МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:10
    Хөгжмийн агшин
  • 08:20
    Өглөөний зочин
  • 09:10
    “Анхны хараацай” Гүржийн уран сайхны кино
  • 10:25
    Хөгжмийн агшин
  • 10:35
    Эх өв: “Шагайн наадгай”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Миний амьдрал: “Намайг Оргил гэдэг”
  • 11:50
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 12:20
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 14:00
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач Г.Бадиа
  • 14:30
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 14:45
    “Амрыг эрье” Дуудлага студиэс
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Сурагчдын амралтанд: “Пумукл” Германы уран сайхны кино 1,2,3-р анги
  • 16:35
    Хөгжмийн агшин
  • 16:45
    Зөв зөв
  • 17:25
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 17:45
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Тусгай салаа” 47-р анги
  • 19:00
    “Би би” бага насныханд зориулав
  • 19:30
    Монголын зохиолчдын өдөрт: “Манай зохиолчид” баримтат кино 1986 он
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    APU 2016 /захиалгат нэвтрүүлэг/
  • 21:20
    “Зөрлөг” энтертаймент хөтөлбөр
  • 22:00
    “Спартын 300 дайчин” АНУ-ын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Business news
  • 11:30
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 12:30
    Үлээдэг бохь СОАК 14-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Global homeshopping
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Соронз нэвтрүүлэг Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 20:50
    Засгийн газрын цаг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Үлээдэг бохь СОАК 15-р анги
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:00
    Жин эмч ЯОАК 19-р анги
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    City news
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    бизнес тайм
  • 11:15
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 11:45
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 20-р анги
  • 12:50
    shop mongolia
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "танайд хоноё"
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хайр татам охин" олон ангит кино 4-р анги
  • 16:30
    "шинэ жилийн шидэт учрал" телезохиомж
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:50
    талх чихэр үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 21-р анги
  • 21:15
    засгийн газрын цаг
  • 21:35
    "анчид" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "селены ач холбогдол" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "хайр татам охин" олон ангит кино 5-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:00
    "эленагийн сүүдэр" оак 52-р анги 1-р хэсэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "эленагийн сүүдэр" оак 52-р анги 2-р хэсэг
  • 11:30
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 12:00
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    мэдээ
  • 14:30
    амжилтын төлөө
  • 15:00
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 15:30
    tvmall
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    ажлын дараа
  • 16:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:55
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 19:05
    селен хүний биед ямар ач тустай вэ?
  • 19:15
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 53 -р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "хаан тревэл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:50
    спорт
  • 23:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    “Ном хурах цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК 8-р анги /давталт/
  • 11:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 14:05
    “Дотно сэдэв” ток шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ТВ-9 спорт
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК 9-р анги
  • 22:20
    “Ардчилсан намын даргын сунгаа зүүн бүсэд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Селен хүний биед ямар ашиг тустай вэ? нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Шилдэг амт” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Гарц “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Айлдвар
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Титэм" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Асуулт байна
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Зүрхэнд уяатай нутаг" МУСТА Б.Болдбаатар
  • 13:10
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 14:50
    "Торгоны хээ" гайхамшигт ардын дууны тоглолт
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уянгалан дуулагч гитар" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    “8 Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:10
    Миний үг-Миний хүсэл
  • 18:20
    “Найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    " Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Хатан хаан" ОАК 1-р анги
  • 22:40
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 23:55
    Yes зарын цаг
  • 00:00
    “8 Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Өчигдөр"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Б.Пүрэвдавга кино концерт
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    Концерт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Шөнийн харуул" баримтат кино
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Рет Мет -2 " хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг : Германд үйлдвэрлэв
  • 19:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 20:10
    "Чанар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    Ардчилсан намын даргийн сунгаа зүүн бүсэд
  • 21:50
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:20
    "Доргио долоо" МУСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 07:50
    Харандааны адал явдал
  • 08:00
    Үүлэн чөлөө Уран Сайхны Кино
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Хулгайчид Уран Сайхны Кино
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Хулгайчид Уран Сайхны Кино
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Хулгайчид Уран Сайхны Кино
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    Хамтрагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 18:30
    Чонон сүрэг ОАК 1-р анги
  • 19:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    Хамтрагч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цензургүй Яриа
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Дракула ОАК 1-р анги
  • 00:00
    Хамтрагч нэвтрүүлэг
  • 00:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Тотал спорт
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” тойм
  • 09:00
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “далайн эрэг дээр” уск
  • 10:30
    “ээжүүд” уск
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    uk чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    зураглал
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    ертөнцийн толь: хувилгаадын яриа
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “нууц материалууд” -1 оак
  • 19:55
    зураглал
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-11 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “нууц материалууд” -1 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 05:55
    “Үндэсний язгуур урлагийн дээжис” концерт
  • 07:00
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 11.12-р анги
  • 08:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 08:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “O couture” загварын шоу
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:50
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 11:00
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 11:20
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Аз жаргалын шок” Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:00
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 14:15
    “Хосолсон анагаах ухаан” /захиалгат/
  • 14:30
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 14:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 16:20
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 11.12-р анги
  • 17:50
    “Social news” хөтөлбөр /шууд/
  • 18:30
    “N” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.1
  • 21:25
    “Селен хүний биед ямар ашиг тустай вэ?” /захиалгат/
  • 21:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 11.12-р анги
  • 23:25
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 23:35
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.1
  • 00:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    “Нью Йорк дахь 5 минарет” Туркийн уран сайхны кино
  • 03:00
    “Морин хуурын чуулга Япон оронд” концерт
  • 04:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.17-20-р анги
  • 08:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 50-р анги
  • 11:10
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.15-16-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.5-р анги
  • 13:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №2 /Орчуулга/
  • 13:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №2 /Орчуулга/
  • 13:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №2 /Орчуулга/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Гайхалтай аяллууд /Мадагаскар 3-р цуврал/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK сонсох,бичих дасгал №25/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK унших чадварын дасгал №25/
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.15-16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.21-24-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК төгсгөлийн 51-р анги
  • 20:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 4-р цуврал
  • 20:50
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг /66-р цуврал/
  • 21:40
    "Приусын босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:45
    "Доктор Хэн" ОАК 9.6-р анги
  • 22:45
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.17-18-р анги
  • 23:35
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 07:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Төрийн соёрхолт, МУУГЗ Г.Бирваагийн мэндэлсний 100 жилийн ойд: “Нарны дуулал” Тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:10
    Бизнес аялал /давталт/
  • 09:50
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 11:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 12:00
    “Хамууд” ОАУСК 9,10-р анги
  • 13:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    “Айрагны баяр-2016” Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумаас бэлтгэв.
  • 16:30
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино 15-р хэсэг
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    “Дуулах өдөр” ахмадын дуун цэнгүүн
  • 19:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ“ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:50
    “Сэтгэлийн зурвас” кино концерт СТА Э.Чулуунчимэг
  • 21:30
    “Хамууд” ОАУСК 11,12-р анги
  • 23:10
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 204-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-2/ 153-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 47-р хэсэг
  • 10:30
    "Хайр сэтгэл" ОАК 6-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нугасны муухай дэгээхэй" хүүхэлдэйн кино 98-р анги
  • 12:50
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" СОАК 6-р анги
  • 14:00
    Бригад нэвтрүүлэг 18-р хэсэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 46-р хэсэг
  • 15:30
    "Дээдсийн хүрээлэн" ОАК 11-р анги
  • 16:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 1-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-2/ 177-р хэсэг
  • 18:00
    Галилео
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 19:50
    "АПУ ХК 2016 оны тайлан" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хайр сэтгэл" ОАК 7-р анги
  • 22:10
    "Америкчууд" /season-4/ ОАК 4-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ
  • 23:40
    "Даунтон эдлэн" /season-1/ ОАК 4-р анги
  • 00:40
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    “Монголын Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ /шууд/
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    “Монголын нэг өдөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Хүслийн жигүүр
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Бид Монголчууд:
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    ТВ клиник шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    Хүслийн жигүүр
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 22:45
    Мusic time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:15
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 07:20
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино 23-р анги
  • 12:00
    Дуулах өдөр
  • 12:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Эрэгтэйчүүдийн үргүйдэл
  • 15:30
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 15:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 16:10
    Odno's Talk Show
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Дуулах өдөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Аяллын тойрог
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 19:40
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 8-р анги
  • 20:30
    Засгийн газрын цаг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хацү башё
  • 22:00
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино төгсгөлийн 24-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 23:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 23,24-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    ”Цаг уурын өөрчлөлт хийгээд Улс төр “ баримтат кино
  • 11:40
    “Сэтгэлд гал байхад” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    “Бурхан багшийн айлдвар” лекц
  • 16:00
    “Намрын найраг “ тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ”Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Гарц“ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 25-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 26 -р анги
  • 22:10
    “Сэтгэлийн блюз” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Үндэсний олимп” хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 08:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 09:30
    "Гран Торино (Gran Torino)" УСК
  • 11:35
    "Гурван найз:Яасан байх нь уу" МУСК
  • 13:25
    "Миний босс,Миний багш (My Boss,My Teacher)" МУСК
  • 15:40
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.6,7-р анги)
  • 17:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 17:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Г.Бирваа)
  • 17:55
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.8-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 23:55
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 00:55
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 02:05
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.8-р анги)
  • 02:55
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 04:35
    "Гурван найз:Яасан байх нь уу" МУСК
  • 06:15
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Г.Бирваа)
  • 06:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:15
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 08:15
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.8-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    спорт уикинд
  • 09:00
    "ээж" оауск 11-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу - давталт
  • 10:40
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 11:10
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 22-р анги
  • 12:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - доржхүү
  • 14:00
    концерт - гэгээн хайрын үдэш
  • 15:50
    ээж оауск 11-р анги
  • 17:00
    хоёр тавилан оауск 22-р анги
  • 18:00
    спортс центр
  • 18:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 19:10
    хак чак
  • 19:50
    ээж оауск 12-р анги
  • 21:00
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    зэвүүн яриа
  • 22:30
    хоёр тавилан оауск 23-р анги
  • 23:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 09:35
    "Утаагүй Улаанбаатар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Өшөө авалт" ОАУСК
  • 16:25
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Фото зарын цаг
  • 16:40
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson
  • 18:45
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Дэлхийг хотууд - танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монголчууд" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Өшөө авалт" ОАУСК
  • 21:10
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:15
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 07:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    ийглийн мэдээ
  • 14:30
    бодит байдал
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ
  • 18:00
    ийглийн мэдээ
  • 18:30
    бодит байдал
  • 18:35
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    бодит байдал
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:45
    "селений ач холбогдол" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:40
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 02:20
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 11,12р анги
  • 11:20
    "Нууц амрагууд", "Нохойн зүрх" Икс Түц
  • 12:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 12:50
    10 хором
  • 13:00
    "3 30" МУСК
  • 14:30
    "00:00 шоу" Coldplay - AHFOD Tour
  • 15:30
    10 хором
  • 16:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 17:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 17:45
    10 хором
  • 18:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 13,14р анги
  • 19:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 1
  • 20:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 20:40
    Минж Занд үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 22:40
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" The Cure Live 2016
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 12:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 12:05
    "insight" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    зүгээр л инээе
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    уран сайхны кино
  • 14:50
    түүхээ мэдэх цаг түүхээ бүтээх цаг /бариач/
  • 15:20
    top ten
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    хошин шог
  • 16:50
    "үгүйлэн санан" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    бизнес аялал
  • 18:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 20:25
    "танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /шимэгч/
  • 22:10
    "insight" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:55
    уран сайхны кино
  • 00:30
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Shaun the sheep
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Super why
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бидний эргэн тойронд
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Белка Стрелка
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Super why
  • 19:35
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 07:30
    Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 08:45
    "Бизнесийн амжилт"
  • 09:15
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Баатарлаг Садын Самдан" баримтат кино
  • 12:00
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал 1"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Бизнесийн түүх"
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 15:50
    "Эх дэлхий 6" баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 18:00
    "Антибиотикийн эрэлд 1" баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал 1"
  • 19:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 20:40
    "Бүргэд констракшн"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос
  • 22:10
    "Бүлээн нурам" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 20 кристал палас-свонси
  • 11:00
    pl 20 борнмут-арсенал
  • 13:00
    pl 20 стөүк-вотфорд
  • 15:00
    pl 20 мидлсборо-лестэр
  • 17:00
    pl 20 вест бромвич-халл сити
  • 19:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 19:30
    "ганцхан бөмбөг дугаар 21"
  • 20:30
    pl 20 борнмут-арсенал
  • 22:30
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    fina дэлхийн цом-лондон
  • 12:20
    iaaf бээжин
  • 15:50
    роттердомын марафон
  • 18:20
    fina усанд үсрэлт дэлхийн цом москва
  • 21:20
    триатлон дашт-эдмонтон (эмэгтэй элит)
  • 22:30
    mff weekly
  • 23:00
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 21
  • 09:30
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 10:00
    чөлөөт цохилт дугаар-7
  • 10:30
    nba action 2613 теле сэтгүүл
  • 11:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 11:30
    усан спортын анхдагч-2
  • 12:00
    аваргуудын лигийн тойм
  • 13:30
    роттердомын марафон
  • 16:00
    montreax masters-2015
  • 17:30
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 21
  • 18:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер-тусгай дугаар
  • 19:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    sps production time
  • 19:30
    "ганцхан бөмбөг дугаар 21"
  • 20:30
    тьерри анритай хамт
  • 21:00
    nba gametime тойм 1662 (шинэ)
  • 21:20
    "84 оны драфт" баримтат кино
  • 22:30
    pl world теле сэтгүүл
  • 23:00
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 12:00
    ufc 197 ж.жонс-о.сент про
  • 14:30
    ufc fight night алмейда-гарбрандт
  • 17:30
    ufc 204 биспинг-хендерсон
  • 20:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 23:00
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Орчуулагч УСК төгсгөлийн 4-р анги
  • 12:00
    Мориор амилсан монгол заяа Тод манлай уяач Н.Даш-Өлзий
  • 13:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр Зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    21 аймгийн Үндэсний лиг-2016-2017
  • 17:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Огги ба шавьжнууд 9-р хэсэг
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой зүүн бүсийн хурд-2016 /Азарга/
  • 20:30
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Төв аймгаас бэлтгэв
  • 22:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 1-анги
  • 23:10
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Хориотой загвар
  • 11:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    O news
  • 13:00
    “ Хайрлаж болох уу” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Show time
  • 20:00
    Намайг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    O news
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Малчин / Зөвөлгөө өгөх цаг /
  • 17:30
    Таньд зөвлөе
  • 18:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Таньд зөвлөе
  • 19:20
    Малчин аав /Төв аймгийн Лүн сумаас /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 21:10
    Таньд зөвлөе
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Баримтат кино
  • 04:30
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 07 /
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "The Hobbit:An Unexpected Journey" УСК
  • 11:50
    "The Hobbit:The Desolation of Smaug" УСК
  • 14:30
    "The Hobbit:The Battle of the Five Armies" УСК
  • 16:50
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"………..
  • 17:00
    "Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Show case"
  • 18:45
    "Bilgee's Time"
  • 19:00
    "Анги: Байр" ОАК 11-р анги
  • 19:52
    "Анги: Боевик кино" ОАК 12-р анги
  • 20:39
    "Costa Rica" Баримтат кино
  • 20:45
    "Show case"
  • 21:00
    "Draft Day" УСК
  • 23:00
    "Han Gong-ju" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 40
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Хайрын гараа'' 18 нэвтрүүлэг архиваас
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 45 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 46
  • 19:45
    ''Гэрчлэл'' нэвтрүүлэг 18
  • 19:50
    ''Баримтат нэвтрүүлэг'' 19
  • 20:05
    ''Их Эзэний Замаар'' Библийн нэвтрүүлэг 10
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 46 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 01
  • 23:30
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 39
  • 08:50
    "Чи цорын ганц нь" ОАК 117, 118-р анги
  • 10:05
    "Миний ээж" ОАК 53-р анги
  • 11:20
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 13-р анги
  • 13:10
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 27, 28-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Хятад хоол/
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Чи цорын ганц нь" ОАК төгсгөлийн 119, 120-р анги
  • 18:55
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 19:00
    "Миний ээж" ОАК төгсгөлийн 54-р анги
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 14-р анги
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 29, 30-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 14-р анги
  • 01:00
    "Миний ээж" ОАК төгсгөлийн 54-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    the buzzer' ток шоу 1609 (давталт)
  • 10:00
    nba 2016-2017 юта - мэмфис (шууд)
  • 12:30
    nba gametime тойм 1661 (давталт)
  • 12:50
    84 оны драфт баримтат кино
  • 14:00
    nba 2016-2017 чикаго - кливленд
  • 16:00
    nba 2016-2017 оклахома - милоуки (давталт)
  • 18:00
    nba 2016-2017 оклахома - шарлотт (давталт)
  • 20:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1610 (давталт)
  • 20:40
    roundtable шоутайм лэйкерс
  • 21:05
    nba gametime тойм 1662 (шинэ)
  • 21:25
    nba 2016-2017 юта - мэмфис (давталт)
  • 23:25
    nba 2016-2017 оклахома - хьюстон (давталт)
  • 01:25
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги