МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:10
    Хөгжмийн агшин
  • 08:20
    Өглөөний зочин
  • 09:10
    “Өглөө” Монголын уран сайхны кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Нээлттэй засаг
  • 11:40
    Монголын зохиолчдын өдөрт: “Манай зохиолчид” баримтат кино 1986 он
  • 12:05
    Соно студи: “Маамуу нааш ир”
  • 12:20
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:30
    Сурагчдын амралтанд: “Пумукл” Германы уран сайхны кино төгсгөлийн 13-р анги
  • 14:00
    Монгол Улсын Ардчилсан шинэ Үндсэн хууль батлагдсаны 25 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдаан/шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 22:05
    Нийтийн шилдэг 10 дууны албан ёсны жагсаалт
  • 22:55
    “Тэмцэл” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Хүүхдийн эрхийн цахим сургалт “Миний мөрөөдөл-Найзтайгаа цуг Сургуулиа төгсөх”
  • 11:10
    “Music lovers & young artist” Анхдугаар уралдааны шилдгүүд
  • 12:30
    Дэ Жангум СОАК 2-р анги
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Global homeshopping
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    UBS Нэмэлт цаг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Дэ Жангум СОАК 3-р анги
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    Жин эмч ЯОАК 23-р анги
  • 00:00
    Business news
  • 00:20
    City news
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    бизнес тайм
  • 11:45
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 24-р анги
  • 12:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "сэрэлт-2" реалити шоу
  • 14:30
    shop mongolia
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хайр татам охин" олон ангит кино 8-р анги
  • 16:40
    "эрүүл мал монголын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    хөгжмийн завсарлага
  • 17:15
    зарын цаг
  • 17:30
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 18:50
    талх чихэр үзүүлж байна
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 25-р анги
  • 21:15
    "сэрэлт-2" реалити шоу
  • 22:20
    "хайр татам охин" олон ангит кино 9-р анги
  • 23:20
    "солонгос орноор clwh эмнэлэг"
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:30
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "эленагийн сүүдэр" оак 56 -р анги 1-р хэсэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "эленагийн сүүдэр" оак 56 -р анги 2-р хэсэг
  • 11:40
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 12:00
    "reach the beauty"
  • 12:30
    "гайхамшигт индонези орон - 2"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:40
    спорт
  • 14:00
    мэдээ
  • 14:30
    100 метр/секунд
  • 15:00
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:40
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 16:20
    "tvmall"
  • 16:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:55
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 17:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    мэдээ
  • 19:15
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 57-р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "хаан тревэл" аялалын нэвтрүүлэг
  • 22:50
    спорт
  • 23:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,2-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 11:20
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:20
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “Үндэсний олимп” хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 14:00
    Монголын шинэ үндсэн хуулийн нэрэмижт улс аймгийн алдар цолтой 256 хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,3-р анги
  • 22:20
    “Зөв сонголт” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Шилдэг киноны дууны хөгжмийн концерт
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/ /
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Бизнес толь
  • 09:15
    Зураглал
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Холын чамдаа" теле зохиомж МУСТА
  • 11:40
    "Ард аюуш" МУСК
  • 13:40
    Алаг шаазгай нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    "Хүүхэд нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    “8 Music” хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    “Толь” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Алаг шаазгай нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Хатан хаан" ОАК 5-р анги
  • 22:40
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Бизнес толь
  • 23:55
    Yes зарын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Шинэ жилийн зочин: Консананс хамтлаг
  • 09:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 10:00
    Зарын цаг
  • 10:10
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:50
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:45
    Зарын цаг
  • 17:55
    "Рет Мет -2 " хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 19:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 20:10
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Фифа ворлд авардс
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 21:40
    Зарын цаг
  • 21:50
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    "Тусгай албаныхан" УСК 2-р анги

C1

  • 07:00
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 07:50
    Харандааны адал явдал
  • 08:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Тотал спорт
  • 09:00
    Нийслэл Хүү нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Чонон сүрэг ОАК 4-р анги
  • 14:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Чонон сүрэг ОАК 4-р анги
  • 14:40
    Холбогдох боломжгүй байна ОАК 3-р анги
  • 15:00
    Яг одоо Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Холбогдох боломжгүй байна ОАК 3-р анги
  • 16:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    Тотал спорт
  • 16:30
    Нийслэл Хүү нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Яг одоо" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Тотал спорт
  • 17:30
    Харандааны адал явдал
  • 17:40
    Унагалдайн Мухлаг хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн Кино
  • 18:30
    Чонон сүрэг ОАК 5-р анги
  • 19:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Тотал спорт
  • 20:30
    Нийслэл Хүү нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Холбогдох боломжгүй байна ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Фокус" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Дракула ОАК 5-р анги
  • 00:00
    Нийслэл Хүү нэвтрүүлэг
  • 00:30
    С 1 Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Тотал спорт
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “нууц материалууд” -4 оак
  • 11:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-14 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    uk чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    инээдмийн толь
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    тоглолтын цаг: нисч ирсэн дурлал
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа”хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “нууц материалууд” -5 оак
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гэмт хэргийн туужууд”-15 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “нууц материалууд” -5 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 08:10
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 08:20
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Нийслэл хөтөч”
  • 10:50
    “Social news” хөтөлбөр
  • 11:20
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тусгай ажиллагаа” Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    “Нийслэл хөтөч”
  • 14:00
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 14:15
    “Хосолсон анагаах ухаан” /захиалгат/
  • 14:30
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 14:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Нийслэл хөтөч”
  • 16:20
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 17:50
    “Social news” хөтөлбөр /шууд/
  • 18:30
    “N” энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.3
  • 21:25
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 19.20-р анги
  • 23:15
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 23:25
    “Бундеслига” тусгай дугаар
  • 00:05
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.3
  • 00:50
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    “Зохион байгуулалттай ажиллагаа” Туркийн уран сайхны кино
  • 03:25
    “Дүүрэн жаргалтай хорвоо” теле концерт
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 07:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.23-36-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 3-р анги
  • 11:15
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.23 4.1-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.9-р анги
  • 13:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №4 /Орчуулга/
  • 13:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №4 /Орчуулга/
  • 13:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №4 /Орчуулга/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:10
    Гайхалтай аяллууд /Малайз 1-р цуврал/
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №1/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №01/
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.23 4.1-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.27-40-р анги
  • 18:30
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 4-р анги
  • 20:45
    Харанга хамтлагийн гитарчин Чука "Амьдралын Бэлэг" тоглолт 3-р хэсэг
  • 22:00
    "Доктор Хэн" ОАК 9.10-р анги
  • 23:05
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 4.2-3-р анги
  • 23:55
    "Score News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:40
    Зар мэдээ
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 08:40
    “Зөвийн тухай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес аялал /давталт/
  • 09:50
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 10:20
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 11:50
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Бизнес хором
  • 13:10
    “Сөрөг довтолгоон” ОАУСК 1,2-р анги
  • 14:50
    Зар мэдээ
  • 15:00
    Монгол Улсын аварга Ч.Санжаадамбын цолны мялаалга наадам
  • 16:30
    “Дэлхийн шилдэг” баримтат кино 19-р хэсэг
  • 17:30
    “Бизнес хором” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Зар мэдээ
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:20
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 20:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:00
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Сөрөг довтолгоон” ОАУСК 3,4-р анги
  • 23:30
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 208-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-2/ 187-р хэсэг
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг 50-р хэсэг
  • 10:30
    "Муу залуус" СОАК 1-р анги
  • 11:40
    "Гурван баавгай" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Нугасны муухай дэгээхэй" хүүхэлдэйн кино 102-р анги
  • 12:50
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" СОАК 10-р анги
  • 14:00
    Спортын шинжлэх ухаан 18-р хэсэг
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 50-р хэсэг
  • 15:30
    "Дээдсийн хүрээлэн" ОАК 15-р анги
  • 16:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 5-р анги
  • 17:30
    Тог тог тог /season-2/ 190-р хэсэг
  • 18:00
    Наашаа цаашаа
  • 19:00
    "Чассс" COOK SHOW
  • 19:30
    M music
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Муу залуус" СОАК 2-р анги
  • 22:10
    "Америкчууд" /season-4/ ОАК 8-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ
  • 23:40
    "Даунтон эдлэн" /season-2/ ОАК 1-р анги
  • 00:50
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    “Монголын Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ /шууд/
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    “Монголын нэг өдөр” шууд нэвтрүүлэг
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Оюунаар дайлахуй
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Шинэ бүтээл-3
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    “Монголын нэг өдөр” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Ерөөлийн даллага
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    Солонгос орноор: “CLWH” эмнэлэг №1
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 22:45
    Мusic time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Хацү башё
  • 11:20
    Үргээлэг Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Эрэгтэйчүүдийн үргүйдэл
  • 16:30
    Монгол аялал
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 18:10
    БГД-ийн Цагдаагийн хэсгийн 2016 оны ажлын тайлан
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 12-р анги
  • 20:30
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Хацү башё
  • 22:00
    Микроны босс Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:10
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 31,32-р анги /давталт/ “
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цөл дундах бүрд” баримтат кино
  • 11:40
    “Айлын хоол амттай “нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “Содон эгшиг” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Монголын шинэ үндсэн хуулийн нэрэмжит улс аймгийн алдар цолтой 256 хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 33-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 34-р анги
  • 22:10
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.23,24-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Тулааны урлаг (Art of Fighting)" УСК
  • 12:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.23,24-р анги)
  • 13:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.2,3-р анги)
  • 15:10
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 17:00
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.25,26-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.25,26-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.4-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Уралдаанч Спийд (Speed Racer)" УСК
  • 00:40
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.25,26-р анги)
  • 01:40
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:55
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.25,26-р анги)
  • 02:40
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.4-р анги)
  • 03:30
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 05:10
    "Уралдаанч Спийд (Speed Racer)" УСК
  • 07:25
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.3,4-р анги)

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 15-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    спортс центр
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 26-р анги
  • 12:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - батцогт
  • 14:00
    концерт - жаргалсайхан - хөхөөтэй хүүндээн
  • 15:00
    ээж оауск 15-р анги
  • 16:10
    хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    хоёр тавилан оауск 26-р анги
  • 17:20
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 18:00
    спортс центр
  • 18:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 19:30
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 19:50
    ээж оауск 16-р анги
  • 21:00
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    зэвүүн яриа
  • 22:30
    хоёр тавилан оауск 27-р анги
  • 23:20
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 09:35
    "Утаагүй Улаанбаатар" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Монголчууд" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Эргэн дурсахуй" хөгжмийн нэвтрүүлэг давталт
  • 15:35
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 3-р анги
  • 16:25
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Фото зарын цаг
  • 16:40
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson
  • 18:45
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Алтан шар замын эзэд" нэвтрүүлэг Дархан хот
  • 20:20
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 4-р анги
  • 21:10
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:20
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:05
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    гадаад мэдээ
  • 08:00
    хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    зочны цаг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    ийглийн мэдээ
  • 14:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ
  • 18:00
    ийглийн мэдээ
  • 18:30
    бодит байдал
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:40
    поп мэдээ
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:40
    поп мэдээ
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    cnn онцолж байна
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:40
    поп мэдээ
  • 00:00
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:40
    поп мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 09:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 09:45
    10 хором
  • 10:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 19,20р анги
  • 11:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 4
  • 12:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 12:50
    10 хором
  • 13:00
    "Уулын хөх сүүдэр" МУСК
  • 14:30
    10 хором
  • 15:00
    "00:00 шоу" Stromae - Racine Carrée Live
  • 16:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 17:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 17:45
    10 хором
  • 18:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 20,21р анги
  • 19:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 5
  • 20:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 20:50
    10 хором
  • 21:00
    "Ноён Солиот" МУСК
  • 22:40
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" Melody Gardot
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" баримтат кино
  • 10:50
    түүхээ мэдэх цаг түүхээ бүтээх цаг /сиамби улс/
  • 11:30
    бизнес аялал
  • 12:05
    "эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    хошин шог
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    уран сайхны кино
  • 14:50
    тоглолтын цаг /beyonce /global citizen festival 2015//
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    бизнес аялал
  • 18:00
    таны сонорт
  • 19:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 20:00
    "хүрээ панз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /хеликобактери /
  • 22:05
    "бизнес амралт" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    уран сайхны кино
  • 00:20
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Super why
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Белка Стрелка
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    ЦЭЦ ҮГ шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Super why
  • 19:35
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 09:00
    "Бизнесийн амжилт"
  • 09:30
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Эх дэлхий 8" баримтат кино
  • 12:20
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 13:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 14:00
    Перс Морган /Шанхай/ аяллын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 15:50
    "Эх дэлхий 8" баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 18:00
    Перс Морган /Шанхай/ аяллын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 20:10
    Ярилцах цаг
  • 20:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 20:45
    "Бүргэд констракшн"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 19 арсенал-кристал палас
  • 11:00
    pl 19 саутхэмптон-вест бромвич
  • 13:00
    pl 19 лестэр-вест хэм
  • 15:00
    pl 19 челси-стөүк
  • 17:00
    pl 19 ман.юнайтед-мидлсборо
  • 19:00
    pl 19 вотфорд-тоттенхэм
  • 21:00
    pl 19 ливерпүүл-ман.сити
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    снукер бильярд дашт-2016
  • 11:50
    iaaf варшав
  • 14:10
    бостон марафон
  • 16:40
    прага марафон
  • 19:10
    уран сайхны гимнастик
  • 21:40
    dtm автомашины уралдаан
  • 22:40
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    nba 2016-2017 чикаго-нью йорк (шууд)
  • 11:30
    pl тойм 20
  • 12:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-тусгай дугаар
  • 13:30
    mma world-ширэн бээлий клубээс
  • 14:00
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 22
  • 14:30
    английн премьер лигийн явц
  • 15:00
    ганцхан бөмбөг дугаар 21
  • 16:00
    дэвид стэрн 30 жил баримтат кино
  • 16:50
    "sugar" баримтат кино
  • 18:30
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 22
  • 19:00
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    'overtime' нэвтрүүлэг 1611 (давталт)
  • 20:00
    pl world теле сэтгүүл
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 21:00
    nba gametime тойм 1666 (шинэ)
  • 21:15
    эрхий мэргэн
  • 21:45
    mff теле сэтгүүл
  • 22:15
    английн премьер лигийн явц
  • 22:45
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance" шууд орчуулгын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc fight night майа-кондит
  • 12:00
    tuf finale жоанна-кладуиа
  • 14:10
    ufc fight night дос анжос-алварез
  • 16:10
    ufc 196 макгрегор-диас
  • 19:10
    ufc 202 макгрегор-диас 2
  • 22:10
    mma world-ширэн бээлий клубээс
  • 22:40
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 4-р анги
  • 12:00
    Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой зүүн бүсийн хурд-2016 /Даага/
  • 20:30
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    ХАВРЫН 17 УЧРАЛ 5-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    O news
  • 10:00
    25хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    O news
  • 13:00
    “03.30” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    Show time
  • 20:00
    My top ten
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Маргаашгүй” МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    O news
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Хөвсгөл аймаг Алаг-Эрдэнэ сумаас Сарлагийн баяр 2016
  • 19:00
    Таньд зөвлөе
  • 19:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Таньд зөвлөе
  • 21:00
    Хямдралын цаг /шууд /
  • 22:00
    Таньд зөвлөе
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Хямдралын цаг /давталт /
  • 04:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 05:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Sword of the Stranger" хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "Absolutely Anything" УСК
  • 12:25
    "Making the Movie"
  • 12:45
    "Bilgee's Time"
  • 13:00
    "Jersey Girl" УСК
  • 14:45
    "Coming soon"
  • 15:00
    "Behaving Badly" УСК
  • 16:30
    "Marrakech Morocco" Баримтат кино
  • 16:45
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"………..
  • 17:00
    "Capture the Flag" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "Show case"
  • 18:45
    "Bilgee's Time"
  • 19:00
    "Nanny McPhee" УСК
  • 20:25
    "BOX OFFICE"
  • 20:45
    "Bilgee's Time"
  • 21:00
    "Nanny McPhee Returns" УСК
  • 22:45
    "Bilgee's Time"
  • 23:00
    "Enemies In-Law" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 44
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 02
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Мөнхийн хотхон'' 49 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    ''Хүүхэлдэйн кино'' 50
  • 19:45
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 19 (архиваас)
  • 20:00
    ''Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг 19 (архиваас)
  • 20:30
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 19 (архиваас)
  • 20:45
    ''Мөнхийн хотхон'' 50 хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 17
  • 23:30
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 1
  • 09:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 5, 6-р анги
  • 10:35
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3-р анги
  • 11:25
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 17-р анги
  • 13:10
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 35, 36-р анги
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг /Тайланд хоол/
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 7, 8-р анги
  • 19:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 4-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 18-р анги
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 37, 38-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 18-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    nba action 2614 (давталт)
  • 09:25
    production time
  • 09:30
    nba 2016-2017 ла лэйкерс - сан антонио (шууд)
  • 12:00
    nba classic games 2004 ла лэйкерс - сан антонио
  • 14:00
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 15:10
    nba inside stuff 407 (давталт)
  • 15:35
    nba 2016-2017 юта - мэмфис (давталт)
  • 17:35
    nba 2016-2017 даллас - миннесотта (давталт)
  • 19:35
    golden season 2015-2016 голден стэйт уорриос
  • 20:00
    nba gametime тойм 1666 (шинэ)
  • 20:15
    nba 2016-2017 ла лэйкерс - сан антонио (давталт)
  • 22:15
    nba 2016-2017 чикаго-нью йорк
  • 00:15
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

IV/2821:35

MovieBox

"Гэнэтийн цохилт (Penthouse North)" УСК

IV/2822:00

Боловсрол ТВ

"Хайр эргэсэн хавар" ОАК төгсгөлийн 25-р анги

IV/2812:15

AsianBox

"Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги