МҮОНТ

  • 07:00
    Монголын Үндэсний олон нийтийн Телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Бидний дуртай кино: “Ромд өнгөрүүлсэн гэрэлт өдрүүд” уран сайхны кино
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Бидний дуртай кино: “Ромд өнгөрүүлсэн гэрэлт өдрүүд” уран сайхны киноны үргэлжлэл
  • 11:20
    “Алтанзул-2016” наадмын 2-р шатны шалгаруулалт
  • 12:20
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг: Сувилахуйн тусламж үйлчилгээ
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    “Нийтийн шилдэг 10” дууны албан ёсны жагсаалт /давталт/
  • 13:55
    “Ромео Жульетта” ЕБС-ын сурагчдын жүжгийн улсын уралдаанаас
  • 15:55
    MNB энэ долоо хоногт
  • 16:00
    “Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №5
  • 16:20
    “Амьдралын жор”
  • 16:50
    “Гэгээн үдэш” Билгүүн номч Б.Ринчен
  • 18:10
    Цаг агаар
  • 18:20
    Соно студи: Найзууд цувралаас
  • 18:40
    “Галакси” үзүүлж байна
  • 18:45
    “Амжилтын гараа” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Миний амьдрал: “Амьдралын мөр” малчин Д.Пүрэв
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:05
    Хариулахгүй ч байж болно. Эдийн засагч, улс төр судлаач С.Боргил
  • 20:45
    "Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд" цуврал №6
  • 21:10
    "Бат хүлэг-ид хав, эр зориг" баримтат кино
  • 22:35
    “Шин Тоцүкавагийн түүх” уран сайхны кино 6-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 37-48р анги
  • 13:30
    Аяллын дурсамж
  • 14:00
    Энэ миний амьдрал Өмнөговь аймгийн Засаг дарга Б.Бадраа
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Гэгээн муза-2016 Шагнал гардуулах ёслолын ажиллагааг УДЭТеатраас шууд дамжуулна
  • 19:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Universe – Best Songs 2016
  • 22:30
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 23:30
    Гоёлын даашинз Монголын уран сайхны кино
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:40
    зарын цаг
  • 07:50
    өнөөдөр
  • 08:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    алтан боломж
  • 10:00
    "уулзах цаг" н.гантөмөр нийслэлийн засаг даргын орлогч
  • 10:40
    нийслэлийн ждү эрхлэгчдийн iii зөвөлгөөн-2016 /давталт/
  • 10:55
    сайн мэдээ
  • 11:00
    зарын цаг
  • 11:10
    сэдэв /давталт/
  • 11:30
    "хатагтай антуан" оак / 5-р анги/
  • 13:00
    "зорилго"
  • 13:40
    biz house
  • 14:20
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 14:30
    "амжилт" б.батзориг /ххаа-н дэд сайд асан/ давталт
  • 15:40
    u-art үзүүлж байна
  • 16:00
    "дораэмон" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "25 энэ долоо хоногт"
  • 17:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага /давталт/
  • 17:30
    зарын цаг
  • 17:40
    дуусдаггүй яриа /давталт/
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    баярлалаа
  • 20:10
    "амжилт" м.ичинноров /хүний эрхийн хуульч/
  • 21:30
    гоё тараг
  • 21:40
    "ам нээвэл" м.оюунчимэг /сэтгүүлч, тоймч/
  • 22:40
    ардчиллаа аваръя
  • 23:00
    "виль-мари" уск
  • 00:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:25
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    "у" хӨтӨлбӨр
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "бямба гарагийн ярилцлага"
  • 12:45
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "ээж" оакино 46-р анги
  • 14:20
    "дэлхийн цирк монголд - 2016"
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:00
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 18:35
    "ээж" оакино 47-р анги
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "амжилтын төлөө" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу тусгай дугаар
  • 00:00
    "хайр ба мөнгө" оакино 12-р анги
  • 01:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 01:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:50
    “Business maximum”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 16-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Лоолойгийн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 12:00
    “Хүүхдийн төлөө бүтээлч үйлсийн аян” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ”Оддын чимээ” энтертаймэнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Мод таръя” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ялагдаагүй амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Үнэ цэнэ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Архангай аймгийн урд бүсийн хурдан морины уралдаан /Хотон сумаас бэлтгэв/ /давталт/
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үлгэрийн цаг
  • 21:10
    “Business maximum 88”
  • 21:25
    “Цагдаа эмэгтэй ” олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 22:30
    Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 2-р шат /давталт
  • 23:20
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:20
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    “Амьдрах урлаг” иогийн дасгал соён гэрээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 07:50
    “Yes” зарын цаг
  • 08:00
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    " Хандгайн цаг " хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Хөгжилд хүрэх зам” Үндэсний аж үйлдвэрлэлийн зөвлөл үзүүлж байна
  • 10:10
    “Нээлттэй хүн”
  • 10:50
    “Yes” зарын цаг
  • 11:00
    “JCI- 20 жил” үзүүлж байна
  • 11:30
    “Рагуса тур” аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Брайн капитал” эдийн засгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Дэлхийн цирк монголд”
  • 14:40
    “Yes” зарын цаг
  • 14:50
    “Танхилын цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Yes” зарын цаг
  • 16:00
    “Мэдээллийн туслагч” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Миний монголын өв соёл
  • 17:20
    “Yes” зарын цаг
  • 17:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Дэгжин” теле сэтгүүл
  • 18:40
    БНСУ-ын Вельсийн нэрэмжит эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    “Титэм” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    “Үнэнийг өөрөөс нь” ярилцлагын цаг
  • 22:10
    “ Омарын эрэлд “ МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Танил хүн " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Гайхамшигт морь" баримтат кино
  • 16:00
    "Аqua fitness" үзүүлж байна
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Сайн мэдээ
  • 17:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Зууны эмэгтэйчүүд үзүүлж байна/
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "11 Шийдэл" хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    "Тоp sport" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Суртлын бригад" 1-р анги УСК

C1

  • 07:00
    "Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо" МУСК
  • 09:00
    Баярлалаа
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    "Эерэг өнгө" хөтөлбөр
  • 10:50
    "Day time" арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    "Үндэсний Лоттерей" тохирлын давталт
  • 12:00
    Бяцхан худалчууд ОАК 130,131,132,133,134-р анги
  • 16:00
    "ЖУДО " Баку их дуулга тойм
  • 17:00
    Цензургүй яриа
  • 18:30
    Т-Цаг
  • 19:30
    Баярлалаа
  • 20:00
    "Сүнсний эрэлд" УСК
  • 22:00
    ЖУДО: "Баку" их дуулга шууд
  • 00:00
    Баярлалаа
  • 00:30
    Сүнсний эрэлд УСК

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “арлын гүнж барби” хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    “little miss world 2015”- 16,17 шоу
  • 11:45
    цаг агаар
  • 11:50
    хошин дэлгэц
  • 12:20
    “таны цаг” худалдааны нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаар, зурхай
  • 13:00
    “аз жаргалтай өдөр” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    стилист шоу-1,2
  • 15:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 16:00
    “шинэ зуун” бизнес хөтөлбөр
  • 16:20
    цаг агаар, зурхай
  • 16:30
    “ранетки” 2: 34-38 оак
  • 20:30
    медальтан- дамирангийн норжмаа
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 22:00
    “бээжингээс ирсэн бие хамгаалагч” уск

NTV

  • 07:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 08:40
    Хүүхдийн кино
  • 09:30
    "Нар, сар, од" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:55
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн тоглолт /шууд/
  • 14:00
    “Анагаах увдис”
  • 14:05
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:55
    “Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн тоглолт /шууд/
  • 17:10
    “Урлагийн гудамж” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Нар сар од” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Алтан мутар” эмнэлэг үзүүлж байна
  • 19:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц
  • 19:30
    “Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “МИАТ ба Доуртмунд” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Бундеслига” / “Байерн Мюнхен”-“Боруссия Мюнхенгладбах”/
  • 00:30
    “Үхлийн симфони” Монголын уран сайхны кино
  • 02:20
    “Нийслэл хөтөч”

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 1-2-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Урагшаа Титануудаа" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 3-4-р анги
  • 08:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг үргэлжлэл
  • 11:30
    Өнөр бүл өнөө цагт киноны ард
  • 11:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 7-р анги
  • 13:25
    "Мөрдөгч" ОАК 37-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Мөрдөгч" ОАК 38-р анги
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Рекламны блок
  • 18:55
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 8-р анги
  • 20:40
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 22:20
    "Кино үзэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Жон Кью" УСК /John Q/
  • 01:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:10
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Торора" хүүхэлдэйн кино 54-58-р анги
  • 07:50
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Мако аралын лусын дагинaс" ОАК 1-р бүлэг 1-5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 8-р анги
  • 11:20
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөрдөгч" ОАК төгсгөлийн 39,40-р анги
  • 13:45
    "Яг түүн шиг" шоу танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Цаг өөр болжээ" "Мөрөөдлийн театр" хамтлагийн хошин шоу тоглолт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний охин Ким Са-вол " ОАК 9-р анги
  • 19:50
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг санал хураалт
  • 21:50
    "Кино үзэх цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг санал хураалт
  • 22:25
    Help төв: Сингапурт сурцгаая
  • 22:30
    "Нүгэлт хот" УСК / Sin City/

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Зар мэдээ
  • 08:50
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Бизнес аялал /давталт/
  • 13:30
    “Хэнтий аймгийн хойд бзс-2016” Дадал сумаас бэлтгэв.
  • 15:00
    Зар мэдээ
  • 15:10
    Бизнес хором
  • 15:50
    “Тоглоомын тойрог” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Амин хайртай Монгол минь” кино,Концерт
  • 17:50
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Зар мэдээ
  • 18:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:10
    “Хүмүүс байр суурь” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 21:00
    ”Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “1 2 3 метро” УСК
  • 00:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" 178-р хэсэг
  • 06:30
    "Шидэт охин Сабринагийн нууц" хүүхэлдэйн кино 23-26-р анги, "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:20
    Сайхан түүхүүд
  • 09:00
    "Өнөө өглөө"
  • 12:00
    Би хэн бэ?
  • 13:00
    "Яагаад?" 19-р хэсэг
  • 13:30
    "Америкчууд" ОАК /season-3/ 10,11-р анги,
  • 15:00
    "Хөрөнгө оруулагч үндэстэн" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Сайхан түүхүүд
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    Баримтат кино
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-6/ 7-р анги
  • 17:30
    "Өөрчлөлт баримтат кино" /season-4/ 23-р анги
  • 18:00
    Ардын буйдан шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    "Миний дурлалын бурхан" ОАК 7-р анги
  • 20:50
    "Сингапурт сурцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хатагтай Браун" УСК
  • 00:00
    Би хэн бэ?

ETV HD

  • 06:00
    мөнх монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "найзуудаа наашаа суугаарай" хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:00
    амралтын өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    bisiness time
  • 10:30
    “нууцлаг хот ” оак 25-р анги.
  • 11:10
    амьдрал сайхан зорилтот нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “ub auto center “ зөвлөж байна шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    өдрийн хөтөлбөр
  • 13:30
    “хөгжлийн замаар ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 14:20
    “ дуулах өдөр” дуун цэнгүүн
  • 15:00
    ирээдүй түмэн 2015
  • 16:30
    "баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" төсөл хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 16:50
    “талх чихэр” ххк үзүүлж байна
  • 17:00
    “тод мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    bisiness time
  • 18:00
    “хөгжлийн замаар ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:25
    “амьдрал сайхан” зорилтот нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 18:50
    “мөрөөдөл зуслантай танилцацгаая” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “энэ сэдэв - оюу-толгой” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    бакугийн их дуулга /шууд дамжуулна /
  • 23:00
    “open house” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “30 минут хүрэхгүй хугацаанд ” уск
  • 01:30
    “дуулах өдөр” дуун цэнгүүн
  • 02:30
    эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time
  • 08:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:00
    ТВ шоп-1
  • 09:15
    Мusic time
  • 09:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 10:00
    ТВ шоп-2
  • 10:15
    “Монгол гайхамшиг” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ТВ шоп-3
  • 12:15
    “Солонго” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    ТВ шоп-1
  • 13:15
    Ирээдүйн эзэд:
  • 14:00
    ТВ шоп-2
  • 14:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 6-р анги
  • 15:05
    ТВ шоп-3
  • 15:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 15:40
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    “Aqua fitness” цуврал хичээл
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    ТВ шоп-1
  • 20:15
    Хүн чанар
  • 21:00
    ТВ шоп-2
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр: Дуучин, МУСТА Г.Чинболор
  • 22:00
    ТВ шоп-3
  • 22:15
    “Хуанжу гэг-2” ОАК 7-р анги
  • 23:05
    Мusic time
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Чөлөөлөлт Уран сайхны кино 5-р анги
  • 08:30
    Дэлхийн хот Улаанбаатар "Замын хөдөлгөөний соёл"
  • 09:10
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 10:50
    Цаг үе, үзэл бодол нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Монголын их урам ХБНГУ-аас бэлтгэв
  • 12:20
    "Ухаарахуй" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    JCI Mongolia 20 жил
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мэргэн буудагчид Оросын олон ангит кино 1,2,3-р анги
  • 17:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Малчин нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эргэх цаг тойм
  • 19:30
    Аяллын тойрог
  • 20:20
    Үлгэрч өвөө, эмээ - Зорилтот төсөл
  • 21:10
    Эргэх цаг тойм
  • 21:40
    Нутгийн аялгуу - Нийтийн дууны хит парад
  • 22:10
    Тулаанд зөвхөн шонхрууд ниснэ Уран сайхны кино
  • 23:50
    Зөв сонголт бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Өрнийн зурхай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хүүхэлдэйн кино”
  • 08:10
    “Ухамсарт амьдралын харгуй” танин мэдэхүйн цуврал хичээл
  • 09:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 5-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат /давталт/
  • 11:00
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 5-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 137,138-р анги /давталт /
  • 15:30
    "Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    “Сиэтлын тулаан” баримтат кино
  • 16:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    "Сайн багшийн сайн шавь” хүүхдийн зорилтот реалити цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Нийгмийн хариуцлага” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Цасан хүн” Солонгосын олон ангит УСК 6-р анги
  • 19:00
    “Plus” entertainment news
  • 19:10
    ТВ зууч
  • 19:20
    Цэргийн сургууль “Кремлийн сонсогчид” Оросын олон ангит УСК 139,140-р анги
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг”
  • 21:10
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 22:00
    “Нууц материалууд” Америкийн олон ангит УСК 6-р анги
  • 23:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" орйн бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

NBS

  • 08:00
    Эфир нээнэ.
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 09:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 10:00
    "Интер Шарам Салон Интерасюьтиколс"-үзүүлж байна /Давталт/
  • 10:30
    Бизнесийн амжилт /Давталт/
  • 11:00
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 11:30
    Бизнес аялал /Давталт/
  • 12:00
    Зөнч эмэгтэй ОАК 75-р анги /Давталт/
  • 12:50
    Хариуцлагатай лавлах 1927 зарын цаг
  • 13:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Эфир завсарлага
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    100 асуулт 100 хариулт
  • 18:30
    Бизнесийн амжилт
  • 19:00
    NBS NEWS Оройн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнесс аялал
  • 21:00
    NBS NEWS Үндсэн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эрүүл Монгол Иргэн" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зөнч эмэгтэй ОАК 76-р анги
  • 23:10
    NBS NEWS Онцлох мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

MovieBox

  • 09:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (13-17-р анги)
  • 13:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Гурван хаан (Three Kings)"УСК
  • 15:55
    "Гран Торино (Gran Torino)" УСК
  • 18:00
    "Moviebox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК 3-р анги
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (18-р анги)
  • 20:30
    "Атааран ба гоо бүсгүй" ОАК (15-р анги)
  • 21:30
    "Харанхуйн ертөнц (Тёмный мир: Равновесие)" УСК
  • 23:35
    "Хайрын эрэлд" МОАК 3-р анги
  • 00:35
    "BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг ( Жүжигчин Sigourney Weaver )
  • 01:05
    "Остин Алли хоёр" ОАК ( I.19-II.9-р анги)
  • 04:55
    "Атааран ба гоо бүсгүй" ОАК (15-р анги)
  • 05:35
    "Харанхуйн ертөнц (Тёмный мир: Равновесие)" УСК
  • 07:10
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (16-18-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "хоёр тавилан" оауск 68-р анги
  • 09:40
    орон орны хоол
  • 10:00
    тв gps
  • 10:30
    nba today
  • 11:00
    хошин шог
  • 11:40
    тв gps
  • 12:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:50
    ардын дуунууд
  • 13:40
    зарын цаг
  • 14:00
    концерт
  • 16:00
    монгол малчин
  • 17:00
    one championship - холимог тулаан
  • 18:20
    хошин шог
  • 19:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хоёр тавилан" оауск 69-р анги
  • 20:40
    тв gps
  • 21:00
    гранд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "хоёр тавилан" оауск 69-р анги
  • 22:40
    хошин шог
  • 23:00
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 08:50
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 08:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 09:15
    "Номчийн Өртөө" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бага үд" хөтөлбөр
  • 11:30
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 12:15
    "Их түүхийн жим" т/м нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Товч толь
  • 13:10
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 13:15
    Баримтат
  • 14:00
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр-Цистит
  • 14:20
    ТВ хичээл
  • 14:50
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК
  • 17:20
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Рагуса Тур" аялал т/м нэвтрүүлэг
  • 18:30
    ТВ хичээл
  • 18:45
    "Оллоо цаг агаарын мэдээ"
  • 18:50
    "Авто News" танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:10
    "Монголчууд" т/м нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Их түүхийн жим" т/м нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Та үүнийг мэдэх үү танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Товч толь
  • 22:00
    Цахим ертөнцийн чимээ нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Инээдмийн" кино сар

Royal HD

  • 06:00
    Эфир эхлэл
  • 06:05
    Улаанбаатарын мэдээ
  • 06:45
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 06:55
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Нийгмийн хөгжилд-Өглөө хөтөлбөр
  • 10:25
    TV өмгөөлөгч нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг"
  • 13:30
    "Супер студент" төсөл V
  • 14:30
    ИЗОУИС-ийн бага олимп
  • 14:55
    "ТV хичээл нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "TV хичээл" нэвтрүүлэг"
  • 16:25
    Бизнес эрхлэгч танд нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:57
    "Их хаад" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол гангараа" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    100 асуулт 100 хариулт нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Европын Бизнесс Ассамблей үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улаанбаатарын мэдээ тойм хөтөлбөр
  • 20:55
    "Яагаад?" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "М and M" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Боловсролын даяаршилаас хөгжлийн зүгт" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    "Үргээлэг" МУСК
  • 01:55
    Эфир төгсөв

Eagle News

  • 08:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа онцолж байна
  • 09:00
    нэмэлт цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    поп мэдээ онцолж байна шинэ дугаар
  • 10:00
    өглөөний мэнд монголчуудаа онцолж байна
  • 11:00
    дэлхийн мэдээ
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    бодит байдал
  • 12:30
    cnn африкийн зах зээл
  • 13:00
    ийглийн мэдээ шууд
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    поп мэдээ онцолж байна + бизнес мэдээ
  • 14:00
    зочны цаг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    цаг агаар
  • 15:35
    поп мэдээ онцолж байна + бизнес мэдээ
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    нэмэлт цаг
  • 17:00
    дэлхийн мэдээ
  • 17:30
    цаг агаар
  • 17:35
    hollywood express
  • 18:05
    эх сурвалж
  • 18:30
    цаг агаар
  • 18:35
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    бүрэн зураглал
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    эх сурвалж
  • 00:00
    цаг агаар

Eco Channel

  • 08:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 08:30
    Эко дэлгэц
  • 09:00
    "Огги ба түүний хөршүүд"
  • 09:30
    Эко дэлгэц
  • 09:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 10:00
    "10-17 дугаарын хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Огги ба түүний хөршүүд"
  • 12:30
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 13:30
    Эко дэлгэц
  • 13:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 14:00
    "ШБОС" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эко дэлгэц
  • 14:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 16:00
    "Сэдэв" ногоон хөтөлбөр
  • 16:30
    "Шинэ зуун" арилжааны цаг
  • 16:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 17:00
    "Сайн охин" ОАК 1р анги /давталт/
  • 17:30
    Эко дэлгэц
  • 17:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 18:00
    "Гоо сайхны нууц" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "10 хором" арилжааны цаг
  • 19:00
    "Огги ба түүний хөршүүд"
  • 19:30
    "Үнсэлт" ОАК 47р анги
  • 20:30
    "Амтат шөл" амттай шоу
  • 21:00
    "Last moment" Аврора фильм
  • 21:10
    "Ээж" Аврора фильм
  • 21:30
    "Step" Аврора фильт
  • 22:00
    "22 чат шоу" шууд
  • 23:00
    "Ленинград 46" 17,18р анги
  • 00:30
    Эко дэлгэц
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    TV10 МЭДЭЭ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Хэлэлцэе хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр
  • 12:30
    Queen secret нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 14:00
    Эрүүл амьдрах сайхан нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 15:00
    Ярилцлагын цаг
  • 15:30
    Happy mart үзүүлж байна
  • 16:00
    Европын бизнесийн Ассамблей үзүүлж байна
  • 16:30
    Интэр шарм оддын салон үзүүлж байна
  • 17:00
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Солбицол нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сонгох цаг ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Нийгмийн хариуцлага
  • 20:30
    Chance 2 chance Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Эсрэгцэл тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    “Намрын синдром” МУСК
  • 23:30
    Эсрэгцэл тойм хөтөлбөр

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино /Кокомом/
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг /цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 11:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, мишээлийн дуу, хамтдаа сурцгаая/
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино /Mini ninja/
  • 11:30
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ/№4/
  • 12:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино /Супер далавчнууд/
  • 12:35
    ЭНЭ ЮУ ВЭ?
  • 12:45
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 13:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Хүүхэлдэйн кино /Мүнгэ онгоцны буудал/
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино /Миний найз Үү би/
  • 15:00
    Өдрийн мэнд /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, бид ийм эрхтэй, хүүхдийн дуу/
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар, Ертөнцийн 3, Сониуч Бонгын аялал/
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино /Лунтик/
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / shaun the sheep /
  • 18:00
    Мишээлийн цаг /Цаг хэд болж байна, Мишээлийн дуу, Хамтдаа сурцгаая/
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    БОНГЫН АДАЛ ЯВДАЛ /№4/
  • 19:00
    Можухын цаг /Цаг хэд болж байна, цаг агаар, Можухын шүлэг/
  • 19:10
    ЭЭЖТЭЙГЭЭ ХАМТ
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд /
  • 19:50
    Багачуудын урлан
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг /Цаг хэд болж байна, 100 баримт, ХЗНТоль /
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Mini ninja /
  • 20:50
    Үлгэрийн цаг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд /Цаг хэд болж байна, Цаг агаар/
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mass TV

  • 06:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 06:10
    “Хөгжлийн нүүдэл цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 07:15
    “Амьдрах сайхан”зорилтот нэвтрүүлэг 1.2
  • 07:45
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 08:55
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 09:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 09:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “ Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг 1,2
  • 11:15
    Шилдэг бүтээл
  • 11:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 11:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 11:45
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Амьдралын батлагаа” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 13:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 13:45
    “Хөгжлийн нүүдэл хийх цаг дор” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Зуун чухал сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 15:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд /
  • 15:45
    “Улсын их хурлын цаг ” нэвтрүүлэг
  • 16:15
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    “Эрдэнэтийг дагасан үйлдвэржилт” нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 17:30
    Зар мэдээллийн хөтөлбөр / шууд/
  • 17:45
    “Шинэ Монгол иргэн” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    “Амьдралын батлагаа” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Амьдрах сайхан” нэвтрүүлэг 1,2
  • 19:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 20:15
    “ Кантон-2016” Үйлдвэрлэгчдийн тоног төхөөрөмжийн үзэсгэлэн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 21:15
    “Эдийн засгийн урсгал” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК
  • 22:05
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Мөнгөний өнгө” уран сайхны кино
  • 00:30
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг Тайширын гол ХХК

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Сүлд” хөтөлбөр
  • 08:15
    Явлаа ,ирлээ
  • 08:40
    Мэдлэг инноваци баялаг
  • 09:00
    Өнөөдрийн сэдэв /давталт/
  • 09:30
    “ Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 5
  • 10:00
    Төл таван эрдэнэ / Сүхбаатар аймгаас бэлтгэв/
  • 10:30
    “Ярилцъя” цаг үе, үйл явдал, тойм тайлбар
  • 11:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:20
    MNB Сэтгэлийн үндэс
  • 12:40
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 12:50
    Эх сурвалжийн мөрөөр....
  • 13:20
    МХБХ-ны ”Хүрхрээ” үндэсний дээд лигийн сугалаа / сурвалжлага/
  • 13:40
    Ногоон хөгжил / Кадастр ба баталгаажуулалт/
  • 14:10
    Амрыг эрье
  • 14:40
    “Эрх зүйн хөтөч” теле сэтгүүл
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 16:10
    “Шим ертөнц” байгал, экологи танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Спорт таны амралтанд
  • 17:40
    “Нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    РИО- 2016
  • 19:30
    “Хөгжилд тэмүүлсэн он жилүүд” цуврал нэвтрүүлэг № 6
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Явуулын студи
  • 21:55
    Төл таван эрдэнэ /Дорнод аймаг/
  • 22:25
    Аян замын тэмдэглэл /БНХАУ-аас бэлтгэв/
  • 22:45
    Спортын онцлох зочин
  • 23:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    Техникийн үзлэг
  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Ярилцах цаг
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:50
    Шуурхай зар
  • 11:00
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 1-3 анги
  • 14:00
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 14:10
    Дэлхийн хамгийн баян хотууд - Сингапур
  • 14:40
    Шуурхай зар
  • 14:50
    Үл хөдлөх хөрөнгө
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Дүрэмгүй тоглоом" ОАУСК 4-5 анги
  • 17:30
    "Jargal De Facto" ярилцлага
  • 18:00
    Пирс Морган Шанхайд
  • 19:00
    "Сүүтэй бурхад" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    46 жилийн жирэмслэлт
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гадаад мэдээ
  • 21:50
    Шуурхай зар
  • 22:00
    "Төрөлхийн уралдаанч" УСК
  • 23:40
    Шуурхай зар
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 09:10
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:00
    “Солонгосын гайхамшиг Чежү арлаар” аян замын тэмдэглэл
  • 11:40
    “Ард Аюушын амьдрал, эрх чөлөөний төлөөх тэмцэл” лекц
  • 14:10
    “Инженерийн зоримог шийдлүүд” танин мэдэхүйн цуврал 17
  • 15:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 26
  • 15:40
    “Англи үгсийг тогтоох монгол сэтгэхүй” цуврал 10
  • 16:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 16:40
    “Ирвэсийг эрхлүүлэхийн учир” нэвтрүүлэг. 5,6
  • 17:25
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 17:30
    “Оранж дүүргийнхэн” УСК 92-р анги
  • 18:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №11
  • 20:00
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Од” уран сайхны кино
  • 23:40
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

Like TV

  • 08:00
    эхлэл
  • 08:10
    өглөөний дасгал
  • 08:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 08:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 09:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр
  • 11:30
    гэрэлт амьдрал нөхөн үржихүйн эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 12:30
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    вакцин ток шоу
  • 14:00
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 14:30
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /цистит/
  • 14:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 15:00
    tele medicine эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    өнөөдөр өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    sale time арилжааны хөтөлбөр
  • 18:00
    sciene news шинжлэх ухааны мэдээ
  • 18:20
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 18:30
    like appetite хоолны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    наймаалцах уу шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    жолооны ард өндөр өсгийт нэвтрүүлэг
  • 20:45
    тоон телевиз нэвтрүүлэг
  • 21:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    оршихуйн ертөнц хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    муск
  • 23:50
    эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 00:00
    цаг үе – эрүүл мэнд мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:30
    эфир завсарлага

SPS Prime

  • 09:00
    bpl тойм 36 дугаар тойрог
  • 10:30
    bpl 36 тойрог свонси-ливерпүүл
  • 12:20
    bpl 36 тойрог ман.юнайтед-лестэр
  • 14:15
    bpl 36 тойрог саутхэмптон-ман.сити
  • 16:10
    bpl 36 тойрог вест бромвич-вест хэм
  • 18:05
    bpl 36 тойрог арсенал-норвич
  • 20:00
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 20:40
    bpl 37 тойрог норвич-ман.юнайтед (шууд)
  • 22:55
    bpl 37 тойрог вест хэм-свонси (шууд)
  • 01:25
    bpl 37 тойрог лестэр-эвертон (шууд)
  • 03:25
    sps prime

SPS-Plus

  • 09:00
    "the hurricane" уск
  • 11:25
    "into the mind" уск
  • 12:50
    "chariots of fire"уск
  • 14:55
    "ronaldo" баримтат кино
  • 16:25
    "come fly with me" баримтат кино
  • 17:10
    "air time" баримтат кино
  • 17:55
    "jerry maguire" уск
  • 20:10
    "rising from the ashes" уск
  • 21:35
    "the two escobar" уск
  • 23:00
    bpl 37 тойрог сандерлэнд-челси (шууд)
  • 01:00
    sps plus

SPS World

  • 09:00
    nba плэйофф 2-р шат
  • 11:30
    sprite nba highlights (давталт)
  • 11:40
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    аваргуудын лиг,европа лиг тойм
  • 12:50
    ганцхан бөмбөг -talk show
  • 13:50
    ногоон талбайн панз
  • 14:20
    чөлөөт бөх-олимпийн эрхийн тэмцээн-2 (улаанбаатар)
  • 14:50
    pl world
  • 15:20
    ганган гоол
  • 15:50
    nhl week&
  • 16:20
    mma world
  • 17:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер-деннис бергкамп 2
  • 17:30
    the buzzer talk show (шинэ)
  • 18:30
    nba inside stuff (шинэ)
  • 19:00
    "air time" баримтат кино
  • 19:50
    sps production time
  • 20:00
    тоглолтын өмнө (шууд)
  • 20:40
    mnba плей-офф
  • 22:10
    bjj time
  • 22:30
    аваргуудын лиг,европа лиг тойм
  • 23:00
    bpl 37 тойрог кристал палас-стөүк (шууд)
  • 01:00
    sps world

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 09:30
    "Компанийн нууц" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ажил хэрэгч өглөө"
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг барилгын форум"
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мөнгөний эзэд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "#MadeInMongolia: Талх чихэр ХК" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Райны мэдэх Орос орон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Action

  • 09:00
    жүдо бөхийн баку их дуулга
  • 11:00
    mma world
  • 11:40
    чөлөөт бөх олимпийн эрхийн тэмцээн (улаанбаатар)
  • 12:10
    ufc fight night шогун-хендерсон
  • 15:10
    ufc fight night нельсон-хант
  • 17:40
    bjj time
  • 18:00
    ufc fight night диллашоу-круз
  • 20:00
    жүдо бөхийн баку их дуулга
  • 22:00
    жүдо бөхийн баку их дуулга (шууд)
  • 00:30
    sps action

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Зураг түүх өгүүлнэ
  • 10:30
    +19 нэвтрүүлэг давталт
  • 11:00
    Сүлд хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    Спорт дууны түүх
  • 12:30
    Монголын гэгээ
  • 13:30
    Мэргэжилтнүүд ярьж байна
  • 14:00
    Цэргийн баярын бөх-2016
  • 17:00
    Би уран бүтээлч Төмөрбат
  • 18:00
    Миний монгол
  • 19:00
    Төв аймгийн хойд бүсийн уралдаан
  • 20:00
    Дэлхийн өндөр чансаа
  • 20:30
    Сүлд мэдээний тойм
  • 21:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хөгжлийн тухай ярилцъя нэвтрүүлэг Булган аймаг
  • 22:00
    Дайны тухай өгүүллэгүүд МУСК
  • 23:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлав

OTV

  • 08:00
    “Ийм нэгэн дурлал - 1” МУСК
  • 10:00
    O News
  • 11:00
    Ус дээшээ урсдаг МУСК 28-р анги
  • 12:00
    “Гэгээн муза-13” Олон улсын театрын наадмын улаан хивсний ёслол /шууд/
  • 17:00
    А тогооч
  • 18:00
    Кинон дунд
  • 19:00
    O music
  • 20:00
    Үнэн худлын дэнс
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Үргээлэг - 1“ МУСК
  • 00:00
    O news
  • 01:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Үлгэрийн цаг
  • 12:15
    Mind Tech үзүүлж байна
  • 12:30
    Баянхонгор аймгаас Нутгийн эрхэм хүн
  • 14:00
    Төв аймаг Батсүмбэр сум Үдлэг 4-р багийн Бярууны боцоот уралдаан
  • 16:00
    Говьсүмбэр аймаг Шивээговь сумаас Бизнес эрхлэгчдийн зөвлөгөөн
  • 16:30
    Нийгмийн хариуцлага
  • 17:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 18:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 19:30
    Малын эмчилгээ-Эрүүл мэнд
  • 20:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 13
  • 20:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 14
  • 21:00
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 15
  • 21:30
    Туслах малчин зорилтот тв төсөл 16
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Төв аймаг Батсүмбэр сум Үдлэг 4-р багийн Бярууны боцоот уралдаан
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Захаар сонин юу байна?
  • 04:00
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 14 /
  • 04:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

SMART 4K - Туршилт

  • 09:00
    Адал явдлын цаг
  • 09:30
    "Дарангуйлагч" ОАУСК 2-р анги
  • 10:15
    "Шилэн мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 11:00
    Ухаалаг хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Монгол зоог" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Смарт теле сэтгүүл / давталт/
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Шилэн мэдээ
  • 15:10
    Инээцгээе
  • 15:20
    100 асуулт 100 хариулт
  • 16:58
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:28
    Улаанбаатар хотын хөшөө дурсгалууд
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:30
    Молор-Эрдэнэ /лекц/
  • 18:50
    Инээцгээе
  • 19:10
    Алт мөнгөний анагаах увидас
  • 19:30
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 20:10
    "Мааз" ток шоу
  • 20:50
    "Дуулиант гэмт хэргүүд " Баримтат кино
  • 21:30
    Баясгалантай дэлхий эмнэлэг
  • 21:50
    Амрах агшин
  • 22:00
    "Найз"МУСК
  • 23:35
    7 хоногийн онцлох сэдэв
  • 00:15
    "Найз"МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана /Сайхан амраарай /

Парламент ТВ

  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 11:30
    Эфир завсарлага
  • 19:00
    УИХ-ын энэ 7 хоногт
  • 19:30
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 21:30
    Бид хуулиа мэддэг үү
  • 22:00
    УИХ-ын чуулганы тойм
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Play

  • 09:00
    nba плэйофф 2-р шат
  • 11:30
    nba плэйофф 2-р шат
  • 14:00
    nba плэйофф 2-р шат game 2 (давталт)
  • 16:30
    michael jordan 'air time' баримтат кино
  • 17:20
    production time
  • 17:30
    the buzzer talk show (шинэ)
  • 18:30
    nba inside stuff (шинэ)
  • 19:00
    nba плэйофф 2-р шат game 2 (давталт)
  • 21:30
    nba плэйофф 2-р шат game 2 (давталт)
  • 00:00
    sps play

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Дамбо" хүүхэлдэйн кино
  • 10:03
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 10:33
    "Making the movie" Нэвтрүүлэг /Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө МУСК /
  • 10:53
    Зураглал
  • 11:00
    "Бурхад галзуурсан байх" 2-р анги УСК
  • 12:40
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Монгол толгой" 9-р хэсэг нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "BOX OFFCE" кино нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Coming soon" кино танилцуулга
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    "Шулмын сүүлчийн анчин" УСК
  • 16:48
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Лило ба Стич хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:23
    "Show case" Энтертайнмент мэдээ
  • 18:53
    Зураглал
  • 19:00
    "Шотландын сүүлчийн эзэн хаан" УСК
  • 21:00
    "Амралт" УСК
  • 22:40
    Тоон телевиз үзүүлж байна....
  • 22:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    "Сайн эрс" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 77
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    'Гэрэлд'' ток шоу 26
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    'Хуучин гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 08
  • 19:30
    'Шинэ гэрээгээр аялах нь'' библийн нэвтрүүлэг 08
  • 20:30
    'Гэрэлт'' мэдээ 167
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Ривка'' Казак хэлээр уран сайхны кино 10

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг /Тайвань орноор №4/
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Нэгэн бүсгүйн түүх" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 09:10
    "Зочид буудлын эзэн" ОАК 1-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1988" ОАК 19-р анги
  • 12:00
    "Худалдаачин"ОАК 12-р анги
  • 13:00
    Хятад хэлний хичээл /Анхан, дунд №13,14,15/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 17:30
    "Урхидалт" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Зочид буудлын эзэн" ОАК 2-р анги
  • 20:30
    "Дурсамж 1988" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 22:25
    "Худалдаачин"ОАК 13-р анги
  • 23:30
    "Дурсамж 1988" ОАК төгсгөлийн 20-р анги

Шилдэг 3

SPS World Logo

SPS World

nba плэйофф 2-р шат

05-0709:00

AsianBox Logo

AsianBox

"Дурсамж 1988" ОАК 19-р анги

05-0710:10

SPS Play Logo

SPS Play

nba плэйофф 2-р шат

05-0709:00