МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Дүрвэгсдийн жимээр” баримтат кино 2-р бүлэг
  • 08:10
    Рио-2016 Зуны олимпийн цуурай
  • 08:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 09:00
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 10:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    Амьдралын жор
  • 11:50
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:10
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 50,51-р анги
  • 14:00
    “Виртуозо” 2016 оны гарамгай уран бүтээлчдийн концерт 2-р хэсэг
  • 15:00
    “Мустанг” Оросын уран сайхны кино
  • 16:10
    “Оюундалай”
  • 16:40
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 16:50
    “Уламжлалт урлагийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 17:25
    Эх үрсийн жаргалан
  • 18:00
    MM Today
  • 18:20
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 18:30
    “120/80” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 19:10
    Миний амьдрал: “Намайг Оргил гэдэг”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Монголчуудын иргэншил: “Богд хаан”
  • 22:10
    ”Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Монгол киноны дуунууд
  • 23:10
    “Анхны хараацай” Гүржийн уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:30
    Аяллын дурсамж
  • 12:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 12:10
    Business news
  • 12:30
    Үлээдэг бохь СОАК 13,14-р анги
  • 14:40
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 15:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:50
    Business news
  • 16:10
    Үнсгэлжингийн гурван самар Уран сайхны кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    УИХ-ын цаг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Кавказад болсон явдал Уран сайхны кино
  • 22:30
    Business news
  • 22:40
    Welcome to my heart” Дуучин С.Наран
  • 00:10
    City news
  • 01:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    нөгөө кинонууд . . .
  • 11:30
    "афоня" уран сайхны кино
  • 13:00
    шинэ өдөр ярилцлага /давталт/
  • 13:30
    "ам нээвэл" н.баяртсайхан /монголбанкны ерөнхийлөгч
  • 14:30
    зарын цаг
  • 14:45
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 19-р анги
  • 16:00
    манцуйтай тамирчин
  • 16:30
    shop mongolia
  • 17:00
    зарын цаг
  • 17:15
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 20-р анги
  • 21:35
    "танайд хоноё"
  • 23:00
    "бахдам сайхан" уран сайхны кино
  • 00:45
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    "х" хӨтӨлбӨр
  • 12:30
    "гайхамшигт индонези орон -3"
  • 13:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:45
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 14:15
    хулгайн тээврээс сэргийлье
  • 15:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:05
    "эленагийн сүүдэр" оак 51-р анги
  • 16:40
    "japan video topics"
  • 16:50
    амжиж сонс - судалгаанд суурилсан боловсролын нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "tvmall"
  • 17:50
    хүүхэд нас жаргалаар дүүрэн байг
  • 18:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:40
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 19:10
    "ажлын дараа"
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 52-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК ,7-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    “Арван зургаан онд ам дамжин яригдсан онч мэргэн үгс”
  • 13:20
    “Үргээлэг-1” МУСК
  • 14:40
    “Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит цом “-ын хүчит 128 бөхийн барилдааны тойм
  • 17:10
    “Чухал зуун сэдэв” нэвтрүүлэг / Соронзон орон/
  • 18:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Шилдэг амт” хоолны тухай нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК 8-р анги
  • 22:20
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Цасан аялгуу” шинэ жилийн нэвтүүлэг/
  • 01:20
    “Анализ” мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 02:20
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Энэ эрчүүд үү?" шинэ жилийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Урилгагүй зочин" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 12:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Нэмэх цэнэг” их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дэлхийн тойм
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Мөнгөн үдэш" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Асуулт байна" тойм
  • 19:30
    Бизнес толь
  • 20:00
    “Титэм” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Уянгалан дуулагч гитар" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Зураглал
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 23:55
    Yes зарын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:TOP KING-2016 ХАГАС ШИГШЭЭ-2
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Чанар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Шинэ жилийн зочин
  • 14:30
    Дэлхийн цаг - Евромакс
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Дэлхийн циркийн шилдэг үзүүлбэрүүд-2016
  • 16:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    Шинэ жилийн зочин :Нюанс хамтлаг
  • 20:10
    Спортын тойм
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Өсвөр үе ба өнөөдрийн нийгэм
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Дон" УСК 4-р анги

C1

  • 08:00
    Хатанбаатар 2-р анги Монголын Уран Сайхны Кино
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Арга Барил" ОАК 13,14,15,16-р анги
  • 16:00
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Нийслэл хүү нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хааны сүүлчийн хатан 1.2-р анги Уран Сайхны Кино
  • 19:30
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хулгайчид Уран Сайхны Кино
  • 22:00
    Car Melody Show нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гудини-2 Уран Сайхны Кино
  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “зөв” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “аварга шүрэн хад” хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    “сайхан хооллоорой”
  • 11:00
    “ийм нэгэн явдал” уск
  • 12:15
    “зөв” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    инээдмийн толь
  • 13:15
    “хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    “гэмт хэргийн туужууд”-6,7 оак
  • 15:45
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:45
    “гэмт хэргийн туужууд” 8-10 оак
  • 19:25
    “чаплин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “монгол чарт”
  • 22:00
    “ээжүүд” уск
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:55
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 7-10-р анги
  • 09:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 20
  • 10:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 21
  • 11:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Пепси лиг” /”Гоёо ФЦ”-“УБ-ын Мазаалайнууд”/ /шууд/
  • 13:35
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 13:50
    “Пепси лиг” /”Хангарьд”-“Унаганууд”//шууд/
  • 15:35
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Гайхамшигт цирк” тоглолт
  • 18:40
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 19:00
    “Хааз” авто нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:55
    “Дуудлага” Монголын уран сайхны кино
  • 23:25
    “Jazz lab” тоглолт
  • 00:25
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 1-6-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.10-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 49-р анги
  • 11:15
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 13:55
    "Приусын босс" кино бүтсэн түүх
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.4-5-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 50-р анги
  • 20:50
    Харанга хамтлагийн гитарчин Чука "Амьдралын Бэлэг" тоглолт 2-р хэсэг
  • 22:00
    Кино үзэх цаг нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Биллийг устга - 2" УСК
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Бизнес аялал /давталт/
  • 09:30
    “Сэтгэлд хоногшсон дуунууд” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 11:50
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    “Жив жив” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:10
    “Хааны хурд-2016” хурдан морины уралдаан
  • 15:30
    “Төрийн дайсан” МУСК
  • 17:00
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Х ТҮЦ продакш үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 18:10
    Бизнес аялал
  • 18:50
    Төрийн соёрхолт, МУУГЗ Г.Бирваагийн мэндэлсний 100 жилийн ойд: “Нарны дуулал” Тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:50
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Эрт урьдын цагт” ОАУСК 9,10-р анги
  • 23:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 203-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Өнөө өглөө"
  • 12:00
    M music
  • 12:30
    Марк Мэтю хоёрын аялал 23-р хээг
  • 13:00
    "Бүтэлгүй хүүгийн өдрийн тэмдэглэл -2" УСК
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 42-р хэсэг
  • 15:30
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-7/ 8-р анги
  • 16:00
    Бригад нэвтрүүлэг 18-р хэсэг
  • 17:00
    Оддын хаан
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" 1-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Карибийн тэнгисийн дээрэмчид -2" УСК
  • 00:40
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Монгол ардын үлгэр
  • 07:30
    Глобал удирдагч
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 09:00
    Хүүхдийн дуунууд
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Намрын хит - 2016 Нийтийн дуучдын нэгдсэн тоглолт
  • 12:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 13:00
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 13:10
    Оdnoo's talk show
  • 14:00
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 20,21,22-р анги
  • 17:00
    Аяллын тойрог
  • 18:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 18:40
    Дуу төрсөн түүх - Жинжий Бадам
  • 19:00
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 7-р анги
  • 20:00
    Цасан аялгуу - Баярын мишээл
  • 21:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 22:10
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 23-р анги
  • 23:00
    Auto time
  • 23:30
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 23:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Happy new year “ тоглолт
  • 09:00
    “Шидэт ой “ хүүхдийн тоглолт
  • 10:00
    “Тосгонд хүрсэн эмнэлэгийн тусламж ” баримтат кино
  • 10:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 21,22-р анги
  • 12:00
    ”Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц 50-р хэсэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Цасан аялгуу” шинэ жилийн баярын хөтөлбөр, 2- р хэсэг
  • 16:00
    “Дэлхийг тойрсон Монгол алиалагч “ тоглолт
  • 17:40
    “Хувь заяаны эргүүлэг” УСК, 2-р анги
  • 18:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 23-р анги
  • 20:00
    “60 хором “цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Айлын хоол амттай “ нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Зөв сонголт” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 24-р анги
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.13,14-р анги)
  • 09:50
    "Гран Торино (Gran Torino)" УСК
  • 11:55
    "Гурван найз:Яасан байх нь уу" МУСК
  • 13:45
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 15:30
    "Алуурчны дуу хоолой (Voice of a Murderer)" УСК
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 20:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.7-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Миний босс,Миний багш (My Boss,My Teacher)" МУСК
  • 00:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 01:25
    Эфир дуусна.

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 10-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    оддын гялбаа
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 18-21-р анги
  • 15:20
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - золжаргал
  • 16:20
    ээж оауск 8-10-р анги
  • 19:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    спорт уикинд
  • 21:00
    ээж оауск 11-р анги
  • 22:10
    үл тасрах аялгуу
  • 22:40
    2016 оны онцлох спорт
  • 23:40
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:20
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson
  • 11:00
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    "Монголчууд" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Фото зарын цаг
  • 12:05
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 12:45
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 12:55
    "Монголчууд" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:35
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Монголчууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Фото зарын цаг
  • 18:15
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 19:00
    Дэлхийг хотууд - танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Талст" Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Энэ цагийн дүр" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 21:35
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 08:00
    гол өнцөг
  • 09:00
    бодит байдал
  • 09:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 14:00
    cnn онцолж байна
  • 14:30
    бодит байдал
  • 15:00
    гол өнцөг
  • 16:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    эх сурвалж
  • 17:30
    бодит байдал
  • 18:00
    хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    cnn онцолж байна
  • 20:30
    бодит байдал
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    эрэн сурвалжлагч нэвтрүүлэг
  • 22:30
    cnn онцолж байна
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Алсу - Би гүнж биш"
  • 11:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 13:00
    "Доргио долоон эр" МУСК
  • 15:00
    "Мойлхон" МУСК
  • 16:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 18:00
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 20:00
    "Сайн уу, амьдрал минь" МУСК
  • 22:00
    "3 30" МУСК
  • 23:30
    "00:00 шоу"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 10:50
    "Үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Queen secret" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Insight" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Уран сайхны кино
  • 14:40
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 15:10
    "Хүрээ панз" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:25
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 19:20
    Түүхээ мэдэх цаг Түүхээ бүтээх цаг /Бариач/
  • 19:55
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 20:25
    "Үгүйлэн санан" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Уран сайхны кино
  • 23:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 12:35
    Энэ юу вэ?
  • 12:50
    Бяцхан бүтээлч
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 10:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 13:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Ярилцах цаг
  • 16:00
    "Эх дэлхий 5" баримтат кино
  • 17:00
    "Бизнесийн амжилт"
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хямралын дараа"
  • 18:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хойд Солонгост өнгөрүүлсэн 10 хоног
  • 21:00
    Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Бизнесийн түүх"
  • 22:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Суут зураачдын бүтээл” баримтат кино
  • 12:30
    “Богд хааны өргөмөл хүүхдүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” цуврал хичээл 11
  • 13:30
    “Амьтны үр төл” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал 06
  • 13:55
    Хүүхдийн дуу
  • 14:00
    “Нисдэг Карлсон” хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    Монголч эрдэмтдийн XI их хурал
  • 17:40
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 17:45
    “Амьтны үр төл” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал 06
  • 18:10
    “Боб Роустай хамт зураг зурцгаая” цуврал хичээл 12
  • 18:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Хаан судар-Монголын нууц товчоо” нээлтийн ёслол
  • 20:50
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №225
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын хичээл
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 19 арсенал-кристал палас
  • 11:00
    pl 19 саутхэмптон-вест бромвич
  • 13:00
    pl 19 лестэр-вест хэм
  • 15:00
    pl 19 челси-стөүк
  • 17:00
    pl 19 ман.юнайтед-мидлсборо
  • 19:00
    pl 19 вотфорд-тоттенхэм
  • 21:00
    pl 19 ливерпүүл-ман.сити
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    "glory road" уран сайхны кино
  • 11:00
    "raging bull" уран сайхны кино
  • 13:10
    "he got game" уран сайхны кино
  • 15:30
    iaaf варшав
  • 17:50
    бостон марафон
  • 20:20
    прага марафон
  • 22:50
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 08:30
    nba 2016-2017 торонто - чикаго (шууд)
  • 11:30
    'the buzzer' ток шоу 1609
  • 12:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-тусгай дугаар
  • 13:30
    pl world теле сэтгүүл
  • 14:00
    "invictus" уран сайхны кино
  • 16:20
    pl тойм 18.19
  • 17:20
    pl тойм 20
  • 18:20
    pl 20 вест бромвич-халл сити
  • 20:20
    nba gametime тойм 1661 (шинэ)
  • 20:40
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "1992 оны мөрөөдлийн баг" баримтат кино
  • 22:10
    'the buzzer' ток шоу 1609
  • 23:10
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр: Үндэсний хөгжлийн гараа"
  • 11:10
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөтөлийн цемент шохойн үйлдвэр: Монголыг Монголчууд хөгжүүлнэ"
  • 16:10
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    mgl-1 2015 тулааны тэмцээн
  • 11:50
    ultimate fighter
  • 13:20
    ufc fight night шогун-хендерсон
  • 15:50
    ufc fight night льюис-абдурахимов
  • 18:20
    ufc fight night уиттакер-брансон
  • 20:50
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 23:50
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    1999 оны Веннийн зул сар 3 тенорын тоглолт
  • 12:00
    Сувд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Аварга” спортын баримтат кино
  • 14:00
    Аялгуут соёл СОР нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Монгол уяачдын эв нэгдлийн баяр цэнгүүн
  • 18:00
    Суурин соёл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Дуулах тусам дурлах аялгуу Кино концерт
  • 19:00
    Үндэсний их баяр наадам хурдан морины уралдаан
  • 20:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Засгийн газрын цаг
  • 21:30
    Мандах нарны туяа 2-р анги
  • 23:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 10:00
    Таньд зөвлөе
  • 10:30
    Уран сайхны кино
  • 12:40
    Таньд зөвлөе
  • 13:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 13:30
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 15:00
    Таньд зөвлөе
  • 15:30
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 17:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Жаргалант сумаас /
  • 18:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Говь-Угтаал сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Говь-Угтаал сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 20:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 21:00
    Таньд зөвлөе
  • 21:30
    Швейцарийн хөгжлийн агентлаг үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 03:30
    Концерт
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Brother Bear-2" хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "BOX OFFICE"
  • 10:35
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"………..
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    " This Holiday" УСК
  • 13:00
    " Charlie Countryman " УСК
  • 14:45
    "Bilgee's Time"
  • 15:00
    "After the Dark" УСК
  • 16:45
    "Топ-5"
  • 17:00
    "The Hobbit:An Unexpected Journey" УСК
  • 19:50
    "The Hobbit:The Desolation of Smaug" УСК
  • 22:30
    "The Hobbit:The Battle of the Five Armies" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 39
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 09:15
    ''Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 09:45
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 10:00
    Home shopping
  • 19:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 17
  • 19:30
    'Библийн түлхүүр'' библийн нэвтрүүлэг 16
  • 20:30
    ''Гэрэлт'' мэдээ 02
  • 21:00
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 39
  • 08:45
    "Чи цорын ганц нь" ОАК 115, 116-р анги
  • 10:00
    "Миний ээж" ОАК 52-р анги
  • 11:10
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 25, 26-р анги
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 10-12-р анги
  • 16:10
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Чи цорын ганц нь" ОАК 117, 118-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний ээж" ОАК 53-р анги
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 13-р анги
  • 21:50
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 27, 28-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 13-р анги
  • 01:00
    "Миний ээж" ОАК 53-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 08:00
    nba 2016-2017 нью йорк - индиана (шууд)
  • 10:30
    nba action 2614 (шинэ)
  • 10:55
    production time
  • 11:00
    nba 2016-2017 детройт - портланд (шууд)
  • 13:30
    the buzzer' ток шоу 1609 (давталт)
  • 14:30
    nba 2016-2017 мэмфис - голден стэйт (давталт)
  • 16:30
    84 оны драфт баримтат кино
  • 17:40
    nba 2016-2017 нью йорк - индиана (давталт)
  • 19:40
    nba gametime тойм 1661 (шинэ)
  • 20:00
    nba 2016-2017 торонто - чикаго (давталт)
  • 22:30
    nba 2016-2017 детройт - портланд (давталт)
  • 00:30
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги