МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 09:40
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 10:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эдлэнгийн эзэд” Хөвсгөл аймгийн Тариалан сумаас бэлтгэв
  • 14:30
    Б.Явуухулан: “Би хаана төрөө вэ”
  • 14:45
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 16:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Сүлд
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Асуудал, Шийдэл
  • 18:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 21:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Самурай 1” Уран сайхны кино
  • 00:15
    MNB энэ 7 хоногт
  • 00:25
    Монголын спорт - 100 жил
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /32/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле хичээл 4-р анги /Иргэний ёсзүйн боловсрол/
  • 10:40
    MY VOICE шоу - тайзны ард
  • 11:30
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /10/
  • 12:25
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:30
    Телекино үйлдвэрийн 50 жилд: Дурсамж дүүрэн он жилүүд
  • 14:05
    "Захиас" Монголын уран сайхны кино
  • 14:15
    Гольф тоглоцгооё
  • 14:45
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 15:55
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /17,18/
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:30
    Хонхор Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 19:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:05
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /11/
  • 21:30
    Гольф тоглоцгооё
  • 22:00
    Entertainment zone
  • 22:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /71,72/
  • 23:55
    "Караоке" олон ангит кино /5/
  • 00:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:10
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 12:00
    "Яллагч" ОАК 10-р анги
  • 13:00
    "Хонхор БМХҮТП" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Сонин хачин"
  • 13:50
    "New wave"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ухаарал хайрлахуй"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хайр царцаасан өвөл" Японы оак 7-р анги
  • 17:30
    "Өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Аалз" ОАК 1-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хавтгай"
  • 22:00
    "Хонхор БМХҮТП" үзүүлж байна
  • 22:30
    "Илгээлтийн зөнч Атарү" Японы оак 1-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:55
    Танд тустай агшин
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Теле хичээл 6-р анги - Түүх
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Биологи
  • 12:00
    "Хуан Жи Ни" 14 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дуулах өдөр 10жил
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хот"
  • 19:00
    Хонхор Барилгын материалын худалдаа,үйлдвэрлэл,технологийн парк"
  • 19:30
    "Хуан Жи Ни" 15 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бэрх биш ээлтэй " Цагаан шөнө хамтлагийн шууд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бяцхан хунгийн бүжиг" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 38-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    Хандивын тоглолт
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:20
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 39-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 10:05
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 70,71-р анги
  • 10:20
    "Зүүдэнд оромгүй явдал" МУСК
  • 12:00
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 121-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • 15:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 16:05
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 70,71-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 48-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 9-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 5-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 49-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 9-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" Олон ангит кино 121-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    ТВ хичээл 10-р анги: Нийгэм судлал
  • 09:30
    ТВ хичээл 10-р анги: Монгол бичиг
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Нахиа
  • 11:00
    Адтай жаалууд ОАК-138,139
  • 12:00
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Дэггүй хөрш-2 ОАК
  • 15:00
    Happy 31
  • 15:50
    Business time
  • 16:40
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэггүй хөрш-3 ОАК
  • 19:30
    Их эмч
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зүүд 3650
  • 22:00
    Happy 31
  • 23:00
    Дэггүй хөрш-3 ОАК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    "Сайн уу багшаа" ОАК 13
  • 02:30
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 1
  • 03:35
    Мэдээ
  • 04:25
    Эфир заварлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 49-52
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 13
  • 08:50
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 1
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин" ахлах бэлтгэл бүлэг
  • 10:30
    Теле хичээл: "Нийгэм ахуйн баримжаа" 1-р анги
  • 10:50
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 58,61
  • 11:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 2
  • 12:35
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 12:45
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 13:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 54-57
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Нано бальзам
  • 14:30
    "Мора" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Байгаль,нийгмийн орчин" ахлах бэлтгэл бүлэг
  • 16:20
    Теле хичээл: "Нийгэм ахуйн баримжаа" 1-р анги
  • 16:40
    "Өв соёл" Ёохор
  • 17:00
    "Хонхор барилгын материалын худалдаа,үйлдвэрлэл,технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Сайн уу багшаа" ОАК 14
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Нийслэл хүүхэн" ОАК 2
  • 21:40
    "Өв соёл" буриад гутал
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 5
  • 23:00
    "Бид хоёрын унтаж чадахгүй шалтгаан" кино драм
  • 00:25
    "IG" шоу 2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.18-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.19,20-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.23,24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 75,76-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 6.5,6-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№28)
  • 13:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№28)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№45,46)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№24)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№24)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№24)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 2.1,2-р анги
  • 17:05
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.25,26-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 77,78-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.7,8-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 2.3,4-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-24,25,26-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 34-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-24,25,26-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Иргэний ёс зүйн боловсрол /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 34-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-24,25,26-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 35-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 25-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Олсон дээр алхагч" баримтат кино
  • 13:20
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:45
    Миний Монголын соёл
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 1-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 26-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 24
  • 21:30
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 2-р анги
  • 23:20
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 19-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:10
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блэк вэе" УСК
  • 14:35
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-2
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 5-р анги
  • 18:45
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 20-р анги
  • 21:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 22:30
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 00:35
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 02:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    "Босуул" УСК
  • 08:30
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 103-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон төсөл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 8-р анги /давталт/
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 104-р анги
  • 15:05
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /БРАЗИЛ - СОЛОНГОС 1-р хэсэг/
  • 15:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 9-р анги
  • 20:10
    "ББДХ"-ны бага хурал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 22:00
    "Нар хиртэлт" УСК
  • 23:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:45
    "Ривердэйл" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 11:20
    "Гялбаа (Shine)" УСК
  • 13:00
    "Найзууд" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 14:40
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК
  • 16:50
    "Приусны Босс" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.15-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 20:35
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 23:10
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 01:05
    "Хатан зоригтон (Braveheart)" УСК
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.15-р анги)
  • 04:45
    "Найзууд" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 05:30
    "Бидний дундах уул (The Mountain Between Us)" УСК
  • 07:15
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 10:10
    "Залуу нас" ХОАК 29-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хөдөлгөөн эрүүл амьдрахуйн үндэс 3
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 13:25
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:35
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хөдөлгөөн эрүүл амьдрахуйн үндэс 3
  • 13:55
    "Банкир" СОАК 12-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 30-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 09,10-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    "Сүхбаатар" хөлөг онгоцыг татан гаргах тусгай ажиллагаа
  • 20:30
    Чөтгөрийн ангууч 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:00
    "Банкир" СОАК 13-р анги
  • 22:10
    Тэнгэрээс буусан од МУСК
  • 00:10
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 10:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 11:10
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 11:25
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 18:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:00
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 21:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:45
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 22:00
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 23:20
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:35
    Бизнес ба боломж
  • 11:10
    "Учрал " монголын уран сайхны кино
  • 12:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 13:55
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Д.Сосорбарам
  • 18:00
    Бизнес ба боломж
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Цагаан шөнө" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Учралын баяр-3" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 21:15
    "Хамтран амьдрагч" Монголын уран сайхны кино
  • 23:05
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.25-26
  • 07:35
    Мини Форс II.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо V.19-20
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.13
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 26
  • 10:00
    Миний найз Watch car 35-36
  • 10:30
    Миний бяцхан одой морь-Эверфригийн домог
  • 12:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 9
  • 12:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 8
  • 12:25
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 50-51
  • 12:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 49-50
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 52-53
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.25-26
  • 13:30
    Врумиз II.13-14
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд II.3
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.21-24
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 13
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 1
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро I.1-4
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 13-14
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 54-55
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 52-5
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 51-52
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 56-57
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 9
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 54
  • 19:00
    Миний найз Watch car 37-38
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цэнхэр хаврын жим 9-10
  • 22:00
    Миний бяцхан одой морь-Солонгон чулуу
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    Bloomberg үзүүлж байна: Компанийн нууц /Pixar-3/
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг: Вакцины гуравдугаар тунд хамрагдах шаардлага, үндэслэл...
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Эзэнт гүрний инженерийн байгууламж” танин мэдэхүйн цуврал баримтат кино /Перс/ УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг шууд дамжуулна.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Томилолтоос ирлээ. Дархан, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 19:20
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    Нээлттэй засаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    “ММ таван минут”
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Теле концерт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Теле концерт
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    МШХ-ны холбооны 31 дэх удаагийн УАШТ нээлт
  • 13:00
    Нийслэл хүү МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Монголын шагайн харвааны холбооны бүтэц, эрх зүйн орчин
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Фү Яаогийн домог ОАК 29,30-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:00
    Малчин заяат бүсгүй тоглолт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Фү Яаогийн домог ОАК 31,32-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. Bucks Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Marquee Matchup
  • 10:00
    2021 NBA Season: Pistons vs. Suns Live
  • 12:30
    NBA Action 3106
  • 13:00
    Marquee Matchup
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Pistons vs. Suns Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Pistons vs. Suns Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №17
  • 09:30
    UCL: Бешикташ - Аякс 5-р тойрог
  • 11:30
    Ла Лиг: Эспаньол - Сосьедад 15-р тойрог
  • 13:30
    La Liga Chronicles №13
  • 14:00
    UCL: Атлетико - Милан 5-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Реал М. - Севийя 15-р тойрог
  • 18:00
    UCL: Вийярреал - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Show №16
  • 20:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Барселона 15-р тойрог
  • 22:30
    Ла Лигийн тойм №15
  • 23:30
    LaLiga World №17

SPS National

  • 00:00
    Бөх: "Бахдам гарамгай" цуврал Уран хурц барилдаан
  • 03:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №67
  • 03:20
    PL (Шууд): Тоттенхэм - Брентфорд 14-р тойрог
  • 05:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #3
  • 10:00
    NBA (Шууд): Детройт - Финикс 2021-22
  • 12:30
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #5
  • 13:00
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #6
  • 13:30
    ONE: Inside the Matrix
  • 16:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Барселона 15-р тойрог
  • 18:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Action №03
  • 20:00
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #7
  • 20:30
    PL World №13
  • 21:00
    NBA: Чикаго - Нью Йорк 2021-22
  • 23:00
    NBA Gametime №32
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1488
  • 11:00
    ONE: King of the Jungle
  • 13:30
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 16:00
    UFC: Виттэйкер-Гастелум
  • 18:30
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 20:30
    ONE Шууд: Winter Warriors
  • 23:30
    UFC Connected 4-13

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд Arc de triomphe
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 11-р анги /давталт/
  • 11:00
    7-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Гэр ахуйн цахилгаан хэрэгслийг ашиглах
  • 11:23
    8-р ангийн Монгол хэл Эсрэг утгатай үг
  • 11:45
    9-р ангийн Математик Процентийн бодлого бодох
  • 12:10
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хурдан морьдын уралдаан
  • 16:20
    Бизнес хөтөч
  • 16:30
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Азын 10 байр
  • 19:10
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Маврики
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 00:00
    Бизнес хөтөч
  • 00:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 5, 6-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 30
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 47, 48
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 1, 2-р анги
  • 11:35
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 12:20
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 3, 4-р анги
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "Ер бусын чи" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:30
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК 7, 8-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 3, 4-р анги
  • 20:30
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 5-р анги
  • 21:30
    "Чан Ань дахь хамгийн урт өдөр" ОАК 5, 6-р анги
  • 23:15
    "Нууцлаг эр" ОАК 3, 4-р анги
  • 00:25
    "Нагигийн урт амралт" ОАК 5-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Филадельфиа - Бостон 2021-22
  • 02:30
    Премьер лигийн тойм №14
  • 03:30
    PL World №16
  • 04:00
    PL (Шууд) Ман Ютд - Арсенал 14-р тойрог
  • 06:15
    SPS Production Time
  • 06:30
    PL: Вотфорд - Челси 14-р тойрог
  • 08:30
    NBA (Шууд) Чикаго - Нью Йорк 2021-22
  • 11:00
    PL: А. Вилла - Ман Сити 14-р тойрог
  • 13:00
    NBA: Филадельфиа - Бостон 2021-22
  • 15:00
    PL: Эвертон - Ливерпүүл 14-р тойрог
  • 17:00
    NBA: Нью Йорк - Брүүклин 2021-22
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №14
  • 20:00
    NBA Gametime №32
  • 20:30
    NBA Action №06
  • 21:00
    PL Netbusters №13
  • 21:30
    PL World №17
  • 22:00
    NBA: Детройт - Финикс 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:45
    Зарын цаг
  • 13:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бизнесийн амжилт
  • 15:15
    Зарын цаг
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1.Монгол бичиг- Үгсийн язгуур болон бүтээврийг таних 2.Газар зүй- Галт уулшил,газар хөдлөлт
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Таны эрүүл мэнд нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 42-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Анхны харц"МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Ц. Галдандагва
  • 07:45
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 08:10
    Зочны ярилцлага
  • 08:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1988 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 08:45
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021”
  • 18:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1989 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Хөл бөмбөгийн цаг: Хөл бөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-16 /12-16 нас/
  • 18:55
    Монголын спортын түүх
  • 19:45
    Бахархал: Олон улсын хэмжээний мастер Н. Сандагдорж
  • 20:25
    Спорт-Хобби: Волейболийн шүүгч, спортын мастер Х. Золдэлгэр
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1989 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:55
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 09:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Ярих өнцөг
  • 23:00
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:20
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Ярих өнцөг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 4-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Ахмадын сургаал алт
  • 16:55
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Авто хими" ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 5-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 11-р анги
  • 11:15
    “Хайрлаарай” Эрэгтэй,Эмэгтэй
  • 12:15
    “Чин сэтгэл” Эрдмийн өглөг
  • 12:30
    Амьдралын загвар
  • 13:00
    Монгол бичгийн хичээл: дугаар-5
  • 13:20
    Сургамжит өгүүллэгүүд
  • 13:30
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 14:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:40
    “Оцон шувууны амьдрал” баримтат кино
  • 16:00
    “Тав арван үг” ТВ Подкост
  • 17:00
    “Манай гэр бүл” цуврал Сайн үйл
  • 17:20
    Сансрын эринийхэн
  • 18:00
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:45
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 12-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ" теле концерт
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 14:50
    О.Эрдэнээ "Гэгээн эгшиглэн"
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 23,24-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амрыг эрье"
  • 21:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0320:05

NTV

"Нийслэл хүүхэн" ОАК 2

XII/0320:35

MovieBox

"Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК

XII/0323:10

MovieBox

"Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК