МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит кино 7.8-р анги
  • 09:30
    Үндэсний их баяр наадмын сурын харвааны тойм
  • 10:30
    Алтан сан хөмрөгөөс : Хүннү гүрэн цуврал “Их нүүдэл” баримтат кино
  • 11:20
    “Зогсошгүй” Соёлын тэргүүний ажилтан, дуучин Д.Отгонжаргал
  • 12:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:20
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 3
  • 14:40
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 22-р анги
  • 15:30
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн /шууд/
  • 19:00
    Амрыг эрье
  • 19:20
    МҮОНРТ, Туркийн ТRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 5-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    NAADAM SHOW 2019
  • 23:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:15
    “Брюслигийн домог” олон ангит кино 9.10-р анги

MN25

  • 07:00
    "эфир" эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 434, 444-р анги
  • 10:50
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 12-р анги
  • 11:50
    "монгол японд нэг удаа" дугаар-4
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "мартахгүй"
  • 14:00
    "концерт"
  • 15:00
    "баримтат кино"
  • 16:00
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы оак 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 17:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 445, 446-р анги
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:00
    "монгол японд нэг удаа" дугаар-2
  • 22:10
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы оак 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    business news
  • 09:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага30/0
  • 10:00
    fiba 3*3 u18 - польш - оху - эм
  • 10:20
    fiba 3*3 u18 - словен - итали - эр
  • 10:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:05
    business news
  • 11:15
    "чонын алтан шагай" моак 2-р анги
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    business news
  • 12:45
    "тэ жу ён " соак 127-р анги
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    business news
  • 14:25
    үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн 1,2-н даваа
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - турк - хятад - эр
  • 19:10
    fiba 3*3 u18 - ану - унгар - эм
  • 19:30
    "чонын алтан шагай" моак 3-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 128-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Африк өмнөдийн эрдэнэсийн сан хөмрөг” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 37-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Грек бүсгүй” олон ангит уран сайхны киноны 10-р анги
  • 12:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:50
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /Манжуур хотоос 4-р хэсэг давталт/
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,11-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Цаг агаар
  • 17:12
    “Business maximum 88”
  • 17:20
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:25
    “Хөгжилтэй гэр бүл” цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    “Оюу толгойгоос Монгол Улс монголчууд ашиг хүртэх үү,үгүй юу,”нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “50:50” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Business maximum 88”
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /Манжуур хотоос 5-р хэсэг /
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,62,63-р анги
  • 23:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:20
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:20
    "Аминд хүрсэн олз" МУСК
  • 13:50
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 407,408-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 409,410-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:30
    "Хар мөрөн" ОАК 8-р анги
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 5-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    “жэжүнвон”-21 соак
  • 11:00
    “төөрдөг байшин”-8 соак
  • 12:00
    инээдмийн толь
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    ертөнц: шивээсчин бандга
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    радио ток шоу-gee
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “жэжүнвон”-22 соак
  • 19:30
    “бодит тайлбар”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “төөрдөг байшин”-9 соак
  • 22:30
    “жэжүнвон”-22 соак
  • 23:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 17,18-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.5/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /9/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /04/
  • 09:20
    “Сүнстэй байшин” шоу /1.4/
  • 10:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.5/
  • 10:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /9/
  • 11:00
    “Таван хуруу” ОАК 5-р анги
  • 12:10
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 17,18-р анги
  • 13:20
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 56-р анги
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.5/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /9/
  • 15:00
    “Амьдрах төсөл” МУСК
  • 16:40
    “Найдангийн Түвшинбаяр” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 19,20-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.6/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /10/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    “Сүнстэй байшин” шоу /1.5/
  • 20:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 57-р анги
  • 21:35
    “Таван хуруу” ОАК 6-р анги
  • 22:55
    Үүргэвчтэй аялал 2 “Финланд”
  • 23:50
    “Гоёлын даашинз” МУСК
  • 01:50
    “Андууд сити - Хангарьд” Мазала дээд лиг 2019 /9-р тойргийн давталт/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.17-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 33-34-р анги
  • 11:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №29
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 48-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №32
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №32
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №49,50
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 34-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.16-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.18-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 35-36-р анги
  • 20:50
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Эмоци" хошин шоу тоглолт
  • 22:00
    "Анна Каренина" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 35-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 123,124-р анги
  • 08:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 08:30
    "Учрал" МУСК
  • 10:25
    Сошиал туршилт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 12-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    Түмний эх студи үзүүлж байна - Хурдан морины уралдаан
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Бүтээгчид"
  • 16:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:25
    "Содон аялгуу"
  • 16:30
    "Пяо Шуай" ОАК 23,24-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Хайр" МУСК
  • 21:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хошин шог
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 13-р анги
  • 23:00
    "Хайр" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 83-р анги
  • 06:30
    "Хатанбаатар" МУСК 2-р анги
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 94-р анги
  • 09:00
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 17-20-р анги
  • 12:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-28-р анги
  • 13:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 14-р анги
  • 14:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 35-р анги
  • 15:10
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 95-р анги
  • 21:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-2/ 11-р анги
  • 22:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 16-р анги
  • 23:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 5-р анги
  • 00:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 6-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Түүхийн жимээр цуврал4
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    3D english school, CPILS school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Cella cebu school, CDU ESL school үзүүлж байна
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Масс академи үзүүлж байна
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    CIA CEBU international school үзүүлж байна
  • 18:45
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:55
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна
  • 21:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 21:20
    Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Нагоя башё тойм
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Жирэмсний сорил ОАК 11-р анги
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Жирэмсний сорил ОАК 12-р анги
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нагоя башё тойм
  • 22:10
    Хөдөө шил ОАК 19-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.6-9-р анги)
  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.6-9-р анги)
  • 10:40
    "Их хотын залуус" ОАК (30-32-р анги)
  • 10:40
    "Их хотын залуус" ОАК (30-32-р анги)
  • 12:30
    "Хөршүүд (Neighbors)" УСК
  • 12:30
    "Хөршүүд (Neighbors)" УСК
  • 14:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.8-11-р анги)
  • 14:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.8-11-р анги)
  • 16:00
    "Хэцүү бай (Hard Target)" УСК
  • 16:00
    "Хэцүү бай (Hard Target)" УСК
  • 17:50
    "Гайхамшигт дэлгэц-2" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Гайхамшигт дэлгэц-2" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.10,IV.1-р анги)
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.10,IV.1-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (33-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (33-р анги)
  • 21:30
    "Анна Мэри хоёр (The Other Boleyn Girl)" УСК
  • 21:30
    "Анна Мэри хоёр (The Other Boleyn Girl)" УСК
  • 23:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Bastards)" УСК
  • 23:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Bastards)" УСК
  • 02:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.10-13-р анги)
  • 02:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.10-13-р анги)
  • 03:50
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.10,IV.1-р анги)
  • 03:50
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.10,IV.1-р анги)
  • 04:40
    "Их хотын залуус" ОАК (32,33-р анги)
  • 04:40
    "Их хотын залуус" ОАК (32,33-р анги)
  • 05:50
    "Анна Мэри хоёр (The Other Boleyn Girl)" УСК
  • 05:50
    "Анна Мэри хоёр (The Other Boleyn Girl)" УСК
  • 07:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-8-р анги)
  • 07:40
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-8-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 836-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" Монголын ОАК 9,10-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги
  • 15:15
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 16:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 18:40
    Хошин шог
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 837-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 19,20-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #10
  • 21:35
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:40
    "Дэггүй хөрш" Монголын ОАК 9,10-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хошин шог" - Маск
  • 10:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Аз жаргалын эрэлд" МУСК
  • 13:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Валидол - 2" Түрээсийн байр
  • 14:30
    "Багш хөгжлийн академи"-2019 нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 17:10
    "Дижитал студент"-2019
  • 18:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Валидол - 2" Түрээсийн байр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 23:50
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 09:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Адал явдалт аялал хүүхдийн ОАК 5, 6-р анги
  • 11:30
    Аяллын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 17:00
    Ширэн цартай хуураа сэргээхүй
  • 17:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Адал явдалт аялал хүүхдийн ОАК 7, 8-р анги
  • 19:50
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 21:50
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-5/ 8-р анги
  • 23:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин, панда хоёрын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Африка-3"
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 20-р анги
  • 12:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Монгол билиг ухаан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 27-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би амьтанд хайртай" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 28-р анги
  • 21:00
    "Их Британи хамгийн залуу эцэг эхчүүд" баримтат кино
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 21-р анги
  • 23:00
    "Африка-4"
  • 00:10
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Gags"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар”
  • 07:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:40
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:25
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр”
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Саятан” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Мати Дада хоёр” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт“ хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Байгаль багш” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 11:20
    Зураглал
  • 11:30
    Халх голын байлдааны 80 жилийн ойд: Баримтат ярилцлага
  • 11:50
    “Мартах учиргүй” Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч П.Хаянхярваа
  • 12:30
    MNB World үзүүлж байна: “Монгол бөх”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Оцон шувууны амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 14:45
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургааль
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 15:50
    Амрыг эрье
  • 16:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” цуврал баримтат кино/Бутрал/ 2011он
  • 17:10
    Монгол инженер
  • 18:00
    MNB World үзүүлж байна: “Хөхүүрийн айраг”
  • 18:50
    “Эрийн хийморь” Дорноговь аймгийн Өргөн сумын аймгийн алдарт уяач Б.Хүүхнээ
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Халх голын байлдааны 80 жилийн ойд: Баримтат ярилцлага
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ” ШУТИС-ийн Антарктид судлалын төвийн захирал Л.Дүгэржав
  • 21:20
    Хөндөх сэдэв: Ипотекын зээл...
  • 21:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны амралтанд
  • 09:35
    "Хянах цаг"
  • 09:50
    "Тоглолтын цаг"
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд"
  • 11:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 13 -р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтад дэлгэц"
  • 16:00
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 14-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Таны амралтанд"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монголын сайхан орноор"
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Оргилд хүрэх зам
  • 20:25
    "Монголын сайхан орноор"
  • 20:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 15,16 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №04
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Энхтөр
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Ирээдүйн ухааныг хөгжүүлэх аргууд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 19
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №04
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Гэр бүлийг архины хамааралгүй байлгах нь” нэвтрүүлэг.Дашцэрэн
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 20
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Ганзориг
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №05
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ирээдүй бол өөрчлөлт” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 09:30
    БАРСЕЛОНА-ПСЖ UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 12:00
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №35: ТОТТЕНХЭМ-ВИГАН 2009/10
  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №36: АРСЕНАЛ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2003/04
  • 17:00
    БАРСЕЛОНА-ПСЖ UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 19:30
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №35: ТОТТЕНХЭМ-ВИГАН 2009/10
  • 22:00
    ГОЛДЕН СТЕЙТ - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2002 ОН
  • 10:00
    ЖИЮ ЖИЦҮ ААШТ 2019 УРЬДЧИЛСАН ШАТ (ШУУД)
  • 15:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 15:30
    ЖИЮ ЖИЦҮ ААШТ 2019 ШИГШЭЭ (ШУУД)
  • 18:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 18:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #10
  • 19:00
    "НААДАМ 2019" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ АНУ - БРАЗИЛ
  • 22:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД - ХАН УУЛ ХАНГАРЬД 1-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "ШЭЗФ-2019" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: СИНГАПУР-UNSTOPPABLE DREAMS
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 15:30
    DAWG FIGHT БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    MMA INDIA-FIGHTING FOR A DREAM БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1039
  • 21:00
    UFC 239 ЖОНЕС-САНТОС

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Ардын хувьсгалын 98, Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 88, Атар газар эзэмшсэний 60 жилийн ойн баяр наадам/1-р хэсэг/
  • 12:30
    "Монгол наадам" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    46 оны Ленинград /23-р анги/
  • 14:50
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг  Дуучин О.Баднаанямбуу
  • 15:10
     Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Үндэсний бөхийн барилдааны тойм/
  • 18:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    Ардын хувьсгалын 98, Сэлэнгэ аймаг байгуулагдсаны 88, Атар газар эзэмшсэний 60 жилийн ойн баяр наадам/2-р хэсэг/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:50
    46 оны Ленинград /24-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 26
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 5, 6
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 7, 8/
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.59-р анги
  • 11:10
    "Гэр бүл" ОАК 28-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 8-р анги
  • 14:10
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 3-р анги
  • 15:20
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг /дугаар 22/
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 11-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 29-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 9-р анги
  • 20:00
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 4-р анги
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 12-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.60-р анги
  • 00:00
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 4-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    САУТХЭМПТОН-ВОТФОРД 12-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ЮТА-ПОРТЛАНД NBA 2018-19
  • 04:00
    ЛЭСТЕР-БӨРНЛИ 12-Р ТОЙРОГ
  • 06:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС-Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-19
  • 08:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №12: СЕРХИО АГУЭРО-3
  • 08:30
    КРИСТАЛ.П-ТОТТЕНХЭМ 12-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    NBA ACTION 1817
  • 11:00
    МИЛУОКИ-МАЙАМИ NBA 2018-19
  • 13:00
    PL NETBUSTERS №3
  • 13:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ФҮЛХЭМ 12-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ДАЛЛАС-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-19
  • 18:00
    PL WORLD №26
  • 18:30
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:30
    ШАРЛОТТ-БОСТОН NBA 2018-19
  • 23:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №37: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 09:50
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 31-р анги
  • 12:10
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 12:20
    "Наадгай" Монголын уламжлалт тоглоом наадгайн тухай нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Дууны жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 19:30
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 19:40
    "Ардын дууны эгшиглэн" теле концерт
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 32-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давтал/
  • 07:20
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Хөлбөмбөгийн 1978, 1982 оны ДАШТ
  • 08:00
    Өнөөдөр-спортын ертөнцөд
  • 08:10
    Зочны ярилцлага
  • 08:30
    Спорт-түүх
  • 09:30
    “Жаргалтайн дэлгэр” Монгол улсын харцага Т. Өсөх-Ирээдүй
  • 09:55
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 15:00
    “Морьтны соёл” цуврал баримтат кино:Түмний их цэнгэл Монгол наадам
  • 15:30
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээн /шигшээ/-шууд
  • 19:00
    Спорт таны амралтанд: “Алтан заамар-2019” Боксын аварга шалгаруулах Олон улсын тэмцээн
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:20
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын “Их хурд-8” уралдааны өмнө
  • 21:20
    Спорт-теле сэтгүүл
  • 21:50
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 22:40
    Спорт таны амралтанд: Олимпын таеквондогийн бага нас, өсвөр үеийн УАШТ 1-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 11:00
    3x3 ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 12:00
    ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДЭЛХИЙН ГРАНПРИ
  • 13:00
    ПЛЕЙ-ОФФ: ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 16:00
    3Х3 ОЮУТНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА 2019
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА 2019
  • 00:00
    ESL ONE COLOGNE 2019
  • 04:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 19-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “Уулзах цаг” ярилцлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Өвөр Монголын сонин хачин” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 2-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 20-р анги
  • 19:30
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 15-р анги
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Миний эрдэнэ” ОАК 20-р анги

Олон Саналтай

VII/1913:10

Star TV

Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 46-50-р анги

VII/1915:10

Монгол ТВ

"Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-16-р анги

VII/1919:30

MovieBox

"Цагаач гэр бүл" ОАК (III.12,13-р анги)