МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний олон нийтийн Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 09:10
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 3-р анги
  • 10:40
    MNB энэ долоо хоногт
  • 10:45
    “Амьдралын жор”
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Говь, Тал” чуулбар концерт: Оюу эрдэнийн говь 1-р хэсэг Төрийн хошой шагналт, ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Нацагийн Жанцанноров
  • 11:55
    MNB “Сэтгэлийн үндэс” /давталт/
  • 12:15
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 12:45
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №3
  • 13:05
    Цаг агаар
  • 13:10
    Монгол хүн-Монголын зүрх
  • 13:25
    Ариусахуйн гүмүда
  • 14:00
    Өглөөний зочин /давталт/
  • 14:30
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 14:40
    “Би би” бага насны хүүхдүүдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:10
    “Босго тотго” телевизийн олон ангит уран сайхны кино 17,18-р анги
  • 16:50
    “Та нэрээ бичиж чаддаг уу?”
  • 17:00
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 17:35
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 17:45
    “Амьдралын жор”
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:25
    NHK Жайка: Оч, бидэнд илүү их гэрэл өгөөч
  • 18:40
    “Галакси” үзүүлж байна
  • 18:45
    MNB энэ долоо хоногт
  • 18:50
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 19:10
    Эрдмийн хэт: “Гравитацийн долгион”
  • 19:40
    Монгол хүн-Монголын зүрх
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:05
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 20:40
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №4
  • 21:05
    “Гэгээн үдэш” Билгүүн номч Б.Ринчен
  • 22:30
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 4-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:50
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 47-р анги
  • 10:40
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Business news
  • 11:30
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 45-48р анги
  • 13:10
    Гэгээн муза-2016
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Гоол хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 15:30
    Гэр бүлийн үнэ цэнэ-Таны цаг
  • 16:00
    Гэгээн муза-2016
  • 16:40
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 48-р анги
  • 18:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:30
    Ногоон ирээдүй-Хотын хөгжил
  • 19:00
    Сайн мэдээ
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Шанхайд суралцангаа аялцгаая
  • 21:10
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 49-52р анги
  • 22:30
    Universe – Best Songs 2016
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:15
    зарын цаг
  • 07:25
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    "тамагочи" хүүхэлдэйн кино /127-р анги/
  • 10:35
    бизнес тайм
  • 11:20
    "хатагтай антуан" оак / 3-р анги/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 13:30
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 13:35
    "ам нээвэл" л.гантөмөр бсшу-ны сайд
  • 14:45
    сайн мэдээ
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "инсү" оак / 23-р анги/
  • 16:35
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 16:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    "shop mongolia"
  • 17:25
    зарын цаг
  • 17:35
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:45
    эх орны хүнс
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    өнөөдөр
  • 20:10
    "хатагтай антуан" оак / 4-р анги/
  • 21:45
    нийслэлийн ждү эрхлэгчдийн iii зөвөлгөөн-2016
  • 22:00
    сайн мэдээ
  • 22:05
    дуусдаггүй яриа
  • 23:30
    "инсү" оак / 24-р анги/
  • 00:35
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:25
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 07:45
    "хҮсэл мӨрӨӨдлийн хотхон" хҮҮхдийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:30
    "ээж" оакино 44-р анги
  • 11:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:15
    "орон орны хоол"нэвтрҮҮлэг
  • 11:35
    "Үлгэрийн цаг"
  • 11:45
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 12:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "хайр ба мөнгө" оакино 9-р анги
  • 15:05
    "бямба гарагийн ярилцлага"
  • 15:45
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 16:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:20
    мэдээ
  • 16:40
    "tvmall"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:35
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:15
    "орон орны хоол"нэвтрҮҮлэг
  • 18:35
    "ээж" оакино 45-р анги
  • 20:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:25
    "сайн мэдээ"
  • 20:30
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "багануурын 37 дахь хавар"
  • 22:45
    "нударга - one fc" холимог тулаан
  • 23:15
    "хайр ба мөнгө" оакино 10-р анги
  • 00:25
    спорт
  • 00:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 01:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг” /Соён гэгээрэхүй/
  • 07:20
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:30
    ТВ зууч
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги /үргэлжлэл/
  • 11:20
    “Монгол коммент”нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Business maximum 88”
  • 13:40
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг
  • 14:40
    ТВ зууч
  • 14:50
    “Өв соёлын товчоон”
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Wanpaku” сумо /Өсвөр үеийн УАШТ/
  • 16:10
    ТВ зууч
  • 16:20
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг /Монгол Улсын зөвлөх инженер Өлзийхутагийн Пүрэвбаатар/
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сайн мэдээ”
  • 21:05
    “Монгол Улсаа хөгжүүлье” ток шоу /МАХН-ын дарга Н.Энхбаяр/
  • 21:45
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 23:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат /давталт/
  • 00:10
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” нэвтрүүлэг 26-р хэсэг
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал
  • 07:50
    “Yes” зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Нээлттэй цаг”
  • 10:00
    ' Yes" зарын цаг
  • 10:10
    “Миний монголын өв соёл”
  • 10:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:00
    “Нээлттэй хүн”
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “ Хархны өгөөш “ МУСК
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:40
    'Yes" зарын цаг
  • 14:50
    “Танхилын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Толь” мэдээ
  • 17:50
    “Yes" зарын цаг
  • 18:00
    “Сэтгэлд шингэсэн хөдөлмөр”
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөгжлийн эрэлд“ нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Солбицол” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “МАН-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажиллав”
  • 22:35
    “ Кино шиг амьдрал “ МУСК
  • 00:25
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 09:00
    Дэлхийн цаг - Евромакс
  • 09:20
    Сайн мэдээ
  • 09:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:40
    Зарын цаг
  • 17:50
    "Чамайг даа" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 19:05
    Сайн мэдээ
  • 19:10
    Дэлхийн цаг: Шифт
  • 19:40
    Монгол оюун нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 21:30
    Танил хүн "нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Үхлийн тулаанч" УСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн мухлаг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бяцхан худалчууд ОАК 132-р анги
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохирлын давталт
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн мухлаг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 3-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 3-р анги
  • 14:30
    "Тэмцэл" ОАК 44-р анги
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Тэмцэл" ОАК 44-р анги
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    VIP тодруулга
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн мухлаг
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Бяцхан худалчууд ОАК 133-р анги
  • 19:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    Д.Саранчимэг Зуун асуулт зуун хариулт
  • 21:00
    "Тэмцэл" ОАК 45-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Дарангуйлагч " ОАК 4-р анги
  • 00:00
    VIP тодруулга
  • 00:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Тотал спорт

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    цаг агаар, зурхай
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “гоморра” 5-р анги
  • 11:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    цаг агаар, зурхай
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    цаг агаар, зурхай
  • 14:30
    uk chart
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бизнесийн амжилт” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    цаг агаар, зурхай
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    стилист шоу-1
  • 17:45
    цаг агаар, зурхай
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “ранетки” 2-37 оак
  • 19:50
    цаг агаар, зурхай
  • 20:00
    энэ сэдэв: оюу толгой
  • 20:30
    “х35” кино мэдээлийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 22:00
    “гоморра” оак 6-р анги
  • 23:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    “оргил цаг” ярилцлага

NTV

  • 05:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    "Сарны гөлөг” Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    Хүүхдийн кино
  • 08:20
    “Нийслэл хөтөч”
  • 09:00
    “Нар, сар, од” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ажлын өдөр”
  • 10:30
    "Бундеслига” /“Байерн Мюнхен”-“Боруссия Мюнхенгладбах”/
  • 12:10
    “Анагаах увдис”
  • 12:15
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 12:35
    “МИАТ ба Доуртмунд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.2
  • 13:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Нортон Грахамын шоу” 12
  • 14:45
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр
  • 15:15
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Урлагийн гудамж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Ажлын өдөр”
  • 17:30
    Хүүхдийн кино
  • 17:50
    “Нийслэл хөтөч”
  • 18:30
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Талх чихэр үзүүлж байна”
  • 19:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.3
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Чухал яриа”
  • 22:10
    "Носталжи" хөгжмийн хөтөлбөр /шууд/
  • 00:10
    “Дүүлэн нис” Монголын уран сайхны кино
  • 01:55
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.3
  • 02:40
    “Нийслэл хөтөч”
  • 03:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 55,56-р анги
  • 07:30
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 2-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мако аралын лусын дагинс" ОАК 1-р бүлэг 1,2-р анги
  • 08:55
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 5-р анги
  • 11:30
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөрдөгч" ОАК төгсгөлийн 40-р анги
  • 12:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Анахн шат 2-р хичээл
  • 13:30
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат 2-р хичээл
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат 2-р хичээл
  • 15:25
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат 26-р хичээл/
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Дунд шат 26-р хичээл/
  • 16:30
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мако аралын лусын дагинс" ОАК 1-р бүлэг 3,4-р анги
  • 17:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 3-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 6-р анги
  • 20:40
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Гал тогоо" ОАК 3-р бүлэг 1-р анги
  • 22:50
    "Найзууд" ОАК 1-р анги
  • 23:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Зар мэдээ
  • 08:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Сонгодог аялгуу нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 10:20
    Бизнес хором
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:45
    Зар мэдээ
  • 11:55
    “Бизнес аялал /давталт/
  • 12:40
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 13:20
    Малчны зар
  • 13:30
    “Жавхлант шарга-2016” хурдан морины уралдаан
  • 15:10
    Зар мэдээ
  • 15:20
    “Мөрөөдлийн театр” үзүүлж байна: “Хослон дуулъя” хошин хөтөлбөр
  • 15:40
    Бизнес хором
  • 16:10
    “Ефросения”ОАК 202-р анги
  • 17:00
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес хором
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:15
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 21:50
    “Зөвийн тухай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” УСК
  • 00:20
    Малчны зар
  • 00:30
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 176-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 187-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог 139-р хэсэг
  • 10:30
    Миний дурлалын бурхан ОАК 4-р анги
  • 11:40
    Соник зараа хүүхэлдэйн кино /season-2/ 2-р анги
  • 12:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Ослын дохио" шоу нэвтрүүлэг /season-1/ 1-р анги
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гоо бүсгүйн нууц" ОАК 9-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 188-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог 140-р хэсэг
  • 17:30
    "Шидэт охин Сабринагийн нууц" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 18:00
    Хүүхдийн цаг
  • 18:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний дурлалын бурхан ОАК 5-р анги
  • 20:50
    "Хөрөнгө оруулагч үндэстэн" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкчууд" ОАК /season-3/ 13-р анги
  • 23:00
    Сайн эзэгтэй ОАК /season-2/ 17-р анги
  • 23:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 23:50
    Сайхан түүхүүд
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 01:30
    Америкчууд ОАК /season-3/ 13-р анги

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:59
    “06:59” өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    “нууцлаг хот ” оак 23-р анги.
  • 08:40
    “тэр цэрэг ” хүүхэлдэйн кино 4,5,6-р анги
  • 10:00
    “тод мэдээ”
  • 10:10
    bisiness time
  • 10:40
    “тод зочин” ярилцлага
  • 11:20
    “зар мэдээллийн хөтөлбөр”
  • 11:40
    “баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “тод зочин” ярилцлага
  • 15:00
    “ дуулах өдөр” дуун цэнгүүн
  • 15:40
    боловсрол хөгжлөөс даяаршил
  • 16:40
    open chart
  • 17:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    найзуудаа наашаа суугаарай хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bisiness time
  • 19:10
    сайн мэдээ
  • 19:20
    “талх чихэр” ххк үзүүлж байна
  • 19:30
    “бүтээгч монгол ” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “нууцлаг хот ” оак 24-р анги.
  • 22:20
    “зөрчилдөөн ” оак 3-р анги
  • 23:20
    “ гримм ” оак 52-р анги
  • 00:20
    "тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Наарaан суутн
  • 13:10
    ТВ шоп-1
  • 13:25
    Шинэ бүтээл-2
  • 13:50
    Мusic time
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 4-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-3:
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Монгол ардын дуу: М.Дугаржав “Жавхлант сүрэг”
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 5-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Нийслэлийн өнгө төрх, өөрчлөлт"
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Нэрийн хуудас ажил хэрэгч цуврал
  • 09:10
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 3-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Auto time
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Эргэх улирал цаг агаарын мэдээ
  • 16:10
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Номын ертөнц
  • 18:00
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Хотын соёл, хотын иргэн"
  • 18:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Мэргэн буудагчид Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 20:20
    Монголын их урам ХБНГУ-аас бэлтгэв
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Засаг 21 Ярилцлага
  • 22:00
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:30
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Хүүхэлдэйн кино”
  • 08:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл №18
  • 09:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 3-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Бохир биш ус “баримтат кино
  • 10:30
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 3-р анги /давталт/
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    “Өв соёлын товчоон”
  • 11:50
    “Plus” entertainment news
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 133,134-р анги /давталт/
  • 15:30
    “Эрдэмтэнтэй ярилцах цаг“ нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 16:50
    Өв соёлын товчоон
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалит цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Эрдэмтэнтэй ярилцах цаг” нэвтрүүлэг /Соён гэгээрэхүй /
  • 18:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 4-р анги
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    “Өв соёлын товчоон”
  • 19:20
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 135,136-р анги
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 22:00
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 4-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнесс аялал /Давталт/
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 73-р анги /Давталт/
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:20
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Бизнесс аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Зөнч эмэгтэй ОАК 74-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.4,5-р анги)
  • 09:50
    "Василий Сталин" ОАК 12-р анги
  • 11:00
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Sigourney Weaver)
  • 11:40
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (12-р анги)
  • 12:30
    "Гурван хаан (Three Kings)"УСК
  • 14:35
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (15-р анги)
  • 15:25
    "Василий Сталин" ОАК 12-р анги
  • 16:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С. Лочин)
  • 16:45
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 17:00
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.6,7-р анги)
  • 18:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК 1-р анги
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (16-р анги)
  • 20:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (13-р анги)
  • 21:30
    "Болсон явдал" МУСК
  • 23:35
    "Хайрын эрэлд" МОАК 1-р анги
  • 00:30
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.6,7-р анги)
  • 02:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (жүжигчин Sigourney Weaver)
  • 02:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (16-р анги)
  • 03:20
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (13-р анги)
  • 04:10
    "Болсон явдал" МУСК
  • 05:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С. Лочин)
  • 06:20
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (16-р анги)
  • 08:20
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (13-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 66-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 15:40
    one fc
  • 16:50
    улсын хөгжил сумаас
  • 17:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    one fc
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 67-р анги
  • 20:40
    тв gps
  • 21:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "хоёр тавилан" оауск 67-р анги
  • 22:40
    хошин шог
  • 23:00
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:50
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    "Түүхийн Өртөө" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Ногоон цагаан бас хар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Номчийн Өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол Домч" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Товч толь
  • 13:05
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 13:10
    Баримтат
  • 14:30
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Томуу
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ хичээл
  • 18:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    Товч толь
  • 19:25
    Интер шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 19:45
    "Ногоон цагаан бас хар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Ярилцлагын цаг
  • 20:45
    Археологийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Загасчлал" яваад ирлээ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 22:05
    Товч толь
  • 22:10
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Инээдмийн" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:45
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 06:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:25
    "Супер студент" төсөл V
  • 10:55
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 12:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Их хаад цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:54
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 13:00
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    TV өмгөөлөгч нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TV хичээл нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 15:56
    Их хаад цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний индэр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя
  • 17:30
    TV өмгөөлөгч нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 18:52
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Шилэн яриа" ярилцлагын цаг
  • 19:45
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 20:45
    "WWW" мэдээ
  • 21:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Амьдралын ээдрээ" 33-р анги
  • 22:30
    "Супер студент" төсөл V
  • 23:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 00:25
    "Амьдралын ээдрээ" 33-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ + бизнес мэдээ
  • 07:30
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр шууд
  • 08:30
    cnn африкийн дуу хоолой
  • 09:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    поп мэдээ
  • 09:45
    cnn
  • 10:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр давталт
  • 11:00
    дэлхийн мэдээ
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    hollywood express
  • 13:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    поп мэдээ
  • 14:00
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    дэлхийн мэдээ
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    цаг агаар
  • 15:35
    поп мэдээ
  • 15:45
    cnn
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    hollywood express
  • 17:00
    дэлхийн мэдээ
  • 17:30
    cnn онцолж байна
  • 18:00
    ман нэвтрүүлэг
  • 18:15
    cnn
  • 18:30
    цаг агаар
  • 18:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    мэдээний өрөө
  • 19:55
    бизнес мэдээ
  • 20:00
    зочны цаг
  • 20:30
    сайн мэдээ
  • 20:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    мэдээний өрөө
  • 21:55
    бизнес мэдээ
  • 22:00
    бодит байдал
  • 22:30
    цаг агаар
  • 22:35
    hollywood express
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    мэдээний өрөө
  • 23:55
    бизнес мэдээ

Eco Channel

  • 07:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 07:30
    Эко дэлгэц
  • 08:00
    "Бяцхан хунтайж" 32р анги
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 08:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 09:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эко дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Бяцхан хунтайж" 32р анги
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 13:30
    Эко дэлгэц
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 14:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 16:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 16:30
    Эко дэлгэц
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 17:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 19:00
    "Огги ба түүний хөршүүд"
  • 19:30
    "Үнсэлт" ОАК 45р анги
  • 20:30
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 21:30
    "Кино тасалбар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бэйтсийн дэн буудал" 30р анги
  • 23:00
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 23:30
    Эко дэлгэц
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:40
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр
  • 11:00
    Хэлэлцэе хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Америк дахь Монголчууд
  • 12:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 13:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 16:00
    Ярилцлагын цаг
  • 16:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 19:00
    Интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 19:20
    Үнэний дуу хоолой
  • 20:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Тушаал” МУСК
  • 00:30
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, Хөшөө цуврал/
  • 09:10
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ /өглөө хөтөлбөр/
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Кокомом/
  • 10:00
    Можухын цаг /цаг хэд болж байна, Можухын шүлэг/
  • 10:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 11:10
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 11:35
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ /№5/
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 12:10
    Kids news
  • 12:20
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 13:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Cупер далавчнууд /
  • 13:55
    Хүүхэлдэйн кино /Ever after high/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино /Mini ninja/
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, сургуулийн нэг өдөр/
  • 15:10
    Бонгын үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино / Кокомон /
  • 15:50
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино /Мүнгэ онгоцны буудал/
  • 17:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 17:10
    САЙН ЖОЛООЧ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 17:45
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик /
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 18:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 18:35
    Багачуудын урлан
  • 18:50
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 19:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Cупер далавчнууд /
  • 19:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ /№5/
  • 20:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино /Mini ninja/
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 07:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 09:30
    Улсын их хурлын чуулган / шууд/
  • 12:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 12:15
    “ Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Амьдралын батлагаа” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Улсын их хурлын чуулган / шууд/
  • 17:00
    “Тимми тайм” хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Шинэ Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг 1.2
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 20:15
    “Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 21:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Манхеттаны үйлчлэгч ” уран сайхны кино
  • 00:15
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ур ундрах ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    УИХ-ын чуулганы ээлжит хуралдаан
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    УИХ-ын чуулганы ээлжит хуралдаан
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Их үдийн зочин
  • 13:50
    УИХ-ын чуулганы ээлжит хуралдаан
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Өдрийн зочин
  • 15:40
    УИХ-ын чуулганы ээлжит хуралдаан
  • 17:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Амрыг эрье
  • 18:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 19:35
    “ Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 4
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Явлаа, ирлээ
  • 21:25
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Сумын төвийн шинэчлэл /Увс аймгийн Тэс сум/
  • 22:00
    Өнөөдрийн сэдэв /шууд/
  • 22:30
    “Эрх зүйн хөтөч” теле сэтгүүл
  • 22:50
    МХБХ-ны ”Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн сугалаа / сурвалжлага/
  • 23:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ярилцах цаг
  • 08:50
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 09:00
    Билл Клинтоны намтар 2-р хэсэг
  • 10:00
    Wall street-ийн дүрэм
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 11:40
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 3-р анги
  • 12:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 12:50
    Шуурхай зар
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Ярилцах цаг
  • 14:00
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 14:10
    Хөгжлийн гарц
  • 14:40
    Шуурхай зар
  • 14:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 15:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 16:00
    "Сүүдэртэй ярилцъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "17 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:40
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 17:50
    Шуурхай зар
  • 18:00
    Билл Клинтоны намтар 3-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ил Тод" хэлэлцүүлэг шууд
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Онцлох мэдээ
  • 21:40
    Гадаад мэдээ
  • 22:00
    "Jargal De Facto" ярилцлага
  • 22:30
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 4-р анги
  • 23:30
    Шуурхай зар Зуслан
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Алт шиг яриа” нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 08
  • 11:10
    “Байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 9
  • 11:30
    “Инженерийн зоримог шийдлүүд” танин мэдэхүйн цуврал 15
  • 12:20
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:50
    Монгол дуу
  • 13:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 24
  • 13:40
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №11
  • 14:10
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 90-р анги
  • 14:55
    Монголын цаг агаар
  • 15:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц.Нямжав
  • 15:30
    “Чинхай-Эх дэлхийгээ аварья” танин мэдэхүйн лекц
  • 16:30
    “Байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 10
  • 17:00
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 17:05
    Хөтөлбөр завсарлага
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 90-р анги
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монголын цаг агаар
  • 19:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 25
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 09
  • 20:40
    “Эрүүл амьдрах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Ч.Содоо
  • 22:40
    “Инженерийн зоримог шийдлүүд” танин мэдэхүйн цуврал 16
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 07:00
    эхлэл
  • 07:10
    өглөөний дасгал
  • 07:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 07:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 08:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 12:20
    ажлын байрны дасгал
  • 12:30
    уск
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    тоон телевиз нэвтрүүлэг
  • 14:45
    инээвэл эрүүлжинэ
  • 15:00
    баримтат кино
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 17:40
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /томуу/
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 19:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 20:00
    баримтат кино
  • 20:30
    нийгмийн хариуцлага нэвтрүүлэг
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    гэрэлт амьдрал нөхөн үржихүйн эрүүл мэнд
  • 22:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 22:30
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    муск
  • 00:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 01:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

SPS Prime

  • 09:00
    uefa аваргуудын лиг реал мадрид-ман.сити
  • 11:00
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид
  • 13:00
    uefa европа лиг шахтар-севилья
  • 15:00
    uefa европа лиг вильярреал-ливерпүүл
  • 17:00
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид
  • 19:00
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 19:30
    uefa аваргуудын лиг реал мадрид-ман.сити
  • 21:30
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 23:00
    sps prime
  • 04:00
    uefa европа лиг севилья-шахтар (шууд)
  • 06:00
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 10:00
    nhl плей офф тоглолт
  • 12:00
    montreax masters-2015
  • 14:00
    iaaf kawasaki challenge
  • 17:00
    бадминтон yonex all england open
  • 20:00
    снукер бильярд дашт финал
  • 23:00
    sps plus
  • 04:00
    uefa европа лиг ливерпүүл-вильярреал (шууд)
  • 06:00
    sps plus

SPS World

  • 09:00
    nba плэйофф 2-р шат
  • 11:30
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 13:00
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 14:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:40
    mma world
  • 15:20
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 16:20
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 16:50
    ногоон талбайн панз
  • 17:20
    чөлөөт бөх-олимпийн эрхийн тэмцээн-2 (улаанбаатар)
  • 17:50
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 19:20
    mma world
  • 20:00
    bjj time (шинэ дугаар)
  • 20:20
    sprite nba highlights
  • 20:30
    ганган гоол
  • 21:00
    nhl week&
  • 21:30
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 22:30
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 23:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "First up" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "The Pulse" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#MadeInMongolia: Талх чихэр ХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    mgl-1 2015 тулааны тэмцээн
  • 11:30
    ufc countdown 191
  • 12:10
    ufc 191 ж.додсон-д.жонсон
  • 15:10
    самбо бөх дашт-2015
  • 17:10
    ufc fight night м.хант-ф.мир
  • 19:40
    mgl-1 2015 тулааны тэмцээн
  • 22:00
    жүдо бөхийн ази тивийн аварга-2016(өдөр-2)
  • 00:00
    sps action

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Соёл спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Ая дууны мэнд
  • 13:30
    Спорт ертөнц
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Монголын гэгээ
  • 15:30
    “Хантайн хурд – 2016” Булган аймгийн Хутаг-Өндөр сум
  • 17:00
    Сонор мэдээллийн хөт
  • 17:30
    Рик Ламбын морины шоу нэвтрүүлэг -6
  • 18:00
    Миний монгол
  • 19:00
    АХ-н 90 жилийн ойн баяр наадам
  • 19:50
    Алдсан олдсон малын зар
  • 20:00
    Дэлхийн өндөр чансаа
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Уяачийн хөрөг МУМУ Ц. Аюуш
  • 22:00
    Монгол тулгатны мисс - 2016
  • 23:00
    Котовский ОАУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

OTV

  • 06:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 07:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 08:00
    Inspired by Zaya
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 26- р анги
  • 11:00
    Poker stars - 3
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    Асуулт хариулт ялагч шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Inspired by Zaya
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 26-р анги
  • 17:00
    Poker stars - 3
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 20:00
    Намайг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 26- р анги
  • 23:00
    Poker stars - 3
  • 00:00
    Намайг
  • 01:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 13:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 15
  • 14:00
    Говьсүмбэр аймаг Шивээговь сумаас Бизнес эрхлэгчдийн зөвлөгөөн
  • 14:30
    Нэг сэдвээр
  • 15:00
    Малчны дуу хоолой / Шууд /
  • 16:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 16:30
    Хот айл /Архангай аймаг Цахир сумаас 1-р хэсэг /
  • 17:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 17:30
    Малчин / Зөвөлгөө өгөх цаг/
  • 17:50
    Таны эрүүл мэнд
  • 18:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 18:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 16
  • 19:00
    Mind Tech үзүүлж байна
  • 19:15
    Таны эрүүл мэнд
  • 19:30
    Хот айл /Архангай аймаг Цахир сумаас 2-р хэсэг /
  • 20:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 16
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 16
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Хот айл /Архангай аймаг Цахир сумаас 2-р хэсэг /
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Адал явдлын цаг
  • 09:30
    Дарангуйлагч УСК 5-р анги
  • 10:20
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:00
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "happy news" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    Ухаалаг хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шилэн мэдээ"Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Үргэлжлэл
  • 21:10
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 21:40
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 22:00
    Дарангуйлагч УСК 6-р анги
  • 22:45
    "Шилэн мэдээ"Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:25
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Дарангуйлагч УСК 6-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 09:00
    УИХ-ын байнгын хорооны хуралдаан
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы хуралдаан /шууд/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 09:00
    nba плэйофф 2-р шат game 2
  • 11:30
    nba action (давталт)
  • 12:00
    coach carter уск
  • 14:15
    production time
  • 14:30
    nba плэйофф 2016 (давталт) 05/02
  • 17:00
    винс картер ярилцлага
  • 18:00
    nba плэйофф 2016 (давталт) 05/04
  • 20:30
    sprite nba highlights (шинэ)
  • 20:40
    nba плэйофф 2016 (давталт) 05/04
  • 23:10
    coach carter уск
  • 01:25
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Ах баавгай" 2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 10:45
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 11:00
    "Найз" 1-р анги УСК /Солонгос/
  • 13:00
    "Бохир багт наадам" УСК /Солонгос/
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Дөвөрдүгээр сар" УСК
  • 16:20
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 16:50
    Зураглал
  • 17:00
    "Сарыг хулгайлах төлөвлөгөө" хүүхэлдэйн кино
  • 18:28
    "Making the movie" Нэвтрүүлэг /Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө МУСК /
  • 18:48
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Бурхад галзуурсан байх" 1-р анги УСК
  • 20:50
    Зураглал
  • 21:00
    "Түүнийг байхгүй хооронд" УСК
  • 22:27
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 22:42
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 22:57
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    "Хурга майлхаа болино" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 75
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    'Гэрэлд'' ток шоу 27
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 23 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 24
  • 19:45
    ''Ривка'' Казак хэлээр уран сайхны кино 10
  • 20:15
    ''Гэрэлт'' мэдээ 166
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 24 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    'Вирус'' нийгмийн нэвтрүүлэг 04

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг /Тайвань орноор №4/
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 14-р анги
  • 09:05
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 15-р анги
  • 10:15
    "Дурсамж 1988" ОАК 17-р анги
  • 12:05
    "Худалдаачин"ОАК 10-р анги
  • 13:05
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 13:10
    "Зүрх зогсохгүй" МУСК
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 15:05
    Солонгос хэлний хичээл /Анхан, Дунд, Гүнзгий шат №11/
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Солонгос хоол/
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 20:30
    "Дурсамж 1988" ОАК 18-р анги
  • 22:20
    "Худалдаачин"ОАК 11-р анги
  • 23:30
    Тоглолтын цаг

Шилдэг 3

SPS World Logo

SPS World

nba плэйофф 2-р шат

05-0509:00

SPS Play Logo

SPS Play

nba плэйофф 2-р шат game 2

05-0509:00

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"Гал тогоо" ОАК 3-р бүлэг 1-р анги

05-0522:10