МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний олон нийтийн Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 09:10
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:40
    Уриншаас ургац
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Амжилтын гараа” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Соёл эрдэнэ” соёл урлагийн тойм
  • 12:20
    “Би би” бага насны хүүхдүүдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №1
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    Амрыг эрье
  • 13:20
    MNB “Сэтгэлийн үндэс аян” /давталт/
  • 14:00
    Өглөөний зочин /давталт/
  • 14:30
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 14:40
    “Амьдралын жор”
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:10
    “Босго тотго” телевизийн олон ангит уран сайхны кино 13,14-р анги
  • 16:40
    NHK Жайка үзүүлж байна: Дэлхийд гайхагдсан урлаг “Кацүшика Хокусай”
  • 17:00
    Залуусын яриа: ӨМӨЗО-оос бэлтгэв
  • 17:50
    Voice of America англи хэлний хичээл
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:25
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 18:45
    “Нийтийн шилдэг 10” дууны албан ёсны жагсаалт
  • 19:35
    MNB энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Монгол хүн Монголын зүрх
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:05
    “Залуу зохион бүтээгч-2016”
  • 20:40
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №2
  • 21:05
    “Цаг үе, үзэл бодол” Монгол улсаас БНХАУ-д суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Ц.Сүхбаатар
  • 22:05
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Монгол хээ угалз
  • 22:30
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 2-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:50
    Аяллын дурсамж
  • 10:20
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 45-р анги
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Business news
  • 11:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 37-40р анги
  • 13:00
    Спортын ертөнцөд
  • 13:20
    Entertainment news
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    MISSOSOLOGY MONGOLIA загварын шоу
  • 16:00
    Гэгээн муза-2016
  • 16:40
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Киотогийн мөрдөгч эмэгтэй Японы олон ангит кино 46-р анги
  • 18:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:30
    Ногоон ирээдүй-Хотын хөгжил
  • 19:10
    Сайн мэдээ
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 20:50
    Энэ сэдэв: Оюутолгой
  • 21:20
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 41-44р анги
  • 23:00
    Universe – Best Songs 2016
  • 00:20
    Business news
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:15
    зарын цаг
  • 07:25
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    "тамагочи" хүүхэлдэйн кино /125-р анги/
  • 10:35
    бизнес тайм
  • 11:20
    "хатагтай антуан" оак / 1-р анги/
  • 12:55
    гоё тараг
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 13:30
    "эрх" м.ичинноров /хүний эрхийн хуульч/
  • 13:50
    "ам нээвэл" ж.энхбаяр уих-ын гишүүн
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "инсү" оак / 21-р анги/
  • 16:35
    сайн мэдээ
  • 16:40
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 16:50
    "shop mongolia"
  • 17:25
    зарын цаг
  • 17:35
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:45
    эх орны хүнс
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    өнөөдөр
  • 20:10
    "хатагтай антуан" оак / 2-р анги/
  • 21:45
    сайн мэдээ
  • 21:50
    "сэдэв"
  • 22:10
    "уулзах цаг" н.гантөмөр нийслэлийн засаг даргын орлогч
  • 23:00
    "инсү" оак / 22-р анги/
  • 00:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 07:45
    "хҮсэл мӨрӨӨдлийн хотхон" хҮҮхдийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:00
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:30
    "ээж" оакино 42-р анги
  • 11:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:15
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 11:50
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 12:30
    ажлын дараа"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:25
    "орон орны хоол" нэвтрҮҮлэг
  • 13:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 14:15
    "Үлгэрийн цаг"
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "хайр ба мөнгө" оакино 7-р анги
  • 15:40
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 16:00
    мэдээ
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "tvmall"
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:25
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "орон орны хоол" нэвтрҮҮлэг
  • 18:20
    "ээж" оакино 43-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "сайн мэдээ"
  • 20:25
    "топ сэдэв"хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "дуу бүтсэн түүх"
  • 22:45
    "нударга - one fc" холимог тулаан
  • 23:15
    "хайр ба мөнгө" оакино 8-р анги
  • 00:25
    спорт
  • 00:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 01:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг”
  • 07:20
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:30
    ТВ зууч
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги /үргэлжлэл /
  • 11:20
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Business maximum 88”
  • 13:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Өв соёлын товчоон”
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Тамирчны хишиг өдөр” нэвтрүүлэг /МУ-ын гавьяат тамирчин дархан аварга Г.Өсөхбаяр /
  • 15:50
    “Өв соёлын товчоон”
  • 16:10
    ТВ зууч
  • 16:20
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үлгэрийн цаг
  • 21:15
    “Сайн мэдээ”
  • 21:25
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 22:30
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат /давталт/
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    “Шинэ өглөө” эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал
  • 07:50
    'Yes" зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    “Нээлттэй цаг”
  • 10:10
    “Бүтээгч монгол”
  • 11:10
    "Хань" гэр бүлийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хөх толбот хүмүүс“ МУСК
  • 14:40
    ' Yes" зарын цаг
  • 14:50
    “Танхилын цаг” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    ' Yes" зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Толь” мэдээ
  • 17:50
    “Yes" зарын цаг
  • 18:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:15
    “МАН-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажиллав”
  • 18:30
    "Алаг шаазгай " шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Эх сурвалж" зохиогчийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “ Буруу эргэлт “ МУСК
  • 23:45
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Гоёл-2015
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг : Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Сайн мэдээ
  • 12:55
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 13:50
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 14:00
    Булган аймгийн Бүрэгхангай сумын 90жилийн ойн бөхийн барилдааны тойм-2013
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 15:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Тоp sport" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Чамайг даа" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 19:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 19:50
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:55
    Сайн мэдээ
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 21:30
    ТМ ярилцлага Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    Хэлэлцүүлэг
  • 23:40
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Морьтой ч болоосой" МУСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн мухлаг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 130-р анги
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохирлын давталт
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн мухлаг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Дарангуйлагч " ОАК 1-р анги
  • 14:30
    Т-Цаг
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Т-Цаг
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    VIP тодруулга
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн мухлаг
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 131-р анги
  • 19:25
    Эх орны хүнс эрүүл амьдралын эхлэл
  • 19:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    VIP тодруулга
  • 21:00
    "Тэмцэл" ОАК 43-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Дарангуйлагч " ОАК 2-р анги
  • 00:00
    VIP тодруулга
  • 00:30
    “ C1 “ Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Тотал спорт

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    цаг агаар, зурхай
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “гоморра” 3-р анги
  • 11:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    цаг агаар, зурхай
  • 14:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    цаг агаар, зурхай
  • 14:30
    uk chart
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бизнесийн амжилт” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    цаг агаар, зурхай
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    little miss world 2015- 16 шоу
  • 17:45
    цаг агаар, зурхай
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “ранетки” 2-35 оак
  • 19:50
    хөгжмийн агшин
  • 20:00
    little miss world 2015- 17 шоу
  • 20:45
    цаг агаар, зурхай
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 22:00
    “гоморра” 4-р анги
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “оргил цаг” ярилцлага

NTV

  • 05:35
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    "Тусгай ажиллагаа” Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    Хүүхдийн кино
  • 08:20
    “Нийслэл хөтөч”
  • 09:00
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр
  • 09:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ажлын өдөр”
  • 10:30
    “Бундеслига” /”Байерн Леверкузен”-“Херта Берлин”/
  • 12:10
    “Анагаах увдис”
  • 12:15
    “Хүний түүх”
  • 12:30
    “Топ лазер” үзүүлж байна
  • 12:50
    “Америкийн шинэ топ модель” шоу 21.16
  • 13:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Нортон Грахамын шоу” 10
  • 14:45
    "Нар, сар, од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:15
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Урлагийн гудамж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Ажлын өдөр”
  • 17:30
    Хүүхдийн кино
  • 17:50
    “Нийслэл хөтөч”
  • 18:30
    “Сэтгүүлчийн эрэл” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “МАН-ын бүлгийн гишүүд орон нутагт ажлаа тайлагнав” /захаилгат/
  • 19:15
    “Талх чихэр” үзүүлж байна
  • 19:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.1
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Чухал яриа”
  • 22:10
    “Маск” Монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    “Бундеслига” тойргийн дараа
  • 01:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.1
  • 02:20
    “Нийслэл хөтөч”
  • 03:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 07:30
    "Дипер Мэйбл хоёрын адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино төгсөлийн 2-р бүлэг 20-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Би биш шүү" ОАК 2-р бүлэг 16,17-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 3-р анги
  • 11:30
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөрдөгч" ОАК 38-р анги
  • 12:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Анахн шат 1-р хичээл
  • 13:30
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат 1-р хичээл
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хурднаас хурдан" спортын баримтат кино
  • 14:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат 1-р хичээл
  • 15:25
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Анхан шат 25-р хичээл/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Дунд шат 25-р хичээл/
  • 16:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Би биш шүү" ОАК төгсгөлийн 2-р бүлэг 18,19-р анги
  • 17:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 1-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 4-р анги
  • 20:35
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 22:10
    "Мөрдөгч" ОАК 39-р анги
  • 23:35
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    "Монголчууд 20-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Зар мэдээ
  • 08:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 09:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Хүмүүс байр суурь” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Аполло: Орчин үеийн эрүүл мэндийн бүтээгдэхүүн
  • 12:15
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Бизнес аялал /давталт/
  • 13:10
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 13:50
    Малчны зар
  • 14:00
    “Эрэмгий хурд-2016” хурдан морины уралдаан Архангай аймгийн Хайрхан сумаас бэлтгэв.
  • 15:30
    Зар мэдээ
  • 15:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Ефросения”ОАК 200-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу Шууд нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Дэлхийн улс төр
  • 22:20
    Улаанбаатар-Рио-2016 /Бокс/
  • 22:45
    “Урвалт” УСК
  • 00:35
    Малчны зар
  • 00:45
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 174-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 185-р хэсэг
  • 10:00
    Тог тог тог 137-р хэсэг
  • 10:30
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 2-р анги
  • 11:40
    Соник зараа хүүхэлдэйн кино /season-1/ 26-р анги
  • 12:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    Жек Ханна зэрлэг амьтдын ертөнцөөр 25-р анги
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Гоо бүсгүйн нууц" ОАК 7-р анги
  • 16:40
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 186-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог 138-р хэсэг
  • 17:30
    "Шидэт охин Сабринагийн нууц" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:00
    Хүүхдийн цаг
  • 18:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний дурлалын бурхан ОАК 3-р анги
  • 20:50
    Авгалдай хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкчууд" ОАК /season-3/ 11-р анги
  • 23:00
    Сайн эзэгтэй ОАК /season-2/ 15-р анги
  • 23:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 23:50
    Сайхан түүхүүд
  • 00:00
    Мэдээ
  • 00:30
    "Наашаа Цаашаа"
  • 01:30
    Америкчууд ОАК /season-3/ 11-р анги

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:59
    “06:59” өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    “нууцлаг хот ” оак 21- р анги
  • 08:45
    “тэр цэрэг ”хүүхэлдэйн кино 1,2,3 –р анги
  • 10:00
    тод мэдээ
  • 10:10
    “амьдрах сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “тод зочин” ярилцлага
  • 11:20
    зар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    open chart
  • 14:00
    тод мэдээ
  • 14:20
    “тод зочин” ярилцлага
  • 15:00
    “ноён гэгээний хурд 2016”
  • 17:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “найзуудаа наашаа суугаарай” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bisiness time
  • 19:10
    сайн мэдээ
  • 19:15
    “car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    open chart
  • 20:00
    “тод зочин” ярилцлага
  • 20:30
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “нууцлаг хот ” оак 22 -р анги.
  • 22:20
    “зөрчилдөөн” оак 1-р анги
  • 23:20
    “ гримм ” оак 50-р анги
  • 00:20
    “open house” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 01:40
    тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Эгшигт хайрцаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Сонгодог урлаг: А.Бородин “Игорь ван” дуурь
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Баримтат кино:
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 2-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-1:
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    “Солонго” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 3-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 08:00
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 08:50
    Эргэх улирал цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 1-р анги
  • 12:30
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 12:45
    Эргэх улирал цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Номын ертөнц
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Нэмэлт цаг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хууль ба амьдрал
  • 18:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зөв сонголт
  • 18:40
    Мэргэн буудагчид Оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 19:30
    Зуун чухал сэдэв - Хөгжлийн торлог Л.Оюун-Эрдэнэ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Малчин нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:40
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Цодгор хүү” хүүхдийн танин мэдэхүйд зориулав
  • 08:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл №16
  • 09:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 1-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Цэргийн дуу бүжгийн эрдмийн чуулгын 80 жилийн ой ” баримтат кино
  • 10:30
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 1-р анги /давталт/
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    Өв соёлын товчоон
  • 11:50
    “Plus” entertainment news
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 129,130-р анги /давталт/
  • 15:30
    “Х-түц” хошин хөтөлбөр
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 16:50
    Өв соёлын товчоон
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалит цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Цэргийн дуу бүжгийн эрдмийн чуулгын 80 жилийн ой ” баримтат кино
  • 18:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 2-р анги
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 131,132- р анги
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 22:00
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 2-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнесс аялал /Давталт/
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 71-р анги /Давталт/
  • 13:30
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:10
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:20
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнес аялал
  • 20:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зөнч эмэгтэй ОАК 72-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( I.19,II.1-р анги)
  • 09:50
    "Василий Сталинг" ОАК 10-р анги
  • 11:00
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд"
  • 11:30
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 13:25
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (10-р анги)
  • 14:25
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (13-р анги)
  • 15:15
    "Василий Сталинг" ОАК 10-р анги
  • 16:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Н.Цэвээнравдан)
  • 16:45
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.2,3-р анги)
  • 17:45
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Василий Сталин" ОАК 11-р анги
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (14-р анги)
  • 20:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (11-р анги)
  • 21:30
    "Анхаар! дотор чимээгүй" МУСК
  • 23:45
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 00:25
    "Василий Сталин" ОАК 11-р анги
  • 01:35
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( II.2,3-р анги)
  • 02:25
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (14-р анги)
  • 03:15
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (11-р анги)
  • 04:05
    "Анхаар! дотор чимээгүй" МУСК
  • 05:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Н.Цэвээнравдан)
  • 06:15
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 06:45
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (14-р анги)
  • 08:20
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (11-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 64-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    tv gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    хамгийн хамгийн
  • 14:30
    улсын баяр наадам - хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 15:30
    хошин шог
  • 16:10
    ардын дуунууд
  • 17:00
    концерт
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    one fc
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 65-р анги
  • 20:40
    тв gps
  • 21:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "хоёр тавилан" оауск 65-р анги
  • 22:40
    хошин шог
  • 23:00
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:50
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Тамга сөгдөгч" т/м нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Их түүхийн жим" т/м нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Товч толь
  • 11:25
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    "Ногоон цагаан бас хар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Товч толь
  • 13:10
    "Монголчууд" т/м нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 14:00
    Баримтат
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Үе мөчний үрэвсэлт өвчнүүд
  • 15:25
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ хичээл
  • 18:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    Товч толь
  • 19:25
    Интер шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 19:45
    "Ногоон цагаан бас хар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 20:30
    "Тамга сөгдөгч" т/м нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Хүн ухаан" т/м нэвтрүүлэг
  • 22:05
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Инээдмийн" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:45
    Их хаад цуврал нэвтрүүлэг
  • 06:55
    100 асуулт 100 хариулт
  • 08:10
    Бизнес эрхлэгч танд нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:25
    "Супер студент" төсөл V
  • 10:55
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хуулийн цаг теле сериал
  • 12:15
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Илэн далангүй" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Иргэний боловсролд" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TV хичээл" нэвтрүүлэг"
  • 15:50
    Эко дугуй үзүүлж байна
  • 15:56
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ард түмний индер" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:22
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бүтээгч Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг"
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 20:45
    "WWW" мэдээ
  • 21:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьдралын ээдрээ" ОАК 31-р анги
  • 22:25
    "Супер студент" төсөл V
  • 23:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 00:25
    "Амьдралын ээдрээ" ОАК 32-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ давталт + бизнес мэдээ
  • 07:30
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр шууд
  • 08:30
    нэмэлт цаг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    поп мэдээ
  • 09:45
    cnn
  • 10:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа хөтөлбөр
  • 11:00
    дэлхийн мэдээ
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    бодит байдал
  • 13:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 13:30
    cnn
  • 14:00
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    дэлхийн мэдээ
  • 15:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 15:30
    цаг агаар
  • 15:35
    поп мэдээ
  • 15:45
    cnn
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    hollywood express
  • 17:00
    дэлхийн мэдээ
  • 17:30
    цаг агаар
  • 17:35
    ийгл 2200
  • 18:30
    цаг агаар
  • 18:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 19:30
    мэдээний өрөө шууд
  • 19:55
    бизнес мэдээ
  • 20:00
    зочны цаг
  • 20:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    сайн мэдээ
  • 21:05
    ийглийн мэдээ
  • 21:35
    мэдээний өрөө
  • 21:55
    бизнес мэдээ
  • 22:00
    ман нэвтрүүлэг
  • 22:30
    цаг агаар
  • 22:35
    нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    мэдээний өрөө
  • 23:55
    бизнес мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлага

Eco Channel

  • 07:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 07:30
    Эко дэлгэц
  • 08:00
    "Бяцхан хунтайж" 30р анги
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 08:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 09:00
    "Хамтдаа загасчилая" тусгай дугаар
  • 09:30
    Эко дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Бяцхан хунтайж" 30р анги
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 13:30
    Эко дэлгэц
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 14:00
    "Хамтдаа загасчилая" тусгай дугаар
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 16:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 16:30
    Эко дэлгэц
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 17:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 19:00
    "Бяцхан хунтайж" 31р анги
  • 19:30
    "Үнсэлт" ОАК 43р анги
  • 20:30
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 21:30
    "ТВ чагнуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бэйтсийн дэн буудал" 28р анги
  • 23:00
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 23:30
    Эко дэлгэц
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:40
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр
  • 11:00
    Хэлэлцэе хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Америк дахь Монголчууд
  • 12:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 13:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бүтээлч Монгол
  • 16:00
    Ярилцлагын цаг
  • 16:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 19:00
    Интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 19:20
    Үнэний дуу хоолой
  • 20:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хайрлахын цаана” МУСК
  • 00:30
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, Хөшөө цуврал/
  • 09:10
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ /өглөө хөтөлбөр/
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино / Кокомом /
  • 10:00
    Можухын цаг /цаг хэд болж байна, Можухын шүлэг/
  • 10:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 11:10
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 11:50
    Амжилтын гараа
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, Яагаад/
  • 12:10
    Kids news
  • 12:20
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 13:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Cупер далавчнууд /
  • 13:55
    Хүүхэлдэйн кино /Ever after high/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, Хөшөө цуврал/
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Mini ninja /
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хөшөө цуврал/
  • 15:10
    Бонгын үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино / Кокомом /
  • 15:50
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, Яагаад/
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би /
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино /Мүнгэ онгоцны буудал/
  • 17:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Дагаад дуулаарай/
  • 17:10
    САЙН ЖОЛООЧ
  • 17:45
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, Хөшөө цуврал/
  • 18:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 19:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Cупер далавчнууд /
  • 19:35
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 20:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Mini ninja /
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 07:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Сонгох цаг ” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Европын бизнесийн Ассамблей" үзүүлж байна
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    "Монгол улс дах ЖДҮ хөгжлийн гарц-Олон улсын туршлага " нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Зуун чухал сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Боловсролын даяаршилаас хөгжлийн зүгт” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Монгол улс дах ЖДҮ хөгжлийн гарц-Олон улсын туршлага " нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 20:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 21:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Зүгээр л хувь тавилантайгаа эвлэр ” уран сайхны кино
  • 00:30
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ачуут гол ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    “ Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 1
  • 09:40
    “Өглөөний мэдээ” хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    МХБХ-ны ”Хүрхрээ” үндэсний дээд лиг 2016 /тэмцээний сугалаа/ шууд
  • 12:20
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:40
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:50
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Их үдийн зочин
  • 13:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:30
    Өнөөдрийн сэдэв
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Өдрийн зочин
  • 15:40
    Баримт, үйл явдал
  • 16:10
    Явлаа, ирлээ
  • 16:30
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 16:50
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 17:00
    “Шим ертөнц” байгал экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 17:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Бахархал” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:50
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 19:35
    “ Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 2
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Спортын онцлох зочин
  • 21:20
    Уриншаас ургац /Дархан- Уул, Сэлэнгэ аймгуудаас бэлтгэв/
  • 21:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 22:00
    Өнөөдрийн сэдэв/шууд/
  • 22:35
    Эх сурвалжийн мөрөөр ...
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ярилцах цаг
  • 08:50
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 09:00
    Путины замнал
  • 10:00
    "Сүүтэй бурхад" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 11:40
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 1-р анги
  • 12:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 12:50
    Шуурхай зар
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Ярилцах цаг
  • 14:00
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 14:10
    Нэг сэдвээр
  • 14:40
    Шуурхай зар
  • 14:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:40
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 15:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 16:00
    "Сүүдэртэй ярилцъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "17 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:40
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 17:50
    Шуурхай зар
  • 18:00
    Билл Клинтоны намтар 1-р хэсэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Илүү сайхан монголын төлөө
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Онцлох мэдээ
  • 21:40
    Гадаад мэдээ
  • 22:00
    Дэлхийн хамгийн баян хотууд - Сингапур
  • 22:30
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 2-р анги
  • 23:30
    Шуурхай зар Хашаа байшин
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Ард Аюушийн амьдрал, эрх чөлөөний төлөөх тэмцэл” лекц 01
  • 10:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:25
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 06
  • 10:55
    Монгол дуу
  • 11:00
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Монгол нууц-Шагай” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:15
    Монголын цаг агаар
  • 13:20
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 22
  • 14:00
    “Амьтны үр төл” танин мэдэхүйн цуврал 18
  • 14:25
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 88-р анги
  • 15:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц.Нямжав
  • 15:40
    “Чинхай-Эх дэлхийгээ аварья” танин мэдэхүйн лекц
  • 16:40
    “Байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 6,7
  • 16:55
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 17:00
    Хөтөлбөр завсарлага
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 18:05
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 89-р анги
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монголын цаг агаар
  • 19:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 23
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 07
  • 20:40
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Ард Аюушийн амьдрал, эрх чөлөөний төлөөх тэмцэл” лекц 02
  • 23:00
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №11
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 07:00
    эхлэл
  • 07:10
    өглөөний дасгал
  • 07:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 07:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 08:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 08:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 11:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 12:20
    ажлын байрны дасгал
  • 12:30
    чухал сэдэв хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    нийгмийн хариуцлага нэвтрүүлэг
  • 15:00
    баримтат кино
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 19:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 20:00
    баримтат кино
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 22:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:50
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /үе мөч/
  • 23:10
    уск
  • 00:40
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлав

SPS Prime

  • 09:00
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 09:30
    uefa аваргуудын лиг ман.сити-реал мадрид
  • 11:30
    uefa европа лиг шахтар-севилья
  • 13:30
    uefa европа лиг вильярреал-ливерпүүл
  • 15:30
    uefa аваргуудын лиг атлетико мадрид-байерн мюнхен
  • 17:30
    uefa аваргуудын лиг ман.сити-реал мадрид
  • 19:30
    uefa европа лиг вильярреал-ливерпүүл
  • 21:30
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 23:00
    sps prime
  • 03:40
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен- атлетико мадрид (шууд)
  • 05:40
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    снукер бильярд дашт финал
  • 12:00
    nhl плей офф тоглолт
  • 14:00
    nhl week&
  • 14:30
    гольф tshwane open
  • 17:30
    токио марафон
  • 20:30
    снукер бильярд дашт финал
  • 23:30
    sps plus

SPS World

  • 09:00
    sprite nba highlights (давталт)
  • 09:10
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 10:20
    nhl плей офф тоглолт чикаго-сент луйс (давталт)
  • 12:20
    nba плей офф атланта-бостон (давталт)
  • 14:50
    nba action теле сэтгүүл
  • 15:20
    аваргуудын лиг,европа лиг тойм
  • 15:50
    pl world
  • 16:20
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 16:50
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 17:50
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    аваргуудын лиг,европа лиг тойм
  • 19:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер-деннис бергкамп (дугаар 1)
  • 19:30
    ногоон талбайн панз (шууд)
  • 20:00
    чөлөөт бөх-олимпийн эрхийн тэмцээн-2 (улаанбаатар)
  • 20:30
    sprite nba highlights
  • 20:40
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    sps production time
  • 21:30
    bpl тойм 35 дугаар тойрог
  • 23:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "First up" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "The Pulse" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#MadeInMongolia: Талх чихэр ХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Блумберг барилгын форум"
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    mma world
  • 09:40
    ufc fight night жейжечик-пенн
  • 12:40
    ufc countdown 186
  • 13:20
    ufc 186 жонсон-хоригучи
  • 16:20
    ufc countdown 188
  • 17:00
    ufc 188 веласкес-вердум
  • 20:00
    ufc fight night тейшера-эванс
  • 22:00
    mma world
  • 22:40
    sps action

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Дэлхийн өндөр чансаа
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Соёл спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Ая дууны мэнд
  • 13:30
    Мэргэжилтнүүд ярьж байна
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Монголын гэгээ
  • 15:30
    Олимпийн эрх олгох Чөлөөт бөхийн ОУ-ын тэмцээн /1- р хэсэг/
  • 17:00
    Сонор мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Рик ламбын морины шоу-5
  • 18:00
    Миний монгол
  • 19:00
    Хутагтын хурд - 2016
  • 20:00
    Алдсан олдсон малын зар
  • 20:10
    Азийн өндөр чансаа /6-р сар/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    МАМЗаяа
  • 22:00
    Vitoria secret 2010
  • 22:45
    Котовский ОАУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

OTV

  • 06:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 07:00
    “Гэгээн муза-12” Олон улсын театрын наадмын улаан хивсний ёслол /давталт/
  • 08:00
    А тогооч
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 24- р анги
  • 11:00
    Poker stars - 1
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    Асуулт хариулт ялагч шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    А тогооч
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 24- р анги
  • 17:00
    Poker stars - 1
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 20:00
    Кинон дунд
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 25- р анги
  • 23:00
    Poker stars - 2
  • 00:00
    Кинон дунд
  • 01:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадамд нэр дэвшигчид
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 13:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 13
  • 14:00
    Малчин / Зөвөлгөө өгөх цаг/
  • 14:20
    Таны эрүүл мэнд
  • 14:30
    Өнөөдрийн зочин /Говьсүмбэр аймаг Шивээговь сумаас /
  • 15:00
    Малчны дуу хоолой / Шууд /
  • 16:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 16:30
    Хот айл /Архангай аймаг Хангай сумаас 1-р хэсэг /
  • 17:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 17:30
    Нэг сэдвээр
  • 18:00
    Орон нутгийн Мэдээ
  • 18:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 14
  • 19:00
    Хямдралын цаг нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:00
    Хот айл /Архангай аймаг Хангай сумаас 2-р хэсэг /
  • 20:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 14
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Хямдралын цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 02:30
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 14
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Хот айл /Архангай аймаг Хангай сумаас 2-р хэсэг /
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Адал явдлын цаг
  • 09:30
    Дарангуйлагч УСК 3-р анги
  • 10:20
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:00
    Эрдэмтний индэр
  • 11:50
    WELCOME
  • 12:20
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Баримтат кино
  • 13:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    Ухаалаг хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шилэн мэдээ"Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 21:10
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 21:40
    Алт мөнгөний анагаах увидас нэвтүүлэг
  • 22:00
    Дарангуйлагч УСК 4-р анги
  • 22:45
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 23:25
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Дарангуйлагч УСК 4-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 10:00
    Хуулийн цаг
  • 11:00
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    Хүслийн жигүүр
  • 20:15
    Хуулийн цаг
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:30
    УИХ-ын байнгын хорооны хуралдаан
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 08:00
    nba плэйофф атланта - кливленд game 1
  • 10:30
    sprite nba highlights (давталт)
  • 10:40
    production time
  • 11:00
    michael jordan's playground баримтат кино
  • 11:42
    production time
  • 12:00
    michael jordan 'come fly with me' баримтат кино
  • 12:42
    production time
  • 13:00
    michael jordan 'air time' баримтат кино
  • 13:50
    production time
  • 14:00
    nba плэйофф (давталт) 05/02
  • 16:30
    the buzzer talk show (давталт)
  • 17:30
    nba юта - ла лэйкерс (давталт)
  • 20:30
    sprite nba highlights (шинэ)
  • 20:40
    nba плэйофф атланта - кливленд game 1 (давталт)
  • 23:10
    sprite nba highlights (давталт)
  • 23:20
    production time
  • 23:30
    nba action (давталт)
  • 00:00
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Эмгэн шулам ба түүний нөхөд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 10:40
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 10:55
    Зураглал
  • 11:00
    "Эцэг хүү хоёр" УСК
  • 12:24
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 13:00
    "Араатны хаан арслан" 1-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 15:00
    "Ялагдашгүй" УСК
  • 17:00
    "Ах баавгай" 1-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:23
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 18:38
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 18:53
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Азгүй амьтад" УСК
  • 20:38
    Зураглал
  • 20:45
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 21:00
    "Гэрлэх санал" УСК
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    "Холын хосууд" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 73
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Вирус'' нийгмийн нэвтрүүлэг 4
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 21 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 22
  • 19:45
    ''Зөвлөлгөө'' 10
  • 20:00
    "2 ээж 10 хүүхэд" ток шоу 06
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 22 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 28

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг /Тайвань орноор №2/
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 12-р анги
  • 09:05
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 13-р анги
  • 10:15
    "Дурсамж 1988" ОАК 15-р анги
  • 12:00
    "Худалдаачин" ОАК 8-р анги
  • 13:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 13:05
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 15:05
    Солонгос хэлний хичээл /Анхан, Дунд, Гүнзгий шат №10/
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    Cook club /Солонгос хоол/
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 14-р анги
  • 20:20
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:25
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дурсамж 1988" ОАК 16-р анги
  • 22:15
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 22:20
    "Худалдаачин" ОАК 9-р анги
  • 23:30
    Тоглолтын цаг

Шилдэг 3

Монгол ТВ Logo

Монгол ТВ

Миний дурлалын бурхан ОАК 3-р анги

05-0319:30

Монгол ТВ Logo

Монгол ТВ

"Гоо бүсгүйн нууц" ОАК 7-р анги

05-0315:30

МҮОНТ Logo

МҮОНТ

“Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр

05-0307:10