МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:45
    Хөгжмийн агшин
  • 10:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    NHK үзүүлж байна: “Тайга” хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 14:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:20
    “12 жил” Монгол ардын үлгэр
  • 15:40
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:40
    “Монхорынхон” теле зохиомж 5-р хэсэг
  • 17:00
    Эргэх дөрвөн цаг /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 17:30
    Амрыг эрье
  • 17:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Олон нийтийн цаг” /шууд/
  • 18:45
    МУ-ын Ерөнхий сайд У. Хүрэлсүхийн БНСУ-д хийсэн албан ёсны айлчлалаас
  • 19:05
    “Сэтгэлийн байгалиар” /Хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэдэд зориулав/
  • 19:35
    Засгийн газрын 100 хоног: “Сайдууд ярьж байна: ХХААХҮЯ-ны сайд Б.Батзориг”
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB шинэ бүтээл: “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 22:50
    Алтан сан хөмрөг: “Лодойдамба Битлз” 2014 он
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:20
    Business news
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:10
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 15-р анги
  • 12:20
    Замын цагдаагийн алба 2017 тайлан нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Аминаас чухал үйлс ОАК 10-р анги
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Хацу башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Мөнгөн мод-2017
  • 18:10
    Хатагтай Канна ОАК 4-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 21:00
    Студи-4 ярилцлага
  • 21:30
    UBS нэмэлт цаг
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 16-р анги
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    Business news
  • 23:50
    Муужгай ОАК 3-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:30
    "сарны туяан хээт үүл" солонгосын олон ангит кино 5-р анги
  • 12:30
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "хубилай" олон ангит кино 13-р анги
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    баримтат кино
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "шеф" олон ангит кино 7-р анги
  • 16:25
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр" баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:55
    зарын цаг
  • 17:10
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит кино 8-р анги
  • 21:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "хубилай" олон ангит кино 14-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 11:30
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " соак 18-р анги
  • 12:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "reach the beauty"
  • 13:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 35,36,37,38-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эзэгтэй нарын цаг"
  • 15:50
    "адмираль" оак - 4-р анги
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " соак 19-р анги
  • 20:15
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    адмираль оак - 5-р анги
  • 23:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 33-р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа”теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,74-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 15191
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Энэ өдөр спорт
  • 14:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр”мэдээ
  • 15:10
    “Факт” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:55
    Цаг агаар
  • 16:00
    ТВ зар 151918
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:25
    Цаг агаар
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ“ олон ангит УСК,2-р анги
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хотын төрх” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 75-р анги
  • 22:50
    “Urban jeans” хүрээ коллекц үзүүлж байна
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Х Түц” хошин шог
  • 23:40
    Гадаад мэдээ / давталт/
  • 00:10
    Спортын тойм
  • 01:10
    Тоглолтын цаг
  • 03:50
    Хошин шог
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 12:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 9-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 00:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “чернобыль адлагдсан бүс” 2-5 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-9 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    бизнес аялал
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    инээдмийн толь
  • 14:30
    “мисс монголиа”-6
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “the founder”-1 цуврал шоу
  • 17:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “чернобыль адлагдсан бүс” 2-6 оак
  • 19:50
    “урбан жинс үзүүлж байна”
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-10 оак
  • 23:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    “чернобыль адлагдсан бүс”-9 оак
  • 00:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 37, 38-р анги
  • 07:15
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:15
    “Пинокио” ОАК 8-р анги
  • 09:15
    Нийслэл хөтөч
  • 10:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-34/
  • 11:00
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Пинокио” ОАК 8-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 37, 38-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:45
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 9-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /тусгай дугаар/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 39, 40-р анги
  • 23:55
    “Өвөөгийн хүмүүс” УСК
  • 01:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:45
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /тусгай дугаар/
  • 03:10
    “Алтан тайзны эзэд” баримтат нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.5-3.10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 23-р цуврал
  • 09:00
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 18-р анги
  • 11:10
    "Көсем" ОАК 2.14-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №10/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №10/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №12-13/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.11-3.16-р анги
  • 19:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 19-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Орилоон" кино бүтсэн түүх
  • 21:10
    "Үзэл бодлын зөрөг" /Сэтгүүлч Б.Оюунчимэг/
  • 21:45
    Хүүхдийг Ивээх Сан үзүүлж байна
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.15-р анги
  • 23:00
    "Их хотын амьдрал" ОАК 2.17-18-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 10-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сэдвийн гүнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Их мандал V Говийн бүсийн хурд 3-р хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:30
    "High trade" нэврүүлэг
  • 19:00
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 20:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "HR" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:10
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 11-р анги
  • 22:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 36-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 12-р анги
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 4-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 17-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41-44-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Оддын охин" ОАК 9,10-р анги
  • 13:35
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:40
    Үлгэрийн цаг 18-р хэсэг
  • 14:00
    "Чассс..." COOK SHOW 19-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Цэнхэр тэнгисийн домог" СОАК 16-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 4-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 24-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-28-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 13-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 5-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Бирмингемийн дээрэмчид" ОАК /season-4/ 3-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 41-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Бизнес толь"
  • 09:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 4-р анги /давталт/
  • 10:20
    "Бизнес зууч"
  • 10:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:50
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 13:20
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:50
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнес зууч"
  • 15:30
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 10-р анги
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 22:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК төгсглийн 20-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Чөлөөт бөхийн УАШТ 2018 1-р хэсэг
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ”нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Жон вү чи” ОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Single ladies 2” МУСК
  • 23:40
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:45
    Зар сурталчилгаа
  • 11:00
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг :Хип хоп дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-1
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Далайд дусал нэмэр” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:45
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Ярилцах цаг”
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: киноны дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Зараахны шинэ адал явдал хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Ширэнгийн үлгэр хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 35-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Бизнес зууч
  • 16:50
    Өлзий ТВ амралтын өдрүүдэд
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:30
    Антрактид Японы олон ангит кино 10-р анги
  • 20:20
    Ухаарахуй
  • 20:50
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 36-р анги
  • 22:40
    Үдшийн аялгуу - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Бизнес зууч
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Алхаа гишгээ” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл”хүүхэлдэйн киноны 21,22-р анги
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 27-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, 9-р хэсэг
  • 13:00
    “Толь ”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Хотын төрх” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Би Майкл шиг болмоор байна” УСК
  • 15:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 16:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 18:00
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК,19-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 21:00
    “Хамтдаа хайрлая”олон ангит УСК, 26-р анги
  • 21:30
    Дуучин Алтанцэцэгийн тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (24-26-р анги)
  • 14:40
    "Гал тогоо" ОАК (VI.1,2-р анги)
  • 15:40
    "Одод болох хүслэн" МУСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (27-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)
  • 21:30
    "Рокки (Rocky)" УСК
  • 00:05
    "Тамирын багш" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (27-р анги)
  • 02:05
    "Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)
  • 02:55
    "Тэрслэгчид (Departed)" УСК
  • 05:15
    "Рокки (Rocky)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (26,27-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 747,748-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 4-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Монголын нууц товчоо" 5-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 11:40
    "Чак" ОАК 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, Ардын багш, Гавьяат хуульч Б.Чимэд
  • 16:35
    Хошин шог
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Хамтдаа суръя" Зүрхэн цэцэг
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 749,750-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Star music
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 5-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:50
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:55
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Чак" ОАК 4-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 02:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Өрнөл тойм"
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Том толгойтын романс" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 7,8-р анги
  • 10:00
    "Генерал бид 2" OAK 9-р анги
  • 11:00
    "Генерал бид 2" OAK 10-р анги
  • 11:55
    Бизнес боломж
  • 12:00
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 5-р анги
  • 13:00
    "Далд ертөнц" 13-р анги
  • 14:00
    "Далд ертөнц" 14-р анги
  • 15:00
    "Ялагч: шинэ од" реалити шоу 5-р анги
  • 16:00
    "Далд ертөнц" 15-р анги
  • 17:00
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:00
    "Fairy Tail" аниме 9,10-р анги
  • 19:00
    "Амьдрал нулимсанд дургүй" шоу 5-р анги
  • 20:00
    "Валидол ноорог кино" 29-р анги
  • 20:30
    "Айлгах төлөвлөгөө" цэнгээнт нэвтрүүлэг 5-р анги
  • 21:00
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг - 8-р анги
  • 22:10
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 17-р анги
  • 23:10
    "Үнэнээ хэлэх мөч" цэнгээнт нэвтрүүлэг 4-р анги
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "урин хаврын дуулал" /ста т.батсайхан/
  • 10:25
    "тогооч" оакино 14- ранги /давталт/
  • 11:15
    цаг агаар
  • 11:20
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:20
    "зэвүүн яриа"
  • 13:20
    "амьдрал чамд хайртай" /ста я.гэрэлчулуун/
  • 15:00
    рок поп дууны цаг
  • 15:30
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 16:00
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-авъяаслаг гэр бүл"
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "тогооч" оакино 15- ранги
  • 19:50
    "есүнгэ мэргэний үр сад"
  • 20:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 20:50
    цаг агаар
  • 21:00
    "торой банди" зохиомж
  • 21:40
    "төрийн дайсан" муск
  • 23:10
    хит дууны цаг
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 09:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 27,28-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 1
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 2
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 29,30-р анги
  • 22:30
    УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /13-р анги давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хүчтэнээс хүчтэн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /14-р анги/
  • 22:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 07:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 08:00
    Танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 10:00
    Гадаад мэдээ
  • 10:30
    БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
  • 11:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 12:00
    Цагаан ордны төлөөх өрсөлдөөн
  • 13:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 17:30
    Танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 20:00
    БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
  • 20:30
    Гадаад мэдээ
  • 21:00
    Ийглийн мэдээ
  • 22:00
    Танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 00:00
    Танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Ийглийн мэдээ
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 07:10
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:40
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 4р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Токиогийн амтат Рамен" 10р анги
  • 09:00
    "Эзэн хааны тогооч" 9р анги
  • 09:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч"
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    Гоо бренд үзүүлж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    БОАЖЯ үзүүлж байна
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 5р анги
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:25
    "Токиогийн амтат Рамен" 11р анги
  • 20:00
    "Эзэн хааны тогооч" 10р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    The Founder
  • 22:00
    "Хуримын өдрүүд"
  • 23:00
    "Надад итгээч" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    Ард түмний зууч
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    "Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" Баримтат кино
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    Хүрээ панз
  • 19:50
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 20:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг
  • 21:30
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Шинэ зуун
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Cook show
  • 15:45
    Авхаалжтай жаалууд
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхонцэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Засгийн газрын 100 хоногт: “Сайдууд ярьж байна”
  • 09:20
    Кино түүх: “Дэлхийн оюутан залуучуудын ХI их наадам” баримтат кино 1979 он
  • 10:00
    МУ-ын Ерөнхий сайд Ү.Хүрэлсүхийн БНСУ-д хийсэн албан ёсны айлчлалаас
  • 10:20
    “MM today” english news
  • 10:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хугараагүй сэтгэл, нугараагүй итгэл”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Амрыг эрье” Цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Экологийн арван хором
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Туульсын хаан Жангар: “Жангарын дуулал”
  • 19:20
    Шинэ хөдөө: “Сурагчийн дүрэмт хувцас үйлдвэрлэл” /давталт/
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Засгийн газрын 100 хоногт: “Сайдууд ярьж байна”
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Авах гээхийн ухаан” /Зохиолч М.Цэдэндоржийн хөрөг/
  • 23:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    Хувь заяагаа сонгох нь 4-р анги
  • 10:00
    "Ар Хударга" МУСК
  • 11:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Хятад ушу" Баримтат кино
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хувь тавьлан" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Жавжэ Госог Ренбүчигийн айлдвар, авшиг
  • 10:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат кино 04
  • 11:10
    “Арго багштай англи хэл сурцгаая” хичээл 13
  • 12:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:15
    “Гайхамшигт хар будаа” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 13:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд. Цирк
  • 14:30
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Гайхамшигт хар будаа” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Зураглал
  • 19:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:30
    Сурагчдын амралтанд. Цирк
  • 20:00
    “Арго багштай англи хэл сурцгаая” хичээл 13
  • 21:00
    “Монголын театрын дээд боловсрол 60” номын нээлт
  • 22:30
    “Байгалийн сонин хачин” баримтат кино 05
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    Өглөөний дасгал
  • 08:15
    Эрүүл монгол иргэн - Мөөгөнцөр
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 45-р анги
  • 11:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Шинэ клип
  • 13:00
    Оршихуйн ертөнц хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 15:00
    Like music шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хүүхдийн инээмсэглэл нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Мөнхсодон шүдний эмнэлэг/
  • 17:25
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    НАЙМААЛЦАХ УУ шууд нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Эрүүл монгол иргэн - Шимэгч
  • 20:00
    Вакцин ток шоу
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 46-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Рагуса тур үзүүлж байна

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 25 ЖИЛИЙН ОЙД
  • 10:00
    МАН.ЮТД-СТӨҮК 23-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ЧЕЛСИ-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 14:00
    ХАДДЕРСФИЛД-ВЕСТ ХЭМ 23-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 23-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №22 (ШИНЭ)
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ГЕРМАНЫ ШИГШЭЭ (ШИНЭ)
  • 21:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 23-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 2
  • 23:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ГЕРМАНЫ ШИГШЭЭ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    SPORT MAX №22
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1816 (ШИНЭ)
  • 10:00
    MICHAEL JORDAN 'ABOVE AND BEYOND' БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-МАЛЬДИНИ
  • 11:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1713 (ШИНЭ)
  • 12:00
    УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК ДАШТ-2014
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 23-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ЮТА-САКРАМЕНТО NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1816
  • 19:30
    WARRIORS GROUND БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №12
  • 21:00
    PL WORLD №22 (ШИНЭ)
  • 21:30
    MAGIC 50 БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN 960

SPS Спорт

  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 23-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    NBA GAME TIME 1816
  • 10:30
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 13:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ - МАН.СИТИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ЮТА - САКРАМЕНТО NBA 2017-2018
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-1
  • 18:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-БРАЗИЛЫН ШИГШЭЭ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-2
  • 20:00
    PL WORLD №22
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ГЕРМАНЫ ШИГШЭЭ (ШИНЭ)
  • 21:30
    NBA GAME TIME 1817
  • 22:00
    ИНДИАНА - ПОРТЛЕНД NBA 2017-2018
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "'#MadeInMongolia: Солонго нүдний эмнэлэг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Утаагүй Улаанбаатар форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2017
  • 12:20
    ONEFC АСКРЕН-АОКИ
  • 15:00
    ЖУДО WORLD MASTERS ӨДӨР 1
  • 17:30
    ЖУДО WORLD MASTERS ӨДӨР 2
  • 19:40
    Ж.СТИФЕНС-ЧОЙ ДҮ ХО UFC FIGHТ NIGHT
  • 22:10
    ULTIMATE FIGHTER 11
  • 23:00
    ЖУДО (ШУУД) ТУНИСИЙН ГРАН ПРИ ӨДӨР 1

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    Кино бүтсэн түүх
  • 11:00
    Кинон дунд
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Дурсамжид төгсгөл үгүй МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Энхтайваны өргөн чөлөө шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Кинон дунд
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 00:00
    “Show time”
  • 03:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Made in Mongolia
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 15
  • 09:05
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 7-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 2-р анги
  • 12:05
    "Нууцлаг ой" ОАК 15-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 32-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №7
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №47
  • 15:50
    "Орилоон" уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 3-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 22:20
    "Дайчин гүнж" ОАК 33-р анги
  • 23:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 3-р анги
  • 00:35
    "Нууцлаг ой" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 02:05
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 02:00
    ДЭТРОЙТ - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 04:00
    ЮТА - САКРАМЕНТО NBA 2017-2018
  • 06:00
    ФИНИКС - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 08:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 10:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №12
  • 11:00
    ИНДИАНА - ПОРТЛАНД (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 13:30
    РЭД АУЭРБАХ: БАРИМТАТ КИНО
  • 13:55
    PRODUCTION TIME
  • 14:00
    NBA CLASSIC GAMES 1996 ЮТА - ПОРТЛАНД
  • 16:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1713
  • 16:30
    МАЙАМИ - ЧИКАГО NBA 2017-2018
  • 18:30
    РЭД АУЭРБАХ: БАРИМТАТ КИНО
  • 18:55
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №12
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1817
  • 20:30
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 22:30
    ИНДИАНА - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:25
    Спортын мэдээ
  • 09:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Зарын цаг
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /163/
  • 19:50
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 21:45
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /10/
  • 23:15
    Зарын цаг
  • 23:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:30
    "Хайрын рекорд" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 11-р анги
  • 09:50
    Таны цаг
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Нууцлагдсан босс” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 12:00
    “Ронал ба зэрлэгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    Элэгний эм
  • 14:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 14:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 15:00
    “Хөгжилтэй тойрог” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Элэгний эм
  • 16:00
    “Төгсгөл” МУСК
  • 17:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Бямбасүрэн/
  • 19:00
    “Эхнэр төрлөө” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хамтдаа урлая
  • 20:00
    Карбинорад илбэдүүлсэн нь
  • 20:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 12-р анги
  • 21:50
    Таны цаг
  • 22:00
    “Төгсгөл” МУСК
  • 23:40
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 23:50
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги