МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:10
    Хөгжмийн агшин
  • 08:20
    Өглөөний зочин
  • 09:10
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 09:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 10:00
    “Нийслэлийн агаарын болон орчны бохирдол” Төрийн ордон Иргэний танхимаас шууд дамжуулна.
  • 11:30
    Сурагчдын амралтанд: “Пумукл” Германы уран сайхны кино 7,8,9-р анги
  • 12:45
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 14:00
    “Авилгын эсрэг үндэсний чуулган” Төрийн ордноос шууд дамжуулна.
  • 17:00
    Үндэсний шилдэг 21 дууны албан ёсны жагсаалт
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Тусгай салаа” 49-р анги
  • 19:00
    “Би би” бага насныханд зориулав
  • 19:30
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Нунтаг цас”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Энд гарц байна
  • 21:55
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:55
    Янз бүрийн дүрүүд” Оросын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Business news
  • 11:30
    Соронз нэвтрүүлэг Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 12:00
    Дэ Жангум Монголд
  • 12:40
    Үлээдэг бохь СОАК 16-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Global homeshopping
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Аяллын дурсамж
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Дэ Жангум СОАК 1-р анги
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    Жин эмч ЯОАК 21-р анги
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    City news
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 10:55
    бизнес тайм
  • 11:45
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 22-р анги
  • 12:50
    shop mongolia
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "ам нээвэл" нэвтрүүлэг н.батбаяр /уих-ын гишүүн асан/
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хайр татам охин" олон ангит кино 6-р анги
  • 16:30
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    зарын цаг
  • 17:50
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:50
    талх чихэр үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 23-р анги
  • 21:15
    "үндсэн хууль-25 жил"
  • 21:45
    "чухал 100 сэдэв - соронзон орон"
  • 23:15
    "хайр татам охин" олон ангит кино 7-р анги
  • 00:15
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:00
    "эленагийн сүүдэр" оак 54 -р анги 1-р хэсэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "эленагийн сүүдэр" оак 54 -р анги 2-р хэсэг
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    "монгол улсаа хөгжүүлье"ток шоу
  • 12:10
    "кайф" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:40
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 14:00
    мэдээ
  • 14:30
    чак хак
  • 15:00
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 15:30
    үл тасрах аялгуу гала тоглолт
  • 16:20
    "tvmall''
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:55
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 19:15
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 55 -р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "хаан тревэл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:50
    спорт
  • 23:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:15
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:30
    “Төгс биш хос” олон ангит УСК , 10-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:20
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Дэлхийг тойрсон Монгол алиалагчид” циркийн тоглолт
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ТВ-9 спорт
  • 17:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Кино кадр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,1-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Ардын парламент”нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Бурхан багшийн Айлдвр” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Бизнес толь
  • 09:15
    Зураглал
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Монголоо санссан сэтгэл" МУСТА Я.Гэрэлчулуун
  • 12:10
    "Найз"МУСК
  • 13:40
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:50
    "Хүүхэд нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    “8 Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:10
    Хүүхэд-гэр бүл
  • 18:20
    “Найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Хатан хаан" ОАК 3-р анги
  • 22:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 23:55
    Yes зарын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Симсала Грим-1" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 12:30
    ТМ ярилцлага: Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 13:50
    Шинэ жилийн шилдэг кинонууд
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол бөхийн" аваргууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Зах зээл цаг үе "нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Зарын цаг
  • 17:05
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:55
    "Рет Мет -2 " хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг - Евромакс
  • 19:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Нийслэл хөгжил" ярилцлага
  • 22:00
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:30
    "Аллагын тушаал" УСК

C1

  • 07:00
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 07:50
    Харандааны адал явдал
  • 08:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Тотал спорт
  • 09:00
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Чонон сүрэг ОАК 2-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Чонон сүрэг ОАК 2-р анги
  • 14:40
    Холбогдох боломжгүй ОАК 1-р анги
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Холбогдох боломжгүй ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 18:30
    Чонон сүрэг ОАК 3-р анги
  • 19:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Холбогдох боломжгүй ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Дракула ОАК 3-р анги
  • 00:00
    Хүчирхэг Эмэгтэйчүүд нэвтрүүлэг
  • 00:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Тотал спорт
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “нууц материалууд” -2 оак
  • 10:55
    “гэмт хэргийн туужууд”-12 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    uk чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    зураглал
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    х-35 нэвтрүүлэг шууд
  • 16:10
    инээдмийн толь
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тоглолтын цаг: нисч ирсэн дурлал
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “нууц материалууд” -3 оак
  • 19:50
    х-35 нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-13 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “нууц материалууд” -3 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 08:10
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 08:20
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:50
    “Social news” хөтөлбөр
  • 11:20
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Анчид” Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:00
    “Уулзахын хүслэн”
  • 14:30
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 14:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 16:20
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 17:50
    “Social news” хөтөлбөр /шууд/
  • 18:30
    “N” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.2
  • 21:25
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 23:15
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 23:25
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.2
  • 00:10
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    “Хайр гэнэтийн явдалд дуртай” Туркийн уран сайхны кино
  • 03:00
    “Үндэсний язгуур урлагийн дээжис” концерт
  • 04:05
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.25-28-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 1-р анги
  • 11:15
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.19-20-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.7-р анги
  • 13:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №3 /Орчуулга/
  • 13:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №3 /Орчуулга/
  • 13:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №3 /Орчуулга/
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Гайхалтай аяллууд /Мадагаскар 4-р цуврал/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №1/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №01/
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.19-20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.29-32-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 2-р анги
  • 20:40
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доктор Хэн" ОАК 9.8-р анги
  • 23:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.21-22-р анги
  • 23:50
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Зар мэдээ
  • 07:50
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Дэлхийн улс төр” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Бизнес аялал /давталт/
  • 09:30
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:00
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 11:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 12:00
    “Хамууд” ОАУСК 13,14-р анги
  • 13:40
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    Х ТҮЦ продакшн үзүүлж байна: Хошин хөтөлбөр
  • 15:00
    Зар мэдээ
  • 15:10
    Аймгийн арслан Э.Тулгын цолны мялаалга наадам
  • 16:00
    Монгол Улсын тод манлай уяач Д.Дагвадоржийн нэхэмжит хурдан дааганы уралдаан
  • 16:30
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино 17-р хэсэг
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 20:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:00
    “Сонгодог аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хамууд” ОАУСК 15,16-р анги
  • 23:40
    Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 206-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-2/ 180-р хэсэг
  • 10:00
    "Хайр сэтгэл" ОАК 8-р анги
  • 11:00
    Нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нугасны муухай дэгээхэй" хүүхэлдэйн кино 100-р анги
  • 12:50
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" СОАК 8-р анги
  • 14:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 78-р хэсэг
  • 14:30
    M FASHION
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 48-р хэсэг
  • 15:30
    "Дээдсийн хүрээлэн" ОАК 13-р анги
  • 16:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 3-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-2/ 185-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хайр сэтгэл" ОАК 9-р анги
  • 22:10
    "Америкчууд" /season-4/ ОАК 6-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ
  • 23:40
    "Даунтон эдлэн" /season-1/ ОАК 6-р анги
  • 00:40
    "Мөнгөн бууль" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    “Монголын Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ /шууд/
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    “Монголын нэг өдөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    ТВ урлан
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Шинэ бүтээл-1
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Шинэ бүтээл-2
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    Нүүдэл дагасан аялгуу
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 22:45
    Мusic time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:15
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:30
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Хацү башё
  • 11:30
    Тусгай ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу- шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 16:00
    Хууль ба амьдрал
  • 16:30
    Соронз Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Говийн гайхамшигт аялал
  • 18:10
    Глобал удирдагч нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 10-р анги
  • 20:30
    Засаг - 21
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хацү башё
  • 22:00
    Хөх толбот хүмүүс Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 27,28-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цаг уурын өөрчлөлт ,Ирээдүй ” баримтат кино
  • 11:40
    “Дотно сэдэв” ток шоу /давталт/
  • 12:10
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц 47-р хэсэг /давталт/
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    “Бурхан багшийн айлдвар” лекц
  • 16:00
    “Намрын найраг “ тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ” Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 29-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 30-р анги
  • 22:10
    “Шилдэг амт” хоолны тухай нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 12:20
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.I-р анги)
  • 13:20
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.16-20-р анги)
  • 15:00
    "Миний босс,Миний багш (My Boss,My Teacher)" МУСК
  • 17:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Н.Цэгмид)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Jeff Bridges)
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.21,22-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.2-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Мөнгөлөг цом (Tin Cup)" УСК
  • 00:40
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.21,22-р анги)
  • 01:40
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Jeff Bridges)
  • 02:10
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 02:55
    "Миний босс,Миний багш (My Boss,My Teacher)" МУСК
  • 05:00
    "Мөнгөлөг цом (Tin Cup)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.21,22-р анги)
  • 08:15
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.2-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 13-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    спортс центр
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 24-р анги
  • 12:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - чулуунбор
  • 14:00
    концерт - мугж далантай - дуусашгүй дуу минь
  • 15:20
    ээж оауск 13-р анги
  • 16:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:50
    хоёр тавилан оауск 24-р анги
  • 17:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 18:00
    спортс центр
  • 18:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 19:30
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 19:50
    ээж оауск 14-р анги
  • 21:00
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    зэвүүн яриа
  • 22:30
    хоёр тавилан оауск 25-р анги
  • 23:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 09:35
    "Утаагүй Улаанбаатар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 1-р анги
  • 16:25
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Фото зарын цаг
  • 16:40
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson
  • 18:45
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Алтан шар замын эзэд" нэвтрүүлэг Эрдэнэт хот
  • 20:20
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 2-р анги
  • 21:10
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:20
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:05
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...
  • 00:30
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    гадаад мэдээ
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    бодит байдал
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    зочны цаг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    ийглийн мэдээ
  • 14:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ
  • 18:00
    ийглийн мэдээ
  • 18:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    зочны цаг
  • 20:30
    бодит байдал
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 22:00
    хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:30
    бодит байдал
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 09:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 09:45
    10 хором
  • 10:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 15,16р анги
  • 11:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 2
  • 12:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 12:50
    10 хором
  • 13:00
    "Уулын Төмөр" МУСК
  • 14:50
    10 хором
  • 15:00
    "00:00 шоу" Cyndi Lauper - Live At Skyville 2016
  • 16:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 17:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 17:45
    10 хором
  • 18:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 17, 18р анги
  • 19:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 3
  • 20:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 20:50
    10 хором
  • 21:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үг" МУСК
  • 22:40
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" Annie Lennox
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    бизнес аялал
  • 12:35
    "эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    уран сайхны кино
  • 14:40
    тоглолтын цаг /bruno mars vivo rock in rio 2015/
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    бизнес аялал
  • 18:00
    таны сонорт
  • 19:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 20:00
    "хүрээ панз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /бөөрний өвчлөл/
  • 22:10
    "бизнес амралт" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    уран сайхны кино
  • 00:30
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Super why
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Белка Стрелка
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    ЦЭЦ ҮГШУУД НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Super why
  • 19:35
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 09:00
    "Бизнесийн амжилт"
  • 09:30
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 12:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Баатарлаг Садын Самдан" баримтат кино
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 15:50
    "Эх дэлхий 7" баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 18:00
    "Антибиотикийн эрэлд 2" баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал 2"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 20:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 22:20
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 17 вест хэм-халл
  • 11:00
    pl 17 ман.сити-арсенал
  • 13:00
    pl 17 кристал палас-челси
  • 15:00
    pl 17 вест бромвич-ман.юнайтед
  • 17:00
    pl 17 эвертон-ливерпүүл
  • 19:00
    pl 17 стөүк-лестэр
  • 21:00
    pl 17 тоттенхэм-бөрнли
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    iaaf берлин
  • 11:00
    триатлон дашт-абу даби (эмэгтэй элит)
  • 13:20
    триатлон дашт-абу даби (эрэгтэй элит)
  • 15:40
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 16:40
    nhl 2015-2016 шигшээ цувралын тоглолт-1
  • 19:10
    mff weekly
  • 19:40
    байт харвааны тойм
  • 20:40
    iaaf берлин
  • 22:40
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    nba gametime тойм 1663
  • 09:15
    английн премьер лигийн явц
  • 09:45
    ганцхан бөмбөг дугаар 21
  • 10:45
    "glory road" уран сайхны кино
  • 12:45
    nba 2016-2017 даллас - миннесотта
  • 14:45
    pl 20 сандерлэнд-ливерпүүл
  • 16:45
    уйлт 100 оноо
  • 17:35
    "red army" баримтат кино
  • 19:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    sps production time
  • 19:30
    mma world-ширэн бээлий клубээс
  • 20:00
    английн премьер лигийн явц
  • 20:30
    nba gametime тойм 1664 (шинэ)
  • 20:50
    sps production time
  • 21:00
    "ганган гоол" 2016-2017 дугаар 22
  • 21:30
    "glory road" уран сайхны кино
  • 23:30
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 182 жонес-кормьер
  • 12:00
    ufc 183 силва-диаз
  • 14:30
    ufc 184 rousey-zingano
  • 17:30
    ufc 186 жонсон-хоригучи
  • 19:50
    ufc 187 жонсон-кормьер
  • 22:10
    best of ufc
  • 23:00
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 2-р анги
  • 12:00
    Мориор амилсан монгол заяа Манлай уяач Ц.Цэнд-Аюуш
  • 13:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Үндэсний үйлдэрлэл үйлдвэржилтийн соёл нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    21 аймгийн Үндэсний лиг-2016-2017
  • 17:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Огги ба шавьжнууд 11-р хэсэг
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    Суурин соёл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой зүүн бүсийн хурд-2016 /соёолон/
  • 20:30
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Сэтгүүлч шинжээч нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 22:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 3-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    Намайг
  • 11:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    O news
  • 13:00
    “650” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    Show time
  • 20:00
    Намайг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Аз жаргал the bad boy” МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    O news
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:20
    Таньд зөвлөе
  • 18:00
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээмарал сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээмарал сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Малчин аав /Төв аймгийн Лүн сумаас /
  • 19:40
    Таньд зөвлөе
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 21:50
    Таньд зөвлөе
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 02:30
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээмарал сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээмарал сумаас 2-р хэсэг /
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "The Secret of Kells" хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Old Quito Ecuador" Баримтат кино
  • 10:25
    "Coming soon"
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "Анги: Сонголт" ОАК 13-р анги
  • 11:55
    "Анги: Сонголт" ОАК 14-р анги
  • 12:45
    "Bilgee's Time"
  • 13:00
    "Lord of War" УСК
  • 15:00
    "Gone Girl" УСК
  • 17:00
    "A Turtle's Tale:Sammy's Adventure" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Топ-5"
  • 18:45
    "Bilgee's Time"
  • 19:00
    "Анги: Ахан дүүс 1-р хэсэг" ОАК 15-р анги
  • 19:45
    "Анги: Ахан дүүс 2-р хэсэг" ОАК 16-р анги
  • 20:25
    "Show case"
  • 20:45
    "Bilgee's Time"
  • 21:00
    "Crows Zero" УСК
  • 23:00
    "Crows Zero 2" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 42
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Казак хүүхэлдэйн кино'' 01
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 47 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 48
  • 19:45
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 17
  • 20:15
    ''Гэрэлт'' мэдээ 34
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 48 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 18 (архиваас)
  • 23:30
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 40
  • 09:05
    "Залуу эмч нар" ОАК 1, 2-р анги
  • 10:35
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 1-р анги
  • 11:25
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 15-р анги
  • 13:10
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 31, 32-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Гэрлэн дохио" Олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Тайланд хоол/
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 3, 4-р анги
  • 19:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 16-р анги
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 33, 34-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 16-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    nba 2016-2017 шарлотт - хьюстон (шууд)
  • 11:30
    nba 2016-2017 чикаго - кливленд
  • 13:30
    84 оны драфт баримтат кино
  • 14:40
    nba 2016-2017 торонто - чикаго (давталт)
  • 17:10
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 18:20
    nba action 2614 (давталт)
  • 18:45
    production time
  • 19:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1611 (шинэ)
  • 19:40
    nba inside stuff 407 (давталт)
  • 20:05
    nba gametime тойм 1664 (шинэ)
  • 20:25
    nba 2016-2017 шарлотт - хьюстон (давталт)
  • 22:25
    nba 2016-2017 детройт - портланд (давталт)
  • 00:25
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

VI/2812:05

AsianBox

"Хэлтсийн дарга Ким" ОАК төгсгөлийн 20-р анги

VI/2813:40

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,106-р анги /давталт/

VI/2812:10

TV9

“Дуулиан” олон ангит УСК ,105-р анги /давталт/