МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний олон нийтийн телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 09:10
    “Аравдугаар сар” уран сайхны кино /Монгол улс Бүгд Найрамдах Перу улстай дипломат харилцаа тогтоосны 19 жилийн ойд/
  • 10:25
    MNB энэ долоо хоногт
  • 10:30
    “Би би” нэвтрүүлгийн өдөрлөг 1-р хэсэг
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:40
    “Энэ хүүхнүүд үү!”
  • 12:55
    MNB энэ долоо хоногт
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    MNB “Сэтгэлийн үндэс” аян /давталт/
  • 13:45
    Соно студи: Маамуу нааш ир
  • 14:00
    Өглөөний зочин /давталт/
  • 14:30
    Ариусахуйн гүмүда
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:05
    “Босго тотго” телевизийн олон ангит уран сайхны кино 37-р анги
  • 16:00
    “Алтанзул-2016” наадмын 2-р шатны шалгаруулалт
  • 17:00
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 17:10
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 17:40
    “Амьдралын жор”
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:05
    Сонгогчдын боловсролд
  • 18:10
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:20
    “Би би” нэвтрүүлгийн өдөрлөг 2-р хэсэг
  • 18:50
    “Нийтийн шилдэг 10” дууны албан ёсны жагсаалт
  • 19:40
    Монгол хүн Монголын зүрх
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:05
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 20:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ардын зураач” баримтат кино
  • 21:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:40
    Монголчуудын иргэншил: Гэр бүлийн хүмүүжил
  • 22:35
    “Зоригт далайчин хүү” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Entertainment news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Business news
  • 11:30
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 117-120р анги
  • 13:00
    "Төмөрбаатартай хамт Япон орноор” Халуун рашааны эх орон Бэппү
  • 13:30
    Маамуу нааш ир МУГЖ В.Долгор
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 59,60-р анги
  • 16:40
    Сайн уу? Амьдрал минь-2 making movie
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    "Төмөрбаатартай хамт Япон орноор” Далайн там халуун рашаан
  • 18:40
    Хотын хөгжил
  • 19:10
    Сайн мэдээ
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Студи 4 ярилцлага
  • 21:30
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 121-124р анги
  • 23:00
    Мэдээлэл шуудан харилцаа холбоо 95 жил
  • 23:30
    Business news
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:15
    зарын цаг
  • 07:25
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    "тамагочи" хүүхэлдэйн кино /145-р анги/
  • 10:35
    бизнес тайм
  • 11:20
    "хайртай шүү сүн жон" олон ангит кино /5-р анги/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ам нээвэл" ц.нямдорж /уих-ын гишүүн/
  • 14:40
    сайн мэдээ
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "инсү" оак / 42-р анги/
  • 16:40
    "эрх" м.ичинноров /хүний эрхийн хуульч/
  • 17:00
    манцуйтай тамирчин
  • 17:25
    зарын цаг
  • 17:35
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:45
    эх орны хүнс
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    өнөөдөр
  • 20:10
    "хайртай шүү сүн жон" олон ангит кино /6-р анги/
  • 21:40
    сайн мэдээ
  • 21:50
    "сэдэв"
  • 22:10
    эрдэнэт үйлдвэр үзүүлж байна: хөгжлийн төлөө
  • 22:30
    "ам нээвэл"
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:45
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 09:30
    "тогооч" оакино 20-р анги
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    "үлгэрийн цаг"
  • 11:10
    "reach the beauty" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 12:20
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "нударга - one fc" холимог тулаан
  • 15:30
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    мэдээ
  • 16:30
    "мтшххг-түүхэн жилүүд"
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "сайн мэдээ"
  • 18:45
    "замбуулин дуусах болоогүй" оакино 1-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "бонакуа-хамгийн итгэлтэй ус"
  • 20:25
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "өргөдлийн хариу - уих-ын өргөдлийн байнгын хороотой хамтран бэлтгэв"
  • 22:50
    "хэнтийн ургацын жил"
  • 23:20
    "нударга - one fc" холимог тулаан
  • 23:40
    "цэцгийн хатан" оакино 24,25,26-р анги
  • 02:40
    спорт
  • 03:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 03:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг”
  • 07:20
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /шууд /
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Үнэр танигч” Солонгосын олон ангит УСК 1-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    ТВ-зууч
  • 11:20
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Business maximum 88”
  • 13:40
    “Үнэ цэнэ “нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Мод таръя” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Япон хэлний хичээл №04 /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “ТВ-9 Спорт”
  • 16:10
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг /Дорноговь аймгаас хийсэн / /давталт/
  • 16:50
    ТВ зууч
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үлгэрийн цаг
  • 21:15
    “Сайн мэдээ”
  • 21:30
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Үнэр танигч” Солонгосын олон ангит УСК 2-р анги
  • 23:40
    “Миний байшин” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    “Шинэ өглөө” эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал
  • 07:50
    'Yes" зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Урвалтад учир бий”
  • 09:40
    Нээлттэй цаг
  • 10:00
    Мэдээлэл,харилцаа холбооны салбарын 95 жил
  • 10:30
    “Эрэл“ нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Нээлттэй хүн”
  • 11:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “ Газрын үнэр “ МУСК
  • 14:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 15:00
    “Танхилын цаг” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Yes" зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Авто-линк
  • 17:30
    “Толь” мэдээ
  • 17:50
    “Yes" зарын цаг
  • 18:00
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “ Түлхүүр үг“ нэвтрүлэг
  • 21:40
    “Гольф энд кофе”
  • 22:40
    “Нэг ангийн хоёр “ МУСК
  • 00:40
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 09:00
    Олон орны хүүхдийн тоглолт
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг : Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Сайн мэдээ
  • 12:55
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөвсгөл-2013 Төв бүсийн уралдаан
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Маша баавгай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 19:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 19:40
    "Сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Сайн мэдээ
  • 19:55
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 21:30
    ТМ ярилцлага Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 22:00
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Зарын цаг
  • 23:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    " Буш хүүгийн үлгэр" МУСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн мухлаг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Тотал спорт
  • 09:00
    хамтрагч
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохирлын давталт
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн мухлаг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    " Эзэнт гүрэн " ОАК 9 -р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    " Эзэнт гүрэн " ОАК 9 -р анги
  • 14:30
    Т-Цаг
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Т-Цаг
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    VIP тодруулга
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн мухлаг
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    " Ганцаараа " ОАК 10-р анги
  • 19:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    VIP тодруулга
  • 21:00
    Хандлага
  • 21:30
    " Эзэнт гүрэн " ОАК 10 -р анги
  • 22:30
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    " Таашаал судлахүй " ОАК 2-р анги
  • 00:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    цаг агаар, зурхай
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “хязгаарын чанадад” оак 6-р анги
  • 10:50
    мангасуудын сургууль: үхэгсэдийн дүрэм
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    цаг агаар, зурхай
  • 14:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    цаг агаар, өнөөдөр
  • 14:30
    uk chart
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бизнесийн амжилт” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    өнөөдөр, зурхай
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “инновацийн эрэлд”- 11 бодит шоу
  • 17:50
    өнөөдөр, зурхай
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “ранетки” 2-54 оак
  • 19:50
    цаг агаар, зурхай
  • 20:00
    “инновацийн эрэлд”-12 бодит шоу
  • 20:50
    дэлхийн хотууд, өнөөдөр
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 22:00
    “хязгаарын чанадад” оак 7-р анги
  • 22:50
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “оргил цаг” ярилцлага

NTV

  • 06:55
    “Хоёулаа унтах уу?” Монголын уран сайхны кино
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Нийслэл хөтөч”
  • 09:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лиг /”УБ-ын Мазаалайнууд”-“Дэрэн”/
  • 11:30
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр
  • 12:00
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.20
  • 13:05
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 13:25
    “Анагаах увдис” /захиалгат/
  • 13:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Топ лазер” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Autolink” хөтөлбөр
  • 16:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 18:20
    “Сэдэв” /захиалгат/
  • 18:30
    “Мэдээллийн технологи шуудан харилцаа холбооны түүхэн жилүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Сэтгүүлчийн эрэл” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.21
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Чухал яриа”
  • 22:10
    “Дурлалын сум” Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 01:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.21

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 81,82-р анги
  • 07:30
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 20-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мако аралын лусын дагинaс" ОАК 2-р бүлэг 11,12-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 31-р анги
  • 11:20
    Гайхалтай аяллууд /Африк 6-р цуврал/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Найзууд" ОАК 18-р анги
  • 12:35
    "Гал тогоо" ОАК 3-р бүлэг 18-р анги
  • 13:05
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Анахн шат 9-р хичээл
  • 13:30
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат 9-р хичээл
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Өнөр бүл өнөө цагт" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат 9-р хичээл
  • 15:25
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат 29-р хичээл/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Дунд шат 29-р хичээл/
  • 16:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мако аралын лусын дагинaс" ОАК 2-р бүлэг 13, 3-р бүлэг 1-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 21-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 32-р анги
  • 20:40
    Бонакуа-хамгийн итгэлтэй ус
  • 21:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Найзууд" ОАК 19-р анги
  • 22:55
    "Гал тогоо" ОАК 3-р бүлэг 19-р анги
  • 23:50
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Мако аралын лусын дагинaс" ОАК 2-р бүлэг 13, 3-р бүлэг 1-р анги
  • 01:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Зар мэдээ
  • 08:30
    “Анхны анхны” нэвтрүүлэг Үүрэн холбооны анхдагч операторМобиком корпораци
  • 09:10
    “Хүмүүс байр суурь” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:50
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:45
    Сайн мэдээ
  • 11:50
    Зар мэдээ
  • 12:10
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 12:15
    Бизнес аялал /давталт/
  • 12:55
    “Ижийтэйгээ байх л жаргалтай” Шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Малчны зар
  • 13:40
    “Уяан товог-2016” Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв.
  • 15:20
    Зар мэдээ
  • 15:30
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 15:35
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Ганцаардсан зүрх” ОАК 12-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:45
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Сайн мэдээ
  • 20:45
    Зар мэдээ
  • 21:05
    “Дэлхийн улс төр” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Автолинк” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Эцэг эхээ хашраасан нь” УСК
  • 00:25
    Малчны зар
  • 00:35
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 202-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 205-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог 153-р хэсэг
  • 10:30
    Галзуу дурлал ОАК 5-р анги
  • 11:40
    Соник зараа хүүхэлдэйн кино /season-2/ 20-р анги
  • 12:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    Ослын дохио шоу нэвтрүүлэг /season-2/ 7-р анги
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Дурлалт хосуудын түүх" ОАК 6-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 206-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог 154-р хэсэг
  • 17:30
    Дижимон хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    Хүүхдийн цаг
  • 18:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 19:30
    Галзуу дурлал ОАК 6-р анги
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Декстер" ОАК /season-2/ 5-р анги
  • 23:10
    Сайн эзэгтэй ОАК /season-3/ 9-р анги
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 01:30
    Декстер ОАК /season-2/ 5-р анги

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:59
    “маша баавгай хоёр “ хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    “кунг фу панда ”хүүхэлдэйн кино 1,2,3 р анги
  • 10:00
    тод мэдээ
  • 10:10
    “амьдрах сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “тод зочин” ярилцлага
  • 11:20
    зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    тод мэдээ
  • 14:20
    “тод зочин” ярилцлага
  • 15:00
    замын үүд сумын 20 жил 2-р хэсэг
  • 17:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “эрвээхий нас ” цэцэрлэгийн насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “хан академи” үзүүлж байна. ебс-ийн 8-9 анги. биологийн хичээл
  • 18:30
    “business time”
  • 19:10
    сайн мэдээ
  • 19:20
    “vip car wash сайн үйлсийн аян ” үзүүлж байна
  • 19:40
    ярилцлага
  • 20:30
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    томилолт 21
  • 22:00
    “сэдэв ” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “орос хүн болсон минь ” оак 1 -р анги
  • 23:00
    “ гримм ” оак 70-р анги
  • 00:00
    “open house” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 01:20
    тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Сонгодог урлаг: П.И.Чайковский “Нойрсож буй гоо бүсгүй” балет
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Түүхийн жимээр...
  • 13:40
    Бяцхан Ханхүү-2016
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 33-р анги
  • 15:10
    ТВ шоп-3
  • 15:25
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Бяцхан Ханхүү-2016
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-1:
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Бид Монголчууд
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 34-р анги
  • 23:10
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Өрнийн зурхай
  • 07:20
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 07:30
    Хотын хөгжил цуврал
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 09:10
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 10:30
    Номын ертөнц
  • 11:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Эргэх улирал цаг агаарын мэдээ
  • 11:20
    Өрнийн зурхай
  • 11:30
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 12:00
    Бодлын цуглуулга
  • 12:40
    Маск продакшн үзүүлж байна Үзэсгэлэнт охин Жонон хоёр
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Аяллын тойрог
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 17:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 18:00
    Хууль ба амьдрал
  • 18:30
    Маск продакшн үзүүлж байна Үзэсгэлэнт охин Жонон хоёр
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 14-р анги
  • 20:30
    Хотын хөгжил цуврал
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Барилгачин эмэгтэйчүүдийн анхдугаар чуулга уулзалт
  • 22:10
    Эзгүй арал дээр Уран сайхны кино
  • 23:50
    Auto time
  • 00:20
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Цодгор хүү” хүүхдийн танин мэдэхүйд зориулав
  • 08:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл №21
  • 09:00
    “Гэнэн хонгор нас” Солонгосын олон ангит УСК 12-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Гурван гаригийн нөөц” баримтат кино
  • 10:30
    “Хорин дөрвөн цаг” Америкийн олон ангит УСК 6-р анги /давталт/
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    Өв соёлын товчоон
  • 11:50
    “Plus” entertainment news
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” Хятадын олон ангит УСК 3-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Х-түц” хошин хөтөлбөр
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам шилдэг 30 оролцогч 1-р хэсэг /давталт/
  • 16:50
    Өв соёлын товчоон
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалит цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Томчуудааас асуух асуулт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Гэнэн хонгор нас” Солонгосын олон ангит УСК 13-р анги
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” Хятадын олон ангит УСК 4-р анги
  • 20:20
    Айлдвар
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам шилдэг 30 оролцогч 2-р хэсэг
  • 22:00
    “Хорин дөрвөн цаг” Америкийн олон ангит УСК 7-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Зөнч эмэгтэй олон ангит кино 99-р анги /давталт/
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    Таны цаг /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:40
    Тодруулах цэг ярилцлагын цаг /Давталт/
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:30
    Veer zara-1 Уран сайхны кино /давталт/
  • 14:20
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:00
    Таны цаг
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Тодруулах цэг ярилцлагын цаг нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Зөнч эмэгтэй олон ангит кино 100-р анги
  • 20:30
    Бизнес аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Veer zara -2 Уран сайхны кино
  • 23:50
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:10
    "Райли хорвоотой танилцсан нь" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 09:55
    "Хайрын эрэлд" МОАК 26-р анги
  • 10:55
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд"
  • 11:30
    "Нөгөө ертөнцийн сүйт бүсгүй (Corpse Bride)" УСК
  • 13:30
    "Мөрдөгч Лютер" ОАК (IV.2-р анги)
  • 14:40
    "Оюутны байр" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 15:40
    "Өнөр бүр,өнөө цагт" ярилцлага
  • 16:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч Д.Гармаа)
  • 16:45
    "Райли хорвоотой танилцсан нь" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 17:45
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК 27-р анги
  • 19:30
    "Оюутны байр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Фарго" ОАК (I.1-р анги)
  • 22:05
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 00:05
    "Хайрын эрэлд" МОАК 27-р анги
  • 01:05
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 01:15
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    "Райли хорвоотой танилцсан нь" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 02:25
    "Оюутны байр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 03:15
    "Фарго" ОАК (I.1-р анги)
  • 04:25
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 05:55
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч Д.Гармаа)
  • 06:25
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 06:40
    "Өнөр бүр,өнөө цагт" ярилцлага
  • 07:20
    "Оюутны байр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 08:10
    "Фарго" ОАК (I.1-р анги)

VTV

  • 08:00
    Гарааны бизнес
  • 08:40
    Эстрад дууны цаг
  • 09:00
    Гэр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    VTV Бага үдийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    VTV Lunch time хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    VTV Их үдийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    All or Nothing шоу
  • 18:40
    “Урвалтад учир бий” захиалгат
  • 19:00
    Гэр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    100 чухал сэдэв:Арга билэг
  • 20:40
    Live concert
  • 21:00
    Жаргал Defacto
  • 21:30
    100 асуулт 100 хариулт Хуульч О.Алтангэрэл
  • 23:00
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 00:40
    Гэр мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    VTV төгсгөл

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 92-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    tv gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    making the movie: үзэсгэлэнт охин, жонон хоёр
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    хамгийн хамгийн
  • 14:30
    улсын баяр наадам - хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 15:30
    хошин шог
  • 16:10
    ардын дуунууд
  • 17:00
    концерт
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    one fc
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 93-р анги
  • 20:40
    хак чак - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    "хоёр тавилан" оауск 93-р анги
  • 23:00
    хошин шог
  • 23:30
    эфир төгсөнө

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:45
    100 асуулт 100 хариулт
  • 08:05
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 08:25
    "Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр"
  • 10:25
    "Хороондоо сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 12:15
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг"
  • 16:00
    "Ард түмний индер" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "М and M" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 18:47
    "Бизнес эрхлэгч танд" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Супер студент" төсөл V
  • 19:45
    Бизнес эрхлэгч танд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 20:45
    "Бизнес эрхлэгч танд" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Монголын их хаад" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хороондоо сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Аугаа зуун" ОАК 17-р анги
  • 22:35
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 23:20
    "Хороондоо сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Амьдралын ээдрээ" ОАК 46-р анги
  • 00:35
    Эфир хаасан

Айст ТВ

  • 07:00
    "хүүхэлдэйн кино"
  • 07:30
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 07:40
    "музыкальный чарт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "эзэгтэйн жор" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гайхамшигт санаанууд: алган дээрхи зүрх" тм нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэр ухаан" тм уралдаант нэвтрүүлэг - 11
  • 10:10
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 10:25
    "каменская" оауск 1-р анги
  • 11:15
    "бухар" тм нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "мартагдашгүй намар" уран сайхны кино
  • 13:30
    "үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? автобус" тм нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "монгол зоог" тм нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "залуу жанжин лхагвасүрэн" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "энгийн бус зүйлс: үйсэн бөглөө" тм нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "нохойн ертөнц" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "людмила" олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:45
    "энгийн зүйлс: тоосго" тм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “туршилт: нисгэгчгүй нисдэг аппаратууд”. тм нэвтрүүлэг.
  • 17:25
    бизнес зар
  • 17:30
    "полигон" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "гайхамшигт санаанууд: алган дээрхи зүрх" тм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "бухар" тм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "энгийн бус зүйлс: үйсэн бөглөө" тм нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "аист-маркет". телесэтгүүл
  • 19:25
    “их үсрэлт: микропроцессорууд”. баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "нохойн ертөнц" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 20:30
    "гэр ухаан" тм уралдаант нэвтрүүлэг - 12
  • 21:10
    "монгол зоог" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "загасан нүд – 2015" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "каменская" оауск 2-р анги
  • 22:50
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 23:00
    "людмила" олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:55
    бизнес зар
  • 00:00
    "полигон" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "мартагдашгүй намар" уран сайхны кино
  • 02:00
    эфир дуусах

Eco Channel

  • 06:20
    Эрүүл дэлхийн төлөө Эко тв
  • 06:30
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 07:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 08:00
    "Ээж бид хоёр"
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 08:50
    "10 хором" арилжааны цаг 1
  • 09:00
    Баримтат дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг 2
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 10:50
    "10 хором" арилжааны цаг 3
  • 11:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 11:50
    "10 хором" арилжааны цаг 4
  • 12:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 12:40
    Эко дэлгэц
  • 12:50
    "10 хором" арилжааны цаг 5
  • 13:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг 6
  • 14:00
    "Ээж бид хоёр"
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг 7
  • 15:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 15:40
    Эко дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг 8
  • 16:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг 9
  • 17:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 17:50
    "10 хором" арилжааны цаг 10
  • 18:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 18:50
    "10 хором" арилжааны цаг 11
  • 19:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 19:50
    "10 хором" арилжааны цаг 12
  • 20:00
    "Үнсэлт" ОАК 71р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 21:30
    "ТВ чагнуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сайн охин" ОАК 31,32р анги
  • 23:20
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 00:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 00:30
    Эко дэлгэц
  • 00:40
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 10:30
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр
  • 11:00
    Би Монгол хүн
  • 11:30
    Танайд мод тарья
  • 12:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Америк дахь Монголчууд
  • 13:30
    Ярилцлагын цаг
  • 14:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Facebook star
  • 15:00
    Надтай хамт
  • 15:30
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 16:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 16:50
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сайн багшийн сайн шавь
  • 19:00
    Интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 19:30
    Танайд мод тарья
  • 20:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Facebook star
  • 22:30
    “Хубилай хаан” ОАУСК 2-р анги

DreamBox

  • 09:00
    өглөөний мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хөшөө цуврал/
  • 09:10
    нартай өглөө /өглөө хөтөлбөр/
  • 09:30
    монгол цаг
  • 09:35
    хүүхэлдэйн кино / toraro/
  • 10:00
    можухын цаг /цаг хэд болж байна, можухын шүлэг/
  • 10:10
    авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    хүүхэлдэйн кино /iq/
  • 11:00
    бонгын цаг /цаг хэд болж байна, цаг агаар, ертөнцийн 3, сониуч бонгын аялал/
  • 11:10
    энэ юу вэ
  • 11:20
    хүүхэлдэйн кино / миний найз үү би /
  • 11:45
    junior english /англи хэлний хичээл/
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, яагаад/
  • 12:10
    бидний эргэн тойронд
  • 12:20
    нартай өглөө
  • 12:40
    хүүхэлдэйн кино /олли/
  • 13:00
    мишээлийн цаг /цаг хэд болж байна, цаг агаар, мишээлийн дуу, хамтдаа сурцгаая/
  • 13:10
    “шидэт бонго далайгаар аялсан нь” зургийн уралдааны шалгаруулалт шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хүүхэлдэйн кино /белька стрелка/
  • 13:55
    хүүхэлдэйн кино /монк/
  • 14:00
    танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, хөшөө цуврал/
  • 14:10
    хүүхэлдэйн кино / avatar /
  • 15:00
    өдрийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хөшөө цуврал/
  • 15:10
    бонгын үлгэрийн цаг
  • 15:25
    бонгын адал явдал
  • 15:50
    энэ юу вэ
  • 16:00
    танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, яагаад/
  • 16:10
    хүүхэлдэйн кино / миний найз үү би /
  • 16:45
    хүүхэлдэйн кино /якари/
  • 17:00
    можухын цаг /цаг хэд болж байна, цаг агаар, дагаад дуулаарай/
  • 17:10
    сайн жолооч
  • 17:45
    хүүхэлдэйн кино /олли/
  • 18:00
    танин мэдэхүйн /цаг хэд болж байна, 100 баримт, хөшөө цуврал/
  • 18:10
    авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    junior english /англи хэлний хичээл/
  • 18:55
    хүүхэлдэйн кино /белька стрелка/
  • 19:00
    бонгын цаг /цаг хэд болж байна, цаг агаар, ертөнцийн 3, сониуч бонгын аялал/
  • 19:10
    хүүхэлдэйн кино /iq/
  • 19:35
    хүүхэлдэйн кино /олли/
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цаг /яагаад, хөшөө/
  • 20:10
    хүүхэлдэйн кино /avatar /
  • 21:00
    үдшийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар/
  • 21:10
    үлгэрийн цаг тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 08:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Бүтээгч монгол” нэвтрүүлэг
  • 10:35
    “ Бүтээгч – Сайн мэдээ” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Бүтээгч- Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 11:55
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    “Бүтээгч-Сайн мэдээ” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    “Шинэ монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Бүтээгч- Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломжийн санал” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Бүтээгч сайн мэдээ” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Амьдрах сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг 1
  • 19:50
    “Боломжийн санал” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 20:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 2
  • 20:50
    “Боломжийн санал” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 21:15
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК
  • 22:05
    “Боломжийн санал” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Томилолт-21” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Бүтээгч- Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Агаар нэгтэй хүмүүс” уран сайхны кино
  • 01:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Гурван марал” ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Өнөөдрийн сэдэв
  • 11:50
    Шинжлэх ухааны арван хором
  • 12:00
    Мэдээ /давталт/
  • 12:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:50
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Их үдийн зочин
  • 13:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:30
    Эдийн засгийн сурвалжлага
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Өдрийн зочин
  • 15:40
    Тэнгэрийн хишиг-Газрын тос
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:20
    Явуулын студи
  • 17:10
    “Бахархал” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    Мэдээлэл харилцаа холбооны 95 жилийн ой
  • 19:50
    Хүүхдийн утас - 108
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Бонакуа – хамгийн итгэлтэй ус
  • 21:10
    Спортын онцлох зочин
  • 21:30
    Эх сурвалжийн мөрөөр...
  • 22:00
    Өнөөдрийн сэдэв /шууд/
  • 22:30
    Уриншаас ургац
  • 23:00
    Зочны цаг
  • 23:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ярилцах цаг /давталт/
  • 09:00
    Улс төрийн баримтат кино
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:50
    Шуурхай зар
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бар ээж, муур аав" ОАУСК 1-р анги
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Ярилцах цаг
  • 14:00
    "Тодорхой цэгээс" давталт
  • 14:30
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 14:40
    Шуурхай зар
  • 14:50
    Алтайн барагшун үзүүлж байна
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Ярилцах цаг /давталт/
  • 16:00
    "АНУ-ын ерөнхийлөгчид" 4-р хэсэг
  • 17:00
    "17 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Фигаро" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Шуурхай зар
  • 18:00
    Улс төрийн баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Өрөг" ярилцлага
  • 20:00
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гадаад мэдээ
  • 21:57
    Урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    "Бар ээж, муур аав" ОАУСК 2-р анги
  • 23:00
    Шуурхай зар
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 07:00
    эхлэл
  • 07:10
    өглөөний дасгал
  • 07:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 07:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 08:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 08:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 12:20
    ажлын байрны дасгал
  • 12:30
    уск
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    монгол улсын гавьяатууд цуврал: му-ын хүний их эмч амбага
  • 14:50
    вакцин ток шоу /давталт/
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 19:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 20:00
    монгол улсын гавьяатууд цуврал: морин спортын мастер, гавьяат тамирчин цэрмаа
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 22:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:50
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /үе мөч/
  • 23:10
    уск
  • 00:40
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлав

SPS Prime

  • 09:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 11:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 13:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 15:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 17:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 19:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 21:00
    uefa аваргуудын лиг хэсгийн шатны тоглолт
  • 23:00
    sps prime эфир завсарлана

SPS-Plus

  • 09:00
    nhl 2015-2016 финал сан хосе-питтсбург (шууд)
  • 12:00
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 13:00
    montreax masters-2015
  • 15:00
    бадминтон yonex all england open
  • 18:00
    бостон марафон
  • 21:00
    nhl 2015-2016 финал сан хосе-питтсбург
  • 23:00
    sps plus эфир завсарлана

SPS World

  • 09:00
    nhl 2015-2016 финал сан хосе-питтсбург (шууд)
  • 12:00
    nba action теле сэтгүүл
  • 12:30
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 13:30
    волейбол montreaux masters-2015
  • 15:30
    жүдо world masters -гуадалахара 1
  • 17:30
    the buzzer talk show
  • 18:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 19:00
    pl world
  • 19:30
    ногоон талбайн панз (шууд)
  • 20:00
    сонгомол барилдааны дэлхийн цом
  • 20:30
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 21:00
    bpl лэстер-челси
  • 23:00
    sps world эфир завсарлана

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "First up" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "The Pulse" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#MadeInMongolia: Айвико ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    жүдо world masters -гуадалахара 2
  • 11:00
    ufc 198 вердум-миочич
  • 13:30
    ufc fight night алмейда-гарбрандт
  • 16:30
    ufc fight night нельсон-хант
  • 19:00
    жүдо world masters -гуадалахара 2
  • 21:00
    жүдо бөхийн баку их дуулга
  • 23:00
    sps action эфир завсарлана

OTV

  • 06:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Тайзны ард
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Ялагчид ба Жулдрайнууд ОАК 1-р анги
  • 11:00
    Poker stars – 1 /new/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    O Music
  • 14:00
    Тайзны ард
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Ялагчид ба Жулдрайнууд ОАК 1-р анги
  • 17:00
    Poker stars – 1 /new/
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    O Music
  • 20:00
    Orgil Live
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    Ялагчид ба Жулдрайнууд ОАК 2-р анги
  • 23:00
    Poker stars – 2 /new/
  • 00:00
    Orgil Live
  • 01:00
    O Music
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 13:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 27
  • 14:00
    Малчин / Зөвөлгөө өгөх цаг/
  • 14:20
    Таны эрүүл мэнд
  • 14:30
    Нэг сэдвээр
  • 15:00
    Малчны дуу хоолой / Шууд /
  • 16:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 16:30
    Хот айл /Архангай аймаг Булган сумаас 2-р хэсэг /
  • 17:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 17:30
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 18/
  • 18:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 18:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 28
  • 19:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хот айл /Архангай аймаг Төвшрүүлэх сумаас 1-р хэсэг /
  • 21:00
    Хямдралын цаг нэвтрүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 28
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Хямдралын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 02:30
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 28
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Хүүхдийн уран сайхны кино
  • 07:30
    Хот айл /Архангай аймаг Төвшрүүлэх сумаас 1-р хэсэг /

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Тахал " ОАУСК 1-р анги
  • 10:30
    "Ирээдүйтэй яриа" давталт
  • 11:10
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:50
    "Хамгийн хамгийн" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Хэн нь хэн бэ?" ток шоу /давталт/
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:30
    "Сэдэвтэй хүмүүс"нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" нэвтрүүлэг/давталт/
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 16:00
    "Хэн нь хэн бэ?" ток шоу /давталт/
  • 16:40
    Хамгийн хамгийн
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    "Хэн нь хэн бэ?" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 19:30
    "Шилэн мэдээ"Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Бараг л мөндөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ирээдүйтэй яриа" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Алт мөнгөний анагаах увидас нэвтүүлэг
  • 22:00
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 22:10
    "Тахал " ОАУСК 2-р анги
  • 23:05
    "Хэн нь хэн бэ?" ток шоу /давталт/
  • 23:45
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 00:25
    "Бараг л мөндөө" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    Ард түмний хууль
  • 10:00
    Хуулийн цаг
  • 11:00
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    Хүслийн жигүүр
  • 20:15
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн ярилцлага / БНСУ/
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:30
    Хуулийн цаг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 09:00
    nba tv
  • 23:00
    sps play эфир завсарлана

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг /Япон орноор №3/
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Хятад хэлний хичээл /Анхан, Дунд шат № 23/
  • 08:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Урхидалт" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 10:00
    "Гурван найз" ОАК 9,10-р анги
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Худалдаачин"ОАК 36-р анги
  • 13:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 13:05
    "Нарны үр сад" ОАК 1- р анги
  • 14:15
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 15:05
    Солонгос хэлний хичээл /Анхан, Дунд, Гүнзгий шат №14/
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Хятад хоол/
  • 17:00
    Эмоци продакшны шоу тоглолт
  • 17:30
    "Хязгааргүй хайр" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Гурван найз" ОАК 11,12-р анги
  • 20:30
    "Нарны үр сад" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин"ОАК 37-р анги
  • 23:10
    "Нарны үр сад" ОАК 2-р анги

Шилдэг 3

SPS Play Logo

SPS Play

nba tv

05-3109:00

SPS World Logo

SPS World

nhl 2015-2016 финал сан хосе-питтсбург (шууд)

05-3109:00

SPS Play Logo

SPS Play

sps play эфир завсарлана

05-3123:00