ZURAGT.mn шинэчлэгдлээ!

Яг одоо гарч буй хөтөлбөрийг заах цэнхэр тууз нь мөн тухайн хөтөлбөрийн дуусах хугацааг илэрхийлнэ. Хэрвээ манай сайт танд таалагдвал бусаддаа мэдэгдэж дамжуулахыг хүсье :)

МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Спортын мэдээ
  • 08:00
    “Гүрү гүрү” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:30
    Спорт таны амралтанд: Инчон-2014 Азийн пара наадмын тойм 1-р хэсэг
  • 10:30
    “Ярилцья” /шууд/
  • 11:30
    “Сонирхолтой шинжлэх ухаан” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Сурагчдын амралтанд:”Тайгаагийн адал явдал” Японы олон ангит кино 10-р анги
  • 12:30
    “Сувдан сондор-10” аялал /цуврал/
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:10
    “Монсантогийн хүссэн дэлхий” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    “Magic house” бага ангийн сурагчдад зориулсан англи хэлний хичээл
  • 15:20
    “Сая фунтын мөнгөн тэмдэгт” уран сайхны кино
  • 17:10
    Соно студи: “Найзууд” цуврал хүүхэлдэйн жүжиг
  • 17:30
    Монгол бөхийн асуудлаар: ”Хаялцах барьцыг халах уу авах уу? ”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Чадвал бариарай” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Тайзны ард: Монгол улсын урлагийн гавьяат зүтгэлтэн найруулагч Н.Ганхуяг “Бүүвэй” жүжгийн тухай
  • 19:35
    Нээлттэй засаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Спортын мэдээ
  • 21:05
    “Гэгээн үдэш” соёл урлагийн хөтөлбөр
  • 21:55
    “Мөнгө тээвэрлэгчид” уран сайхны киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 22:45
    Английн Премьер лигийн аварга шалгаруулах тэмцээний улирлын тоглолтыг шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 00:50
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    Өдрийн өнгө
  • 07:05
    City news
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:10
    To Be or not To Be-2014
  • 11:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 12:00
    Business news
  • 12:20
    Сараана цэцэгстэй байшин Оросын олон ангит кино 23-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Business news
  • 15:40
    Улс төрд шинэ манлайлагч Зорилтот тв төсөл
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Дэлхийн нүүдэлчдийн наадам 2-р хэсэг
  • 18:20
    BTV “Now Mongolia” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business news
  • 19:00
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Содон хороолол Орчин үеийн барилгын шинэ өнгө төрх
  • 20:40
    Сараана цэцэгстэй байшин Олон ангит кино төгсгөлийн 24-р анги
  • 22:10
    To Be or not To Be-2014
  • 23:00
    Business news
  • 23:20
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Өдрийн өнгө

MN25

  • 07:00
    эфир: эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино /80-р анги/
  • 10:30
    шинэ өдөр хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    biz house
  • 13:00
    "халуун хайр" оак /51-р анги/
  • 14:10
    " ам нээвэл..." гадаад хэргийн сайд асан ц.гомбосүрэн
  • 14:50
    "rec on" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "доктор жин" оак /8, 9-р анги/
  • 16:50
    манцуйтай тамирчин
  • 17:10
    "ухаарал ирэхүй"
  • 17:30
    "хүчирхэг арван нэг" хүүхэлдэйн кино /81-р анги/
  • 17:55
    манай дэлгэцнээ
  • 18:00
    "bon appetit" муста, дуучин х.оюунбилэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "халуун хайр" оак /52-р анги/
  • 21:45
    "ухаарал ирэхүй"
  • 21:50
    "амжилт" "хатан сүлжээ" ххк захирал б.бадамханд
  • 22:50
    "доктор жин" оак /10, 11-р анги/

TV5

  • 06:05
    мэдээ мэдээллийн "цаг"хөтөлбөр
  • 08:20
    танд тустай агшин
  • 08:30
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "эрт босвол нэгийг дуулна"өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    "надгүйгээр үргэлжилсэн амьдрал" оакино 53-р анги
  • 10:50
    бизнес мэдээ
  • 11:00
    "у "хөтөлбөр
  • 13:50
    бизнес мэдээ
  • 14:00
    "хувь заяаны хишиг " оакино 31, 32-р анги
  • 15:15
    "хувь заяаны хишиг " оакино 33-р анги
  • 16:00
    tv mall
  • 16:55
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    танд тустай агшин
  • 17:35
    reach the beauty нэвтрүүлэг
  • 18:35
    бизнес мэдээ
  • 18:45
    "надгүйгээр үргэлжилсэн амьдрал" оакино 54-р анги
  • 20:20
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "орчин үеийн барилгын шинэ өнгө төрх содон хороолол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг"хөтөлбөр
  • 23:15
    "refresh karaoke battle" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    house location үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:30
    бизнес мэдээ
  • 00:40
    танд тустай агшин
  • 00:50
    таны сонголтонд
  • 01:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Гадаад мэдээ
  • 07:30
    Айлдвар
  • 07:40
    “Ну погоди” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Ном хурах цаг”
  • 08:30
    “Энэ өглөө хөтөлбөр”шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:30
    “Отгон тэнгэрийн хувилгаан - Наробанчин гэгээнтэн” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 11:50
    “Sale box” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Үндэсний шилдэг 100 брэнд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Business maximum 88
  • 13:30
    “Гэгээн саран илд” олон ангит УСК 12-р анги /давталт/
  • 14:40
    “Бурхан багшийн бясалгал” нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Ховд аймгийн Цэцэг сумын 90 жил”-ийн ойн баяр наадам 1-р хэсэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг №04
  • 18:40
    “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг /3-р хэсэг /
  • 19:20
    Business maximum 88
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Гадаад мэдээ
  • 21:00
    Орчин үеийн барилгын шинэ өнгө содон хороолол нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Гэгээн саран илд” олон ангит УСК 13-р анги
  • 22:20
    Business maximum 88
  • 22:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 23:20
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК /23-р анги/
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Гадаад мэдээ
  • 01:50
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 08:00
    “Сэрүүлэг ” өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    Азтай агшин /арилжааны нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    + Цэнэг амралтын хөтөлбөр
  • 13:00
    Sale box таньд тустай цаг
  • 13:40
    Технологийн эрин үе танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    Хүүхдийн цаг
  • 14:30
    Брайн капитал эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Дараагийн хуудас” танин мэдэхүйн булан
  • 15:20
    Хамтдаа2 супер реалити шоу /№6,7 давталт/
  • 16:40
    Нэргүй нэвтрүүлэг мэдээллийн мөрөөр /давталт/
  • 17:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    40 хором анализ нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эрүүл мэндийн салбарын хөгжил хөтөлбөр -3
  • 19:10
    Найзууд хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шөний толь 7 хоногийн тойм мэдээ
  • 20:30
    Толийн дуранд мэдээллийн мэдээ
  • 20:40
    Бизнес толь мэдээлийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монгол хүний саруул ухаан танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Ретро аккорд хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Амьдралын өнгө нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:50
    “Дараагийн хуудас” танин мэдэхүйн булан
  • 23:00
    Монгол кино төсөл
  • 00:30
    Шөний толь 7 хоногийн тойм мэдээ
  • 01:00
    “Толийн дуранд” мэдээ
  • 01:10
    Хамтдаа супер реалити шоу № 6,7 /давталт/

TM

  • 09:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 10:00
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:
  • 10:20
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Цистит түүний хүндрэл
  • 10:40
    ТМ тусгай сурвалжлага:Харийн оронд эрх чөлөөгөө хасуулагсдын хувь заяа
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:10
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Best буйдан /
  • 12:20
    Зарын цаг
  • 12:30
    "Тэрра гарагийн төлөөх тулаан " хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Хэмнэл" өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Дэлхийн цаг: Евромакс
  • 16:10
    МУСТА Д.Намсрайноров-2014 тоглолт
  • 17:50
    Зарын цаг
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 19:00
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Best буйдан /
  • 19:10
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:40
    " Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Top ten сургалтын төв үзүүлж байна/
  • 19:50
    "Тор sport " нэвтрүүлэг:Мoto sport-2014
  • 20:20
    "Тор мessage" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Realty time " үзүүлж байна:Тime square
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Миний нагац эгчийн амьдрал" УСК

C1

  • 08:00
    "Ховор хүмүүс" МУСК
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    2 ээж 10 хүүхэд
  • 13:00
    "Нэр зээлдэгч" ОАУСК
  • 14:00
    PBR 2014: /Мэргэжлийн бух унаачид/
  • 15:00
    Европын лигийн тоглолт
  • 17:00
    Хаус дизайн
  • 17:30
    Канад хаус
  • 18:00
    Хамтрагч
  • 18:30
    Т-цаг
  • 19:30
    "19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Жудо: Абу Дабигийн "Их дуулга"
  • 23:00
    Шоу биз тойм
  • 23:30
    "Спартак -Тулааны талбайн бурхад" УСК 6-р анги
  • 00:30
    Мэдээллийн хөтөлбөр

SBN

  • 06:30
    “SBN news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Өсвөрийн баатрууд ” Хүүхэлдэйн кино 39-р анги/давталт/
  • 08:00
    “Нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Осмо: Зуслан
  • 08:45
    “Бидний хайртай Реймонд” 83,84-р анги /давталт/
  • 09:35
    “Ээдэм” хошин хөтөлбөр /давталт/
  • 10:05
    “Мөнхийн бүтээл” ОАК 15-р анги /давталт/
  • 11:05
    “Нүүдэллэж буй соёлууд” тэмдэглэл /давталт/
  • 11:35
    “Лизагийн дурлал” ОАК 128-130-р анги /давталт/
  • 12:45
    Осмо: Хашаа
  • 13:00
    Сайхан хооллоорой
  • 13:20
    “Бидний хайртай Реймонд” 85,86-р анги
  • 14:10
    “Манай аялгуу-2” №11,12 /давталт/
  • 15:00
    “Хүний сайхан сэтгэл” МУСК
  • 16:20
    Баримтат дэлгэц
  • 17:10
    “Өсвөрийн баатрууд” Хүүхэлдэйн кино 40,41-р анги
  • 18:00
    “Нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    SBN news
  • 19:10
    “Лизагийн дурлал” ОАК 131-133-р анги
  • 20:30
    “Гялбаа” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “SBN news”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Үүлэн дундуур алхсан нь” УСК
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

NTV

  • 07:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "Түмэндээ алдартай сүүдэр ший"
  • 08:35
    Хүний түүх
  • 08:55
    "NTV 8-н жил" /шууд/
  • 09:10
    "Халх голын жимээр" Өвөө Дөөдөө хоёр /1-р хэсэг/
  • 09:30
    “Сайн өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:00
    "Халх голын жимээр" Өвөө Дөөдөө хоёр /2-р хэсэг/
  • 13:20
    Монголын уран сайхны кино "Зүүдэнд ч оромгүй явдал"
  • 15:05
    Хүний түүх
  • 15:20
    NTV 8-н жил /шууд/
  • 15:30
    "NTV sport-8" баярын хөтөлбөр
  • 16:00
    NTV 8-н жил /зочны шууд ярилцлага/
  • 16:30
    "8-н жил 8-н дурсамж" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    NTV 8-н жил /шууд/
  • 17:15
    "Ойн баяраар оргил өөд-Бид хамтдаа" аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:55
    NTV 8-н жил /зочны шууд ярилцлага/
  • 18:25
    Болзоо /тусгай дугаар/
  • 19:05
    NTV 8-н жил /шууд/
  • 19:15
    Нандиагийн ток шоу
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /баярын дугаар/
  • 21:25
    Хүний түүх
  • 21:40
    "8-н жил 8-н дурсамж" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Бундеслига /Хамбург-Байер-Леверкузен/ /шууд/
  • 23:35
    “Нэг сэдвээр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Бундеслига /Байерн Мюнхен-Боруссия Дортмунд/ /шууд/

Боловсрол ТВ

  • 08:00
    "Луунууд, Беркийн дайчид" хүүхэлдэйн кино 2-4-р анги
  • 09:00
    "Robocar Poli" хүүхэлдэйн кино 43-52-р анги
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "Ай Карли" олон ангит кино 67,68-р анги
  • 10:50
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 125,126-р анги
  • 12:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    "Мөрдөгч" олон ангит кино 26,27-р анги
  • 14:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "Гайхалтай аяллууд" Япон орноор /4-р хэсэг/
  • 15:00
    "Морин цэргийн дууль" уран сайхны кино
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    NBA Today спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал нэвтрүүлэг /20-р цуврал/
  • 18:00
    "Cook Club" хоолны шоу
  • 19:00
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 127,128-р анги
  • 21:00
    Орчин үеийн барилгын шинэ өнгө төрх
  • 21:05
    "Мiss Mongolia 2014"
  • 23:10
    "Aдмирал" уран сайхны кино
  • 01:30
    "Хайрын аялгуу" Солонгосын ОАК 127,128-р анги

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:25
    Түмэнд хүргэх зар
  • 09:30
    14 настай ээж ОАК 8-р анги
  • 10:30
    Эрүүл монгол иргэн
  • 11:00
    VIP Car wash үзүүлж байна
  • 11:55
    Түмэнд хүргэх зар
  • 12:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Уран сайхны кино
  • 15:55
    Түмэнд хүргэх зар
  • 16:00
    Нандин ухаан нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хийморлог хүлэг морины худалдаа
  • 17:30
    Түмэнд хүргэх зар
  • 18:00
    Хэмнэл хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ялгуун гоо сайхны теле сэтгүүл
  • 19:00
    Кино 7 хоног нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Философичид цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Монгол аялал” аялалын дурсамж
  • 21:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 22:40
    Уран сайхны кино
  • 00:25
    Түмэнд хүргэх зар
  • 00:30
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    14 настай ээж ОАК 4-р анги
  • 02:30
    14 настай ээж ОАК 5-р анги
  • 03:30
    14 настай ээж ОАК 6-р анги
  • 04:30
    14 настай ээж ОАК 7-р анги
  • 06:00
    14 настай ээж ОАК 8-р анги

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсьё, Сурья, Дагая" \season-1\ 216-р хэсэг
  • 06:30
    Соник хүүхэлдэйн кино \season-2\ 28,29,30,31,32,33-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал 9-р хэсэг
  • 13:00
    "Өөрчлөлт" баримтат кино
  • 13:30
    "Орголт" ОАК /season-1/ 10,11-р анги
  • 15:00
    М music
  • 16:00
    Татах хүч
  • 17:00
    Гэгээн анир
  • 17:30
    "Тэр" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нүүрс" баримтат кино 4-р анги
  • 19:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг 317-р хэсэг
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Унтлагын хувцастай хүү" УСК
  • 00:00
    Chart news

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Далайн тохой" баримтат кино
  • 08:30
    ТВ shop
  • 09:00
    Тод зочин
  • 10:30
    Business time
  • 11:00
    "Барби цөмөөхэйн ордонд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    "Аз жаргалтай өдөр"
  • 13:00
    "Жон Ву Чи" ОАК 16,17-р анги /давталт/
  • 14:10
    "Бөхийн чөлөөт барилдааны цэргийн ДАШТ 2014" 1-р хэсэг
  • 16:00
    Тод зочин
  • 16:40
    "Монгол түмний хит аялгуу - 2014"
  • 18:30
    Business time
  • 19:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Who is who
  • 21:00
    AIGNER брэнд үзүүлж байна
  • 21:10
    “Абу Даби Гранд Слам 2014” /шууд/
  • 23:30
    "Open house" show
  • 01:00
    "Сайхан амьдрал" УСК
  • 03:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 03:30
    Мөнх Монголоо тод харуулна...

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 10:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    ТВ шоп-1
  • 11:15
    Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    ТВ шоп-2
  • 12:15
    Шинэ бүтээл:
  • 13:00
    ТВ шоп-3
  • 13:15
    Мusic time
  • 15:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:30
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Хүн чанар
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр: УДЭТ-ын зураач МУСТА Т.Аянга
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    Тоглолтын цаг:
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

UBS Global

  • 07:00
    UBS GLOBAL-Эхлэл
  • 07:05
    Global news
  • 07:30
    “Улс Төрд Шинэ Манлайлагч” зорилтот тв төсөл
  • 08:10
    Энх өглөө шууд хөтөлбөр
  • 09:00
    Гайхалтай ээж Солонгосын олон ангит кино 6-р анги
  • 10:10
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 10:30
    To Be or not To Be-2014 театрчилсан реалити шоу
  • 11:10
    Cook time
  • 11:40
    One design
  • 12:10
    Аяллын тойрог
  • 12:40
    Номын ертөнц
  • 13:10
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 13:30
    Хууль ба амьдрал
  • 14:00
    “Улс Төрд Шинэ Манлайлагч” зорилтот тв төсөл
  • 14:40
    Их хотын үдэш шоу Их Эзэн Чингисийн талбайгаас...
  • 16:30
    Global news
  • 17:00
    Сайн байна уу, Өвөрмонгол аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 17:50
    Сараана цэцэгстэй байшин Оросын олон ангит кино 23-р анги
  • 18:40
    Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Кино кафе нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Гайхалтай ээж Солонгосын олон ангит кино 7-р анги
  • 20:30
    Global news
  • 21:00
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 21:30
    To Be or not To Be-2014 театрчилсан реалити шоу
  • 22:20
    “Айригтай яриа” нэвтрүүлэг Хувиараа бизнес эрхлэгч Ж.Наран
  • 23:20
    Зөв сонголт бизнес мэдээ
  • 23:40
    Global news
  • 01:10
    UBS GLOBAL-Төгсгөл

UBS Music

  • 07:00
    UBS Music Эхлэл
  • 07:05
    UBS Music News
  • 07:45
    Зөв сонголт
  • 08:00
    Big Time Монгол дууны хөтөлбөр
  • 08:30
    HELLO MUSIC Өглөөний хөтөлбөр /шууд/
  • 09:30
    UBS Music News
  • 10:10
    “GLEE” Мюзикл УСК, 73-р анги
  • 11:10
    UBS Music онцолж байна
  • 11:20
    WASUP Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 12:50
    UBS Music онцолж байна
  • 13:00
    UBS Music Монгол, гадаад дууны хөтөлбөр
  • 13:50
    UBS Music онцолж байна
  • 14:00
    UBS Music News
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Хөгжмийн нислэг /шууд/
  • 17:00
    “GLEE” Мюзикл УСК, 73-р анги
  • 18:00
    UBS Music онцолж байна
  • 18:20
    UK CHART
  • 19:10
    UBS Music онцолж байна
  • 19:20
    Big Time-Монгол дууны хөтөлбөр
  • 21:00
    UBS Music News
  • 21:40
    BILLBOARD CHART
  • 22:00
    “GLEE” Мюзикл УСК, 74-р анги
  • 23:00
    ДЭЛХИЙН НҮҮДЭЛЧДИЙН НААДАМ-2р хэсэг
  • 00:00
    1001 ШӨНИЙН ҮЗВЭР David Bowie live at Rockpalast
  • 02:00
    UBS music ТӨГСГӨЛ

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" /өглөөний бясалгал//танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “ТВ спорт”
  • 09:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 09:45
    Танин мэдэхүйн толь
  • 10:00
    “Сайн өдөр “ инфотаймэнт /шууд/
  • 11:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 11:45
    Танин мэдэхүйн толь
  • 12:00
    “Мөнгөн гол ” баримтат кино /ШУ танин мэдэхүй / давталт
  • 12:30
    “Нобелийн шагналтнуудын лекц” нэвтрүүлэг /шинжлэх ухаан танин мэдэхүй /
  • 13:00
    “Усанд автсан газар” баримтат кино /ШУ танин мэдэхүй /
  • 13:30
    Шууд зар 1900-1617
  • 13:45
    Танин мэдэхүйн толь
  • 14:00
    “Plus” entertainment news
  • 14:10
    “У-РУ-РА гүнж” олон ангит УСК 101.102-р анги давталт/
  • 15:30
    “Лоолойгийн найзууд 9 жилийн ойд зориулсан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Шууд зар 1900-1617
  • 16:15
    Танин мэдэхүйн толь
  • 16:30
    Гэгээн алсын одод урлагийн их наадам 2014 /1-р шат /
  • 17:00
    “Сайн өдөр инфотаймэнт “/давталт/
  • 18:30
    Санах, сэрэх, гэгээрхүй лекц №82 /Соён гэгээрэхүй/
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    Эрдэмтэнтэй ярилцах цаг /ШУ танин мэдэхүй /
  • 20:10
    “Бизнес хөтөч” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Айлдвар
  • 21:00
    “Plus” entertainment news
  • 21:10
    “Үлгэрийн цаг “
  • 21:20
    “Эрчүүд ээ, наашаа сууцгаа...” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “У-РУ-РА гүнж” олон ангит УСК /103.104-р анги /
  • 23:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" /оройн бясалгал//танин мэдэхүй /
  • 00:00
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Хэвлэлийн тойм /Давталт/
  • 09:30
    Хоовон хөхийн хотын сонин /Давталт/
  • 09:50
    Амгалан хотхон
  • 10:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 108-р анги /Давталт/
  • 10:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:45
    Амжилтын хөтөч /бизнес хөтөлбөр/
  • 14:10
    Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 17:00
    100 асуулт 100 хариулт
  • 18:00
    VIP carwash
  • 18:20
    Амгалан хотхон
  • 18:30
    Хуулийн цоорхой шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Амжилтын хөтөч
  • 20:00
    Амгалан хотхон
  • 20:10
    Харваач ОАК 2-22-р анги
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:20
    Маргааш ням гараг
  • 23:00
    Харваач ОАК 2-23-р анги
  • 23:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 00:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:30
    Төрийн дуулал

MovieBox

  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино:Малколмын эргэн тойронд 122-127-р анги
  • 11:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Эхнэр минь баяртай /Goobye my wife/ 10,11-р анги
  • 13:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Хайр ирэхэд /When Love Walked In/ 1,2-р анги
  • 15:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 33,34-р анги /Game Of Thrones/
  • 17:30
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Найм /Команда 8/ 2,3-р анги
  • 20:30
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 35-р анги /Game Of Thrones/
  • 21:40
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл
  • 22:00
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг /Жүжигчин Judi Dench/
  • 22:30
    Уран сайхны кино:Стокэрийн гэр бүл / Stoker /
  • 00:20
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Уран сайхны кино:Өрнө дорно /Восток-Запад/
  • 02:50
    Олон ангит уран сайхны кино:Эхнэр минь баяртай /Goobye my wife/ 10,11-р анги
  • 04:50
    Олон ангит уран сайхны кино:Хайр ирэхэд /When Love Walked In/ 1,2-р анги
  • 06:50
    Олон ангит уран сайхны кино:Хаадын тоглоом 34,35-р анги /Game Of Thrones/
  • 08:50
    "BOX News" мэдээ мэдээлэл

SportBox HD

  • 07:00
    NBA 2014-15 Season : Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers /шууд/
  • 09:30
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "4-4-2 Preview" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "World of Sports" нэвтрүүлэг №13
  • 10:30
    "Open Court : The Game is Changing"
  • 11:30
    Judo Abu Dhabi GrandPrix - Final Day №1 /давталт/
  • 13:30
    Волейболын ДАШТ : 3-р шат Франц - Герман /эрэгтэй/
  • 15:00
    NBA Game Time
  • 16:00
    "NBA TALK №1" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:00
    NBA 2014-15 Season : Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers /давталт/
  • 19:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр /шинэ/
  • 19:30
    "SA Spurs 2014 NBA Champion" Баримтат кино /шинэ/
  • 20:30
    "NBA Rising 2014-15" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Judo Abu Dhabi GrandPrix - Final Day №2 /шууд/
  • 23:00
    "Score News" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    NBA TV

Star TV

  • 08:55
    СТАР ТВ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 09:00
    "СТАР" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    “Стар Спортс” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    " Тоглоом" " ОАК 12,13,14,15,16,-р анги
  • 14:10
    “Нэрийн хуудас”
  • 14:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 19-р анги
  • 15:25
    “Ворошиловын мэргэн бууч” УСК
  • 17:00
    Араатны ертөнцөөр аялсан нь: “Сэлмэн шүдэт бар” Баримтат кино №5
  • 17:30
    “Хамтдаа суръя” Теле хичээл
  • 18:00
    “Лакшири хаус” захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Нэрийн хуудас”
  • 18:30
    “Смарт орчин” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хаалттай сургууль” 20-р анги
  • 20:20
    "Стар" Мэдээллийн тойм
  • 21:00
    "Стар спорт" Мэдээллийн тойм
  • 21:20
    Интернэт зар
  • 21:40
    "Buzz time" Энтертайнмент мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    "Тоглоом" ОАК 17-р анги
  • 23:20
    “Смарт орчин” нэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Ворошиловын мэргэн бууч” УСК
  • 01:35
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ

Шинэ Дэлхий

  • 08:30
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна
  • 08:35
    Golden Gym өглөөний дасгал
  • 08:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Монгол аялал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 11:20
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 12:10
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 13:00
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 13:50
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 14:10
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 15:00
    Хөгжилтэй гэр бүл ОАК
  • 15:50
    Хүн төрлөхтний нууц баримтат кино
  • 16:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Тэр бөхийн нэр хэн бе? Нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Актив хөрөнгө-үл хөдлөх хөрөнгө
  • 19:25
    Хүн төрлөхтний нууц баримтат кино
  • 20:35
    Enter Бизнес мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    100 асуулт 100 хариулт
  • 22:10
    Сайхан амьдрал УСК
  • 00:50
    Шинэ Дэлхий үзүүлж байна

ZA Суваг

  • 06:00
    Төрийн дуулал
  • 06:05
    Сонгодог урлаг
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Мэдээ
  • 10:00
    Ханшийн мэдээ
  • 10:30
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 12:00
    Амрах агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Реклам
  • 13:30
    "Нийгэм хамгааллын цаг"
  • 14:00
    Улаанбаатраас сонсож байна
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Эдийн засгийн анализ /Давталт/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    Реклам
  • 19:40
    "N" цаг
  • 20:00
    Реклам
  • 20:05
    Амрах агшин
  • 20:55
    Реклам
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:50
    Реклам
  • 22:00
    УСК
  • 00:00
    Реклам
  • 00:05
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Шөнийн хөтөлбөр +18
  • 03:00
    Мэдээ
  • 03:50
    Уран сайхны кино

TV7

  • 09:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 10:30
    УСК
  • 12:00
    Элэгний DJ цэнгээнт хошин нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Намайг модель болгооч kids show
  • 13:00
    Их засаг үзүүлж байна
  • 14:00
    Salebox
  • 15:10
    Seven days Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Salebox
  • 17:10
    Seven days Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:35
    Jaiba Үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
  • 18:00
    Cartoon хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Намайг модель болгооч kids show
  • 19:40
    Их засаг үзүүлж байна.
  • 20:15
    Төрхөмдөө реалити шоу
  • 21:00
    Элэгний DJ цэнгээнт хошин нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Star show
  • 22:00
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 23:00
    УСК
  • 00:30
    Валидол инээдмийн ноорог кино
  • 01:30
    эфир завсарласан

Olloo

  • 07:30
    Монголын алдартнууд....
  • 08:00
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Авто зар, үл хөдлөх хөрөнгийн зарын цаг
  • 09:45
    "Сөрөг урвал" ОАК 20-р анги
  • 10:35
    "Хөвсгөр боб" хүүхдийн кино
  • 11:00
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 128,129-р анги
  • 11:40
    тв хичээл: Солонгос хэлний хичээл /давт/
  • 11:55
    Баримтат кино: Pixar түүх
  • 13:15
    Ийм хайрыг юу гэх бэ? ОАК 264-266 анги
  • 14:10
    Авто зар, үл хөдлөх хөрөнгийн зарын цаг
  • 14:40
    Уран сайханы кино Зүүдний үргэлжлэл
  • 16:30
    "VIP" авто угаалга /захиалгат нэвтрүүлэг/
  • 16:45
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Амар" хөтөлбөр
  • 17:50
    тв хичээл: Солонгос хэлний хичээл /давт/
  • 18:10
    Товч толь:Шинэ үеийн монгол кино...
  • 18:20
    "Монгол" Концерт 1-р хэсэг
  • 19:20
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "The Movie" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Aвто лайф" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Товч толь:Шинэ үеийн монгол кино...
  • 22:40
    "Хайрлаагүй амь" шинэ монгол кино сар
  • 00:30
    "The Movie" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    Ийм хайрыг юу гэх бэ? ОАК 264-266 анги
  • 02:00
    "Амар" хөтөлбөр
  • 02:35
    Эфир завсарлана

Royal HD

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 07:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 08:15
    Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Амьдрах сайхан
  • 09:00
    "Royal News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Таны эрүүл мэнд гоо сайханд нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Super Surprise нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Истанбулын нууц баримтат кино
  • 12:30
    Рояаль мебель үзүүлж байна
  • 12:40
    Их Засаг ОУИС үзүүлж байна
  • 14:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Ааваа зориорой тв зохиомж
  • 16:30
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баянголд үйлдвэрлэв
  • 18:20
    Урлах эрдэм-Монгол брэнд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Royal News" 7 хоног тойм
  • 20:00
    Төрхөндөө риалити шоу
  • 20:35
    Манай гэрт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Шинэ бүтээн байгуулалт
  • 21:30
    Догь залуус нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Royal News" 7 хоног тойм
  • 00:15
    эфир хаасан

ТВ1

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    ТВ1 Мэдээ
  • 08:55
    Содон мэдээ
  • 09:00
    “Гэгээн өглөө” мэдээлэл
  • 10:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 10:50
    Содон мэдээ
  • 11:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 11:30
    Фото мэдээ
  • 11:40
    Хүүхдийн мэдээ
  • 11:50
    Шүүмж мэдээ-цэг цэг таслал
  • 12:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:20
    Архив: “360 градус” хошин мэдээ
  • 13:50
    Иргэдийн мэдээ-ТВ Улаач
  • 14:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 14:50
    Иргэдийн шууд мэдээ-Над санал байна
  • 15:50
    ТВ Улаач
  • 16:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 16:20
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:50
    Содон мэдээ
  • 17:00
    Зар мэдээ
  • 17:40
    Тодруулга
  • 18:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 18:20
    Холын мэдээ -АНУ дахь Монгол телевизийн мэдээллийн цаг
  • 19:20
    Содон мэдээ
  • 19:30
    Иргэдийн шууд мэдээ-Над нэг санал байна
  • 20:20
    Бодол мэдээ-Сэтгүүлчийн үзгээр
  • 20:30
    Урлагийн мэдээ-Art collection
  • 21:00
    ТВ1 Мэдээ
  • 21:50
    Хүүхдийн мэдээ
  • 22:00
    “Анхны алхам” Монголын УСК
  • 23:30
    Зар мэдээ
  • 00:10
    “Let me in” show 08
  • 01:10
    ТВ1 Мэдээ
  • 02:00
    ТВ1 Маргааш

Eagle News

  • 07:00
    мэдээний өрөө /давталт/
  • 08:00
    шоо /давталт/
  • 08:30
    бадарчийн жаргалмаа / давталт/
  • 09:00
    cnn кино
  • 10:00
    нэмэлт цаг /тусгай дугаар/
  • 10:30
    дэлхий дахинд / шууд /
  • 11:00
    шоо /давталт/
  • 11:30
    бизнес мэдээ давталт
  • 12:00
    мэдээний өрөө / шууд/
  • 13:00
    бодит байдал /давталт/
  • 13:30
    тоон тойм /давталт/
  • 14:00
    зочны цаг /давталт/
  • 14:30
    юу болов /давталт/
  • 15:00
    мэдээний өрөө / шууд /
  • 15:30
    9 : 1 /давталт/
  • 16:30
    дэлхий дахинд тойм /шууд/
  • 17:00
    cnn кино
  • 18:00
    нэмэлт цаг /давталт/
  • 18:30
    бодит байдал /давталт/
  • 19:00
    цаг уурчийн хөтөлбөр
  • 19:30
    бүгд санаа тайвья
  • 20:00
    мэдээний өрөө /шууд/
  • 21:00
    дэлхий дахинд тойм /шууд/
  • 21:30
    шоо /давталт/
  • 22:00
    cnn кино
  • 22:30
    цаг уурчийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    мэдээний өрөө /давталт/
  • 00:00
    эфир завсарлага

Айст ТВ

  • 07:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Середина Земли", Цаг агаарын мэдээ
  • 07:55
    Бизнес зар.
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино.
  • 08:30
    "Амьтдын ертөнцөд". Баримтат цуврал.
  • 08:55
    Бизнес зар.
  • 09:00
    Эзэгтэйн жор. Хоолны нэвтрүүлэг.
  • 09:25
    "Середина земли" үзүүлж байна: "Тэнгэрийн хаяа" Зохиогчийн хөтөлбөр.
  • 09:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 09:55
    "Найрсаг хөрш". Нэвтрүүлэг.
  • 10:25
    Бизнес зар.
  • 10:30
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр, "Середина Земли", Цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "Залуу эрдэмтний үг". ШУ,тм нэвтрүүлэг.
  • 12:00
    "Музыкальный чарт". Хөгжмийн хөтөлбөр.
  • 13:00
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 13:10
    "Халдлага". УСК.
  • 16:45
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 16:55
    "Өөригөө өөрчлөх хүсэл". Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 18:45
    "Газарзүйн хичээл". Танин мэдэхүйн цуврал.
  • 19:15
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 19:25
    Жаргалын төгөл. Нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Бизнес зар.
  • 20:00
    ЭНЭ ЦАГТ мэдээллийн хөтөлбөр.7 хоногийн тойм.
  • 20:40
    "Музыкальный чарт". Хөгжмийн хөтөлбөр.
  • 21:40
    "Түүхэн 7 өдөр". Баримтат цуврал.
  • 21:50
    "АИСТ МАРКЕТ" теледэлгүүр.
  • 22:00
    "Надтай хамт амьсгалаач". УСК.
  • 01:55
    Бизнес зар.
  • 02:00
    Эфир дуусах. .

Eco Channel

  • 08:00
    “Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 08:50
    “Тодруулах сэдэв” ярилцлага/давталт/
  • 09:24
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 09:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /давталт/
  • 10:30
    Хөгмийн завсарлага “Оломгүй залуу нас”
  • 10:44
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 10:50
    “Надтай амьдраач” 18-р анги ОАУСК /давталт/
  • 11:50
    “Гоо үзэсгэлэнгийн нууц” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    “100” ОАУСК 13-р анги /давталт/
  • 13:50
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 14:00
    “Сар луу аялсан нь“хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:10
    “Тэр чинь би” мөрөөдлийн театр
  • 18:24
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 18:30
    “ЗӨВ БУРУУ” нэвтрүүлэг
  • 19:14
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 19:20
    Байгаль экологи тайлбар
  • 19:30
    “Eco News” 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    “Миний эмээ тэгэх үү” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Таны бодлоор” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Надтай амьдраач” ОАУСК 19-р анги
  • 22:30
    “Сансрын шорон”УСК
  • 00:24
    “Art of fashion Multi Brend Store”
  • 00:30
    “Eco News” 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 01:10
    “Өрнийн зурхай”
  • 01:15
    Төрийн дуулал

TV10

  • 08:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хэвлэлийн тойм /давталт/
  • 09:00
    ШИНЭ ӨГЛӨӨ хөтөлбөр /шууд/
  • 10:40
    Happy mart
  • 10:50
    Brilliant VIP car wash
  • 11:00
    Хоол хийх урлаг cook show
  • 11:30
    Төрхөндөө реалити шоу /давталт/
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 13:00
    6500 милл аялал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    Зар Мэдээ
  • 14:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 14:30
    Сүн Ү Күн 2 УСК /давталт/
  • 16:20
    Зар Мэдээ
  • 16:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:45
    Зар Мэдээ
  • 18:00
    Нийгмийн хариуцлага нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Үгүйлэн санана
  • 19:00
    Төрхөндөө реалити шоу
  • 19:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 20:00
    TV10 МЭДЭЭ тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    NICE music хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Тачаангүй охид УСК
  • 23:50
    Зар Мэдээ

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:05
    ЮҮ ХҮ-гийн НАЙЗУУД
  • 09:55
    Бонгын адал явдал
  • 10:05
    10000 аялал
  • 10:35
    Амжилтын гараа
  • 10:45
    АВАТАР
  • 11:35
    Авьяаслаг багачууд
  • 12:35
    МОНОНОКЕ ГҮНЖ /Х/К/
  • 14:50
    Үлгэрийн цаг
  • 15:00
    MY LITTLE PONY
  • 16:10
    Бонгын адал явдал
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    АВАТАР
  • 17:25
    Kids news
  • 17:35
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Бидний эргэн тойронд
  • 18:40
    Амжилтын гараа
  • 18:50
    10000 аялал
  • 19:20
    Үлгэрийн цаг
  • 19:30
    БҮРЭН ХЭМЖЭЭНИЙ Х/КИНО
  • 21:00
    Бүүвэйн дуу
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    Концерт
  • 07:30
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Луйварчид” УСК 4-р анги /давталт/
  • 09:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 09:30
    “Хувьсал” /Байгаль орчины цуврал нэвтрүүлэг/
  • 10:00
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Маша баавгай хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    “Ералаш”
  • 12:30
    “Хоолны цаг” шоу 18 хэсэг
  • 13:00
    “Mass”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    “Сайхан хөгжим”
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Охидын яриа” 6 хэсэг
  • 14:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    “Mass”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:15
    “Захианд шингэсэн хайр” УСК
  • 17:00
    Mass мэдээ
  • 17:20
    “Цэнхэр өнгөт заан” Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” 68 баримтат кино
  • 20:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “УИХ-ын тойм”
  • 21:00
    “Луйварчид” УСК 5-р анги
  • 22:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:40
    “Тэнэсэн сум” УСК
  • 00:10
    “Хоолны цаг” шоу 18 хэсэг /давталт/
  • 00:30
    “Сайхан хөгжим”
  • 01:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Концерт
  • 03:00
    “Маss” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 03:30
    “Тэнэсэн сум” УСК /давталт/

MN2

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 08:00
    “Огцом эргэлт” Монголын уран сайхны кино 5-9-р анги
  • 11:00
    “Соёл урлагийн цаг” хөтөлбөр /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    “Огцом эргэлт” Монголын уран сайхны кино 10-14-р анги
  • 16:00
    “Эрүүл мэнд” хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    Гэгээрэлд хүрэх зам8-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Соно” студи: “Маамуу нааш ир” Тува хэлээр хөрвүүлэв
  • 18:35
    “Эрүүл мэндийн хөгжил” хөтөлбөр -3
  • 19:05
    Нааран суутн
  • 20:00
    “Дуусашгүй дуу минь” МУ-ын УГЗ, хөгжмийн зохиолч Т.Сэр-Од
  • 21:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    MNB Спортын мэдээ
  • 22:00
    Мэдээ
  • 22:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 22:40
    “Тэр л агшин” гэрэл зургийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Хүний сайхан сэтгэл” Монголын уран сайхны кино

MNC

  • 09:00
    "21 ЦАГ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "ҮЕР" Монголын уран сайхны кино
  • 11:15
    "СОХОР НОМИН" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "ШИНЭ СУУЦ" Нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "ӨДРИЙН ХЭМНЭЛ" Энтертайнмэнт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    АВТО АУКЦИОН
  • 15:00
    "15 ЦАГ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "СОХОР НОМИН" Хүүхэлдэйн кино
  • 15:55
    "САРНЫ ГӨЛӨГ" Уран сайхны кино
  • 17:30
    "ТАНЫ ЭРҮҮЛ МЭНДЭД" Эрүүл мэндийн мэдээлэл, зөвлөгөө
  • 18:00
    "70-ААД ОНЫ ШОУ" ОАК 81,82-р анги
  • 19:00
    "19 ЦАГ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "НЭРГҮЙ НЭВТРҮҮЛЭГ" Твиттерчдийн цаг
  • 20:20
    "ХУЙРНАН ШУУГИГЧ" Хүүхдийн үндэсний бөхийн барилдаан
  • 21:00
    ЭНЭ 7 ХОНОГИЙН ТОЙМ
  • 22:00
    "ҮЛ ТАНИХ ЭМЭГТЭЙ" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "ШИНЭ СУУЦ" Нэвтрүүлэг
  • 00:30
    МАНАЙ ДЭЛГЭЦНЭЭ

HTV

  • 07:50
    Сэргээх иога
  • 08:00
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Зулзгана” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Нууцлагдсан “БОСС”
  • 11:00
    “Тосгоны эмч” ОАК 15,16-р анги
  • 12:30
    “Шинэ хэв маяг” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Алжаал тайлах, галбиржуулах иога
  • 14:10
    Хүүхдийн иллэг
  • 14:30
    “Тосгоны эмч” ОАК 17-р анги
  • 15:20
    Уран сайхны кино
  • 17:00
    Байгаль эхийн шалгуур
  • 18:00
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Зулзгана” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тайвшруулах иога
  • 20:20
    Байгаль эхийн шалгуур
  • 21:10
    Академичтай ярилцах цаг
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 23:35
    Тайвшруулах иога
  • 00:00
    Эфир завсарлага

РРТV

  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:40
    Зар мэдээ
  • 08:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:05
    Бизнес цаг
  • 10:15
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Гавьяат дуучид" давталт
  • 11:55
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
  • 12:50
    Бизнес цаг
  • 13:20
    Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
  • 14:00
    Би монгол нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
  • 16:00
    Бизнес цаг
  • 16:30
    "Дарамтлагч" УСК
  • 17:50
    TV sale
  • 17:55
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес цаг
  • 18:55
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    TV sale
  • 20:00
    Гэрэгэ нэвтрүүлэг \шууд\
  • 20:50
    Урлахуй нэвтрүүлэг
  • 21:21
    "Night" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Бизнес цаг
  • 22:30
    УСК
  • 00:00
    Бизнес цаг
  • 00:15
    PPTV end

MonMusic

  • 08:00
    Клип сонголт
  • 10:00
    Billboard chart
  • 11:00
    Шинэ клип
  • 11:30
    Клип сонголт
  • 12:30
    Русский чарт
  • 13:30
    Клип сонголт
  • 15:00
    “Хайр урлагт” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    K-pop чарт
  • 16:30
    Billboard chart
  • 17:30
    Artist
  • 18:30
    Монгол чарт
  • 19:30
    Клип сонголт
  • 21:00
    “Гялбаа”- теле сэтгүүл
  • 21:30
    Клип сонголт

Like TV

  • 07:00
    Эхлэл
  • 07:05
    Цаг агаар
  • 07:10
    Өглөөний дасгал
  • 07:20
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    АМЬДРАЛ САЙХАН бага үдийн хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    ТӨРХӨНДӨӨ реалити шоу /давталт/
  • 11:00
    KIDS LIKE MUSIC хөгжмийн мэндчилгээ
  • 12:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    ШУУД ДАМЖУУЛАХ ЗАРЫН ЦАГ – 1900 1103
  • 13:30
    МОРЬ МИНЬ ДАВХИ УСК
  • 15:00
    LIKE MUSIC хөгжмийн мэндчилгээ
  • 16:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Наян булгийн аялгуу концерт
  • 17:10
    НАЙМААЛЦАЯ шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    МАНАЙД ИРЭЭРЭЙ нэвтрүүлэг
  • 20:00
    БАДМААРАГ БӨГЖ Солонгосын о.а.к 1-р анги
  • 21:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    ТӨРХӨНДӨӨ реалити шоу
  • 22:00
    ЭЛЛИ МАКВЕЛЛ о.а.кино 16-р анги
  • 22:50
    Амрах агшин
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    БАДМААРАГ БӨГЖ Солонгосын о.а.к 1-р анги /давталт/
  • 00:15
    Төгсгөл

Eagle Live

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ?
  • 07:30
    "Оцон шувуу" Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 08:50
    Дэлхийн Гиннесийн амжилт
  • 09:00
    Шоо хөтөлбөр
  • 09:25
    "Wikipedia үзүүлж байна" танин мэдэхүйн цуврал
  • 09:30
    Дэлхий дахинд
  • 10:00
    'Гэрэлд'' ток шоу
  • 10:30
    "Танго бүжгийн хэмнэл" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Тимофея Баженоватай хамт аялах нь" баримтат кино
  • 12:00
    "Нэмэлт цаг" спортын хөтөлбөр
  • 12:30
    "Оцон шувуу" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Харваачдын дайн" УСК
  • 15:00
    "Box Ography" намтар нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Road To Oscar" орчуулгын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Алдрын замнал" УСК
  • 17:00
    'Хуучин гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    'Шинэ гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    'Гэрэлт'' мэдээ
  • 19:00
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 19:30
    "Танго бүжгийн хэмнэл" ОАК 14-р анги
  • 20:20
    Түүхийн эзэд спортын нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бадарчийн Жаргалмаа ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    "Амь өрссөн тоглоом" УСК
  • 23:00
    'Вирус'' нийгмийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Өнөөдөр-үйл явдлын мэдээ
  • 00:00
    "Алдрын замнал" УСК

SPS Prime

  • 09:00
    uefa аваргуудын лиг. psg - барселона
  • 11:00
    wta кремлийн цомын шувтаргa
  • 14:00
    снүүкер chengdu open /шууд/
  • 17:00
    world of football
  • 17:30
    fina дэлхийн цом сингапур /шууд/
  • 19:30
    epl world
  • 20:00
    тоглолтын өмнө
  • 20:40
    epl ньюкастл - ливерпүүл /шууд/
  • 22:55
    epl арсенал - барнли /шууд/
  • 00:55
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    snooker six red championship
  • 11:30
    uefa super cup. реал мадрид - севилла
  • 13:50
    champions league moments
  • 14:00
    rugby club world championship
  • 16:30
    ucl chelsea - maribor
  • 18:30
    itu season review
  • 19:30
    snooker chengdu open /шууд/
  • 22:55
    epl everton-swansea /шууд/
  • 00:55
    sps plus

SPS World

  • 00:30
    sps world
  • 09:00
    car v8 gold coast
  • 11:30
    премьер лигийн түүх 02-03
  • 12:00
    epl-ийн домог-gary neville
  • 12:30
    world wode sports
  • 13:00
    road to rio
  • 13:30
    world of athletics
  • 14:00
    fifa futbol mundial
  • 14:30
    netbusters
  • 15:00
    table tennis asian cup
  • 18:00
    премьер лигийн түүх 02-03
  • 18:30
    epl-ийн домог-gary neville
  • 19:00
    world wode sports
  • 19:30
    road to rio
  • 20:00
    тоглолтын өмнө /шууд/
  • 20:40
    fina дэлхийн цом beijing day-2
  • 22:40
    реклам
  • 22:55
    epl hull-southampton /шууд/

Channel 2

  • 09:00
    “Оройн мэдээ” /давт/
  • 10:30
    Баримтат кино
  • 11:30
    Ярилцах танхим
  • 12:00
    2*2=5
  • 12:00
    Цензургүй яриа
  • 13:30
    Монгол аялал
  • 14:00
    Эллэн ба залуучууд ОАУСК \37-38 анги\
  • 15:00
    Баримт тайлбар
  • 15:30
    Эллэн ба залуучууд ОАУСК \39-40 анги\
  • 16:30
    Хар цагаан
  • 17:00
    Эллэн ба залуучууд ОАУСК \41-42 анги\
  • 18:00
    “Төгсөөгүй...”
  • 18:30
    2*2=5
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    Тойрог тойм
  • 21:00
    Баримт, тайлбар
  • 21:30
    Ярилцах танхим
  • 22:00
    Баримтат кино
  • 23:00
    Тойрог тойм

Бизнес ТВ

  • 09:00
    B line хөтөлбөр
  • 10:30
    Асуулт хариулт нэвтрүүлэг- Эвлэрүүлэн зуучлал
  • 11:00
    Улсын их хурлын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 11:30
    Монгол домгийн аялал цуврал нэвтрүүлэг 17-р бүлэг
  • 12:00
    B line хөтөлбөр
  • 13:30
    "Илжимэ" олон ангит кино 35-р анги
  • 14:20
    Хүмүүнлэгийн элч баримтат кино
  • 14:50
    Girls generation концерт
  • 16:10
    Ээжийн дайсан МУСК
  • 17:55
    "Best time" Хэрэглэгчийн цаг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:00
    Лүүжин баримтат кино
  • 19:30
    Амрах ашгин
  • 20:30
    B line хөтөлбөр
  • 22:00
    Эр зоригийн дууль УСК Ням гараг
  • 09:00
    B line хөтөлбөр
  • 10:30
    Амрах ашгин
  • 10:50
    Girls generation концерт 2-р хэсэг
  • 12:00
    B line хөтөлбөр
  • 13:30
    Амрах ашгин
  • 14:30
    "Илжимэ" олон ангит кино 31-р анги
  • 15:20
    "Илжимэ" олон ангит кино 32-р анги
  • 16:10
    "Илжимэ" олон ангит кино 33-р анги
  • 17:00
    "Илжимэ" олон ангит кино 34-р анги
  • 17:50
    "Best time" Хэрэглэгчийн цаг
  • 18:00
    "Илжимэ" олон ангит кино 35-р анги
  • 19:00
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:30
    Техно дизайн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Амьдрал баримтат кино
  • 20:30
    B line хөтөлбөр
  • 22:00
    Би эмэгтэй хүн МУСК

Bloomberg TV MGL

  • 10:00
    Суутнуудын намтар
  • 10:30
    Суутнуудын намтар
  • 11:00
    Luxury
  • 11:30
    Luxury
  • 12:00
    Блумбергийн ярилцах цаг
  • 12:30
    Азийн бизнес
  • 13:00
    Бүрэн тайлбар
  • 13:30
    #MadeinMongolia
  • 14:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 14:30
    Технологийн гайхамшиг
  • 15:00
    Амралтын цэнэг
  • 15:30
    Амралтын цэнэг
  • 16:00
    Блумбергийн ярилцах цаг
  • 16:30
    Амжилтын нууцаас
  • 17:00
    Суутнуудын намтар
  • 17:30
    Суутнуудын намтар
  • 18:00
    Luxury
  • 18:30
    Luxury
  • 19:00
    Амралтын цэнэг
  • 19:30
    Амралтын цэнэг
  • 20:00
    Блумбергийн ярилцах цаг
  • 20:30
    Хүчтэй тоглогчид
  • 21:00
    Суутнуудын намтар
  • 21:30
    Суутнуудын намтар
  • 22:00
    Орчуулгагүй эфир

ETV-2

  • 07:00
    Төрийн дуулал
  • 07:05
    Music time /монгол/
  • 07:35
    "Ах дүү баавгай - 1" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хошин шог
  • 09:30
    "Хөгжилтэй шинжлэх ухаан" Баримтат кино
  • 10:00
    "Хаан ширээний тоглоом" ОАУСК 1,2-р анги
  • 13:00
    "Gags video" инээдмийн дэлгэц
  • 13:30
    "Би эр хүнд хайртай" жүжиг
  • 15:00
    "Ноён хэн ч биш" УСК
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:40
    “Шакил О'нил шилдгүүдийн эсрэг” /show/
  • 19:30
    Billboard chart
  • 20:00
    "Танайд мод таръя" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Өнгөрсөн шөнө" УСК
  • 23:00
    "Open house" show
  • 00:30
    Мөнх Монголоо тод харуулна

SPS Action

  • 09:00
    box mansour - price
  • 11:00
    самбо дэлхийн аварга day3
  • 12:00
    ufc 174 count down
  • 12:50
    ufc 174 johnson-bagautinov
  • 15:50
    the ultimate fighter-7
  • 16:40
    ufc fight flashback jones-gustaffson
  • 17:00
    жудо abu-dhabi grand prix /шууд/
  • 19:30
    ufc 179 count down
  • 20:10
    ufc 179 aldo-mendes
  • 22:55
    epl chelsea-queens park rangers /шууд/

Шилдэг 3

МҮОНТ Logo

МҮОНТ

Английн Премьер лигийн аварга шалгаруулах тэмцээний улирлын тоглолтыг шууд дамжуулан үзүүлнэ

11-0122:45

SportBox HD Logo

SportBox HD

NBA 2014-15 Season : Memphis Grizzlies vs Indiana Pacers /шууд/

11-0107:00

MovieBox Logo

MovieBox

Олон ангит уран сайхны кино:Хайр ирэхэд /When Love Walked In/ 1,2-р анги

11-0113:30

Show Page Stats