МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний Телевиз
  • 07:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ирээдүйд илгээх захидал /давталт// Улаанбаатар-Булган
  • 08:40
    “Үр төлдөө хамгийн халамжтай амьтад” баримтат кино
  • 09:25
    Монголд үйлдвэрлэв”Талх чихэр ХХК”
  • 09:55
    “Руслан Людмила хоёр” уран сайхны кино 2-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:40
    “Дээвэр дээр суудаг Карлсон” хүүхдийн жүжиг
  • 14:00
    Үндэсний шилдэг -21” дууны жагсаалт
  • 15:00
    Цаг агаар
  • 15:10
    “Алтан гарт Сонька –Домгийн үргэлжлэл” Уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 16:40
    Ариусахуйн гүмүда
  • 17:20
    “Дэлхийн өнгө” Олон улсын хүүхдийн наадам 2-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:40
    МҮОНТ сан хөмрөгөөс: “Бидний олимп” баримтат нийтлэл
  • 19:25
    Эх орны төлөө
  • 20:00
    Цагийн хүрд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Авах уу өгөх үү” асуулт хариултын нэвтрүүлэг
  • 21:50
    ”Тамирчны хат” Уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Аяллын дурсамж
  • 11:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:40
    Business news
  • 12:00
    Сайд бид хоёр Солонгосын олон ангит кино 9,10-р анги
  • 14:00
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 15:00
    “Алдрын од-Харанга” хүндэтгэлийн тоглолт Чингисийн талбайгаас шууд дамжуулна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Төв аймаг Алтанбулаг сум 80 жил
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:50
    Uiltrasonic үзүүлж байна
  • 21:00
    Аварга могой Чингачгук Уран сайхны кино
  • 22:40
    My voice 2015
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    зарын цаг
  • 10:10
    титэм үг
  • 10:30
    "америк руу аялсан нь" уран сайхны кино
  • 12:20
    зарын цаг
  • 12:30
    "амжилт" д.болд /төрийн соёрхолт, дуучин/
  • 13:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 13:30
    "миний хөршийн эхнэр" оак 24-р анги
  • 14:40
    мацуйтай тамирчин
  • 15:10
    "морьтон монгол" телеконцерт
  • 15:40
    "мартахгүй" г.доржсамбуу /урлагийн гавьяат зүтгэлтэн/
  • 16:10
    "алтан түлхүүр" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    зарын цаг
  • 17:00
    b&c хөтөлбөр
  • 17:40
    shop mongolia
  • 18:00
    "хүчирхэг арван нэг" 51, 52-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "би" нэвтрүүлэг ш.чоймаа /төрийн соёрхолт, гавьяат багш, доктор профессор/
  • 21:00
    "эвэрестэд 2 дахь удаа" б.цэвээндаш /му-ын гавьяат тамирчин/
  • 21:10
    "маргааш ч сүмо үргэлжилнэ" баримтат кино
  • 22:10
    "виль мари" уран сайхны кино
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    "х" хөтөлбөр
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    амттай яриа
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "чак хак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    хэнтий аймгийн батноров сумын 3 түмэн адууны баяр
  • 15:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:05
    "хаан эзний хатуу хувь заяа" оакино 8-р анги
  • 16:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    "tvmall"
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "залуу эмч нар" оауск 19-р анги
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "хаан эзний хатуу хувь заяа" оакино 9-р анги
  • 20:15
    "улсын баяр наадмын хурдан морьны уралдаан"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "залуу эмч нар" оауск 20-р анги
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ном хурах цаг”/Соён гэгээрэхүй/
  • 07:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:00
    ”Будда продакшн”
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    Эрдэнэт хот байгуулагдсаны 40 жилийн ойн баяр наадмыг шууд дамжуулна. Улс аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн барилдаан 3,4-ийн даваа
  • 13:00
    Хурдан морины уралдаан /Соёолон нас/
  • 13:30
    Үндэсний сурын харваа
  • 14:00
    Улс, аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн барилдаан 5,6-ийн даваа
  • 16:00
    Хурдан морины уралдаан /Эрлийз дээд нас/
  • 16:30
    Улс, аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн баридааны 7-гийн даваа
  • 17:00
    Түрүүлж айрагдсан морьдын цол дуудаж, шагнал гардуулах ёслол
  • 18:00
    Улс, аймгийн алдар цолтой хүчит бөхийн барилдаан үзүүр түрүү бөхийнбарилдаан
  • 18:40
    Баяр наадмын хаалтын ажиллагаа 19:00 Сайн үйлсийн аян нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Тамирчны хишиг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Аз жаргалын гоймон” Хятадын олон ангит УСК 23-р анги
  • 22:30
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 09:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 09:05
    "Амьдрах урлаг" иогийн дасгал
  • 10:00
    Бизнес мэдээ
  • 10:30
    Хошин урлагын тоглолт
  • 11:00
    Рагуса тур аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ододтой шоппинг хийх үү?" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Санаа муут сайн найз" МУСК
  • 13:50
    Хошин урлагын тоглолт
  • 14:50
    "Танхилын цаг" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Мэдээллийн туслагч" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гольф энд Кофе" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Сэтэртэй хатиртай морь" тоглолт
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    "Гольф энд Кофе" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Моторын дуу
  • 23:50
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Тоp sport" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Тулгар төрийн 2225, Их Монгол улсын 810, Ардын хувьсгалын 95 жилийн ой, бөхийн тойм
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:10
    АСЕМ-ын дээд хэмжээний уулзалтын зочдод зориулсан -"Нүүдэлчин наадам"
  • 20:00
    Спортын тойм
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:20
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Эрүүл мэндийн үзүүлэлт-2015
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:55
    "Бар" 2-р анги УСК

C1

  • 08:00
    ГОВЬ ХЯНГАНД ТУЛАЛДСАН НЬ 2-р анги МУСК
  • 09:30
    Хуртай Цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    АНГУУЧИДЫН ХОТ ОАК 1-15-р анги
  • 17:00
    СЭРЭЛТ МУСК
  • 18:30
    АДТАЙ ЭМС ОАК 7-р анги
  • 19:25
    Эх орны хүнс аян
  • 19:30
    Нийслэл хүү
  • 20:00
    ТЭНЭГЛЭЛД ХЯЗГААР ҮГҮЙ УСК
  • 22:00
    ААВ МУСК
  • 23:30
    ТЭНЭГЛЭЛД ХЯЗГААР ҮГҮЙ УСК

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “учиртай гурван монгол” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “шавьжны ертөнц” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “аав хүү хоёр минь” уск
  • 12:30
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 13:00
    үндэсний их баяр наадам: “хязаалан”
  • 13:30
    үндэсний их баяр наадмын нээлт
  • 15:00
    “дарангуйлагч” 2: 6-10
  • 19:00
    “манай аялгуу” 1: 1-5
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    үндэсний их баяр наадам: “шүдлэн”
  • 22:00
    “эсэргүү” уск

NTV

  • 07:35
    “Хатан зоригт бүсгүй” уран сайхны кино 67,68-р анги
  • 09:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Харшил төрүүлэгч гараг” баримтат кино
  • 11:45
    “Америкийн шинэ топ модель” шоу 21.2-21.5
  • 14:45
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лиг /”Баянгол ФЦ”-“Хоромхон”//шууд/
  • 17:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 17:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” уран сайхны кино 69.70-р анги
  • 19:25
    “Америкийн шинэ топ модель” шоу 21.6
  • 20:10
    Эх орны хүнс
  • 20:15
    “Хурдлах тусам” концерт
  • 21:45
    “Муушгийг 5 гар тоглох албагүй” Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    “Нийслэл хөтөч”

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Долоон одой" хүүхэлдэйн кино 9-10-р анги
  • 07:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:55
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 25-р анги
  • 09:00
    Сумо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 19:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 26-р анги
  • 21:30
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Кино үзэх цаг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний аймшигт хонгор" УСК
  • 00:15
    "Би хайртай хүнтэй" ОАК 26-р анги

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Зар мэдээ
  • 08:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 09:10
    “Таван толгой” ХК үүсгэн байгуулагдсаны 50 жилийн ойн баяр, наадам /Өмнөговь аймгийн Цогтцэций сумаас шууд дамжуулна./
  • 16:30
    Зар мэдээ
  • 16:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 16:45
    Бизнес хором
  • 17:00
    Зар мэдээ
  • 17:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 18:00
    Зар мэдээ
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 19:00
    “Эгшиглэнт дууны эх орон” кино концерт СТА Б.Батбаатар
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    Зар мэдээ
  • 20:45
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:50
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:25
    “Нью Уоркийн дээрэмчид” УСК
  • 00:05
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 45-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" 187-191-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ханс Гретал хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 66-р хэсэг
  • 13:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 15:00
    "Ухаарал" УСК
  • 16:30
    Бригад нэвтрүүлэг 25,26,27-р хэсэг
  • 19:00
    "Монте Кристо гүн" УСК
  • 22:00
    "Нууцлаг нүх" УСК
  • 00:20
    "Хатанбаатар -1" МУСК
  • 01:50
    "Хатанбаатар -2" МУСК
  • 03:20
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 04:40
    "Ардын элч" МУСК

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Тинтиний адал явдал ” 17,18,19-р анги Хүүхэлдэйн кино
  • 07:20
    “Хан академи” үзүүлж байна. ЕБС-ийн сурагчдад зориулав. Дэлхийн түүх
  • 08:20
    Баримтад кино
  • 09:30
    TV shop
  • 10:00
    Замын хань Ромео
  • 11:40
    Short film
  • 12:10
    12-14 өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Монголын шигшмэл моридын “Их хурд 7 “ уралдаан
  • 17:00
    “Хан академи” үзүүлж байна. ЕБС-ийн сурагчдад зориулав. Дэлхийн түүх
  • 18:00
    “Business time”
  • 18:30
    “Хүлгийн эзэд хүмүүнлэгийн үйлст ” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    “Эрсдлийн хязгаар”
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    Мusic time
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    Хүслийн жигүүр
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Хүн чанар
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    Мusic time
  • 15:00
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Шинэ бүтээл
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    ТВ урлан
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    УСК

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Өрнийн зурхай
  • 07:20
    Хөхөө Намжил морин хуурчдын уралдаант төсөл
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Auto time
  • 09:00
    Өлзий ТВ Энэ өдрүүдэд
  • 09:10
    Баясгалантай сайхан кино концерт Дуучин А.Түмэн-Өлзий
  • 10:00
    Хө Жүн Солонгосын олон ангит кино 52-р анги
  • 11:00
    Үлгэрч өвөө, эмээ Зорилтот төслийн шагналтнуудын аялал
  • 11:50
    Эвлэн дуулах хорвоо кино концерт Дуучин Б.Болд, Э.Чулуунчимэг
  • 12:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - Нийтийн дууны хит парад
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Туулсан амьдрал Оросын олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 16:10
    Аяллын тойрог
  • 16:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хөхөө Намжил морин хуурчдын уралдаант төсөл
  • 18:00
    "Жамаас" Монгол Японы уран бүтээлчдийн хамтарсан тоглолтыг шууд дамжуулна
  • 19:40
    Хө Жүн Солонгосын олон ангит кино Төгсгөлийн 53,54-р анги
  • 21:30
    Төмөрбаатартай хамт Япон орноор
  • 22:00
    Туулсан амьдрал Оросын олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 23:10
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Auto time
  • 00:10
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Куми куми” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Дэлхийн иогийн өдөр” нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Дурсамж аялгуу” нэвтрүүлэг 32 -р хэсэг
  • 09:30
    “Цагийг тэмтрэхүй” нэвтрүүлэг 20-р хэсэг
  • 10:40
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 3-р шат /давталт/
  • 11:00
    ”Хамтдаа хайрлая “ олон ангит УСК төгсгөлийн 39-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Монгол Let me in 3” Би өөрөө гоо сайхан 3-р хэсэг /давталт/
  • 13:00
    “Будда продакшн”
  • 14:00
    “Адтай жаалууд 2” хүүхдийн кино 33-р анги /давталт/
  • 14:50
    “Өв соёлын товчоон”
  • 15:00
    “Миний байшин” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 15.30 “Үндэсний олимп” хүүхдийн бөхийн барилд
  • 16:30
    “Хошин шог”
  • 16:50
    “Далдуу модны тос” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 3-р шат
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    “Адтай жаалууд 2” хүүхдийн кино 34-р анги
  • 20:50
    “Мод таръя” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Энэ цагийн эмэгтэй” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    ”Болор бөмбөлөгт зун” Хятадын олон ангит УСК 1-р анги
  • 23:00
    “Хошин шог”
  • 23:30
    "Амар амгаланд хүрэх зам" оройн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 00:00
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    Таны цаг /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнес аялал /Давталт/
  • 12:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 12:30
    Сошиалын сонирхолтой тренд /Давталт/
  • 13:00
    Дуэль Уран сайхны кино
  • 14:40
    Үнэнч анд /Давталт/
  • 15:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хошин хөтөлбөр
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    Долоо хоногийн тойм Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Бизнес аялал
  • 21:00
    Долоо хоногийн тойм Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Таны цаг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    The firrst 7 night УСК
  • 00:00
    Долоо хоногийн тойм Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Галч (Кочегар)" УСК
  • 10:30
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 12:10
    "Мэхлэлт (Deception)" УСК
  • 14:10
    "Надад итгээч" МУСК
  • 15:50
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (II.15-р анги)
  • 16:50
    "Анжелика" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 17:50
    "BOX News" Мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Найруулагч Joel Schumacher)
  • 18:25
    "Мердокын тайлагдашгүй нууцууд" ОАК (III.10-р анги)
  • 19:30
    "Анжелика" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 20:35
    "Араатан ба гоо бүсгүй" ОАК (II.16-р анги)
  • 21:35
    "Сайн, Муу, Хачин Этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 00:30
    "Мердокын тайлагдашгүй нууцууд" ОАК (III.10-р анги)
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    "Стар телевиз" үзүүлж байна
  • 08:00
    "Стар" Мэдээллийн тойм
  • 08:30
    Хүрээлэн
  • 09:00
    "Оскарын адал явдал" Хүүхэлдэйн кино -31-40 -р анги
  • 10:20
    Urban Jeans
  • 10:25
    “Зуун хоригдол” ОАК 2-р бүлгийн 3-7 -р анги
  • 14:10
    Таны сонголт
  • 14:50
    "Buzz time" Энтертайнмент мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Монголын уран сайхны кино
  • 17:50
    Соёл-Эрдэнэ хамтлагийн бөмбөрчин Цолмон
  • 19:45
    Хошин шог
  • 20:55
    Urban Jeans
  • 21:00
    "Talk with me" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хүрээлэн
  • 22:05
    ""Харь орны шоронд" Баримтат кино 4-р анги
  • 23:00
    "Өмнөдөд төөрсөн нь" Уран сайхны кино
  • 00:45
    Star music
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 09:00
    Mongolian Chart
  • 09:43
    Цэнгээнт цаг: Х түц /Хотын араншин/
  • 10:08
    Цэнгээнт цаг: Х түц /Хадам /
  • 10:45
    "Дугаар 23" УСК /триллер/
  • 12:45
    Цэнгээнт цаг: Эмоци /Эрчүүдийн тавилан /
  • 13:06
    "Ноён бэний амралт" УСК
  • 14:47
    Цэнгээнт цаг: Шинэ үе /Үсчин/
  • 15:23
    Цэнгээнт цаг: Х түц /Зуун дамжсан дурлал/
  • 16:02
    "КунФугийн луйвар" УСК /Aдал явдал/
  • 17:56
    Цэнгээнт цаг: Шинэ үе /Авилга/
  • 18:20
    Цэнгээнт цаг: Мөрөөдлийн театр /близ/
  • 19:28
    "Оросын ВИА Гра хамтлаг" - тоглолт
  • 21:03
    Цэнгээнт цаг: Эмоци /Цэцэрлэг /
  • 21:21
    Үхэлд хүргэх 1000 зам - шилдэг дугаарууд
  • 21:46
    Цэнгээнт цаг: Шинэ үе /Монитa/
  • 22:10
    "Бүдүүн мисс" УСК /Aдал явдал/
  • 00:17
    эфир хаасан

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "ээж" оауск 38-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    one fc
  • 18:30
    хошин шог
  • 19:00
    спорт уикинд
  • 20:00
    "ээж" оауск 39-р анги
  • 21:10
    хак чак - цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    хошин шог
  • 22:00
    спорт уикинд
  • 23:00
    "ээж" оауск 39-р анги
  • 00:10
    эфир төгсөнө

Eagle News

  • 08:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа
  • 09:00
    кино: ажил хэрэгч залуу-:16.17
  • 11:00
    хөдөлмөр зорилтот нэвтрүүлэг
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    эх сурвалж
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 14:00
    кино: ажил хэрэгч залуу-:18.19,20,21
  • 17:00
    hollywood express
  • 17:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 18:00
    cnn онцолж байна
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    cnn онцолж байна
  • 20:00
    нэмэлт цаг
  • 20:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    кино: ажил хэрэгч залуу-:18.19,20,21
  • 00:00
    эфир завсарлана

Айст ТВ

  • 07:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 07:30
    Амрах агшин
  • 07:40
    "Монгол зоог" ТМ нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Гайхамшигт санаанууд: Маяагийн бичиг үсгийн оньсого" ТМ нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Нутгийн цэнхэр аялгуу" Кино концерт
  • 09:40
    "Уяач" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Эрдэнэсийн эрэлд" УСК
  • 12:00
    "Нохойн ертөнц" ТМ нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Туршилтууд. Агаарын зөөлөвчин дэртэй хөлөг онгоцууд”. ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Музыкальный чарт" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гайхамшигт санаанууд: Наран дээрх толбо" ТМ нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Таджикистан Душанбе”. Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Манан” УСК
  • 17:35
    "Амрах агшин" Каламбур
  • 18:10
    "Нисэх 90" Баримтат кино
  • 18:30
    “Шинжлэх ухаан. Шайба ба цохиур”. ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Тайгын эзэд" Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "АИСТ-МАРКЕТ". Телесэтгүүл
  • 19:25
    “Шинжлэх ухаан. Франц Гвиней дахь сансрын буудлууд”. ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Талын уянга" Кино концерт
  • 20:30
    "Гайхамшигт санаанууд: Пенициллиний уралдаан" ТМ нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Бизнес зар
  • 21:00
    "Полигон" ТМ цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Нохойн ертөнц ТМ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Турк Гамбит" УСК
  • 00:05
    "Хөдөө талын баясгалан" Кино концерт
  • 01:00
    "Музыкальный чарт" нэвтрүүлэг
  • 01:55
    Бизнес зар
  • 02:00
    Эфир дуусах

TV10

  • 10:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зүгээр л инээе
  • 12:30
    Кино миний амьдрал
  • 13:00
    Үгүйлэн санана
  • 13:30
    Би Монгол хүн
  • 14:00
    Таны сонорт
  • 14:30
    Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс
  • 16:20
    Бизнес аялал
  • 17:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 18:30
    Би Монгол хүн
  • 19:00
    Зүгээр л инээе
  • 19:30
    Queen secret нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    “Хайрлаж болох уу” МУСК
  • 22:30
    Халуун цэг ток шоу

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Мэдээллийн лавлах 1900-1950
  • 06:15
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ноён Пицца
  • 09:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Хан академи үзүүлж байна” ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад зориулав
  • 10:40
    “Авто мэдлэг” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ноён Пицца
  • 11:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Мэдээллийн лавлах 1900-1950
  • 13:15
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 14:55
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ноён Пицца
  • 15:15
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Хан академи үзүүлж байна” ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад зориулав
  • 17:15
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Мэдээллийн лавлах 1900-1950
  • 17:30
    “Хөгжлийн замаар”нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “VIP” car wash үзүүлж байна
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Өнгө төрх” Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ноён Пицца
  • 20:20
    “Хан академи үзүүлж байна” ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад зориулав
  • 20:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Мэдээллийн лавлах 1900-1950
  • 21:15
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Ноён пицца
  • 22:05
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Мэдээллийн лавлах 1900-1950

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    УИХ-ын цаг
  • 08:30
    Нэг өдөр
  • 09:00
    Сонирхогчийн сүмо бөхийн Ази тивийн АШТ /Буянт-Ухаа спорт цогцолбороос шууд/
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:20
    Сонирхогчийн сүмо бөхийн Ази тивийн АШТ /Буянт-Ухаа спорт цогцолбороос
  • 19:00
    Явлаа ирлээ
  • 19:30
    Ногоон хөгжил:Газар, байгалийн нөөцийн орон зайн мэдээлэл
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Манайхан” телесэтгүүл /АНУ-аас бэлтгэв/
  • 21:30
    Сонирхогчийн сүмо бөхийн Ази тивийн АШТ-ний эргэн тойронд
  • 21:50
    Америкийг бүтээсэн эрхмүүд
  • 22:40
    “ Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:00
    Техникийн үзлэг
  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 09:35
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Лууны үүр" хүүхэлдэйн кино
  • 12:25
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 12:30
    Илүү сайхан монголын төлөө
  • 13:00
    Хөгжлийн гарц
  • 13:30
    "Хуримын сюрприз" МУСК /давталт/
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Дэлхийн хамгийн баян хотууд" баримтат кино
  • 16:00
    "Хойд Солонгост өнгөрүүлсэн 10 хоног" баримтат кино
  • 16:55
    "Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна"
  • 17:00
    "Пирс Морган Лас Вегаст" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дэлхийн санхүүгийн цунами" баримтат кино
  • 18:55
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Далд ертөнц" ОАУСК 2-р бүлэг 3-р анги
  • 20:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 21:35
    Алтайн барагшун үзүүлж байна
  • 21:45
    "Помогите нам" МУСК
  • 23:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” зургийн хичээл
  • 13:00
    “Миний нэрийг Эрл гэдэг” УСК 11,12
  • 13:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 14:00
    “Монгол суу ухаан” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Жинхэнэ луйварчид” баримтат кино 36
  • 15:25
    Монголын цаг агаар
  • 15:30
    “Ид, залбир, хайрла” уран сайхны кино
  • 17:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 18:00
    “Миний нэрийг Эрл гэдэг” УСК 13,14
  • 18:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 19:00
    “Монгол суу ухаан” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” зургийн хичээл
  • 20:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган. Т.Галсан
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” баримтат кино
  • 23:30
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 09:00
    эхлэл
  • 09:10
    өглөөний дасгал
  • 09:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 09:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:30
    хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 11:20
    бадмаараг бөгж о.а.кино 27, 28 -р анги /давталт/
  • 12:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 13:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    уран сайхны кино
  • 15:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 16:00
    гэрэлт амьдрал нөхөн үржихүйн эрүүл мэнд
  • 16:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 17:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 18:30
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 19:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 19:30
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 19:40
    зураглал
  • 19:50
    бадмаараг бөгж о.а.кино 29, 30 -р анги
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    вакцин ток шоу
  • 22:30
    уск

SPS Prime

  • 09:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 11:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 13:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 15:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 17:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 19:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 21:00
    uefa европа лигийн тоглолт
  • 23:00
    sps prime эфир завсарлана

SPS-Plus

  • 09:00
    "red army" баримтат кино
  • 10:25
    "green street hooligans" уск
  • 12:15
    "chasing maverick" уск
  • 14:10
    "his airness" баримтат кино
  • 15:05
    "senna" баримтат кино
  • 16:50
    "two escobar" баримтат кино
  • 18:35
    "money ball" уск
  • 20:50
    "red army" баримтат кино
  • 22:15
    "his airness" баримтат кино

SPS World

  • 09:00
    nba 2015-2016 шигшээ цувралын тоглолт-7
  • 12:40
    dtm автомашины уралдаан
  • 13:40
    ufc 199 рокхолд-биспинг 2
  • 16:10
    элсний гар бөмбөг
  • 17:10
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:40
    montreax masters-2015
  • 19:20
    ганган гоол
  • 19:50
    морин спорт
  • 21:10
    nba 2015-2016 шигшээ цувралын тоглолт-7
  • 00:50
    sps world эфир завсарлана

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 10:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 11:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#MadeInMongolia: Монгол Базальт ХХК" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    ultimate fighter 12
  • 09:45
    ufc flashback
  • 10:30
    ufc submission
  • 11:00
    ufc 201 lawler - woodley /шууд/
  • 14:00
    ufc 200 кормьер-жонес
  • 17:00
    ufc fight night мендес-ламас
  • 20:00
    ufc 201 lawler - woodley
  • 23:00
    sps action эфир завсарлана

OTV

  • 08:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 10:00
    O News
  • 11:00
    Show time
  • 13:00
    А тогооч
  • 15:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 16:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 18:00
    “Үргээлэг” МУСК
  • 19:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 20:00
    We like fashion 2015 №7
  • 21:00
    Хабултай хамт
  • 22:00
    O news
  • 00:00
    “Зоорь” МУСК
  • 01:00
    O news
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Хэнтий аймаг Галшар сумаас Галшар адууны баяр
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 18:00
    Хот айл /Дорнод аймаг Дашбалбар сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Дорнод аймаг Дашбалбар сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Хот айл /Увс аймаг Өмнөговь сумаас 1-р хэсэг /
  • 19:30
    Хот айл /Увс аймаг Өмнөговь сумаас 2-р хэсэг /
  • 20:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 21:00
    Уран сайхны кино
  • 23:00
    Төв аймгийн Цээл сумын 40 жилийн ойн баяр наадам
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 04:00
    Хот айл /Дорнод аймаг Чойбалсан сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 05:30
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    ОАУСК
  • 10:10
    Баримтат кино
  • 11:00
    Алт мөнгөний анагаах увидас нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Мон-Алтиус Смарт багийн тоглолт
  • 12:00
    "Happy news" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    УСК
  • 14:00
    тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    ОАУСК
  • 19:00
    Инээцгээе
  • 19:30
    "Мааз" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Эрдэмтний индэр
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    УСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

ТВ1

  • 05:55
    Эхлэл /Төрийн дуулал/
  • 06:00
    “ТВ1 МЭДЭЭ” тойм
  • 06:40
    Чөлөөт ертөнц
  • 07:10
    баримтат кино Эрт галав
  • 08:00
    360 градус нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Иргэдийн мэдээ -ТВ Улаач
  • 08:40
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 08:50
    цэг цэг таслал
  • 09:00
    ТВ1 МЭДЭЭ”тойм
  • 09:40
    Иргэдийн мэдээ
  • 09:50
    Сошиал мэдээ
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    Фото мэдээ
  • 10:20
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 10:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 10:45
    Иргэдийн мэдээ -ТВ Улаач
  • 10:55
    Сошиал мэдээ
  • 11:00
    ТВ1 МЭДЭЭ”тойм
  • 11:40
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 11:50
    Фото мэдээ
  • 12:00
    баримтат кино монгол
  • 12:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 12:40
    Уран сайхны кино
  • 14:40
    Фото мэдээ
  • 14:50
    иргэдийн мэдээ
  • 15:00
    “ТВ1 МЭДЭЭ” тойм
  • 15:40
    Тодруулга мэдээ
  • 16:00
    Хэвлэлийн мэдээ
  • 16:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 16:40
    Иргэдийн мэдээ
  • 16:50
    Фото мэдээ
  • 17:00
    “ТВ1 МЭДЭЭ” мэдээ /монгол/
  • 17:30
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 17:45
    Гадаад мэдээ
  • 17:55
    Зураглал
  • 18:00
    хөтлөгчийн мэдээ
  • 18:10
    Сошиал мэдээ
  • 18:20
    /ШУУД/ Зар мэдээ
  • 18:30
    Төрийн төлөө
  • 19:00
    “ТВ1 МЭДЭЭ” тойм
  • 19:40
    Тодруулга мэдээ
  • 20:00
    /ШУУД/ Надад 1 санал байна
  • 21:00
    “ТВ1 МЭДЭЭ” тойм
  • 21:40
    Ням гарагийн зочин /шинэ/
  • 22:10
    Хөтлөгчийн мэдээ
  • 22:20
    Монгол бахархал-уламжлалт мэдээ
  • 22:40
    Тодруулга мэдээ
  • 23:00
    Дэлхий гариг 7

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    " Monkey King: Hero is Back " хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Show case" энтертайнмент мэдээ
  • 11:00
    "Into the Woods" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    " Into the Blue " УСК
  • 15:00
    " Tangled " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "BOX OFFICE" кино нэвтрүүлэг
  • 17:00
    " When Marnie Was There " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    " Planet Earth׃ Amazing nature scenery " Баримтат кино
  • 19:00
    " PlaNET Terror " УСК
  • 20:45
    " Coming Soon " кино танилцуулга
  • 21:00
    " La Femme Nikita " УСК
  • 23:00
    " Wasabi" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 77
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг 07
  • 10:00
    Home shopping
  • 19:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 18
  • 19:30
    'Шинэ гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 19
  • 21:00
    'Гэрэлт'' мэдээ 188

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 8-р анги
  • 09:10
    Солонгос хэлний хичээл /Анхан, дунд шат№24/
  • 09:50
    "Жан Бу Ри ирлээ" ОАК 46-р анги
  • 11:00
    "Зүсээ хувиргагч" ОАК 18,19,20,21-р анги
  • 14:20
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 9-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Жан Бу Ри ирлээ" ОАК 47-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 15- р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Зүсээ хувиргагч" ОАК 22-р анги
  • 22:55
    "Эмэгтэй хүнийг битгий уйлуул" ОАК 9-р анги
  • 00:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 01:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 15- р анги

Шилдэг 3

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

Сумо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн

07-3109:00

Монгол ТВ Logo

Монгол ТВ

"Монте Кристо гүн" УСК

07-3119:00

Боловсрол ТВ Logo

Боловсрол ТВ

"Миний аймшигт хонгор" УСК

07-3122:00