МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Орос хүрэх зам” хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Тоглолтын өмнө Герман-Мексик
  • 10:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Герман-Мексик
  • 12:00
    Тоглолтын өмнө Аргентин- Исланд /давталт/
  • 13:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ: Аргентин- Исланд /давталт/
  • 15:00
    Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/
  • 16:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ: Бразил- Швейцарь /давталт/
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:10
    “Эрх зүйн хөтөч”
  • 18:30
    Хаан банкны нийгмийн хариуцлагын тайлан
  • 18:45
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг “Мэргэжлийн боловсрол сургалтын салбар- Мэргэжилтэй ажилтан”
  • 22:00
    “Орос хүрэх зам” хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Тоглолтын өмнө: Бельги-Панам /шууд/
  • 23:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ: Бельги- Панам /шууд/
  • 01:00
    “Орос хүрэх зам” хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Тоглолтын өмнө: Тунис-Англи /шууд/
  • 02:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ: Тунис- Англи /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Супер спорт
  • 07:40
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:00
    Зүүн хойд Азийн хотын дарга нарын Форум- Шууд дамжуулна
  • 11:00
    Спортын ертөнцөд
  • 11:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын тв довтолгоо
  • 12:10
    Mogul pictures,UBS үзүүлж байна Girls ОАК 3-р анги
  • 13:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 13:30
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 тойм
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Business news
  • 15:10
    Хот ОАК 1-р анги
  • 16:00
    Аяллын хөтөч
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business news
  • 19:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2018 тойм
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Спортын ертөнцөд
  • 20:40
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 21:30
    Mogul pictures,UBSүзүүлж байна Girls ОАК 4-р анги
  • 22:30
    UBS music үзүүлж байна
  • 23:30
    Харийн шоронд-Балба баримтат кино
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:05
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 11:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 35-р анги
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "баримтат кино"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "чөтгөрийн хаалга" уск
  • 16:10
    "аяллын амт" баримтат кино-65
  • 17:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:35
    "бяцхан марука" олон ангит хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 36-р анги
  • 21:10
    "мартагдсан билгэдэлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "хүдэр дагасан сурвалжлага"
  • 21:50
    "ариун гэр бүл" японы олон ангит кино 1-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    business news
  • 09:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:00
    хошин шог
  • 10:15
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:30
    "тэ жу ён" соак 80-р анги
  • 12:50
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:15
    reach the beauty
  • 14:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 14:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:55
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "эгэл ертөнц" оак 1-р анги
  • 16:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    зэвүүн яриа
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "алгын чинээ попо " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 81-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "үл тасрах аялгуу - аранзал тугаа мандуулагчид" уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "108 чөтгөрийн хаад" уск
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир засварласан

TV9

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Бурхан багшийн их дүйчин өдөр”, 5-р хэсэг
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 69,70-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Симорроны азарга Спирит” хүүхдийн кино
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Ойн дуу хоолой” баримтат кино
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,7-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Багтай хүн” олон ангит УСК,7-р анги /үргэлжилэл/
  • 17:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:58
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    ХААН банкны нийгмийн хариуцлагын тайлан нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Зүүд биш л байгаа даа” нэвтрүүлэг /хэнтий аймаг /
  • 21:25
    “Business maximum 88”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 71,72-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    Спорт энэ өдөр
  • 23:30
    “Ойн дуу хоолой” баримтат кино
  • 00:30
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:50
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Судар бүтээгчид" Баримтат кино
  • 12:00
    "Амтат шөл" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    Кино миний амьдрал
  • 15:20
    "Эхнэр минь баярмай" ОАК 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 77,78-р анги
  • 19:00
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Urban jeans үзүүлж байна"
  • 19:17
    "Баялаг Ундраа" Үзүүлж байна
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Баримтат кино
  • 21:30
    "Эхнэр минь баяртай" ОАК 5-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:35
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    тоглолтын цаг: “морьтон циркийн гайхамшиг”
  • 11:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    business location
  • 13:30
    нууц: манжийн эрхшээлийн үеийн засаг захиргаа, хэргэм зэрэг, хүн ам
  • 14:00
    таны сонголт
  • 14:30
    ноён оймс
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    эмч сонсож байна
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    баримтат дэлгэц: гэгээн оргил өөд
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “дугуйн дээр там” 5-6 оак
  • 19:30
    “ур чадварын олимп”-3
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан-зуны коллекц
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -37 оак
  • 23:15
    “дугуйн дээрх там” 5-6 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 06:45
    “Бонсай” баримтат кино /1/
  • 07:10
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /01/
  • 07:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 38-р анги
  • 08:45
    Нийслэл хөтөч
  • 09:15
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ий тойм
  • 10:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Е хэсэг “Коста Рика – Серби” /давталт/
  • 11:55
    Ертөнцийн 65 дахь гоо бүсгүй
  • 12:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ F хэсэг “Герман – Мексик” /давталт/
  • 13:55
    “Жаргалант вилла” үзүүлж байна
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    Нийслэл хөтөч
  • 15:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ Е хэсэг “Бразил – Швейцарь” /давталт/
  • 16:55
    Нийслэл хөтөч
  • 17:25
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ий тойм
  • 18:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 39-р анги
  • 19:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ F хэсэг “Швед – БНСУ” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 20:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ F хэсэг “Швед – БНСУ” /шууд/
  • 22:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Белги – Панам” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 23:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 39-р анги
  • 00:00
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 01:00
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/
  • 02:00
    “Амьдрах төсөл” МУСК
  • 03:40
    Орос хүрэх зам /01/
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 4-10-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-19, 20-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 20-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 4.10-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 2-7, 8-р анги
  • 15:25
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 28/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №18, 19
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2. 11-16-р анги
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3-21, 22-р анги
  • 18:45
    Хаан банк нийгмийн хариуцлагын тайлан
  • 19:00
    "Хамгийн сайхан нь гэр бүл" ОАК 21-р анги
  • 20:40
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 4.11-р анги
  • 23:05
    "Дагалдан эмч нар" ОАК 1-43, 44-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Өглөө" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Есөн эрдэнийн орноор" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дунханы нисдэг бурхад" Баримтат кино
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:25
    "Байнгын түр ажилтан" Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Билл Клинтон-01" 1-р хэсэг Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Цагийн гажуудал-01"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Жаргалтай бага нас" Баримтат кино
  • 20:50
    "Дун ногоо" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Түмний нэг
  • 22:10
    "Битлз эмхэтгэл-01" Баримтат кино
  • 23:40
    "Билл Клинтон-01" 1-р хэсэг Баримтат кино
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 203-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч Фассе" хүүхэлдэйн кино
  • 07:25
    "Хааны шинэ хувцас" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 08:40
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 25,26,27,28-р анги
  • 09:30
    Тог тог тог /season-6/ 24-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 1-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 46-48-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ардын буйдан" /season-5/ 3-р хэсэг
  • 14:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 1-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Эх хэлний эрэлд-Үгийн өвгөн утга" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гэрэл зураг түүх өгүүлнэ-Байцаагч түшмэл" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 1-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 5-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог /season-6/ 25-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 3-5-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Shark Tank" /season-1/ 1-р хэсэг
  • 19:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 10-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Миний алтан амьдрал" СОАК 2-р анги
  • 22:20
    "ХААН Банкны нийгмийн хариуцлагын тайлан" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "24" ОАК /season-1/ 24-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-4/ 7-р анги
  • 01:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Элэг нэгтэн" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт "
  • 11:30
    "30 хором" анализ
  • 12:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Хар сувданы нууц " МУСК
  • 15:50
    "Монгол наадгай" танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Хайрын зуслан" МОАК 20-р анги
  • 18:25
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:25
    "Алаг шаазгай " шууд нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Эрэл " нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Би дуралмаар байна" МУСК
  • 23:15
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Түүхийн жимээр 11” Хиргисүүрийн судалгаа
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    “Бизнес амжилт”нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Үзэсгэлэнт түүндээ” ОАУСК 6-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:30
    ББДХ үзүүлж байна : Татварын ерөнхий хуулийн шинэчлэсэн найруулга Хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:30
    “Саруул талын ерөөл” МУСК
  • 00:15
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:15
    Эфирзавсарлана

SCH

  • 08:00
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:05
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    Тв урлан
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Уртын дууны эх орон
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Ярилцах цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Кино миний амьдрал” баримтат кино
  • 16:00
    Түүвэр тоглолт
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    Бид Монголчууд
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Уртын дууны эх орон
  • 22:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:45
    Сонгодог урлагийн тоглолт
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:10
    Телеконцерт
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Амжилтын үндэс
  • 11:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 12:00
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Амжилтын үндэс
  • 15:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    Говийн домог киноны өдөрлөг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:50
    Халуухан ээж Олон ангит кино 1-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Амжилтын үндэс
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 10:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,4-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 11:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам 2018, шилдэг -3 танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Ойн дуун хоолой” баримтат кино
  • 13:30
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 14:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 1-р анги /давталт/
  • 15:00
    “60 хором“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:40
    “Загас нисгэгч ” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 17:10
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 18:00
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Туурвихуйн урланд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:00
    “Дөлгөөн Дон” олон ангит УСК,5-р анги
  • 22:00
    “Энх мэндийн хадаг” тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 08:50
    "Флаш" ОАК (II.6,7-р анги)
  • 10:30
    "Энэ бол бид" ОАК (II.17,18-р анги)
  • 12:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 14:20
    "Хүчирхэг нугаснууд 2 (D2: The Mighty Ducks)" УСК
  • 16:10
    "Хүчирхэг нугаснууд 3 (D3: The Mighty Ducks)" УСК
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ж.Дорлигжав)
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (II.8-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.7,8-р анги)
  • 20:30
    "Готам" ОАК (I.1-р анги)
  • 21:30
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (II.8-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 02:10
    "Энэ бол бид" ОАК (II.18-р анги)
  • 03:00
    "Готам" ОАК (I.1-р анги)
  • 03:50
    "Хүчирхэг нугаснууд (The Mighty Ducks)" УСК
  • 05:30
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ж.Дорлигжав)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (I.5-8-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 2-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" №22
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Баримал 2-р хэсэг
  • 11:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 79,80-р анги
  • 13:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 205,206,207-р анги
  • 16:50
    "Эрин зууны шастир" We Are The World дуу бүтсэн түүх
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Мөнгө угаах" сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Дөрвөн улсын үзэсгэлэн
  • 19:00
    "Код Гисс" Анимэ 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" № 23
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:20
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    "Хаалттай сургууль" ОАК 79,80-р анги
  • 01:55
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Теле концерт
  • 09:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 10:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 16:00
    "Хүсэл" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 17:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Galaxy зуслан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Гарааны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:30
    рок поп дууны цаг
  • 09:00
    цаг агаар
  • 09:05
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 10:00
    "амьдрал чамд хайртай" тоглолт
  • 11:40
    хит дууны цаг
  • 12:40
    хошин шог
  • 14:30
    "халуун тангарагтай амь" кино концерт
  • 15:00
    хит дууны цаг
  • 16:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 18:30
    "чак" оакино 11-р анги
  • 19:20
    "анхаар дотор чимээгүй" муск
  • 21:00
    "сармагчны хаан 2" уск
  • 23:00
    "хоёр ба хагас эр хүн" оакино 11, 12- р анги
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:30
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 2-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Рагуса Тур Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-3
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:25
    "Хөвсгөр Боб" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх Дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг-4
  • 21:30
    "Баяртай хөөрхөн төрх минь" ОАК 3-р анги
  • 22:20
    Кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Нэг ангийнхан" УСК /давталт/
  • 12:30
    "Дэлхийн боловсрол Монголд"
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Агаарын тээврийн либералчлал” нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 31-р анги
  • 23:10
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Марчаахай"
  • 08:15
    "Авалорын гүнж Елена" 24-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 27-р анги
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Авалорын гүнж Елена" 24-р анги
  • 11:30
    "Монголоороо"
  • 12:00
    "Халуухан ээж" ОАК 27-р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 14:45
    "Марчаахай"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Цэнхэр гараг: "Хөхтөн амьтдын нууц -3"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:45
    "Марчаахай"
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 25-р анги
  • 19:30
    "Монголоороо"
  • 20:00
    "Халуухан ээж" ОАК 28-р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 28-р анги
  • 23:00
    Нууцууд: "Амьд хүүхэлдэйнүүд"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    өглөө хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    бизнес цаг
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 14:00
    Үнэн ба зөв цаг давталт
  • 15:00
    хуучны гадаад дуунууд
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч давталт
  • 17:00
    бизнес цаг
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Ээжийн тухай дуунууд
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    бизнес цаг
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    төгсгөл

DreamBox

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 09:59
    Цаг хэд болж байна
  • 10:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 50,51,52р анги
  • 10:10
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 20р анги "Иссун Буши"
  • 10:30
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 6, 7, 8 -р хэсэг
  • 11:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 11:10
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 20р хэсэг "Хүүхэлдэй"
  • 11:35
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг 4р хэсэг
  • 11:59
    Цаг хэд болж байна
  • 12:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 4.11-12-р анги
  • 13:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 28-р дугаар
  • 13:30
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    "Lassie - The New Adventures of lassie " хүүхэлдэйн кино 17-18-р анги
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    "Peter pan" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 15:30
    "Кокомон" хүүхэлдэйн кино 21-22-р анги
  • 15:59
    Цаг хэд болж байна
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.17-18-р анги
  • 17:00
    Цаг агаар
  • 17:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро "хүүхэлдэйн кино 4.13-15-р анги
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд" хүүхэлдэйн кино 41,42,33р анги
  • 18:30
    Da Vinci - "Сиэста Зи" хүүхэлдэйн кино 1р анги "Гамлет"
  • 18:50
    Da Vinci - "Ноён халиу" хүүхэлдэйн кино 9,10,11-р анги
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх" т.м нэвтрүүлэг 21р хэсэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг 5р хэсэг
  • 20:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино 3.19-20-р анги
  • 20:55
    Блок
  • 20:59
    Цаг хэд болж байна
  • 21:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг 29-р дугаар
  • 21:45
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм”хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Компанийн нууц” баримтат кино /Lego/
  • 09:30
    “Дэлхий дахинд” олон улсын тойм
  • 10:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:20
    “ММ today” interview
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Тариаланчид
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Зөв чиг”
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Хөлбөмбөгийн ДАШТ-ний тойм

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Өглөө" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Есөн эрдэнийн орноор" Баримтат кино
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Дунханы нисдэг бурхад" Баримтат кино
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:25
    "Байнгын түр ажилтан" Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Билл Клинтон-01" 1-р хэсэг Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Цагийн гажуудал-01"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Жаргалтай бага нас" Баримтат кино
  • 20:50
    "Дун ногоо" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Түмний нэг
  • 22:10
    "Битлз эмхэтгэл-01" Баримтат кино
  • 23:40
    "Билл Клинтон-01" 1-р хэсэг Баримтат кино
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Монголын сайхан бичигтэн” улсын уралдаан
  • 10:20
    “Цагийн сүүдэр” баримтат кино 1-р анги
  • 12:15
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Монголын ахмад багш шарын III чуулган
  • 14:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:55
    “Мөнх ба мөнх бусын онол” лекц. Доктор Г.Лхагва
  • 16:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 25
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Сэрэмжлүүлэг
  • 19:00
    “Дэлхийг 80 хоногт тойрсон нь” хүүхэлдэйн кино 01
  • 19:25
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц. Арилдзэмбэ
  • 20:00
    “Онгон зэрлэг Австрали” баримтат кино 01
  • 20:50
    UB лавлах 1900-1617. Онцгой зарын цаг
  • 21:00
    “XXI зууны шинэ даяаршил ба хөгжил” хэлэлцүүлэг 1
  • 22:20
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат кино 01
  • 22:50
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 22:55
    “Гэртээ харих зам” аяз
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №25
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №1
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТҮС
  • 15:00
    МАН.СИТИ-ТОТТЕНХЭМ 18-Р ТОЙРОГ
  • 17:10
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ТОТТЕНХЭМ 26-Р ТОЙРОГ
  • 19:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 19:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ДЭВИД СИМАН
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 20-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖИАНФРАНКО ЗОЛА
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №1
  • 22:30
    NETBUSTERS №10
  • 23:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №7
  • 23:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ-ЖУНИНЬО

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1733
  • 10:00
    "LOOKING FOR ERIC" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1304
  • 14:00
    UFC 225 УИТТАКЕР - РОМЕРО 2
  • 17:00
    "GENERATION IRON" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1305
  • 21:00
    NBA ACTION 2736
  • 21:30
    "INVICTUS" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-САУТХЭМПТОН 33-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #1
  • 13:40
    PL WORLD - ЭШЛИ КОУЛ
  • 14:10
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ (ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ) - ЛИДС (ШУУД)
  • 18:30
    NETBUSTERS №7
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №32
  • 19:30
    NBA ФИНАЛ 2018 - ТОГЛОЛТ #2
  • 22:00
    ДАШТ-2018 ЗАЯАГИЙН АНАЛИЗ №1
  • 22:30
    RED BULL ENERGY TIME №15
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1732

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "MONEYBALL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 11:20
    UFC FIGHT NIGHT КИМ-ХАДЭВЭЙ
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ГУСТАФСОН-МАНУВА
  • 14:40
    ЖҮДО АНТАЛЬЯГИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 17:10
    WWE RAW 1307
  • 19:10
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-БРАУН
  • 21:10
    UFC FIGHT NIGHT БАДЕР-СЕН ПРЮ
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Спорт дууны түүх
  • 10:30
    “Мориор амилсан монгол заяа” уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:30
    МУСК
  • 13:00
    Анхдугаар богд гэгээн /Занабазар/ ММСУХ
  • 14:00
    Спорт баримтат кино
  • 14:25
    Бизнес хөтөч
  • 14:30
    “Мөнгөний ноёрхол” Баримтат кино 3-р хэсэг
  • 16:00
    концерт
  • 18:00
    Анхдугаар үндсэн хууль баталсны 91 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:30
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Хурдан морины уралдаан
  • 20:30
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 21:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хачирхалтай хүн 48-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Саятан болох дамжаа 9-р анги / МОАУСК
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Бид гуравын болзоо /МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмны зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Рояал акадим үзүүлж байна. / нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Саятан болох дамжаа 10-р анги / МОАУСК
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Аз жаргал The bad boy МУСК
  • 00:00
    Show time

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Royal академи үзүүлж байна
  • 19:00
    Өвөрхангай аймгаас "Язгууртан Монгол үндэс угсаатны галын тайлга тахилга "
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Valiant"хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Winter's Tale"УСК
  • 12:55
    "Love and Mercy" УСК
  • 14:55
    "Specialist" УСК
  • 16:45
    "moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Patema Inverted"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "making the movie" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "North Face" УСК
  • 21:15
    "You're Not You" УСК
  • 23:00
    "Melanchola" УСК
  • 01:15
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 15
  • 09:05
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 3-р анги
  • 10:20
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 11-р анги
  • 12:00
    "Хоёр ертөнц" ОАК 3-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 17, 18
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 4-р анги
  • 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 20:10
    "Хоёр ертөнц" ОАК 4-р анги
  • 21:40
    "Анхны хайр" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 23:55
    "Хоёр ертөнц" ОАК 4-р анги
  • 01:10
    "Са Им Даны гэрэлт түүх" 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 04:00
    NBA HOME VIDEO: 2010 Л.А ЛЭЙКЕРС
  • 05:30
    NBA ACTION 2737
  • 06:00
    "HOOPS AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 06:50
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 09:20
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    ВАШИНГТОН - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:30
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 15:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734
  • 16:00
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    WNBA ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:00
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 21:30
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:40
    "ZACH LAVINE - THE RETURN" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1734

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Хөгжилтэй тойрог” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 10:30
    Карбинорад илбэдүүлсэн нь
  • 10:55
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Элэгний эм
  • 12:00
    Хүн байгалийн эсрэг
  • 12:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 13:00
    “Анхаар дотор чимээгүй” МУСК
  • 14:30
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “New season ” сонгодог концерт
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн киноны цоморлиг 2
  • 18:00
    “Хөхтөн амьтан” баримтат кино
  • 18:50
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 19:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ЦЕГ сэрэмжлүүлж байна
  • 20:00
    “Од эрхсийн сүлдэн дор” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    “Анхаар дотор чимээгүй” МУСК
  • 23:00
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Фото мэдээлэл
  • 09:10
    "Барбинууд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Үнэрч" ОАУСК 5 анги
  • 12:00
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "БОРАТ" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 17:20
    "Ах дүү алхимич" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ
  • 19:00
    "Дуурсагдах алдрын эзэд" АТБ-ын ажилтан Т.Ганболд
  • 19:50
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 20:00
    "Үнэрч" ОАУСК 6 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    "Дуурсагдах алдрын эзэд"Төмөр замчин Г.Ядамсүрэн
  • 22:20
    "Гүйгчид" УСК
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эрдэнэт сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Худалдааны цаг
  • 10:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 23-р анги
  • 10:50
    Худалдааны цаг
  • 20:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 24-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Худалдааны цаг
  • 01:40
    Эфир төгсөв.

Олон Саналтай

VI/1801:00

NTV

Хөлбөмбөгийн ДАШТ G хэсэг “Тунис – Англи” тоглолтын өмнө /шууд/

VI/1821:00

SPS Хөлбөмбөг

ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ-2018 ХӨТӨЧ НЭВТРҮҮЛЭГ №2

VI/1815:00

МҮОНТ

Тоглолтын өмнө: Бразил- Швейцарь /давталт/