МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:10
    Хөгжмийн агшин
  • 08:20
    Өглөөний зочин
  • 09:10
    “Спартын 300 дайчин” АНУ-ын уран сайхны кино
  • 10:45
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 11:40
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    “Би би” бага насныханд зориулав
  • 14:00
    Жайка NHK үзүүлж байна: “Нунтаг нүүрсний эхэн үе”
  • 14:20
    “Зөрлөг” энтертаймент хөтөлбөр
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Сурагчдын амралтанд: “Пумукл” Германы уран сайхны кино 4,5,6-р анги
  • 16:35
    Сонирхолтой шинжлэх ухаан
  • 16:55
    Нийтийн шилдэг 10 дууны албан ёсны жагсаалт
  • 17:45
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Тусгай салаа” 48-р анги
  • 19:00
    Хөгжмийн агшин
  • 19:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:40
    МҮОНТ-энэ 7 хоногт
  • 19:45
    Эхлэх цэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Цаг үе, үзэл бодол/шууд/
  • 21:45
    “Хөтөч нохой Кулли” Японы уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Аяллын дурсамж
  • 11:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:40
    Business news
  • 12:00
    Засгийн газрын цаг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Үлээдэг бохь СОАК 15-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Global homeshopping
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Дэ Жангум Монголд
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Үлээдэг бохь СОАК 16-р анги
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    Жин эмч ЯОАК 20-р анги
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    City news
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 10:50
    бизнес тайм
  • 11:40
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 21-р анги
  • 12:40
    засгийн газрын цаг
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "анчид" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    shop mongolia
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хайр татам охин" олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    "bon appetit" нэвтрүүлэг ц.сарнай /sweet emotion/
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:50
    талх чихэр үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 22-р анги
  • 21:15
    "ам нээвэл" нэвтрүүлэг н.батбаяр /уих-ын гишүүн асан/
  • 22:20
    "хайр татам охин" олон ангит кино 6-р анги
  • 23:25
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "эленагийн сүүдэр" оак 53 -р анги 1-р хэсэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "эленагийн сүүдэр" оак 53 -р анги 2-р хэсэг
  • 11:30
    "reach the beauty"
  • 12:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 12:30
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 14:00
    мэдээ
  • 14:30
    зэвүүн яриа
  • 15:20
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 15:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:00
    миний үг миний хүсэл
  • 16:10
    хүүхэд нас жаргалаар дүүрэн байг
  • 16:20
    "tvmall"
  • 16:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:55
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 19:15
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 54 -р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    спорт
  • 22:40
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК 9-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:35
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 14:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Business maximum 88”
  • 15:10
    ТВ-9 спорт
  • 16:40
    “Түмэн бумбын тахилга” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр “мэдээ
  • 17:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК , 10-р анги
  • 22:20
    “Ардчилсан намын даргын сунгаа зүүн бүсэд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Соронз” нэвтрүүлэг /Дуучин Мөнгөнчимэг/
  • 23:00
    Айлдвар
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Бизнес толь
  • 09:15
    Зураглал
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 1-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Дэлхийн цирк монголд"
  • 13:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 13:40
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    Миний үг-Миний хүсэл
  • 14:50
    "Хүүхэд нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Таньд тустай цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Уянгалан дуулагч гитар" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    “8 Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Хатан хаан" ОАК 2-р анги
  • 22:40
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 23:55
    Yes зарын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 09:00
    "Муур дэгдээхэй -2" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг : Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 12:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Шинэ жилийн зочин
  • 14:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Хошин шог
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Рет Мет -2 " хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 19:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 20:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 21:30
    ТМ ярилцлага : Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    " Хувь заяаны тойрог" МУСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 07:50
    Харандааны адал явдал
  • 08:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Тотал спорт
  • 09:00
    Хамтрагч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Чонон сүрэг ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Чонон сүрэг ОАК 1-р анги
  • 14:40
    Баримтат Кино
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Баримтат Кино
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    VIP тодруулга нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 18:30
    Чонон сүрэг ОАК 2-р анги
  • 19:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    VIP тодруулга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Холбогдох боломжгүй ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Дракула ОАК 2-р анги
  • 00:00
    VIP тодруулга нэвтрүүлэг
  • 00:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Тотал спорт
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “нууц материалууд” -1 оак
  • 11:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-11 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    зураглал
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тоглолтын цаг: кабаре театр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “нууц материалууд” -2 оак
  • 19:55
    sbn calssic
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-12 оак
  • 23:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “нууц материалууд” -2 оак
  • 00:25
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 13.14-р анги
  • 08:10
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 08:20
    “N” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 08:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:50
    “Social news” хөтөлбөр
  • 11:20
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Пепси лиг”
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:00
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 14:15
    “Хосолсон анагаах ухаан” /захиалгат/
  • 14:30
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 14:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 16:20
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 13.14-р анги
  • 17:50
    “Social news” хөтөлбөр /шууд/
  • 18:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 13.14-р анги
  • 23:30
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    “Алтан бөмбөг” 2016 ёслолын ажиллагаа
  • 00:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    “Аз жаргалтай амьдрал” Туркийн уран сайхны кино
  • 03:10
    “O couture” загварын шоу
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.21-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК төгсгөлийн 51-р анги
  • 11:15
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.17-18-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.6-р анги
  • 13:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №3 /Орчуулга/
  • 13:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №3 /Орчуулга/
  • 13:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №3 /Орчуулга/
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг /66-р цуврал/
  • 15:00
    Гайхалтай аяллууд /Мадагаскар 4-р цуврал/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK сонсох,бичих дасгал №25/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /HSK унших чадварын дасгал №25/
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.17-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.25-28-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 1-р анги
  • 20:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доктор Хэн" ОАК 9.7-р анги
  • 23:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.19-20-р анги
  • 23:50
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Зар мэдээ
  • 07:50
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Төрийн соёрхолт, МУУГЗ Г.Бирваагийн мэндэлсний 100 жилийн ойд: “Нарны дуулал” Тоглолт 2-р хэсэг
  • 09:20
    Бизнес аялал /давталт/
  • 10:00
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Дуулах өдөр” ахмадын дуун цэнгүүн
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 11:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 12:00
    Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хамууд” ОАУСК 11,12-р анги
  • 14:50
    Зар мэдээ
  • 15:00
    “Мөнхийн хүлэгч” МСУХ-ны 20 жилийн ойн наадам
  • 16:00
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 16:30
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино 16-р хэсэг
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 19:20
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 20:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:00
    “Дэлхийн улс төр” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хамууд” ОАУСК 13,14-р анги
  • 23:10
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 205-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-2/ 177-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 48-р хэсэг
  • 10:30
    "Хайр сэтгэл" ОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нугасны муухай дэгээхэй" хүүхэлдэйн кино 99-р анги
  • 12:50
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" СОАК 7-р анги
  • 14:00
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-7/ 8-р анги
  • 14:30
    Галилео
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 47-р хэсэг
  • 15:30
    "Дээдсийн хүрээлэн" ОАК 12-р анги
  • 16:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 2-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-2/ 180-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа Цаашаа
  • 19:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 78-р хэсэг
  • 19:30
    M FASHION
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хайр сэтгэл" ОАК 8-р анги
  • 22:10
    "Америкчууд" /season-4/ ОАК 5-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ
  • 23:40
    "Даунтон эдлэн" /season-1/ ОАК 5-р анги
  • 00:40
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    “Монголын Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ /шууд/
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    “Монголын нэг өдөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Хүслийн жигүүр
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Мusic time
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Шинэ бүтээл-1
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    ТВ урлан
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 22:45
    Мusic time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Глобал удирдагч
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Хацү башё
  • 10:30
    Засгийн газрын цаг
  • 11:00
    Дуулах өдөр
  • 11:30
    Гэсэн ч би хайртай Оросын олон ангит кино төгсгөлийн 24-р анги
  • 12:30
    Говийн гайхамшигт аялал - 6
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 16:10
    Хөх тэнгэрийн бошго баримтат кино
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 17:40
    Эрэгтэйчүүдийн үргүйдэл
  • 18:30
    Хууль ба амьдрал
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 9-р анги
  • 20:30
    Соронз Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хацү башё
  • 22:00
    Тусгай ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:10
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 25,26-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цаг уурын өөрчлөлт, Нөлөө” баримтат кино
  • 11:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 12:10
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    “Бурхан багшийн айлдвар” лекц
  • 16:00
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ” Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Бүсгүйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 27-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    ”Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 28-р анги
  • 22:10
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:15
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 12:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (I.8-р анги)
  • 13:30
    "Гран Торино (Gran Torino)" УСК
  • 15:35
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 16:30
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.17,18-р анги)
  • 17:20
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:55
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.I-р анги)
  • 21:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 23:30
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 00:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    "Гран Торино (Gran Torino)" УСК
  • 03:15
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 04:00
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.I-р анги)
  • 04:45
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 05:30
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (МУГЖ Н.Батцэцэг)
  • 07:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 08:10
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.I-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 12-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    спортс центр
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 23-р анги
  • 12:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - цагаанхүү
  • 14:00
    концерт - гэрэлчулуун - нутгаа санасан сэтгэл
  • 15:50
    ээж оауск 12-р анги
  • 17:00
    хоёр тавилан оауск 23-р анги
  • 17:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 18:00
    спортс центр
  • 18:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 19:20
    зэвүүн яриа
  • 19:50
    ээж оауск 13-р анги
  • 21:00
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    хак чак цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:50
    хоёр тавилан оауск 24-р анги
  • 23:40
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 09:35
    "Утаагүй Улаанбаатар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Монголчууд" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг давталт
  • 15:35
    "Өшөө авалт" ОАУСК
  • 16:25
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Фото зарын цаг
  • 16:40
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson
  • 18:45
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Дэлхийг хотууд - танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 1-р анги
  • 21:10
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:20
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:05
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...
  • 00:30
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    гадаад мэдээ
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    cnn онцолж байна
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    ийглийн мэдээ
  • 14:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ
  • 18:00
    ийглийн мэдээ
  • 18:30
    бодит байдал
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    зочны цаг
  • 20:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    бодит байдал
  • 00:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:30
    гадаад мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 09:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 09:45
    10 хором
  • 10:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 13,14р анги
  • 11:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 1
  • 12:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 12:40
    Минж Занд үзүүлж байна
  • 13:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 14:40
    10 хором
  • 15:00
    "00:00 шоу" The Cure Live 2016
  • 16:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 17:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 17:45
    10 хором
  • 18:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 15,16р анги
  • 19:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 2
  • 20:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 20:50
    10 хором
  • 21:00
    "Уулын Төмөр" МУСК
  • 22:50
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" Cyndi Lauper - Live At Skyville 2016
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" баримтат кино
  • 11:20
    "insight" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /шимэгч/
  • 12:20
    бизнес аялал
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    уран сайхны кино
  • 14:50
    тоглолтын цаг /rihanna 2012/
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    "танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    хошин шог
  • 17:15
    бизнес аялал
  • 18:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:05
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 22:55
    уран сайхны кино
  • 00:35
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Shaun the sheep
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Super why
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бидний эргэн тойронд
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Белка Стрелка
  • 12:40
    Авхаалжтай жаалууд
  • 13:00
    Мишээлийн цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 17:00
    Можухын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Super why
  • 19:35
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 08:45
    "Бизнесийн амжилт"
  • 09:15
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Антибиотикийн эрэлд 1" баримтат кино
  • 12:30
    "Бизнесийн түүх"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Цагийн гажуудал 1"
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 15:50
    "Эх дэлхий 6" баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 18:00
    "Антибиотикийн эрэлд 1" баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал 2"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 20:40
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 20:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном" мэдээлэл, танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 22:10
    "Хоёулаа унтах уу" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 20 вест бромвич-халл сити
  • 11:00
    pl 20 вест хэм-ман.юнайтед
  • 13:00
    pl 20 сандерлэнд-ливерпүүл
  • 15:00
    pl 20 мидлсборо-лестэр
  • 17:00
    pl 20 борнмут-арсенал
  • 19:00
    pl 20 вест бромвич-халл сити
  • 21:00
    pl 20 вест хэм-ман.юнайтед
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    dtm автомашины уралдаан
  • 10:00
    снукер бильярд дашт-2016
  • 13:00
    токио марафон
  • 15:30
    montreax masters-2015
  • 17:00
    бадминтон индонези опен
  • 19:30
    wta сингапур финал
  • 21:55
    dtm автомашины уралдаан
  • 22:55
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    nba gametime тойм 1662
  • 11:50
    прага марафон
  • 14:20
    "gascoigne" баримтат кино
  • 15:50
    pl 20 кристал палас-свонси
  • 17:50
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:10
    nba 2016-2017 юта - бостон
  • 20:10
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг-уашт 2017
  • 20:40
    golden season 2015-2016 голден стэйт уорриос
  • 21:00
    английн премьер лигийн явц
  • 21:30
    ганцхан бөмбөг дугаар 21
  • 22:30
    nba gametime тойм 1663 (шинэ)
  • 22:45
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 23:55
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 198 вердум-миочич
  • 11:30
    ufc 199 рокхолд-биспинг 2
  • 13:30
    ufc 200 кормьер-жонес
  • 17:40
    ufc 175 вэйдмэн-мачида
  • 20:10
    ufc 177 дилашоу-сото
  • 22:40
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 1-р анги
  • 12:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Төв аймгаас бэлтгэв
  • 13:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    21 аймгийн Үндэсний лиг-2016-2017
  • 17:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Огги ба шавьжнууд 10-р хэсэг
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    “Үндэсний үйлдвэрлэл үйлдвэржилтийн соёл” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой зүүн бүсийн хурд-2016 /Их нас/
  • 20:30
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Мориор амилсан монгол заяа Манлай уяач Ц.Цэнд-Аюуш
  • 22:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 2-р анги
  • 23:10
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Намайг
  • 11:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 12:00
    O news
  • 13:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    Show time
  • 20:00
    Намайг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “650” МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    O news
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Таньд зөвлөе
  • 17:30
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 07 /
  • 18:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:05
    Таньд зөвлөе
  • 19:25
    Made in Mongolia /ROYAL STYLE /
  • 19:45
    Таны эрүүл мэнд
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Таньд зөвлөе
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хямдралын цаг /давталт /
  • 04:30
    Made in Mongolia /ROYAL STYLE /
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Show case"
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "Анги: Байр" ОАК 11-р анги
  • 11:52
    "Анги: Боевик кино" ОАК 12-р анги
  • 12:39
    "Costa Rica" Баримтат кино
  • 12:45
    "Show case"
  • 13:00
    "Draft Day" УСК
  • 15:00
    "Need for Speed" УСК
  • 17:00
    "The Secret of Kells" хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "Old Quito Ecuador" Баримтат кино
  • 18:25
    "Coming soon"
  • 18:45
    "Bilgee's Time"
  • 19:00
    "Анги: Сонголт" ОАК 13-р анги
  • 19:55
    "Анги: Сонголт" ОАК 14-р анги
  • 20:45
    "Bilgee's Time"
  • 21:00
    "Lord of War" УСК
  • 23:00
    "Gone Girl" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 41
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Захидал'' нийгмийн нэвтрүүлэг 19
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 46 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 47
  • 19:45
    ''Гэрчлэл'' нэвтрүүлэг 18
  • 19:50
    ''Баримтат нэвтрүүлэг'' 19
  • 20:05
    ''Их Эзэний Замаар'' библийн нэвтрүүлэг 10
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 47 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 02
  • 23:30
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Чи цорын ганц нь" ОАК төгсгөлийн 119, 120-р анги
  • 10:15
    "Миний ээж" ОАК төгсгөлийн 54-р анги
  • 11:30
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 14-р анги
  • 13:10
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 29, 30-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 40
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Солонгос хоол/
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 1, 2-р анги
  • 19:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 15-р анги
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 31, 32-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 15-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1610 (давталт)
  • 09:40
    nba gametime тойм 1662 (давталт)
  • 10:00
    nba 2016-2017 даллас - миннесотта (шууд)
  • 12:30
    nba action 2614 (давталт)
  • 12:55
    the buzzer' ток шоу 1609 (давталт)
  • 13:55
    nba inside stuff 407 (давталт)
  • 14:20
    nba 2016-2017 юта - торонто (давталт)
  • 16:20
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 17:30
    nba 2016-2017 мэмфис - голден стэйт (давталт)
  • 19:30
    nba action 2614 (давталт)
  • 19:55
    рэжи миллерыг эргэн дурсахад баримтат кино
  • 20:45
    production time
  • 21:00
    nba gametime тойм 1663 (шинэ)
  • 21:15
    nba 2016-2017 даллас - миннесотта (давталт)
  • 23:15
    84 оны драфт баримтат кино
  • 00:25
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 01:35
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

I/2120:40

Боловсрол ТВ

“Mongolia’s next top model” шоу нэвтрүүлэг тойм

I/2113:00

Монгол ТВ

"Шидтэний шавь" УСК

I/2114:05

Боловсрол ТВ

"Доктор Хэн" ОАК 9.11-12-р анги