МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Дэлхийн кино: “Андрей Рублев” уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:40
    MNB “Сэтгэлийн үндэс”
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг: Зөв зохистой хоололт
  • 11:50
    “Алтанзул-2016” наадмын 2-р шатны шалгаруулалт
  • 12:40
    “Та нэрээ бичиж чаддаг уу?”
  • 12:50
    Соно студи: “Найзууд” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Нийтийн шилдэг 10” дууны албан ёсны жагсаалт /давталт/
  • 14:00
    “Амьдралын жор” “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхдэд зориулсан уран сайхны кино: Ширли Темпл ”Бродвейн авхай”
  • 15:45
    NHK-Жайка үзүүлж байна: Дэлхийд гайхагдсан урлаг “Kaцүшика Хокусай”
  • 16:00
    “Ромео Жульетта” ЕБС-ийн сурагчдын жүжгийн улсын уралдаанаас
  • 18:00
    Цаг агаар
  • 18:10
    Ариусахуйн гүмүда
  • 18:45
    “Амжилтын гараа” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Миний амьдрал: Талхны амт
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    Ярилцлага:Хариулахгүй ч байж болно. Эрх зүйч М.Хүдэрбаатар оролцоно.
  • 20:50
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Дарьганга” баримтат кино
  • 21:25
    “Уриншаас ургац”
  • 21:40
    “Говь, Тал” чуулбар концерт: Оюу эрдэнийн говь 1-р хэсэг Төрийн хошой шагналт, ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Нацагийн Жанцанноров
  • 22:25
    “Бариа засалч“ уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Аяллын дурсамж
  • 11:30
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 17-28р анги
  • 14:00
    Студи 4 ярилцлага
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    MISSOSOLOGY MONGOLIA загварын шоу
  • 16:20
    Алтан хонх уралдаант нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Universe – Best Songs 2016
  • 22:30
    Амадей уран сайхны кино
  • 01:00
    Business news
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:40
    зарын цаг
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    "уулзах цаг"
  • 10:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    сайн мэдээ
  • 11:00
    зарын цаг
  • 11:10
    сэдэв
  • 11:30
    "дуудлагын дохио" оак / 16-р анги/
  • 13:00
    "зорилго"
  • 13:40
    biz house
  • 14:20
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 14:30
    "ам нээвэл" н.дашзэвэг /эзас-ийн захирал/
  • 15:30
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 15:40
    титэм үг
  • 16:00
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 17:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 17:30
    зарын цаг
  • 17:40
    дуусдаггүй яриа /давталт/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    баярлалаа
  • 20:10
    "амжилт"
  • 21:30
    монгол толгой
  • 22:10
    гоё тараг
  • 22:20
    ардчиллаа аврая
  • 22:35
    сэдэв
  • 23:00
    "сонгуулийн өдөр-2" уск
  • 00:55
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:25
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    "у" хӨтӨлбӨр
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "бямба гарагийн ярилцлага"
  • 12:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "ээж" оакино 39-р анги
  • 14:20
    зэвсэгт хүчний тэргүүний ардын авьяастан хамт олон "яруу алдрын дуулал" тоглолт
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:55
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 18:35
    "ээж" оакино 40-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "амжилтын төлөө" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    энэ сэдэв - оюутолгой
  • 22:55
    "хайр ба мөнгө" оакино 6-р анги
  • 00:05
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 01:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 12:20
    ТВ-зууч
  • 12:30
    ”Оддын чимээ” энтертаймэнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Business maximum”
  • 13:40
    “Будда продакшн” Ариуслын замаар нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 15:00
    “Хүрэл тулга” яруу найргийн наадам 2-р хэсэг
  • 16:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУ-ын харцага Ө.Бат-Орших/
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат
  • 18:10
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Business maximum 88”
  • 21:10
    “Нэр төр” нэвтрүүлэг /зочин УИХ гишүүн Д Тэрбишдавга /
  • 21:50
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 23:00
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал соён гэрээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 07:50
    “Yes” зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    " Хандгайн цаг " хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Хөгжилд хүрэх зам” Үндэсний аж үйлдвэрлэлийн зөвлөл үзүүлж байна
  • 10:10
    “Нээлттэй хүн”
  • 10:50
    “Yes” зарын цаг
  • 11:00
    Нээлттэй цаг
  • 11:30
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Рашаантын-18” МУСК
  • 14:40
    “Yes” зарын цаг
  • 14:50
    “Танхилын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Yes” зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Миний монголын өв соёл
  • 17:20
    “Yes” зарын цаг
  • 17:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Дэгжин” теле сэтгүүл
  • 18:50
    “Титэм” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    “Чухал сэдэв” хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    “Үнэнийг өөрөөс нь” ярилцлагын цаг
  • 23:10
    Би чамд хайртай-1 МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 10:00
    Хангарьд-2015
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Танил хүн " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 15:00
    "Цөмийн хаягдал " бармтат кино
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 17:15
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 17:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Top message
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "11 Шийдэл" хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    "Тоp sport" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 20:25
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хуурамч хүн" УСК

C1

  • 07:00
    "Ард Аюуш" МУСК
  • 09:00
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохирлын давталт
  • 12:00
    Бяцхан худалчууд ОАК 126,127,128,129-р анги
  • 16:00
    Цензургүй сурвалжлага
  • 17:00
    Цензургүй яриа
  • 18:30
    Т-Цаг
  • 19:25
    Эх орны хүнс эрүүл амьдралын эхлэл
  • 19:30
    Баярлалаа
  • 20:00
    " Иерро" УСК
  • 22:00
    Хидетоши Ешида-Монголд
  • 22:30
    Жудо-2016 Азийн аварга шалгаруулах тэмцээний тойм
  • 23:30
    Баярлалаа
  • 00:00
    " Иерро" УСК

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    бүтээн байгуулалт үзүүлж байна
  • 09:10
    “алёша попович ба тугарин могой” хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    дэлхийн хотууд
  • 10:20
    “little miss world 2015”- 12 шоу
  • 10:50
    цаг агаар, зурхай
  • 11:00
    хаврын яармаг-2016
  • 11:50
    цаг агаар, зурхай
  • 12:00
    хаврын яармаг-2016
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    хаврын яармаг-2016
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хаврын яармаг-2016
  • 14:00
    “little miss world 2015”- 13 шоу
  • 14:35
    хаврын яармаг-2016
  • 15:00
    “little miss world 2015”- 14 шоу
  • 15:30
    хаврын яармаг-2016
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    хаврын яармаг-2016
  • 17:00
    “little miss world 2015”- 15 шоу
  • 17:30
    хаврын яармаг-2016
  • 18:00
    “ранетки” 2-28 оак
  • 18:50
    хаврын яармаг-2016
  • 19:20
    “ранетки” 2-29 оак
  • 20:10
    хаврын яармаг-2016
  • 20:30
    бүтээн байгуулалт үзүүлж байна
  • 20:40
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 22:00
    “мартагдсан яруу найрагчдын нэгдэл” уск

NTV

  • 07:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 08:40
    Хүүхдийн кино
  • 09:30
    "Нар, сар, од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:55
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Хар чихт цагаан Бим”-1 уран сайхны кино
  • 13:20
    “Нортон Грахамын шоу” 4-7
  • 16:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Нийслэл хөтөч”
  • 18:00
    “Нар сар од” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Түүхийн эзэд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц
  • 19:30
    “Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “МИАТ ба Доуртмунд” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Бундеслига” / “Байерн Мюнхен”-“Боруссия Мюнхенгладбах”/
  • 00:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 01:20
    “Бундеслига” /“Байер Леверкузен”-“Херта Берлин”/

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Би биш шүү" ОАК 2-р бүлэг 15,16-р анги
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Дипер Мэйбл хоёрын адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 14,15-р анги
  • 09:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг үргэлжлэл
  • 11:40
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Миний ээж" ОАК төгсгөлийн 54-р анги
  • 13:20
    "Хурднаас хурдан" спортын баримтат кино
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөрдөгч" ОАК 33,34-р анги
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг /Б.Гарьдмагнай Монголын Хөлбөмбөгийн Үндэсний Шигшээ Багийн Ахлагч/
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 1-р анги
  • 20:40
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг тун удахгүй
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Кино үзэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Эмигийн эрэлд" УСК /Chasing Amy/
  • 01:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:10
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Зар мэдээ
  • 08:50
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 10:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 10:45
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    “Fitness Cup-2016” Реалити шоу
  • 13:30
    Бизнес аялал /давталт/
  • 14:15
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 14:20
    Дэлгэрэх Алтайн хурд-2016”Говь-Алтай аймгийн хаврын бүсийн уралдаан
  • 15:40
    Зар мэдээ
  • 15:50
    “Жив жив”хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Бизнес хором
  • 16:35
    Сэлэнгэ аймгийн ахмадын хорооны Удирдах ажилтны зөвөлгөөнөөс хийсэн сурвалжлага
  • 17:05
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Зар мэдээ
  • 18:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:10
    “Хүмүүс байр суурь” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 21:00
    “Fitness Cup-2016” реалити шоу
  • 21:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:55
    ” Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 22:55
    “Дөрөвдүгээр сарын цас” УСК
  • 00:50
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 171-р хэсэг
  • 06:30
    "Шидэт охин Сабринагийн нууц" хүүхэлдэйн кино 18-22-р анги
  • 08:20
    Сайхан түүхүүд
  • 09:00
    "Өнөө өглөө"
  • 12:00
    Би хэн бэ?
  • 13:00
    "Яагаад?" 18-р хэсэг
  • 13:30
    "Америкчууд" ОАК /season-3/ 5,6-р анги,
  • 15:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    Сайхан түүхүүд
  • 15:30
    Баримтат кино
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-6/ 6-р анги
  • 17:30
    "Өөрчлөлт баримтат кино" /season-4/ 22-р анги
  • 18:00
    Ардын буйдан шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 2-р анги
  • 20:50
    "Хөрөнгө оруулагч үндэстэн" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бидний амьдралын хамгийн жаргалтай үе" УСК
  • 01:10
    Би хэн бэ?

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "найзуудаа наашаа суугаарай" хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:00
    амралтын өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    bisiness time
  • 10:30
    “нууцлаг хот ” оак 20-р анги.
  • 11:10
    амьдрах сайхан зорилтот нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “ub auto center “ зөвлөж байна шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “яагаад” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:20
    “canton fair 2016 “ үзэсгэлэнгээс бэлтгэсэн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    жавхлант шаргын хурд 2016
  • 16:30
    “баянгол дүүргийн бизнес форум” 2016
  • 16:50
    “талх чихэр” ххк үзүүлж байна
  • 17:00
    “тод мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    bisiness time
  • 18:00
    “яагаад” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “амьдрах сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 19:00
    "fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    асуух эрх 7 хоногийн онцлох ярилцлага
  • 21:30
    “хурууны хээ” talk show
  • 22:30
    “open house” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “сэвгүй сэтгэлд сүүдэр тусдаггүй” уск
  • 01:30
    асуух эрх 7 хоногийн онцлох ярилцлага
  • 02:30
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Монгол гайхамшиг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    “Солонго” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Ирээдүйн эзэд:
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-1” ОАК 23-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 15:40
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    “Aqua fitness” цуврал хичээл
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Хүн чанар
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр: МЗЭ-ийн шагналт яруу найрагч Д.Ган-Очир
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-1” ОАК 24-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Дүрэмтэй Улаанбаатар"
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монгол ардын үлгэр
  • 08:40
    Эргэх улирал цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Хязгаар Уран сайхны кино
  • 11:40
    "Ухаарахуй" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Таашгүй ирээдүй Оросын олон ангит кино 7,8,9-р анги
  • 17:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Малчин нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эргэх цаг тойм
  • 19:30
    Аяллын тойрог
  • 20:20
    Нутгийн аялгуу - Нийтийн дууны хит парад
  • 21:00
    "Үлгэрч өвөө эмээ" зорилтот төсөл
  • 21:40
    Зүрхэнд гэрэлтэх од Уран сайхны кино
  • 23:40
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хүүхэлдэйн кино”
  • 08:10
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл
  • 09:10
    Хошин шог
  • 09:30
    “Өв соёлын товчоон”
  • 09:45
    “Үлгэрийн цаг” давталт
  • 10:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 11:00
    “Барселоны амжилт” баримтат кино
  • 11:30
    ТВ зууч
  • 11:40
    “Өв соёлын товчоон”
  • 11:50
    “Plus” entertainment news 12.00 “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 123.124-р анги /давталт /
  • 15:30
    "Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 16:50
    Өв соёлын товчоон
  • 17:00
    "Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Би жолооч” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    Тамирчны хишиг өдөр” нэвтрүүлэг / МУГТ Насанбурмаа /
  • 18:20
    “Бурхан багшийн Айлдвар”
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 125.126 -р анги
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 22:00
    “Star buzz “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Эзэнгүй төрийн эмгэнэл” нэвтрүүлэг № 88 /давталт/
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" орйн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнес аялал /Давталт/
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 68-р анги /Давталт/
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    100 асуулт 100 хариулт
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнесс аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зөнч эмэгтэй ОАК 69-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (6-10-р анги)
  • 13:00
    "Улаан хавцал (Red Cliff)" УСК
  • 15:40
    "Дайн (War)" УСК
  • 17:35
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Василий Сталин" ОАК (8-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (11-р анги)
  • 20:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (8-р анги)
  • 21:30
    "Болзоо (Свидание)" УСК
  • 23:30
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг ( Найруулагч Sam Mendes )
  • 00:00
    "Василий Сталин" ОАК (8-р анги)
  • 00:50
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( 9-18-р анги )
  • 04:30
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (8-р анги)
  • 05:10
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (11-р анги)
  • 05:50
    "Болзоо (Свидание)" УСК
  • 07:15
    "Нөхөрлөл (Are you Here)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ер бусын мөрдөгч" ОАК 26-30 -р анги
  • 13:00
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл 2-р улирал №7
  • 13:30
    "Цул метал Алхимич" Хүүхэлдэйн кино 9-11 -р анги
  • 14:45
    Таны сонголт
  • 15:25
    "Хайрыг минь өгөөч" ОАК 18,19-р анги
  • 17:15
    "Домог" Спортын баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Хошин шог
  • 19:20
    Смарт орчин
  • 20:00
    Хүрээлэн
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн тойм
  • 21:10
    “Стар Спорт” Мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Buzz time" Энтертайнмент мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:35
    “Нэрийн хуудас” бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Гэртээ харих урт удаан зам" Уран сайхны кино
  • 01:25
    "Стар" Мэдээллийн тойм
  • 02:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:55
    VTV эхлэл
  • 09:00
    Сартуулын тэмдэглэл
  • 09:40
    Нийтийн болон Ардын дууны цаг
  • 10:00
    “Хөрш айл” Амралтын өдрийн шоу
  • 11:00
    Live concert
  • 11:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 12:40
    Car Okay
  • 13:20
    7 бурхан харавдаггүй МУСК
  • 15:40
    Quiz show
  • 16:20
    Эв Монгол
  • 16:40
    Шинэ Дэд бүтэц-шинэ Улаанбаатар
  • 17:10
    In out
  • 18:00
    Ай Ёо Доктор
  • 19:00
    Хобби клуб
  • 19:20
    Mr set шоу
  • 20:00
    Шударга ярья Болдко ток шоу
  • 21:00
    All or Nothing шоу
  • 22:30
    Мөнгөний гахай МУСК
  • 00:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 02:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр
  • 04:00
    VTV Шөнийн хөтөлбөр

TV7

  • 09:00
    Seven эхлэл
  • 09:05
    Mongolian Chart
  • 09:30
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 10:30
    "Queen's secret" Ток шоу
  • 11:25
    "Эзэгтэйг алах төлөвлөгөө" УСК /Инээд/
  • 13:21
    "Үнэнээ хэлэх мөч" шоу 9-р анги
  • 14:11
    Цэнгээнт цаг: Чимх инээд
  • 14:40
    "Тусгай өмсгөл" УСК
  • 16:24
    Mongolian Chart Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:44
    Цэнгээнт цаг: Мөрөөдлийн театр /Цэрэг/
  • 17:14
    "Дугаар 23" УСК
  • 19:04
    Inspired by zaya
  • 19:39
    Их засаг их сургууль - Бага олимп
  • 20:09
    Боловсрол хөгжлөөс даяаршилийн зүгт
  • 20:59
    "Үнэнээ хэлэх мөч" шоу 7,8-р анги
  • 22:39
    "Үхлийн уралдаан" УСК /Адал явдал/
  • 00:40
    эфир хаасан

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 61-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хошин шог
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    монгол малчин
  • 17:00
    one championship - холимог тулаан
  • 18:20
    хошин шог
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 62-р анги
  • 20:40
    тв gps
  • 21:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "хоёр тавилан" оауск 62-р анги
  • 22:40
    хошин шог
  • 23:00
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    "Номчийн Өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бага үд" хөтөлбөр
  • 11:30
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    "Их түүхийн жим" т/м нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Товч толь
  • 13:10
    Баримтат
  • 14:00
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Ясны сийрэгжилт
  • 14:20
    ТВ хичээл
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Бохирдолт
  • 15:30
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ хичээл
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    "Төгс гоо сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Боловсрол хөгжлөөс даяаршлын зүгт" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Товч толь
  • 22:00
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    " Спорт" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 08:15
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:25
    TV өмгөөлөгч нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг"
  • 13:30
    "Супер студент" төсөл V
  • 14:30
    ИЗОУИС-ийн бага олимп
  • 14:55
    "ТV хичээл нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Ай нана" дуулалт жүжиг
  • 16:05
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Европын Бизнесс Ассамблей үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ тойм хөтөлбөр
  • 20:55
    "Яагаад?" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "М and M" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    """Боловсрол хөгжлөөс даяаршилын зүгт" нэвтрүүлэг"
  • 23:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Аав" МУСК
  • 01:30
    Эфир төгсөв

Eagle News

  • 08:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа онцолж байна
  • 09:00
    нэмэлт цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    поп мэдээ онцолж байна шинэ дугаар
  • 10:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа онцолж байна давталт
  • 11:00
    дэлхий дахинд
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    бодит байдал
  • 12:30
    cnn африкийн зах зээл
  • 13:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    поп мэдээ онцолж байна
  • 14:00
    зочны цаг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    цаг агаар
  • 15:35
    поп мэдээ онцолж байна
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    нэмэлт цаг
  • 17:00
    дэлхий дахинд
  • 17:30
    цаг агаар
  • 17:35
    эрэн сурвалжлагч
  • 18:05
    эх сурвалж шинэ дугаар
  • 18:30
    цаг агаар
  • 18:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    бүрэн зураглал
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    эх сурвалж
  • 00:00
    цаг агаар

Айст ТВ

  • 07:00
    "хүүхэлдэйн кино"
  • 07:30
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 07:40
    баримтат кино
  • 08:25
    "хүүхдийн цаг". цуврал нэвтрүүлэг: 264-р хэсэг
  • 08:45
    "автомашиний диск" энгийн бус зүйлс тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "амрах агшин"
  • 09:25
    "сайн байна уу ? өвөрмонгол". тм цуврал: 139-р хэсэг
  • 09:40
    "нохойн ертөнц" цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "20:20 хөтөлбөр"
  • 10:25
    "хоёр эзний нэг зарц" оауск 20-р анги
  • 11:15
    "хорвоогийн хоёр мөч" тм нэвтрүүлэг: 264-р хэсэг
  • 11:50
    "эрийн 3 наадам" тм нэвтрүүлэг: 38-р хэсэг
  • 12:55
    бизнес зар
  • 13:00
    "полигон" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "амрах агшин" каламбур
  • 13:40
    "урсгал". тм цуврал нэвтрүүлэг: 264-р хэсэг
  • 14:00
    баримтат кино
  • 14:45
    "гал тогооны өрөө". хоолны нэвтрүүлэг: 38-р хэсэг
  • 15:10
    "ирээдүйгээс ирэгсэд" уран сайхны кино
  • 17:00
    "хүүхдийн цаг". цуврал нэвтрүүлэг: 265-р хэсэг
  • 17:25
    "цахилгаан гүйдлийн дайн" гайхамшигт санаанууд тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "аяга кофе" энгийн бус зүйлс тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "монгол эм эмнэлэг". тм цуврал: 38-р хэсэг
  • 18:45
    "монгол зоог" цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "аист-маркет". телесэтгүүл
  • 19:25
    "үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "муаж аюурзанын очирбат" кино миний амьдрал хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "хорвоогийн хоёр мөч" тм нэвтрүүлэг: 265-р хэсэг
  • 20:55
    бизнес зар
  • 21:00
    "полигон" тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "ном" энгийн зүйлс тм цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "урсгал". тм цуврал нэвтрүүлэг: 265-р хэсэг
  • 22:00
    "хоёр эзний нэг зарц" оауск 21-р анги
  • 22:45
    "дүрэмгүй тоглоом" уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:30
    "монгол эм эмнэлэг". тм цуврал: 38-р хэсэг
  • 01:00
    "сайн байна уу ? өвөрмонгол". тм цуврал: 139-р хэсэг
  • 01:25
    бизнес зар
  • 01:30
    эфир дуусах

Eco Channel

  • 08:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 09:00
    "Бяцхан хунтайж" 27р анги
  • 09:30
    Эко дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Бяцхан хунтайж" 27р анги
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 13:30
    Эко дэлгэц
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 14:00
    "ШБОС" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 16:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 16:30
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 17:00
    "Боловсрол хөгжилөөс даяаршилын зүгт"
  • 17:40
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 18:00
    "Гоо сайхны нууц" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 19:00
    "Бяцхан хунтайж" 28р анги
  • 19:30
    "Үнсэлт" ОАК 40р анги
  • 20:30
    Баримтат дэлгэц
  • 21:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 21:30
    Хөндөх сэдэв
  • 22:00
    "22 чат шоу" шууд
  • 23:00
    "Ленинград 46" 13,14р анги
  • 00:30
    Эко дэлгэц
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    гэр бүлийн өглөө хөтөлбөр
  • 12:30
    queen secret нэвтрүүлэг
  • 13:30
    chance 2 chance бизнес мэдээ
  • 14:00
    эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 14:30
    happy mart үзүүлж байна
  • 15:00
    ярилцлагын цаг
  • 15:30
    happy mart үзүүлж байна
  • 16:00
    таны сонорт
  • 16:30
    интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 17:00
    chance 2 chance бизнес мэдээ
  • 17:20
    бизнес аялал
  • 18:00
    солбицол нэвтрүүлэг
  • 19:00
    сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 20:00
    facebook star
  • 20:30
    chance 2 chance бизнес мэдээ
  • 21:00
    эсрэгцэл тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    “мөнх тэнгэрийн хүчин дор 2” муск
  • 23:30
    эсрэгцэл тойм хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино /Кокомом/
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, мишээлийн дуу, хамтдаа сурцгаая/
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино /Hello kopus/
  • 11:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ
  • 12:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино /Робот галт тэрэг/
  • 12:35
    ЭНЭ ЮУ ВЭ?
  • 12:45
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Хүүхэлдэйн кино /Мүнгэ онгоцны буудал/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд 3D/
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 18:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ
  • 19:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 19:10
    ЭЭЖТЭЙГЭЭ ХАМТ
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино /Робот галт тэрэг/
  • 19:50
    БЯЦХАН БҮТЭЭЛЧ
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино /Hello kopus/
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 06:10
    “Монгол тулгатны зуун эрхэм” нэвтрүүлэг / Н.Жанцанноров /
  • 08:10
    Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Үнэний эрэлд.... ” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шилдэг бүтээл
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    "Монгол улс дах ЖДҮ хөгжлийн гарц-Олон улсын туршлага " нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Зуун чухал сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 16:15
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Баянгол дүүргийн бизнес форум” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Шинэ Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    “Баянгол дүүргийн бизнес форум” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Монгол улс дах ЖДҮ хөгжлийн гарц-Олон улсын туршлага " нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 20:15
    “ Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 21:15
    “Үнэний эрэлд.... ” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Луйврын цамхаг” уран сайхны кино
  • 00:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Нээлттэй засаг
  • 08:20
    Спорт таны амралтанд: Самбо бөхийн өсвөр үеийн Улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 2-р хэсэг
  • 09:20
    Өнөөдрийн сэдэв /давталт/
  • 09:50
    NHK үзүүлж байна: Сургуулийн эрүүл мэндийн халамжийн төв ба сувилагчийн үүрэг
  • 10:10
    Уриншаас ургац
  • 10:30
    “Ярилцъя” цаг үе, үйл явдал, тойм тайлбар
  • 11:30
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “1000 дурсгалт Орхоны хөндий”
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:20
    “Шим ертөнц” байгал экологи танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Орчны ногоон байгууламж/
  • 12:40
    Шинэ сум
  • 13:00
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 13:25
    Сүлд хөтөлбөр
  • 13:40
    Баримт, үйл явдал
  • 14:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Эрх зүйн хөтөч” теле сэтгүүл
  • 15:50
    Спорт таны амралтанд: Самбо бөхийн өсвөр үеийн Улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 2-р хэсэг
  • 16:50
    Явлаа ирлээ
  • 17:10
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    NHK үзүүлж байна: Орон нутгийн эрүүл мэндийн халамж ба эрүүл мэндийн төвийн үүрэг
  • 18:40
    “Нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “УИХ-ын цаг”
  • 19:30
    Төл таван эрдэнэ /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Явуулын студи
  • 21:55
    Уриншаас ургац
  • 22:10
    Спортын онцлох зочин:
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Ярилцах цаг"
  • 09:30
    "Фиксикчүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 10:00
    "Сагсан бөмбөгчдийн эхнэрүүд" реалити нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зориг хатуужил" ОАК 11-12 анги
  • 13:00
    "Хурдны хязгаар" УСК
  • 14:50
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нэг сэдвээр..." нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хөрөнгийн зах зээл
  • 16:10
    "Фиксикчүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    """Хуйрнан шуугигч"" Хүүхдийн бөхийн барилдаан"
  • 17:30
    "Тархины тоглоом" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны эрүүл мэндэд" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Алтайн барагшун үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Сүүтэй бурхад" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цагийн гажуудал" шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Урбан жинс үзүүлж байна
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Илүү сайхан монголын төлөө
  • 22:00
    "Давааны цаана даваа" МУСК
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 09:10
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Зоос судлалын холбоо
  • 11:20
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:25
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 04
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    “Хүүхэн хүний хүслэн” тоглолт
  • 14:00
    “Үлэг гүрвэлийн ертөнц” танин мэдэхүйн цуврал 04
  • 14:30
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 20
  • 15:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн цуврал. Д.Гүн-Үйлс
  • 15:30
    “Амьтны үр төл” танин мэдэхүйн цуврал 17
  • 16:00
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 87-р анги
  • 16:45
    “Дэлхийн байгаль хамгаалах сан” нэвтрүүлэг 1-5
  • 17:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 18:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Мартаж үл болно” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Бизнесийн анир” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг. УИХ-ын гишүүн Д.Тэрбишдагва 2
  • 22:00
    “Афоня” уран сайхны кино
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Хөтөрбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 08:00
    эхлэл
  • 08:10
    өглөөний дасгал
  • 08:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 08:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 11:30
    гэрэлт амьдрал нөхөн үржихүйн эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 12:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    вакцин ток шоу
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /ясны сийрэгжилт/
  • 14:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 15:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 18:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 18:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:30
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    наймаалцах уу шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    жолооны ард өндөр өсгийт нэвтрүүлэг
  • 20:45
    тоон телевиз нэвтрүүлэг
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    оршихуйн ертөнц хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    муск
  • 23:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 00:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:30
    эфир завсарлага

SPS Prime

  • 09:00
    аваргуудын лиг,европа лиг тойм
  • 09:30
    bpl тойм 35 дугаар тойрог
  • 11:00
    bpl 35 тойрог борнмут-челси
  • 13:00
    bpl 35 тойрог сандерлэнд-арсенал
  • 15:00
    bpl 35 тойрог лестэр-свонси
  • 17:00
    bpl 35 тойрог ман.сити-стөүк
  • 18:55
    bpl 35 тойрог ливерпүүл-ньюкасл
  • 20:50
    bpl тойм 35 дугаар тойрог
  • 22:20
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 23:00
    bpl 36 тойрог вест бромвич-вест хэм (шууд)
  • 01:30
    bpl 36 тойрог арсенал-норвич (шууд)
  • 03:30
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    триатлон-дашт кейптаун (эрэгтэй)
  • 10:30
    триатлон-дашт кейптаун (эмэгтэй)
  • 12:00
    nhl плей офф тоглолт
  • 14:00
    montreax masters-2015
  • 16:00
    nhl улиралын тоглолт (давталт)
  • 18:00
    снукер бильярд дашт (шууд)
  • 23:00
    bpl 36 тойрог стөүк-сандерлэнд (шууд)
  • 01:00
    sps plus

SPS World

  • 08:30
    nba playoff тоглолт (шууд)
  • 11:30
    sprite nba highlights (давталт)
  • 11:50
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    аваргуудын лигийн теле сэтгүүл
  • 13:00
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 14:00
    ногоон талбайн панз
  • 14:30
    чөлөөт бөх-олимпийн эрхийн тэмцээн (улаанбаатар)
  • 15:00
    pl world
  • 15:30
    ганган гоол
  • 16:00
    nhl week&
  • 16:30
    mma world
  • 17:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 17:30
    "the buzzer" talk show (шууд)
  • 18:30
    nba inside stuff теле сэтгүүл
  • 19:00
    "come fly with me" баримтат кино
  • 19:45
    "micheal jordans playground" баримтат кино
  • 20:30
    mnba плей-офф
  • 22:00
    sps production time
  • 22:20
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 23:00
    bpl 36 тойрог ньюкасл-кристал палас (шууд)
  • 01:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 11:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Блумберг барилгын форум"
  • 13:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумберг барилгын форум"
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "#MadeInMongolia: Ган хийц ХК" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    mma world
  • 09:40
    ufc fight night жейжечик-пенн
  • 12:40
    ufc countdown 186
  • 13:20
    ufc 186 жонсон-хоригучи
  • 16:20
    ufc countdown 188
  • 17:00
    ufc 188 веласкес-вердум
  • 20:00
    ufc fight night тейшера-эванс
  • 22:00
    mma world
  • 22:40
    sps action

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 10:30
    Гран при
  • 11:00
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Спорт дууны түүх
  • 12:30
    Монголын гэгээ
  • 13:30
    Мэргэжилтнүүд ярьж байна
  • 14:00
    Монгол туургатаны мисс
  • 15:00
    Монгол туургатаны мисс
  • 16:00
    ММСУХ 20 жилийн ой
  • 17:00
    Алдсан олдсон малын зар
  • 17:10
    МУГЖ Н.Чулуунхүү Баярлана даа дуулана даа нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Миний монгол
  • 19:00
    Бөх
  • 20:00
    Алдсан олдсон малын зар
  • 20:10
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 20:30
    Сүлд мэдээний тойм
  • 21:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Монгол наадам
  • 22:00
    Монгол туургатаны мисс
  • 23:00
    Хөх ногооны униар МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Үлгэрийн цаг
  • 12:15
    Таны эрүүл мэнд
  • 12:30
    Mind Tech үзүүлж байна
  • 12:45
    Таны эрүүл мэнд
  • 13:00
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 13:30
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 2-р хэсэг /
  • 14:00
    Захаар сонин юу байна?
  • 14:30
    Өнөөдрийн зочин
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 18:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 19:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 9
  • 20:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 10
  • 20:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 11
  • 21:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 12
  • 21:30
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Захаар сонин юу байна?
  • 04:00
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 12 /
  • 04:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Адал явдлын цаг
  • 09:30
    "Дарангуйлагч" ОАУСК 2-р анги
  • 10:15
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:00
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Смарт теле сэтгүүл / давталт/
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    Молор-Эрдэнэ /лекц/
  • 18:50
    Инээцгээе
  • 19:10
    Сайны эрэлд
  • 19:30
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 20:10
    "Мааз" ток шоу
  • 20:50
    Шорт фильм
  • 21:00
    Dance /дугаар 5/
  • 21:30
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 21:50
    Амрах агшин
  • 22:00
    "Хоёр хоёрын тав" МУСК
  • 23:35
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 00:15
    "Дарангуйлагч" ОАУСК 2-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлана /Сайхан амараарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 11:30
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 21:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 22:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 10:30
    nba playoff (шууд)
  • 10:50
    sprite nba highlights (давталт)
  • 11:00
    production time
  • 12:00
    винс картер ярилцлага
  • 14:30
    nba playoff (давталт) 04/29 world
  • 17:00
    nba playoff (давталт) 04/29 play
  • 17:30
    nba action (давталт)
  • 18:30
    the buzzer talk show (шинэ)
  • 19:00
    nba inside stuff (шинэ)
  • 19:42
    michael jordan 'come fly with me' баримтат кино
  • 20:00
    production time
  • 22:30
    nba playoff (давталт) 04/30 world
  • 01:00
    nba playoff (давталт) 04/30 play
  • 09:00
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Петер пан" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:05
    "Show case" Энтэртайнмент мэдээ
  • 10:35
    "Тоон телевиз үзүүлж байна.......
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Нансыг татаж авсан нь" УСК
  • 12:35
    "Making the movie" үзүүлж байна. /Хайрын клуб МУСК /
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Монгол толгой" 8-р хэсэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "BOX OFFICE" кино нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Show case" Энтэртайнмент мэдээ
  • 15:00
    "Жинхэнэ мөрдлөг " ОАУСК Seosan 2.5-2.8-р анги /Давталт/
  • 19:30
    "BOX OFFICE" кино нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Show case" Энтэртайнмент мэдээ /Давталт/
  • 20:30
    Тоон телевиз үзүүлж байна.......
  • 20:45
    "Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    "Ялагдашгүй" УСК
  • 23:00
    "Замаа алдсан бүсгүй" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 70
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    'Гэрэлд'' ток шоу 26
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    'Хуучин гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 07
  • 19:30
    'Шинэ гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 07
  • 20:30
    'Гэрэлт'' мэдээ 165
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Ривка'' Казак хэлээр уран сайхны кино 09

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг /Тайланд орноор №5/
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 9-р анги
  • 09:10
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 10-р анги
  • 10:05
    "Дурсамж 1988" ОАК 12-р анги
  • 11:10
    "Худалдаачин"ОАК 5-р анги
  • 11:25
    Хятад хэлний хичээл /Анхан, дунд №10,11,12/
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Хятад зурхай" УСК
  • 16:00
    "247 градус" МУСК
  • 17:30
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК 10-р анги
  • 19:00
    "Уучлаарай, би чамд хайртай" ОАК 11-р анги
  • 20:30
    "Дурсамж 1988" ОАК 13-р анги
  • 22:10
    "Худалдаачин"ОАК 6-р анги
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" ОАК 13-р анги

Шилдэг 3

SPS World Logo

SPS World

nba playoff тоглолт (шууд)

04-3008:30

TV9 Logo

TV9

“Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУ-ын харцага Ө.Бат-Орших/

04-3016:00

Монгол ТВ Logo

Монгол ТВ

"Миний дурлалын бурхан" ОАК 2-р анги

04-3019:30