МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хун, ханхүү хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Алтанзул-2016” наадмын 2-р шатны шалгаруулалт
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:40
    Монгол хүн-Монголын зүрх
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Үндэсний шилдэг 21” дууны албан ёсны жагсаалт /давталт /
  • 14:10
    MNB ирэх долоо хоногт
  • 14:20
    “Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан уран сайхны кино: Ширли Темпл “Хайди”
  • 16:40
    “Хангарьд” хурдан морины уралдаан
  • 17:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг: Эхийн анхны тэврэлт, эрүүл амьдралын эхлэл
  • 17:50
    Эх орны төлөө
  • 18:20
    Морин хуурын Олон улсын V их наадам 2-р хэсэг
  • 19:20
    “3х3” Талбайн сагсан бөмбөгийн шигшээ тоглолт /сурвалжлага /
  • 19:40
    ХААН банк: “Цахим банкны аян”-ны тохирлын эзэд тодруулах шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    “Соёл эрдэнэ” соёл урлагийн тойм
  • 20:40
    MNB “Сэтгэлийн үндэс” сурвалжлага
  • 21:00
    “Эзэн Чингис эргэн ирлээ” баримтат кино
  • 22:00
    “Эерэг сэтгэлгээний давалгаа”
  • 22:20
    “Изабел” Испанийн телевизийн олон ангит кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:35
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Дэлгэц амилуулсан аялгуу” 2010 он.

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 12:00
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 109-116р анги
  • 14:10
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 15:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:20
    Business news
  • 15:30
    Гэр бүлийн үнэ цэнэ-Таны цаг
  • 16:00
    Гоол хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 16:30
    Ажил амжилтын яриа
  • 17:10
    Entertainment news
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    “Cannes 69” кино наадмын эргэн тойронд...
  • 22:30
    Амьдрах сайхан уран сайхны кино
  • 00:40
    Business news
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:40
    зарын цаг
  • 07:50
    "shop mongolia"
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    баярлалаа
  • 11:00
    "уулзах цаг" б.цогтбаатар /сүхбаатар дүүргийн ман-ын дарга/ давталт
  • 11:40
    ардчиллаа аваръя
  • 12:00
    зарын цаг
  • 12:10
    "амжилт" с.эрдэнэтуул /нарантуул худалдааны төвийн дэд захирал/
  • 13:10
    "зорилго" /давталт/
  • 13:50
    титэм үг /давталт/
  • 14:10
    "амжилт" ж.ганхуяг /хан-уул дүүргийн засаг дарга/
  • 15:10
    "гурван ес" уран сайхны кино
  • 17:10
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    шинэ өдөр ярилцлага /давталт/
  • 18:00
    зарын цаг
  • 18:10
    biz house
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ам нээвэл" с.бямбацогт /уих-ын гишүүн/
  • 21:30
    танайд хоноё
  • 23:00
    "мустанг" уран сайхны кино
  • 00:50
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    "х" хӨтӨлбӨр
  • 12:30
    "уих-ын гишүүн я.содбаатар ажлын тайлан"
  • 13:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:05
    амттай яриа
  • 13:45
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье"тусгай дугаар
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    му-ын филармони тоглолт
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:35
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:50
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 18:45
    "тогооч" оакино 19-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "ажлын дараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "андын уулзалт"
  • 23:10
    "цэцгийн хатан" оакино 21,22-р анги
  • 00:20
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 00:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг”/Соён гэгээрэхүй//
  • 07:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Уймбледон” уран сайхны кино /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Хөх голын сумын өглөө “нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Монгол Улсын аварга цолны хүндэтгэлийн хүчит бөхийн барилдаан”-ыг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Дотно сэдэв“ ток шоу
  • 22:00
    “Төгөлдөр хуурч” уран сайхны кино
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал соён гэрээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 07:50
    “Yes” зарын цаг
  • 08:00
    “АТ “цаг
  • 08:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 11:00
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ярилцлагын цаг
  • 12:10
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “ Бурхан мартсан заяа “ МУСК
  • 14:20
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Танхилын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Yes” зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Гольф & Кофе” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Хань" гэр бүлийн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    " Гаргалгаа " хэлэлцүүлэг
  • 19:20
    “4:30 буюу мэдрэмж хурд”
  • 19:50
    “Үзэсгэлэнт гүнж, жонон хоёр” МАСК
  • 20:10
    “The mongolian family”
  • 20:40
    “Бизнес мэдээ”
  • 21:10
    “Гольф & Кофе” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Ретро аккорд” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “ Зул ” МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан.

C1

  • 07:00
    ЖУДО "Гуадалахара"
  • 09:00
    Нийслэл Хүү
  • 09:30
    Хуртай Цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Эзэнт гүрэн " ОАК 5,6,7,8,9-р анги
  • 17:00
    V.I.P car wash "Сэтгэлийн билэг"
  • 17:30
    "Хандлага"
  • 18:30
    Харандааны адал явдал
  • 18:45
    Ганаа мэргэжлээ сольсон нь
  • 19:30
    Нийслэл Хүү
  • 20:00
    Алдагдсан ирээдүй УСК
  • 22:00
    Нийслэл Хэмнэл
  • 23:30
    Нийслэл Хүү
  • 00:00
    Алдагдсан ирээдүй УСК

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 09:00
    мангасуудын сургууль: “ясан эргээс оргосон нь” хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    осмо: орон сууц
  • 10:00
    “харанхуйд бүжиглэгч” уск
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ажил хэрэгч эмэгтэй нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “хязгааргүйн чанадад” оак 1-5 анги
  • 17:35
    цаг агаар, зурхай
  • 17:45
    осмо: орон сууц
  • 18:00
    баримтат дэлгэц: гэгээн оргил өөд
  • 19:00
    тоглолтын цаг: сүнс 20 жил
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “х35” кино мэдээлийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “өр төлөөс” уск

NTV

  • 07:50
    “Маргаашгүй” Монголын уран сайхны кино
  • 09:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:00
    “Сайн өдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн тоглолт /”Улаанбаатар Сити”-“УБ-ын унаганууд”/
  • 14:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн тоглолт /”ФЦ Улаанбаатар”-“”Хангарьд”/
  • 17:00
    “Анагаах увдис” /захиалгат/
  • 17:05
    “Нийслэл хөтөч”
  • 17:55
    “Харшил төрүүлэгч гараг” баримтат кино
  • 19:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Acnes” арьс арчилгаа /захиалгат/
  • 20:10
    “Турах талаар мэдэх хэрэгтэй 10 зүйл” баримтат кино
  • 21:10
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “100 асуудал 100 шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Нийслэл хөтөч”
  • 00:40
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 16.18-16.19

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 79-82-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мако аралын лусын дагинaс" ОАК 2-р бүлэг 3-7-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 29-р анги
  • 11:20
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 3-р бүлэг 13-17-р анги
  • 14:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:40
    Ертөнцийн өнгө богино хэмжээний кино
  • 15:00
    Монгол хүн Монголын баялаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 30-р анги
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Кино үзэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Алимны байшингийн дүрэм" УСК /The cider house rules/
  • 23:50
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг санал хураалт
  • 00:00
    "Алимны байшингийн дүрэм" УСК үргэлжлэл

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Зар мэдээ
  • 09:10
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 10:05
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:40
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:45
    Сайн мэдээ
  • 11:50
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 13:05
    Бизнес аялал /давталт/
  • 13:50
    Уяан товог-2016” Говь Сүмбэр аймгаас бэлтгэв.
  • 15:20
    Зар мэдээ
  • 15:30
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 15:35
    “Хувь тавилангийн симфони” тоглолт 2-р хэсэг ТШ, хөгжмийн зохиолч Ц.Нацагдорж
  • 16:25
    “Анхны анхны” нэвтрүүлэг Үүрэн холбооны анхдагч оператор Мобиком корпораци
  • 17:10
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Аполло: Орчин үеийн эрүүл мэндийн бүтээгдэхүүн
  • 17:50
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Зар мэдээ
  • 18:25
    Бизнес аялал
  • 19:05
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    Сайн мэдээ
  • 20:45
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Аполло: Орчин үеийн эрүүл мэндийн бүтээгдэхүүн
  • 21:55
    “Автолинк” нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Муу залуус” УСК 2-р анги
  • 01:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 200-р хэсэг
  • 06:30
    Тог тог тог хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    "Өнөө өглөө"
  • 12:00
    "Ханс ба мөнгөн тэшүүр" хүүхэлдэйн хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 62-р хэсэг
  • 13:30
    "Дэггүй хөрш" МУСК 11,12-р анги
  • 15:00
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-6/ 10-р анги
  • 15:30
    "Гоймонгийн зам" баримтат кино 1-р анги
  • 16:30
    "Хослон бүжиглэе" УСК
  • 18:30
    Бригад нэвтрүүлэг 1,2,3-р анги
  • 21:00
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алиса гайхамшигийн оронд" УСК
  • 00:00
    "Гоймонгийн зам" баримтат кино 1-р анги

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 07:05
    “ хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 07:35
    “амьдрал сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “амралтын өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “танил хүн “ нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 12:00
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    жудо мастерс 2016
  • 16:00
    боловсрол даяаршил хөгжлийн зүгт
  • 17:00
    “тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 18:00
    “ хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “амьдрал сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “business time”
  • 19:30
    томилолт 21
  • 20:00
    "fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хурууны хээ” talk show
  • 22:30
    “амжилт хүсье чак ” уск
  • 00:10
    “цаг өөр болжээ ” тоглолт мөрөөдлийн театр
  • 03:00
    жудо мастерс 2016 шууд дамжуулна.
  • 05:00
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    Шинэ бүтээл-2
  • 10:40
    Мusic time
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Хүслийн жигүүр:
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Хүн чанар
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 29-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Шинэ бүтээл-3
  • 15:40
    Бяцхан Ханхүү-2016
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ирээдүйн эзэд
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Бяцхан Ханхүү-2016
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Наарaан суутн
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    “Солонго” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 30-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Өрнийн зурхай
  • 07:30
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:40
    Монгол ардын үлгэр
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Нийгмийн хариуцлага
  • 09:00
    Өлзий ТВ Энэ өдрүүдэд
  • 09:10
    Нутгийн аялгуу - Нийтийн дууны хит парад
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ТОСК үзүүлж байна "Түмнээ тухлуулья"
  • 10:40
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 11:20
    Бат хүлэг Баримтат кино
  • 13:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Малчин нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 10,11-р анги
  • 17:50
    Аяллын тойрог
  • 18:40
    Маск продакшн үзүүлж байна Үзэсгэлэнт охин жонон хоёр
  • 19:00
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Хөгжлийн төлөө... Эрдэнэт үйлдвэрээс бэлтгэв
  • 19:30
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 12-р анги
  • 20:30
    Үлгэрч өвөө эмээ зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Бүтээлч Монгол төсөл үзүүлж байна
  • 21:50
    Ээж ээ Уран сайхны кино
  • 23:40
    Auto Time
  • 00:10
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Куми куми” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл №26
  • 09:00
    “Гэнэн хонгор нас” Солонгосын олон ангит УСК 10-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 3-р шат /давталт/
  • 10:50
    Өв соёлын товчоон
  • 11:00
    “Хорин дөрвөн цаг” Америкийн олон ангит УСК 4-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” Хятадын олон ангит УСК 1-р анги /давталт/
  • 15:00
    “Миний байшин” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 15.30 “Үндэсний олимп” хүүхдийн бөхийн барилд
  • 16:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Ялалт нэгдлийнхэн” баримтат кино
  • 18:00
    “Гэнэн хонгор нас” Солонгосын олон ангит УСК 11-р анги
  • 18:50
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” Хятадын олон ангит УСК 2-р анги
  • 20:20
    “Хөх голын сумын өглөө” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Мод таръя” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 3-р шат
  • 22:00
    “Хорин дөрвөн цаг” Америкийн олон ангит УСК 5-р анги
  • 23:00
    “Хошин шог”
  • 23:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Зөнч эмэгтэй олон ангит кино 97-р анги /давталт/
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    Эрүүл монгол иргэн
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнес аялал /Давталт/
  • 12:00
    Бүргэдийн нүд Уран сайхны кино /Давталт/
  • 13:30
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    100 асуулт 100 хариулт
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Зөнч эмэгтэй олон ангит кино 98-р анги
  • 20:20
    Бизнес аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Ядуугийн зовлон 2 making movie
  • 22:20
    Булшлагдсан нь уран сайхны кино
  • 23:50
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК 19-24-р анги
  • 13:00
    "Дүр эсгэгч" МУСК
  • 14:20
    "Ар хударга" МУСК
  • 16:20
    "Эллагийн хөндийд (In the Valley of Elah)" УСК
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК 25-р анги
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (төгсгөлийн 40-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч Лютер" ОАК (IV.1-р анги)
  • 21:50
    "Цагаан шөнө (White Night)" УСК
  • 00:50
    "Хайрын эрэлд" МОАК 25-р анги

VTV

  • 08:55
    VTV эхлэл
  • 09:00
    Шударга ярья Болдко ток шоу
  • 10:00
    Live concert
  • 10:20
    19:20 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Хөрш айл” Амралтын өдрийн шоу
  • 12:00
    Сартуулын тэмдэглэл
  • 12:30
    100 асуулт 100 хариулт
  • 14:00
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 15:30
    All or Nothing шоу продюсерүүд хөрөг
  • 16:30
    Quiz show
  • 17:10
    Хээрээр гэр хийе зурагчин Г.Ган-Өлзий
  • 18:00
    “Улаанбаатарын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хобби клуб 1
  • 19:10
    Mr set
  • 20:00
    De facto тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    All or Nothing шоу
  • 22:30
    Рашаантын 18 МУСК
  • 00:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 02:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 04:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 06:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 07:55
    VTV Эхлэл

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 90-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    one fc
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    спорт уикинд
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 91-р анги
  • 20:40
    хак чак - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:20
    спорт уикинд
  • 22:20
    "хоёр тавилан" оауск 91-р анги
  • 23:00
    хошин шог
  • 23:30
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:50
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бага үд" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    "Гоо тренд" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Товч толь
  • 13:00
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 13:05
    Баримтат
  • 14:30
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    ТВ хичээл
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ хичээл
  • 18:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    Товч толь
  • 19:25
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Их түүхийн жим" т/м нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Баримтат дэлгэц
  • 21:50
    Товч толь
  • 22:00
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Инээдмийн" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ тойм хөтөлбөр
  • 06:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Бизнес эрхлэгч танд" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:20
    "М and M" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Супер студент" төсөл V
  • 12:40
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Яагаад"нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Дорнын тал" кино концерт
  • 14:10
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Маск" продакшны хүүхдийн баярын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Зуун чухал сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Ажлын тайлан" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Боловсролын даяаршилаас хөгжлийн зүгт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Илэн далангүй" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Европын Бизнесс Ассамблей" үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Бизнес эрхлэгч танд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Queen secret" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Аугаа зуун" ОАК 14, 15-р анги
  • 00:20
    Эфир төгсөв

Eagle News

  • 08:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа онцолж байна
  • 09:00
    эх сурвалж
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    cnn онцолж байна
  • 10:00
    бодит байдал
  • 10:30
    нэмэлт цаг
  • 11:00
    дэлхийн мэдээ
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    hollywood express
  • 12:30
    поп мэдээ онцолж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn онцолж байна
  • 14:00
    зочны цаг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    бодит байдал
  • 16:00
    cnn
  • 16:30
    хөдөлмөрийн яам -6
  • 17:00
    эх сурвалж
  • 17:30
    cnn онцолж байна
  • 18:00
    нэмэлт цаг
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    юу болов тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:00
    дэлхийн мэдээ
  • 20:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    юу болов тоймчийн хөтөлбөр
  • 22:00
    ийгл 22
  • 22:30
    цаг агаар
  • 22:35
    ийгл 22
  • 23:00
    юу болов
  • 23:55
    цаг агаар

Айст ТВ

  • 07:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 07:30
    Амрах агшин
  • 07:40
    "Зуныг өнгрөөсөн нь" УСК
  • 09:45
    "Нохойн ертөнц" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Амрах агшин" Каламбур
  • 10:25
    "Арбатын хүүхдүүд" Олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 11:15
    “Шинжлэх ухаан. Франц Гвиней дахь сансрын буудал”. Баримтат нэвтрүүлэг.
  • 11:45
    "Харанхуйн тухай үлгэрүүд" УСК
  • 13:00
    "Гэр ухаан" ТМ Уралдаант нэвтрүүлэг - 8
  • 13:40
    "Гэр ухаан" ТМ Уралдаант нэвтрүүлэг - 9
  • 14:20
    "Гэр ухаан" ТМ Уралдаант нэвтрүүлэг - 10
  • 15:00
    "Хар ламтан" УСК
  • 17:10
    "Надтай хамт" Ток шоу
  • 17:50
    "+37 хэм" нэвтрүүлэг.
  • 18:15
    "Амьд яриа" Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "АИСТ-МАРКЕТ". Телесэтгүүл
  • 19:25
    “Тайландын арлууд”. Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Нохойн ертөнц" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Гайхамшигт санаанууд: Зүсэлтгүй огтлол" ТМ нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Бизнес зар
  • 21:00
    "Полигон" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Айл гэрийн амьдрал" Баримтат кино
  • 22:10
    “Турк Гамбит” УСК
  • 00:20
    "Уяач" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир дуусах

Eco Channel

  • 08:00
    Эрүүл дэлхийн төлөө Эко тв
  • 08:10
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 08:40
    Эко дэлгэц
  • 08:50
    "10 хором" арилжааны цаг 1
  • 09:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг 2
  • 10:00
    "Сайн охин" 20-28р анги /давталт/
  • 16:00
    "ТВ чагнуур" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 17:00
    Боби Баби хоёрын тусгай сурвалжлага
  • 17:30
    "Ээж бид хоёр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Европын бизнес ассамблэй"
  • 18:30
    Эко дэлгэц
  • 18:50
    "10 хором" арилжааны цаг 3
  • 19:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 19:50
    "10 хором" арилжааны цаг 4
  • 20:00
    "Үнсэлт" ОАК 69р анги
  • 21:00
    "Миний муу аав" МУСК
  • 23:00
    "Ленинград 46" 31,32,33р анги
  • 01:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Надтай хамт
  • 12:30
    Би Монгол хүн
  • 13:00
    Ярилцлагын цаг
  • 13:30
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 14:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Боловсролын даяаршилаас хөгжлийн зүгт
  • 16:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 16:20
    Бизнес аялал
  • 17:00
    Улаанбаатар ярьж байна
  • 18:00
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Facebook star
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Эсрэгцэл тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    Facebook star
  • 22:30
    “Маск” МУСК
  • 00:00
    Эсрэгцэл тойм хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино /Toraro/
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино /IQ/
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, мишээлийн дуу, хамтдаа сурцгаая/
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино / Миний найз Үү би/
  • 11:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ
  • 12:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино /Белька стрелка/
  • 12:35
    ЭНЭ ЮУ ВЭ?
  • 12:45
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Хүүхэлдэйн кино /Монк/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино /Аватар/
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Якари /
  • 18:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    JUNIOR ENGLISH /англи хэлний хичээл/
  • 19:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 19:10
    ЭЭЖТЭЙГЭЭ ХАМТ
  • 19:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Яагаад, Хөшөө/
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино /Avatar /
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Үлгэрийн цаг Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 08:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Шинэ Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 12:45
    “Бүтээгч- Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    “Танил хүн ” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Бүтээгч – Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг 1.2
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 20:15
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 21:15
    “Томилолт-21” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Танил хүн” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Бүтээгч- Сайн мэдээ ” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Тэдний бүх юм сайн” уран сайхны кино
  • 01:05
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг “Евровүүд” ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 08:20
    Явлаа ирлээ
  • 08:40
    Мэдлэг инноваци баялаг
  • 08:50
    Төл таван эрдэнэ /Архангай, Булган аймгуудаас бэлтгэв/
  • 09:15
    Спорт таны амралтанд: БАТС их наадмын волейболын шигшээ тоглолт / эмэгтэй/
  • 10:00
    “Эх сурвалж” нэвтрүүлэг
  • 10:25
    “Шим ертөнц” байгал, экологи танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “3x3” өсвөрийн сагсчдын тэмцээн / Баянзүрх дүүрэг/
  • 11:10
    Явуулын студи
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:20
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 13:20
    “Нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Баримт үйл явдал / давталт/
  • 14:10
    УИХ-ын цаг
  • 14:40
    Спортын онцлох зочин
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Ярилцъя” цаг үе, үйл явдал, тойм тайлбар
  • 16:20
    Спорт таны амралтанд: БАТС их наадмын ширээний теннисний шигшээ тоглолт
  • 17:25
    Эргэх дөрвөн цаг /Өмнөговь аймгаас бэлтгэв/
  • 17:50
    Хүүхдийн утас - 108
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:40
    “3x3” өсвөрийн сагсчдын тэмцээн / Шигшээ тоглолт/
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Ногоон хөгжил: Усны ашиглалт, хамгаалалт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:05
    “Бахархал” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    Зочны цаг
  • 21:55
    Явуулын студи
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    Техникийн үзлэг
  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Ярилцах цаг
  • 09:50
    Шуурхай зар
  • 10:00
    Зургаан холбоос танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Ил Тод" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    "Та хэн бэ?" ярилцлага
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Шуурхай зар
  • 13:00
    "Хөгжлийн гарц" Хөдөөгийн хөгжил Г.Занданшатар
  • 13:30
    "Мөрдөгч" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Илүү сайхан монголын төлөө
  • 16:00
    "Өрөг" ярилцлага
  • 16:30
    "Фигаро" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Улс төрөөс бусдыг нь" ярилцлага
  • 17:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Обамагийн цагаан ордонд 3-р хэсэг
  • 20:00
    Антибиотикийн эрэлд 1-р хэсэг
  • 20:50
    Шуурхай зар
  • 21:00
    7 хоногийн тойм
  • 21:30
    "Ажил л ярья" ярилцлага
  • 22:00
    Алтайн барагшун үзүүлж байна
  • 22:10
    "Хэрэггүй амьтад" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Дэлхийн анир” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 12:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” танин мэдэхүйн цуврал 08
  • 13:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Зөв Монгол хүүхэд” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “33 метр квадрат” УСК 13,14
  • 14:55
    Монголын цаг агаар
  • 15:00
    “Чөлөөт эдийн засгийн сүйрэл ба эдийн засгийн шинэ гарц” лекц
  • 17:10
    “Түүхээ мэдэх цаг дор” нэвтрүүлэг 09
  • 18:00
    “33 метр квадрат” УСК 15,16
  • 18:55
    Монголын цаг агаар
  • 19:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” танин мэдэхүйн цуврал 09
  • 19:30
    Олон улсынш илдэг цирк
  • 20:00
    “Х.Чойжилжавт ХААИС-ийн Хүндэт доктор” цол олгох ёслол” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:30
    “Сонгомол бүтээлийн дуудлага худалдаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 23:30
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 09:00
    эхлэл
  • 09:10
    өглөөний дасгал
  • 09:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 09:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 10:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 11:30
    оршихуйн ертөнц хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    гэрэлт амьдрал нөхөн үржихүйн эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 13:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    уран сайхны кино
  • 15:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:00
    100 чухал сэдэв: хүүхэд /давталт/
  • 16:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /ясны сийрэгжилт/
  • 17:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 17:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 18:30
    нийгмийн хариуцлага /давталт/
  • 19:00
    жолооны ард өндөр өсгийт нэвтрүүлэг
  • 19:25
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 19:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 20:00
    вакцин ток шоу
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    муск
  • 23:40
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 23:55
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 00:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:30
    эфир завсарлага

SPS Prime

  • 02:40
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 03:40
    uefa аваргуудын лиг 2015-2016 финал (шууд)
  • 06:10
    sps prime эфир завсарлана
  • 09:00
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 09:30
    uefa аваргуудын лиг 2015-2016 финал
  • 12:00
    uefa аваргуудын лиг атлетико мадрид-байерн мюнхен
  • 14:00
    uefa аваргуудын лиг байерн мюнхен-атлетико мадрид
  • 16:00
    uefa аваргуудын лиг ман.сити-реал мадрид
  • 18:00
    uefa аваргуудын лиг реал мадрид-ман.сити
  • 20:00
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 20:30
    uefa аваргуудын лиг 2015-2016 финал
  • 23:00
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    бадминтон yonex all england open
  • 12:00
    снукер бильярд дашт финал
  • 15:00
    триатлон дашт-иокохама (эмэгтэй элит)
  • 17:10
    триатлон дашт-иокохама (эрэгтэй элит)
  • 19:30
    nhl бүсийн финал
  • 21:30
    волейбол азийн цом
  • 23:30
    sps plus

SPS World

  • 09:00
    the buzzer-talk show
  • 10:00
    nba өрнөд бүсийн шигшээ
  • 12:30
    буудлага спорт -дэлхийн цом тойм
  • 13:00
    bjj time
  • 13:30
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:10
    ногоон талбайн панз
  • 14:40
    nhl week&
  • 15:10
    ганган гоол
  • 15:40
    чөлөөт бөх-дэлхийн цом 2013
  • 16:10
    байт харваа.дэлхийн цом-медельин
  • 16:40
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 17:40
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 18:10
    ногоон талбайн панз
  • 18:40
    ганган гоол
  • 19:10
    өглөөний хэмнэл-37
  • 19:30
    uefa европа лиг шигшээ ливерпүүл-севилья
  • 21:50
    sprite nba highlights
  • 22:00
    the buzzer-talk show
  • 23:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 10:30
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 11:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#MadeInMongolia: Эрдэнэт үйлдвэр ХХК" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 03:00
    жүдо world masters -гуадалахара өдөр-2 (шууд)
  • 05:30
    sps action
  • 09:00
    жүдо бөхийн баку их дуулга
  • 11:00
    ufc fight night м.хант-ф.мир
  • 13:30
    ufc fight night б.ротвелл-ж.дос сантос
  • 16:00
    ufc 198 вердум-миочич
  • 18:30
    жүдо world masters -гуадалахара
  • 20:30
    жүдо world masters -гуадалахара өдөр-2
  • 22:30
    sps action

OTV

  • 08:00
    “Богино хэмжээний кино” цомирлог
  • 10:00
    O News
  • 11:00
    Show time
  • 12:00
    “Асуулт хариулт ялагч” шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Playmate-2015” эргэн тойронд
  • 14:00
    Тайзны ард
  • 15:00
    Orgil Live
  • 16:00
    Inspired by Zaya
  • 17:00
    Үнэн худлын дэнс
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    My top 10
  • 20:00
    Хабултай хамт
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Богино хэмжээний кино” цомирлог
  • 00:00
    O news
  • 01:00
    Хабултай хамт
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Нүүдэлчдийн дунд
  • 12:50
    Таны эрүүл мэнд
  • 13:00
    Нэг сэдвээр
  • 13:30
    Эдийн засгийн сурвалжлага 1
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 18:00
    Хот айл /Архангай аймаг Цэцэрлэг сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Архангай аймаг Цэцэрлэг сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Хот айл /Архангай аймаг Эрдэнэмандал сумаас /
  • 19:30
    Хот айл /Архангай аймаг Хайрхан сумаас 1-р хэсэг /
  • 20:00
    Хурууны хээ ток шоу
  • 21:00
    Танил хүн
  • 22:00
    Mind Tech үзүүлж байна
  • 22:15
    Таны эрүүл мэнд
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 04:00
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 19 /
  • 04:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    УСК
  • 11:00
    "Дуун жигүүртэй мэндийн хадаг" давталт
  • 12:00
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 12:40
    "Хэн нь хэн бэ?" ток шоу /давталт/
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:20
    "Хөдөөгийн баясгалан" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Ирээдүйтэй яриа" давталт
  • 15:30
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 16:00
    "Хэн нь хэн бэ?" ток шоу /давталт/
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    "Хамгийн хамгийн" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    баримтат кино
  • 18:50
    Эрдэмтний индэр
  • 19:30
    Алт мөнгөний анагаах увидас нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 20:10
    "Бараг л мөндөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "15 раунд" хард ток шоу
  • 21:00
    "Хөдөөгийн баясгалан" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 22:00
    МУСК
  • 23:35
    "15 раунд " хард ток шоу
  • 00:25
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 01:00
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 09:00
    УИХ энэ 7 хоногт
  • 09:00
    УИХ энэ 7 хоногт
  • 09:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 09:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 12:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 12:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 13:00
    Эфир завсарлага
  • 13:00
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    Мэдээний тойм
  • 19:00
    Мэдээний тойм
  • 19:45
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 19:45
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 22:30
    Бид монголчууд
  • 22:30
    Бид монголчууд
  • 23:00
    Эфир завсарлага
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 09:00
    nba плэйофф tbd
  • 12:00
    nba плэйофф дорнод бүсийн финал game 4 (давталт)
  • 15:00
    nba плэйофф өрнөд бүсийн финал game 4 (давталт)
  • 18:00
    nba tv
  • 20:00
    the buzzer talk show (давталт)
  • 21:00
    nba tv
  • 23:00
    warriors ground: the vision
  • 23:30
    nba inside stuff (давталт)
  • 00:00
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    'Howls Moving Castle" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "The Princess and the Frog'' /хүүхэлдэйн кино/
  • 12:45
    Тоон телевиз үзүүлж байна...
  • 13:00
    " Na Izmene" УСК
  • 14:25
    "Гайхамшигт Дэлгэц "нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 15:00
    " Frozen" хүүхэлдэйн кино
  • 16:35
    'Кино миний амьдрал''нэвтрүүлэг / инженер Бат-чулуун/
  • 16:50
    " Our Living Planet " / Баримтат Кино/
  • 17:00
    "The wish fish '' хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "Гайхамшигт Дэлгэц "/ нэвтрүүлэг 3-р хэсэг/
  • 18:55
    "Spring" / Баримтат Кино/
  • 19:00
    " Nasha Russia" УСК
  • 20:25
    "BOX OFFICE" кино нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 20:55
    " Wild Life " / Баримтат Кино/
  • 21:00
    " I Hate Valentine's Day" УСК
  • 22:25
    "Show Case" энтертайнмент мэдээ/давталт/
  • 22:55
    "Seychelles Drone-La Digue Island "/ Баримтат Кино/
  • 23:00
    'Biutiful'' УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 14
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг 11
  • 10:00
    Home shopping
  • 19:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 09
  • 19:30
    'Шинэ гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 11
  • 20:30
    'Гэрэлт'' мэдээ 173
  • 21:00
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг /Япон орноор №1/
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Урхидалт" ОАК 18-р анги
  • 09:05
    Солонгос хэлний хичээл /Анхан, дунд, гүнзгий №10,11/
  • 11:00
    "Худалдаачин"ОАК 34-р анги
  • 12:00
    "Гурван найз" ОАК 5,6-р анги
  • 13:00
    "Тэнүүлч сүнс" ОАК төгсгөлийн 14,15,16-р анги
  • 16:00
    "Миний хайр" УСК
  • 17:30
    "Урхидалт" ОАК 19-р анги
  • 19:00
    "Гурван найз" ОАК 7,8-р анги
  • 20:20
    "Хүн чоно" УСК
  • 22:40
    "Худалдаачин"ОАК 35-р анги
  • 23:50
    Хөгжмийн завсарлага

Шилдэг 3

SPS Prime Logo

SPS Prime

uefa аваргуудын лиг 2015-2016 финал (шууд)

05-2903:40

SPS Prime Logo

SPS Prime

тоглолтын өмнө (шууд)

05-2902:40

SPS World Logo

SPS World

nba өрнөд бүсийн шигшээ

05-2910:00