МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    MNB энэ долоо хоногт
  • 08:10
    Шинэ өглөө шинэ алхам
  • 08:40
    “Олон улсын Монголч эрдэмтний XI их хурал”
  • 09:20
    “Оцон шувууны аялал” баримтат кино
  • 10:40
    Соно студи: Маамуу нааш ир
  • 10:55
    MNB энэ долоо хоногт
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Азийн хүүхдүүд-2016”: “Олон улсын хүүхдийн Спортын наадам”/Чөлөөт бөх/
  • 11:45
    Хөгжин дэвшиж буй БНСУ: “Ухаалаг гар утас”
  • 12:15
    “MNB-Сэтгэлийн үндэс” аян
  • 12:25
    Монгол өв соёл: Буриад ардын дуу
  • 12:55
    MNB энэ долоо хоногт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “6 настнууд –Шинэ сурагчид”
  • 14:10
    МҮОНТ алтан сан хөмрөг: “Цэрэг эрийн дуу” 1996 он
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:10
    “Аранзал дарвуулт хөлөг” Оросын уран сайхны кино
  • 16:35
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 17:15
    Амьдралын жор
  • 17:35
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:35
    “Надад мөрөөдөл бий”
  • 19:15
    Азийн хүүхдүүд-2016”: “Олон улсын хүүхдийн Спортын наадам”/Жүдо/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    “Цэцэрлэгт багтаагүй цэцэрлэгийн наснынхан” /шууд/
  • 21:45
    Гэгээн үдэш: Билгүүн номч Бямбын Ренчин
  • 23:05
    “Тамга” Италийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Universe - best songs 2016
  • 12:00
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор... Фүжи ууланд авирав
  • 12:30
    Амьдрал үргэлжилнэ Оросын олон ангит кино 11-р анги
  • 13:50
    Станбулын нууц Баримтат кино
  • 14:40
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Business news
  • 15:10
    Контику уран сайхны кино
  • 17:00
    Оройн дээд үндэсний түүхэн дуурь баримтат кино
  • 17:40
    Хүүхдийн төрөлжсөн мэс заслын алба байгуулагдсаны 60-н жилийн ойд...
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор... Ишигаки арал дээр
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Амьдрал үргэлжилнэ Төгсгөлийн 12-р анги
  • 22:30
    Universe - best songs 2016
  • 23:30
    Business news
  • 23:50
    City news
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:15
    "хүчирхэг арван нэг" 78-р анги
  • 10:45
    бизнес тайм
  • 11:45
    "дуудлагын дохио" оак 6-р анги
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "8-р сарын 8" уран сайхны кино
  • 15:40
    зарын цаг
  • 16:00
    "bon appetit" оак /4-р анги/
  • 17:10
    зарын цаг
  • 17:25
    "хүчирхэг арван нэг" 79-р анги
  • 17:55
    бизнес тайм
  • 18:55
    талх чихэр үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "дуудлагын дохио" оак 7-р анги
  • 21:20
    "мартахгүй" д.жигжид /хх зууны манлай найруулагч, ардын жүжигчин/ алтан сан хөмрөгөөс
  • 21:50
    "bon appetit" оак /5-р анги/
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:20
    "хҮсэл мӨрӨӨдлийн хотхон" хҮҮхдийн нэвтрҮҮлэг
  • 08:50
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    дахин дурлах юмсан оакино 10-р анги
  • 11:10
    мэдээ
  • 11:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "deep - н шилмэл тулаанууд"
  • 12:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:20
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "залуу эмч нар" оауск 44-р анги
  • 14:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:20
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    мэдээ
  • 16:30
    "tvmall"
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:25
    "орон орны хоол" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    дахин дурлах юмсан оакино 11-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "deep - н шилмэл тулаанууд"
  • 23:00
    "залуу эмч нар" оауск 45-р анги
  • 23:50
    спорт
  • 00:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан эхлэх

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг” /Соён гэгээрэхүй/
  • 07:20
    “Будда продакшн” Гэгээрлийн зам 5-р хэсэг 09.30 “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Догдлох зүрх” Солонгосын олон ангит УСК 15-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Миний байшин” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ зууч”
  • 12:10
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Гадаад мэдээ”
  • 13:20
    “ТВ-зууч”
  • 13:30
    “Business maximum 88”
  • 13:40
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Айлдвар”
  • 14:40
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “ТВ-9” спорт
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй
  • 18:30
    “Итгэл найдвар” баримтат кино
  • 19:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үлгэрийн цаг
  • 21:10
    “Business maximum 88”
  • 21:20
    “Догдлох зүрх” Солонгосын олон ангит УСК 16-р анги
  • 22:50
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” нэвтрүүлэг

TV8

  • 09:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 09:05
    "Амьдрах урлаг" иогийн дасгал
  • 09:50
    “Зар мэдээ”
  • 10:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 11:50
    “Зар мэдээ”
  • 12:00
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Жексон амьд” МУСК
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:40
    “Зар мэдээ”
  • 14:50
    "Танхилын цаг" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Зар мэдээ”
  • 16:00
    "Мэдээллийн туслагч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Yes" зарын цаг
  • 17:10
    Рагуса тур аяллын нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Миний монголын өв соёл
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:20
    “Зар мэдээ”
  • 18:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 19:00
    Глобаль Удирдагч үзүүлж байна
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    “Зар мэдээ”
  • 21:10
    “Гэрлэж амжаагүй явна “ МУСК
  • 23:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Амьдрах урлаг" иогийн дасгал
  • 00:10
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Бүгд унтаж байхад жүжиг мөрөөдлийн театр
  • 10:50
    "Танд тусàлъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг - Евромакс
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    "Танд тусàлъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Сүхбаатар аймгийн 70 жил хурдан морьдын уралдаан -2012
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Анакандагийн эзэмшил" баримтат кино
  • 18:10
    "Tom and Jerry" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг : Шифт
  • 19:30
    "Танд тусàлъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 19:40
    "Тоp sport" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Танд тусàлъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 21:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Хурдны гарц " УСК

C1

  • 08:00
    "Зарлаагүй дайны оршил"МУСК
  • 09:30
    Хуртай Цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Үндэсний Лоттерей тохиролын давталт
  • 12:00
    "Тунгалаг тамир 2 "МУСК
  • 14:00
    "Авхай" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    "АНГУУЧИДЫН ХОТ" ОАК 67.68.69-р анги
  • 16:00
    " Хэцүү даалгавар"МУСК
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн мухлаг
  • 18:30
    "Авхай" ОАК 6-р анги
  • 19:20
    Urban Jeans
  • 19:30
    C1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    "АНГУУЧИДЫН ХОТ" ОАК 70.71.72-р анги
  • 22:00
    Фокус Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Спартак" ОАК 9-р анги
  • 00:00
    C1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    Тотал спорт

SBN

  • 08:00
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 08:20
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:00
    НАХИА ХҮҮХДИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:30
    “МАНАЙ АЯЛГУУ” 2-8
  • 10:00
    “ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ” 16-Р АНГИ
  • 10:45
    “ДЕЛГО” ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 12:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 12:20
    “ТАНЫ ЦАГ” ХУДАЛДААНЫ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:50
    ЦАГ АГААР, ӨНӨӨДӨР
  • 13:00
    UK ЧАРТ
  • 13:30
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 13:50
    ЦАГ АГААР, ЗУРХАЙ
  • 14:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 14:20
    ЦАГ АГААР, ӨНӨӨДӨР
  • 14:30
    SBN 10ЖИЛ: “ЦАГ ХУГАЦААНЫ АЯЛАЛ” НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 15:00
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 15:20
    ӨНӨӨДӨР, ДЭЛХИЙН ХОТУУД
  • 15:30
    “БИЗНЕСИЙН АМЖИЛТ” ХУДАЛДААНЫ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:00
    “ШИНЭ ЗУУН” БИЗНЕС ХӨТӨЛБӨР
  • 16:20
    “ДЕЛГО” ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 17:45
    ӨНӨӨДӨР, ДЭЛХИЙН ХОТУУД
  • 18:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:30
    “НАХИА”ХҮҮХДИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 19:00
    “РАНЕТКИ” 3-27 ОАК
  • 19:50
    ӨНӨӨДӨР, ЗУРХАЙ
  • 20:00
    SBN 10ЖИЛ: “МАНАЙ АЯЛГУУ” 2-9
  • 20:25
    ӨНӨӨДӨР
  • 20:30
    “Х 35” КИНО МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 21:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 21:40
    SBN 10ЖИЛ: “АВТОБУС ШОУ”
  • 22:10
    “ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ” 17-Р АНГИ
  • 23:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР

NTV

  • 07:00
    “Хатан зоригт бүсгүй” уран сайхны кино 117,118-р анги
  • 08:35
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 11.27
  • 09:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:40
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 11:00
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лиг /”Улаанбаатар Сити”-“Дэрэн”/
  • 12:50
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 15.9
  • 13:40
    “Органик Монгол” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Монголын эзэнт гүрэн” нэвтрүүлэг 4
  • 15:10
    “Эх орон” уран сайхны кино 8-р анги
  • 15:55
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 11.28
  • 16:40
    “Нийслэл хөтөч”
  • 17:30
    “Чимээгүй тахал буюу хэрх өвчин” /захиалгат/
  • 17:45
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лиг /”Эрчим”-“Нага ворлд ФЦ”//шууд/
  • 20:20
    “Urban jeans” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хатан зоригт бүсгүй” уран сайхны кино 119,120-р анги
  • 23:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 23:50
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 15.9

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Сониуч Кэми" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 07:30
    "Долоон одой" хүүхэлдэйн кино II бүлэг 4-р анги
  • 07:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 25,26-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК төгсгөлийн 50-р анги
  • 11:15
    Гайхалтай аяллууд /Бразил 6-р цуврал/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Найзууд" ОАК 99,100-р анги
  • 13:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:10
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат 30-р хичээл
  • 13:30
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат 30-р хичээл
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Солонгос хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат 30-р хичээл
  • 15:25
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK сонсох,бичих дасгал №7/
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK унших чадварын дасгал №7/
  • 16:30
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 27,28-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Долоон одой" хүүхэлдэйн кино II бүлэг 5-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр /МУГТ Н.Баярмаа/
  • 19:00
    "Жаргалтай гэр" ОАК 1-р анги
  • 20:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Найзууд" ОАК 101,102-р анги
  • 23:15
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    "Жаргалтай гэр" ОАК 1-р анги
  • 00:40
    "Супер гэр бүл" ОАК 27,28-р анги
  • 01:25
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 09:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Сонгодог аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес хором
  • 10:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 11:30
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 11:35
    Бизнес аялал /давталт/
  • 12:15
    Шинэ үе продакшн үзүүлж байна:“Торгон хил” хошин хөтөлбөр
  • 12:35
    “Хатан хаан” УСК
  • 14:45
    Малчны зар
  • 14:55
    Аймгийн Алдарт уяач Б.Лхагва-Очирын Төрийн түмэн эх Хүрэн үрээний мялаалга наадам
  • 16:25
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 16:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Ганцаардсан зүрх” ОАК 65-р анги
  • 17:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 20:45
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:50
    Ярилцлагын цаг: “Apollo”эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 21:25
    “Нисгэгчид” УСК
  • 23:50
    Малчны зар
  • 00:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 71-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-2/ 210-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 4-р хэсэг
  • 10:30
    "Ах аа, буцаад ирээч" ОАК 8-р анги
  • 12:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Сонсъё, Суръя, Дагая /season-1/ 71-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа цаашаа
  • 14:00
    Тэр хөрөг нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 4-р хэсэг
  • 15:30
    "Юнпал" ОАК 12-р анги
  • 16:40
    "Нугасны муухай дэгдээхэй" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:00
    Жимсхэн охид хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-2/ 211-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг /season-1/ 238-хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Ах аа, буцаад ирээч ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Декстер" ОАК /season-7/ 4-р анги
  • 23:40
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Сайн эзэгтэй ОАК /season-5/ 18-р анги
  • 01:00
    Миний Монголын соёл

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    “Пэт, Мэт хоёр” 6,7,8,9,10-р анги Хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    “Волли” хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    “Urban Jeans” үзүүлж байна.
  • 09:30
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо үзүүлж байна”
  • 10:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    “Тод зочин” ярилцлага
  • 11:20
    “Зар мэдээллийн хөтөлбөр”
  • 11:40
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 12:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Зар мэдээллийн хөтөлбөр”
  • 12:20
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “Тод зочин” ярилцлага
  • 15:00
    “МУ-ын аварга Ч.Санжаадамбын цолны мялаалга наадам-2016”
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Сурагчдийн амралтанд: Эрвээхий нас
  • 18:00
    “Хан академи” үзүүлж байна. ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад зориулсан математикийн нээлттэй хичээл
  • 18:30
    “Business time”
  • 19:00
    “Хамууд” ОАК 4-р анги
  • 20:00
    “Нүүдэл G үзүүлж байна”
  • 20:05
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна.
  • 22:20
    “Ирээдүйн хүмүүс” ОАК 19-р анги
  • 23:20
    OPEN HOUSE цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:35
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:35
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    Мusic time
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Наарaан суутн
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Шинэ бүтээл
  • 13:40
    Мusic time
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    Мusic time
  • 15:00
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Уртын дууны уянгат Эх орон
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    УСК

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:15
    Хөхөө Намжил морин хуурчдын уралдаант төсөл
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Үгүйлэн санана... Миний Монгол тахь
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Сайн байна уу Өвөрмонгол цуврал-18
  • 10:00
    Single Ladies Монголын уран сайхны кино
  • 11:50
    Өлзий ТВ Энэ өдрүүдэд
  • 12:00
    "Ухаарахуй" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Эргэх улирал Цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Эргэх улирал Цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Хөхөө Намжил морин хуурчдын уралдаант төсөл
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Номын ертөнц
  • 18:10
    Өлзий ТВ Энэ өдрүүдэд
  • 18:20
    Үгүйлэн санана... Д.Нарантуяа
  • 18:50
    Эргэх улирал Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Таны эмэгтэй Солонгосын уран сайхны кино 2-р анги
  • 20:20
    Өлзий ТВ Энэ өдрүүдэд
  • 20:30
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Уран бүтээлийн цоморлиг Залуу дуучин Э.Ууганбаяр, Э.Түвшинсайхан
  • 22:10
    Эргэх улирал Цаг агаарын мэдээ
  • 22:15
    247 градус Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “ Куми куми” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл
  • 09:00
    “Дурсамж аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Танин мэдэхүйн толь
  • 10:00
    “Орон,гэргүйчүүдийн,гачаал” баримтат кино
  • 10:30
    “Болор бөмбөлөгт зун” Хятадын олон ангит УСК 25-р анги /давталт/
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    “Өв соёлын товчоон” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Plus” entertainment news
  • 12:00
    “Будда продакшн” Гэгээрлийн зам
  • 14:00
    “Адтай жаалууд 3” хүүхдийн кино 13-р анги /давталт/
  • 14:50
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2015” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат 3-р хэсэг /давталт/
  • 17:00
    “Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Эрдэмтэнтэй ярилцах цаг” нэвтрүүлэг /Соён гэгээрэхүй /
  • 18:00
    “Wild joker” тоглолт
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    “Япон хэлний хичээл” 4-р хэсэг
  • 19:40
    “Адтай жаалууд 3” хүүхдийн кино 14-р анги
  • 20:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2015” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат 4-р хэсэг
  • 22:00
    “Болор бөмбөлөгт зун” Хятадын олон ангит УСК төгсгөлийн 26-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    Таны цаг /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 12:30
    Тун удахгүй дэлгэцнээ Уран сайхны кино /Давталт/
  • 13:50
    Сошиалын сонирхолтой тренд /Давталт/
  • 14:20
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Бизнес аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Таны цаг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Сүүлчийн гэрээ Уран сайхны кино
  • 00:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр

MovieBox

  • 09:00
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК (22,23-р анги)
  • 09:50
    "Шерлок Холмес" ОАК (13-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:10
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Найруулагч Garry Marshal)
  • 11:40
    "S.H.I.E.L.D-ийн тусгай ажилтнууд" ОАК (I.2-р анги)
  • 12:35
    "Нөхөрлөл (Are you Here)" УСК
  • 14:35
    "Тамирын багш" ОАК (II.13,14-р анги)
  • 15:35
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Найруулагч Garry Marshal)
  • 16:05
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 16:40
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК (24,25-р анги)
  • 17:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:55
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Шерлок Холмес" ОАК (14-р анги)
  • 19:30
    "Тамирын багш" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 20:30
    "S.H.I.E.L.D-ийн тусгай ажилтнууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 21:30
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 23:35
    "Шерлок Холмес" ОАК (14-р анги)
  • 00:30
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:30
    "Хуучин сургуулийн нууц" ОАК (24,25-р анги)
  • 02:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 02:50
    "Тамирын багш" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 03:40
    "S.H.I.E.L.D-ийн тусгай ажилтнууд" ОАК (I.3-р анги)
  • 05:30
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 07:05
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Тамирын багш" ОАК (II.15,16-р анги)
  • 08:20
    "S.H.I.E.L.D-ийн тусгай ажилтнууд" ОАК (I.3-р анги)

Star TV

  • 07:55
    "Стар телевиз" үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 32-р анги
  • 08:25
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 09:10
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино
  • 11:10
    Хүрээлэн
  • 11:40
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Дэлхийг тойрсон урт аялал №3
  • 13:40
    Star music
  • 14:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 14:55
    Таны сонголт
  • 15:35
    "Амьдралын хүрд-Гэхдээ хэн хүчирхийллийн үр суулгалаа" Уран сайхны кино
  • 17:30
    "Оскарын адал явдал" Хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 17:45
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино
  • 19:05
    "One Piece" Анимэ 33-р анги
  • 19:30
    Дэлхийг тойрсон урт аялал №4
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 23:20
    Таны сонголт
  • 00:00
    "Амьдралын хүрд-Дүрэлзсэн хорсол" Уран сайхны кино
  • 01:40
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ БААСАН ГАРАГ

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    хоёр тавилан оауск 25,26-р анги
  • 10:20
    орон орны хоол
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    улсын баяр наадам - хурдан морины уралдааны тойм /азарга, хязаалан/
  • 14:00
    зарын цаг
  • 14:20
    концерт
  • 16:00
    one fc
  • 17:00
    улсын баяр наадам - хурдан морины уралдааны тойм /азарга, хязаалан/
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    хоёр тавилан оауск 27, 28-р анги
  • 21:10
    хак чак - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    хошин шог
  • 22:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    хоёр тавилан оауск 27, 28-р анги
  • 00:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:50
    Товч толь
  • 09:55
    Инээдмийн кино сар...
  • 11:35
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 11:50
    "Shaun the sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК
  • 13:05
    Баримтат кино: Ерөнхийлөгч
  • 13:55
    Товч толь
  • 14:00
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 14:25
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:45
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК
  • 15:30
    ТВ хичээл: Солонгос хэл
  • 15:45
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 16:00
    "Рагуса тур" аялал, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 16:45
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 17:00
    "Shaun the sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 17:35
    DaavkaGuitarLesson
  • 18:15
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 18:30
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    ТВ хичээл: Солонгос хэл
  • 19:05
    Та үүнийг мэдэх үү?
  • 19:20
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Кино миний амьдрал" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Баримтат кино: Ерөнхийлөгч
  • 20:45
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК
  • 21:30
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Товч толь
  • 22:00
    Инээдмийн кино сар...

Eagle News

  • 08:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД МОНГОЛЧУУДАА
  • 09:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 09:30
    CNN агентлаг үзүүлж байна
  • 11:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД МОНГОЛЧУУДАА
  • 11:30
    Үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Зочны цаг
  • 12:30
    CNN агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 13:30
    Гадаад мэдээ
  • 14:00
    Нэмэлт цаг
  • 14:30
    Үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 15:30
    Гадаад мэдээ
  • 16:00
    Зочны цаг
  • 16:30
    Эх сурвалж
  • 17:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 17:30
    Гадаад мэдээ
  • 18:00
    CNN агентлаг үзүүлж байна
  • 18:30
    Үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 19:30
    Гадаад мэдээ
  • 20:00
    Зочны цаг
  • 20:30
    Үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ийглийн мэдээ
  • 21:30
    CNN агентлаг үзүүлж байна
  • 23:00
    Ийглийн мэдээ
  • 23:30
    Гадаад мэдээ

Айст ТВ

  • 07:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 07:30
    "Кино миний амьдрал" Хөрөг нэвтүүлэг
  • 07:45
    “Гайхамшиг” УСК
  • 09:30
    "Залуу эрдэмтний үг" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Кино миний амьдрал" Хөрөг нэвтүүлэг
  • 10:25
    "Каменская" ОАУСК 13-р анги
  • 11:15
    "Спортын технологи" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" ТМ нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нохойн ертөнц" ТМ нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Бизнес зар"
  • 13:00
    "Полигон" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Эртний олдворууд" УСК
  • 15:00
    "Гайхамшигт санаанууд: Хаалт нэвтлэгч туяа" ТМ нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хат суусан эрчүүд" Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:20
    "Харилтгүй жавхлант арслангууд" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Сүмэ" Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Бизнес зар
  • 17:30
    "Полигон" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Спортын технологи. Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Айрагтай яриа" Нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "АИСТ-МАРКЕТ". Телесэтгүүл
  • 19:25
    "Гайхамшигт санаанууд: Хаалт нэвтлэгч туяа" ТМ нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Нохойн ертөнц" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Кино миний амьдрал" Хөрөг нэвтүүлэг
  • 20:35
    "Залуу эрдэмтний үг" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Бизнес зар"
  • 21:15
    "Тэр жилийн хүүхдүүд" Баримтат кино
  • 22:00
    "Каменская" ОАУСК 14-р анги
  • 22:50
    "Кино миний амьдрал" Хөрөг нэвтүүлэг
  • 23:05
    "Хат суусан эрчүүд" Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:50
    "Амрах агшин" Каламбур
  • 23:55
    "Бизнес зар"
  • 00:00
    "Полигон" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Музыкальный чарт" нэвтрүүлэг
  • 01:55
    "Бизнес зар"
  • 02:00
    Эфир дуусах

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ эхлэл
  • 07:30
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 08:00
    "Освенцимын нэг өдөр" баримтат кино
  • 09:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Шууд 10-17: Гоо сайхны зөвлөгөө
  • 11:30
    "Органик Монгол" төсөл
  • 12:00
    "Чамгүйгээр өнгөрүүлсэн 20жил" 3р анги
  • 13:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 13:30
    "Органик Монгол" төсөл
  • 14:00
    "Освенцимын нэг өдөр" баримтат кино
  • 15:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Чамгүйгээр өнгөрүүлсэн 20жил" 3р анги
  • 17:00
    Шууд 10-17: Эмэгтэйчүүдийн эрүүл мэнд
  • 19:00
    Боби Баби хоёрын цаг
  • 19:30
    "Аварга нялцгай биет" баримтат кино
  • 20:40
    "Монголоороо..." Архангай: Хоргын тогоо
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чамгүйгээр өнгөрүүлсэн 20жил" 4р анги
  • 23:00
    "Аварга нялцгай биет" баримтат кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай Цаг

TV10

  • 09:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Зүгээр л инээе
  • 09:50
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Танайд мод тарья
  • 11:00
    Би Монгол хүн
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:30
    Америк дахь Монголчууд
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    Би Монгол хүн
  • 15:00
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 19:00
    Кино миний амьдрал
  • 19:30
    Би Монгол хүн
  • 20:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Түүхээ мэдэх цаг түүхээ бүтээх цаг
  • 22:00
    “Хаг Сэ Хү” УСК

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, Хөшөө цуврал/
  • 09:10
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ /өглөө хөтөлбөр/
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Shaun the sheep/
  • 10:00
    Можухын цаг /цаг хэд болж байна, Можухын шүлэг/
  • 10:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино /Mouk bear/
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 11:10
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино /Брумиз /
  • 11:50
    Kids news
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 12:10
    Бидний эргэн тойронд
  • 12:20
    НАРТАЙ ӨГЛӨӨ
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 13:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөгүүд/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Копус /
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, сургуулийн нэг өдөр/
  • 15:10
    Бонгын үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино /Shaun the sheep/
  • 15:50
    ЭНЭ ЮУ ВЭ
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Брумиз /
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино / Робот галт тэрэг /
  • 17:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / G-Figthers /
  • 17:45
    Хүүхэлдэйн кино /Mouk bear/
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 18:10
    АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 18:35
    JUNIOR ENGLISH /англи хэлний хичээл/
  • 18:55
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөгүүд/
  • 19:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 19:10
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 20:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Копус /
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Үлгэрийн цаг Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:10
    ММ-Энэ 7 хоногт
  • 08:00
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    РИО-2016-гаас тоймлов /Бокс-Монголын тамирчид-2/
  • 09:40
    РИО-2016 Олимпоос онцлов
  • 10:40
    РИО-2016 Шилдэг тоглолтоос
  • 12:30
    РИО-2016 Олимпоос онцлов
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Зочны цаг
  • 13:40
    РИО-2016 Олимпоос онцлов
  • 14:10
    РИО-2016 Шилдэг тоглолтоос
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Зочны цаг
  • 15:40
    РИО-2016 Шилдэг тоглолтоос
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Амрыг эрье
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    РИО-2016-гаас тоймлов /Таеквондо-Монгол тамирчин/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Хүүхдийн утас-108
  • 21:00
    Явлаа Ирлээ
  • 21:20
    “Ардын төрд хүчин шавхан зүтгэсэн хүн” баримтат кино
  • 22:10
    РИО-2016 Шилдэг тоглолтоос
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Карбонеро нөлөө" нууц камерын шоу
  • 08:55
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 12:00
    "Далд ертөнц" ОАУСК 3-р бүлэг 1-р анги
  • 12:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 12:55
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Ярилцах цаг /давталт/
  • 14:00
    Хөгжлийн гарц
  • 14:30
    "Пэт Мэт хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Алтайн барагшун үзүүлж байна
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би монгол" аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хувь заяагаа сонгох нь" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 16:55
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ягаан ирвэс" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Илүү сайхан Монголын төлөө
  • 18:30
    "Сохор номин" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 18:55
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Аз жаргалтай мөчүүд" СОАК 1-р анги
  • 20:30
    "Хакеруудын ертөнц" баримтат кино
  • 20:50
    "Урбан жинс үзүүлж байна"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 21:55
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Далд ертөнц" ОАУСК 3-р бүлэг 2-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага Эхлэх цаг

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Монголын цаг агаар
  • 09:05
    “Шинжлэх ухааны баатрууд” баримтат кино 03
  • 09:55
    “Глобал удирдагч-Шилдэг боловсрол” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Улс үндэстний уналт доройтлын шалтгаан” лекц 1
  • 11:00
    “Оддын цуглуулга” нэвтрүүлэг. Алтанхуяг
  • 11:30
    “Шанс агентлаг 15 жилд” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Монгол дуу
  • 12:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц. Ч.Эрдэнэ
  • 12:35
    Монголын цаг агаар
  • 12:40
    “Жинхэнэ луйварчид” баримтат кино 57
  • 13:05
    “Монгол суу ухаан” нэвтрүүлэг
  • 14:05
    “Миний нэрийг Эрл гэдэг” УСК 61,62
  • 14:55
    “Глобал удирдагч-Шилдэг боловсрол” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бүжгэн жүжиг үзэх цаг
  • 16:00
    Хөтөлбөр завсарлага
  • 18:00
    “Миний нэрийг Эрл гэдэг” УСК 63,64
  • 18:50
    “Монгол суу ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц. Ч.Эрдэнэ
  • 20:25
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 20:30
    “Жинхэнэ луйварчид” баримтат кино 58
  • 20:55
    Монголын цаг агаар
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны баатрууд” баримтат кино 04
  • 21:50
    “Улс үндэстний уналт доройтлын шалтгаан” лекц 2
  • 22:50
    Монгол дуу
  • 23:00
    “Оддын цуглуулга” нэвтрүүлэг. Өсөхбаяр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа.

Like TV

  • 07:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 07:05
    "Би Монголоороо гоёдог" LIKE HD TV
  • 07:10
    "ЦАГ ҮЕ - ЭРҮҮЛ МЭНД" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    "ИНЭЭМСЭГЛЭЛ" өглөө хөтөлбөр
  • 09:50
    "SALE TIME" арилжааны хөтөлбөр
  • 10:20
    "Бяцхан өд төсөл" Нэмэлт хооллот
  • 10:30
    "ЭРҮҮЛ МОНГОЛ ХҮН" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "БИЗНЕС АМЖИЛТ" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    ШИНЭ КЛИП
  • 11:30
    "SALE TIME" арилжааны хөтөлбөр
  • 12:00
    "ЖАРГАЛТАЙ ӨДӨР" мэндчилгээт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "ДҮРЭМГҮЙ ТОГЛООМ" 2-р анги
  • 14:30
    "ЭРҮҮЛ АМЬДРАХ УХААН" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "ИНЭЭМСЭГЛЭЛ" өглөө хөтөлбөр
  • 17:00
    "АВНА ЗАРНА" Тохиролцоот нэвтрүүлэг
  • 17:50
    ШИНЭ КЛИП
  • 18:00
    ЦАГ ҮЕ – ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ЭРҮҮЛ МОНГОЛ ХҮН" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    БАДМААРАГ БӨГЖ о.а.кино 71,72 -р анги
  • 20:50
    ШИНЭ КЛИП
  • 21:00
    ЦАГ ҮЕ – ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "БИЗНЕС АМЖИЛТ" URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 21:55
    "АМЬДРАЛ САЙХАН" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "SALE TIME" арилжааны хөтөлбөр
  • 22:50
    "НАРНЫ ГЭРЭЛ" УСК
  • 00:30
    ЦАГ ҮЕ – ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Би Монголоороо гоёдог" LIKE HD TV

SPS Prime

  • 09:00
    bpl 2 дугаар тойрог сандерлэнд-мидлсборо
  • 11:00
    bpl 2 дугаар тойрог вест хэм-борнмут
  • 13:00
    bpl 2 дугаар тойрог тоттенхэм-кристал палас
  • 15:00
    bpl 2 дугаар тойрог стөүк-манчестер сити
  • 17:00
    bpl 2 дугаар тойрог лестэр-арсенал
  • 19:00
    ганцхан бөмбөг 2016-2017 дугаар 2
  • 20:00
    bpl 2 дугаар тойрог тойм
  • 21:00
    bpl 2 дугаар тойрог манчестер юнайтед-саутхэмптон
  • 23:00
    sps prime эфир завсарлана

SPS-Plus

  • 09:00
    nhl 2015-2016 шигшээ цувралын тоглолт-4
  • 11:30
    уран сайхны гимнастик
  • 14:00
    триатлон дашт-иокохама.эмэгтэй элит
  • 16:20
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 16:50
    бадминтон индонези опен
  • 19:20
    триатлон дашт-эрэгтэй элит
  • 21:50
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 22:50
    sps plus эфир завсарлана

SPS World

  • 09:00
    nba плей-офф бостон-атланта тоглолт 1
  • 11:30
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:45
    mma world
  • 12:15
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 2
  • 12:45
    sps production time
  • 13:00
    netbusters теле сэтгүүл
  • 13:30
    ганцхан бөмбөг 2016-2017 дугаар 2
  • 14:30
    bpl 2 дугаар тойрог тойм
  • 15:30
    bpl 2 дугаар тойрог сандерлэнд-мидлсборо
  • 17:30
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:45
    mma world
  • 18:15
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 2
  • 18:45
    sps production time
  • 19:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:15
    ганцхан бөмбөг 2016-2017 дугаар 2
  • 20:15
    netbusters теле сэтгүүл
  • 20:45
    ногоон талбайн панз
  • 21:15
    nba плей-офф бостон-атланта тоглолт 1
  • 23:45
    sps world эфир завсарлана
  • 01:00
    uefa аваргуудын лигийн сугалаа (шууд)

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "The Pulse" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#MadeInMongolia: Мистер Пицца ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    ufc fight night холм-шевченко
  • 11:00
    tuf finale жоанна-кладуиа
  • 13:05
    ultimate knockout
  • 13:10
    ufc fight night дос анжос-алварез
  • 15:10
    ufc fight night алмейда-гарбрандт
  • 18:10
    ufc fight night овереем-арловски
  • 20:20
    ufc 202 макгрегор-диас 2

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Наадмын өнгө
  • 10:00
    Сүлд үү? Тоо юу?
  • 11:00
    Арын хангайн шигшмэл хурд – IV
  • 13:00
    Victoria secret -2011 fashion show
  • 14:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Эрдэнэт хот байгуулагдсаны 40 жилийн ой, Хангайн бүсийн уралдаан
  • 16:00
    Чингэлтэй хайрханы хишиг барилдаан
  • 18:00
    Архангай аймаг, Цэцэрлэг сумын 90 жил
  • 20:00
    Наадмын өнгө
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зураг түүх өгүүлнэ Волейболын ОУХМ Э.Сайханбаатар
  • 22:00
    Архангай аймаг, Цэцэрлэг сумын 90 жил
  • 23:30
    Боржиагийнхан 21 - р анги
  • 00:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Кинон дунд
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Саятан болгох дамжаа ОАК 18-р анги
  • 11:00
    O news
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 13:00
    O Music
  • 14:00
    Кинон дунд
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Саятан болгох дамжаа ОАК 18-р анги
  • 17:00
    O news
  • 18:00
    Кинон дунд
  • 19:00
    O Music
  • 20:00
    Cook Book
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    Саятан болгох дамжаа ОАК 19-р анги
  • 23:00
    O news
  • 00:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 01:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 13:30
    Технологийн гайхамшиг
  • 14:30
    Уран сайхны кино
  • 16:30
    Хот айл /Ховд аймаг Мөст сумаас 1-р хэсэг/
  • 17:00
    Хот айл /Ховд аймаг Мөст сумаас 2-р хэсэг/
  • 17:30
    Кино миний амьдралд
  • 17:45
    Таны эрүүл мэнд
  • 18:00
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 19:30
    Хот айл /Дорноговь аймаг Иххэт сумаас/
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Уран сайхны кино
  • 23:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Хот айл /Дорноговь аймаг Иххэт сумаас/
  • 01:30
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Ховд аймаг Мөст сумаас 1-р хэсэг/
  • 04:00
    Хот айл /Ховд аймаг Мөст сумаас 2-р хэсэг/
  • 04:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 05:30
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Хот айл /Дорноговь аймаг Иххэт сумаас/
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

ТВ1

  • 05:55
    Эхлэл /Төрийн дуулал/
  • 06:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:40
    баримтат кино
  • 07:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Тодруулга мэдээ
  • 08:00
    Ням гарагийн зочин
  • 08:30
    Иргэдийн мэдээ -ТВ Улаач
  • 08:40
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 08:50
    Сэтгүүлчийн Үзгээр
  • 09:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 09:55
    Дуран авиа
  • 10:00
    360 градус нэвтрүүлэг
  • 10:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 10:45
    хүүхэлдэйн цаг
  • 11:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 11:55
    Дуран авиа
  • 12:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 12:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 12:45
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 12:55
    Дуран авиа
  • 13:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Тодруулга мэдээ
  • 14:00
    /ШУУД/ Надад 1 санал байна
  • 15:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тодруулга мэдээ
  • 15:50
    Сошиал мэдээ
  • 16:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 16:45
    Иргэдийн мэдээ -ТВ Улаач
  • 16:55
    Дуран авиа
  • 17:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөрмонгол
  • 17:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 17:45
    Сэтгүүлчийн Үзгээр
  • 17:55
    цаг агаар
  • 18:00
    Фото мэдээ
  • 18:10
    Иргэдийн мэдээ -ТВ Улаач
  • 18:20
    Сошиал мэдээ
  • 18:30
    Эрүүл мэндийн мэдээ
  • 18:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 18:55
    Дуран авиа
  • 19:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чөлөөт ертөнц
  • 20:00
    /ШУУД/ Надад 1 санал байна
  • 21:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Тодруулга мэдээ
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Сошиал мэдээ
  • 23:40
    Монгол бахархал уламжлалт мэдээ
  • 00:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 00:55
    Дуран авиа
  • 01:00
    "TV1 NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 01:55
    цаг агаар

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Planet 51" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Show case" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг/давталт/
  • 11:00
    "The Wonen" УСК
  • 13:00
    "The Good Dinosaur"хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    "Planet Earh: Amazing nature scenery" баримтат кино
  • 14:50
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"……
  • 15:00
    "Mad Max:Fury Road" УСК
  • 17:00
    "Legend of the Guardians:The Owl's of Ga'Hoole" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Making the movie " үзүүлж байна....
  • 19:00
    "Veer zaara-1" УСК
  • 20:50
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"……
  • 21:00
    "Frankenhood" УСК
  • 22:30
    "Show case" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг/давталт/
  • 23:00
    "Dark street" УСК

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Хятад хэлний" хичээл №35
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 33-р анги
  • 10:10
    Диваажингийн амлалт" ОАК 37,38-р анги
  • 11:30
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 13:05
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү" ОАК 19-р анги
  • 14:15
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 15:05
    Солонгос хэлний хичээл №35
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Хятад хоол/
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 34-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Диваажингийн амлалт" ОАК 39,40-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 8-р анги
  • 22:55
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 34-р анги
  • 00:00
    "Өмгөөлөгч Жү Ди Рү" ОАК төгсгөлийн 20-р анги

Шилдэг 3

AsianBox Logo

AsianBox

Диваажингийн амлалт" ОАК 39,40-р анги

08-2519:00

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"Жаргалтай гэр" ОАК 1-р анги

08-2519:00

AsianBox Logo

AsianBox

"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 7-р анги

08-2511:30