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 10:00
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН”-шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Оюутны универсиад наадмын Сагсан бөмбөгийн тэмцээн
  • 18:05
    Оддын замнал: Аргентин хөлбөмбөгчин Эмилиано Сала
  • 18:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-6
  • 18:55
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” төслийн тухай
  • 19:25
    Спорт хобби
  • 19:55
    “MNB SPORT- ОНЛАЙН” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэг
  • 22:25
    Монголын спортын-түүх: Алдар нийгэмлэгийн хөлбөмбөгчид
  • 23:25
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Парламент подкаст
  • 09:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Парламент подкаст
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Парламент подкаст
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Үүцээ нээх нэвтрүүлэг
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эдийн засгийн аюулгүй байдал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Ярих өнцөг

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-9
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн Заяа
  • 11:50
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    Эрүүл мэнд: Нано наалт18
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Баримтат кино
  • 17:00
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-10
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник35
  • 19:30
    “Луужин” хүүхэд, танин мэдэхүй
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн Эрхэм хүмүүс
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Зөв хооллоё19
  • 21:30
    Сонгууль-2021
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Амьдралын хүрд” Сайн дурын даатгал
  • 10:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 12:15
    “Миний сонгосон мэргэжил” Мехатораникч
  • 12:35
    “Цаг хугацааны машин” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 13:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:55
    Хүүхдийн эрх
  • 15:00
    “Аминаас үнэтэй эх орон” кино концерт /2014он/
  • 16:15
    Гэр бүлийн хичээл:Жинхэнэ аав хүн гэж хэн бэ?
  • 16:30
    “Монгол оюутан” Лионы хөгжмийн их сургуулийн оюутан Б.Нандингуа
  • 16:40
    “Ижий аав” хоёр минь хөрөг нэвтрүүлэг Эрүүлийг хамгаалахын тэргүүний ажилтан, дэд хурандаа Ж.Найдан
  • 17:30
    Урлан
  • 17:35
    “Зогсошгүй” Үндэсний шигшээ багийн тамирчин,Олон улсын хэмжээний мастер Б.Мишээлт
  • 18:05
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг
  • 19:05
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Гэр бүлийн хүмүүжил”
  • 19:35
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:45
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Л.Банзрагч "Хөх толботой Монгол"
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 12:20
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Токио 2020" Зуны XXXII Олимп: Каратэ
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Сонирхолтой гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:20
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 22:15
    "Хөрш" МОАК 11,12-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

IX/2522:30

Монгол ТВ

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" МУСК

IX/2512:10

AsianBox

"Вайкикид тавтай морил" ОАК 13-15-р анги

IX/2507:00

МҮОНТ

“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр