МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Загвар өмсөгч гоо бүсгүй” Оросын уран сайхны кино 4-р анги
  • 09:45
    Эрдмийн хэт
  • 10:15
    Нээлттэй засаг
  • 10:35
    Эх сурвалж: Хар тамхи “ми ми”...
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 15:00
    “Нууц шифрийн учир” Польшийн уран сайхны кино 11,12,13-р анги
  • 17:10
    50 жил: Үдшийн хэмнэл студийн бүтээл “FAN SHOW-2005”
  • 17:50
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:05
    MNB олон ангит кино: “Сарны нулимс” 10-р анги
  • 18:45
    “Амрыг эрье” Дуудлага студи
  • 19:00
    “Би би” бага насныханд зориулав
  • 19:30
    “Төл таван эрдэнэ”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 22:05
    МҮОНТ-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Загвар өмсөгч гоо бүсгүй” Оросын уран сайхны кино 5-р анги
  • 22:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Монгол ухаан

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг үе, үйл явдал
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Universe-Best Songs 2017
  • 12:00
    Эхнэрийн урхи СОАК 51,52-р анги
  • 13:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:20
    Business news
  • 13:40
    Хүүхдийн эрхийн цахим сургалт “Хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт”
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Үйлийн үр ОАК 4-р анги
  • 16:00
    Бага насны хүүхдийн хөгжлийг дэмжих зайны сургалт
  • 16:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Global homeshopping
  • 18:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:05
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Төмөрбаатартай хамт Япон орноор”Рюүкюү тосгон
  • 18:50
    Цаг үе, үйл явдал
  • 19:10
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 20:30
    Universe-Best Songs 2017
  • 21:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 53,54-р анги
  • 23:20
    Business news
  • 23:40
    Үйлийн үр ОАК 4-р анги
  • 01:40
    Universe-Best Songs 2017
  • 02:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино 62-р анги
  • 10:50
    бизнес тайм
  • 11:40
    "онц ноцтой" оак 3-р анги
  • 12:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:20
    "ар, өвөр монголд нэг удаа" бодит реалити шоу-8
  • 14:30
    "xx зууны дуунууд-2017" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэмт хэргийн бүртгэл" японы олон ангит кино 1-р анги
  • 16:40
    "эрдэнэтийг иргэддээ"
  • 16:50
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    зарын цаг
  • 17:30
    "шавьжнууд" хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал-27
  • 17:45
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино 63-р анги
  • 18:10
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "онц ноцтой" оак 4-р анги
  • 21:20
    "xx зууны дуунууд-2017" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "ар, өвөр монголд нэг удаа" бодит реалити шоу-9
  • 22:45
    "гэмт хэргийн бүртгэл" японы олон ангит кино 2-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:50
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "ээж" соак 9-р анги 1-р хэсэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "ээж" соак 9-р анги 2-р хэсэг
  • 11:50
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 12:20
    "reach the beauty"
  • 12:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    үл тасрах аялгуу - монгол улсын төлөө зүтгэе
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:30
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    экстра үзүүлж байна
  • 16:10
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:20
    экстра үзүүлж байна
  • 18:30
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 19:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 19:45
    үл тасрах аялгуу - монгол улсын төлөө зүтгэе
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:40
    тусгай сурвалжлага
  • 23:00
    "ээж" соак 10-р анги
  • 00:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 00:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Play doh” movie
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино 65,66–р анги
  • 09:45
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:15
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    “Ганцхан минийх ” олон ангит УСК , 105-р анги /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Ганцхан минийх ” олон ангит УСК , 106-р анги /давталт /
  • 14:10
    “60 хором” цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Гарьд цолны хүндэтгэлийн хүчит бөхийн барилдааныг тойм
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    Спорт энэ өдөр
  • 17:50
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино 67,68 –р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Энэ өдрийн” зочин
  • 21:00
    “Business maximum 88”
  • 21:05
    “Ганцхан минийх ” олон ангит УСК 107,108-р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Шинэ үндсэн” хуулийн төслийн хэлэлцүүлэг /Баян-Өлгий аймаг /
  • 23:30
    ”Монгол соёлын алтан сэжим” нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Хамтдаа-2" шоу цэнгээнт нэвтрүүлэг №29
  • 10:10
    "Түлхүүр үг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 12:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "Мэдээллийн туслагч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шинэ хуудас" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    НИТХ-аас үзүүүлж байна
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Хамтдаа-2" шоу цэнгээнт нэвтрүүлэг №30
  • 22:20
    "Цалгардуулж болохгүй -Цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Бизнес толь
  • 23:00
    "Тойрох хуудас" МУСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:00
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Өөдрөг өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:50
    ТМ ярилцлага : Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 10:10
    Зарын цаг
  • 10:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 17:30
    "Дүрсгүй хонь" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /26/
  • 19:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:30
    Спортын мэдээ
  • 21:40
    Тусгай сурвалжлага
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Бу бус тур үзүүлж байна/
  • 22:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Тэмцэл-1 УСК
  • 00:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 07:50
    Харандааны адал явдал
  • 08:00
    "Фокус"Телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 08:30
    Кино миний амьдрал
  • 08:50
    Харандааны адал явдал
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай Цаг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 3-р анги
  • 12:00
    Кино миний амьдрал
  • 12:20
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 14:10
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "ГРАНД зочид буудал" ОАК 3-р бүлгийн 14-р анги
  • 17:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 18:20
    Харандааны адал явдал
  • 18:30
    "Бяцхан худалчууд" ОАК 4-р анги
  • 19:30
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл Хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ГРАНД зочид буудал" ОАК 3-р бүлгийн 15-р анги
  • 22:30
    "Фокус"Телевизүүдийн мэдээний тойм
  • 23:00
    "Спартак-Цус ба элс" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 00:00
    "C1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “нууц материалууд” 3-3 оак
  • 10:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 11:00
    “мосгаз”-8 оак
  • 11:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: вьетнам-2
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:00
    “хөгжлийн замаар”
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “тусгай сурвалжлага”
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “нууц материалууд” 3-4 оак
  • 19:50
    зураглал
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “мосгаз”- 9 оак
  • 22:50
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    “нууц материалууд” 3-4 оак
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 05:35
    “Ану хатан” Монголын уран сайхны кино
  • 08:20
    “Чихэндэй” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 09:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:50
    “Social news” хөтөлбөр
  • 11:20
    “Аз жаргалын эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 12:15
    “Бундеслига” тусгай дугаар “Гоолманиа”
  • 13:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:00
    “Эрүүл ирээдүй” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /захиалгат/
  • 14:35
    “Зөн билгийн тулаан-Монголд” төсөл
  • 15:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 16:20
    “Буддын сургаал” цуврал лекц 12
  • 17:20
    “Мими бамбаруушнууд” хүүхэлдэйн кино 5-8-р анги
  • 17:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Social news” хөтөлбөр /шууд/
  • 18:30
    “N” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Зөн билгийн тулаан” шоу 17 тусгай дугаар 7
  • 21:30
    “Зөн билгийн тулаан-Монголд” төсөл
  • 22:00
    “Чингисийн эр хоёр загал” баримтат уран сайхны кино
  • 00:00
    “Бундеслига” тойргийн өмнө
  • 00:40
    “Хайрыг минь эргүүлж өгөөч” олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 01:35
    “I love you” тоглолт
  • 03:00
    “Буддын сургаал” цуврал лекц 8
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 41-43-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.41-44-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    ЕБС-ийн Теле хичээл
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Би Монгол хүн
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 22-р анги
  • 11:15
    "Мөрдөгч Лютер" ОАК 3-р анги
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Гайхалтай аялал" /Герман 1-р цуврал/
  • 13:10
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №9 /Үгсийн сан/
  • 15:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №9 /Үгсийн сан/
  • 15:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №9 /Үгсийн сан/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №14/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №14/
  • 16:50
    Би Монгол хүн
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? " нэвтрүүлэг 10-р анги
  • 17:50
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.45-48-р анги
  • 18:35
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэвэлзүүр салхи" ОАК 23-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК төгсгөлийн 25-р анги
  • 23:00
    "Мөрдөгч Лютер" ОАК 4-р анги
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "Аз жаргалын эрэлд" нэвтрүүлэг 6 /давталт/
  • 09:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:40
    "Эгшиглэнт эх орон минь" дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Монгол уран зургууд"
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тээвэрчид" ОАУСК 14-р анги /давталт/
  • 13:00
    "Монгол-Язгуур урлаг" тоглолт
  • 15:00
    Баянхонгор аймгийн говийн бүсийн уралдаан
  • 16:40
    "Ермоловынхон" ОАУСК 15-р анги
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Дэлхийн шилдаг баримтат кино
  • 19:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Сэтгэлд хоногшсон дуунууд" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Монгол кино нэгтгэл" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Sodon Time" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тээвэрчид" ОАУСК 15-р анги
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 94-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-4/ 9-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 9-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 40-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 97-р анги
  • 11:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 94-р хэсэг
  • 13:00
    Наашаа цаашаа
  • 14:00
    Спортын шинжлэх ухаан 10-р хэсэг
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-3/ 25-р хэсэг
  • 15:30
    "Бидний таван хүүхэд" СОАК 33-р анги
  • 16:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 57-р анги
  • 17:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    Наашаа Цаашаа
  • 18:30
    Тог тог тог /season-4/ 10-р хэсэг
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 10-р хэсэг
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Оёдлын газрын боловсон эрчүүд" СОАК 41-р анги
  • 22:20
    Авгалдай
  • 22:30
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 27-р анги
  • 23:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Орголт" ОАК /season-2/ 21-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 8-р хэсэг
  • 01:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-1/ 10-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    “Яг цагтаа” өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “ХАР САНАА ХАЙР СЭТГЭЛ” 13+ СОАК 127,128-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    1900-1950 үзүүлж байна
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12:00-14:00 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Short films
  • 15:00
    Хаврын бүсийн уралдаан 2017
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эрвээхий нас” цэцрэлгийн насны хүүхдүүдэд зориулав. 188-р цэцэрлэг
  • 18:30
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хууль /Гууль “ нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хар санаа хайр сэтгэл” ОАУСК 129,130-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:40
    “Цаг үе” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Нууцлаг хот “ СОАУСК 9- р анги
  • 23:10
    “Монгол маршрут “ орон нутагтаа сайхан амьдрая
  • 00:00
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:30
    Эфирзавсарлана

SCH

  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 10:45
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 12:15
    Нүүдэл дагасан аялгуу: /Уртын дууны ая аялгууны онцлог/
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Шинэ бүтээл-3
  • 13:40
    Солонгос орны хөгжил
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 14:40
    Мusic time
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ирээдүйн эзэд” 127-р цэцэрлэг
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээ
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Бид Монголчууд: “Агнуур удган”
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Үргүйдлийн “СЛ” эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:35
    Сонгодог хөгжмийн цаг
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шадар сайд 180 хоногт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:10
    Аяллын дурсамж
  • 11:40
    Үлээдэг бохь Солонгосын олон ангит кино 11-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Таны сонголт
  • 16:10
    Засгийн газрын цаг
  • 16:40
    Онцгой дуудлага ОБЕГ-аас бэлтгэв
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл-2-5
  • 18:20
    Хишигтэн баримтат кино 4-р анги
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хоёр эзний нэг зарц Уран сайхны кино 1-р анги
  • 20:30
    Эрүүл аж төрөхүй
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Засаг - 21
  • 22:00
    Үлээдэг бохь Солонгосын олон ангит кино 12-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Хишигтэн баримтат кино 5-р анги
  • 00:40
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Таны сонголт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Буддын гүн ухааны Дашчойнбол дацангийн 280 жилийн ойд зориулсан "Бодь мөрийн зэргийн хэлэлцүүлэг-1" эрдэм шинжилгээний хурал
  • 09:30
    “Мянга сонссоноос нэг үз “ баримтат кино
  • 10:00
    “Moving swing” тоглолт
  • 11:00
    “Дурлахыг хориглоно “ олон ангит УСК, 8-р анги
  • 12:00
    “Айлын хоол амттай “нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино 17-анги / давталт/
  • 13:00
    “Санах, сэрэх ,гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Mongolian cup 2017” ОУ-ын ширээний теннисний тэмцээнийг тойм 3-р хэсэг
  • 16:30
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:00
    “Бяцхан бурхадын гэрэлт нарны элч” нэвтрүүлэг /МУ-ын хүний гавьяат эмч М.Алтанхүү /
  • 18:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 18:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Айлдвар
  • 19:00
    “Дурлахыг хориглоно “ олон ангит УСК, 9-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Бурхан шашны өнгөрсөн, одоо ирээдүй”эрдэм шинжилгээний хурал 9-р хэсэг
  • 21:40
    Спорт энэ өдөр
  • 22:00
    “Таны сонорт” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Оюутны байр" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Нөгөөдөр сүүлчийн өдөр (The Day After Tomorrow)" УСК
  • 13:00
    "Мөрөөдлийн бүжиг" ОАК (II.8-11-р анги)
  • 14:40
    "Их хотын амьдрал" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 15:40
    "Үлгэрийн баатар гэртээ харих замд" МУСК
  • 17:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Оюутны байр" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 19:30
    "Мөрөөдлийн бүжиг" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын амьдрал" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 21:35
    "Гэнэтийн цохилт (Penthouse North)" УСК
  • 23:35
    "Оюутны байр" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 00:35
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:30
    "Мөрөөдлийн бүжиг" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 02:20
    "Их хотын амьдрал" ОАК (III.3-6-р анги)
  • 04:00
    "Энни Холл (Annie Hall)" УСК
  • 05:30
    "Гэнэтийн цохилт (Penthouse North)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч С.Дашдооров)
  • 07:30
    "Мөрөөдлийн бүжиг" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 08:15
    "Их хотын амьдрал" ОАК (III.5,6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    "Стар телевиз" үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 374,375-р анги
  • 09:00
    "Хуульчид" ОАК 5-р бүлгийн 2-р анги
  • 10:00
    "Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Ленинград 46" ОАК 27,28-р анги
  • 13:30
    Star music
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хуульчид" ОАК 5-р бүлгийн 2-р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хошин шог
  • 17:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл №44
  • 18:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 376,377-р анги
  • 20:00
    "NBA тойм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Star music
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Энгийн эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Тусгай сурвалжлага
  • 22:30
    "Хуульчид" ОАК 5-р бүлгийн 3-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Star music
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Үлгэрийн аялал
  • 09:25
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:20
    Шилдэг богино хэмжээний кинонууд
  • 11:00
    Би анх удаа
  • 11:05
    Бизнес боломж
  • 11:40
    "Үргээлэг-1" MУСК
  • 13:40
    We are Mongolians
  • 13:50
    "Үнэнээ хэлэх мөч шоу"
  • 14:40
    "Бид мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино
  • 15:05
    Юу юу гэнээ?
  • 15:10
    M Chart
  • 17:00
    Чимх инээд
  • 17:40
    Үлгэрийн аялал
  • 18:05
    Би анх удаа
  • 18:15
    Цэнгээнт цаг: хошин шог
  • 19:15
    Бизнес боломж
  • 19:50
    "Надтай гэрлээч шоу" онцгой дугаарууд
  • 20:53
    Бэлэг
  • 21:00
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Шадар сайд 180 хоногт
  • 22:20
    "Учрал" MУСК
  • 00:05
    Би анх удаа
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" оауск 17-р анги
  • 10:00
    үл тасрах аялгуу
  • 11:00
    хошин шог
  • 12:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" оауск 17-р анги
  • 13:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - доржхүү
  • 14:00
    "монгол хөөмэйн түрлэг" тоглолт
  • 16:00
    хак чак - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" оауск 17-р анги
  • 18:00
    спортс центр
  • 18:30
    reach the beauty
  • 19:00
    эзэгтэй нарын цаг
  • 19:30
    хошин шог
  • 20:00
    "нар гарнаа аз жаргал минь" оауск 18-р анги
  • 21:00
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:30
    зэвүүн яриа
  • 23:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" оауск 18-р анги
  • 00:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг давталт
  • 09:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:25
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 09:50
    "Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Сэлбэгийн дэлгүүр" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 221,222,223-р анги
  • 12:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Teen Titans" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 17:25
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 17:50
    "Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголчууд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ОАК 224,225,226-р анги
  • 22:25
    "Хайрын" кино сар...

Royal HD

  • 08:00
    эфир эхлэл
  • 08:05
    Дорно өрнийн зурхай
  • 08:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Монголын өглөө хөтөлбөр
  • 10:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Кино миний амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Дорно өрнийн зурхай
  • 12:55
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Хотын хөгжил хорооноос нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Эерэг зочин
  • 14:15
    Пяо шуай ОАУСК
  • 15:10
    Баянхонгорын цаг
  • 15:40
    Мажор ба Минор нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Хотын хөгжил хорооноос нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Пяо шуай ОАУСК
  • 22:40
    Гүрж амт үзүүлж байна
  • 22:45
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Монголын төрх мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Дорно өрнийн зурхай
  • 00:05
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    бодит байдал
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "cross talk-bullhorns media wars"-хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    бодит байдал
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ардын үг
  • 18:00
    бодит байдал
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:50
    цаг үе нэвтрүүлэг
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    "cross talk-fake news"-хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:50
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    ардын үг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 00:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:50
    10 хором
  • 08:00
    "Гуппи ба хөөсөн бөмбөлөгнүүд" хүүхэлдэй
  • 08:30
    Боби Баби хоёр
  • 08:50
    10 хором
  • 09:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:30
    "Монгол аялал" аяллын нэвтрүүлэг
  • 10:00
    10/17 хөтөлбөр
  • 10:50
    10 хором
  • 11:00
    10/17 хөтөлбөр
  • 11:55
    10 хором
  • 12:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 13:00
    10/17 хөтөлбөр
  • 13:55
    10 хором
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 15:00
    10/17 хөтөлбөр
  • 16:00
    10 хором
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан"
  • 18:20
    10 хором
  • 18:30
    "HIUB news"
  • 19:00
    "Элсэн цамхаг" ОАК 5р анги
  • 20:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Учиртай гурав"
  • 21:30
    "New face 2017" 6
  • 22:00
    Нууцууд: "Миний хүү сармагчин"
  • 23:00
    "Хулжсан нойр"
  • 00:00
    "Ромын буудлын өрөө" УСК /+21/
  • 02:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Далайгаараялагч
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / G fighters
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Морфле/51-55 heseg
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Мүүк
  • 12:40
    Junior english
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Юүхү ба түүний найзууд
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Аватар
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Далайгаараялагч
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино /G fighters
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Цэц үг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Морфле/
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Junior english
  • 19:35
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Аватар
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нээлттэй засаг
  • 10:20
    NHК үзүүлж байна: Японы ажил мэргэжлийн нэвтэрхий толь: Онгоцны газар дээрх ажилтан
  • 10:40
    “ММ today” English news
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Амрыг эрье
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    “Төл таван эрдэнэ”
  • 19:25
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 19:45
    Хүүхдийн эрхийн тухай цуврал нэвтрүүлэг: "Хамгаалагдсан ирээдүй"
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:20
    Компаниудын нууц: Dolce Gabbana

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 08:40
    "Бизнесийн амжилт"
  • 09:10
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "АНУ-ын ерөнхийлөгч" 5-р анги Баримтат кино
  • 12:20
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Цагийн гажуудал"-06
  • 13:55
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 16:00
    "Цамын бүжиг" Баримтат кино
  • 16:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 18:00
    "Шинэ ном" мэдээлэл, танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Түмэнд түгээнэ"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "Дэлхий дахинд" тойм
  • 20:20
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 20:30
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Намгүй төрт Монгол” доктор З.Бат-Отгоны цуврал 19
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Бүгд Найрамдах Монгол улсын дээд хууль” ЭШХ 2
  • 11:40
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Эдгэрэл” баримтат кино
  • 13:00
    “Хуй салхи” уран сайхны кино 03
  • 13:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:00
    Соён гэгээрэх ардын индэр
  • 14:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал 28
  • 14:55
    Монголын цаг агаар
  • 15:00
    Чинхай гэгээнтний лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Сибирьт хаягдсан нь” уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Соён гэгээрэх ардын индэр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал 29
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Боловсролын соён гэгээрэл Монголд” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” доктор З.Бат-Отгоны цуврал 20
  • 22:00
    “Оюуны вирус” лекц. Н.Нацагням
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl ман.сити-ман.юнайтед
  • 11:00
    uefa uel ман.юнайтед- андерлехт
  • 13:00
    uefa cl монако-борусси.д
  • 15:00
    uefa cl барселона-ювентус
  • 17:00
    uefa cl лестэр-атлетико.м
  • 19:00
    uefa cl реал мадрид-байерн.м
  • 21:30
    pl тойм 34
  • 22:30
    pl ман.сити-ман.юнайтед
  • 00:30
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    montreaux masters хятад-итали
  • 10:50
    montreaux masters герман-доминикан
  • 12:30
    montreaux masters япон-оху
  • 14:10
    montreaux masters нидерланд-турк
  • 16:40
    montreaux masters япон-турк
  • 19:10
    montreaux masters нидерланд-оху
  • 20:50
    элсний гар бөмбөг австрали-тайланд
  • 21:40
    элсний гар бөмбөг хятад-австрали
  • 22:35
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    nba плейофф 2017
  • 11:30
    'overtime' нэвтрүүлэг 1626
  • 12:10
    pl тойм 33
  • 13:10
    премьер лигийн шилдэг тав
  • 13:30
    "ганган гоол" 2016-2017 дугаар 34
  • 14:00
    netbusters теле сэтгүүл
  • 14:30
    mma world
  • 15:10
    ганцхан бөмбөг дугаар 34
  • 16:20
    жүдо-анталья гранпри теле сэтгүүл
  • 16:50
    "ганган гоол" 2016-2017 дугаар 34
  • 17:20
    дэлхийн тамирчид-серена виллиамс
  • 17:40
    mff weekly теле сэтгүүл
  • 18:10
    дэлхийн тамирчид-лионел месси
  • 18:30
    жүдо-анталья гранпри теле сэтгүүл
  • 19:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    чөлөөт цохилт-19
  • 19:40
    дэлхийн тамирчид-серена виллиамс
  • 20:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-луйс суарез 2
  • 21:00
    pl тойм 34
  • 22:00
    nba gametime тойм
  • 22:20
    mma world
  • 23:00
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#MadeInMongolia: Монос фарм ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Япон контент"
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сорилт, боломж- 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 22:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    жүдо-дюсселдорф гранпри-1
  • 11:30
    жүдо-дюсселдорф гранпри-2
  • 13:30
    жүдо-дюсселдорф гранпри-3
  • 16:00
    жүдо-баку их дуулга 3
  • 18:30
    жүдо-баку их дуулга 1
  • 20:30
    жүдо-баку их дуулга 2
  • 23:00
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Чөлөөт сэдвээр...
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Боржиагийнхан ОАУСК 4-р анги
  • 12:00
    Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Огги ба шавьжнууд 97-р хэсэг
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Хурдан морины уралдаан Нүүрэнтийн хурд-2017 /азарга/
  • 20:00
    Цалгардуулж болохгүй цаг үе нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Боржиагийнхан ОАУСК 5-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Саятан болгох дамжаа ОАК 20-р анги
  • 10:00
    “Зөнч эмэгтэй” №20,21
  • 11:00
    “Аз жаргалын эрэлд 2” реалити шоу №6
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Алтан ус” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Саятан болгох дамжаа ОАК 20-р анги
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө
  • 21:00
    “Зөнч эмэгтэй” №20,21
  • 22:00
    “Сайнуу амьдрал минь” МУСК
  • 00:00
    “Show time”
  • 01:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 10:00
    УИХ-ын Чуулганы хуралдаан /Төрийн ордноос шууд /
  • 13:00
    Завсарлага
  • 15:00
    УИХ-ын Чуулганы хуралдаан /Төрийн ордноос шууд /
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:40
    УИХ-ын Чуулганы тойм
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    УИХ-ын Чуулганы тойм
  • 21:00
    Мэдээ
  • 21:20
    Зураглал
  • 21:30
    Эфир завсарлана

ТВ1

  • 05:58
    эхлэл щторк
  • 06:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:30
    сошиал мэдээ
  • 06:40
    "тв улаач" иргэдийн мэдээ
  • 06:50
    гадаад мэдээ
  • 07:00
    баримтат кино - дэлхий гараг
  • 08:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    эрүүл мэндийн мэдээ
  • 08:45
    "содон" бизнес мэдээ
  • 08:55
    зураглал
  • 09:00
    хэвлэлийн мэдээ
  • 09:30
    фото мэдээ
  • 09:40
    "содон" бизнес мэдээ
  • 09:50
    "тв улаач" иргэдийн мэдээ
  • 10:00
    эерэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "содон" бизнес мэдээ
  • 10:45
    хүүхэлдэйн цаг
  • 11:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    /шууд/ зар мэдээ
  • 11:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    хэвлэлийн мэдээ
  • 12:30
    /шууд/ зар мэдээ
  • 12:40
    сэтгүүлчийн үзэг
  • 12:50
    "тв улаач" иргэдийн мэдээ
  • 13:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "тодруулга" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    сошиал мэдээ
  • 14:00
    /шууд/ надад нэг санал байна
  • 14:45
    "содон" бизнес мэдээ
  • 14:55
    "дуран авиа" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "содон" бизнес мэдээ
  • 15:40
    баримтат кино - монгол
  • 16:00
    хэвлэлийн мэдээ
  • 16:30
    /шууд/ зар мэдээ
  • 16:40
    "хачирхалтай мэдээ"
  • 17:00
    /шууд/ надад нэг санал байна
  • 17:40
    "содон" бизнес мэдээ
  • 17:55
    "дуран авиа" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    art collection - урлагийн мэдээ
  • 18:30
    сошиал мэдээ
  • 18:40
    "содон" бизнес мэдээ
  • 18:55
    "дуран авиа" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    /шууд/ зар мэдээ
  • 19:40
    "тодруулга" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    /шууд/ надад нэг санал байна
  • 20:45
    "содон" бизнес мэдээ
  • 20:55
    зураглал
  • 21:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "содон" бизнес мэдээ
  • 21:50
    фото мэдээ
  • 22:00
    уран сайхны кино
  • 23:20
    хачирхалтай мэдээ
  • 23:40
    "дуран авиа" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    "содон" бизнес мэдээ
  • 23:55
    "дуран авиа" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    /шууд/ зар мэдээ
  • 00:50
    сошиал мэдээ
  • 01:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    /шууд/ зар мэдээ
  • 01:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 02:00
    "tv1 news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    one + кино цаг /24 цаг туршилт/

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Alice in Wonderland" хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Coming soon"нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "The Amazing World of Gumball:The Debt" Season 1.4-р анги
  • 10:50
    "Дэлхийн шилдэг контентуудаас"….
  • 11:00
    "Alice in Wonderland "УСК
  • 12:45
    "The Amazing World of Gumball:The Debt" Season 1.4-р анги
  • 13:00
    "Alice Through the Looking Glass"УСК
  • 15:00
    "Finding Neverland"УСК
  • 16:40
    "Coming soon"нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Lilo and Stich" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "A Nightmare on ElmStreet"УСК
  • 20:40
    "Show case" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Dark Shadows" УСК
  • 22:50
    "The Amazing World of Gumball:The End" Season 1.5-р анги
  • 23:05
    "Sleepy Hollow" УСК
  • 01:00
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 35
  • 09:00
    "Уучлаарай би чамд хайртай" ОАК 7-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 25-р анги
  • 12:15
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Вэй Ян Гүнж" ОАК 44-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №10
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №10
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Уучлаарай би чамд хайртай" ОАК 8-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 26-р анги
  • 20:30
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Вэй Ян Гүнж" ОАК 45-р анги
  • 23:00
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 26-р анги
  • 00:15
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 14-р анги
  • 01:25
    "Уучлаарай би чамд хайртай" ОАК 8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 07:00
    nba плейофф 2017 (шууд)
  • 09:30
    хэвлэлийн хурал
  • 10:30
    nba tv
  • 14:30
    nba плейофф 2017
  • 17:00
    nba плейофф 2017
  • 19:30
    nba inside stuff 420
  • 20:00
    nba gametime тойм
  • 20:20
    nba плейофф 2017 чикаго-бостон 5
  • 22:50
    84 оны драфт баримтат кино
  • 00:00
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    хүүхдийн цаг
  • 09:00
    uk chart
  • 10:00
    амьд хөгжмийн цаг
  • 11:00
    монгол дууны цаг
  • 12:00
    эксра орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 12:10
    billboard chart
  • 13:00
    хип хоп дууны цаг
  • 14:00
    kpop дууны цаг
  • 15:00
    поп дууны цаг
  • 16:00
    орос дууны цаг
  • 17:00
    кино жүжгийн дуу
  • 17:50
    богино хэмжээний кино
  • 18:00
    42 размерийн жим
  • 18:40
    хөргөгчөө аваръя
  • 19:20
    гитарын сургалт
  • 20:00
    хаачих уу
  • 20:50
    эксра орос худалдааны төв үзүүлж байна
  • 21:00
    тарагтай боов
  • 22:00
    тоглолтын цаг
  • 00:00
    эфир завсарлав.

Олон Саналтай

IV/2821:35

MovieBox

"Гэнэтийн цохилт (Penthouse North)" УСК

IV/2822:00

Боловсрол ТВ

"Хайр эргэсэн хавар" ОАК төгсгөлийн 25-р анги

IV/2812:15

AsianBox

"Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги