МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Тайз дэлгэцийн бүтээл” баримтат кино
  • 08:00
    “Зөрлөг” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 08:40
    Жайка NHK үзүүлж байна: “Амьдралыг тэтгэгч Ширетоко хойг”
  • 09:00
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 10:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    Амьдралын жор
  • 11:50
    Тусгай Олимп үүссэн түүх
  • 12:15
    “Найзууд” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 12:30
    Сурагчдын амралтанд: “Арабелла” уран сайхны кино 11,12,13-р анги
  • 14:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 15:00
    Эхлэх цэг
  • 15:15
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” 55,56-р анги
  • 16:05
    Ариусахуйн гүмүда
  • 16:35
    16мм кино төсөл: “Монгол эмэгтэйн хөрөг”
  • 17:25
    “Манлайн баясгалан”
  • 17:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 18:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:20
    Жайка NHK үзүүлж байна: Дэлхийн өвд бүртгэгдсэн газрууд “Киото Нара”
  • 18:40
    MNB энэ 7 хоногт
  • 18:50
    Зөв Зөв /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Монгол өв соёл хөтөлбөр”
  • 22:05
    Үндэсний шилдэг 21 дууны албан ёсны жагсаалт
  • 23:05
    “Гэмт хэргийн мөрөөр” уран сайхны кино 11,12-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Дэ Жангум СОАК 4,5,6-р анги
  • 14:30
    Аяллын дурсамж
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Эрс шинэчлэл
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Нийслэлийн Засаг Даргын Тамгын газраас үзүүлж байна
  • 18:30
    Univese Best Songs-2017 Jamming with Nominjin
  • 19:00
    Мандала хотхон танилцуулж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Single ladies-2 Монголын уран сайхны кино Монголын уран сайхны кино
  • 22:50
    Сумо тойм
  • 23:20
    City night
  • 00:50
    Business news
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "амжилт" нэвтрүүлэг г.ундармаа /муста/
  • 12:20
    "шадар сайдын цаг"
  • 12:50
    зарын цаг
  • 13:00
    шинэ өдөр ярилцлага
  • 13:30
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 32-р анги
  • 14:30
    "сэрэлт-2" реалити шоу
  • 15:30
    зарын цаг
  • 15:45
    "ам нээвэл" нэвтрүүлэг з.алтай /сэтгүүлч, сгз/
  • 16:50
    зарын цаг
  • 17:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг г.бямбажаргал /дб-ийн түмэн эх чуулгын дуучин, муста/
  • 18:00
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 18:55
    golden gobi үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 33-р анги
  • 21:15
    нөгөө кинонууд . . .
  • 21:30
    "алс умард" уран сайхны кино
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:50
    "japan video topics"
  • 10:00
    "у" хӨтӨлбӨр
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    кайф нэвтрүүлэг
  • 13:05
    хүүхэд насыг хайрлая
  • 13:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:45
    "амжилтын төлөө"
  • 14:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    солонгос орноор - clwh эмнэлэг
  • 14:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:45
    "эленагийн сүүдэр" оак 64-р анги
  • 16:00
    "tvmall"
  • 16:20
    жаргалтайн дэлгэр хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 18:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:40
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 19:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:15
    "уих-ын цаг"
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 65-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    зэвүүн яриа
  • 23:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,10-р анги /давталт
  • 12:00
    “Гарц “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ТВ-9 спорт
  • 16:55
    Цаг агаар
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    Цаг агаар
  • 17:30
    “Томилолт” нэвтрүүлэг / Баянхонгор аймгаас: Их говийн тэмээд/
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Шилдэг амт” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Комментийн мөрөөр “ нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Голден говь брэнд” үзүүлж байна
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:27
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,11-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/ /
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    Нээллтэй хүн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:00
    "Хатан хаан" ОАК 7-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Нэмэх цэнэг” их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хатан хаан" ОАК 8-р анги /давталт/
  • 14:55
    "Хүүхэд нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шадар сайдын цаг"
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Утга зохиолын увдис" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    Дэлхийн тойм
  • 21:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    “Тавилан” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Шивнээ" үдшийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 00:20
    Бизнес толь
  • 00:50
    Yes зарын цаг
  • 00:55
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Хүний гараг" баримтат кино 3-р хэсэг
  • 14:00
    ТМТV-2016 нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Миний дурласан бүсгүй" теле концерт Ш.Хүрэлбаатар
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Anu music-Шинэ жилийн нэгдсэн тоглолт
  • 15:00
    "Амьтдын вант улс" хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:Глори дэлхийн цуврал
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Их хурлын цаг
  • 19:40
    Баялаг Ундраа үзүүлж байна
  • 19:45
    "Тор sport" нэвтрүүлэг: Skateboard-2016
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:20
    Баялаг Ундраа үзүүлж байна
  • 22:25
    "Бид ямар доги юм бэ? " УСК 1-р анги

C1

  • 07:00
    "Их замын тоос" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 08:30
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хуртай Цаг нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    Чонон сүрэг ОАК 6.7.8.9.10-р анги
  • 17:00
    Цензургүй Яриа нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Элбэг дээл Монголын Уран Сайхны Кино
  • 19:30
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шуугиан Уран Сайхны Кино
  • 22:00
    Нийслэл Хүү нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Car Melody Show нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Нарсан дор Уран Сайхны Кино
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “зөв өглөө”
  • 09:30
    “хоортон.” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “нууц материалууд” 6,7 оак
  • 12:20
    “сар шинэ”
  • 12:50
    “нууц материалууд” 8 оак
  • 14:10
    инээдмийн толь
  • 14:30
    “гангараа” ток шоу
  • 15:30
    “нууц материалууд” 9,10 оак
  • 17:10
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 17:40
    монгол чарт
  • 18:30
    “хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “гялбаа” теле сэтгүүл
  • 19:30
    “х35” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “их хотын хайр” уск
  • 23:35
    эфир төгсөнө

NTV

  • 07:00
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 21-24-р анги
  • 09:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.4
  • 10:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.5
  • 11:30
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 11:45
    “Пепси лиг” /”Хангарьд”-“Соёмбын барсууд”//шууд/
  • 13:45
    “Пепси лиг” /”Атлетик 220”-“Сэлэнгэпресс”//шууд/
  • 15:35
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 25-26-р анги
  • 16:55
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 17:10
    “Loriblu” үзүүлж байна
  • 17:35
    “Дурлалын магистр” Монголын уран сайхны кино
  • 19:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Бундеслига” тусгай дугаар /WORLD TOUR/
  • 22:15
    “Бундеслига” /”Вердер Бремен”-“Боруссия Дортмунд”//шууд/
  • 00:30
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    “Бундеслига” /”Лайпциг”-“Айнтрахт Франкфурт”//шууд/
  • 03:30
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.35-52-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 11-р анги
  • 11:15
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Single ladies-2" МУСК
  • 13:50
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Доктор Хэн" ОАК 9.11-12-р анги
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Шадар гурван цэрэг" ОАК 1.1-р анги
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 12-р анги
  • 20:40
    “Mongolia’s next top model” шоу нэвтрүүлэг тойм
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Кино үзэх цаг нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Холын хос" УСК
  • 00:45
    Кино миний амьдрал
  • 01:30
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Зар мэдээ
  • 08:50
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Бизнес аялал /давталт/
  • 10:15
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнес хором
  • 13:30
    “Өвөрмөц” Тоглолт 1-р хэсэг ДБЭТ-ын гоцлол дуучин Б.Гомбо-Очир
  • 14:30
    Бизнес хором
  • 15:00
    Зар мэдээ
  • 15:10
    Шаварт хөөврийн хурд-2016 1-р хэсэг
  • 16:10
    Бизнес аялал
  • 16:50
    “Зэрэг нэмэхийн өмнө” МУСК
  • 18:00
    Зар мэдээ
  • 18:10
    Бизнес хором
  • 18:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:10
    “Хүмүүс-Байр суурь” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 20:50
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 216-р хэсэг
  • 06:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 11,12,13,14,15-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW
  • 12:30
    Уулзах тавилан 2-р хэсэг
  • 13:00
    "Шидтэний шавь" УСК
  • 15:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 16:30
    M FASHION
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 6,7,8,9,10-р анги
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" 3-р хэсэг
  • 21:00
    "Муу залуус" СОАК 9-р анги
  • 22:10
    "Жигтэй баасан гараг" УСК
  • 00:10
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 06:00
    Мusic time
  • 07:00
    Концерт
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    “Монгол гайхамшиг” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    “Манайх” теле-концерт
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Шинэ бүтээл-3
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    “Чингис хаан” ОАК 14-р анги
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    ЧД-ийн Боловсролын хэлтэс: “Түншлэл” төсөл
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Хүн чанар
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    ТВ урлан
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    “Чингис хаан” ОАК 15-р анги
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Глобал удирдагч
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Хацү башё
  • 10:30
    Сэтгэлийн зурвас телекноцерт МУСТА дуучин Э.Чулуунчимэг
  • 11:00
    Ухаарахуй
  • 11:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 12:00
    Засаг - 21
  • 12:30
    Дүүлэн нис Уран сайхны кино
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 14,15,16-р анги
  • 18:20
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:20
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:50
    Аяллын тойрог
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хацү башё
  • 22:00
    Бохир ертөнц Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:10
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Таны сонголт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Аз жаргалын гоймон ” олон ангит УСК, 1,2-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Уулынханы асуудал” баримтат кино
  • 11:40
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:40
    “Би -Миний орчин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    “Бурхан багшийн айлдвар” лекц
  • 16:00
    “Манай адуу” тоглолт
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ”Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Би -Миний орчин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Аз жаргалын гоймон ” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Аз жаргалын гоймон ” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 22:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Зөв сонголт” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (II.5-III.1-р анги)
  • 12:50
    "Ганц бие долоо хоног (Hall Pass)" УСК
  • 14:40
    "Зан үйл (The Rite)" УСК
  • 16:45
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.11-р анги)
  • 17:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Jane Fonda)
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.41,42-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.12-р анги)
  • 21:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:45
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.41,42-р анги)
  • 00:45
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 01:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.12-р анги)
  • 02:20
    "Ганц бие долоо хоног (Hall Pass)" УСК
  • 04:00
    "Зан үйл (The Rite)" УСК
  • 05:55
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (III.2,3-р анги)
  • 06:40
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.38-42-р анги)
  • 08:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 23-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    эзэгтэй нарын цаг
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 29-31-р анги
  • 14:30
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - батнацаг
  • 15:30
    ээж оауск 18-21-р анги
  • 19:30
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 20:00
    ээж оауск 24-р анги
  • 21:10
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    хоёр тавилан оауск 35-р анги
  • 22:50
    хак чак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино 81-р анги
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "ЗЦА" мэдээллэж байна
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ЭОАУСК 3,4-р анги
  • 15:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 15:25
    Фото зарын цаг
  • 15:30
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 16:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 17:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино 82-р анги
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    Дэлхийг хотууд - танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 18:45
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 20:45
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ийм хайрыг юу гэх вэ?" ЭОАУСК 5,6-р анги
  • 22:20
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:30
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:40
    поп мэдээ
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    эх сурвалж
  • 12:30
    бодит байдал
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 14:00
    зочны цаг
  • 14:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 15:00
    гол өнцөг
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    эх сурвалж
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 18:00
    cnn онцолж байна
  • 18:30
    эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    бодит байдал
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    поп мэдээ
  • 21:45
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 22:00
    эх сурвалж
  • 22:30
    cnn онцолж байна
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    поп мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлана

TV10

  • 09:00
    Телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Завсарлага
  • 10:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 10:50
    "Хошин шог"
  • 11:30
    "Суман гүн" үзүүлж байна
  • 11:40
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    Эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /Ясны сийрэгжилт/
  • 13:50
    Top ten
  • 14:30
    "Музейд өнгөрүүлсэн өдөр" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүрээ панз" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    "MNBC" үзүүлж байна
  • 17:50
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 18:00
    Таны сонорт
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:15
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 20:00
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 21:55
    "Суман гүн" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 22:25
    "Эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Уран сайхны кино
  • 00:50
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Энэ юу вэ
  • 12:50
    Бяцхан бүтээлч
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Бизнесийн амжилт"
  • 10:10
    Перс Морган /Монте карло/ аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 13:00
    "Зуун чухал сэдэв" Соронзон орон
  • 14:30
    "Шинэ ном" мэдээлэл, танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бүргэд констракшн"
  • 15:40
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 16:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:00
    "Үнэгүй ажиллана 2"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Баялаг Ундраа"
  • 19:35
    "Цагийн гажуудал 6"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 20:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Үндсэн хууль цуглуулагч Л.Төр-Од
  • 11:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 11:10
    “Онгон зэрлэг хойд Америк” баримтат кино 05
  • 12:00
    “Суут зураачдын бүтээл” баримтат кино
  • 12:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 13:00
    “Түүхээ мэдэх цаг” нэвтрүүлэг 25
  • 13:35
    “Амьтны үр төл” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал 18
  • 14:00
    “Шидэт харандаа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” цуврал хичээл 20
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №226
  • 17:20
    “Капуцинаас ирсэн хүн” уран сайхны кино
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 18:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 19:00
    “Ямаранза Лхагвасүрэнгийн монгол номын уншлага” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” цуврал хичээл 21
  • 20:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 21:00
    “Цагийн сүүдэр” баримтат кино 2-р анги
  • 23:00
    “Дивашишугийн бясалгалын техник” лекц
  • 00:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl тойм 21
  • 10:00
    pl 21 эвертон-ман.сити
  • 12:00
    pl 21 лестэр-челси
  • 14:00
    pl 21 ман.юнайтед-ливерпүүл
  • 16:00
    pl 21 свонси-арсенал
  • 18:00
    pl тойм 21
  • 19:00
    sps production time
  • 19:15
    pl world теле сэтгүүл
  • 19:45
    тоглолтын өмнө 22 дугаар тойрог (шууд)
  • 20:25
    pl 22 ливерпүүл-свонси (шууд)
  • 22:25
    sps хөлбөмбөг
  • 22:55
    pl 22 стөүк-ман.юнайтед (шууд)
  • 00:55
    sps хөлбөмбөг
  • 01:25
    pl 22 ман.сити-тоттенхэм (шууд)
  • 03:25
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    уран сайхны гимнастик
  • 11:30
    триатлон-дашт (козюмел-эмэгтэй элит)
  • 13:30
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 14:00
    бадминтон индонези опен
  • 16:30
    триатлон-дашт (козюмел-эрэгтэй элит)
  • 18:30
    гольф tshwane open
  • 22:30
    netbusters теле сэтгүүл
  • 22:55
    pl 22 кристал палас-эвертон (шууд)
  • 00:55
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    pl тойм 21
  • 10:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 10:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 11:00
    nba 2016-2017 индиана -ла лэйкерс (шууд)
  • 14:00
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 23
  • 14:30
    mnba теле сэтгүүл
  • 15:00
    pl тойм 21
  • 16:00
    ганцхан бөмбөг дугаар 22
  • 17:00
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    the buzzer' ток шоу 1611 (шинэ)
  • 18:30
    nba action 2616 (шинэ)
  • 19:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1612 (давталт)
  • 19:40
    sps production time
  • 19:45
    тоглолтын өмнө 22 дугаар тойрог (шууд)
  • 20:25
    nba 2016-2017 милоуки - атланта (давталт)
  • 22:25
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 22:55
    pl 22 мидлсборо-вест хэм (шууд)
  • 00:55
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Давос 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Том сорилт, томоор сэтгэгчид" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хөтөлийн цемент шохойн үйлдвэр: Монголыг Монголчууд хөгжүүлнэ"
  • 13:10
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Давос 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "#MadeInMongolia: SDevelopment ХХК" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Том сорилт, томоор сэтгэгчид" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр: Үндэсний хөгжлийн гараа"
  • 20:10
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Давос 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 12:00
    ufc 197 ж.жонс-о.сент про
  • 14:30
    ufc fight night алмейда-гарбрандт
  • 17:30
    ufc 204 биспинг-хендерсон
  • 20:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 22:55
    pl 22 вест бромвич-сандерлэнд (шууд)
  • 00:55
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 10:30
    Маргад ордны шидтэн хүүхэлдэйн жүжиг
  • 12:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Архангай аймгийн Цэнхэр сумын мянгат малчин Л.Батцагаан
  • 13:00
    Дэлхийн шилдэг багууд-Байерн
  • 14:00
    Аялгуут соёл СОР нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Богд хайрханы хишиг барилдаан
  • 17:00
    Концерт
  • 18:30
    Шадар сайдын цаг
  • 19:00
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын Их хурд-7 уралдаан
  • 20:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Үндэсний үйлдвэрлэл үйлдвэржилтийн соёл нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Нандин эрдэнэ МУСК
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 09:00
    “Үлгэрийн хайр” МУСК
  • 11:00
    “ Болсон явдал” МУСК
  • 13:00
    “Омарын эрэлд” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    “Алтан ус ” МУСК
  • 17:30
    Jungle kids хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    Cook book
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Амжих уу хайраа” УСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Булган аймгийн сайн Малчин С.Энхбаярын цолны мялаалга наадам
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Таньд зөвлөе
  • 17:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Бууцагаан сумаас /
  • 18:00
    Захиргаа, хүний нөөцийн удирдлага
  • 18:40
    Таньд зөвлөе
  • 19:00
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / ШУУД
  • 20:00
    Хөвсгөл аймгаас Мэргэд гарах сурвалж
  • 20:40
    Таньд зөвлөе
  • 21:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 21:40
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Технологийн гайхамшиг / Сэргээгдэх эрчим хүч /
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Bilgee's Time"
  • 09:15
    "Ice Age:Collision Course" хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "True Detective" OAK 5-р анги
  • 12:00
    "BOX OFFICE"
  • 12:20
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"
  • 12:40
    "Show case"
  • 13:00
    "Diary of a Wimpy Kid Dog Days" УСК
  • 14:40
    "BOX OFFICE"
  • 15:00
    "Dave" УСК
  • 16:45
    "Coming soon"
  • 17:00
    "Bilgee's Time"
  • 17:15
    "The Secret Life of Pets" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Топ-5"
  • 19:00
    "Bridget Jone's Diary" УСК
  • 20:40
    "Show case"
  • 21:00
    "Valentine's Day" УСК
  • 23:00
    "Last Night" УСК

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 08:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 21, 22-р анги
  • 10:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 11-р анги
  • 11:20
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 48-р анги
  • 12:10
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 20-р анги
  • 12:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 12-р анги
  • 13:20
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 1-3-р анги
  • 16:40
    "Галт нирваан" ОАК 1-р анги
  • 17:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 23, 24-р анги
  • 19:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 12-р анги
  • 20:20
    "Приусны босс" Уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 20:30
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 5-р анги
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Галт нирваан" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 08:00
    nba 2016-2017 торонто - шарлотт (шууд)
  • 10:30
    'overtime' нэвтрүүлэг 1612 (давталт)
  • 11:10
    clutch city баримтат кино
  • 12:20
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 13:30
    nba 2016-2017 милоуки - атланта (давталт)
  • 15:30
    'overtime' нэвтрүүлэг 1612 (давталт)
  • 16:10
    84 оны драфт баримтат кино
  • 17:20
    production time
  • 17:30
    the buzzer' ток шоу 1611 (шинэ)
  • 18:30
    nba action 2616 (шинэ)
  • 18:55
    доктор жэй баримтат кино
  • 20:05
    nba 2016-2017 индиана -ла лэйкерс (давталт)
  • 22:35
    nba 2016-2017 торонто - шарлотт (давталт)
  • 00:35
    доктор жэй баримтат кино
  • 01:45
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

I/2120:40

Боловсрол ТВ

“Mongolia’s next top model” шоу нэвтрүүлэг тойм

I/2113:00

Монгол ТВ

"Шидтэний шавь" УСК

I/2114:05

Боловсрол ТВ

"Доктор Хэн" ОАК 9.11-12-р анги