МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    Монголын зохиолчдын өдөрт: “Манай зохиолчид” баримтат кино
  • 07:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 08:10
    Хөгжмийн агшин
  • 08:20
    “Зөрлөг” энтертаймент хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын шинэ өглөө
  • 10:20
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв./
  • 10:50
    Амьдралын жор
  • 11:40
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 52,53-р анги
  • 12:30
    “Киноны үдэш” концерт
  • 13:30
    “Зося” Оросын уран сайхны кино
  • 14:40
    Эх өв: “Эсгий ширдэг”
  • 15:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:10
    “Bike korea 2016”
  • 16:25
    Ариусахуйн гүмүда
  • 16:55
    16мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Манай үеийнхэн” баримтат кино 1986 он
  • 17:35
    Маргаашийн наран
  • 18:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:20
    “Манлайн баясгалан” Монгол улсын заан Д.Санжаа, Цэргийн заан Б.Санжаа
  • 18:50
    Зөв зөв
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    Монголчуудын иргэншил /шууд/
  • 22:05
    Үндэсний шилдэг 21 дууны албан ёсны жагсаалт
  • 23:05
    “Бороон дунд дуулнам” АНУ-ын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Аяллын дурсамж
  • 11:30
    Дэ Жангум СОАК 1,2,3-р анги
  • 14:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:40
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    UBS Нэмэлт цаг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Бид гурвын болзоо Монголын уран сайхны кино Монголын уран сайхны кино
  • 22:50
    Сумо тойм
  • 23:20
    Business news
  • 23:40
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "солонгос орноор clwh эмнэлэг"
  • 11:50
    "соронз" х.мөнгөнцэцэг /дуучин/
  • 12:20
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 12:50
    зарын цаг
  • 13:00
    шинэ өдөр ярилцлага
  • 13:30
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 25-р анги
  • 14:30
    "сэрэлт-2" реалити шоу
  • 15:30
    зарын цаг
  • 15:45
    "хайр татам охин" олон ангит кино 9-р анги
  • 16:50
    зарын цаг
  • 17:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 26-р анги
  • 21:15
    нөгөө кинонууд . . .
  • 21:30
    "цэцэг худалдагч бүсгүй" уран сайхны кино
  • 23:40
    "солонгос орноор clwh эмнэлэг"
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 09:00
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 09:50
    "japan video topics"
  • 10:00
    "у" хӨтӨлбӨр
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    кайф нэвтрүүлэг
  • 13:05
    сэтгэл тайван хүүхэд нас
  • 13:15
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 13:45
    "амжилтын төлөө"
  • 14:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    солонгос орноор - clwh эмнэлэг
  • 14:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:45
    "эленагийн сүүдэр" оак 57-р анги
  • 16:00
    "tvmall"
  • 16:20
    соронз үзүүлж байна - муста х.мөнгөнцэцэг
  • 17:00
    "эзэгтэй нарын цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 18:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:40
    "reach the beauty" нэвтрҮҮлэг
  • 19:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:15
    "уих-ын цаг"
  • 19:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 58-р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    зэвүүн яриа
  • 23:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино 08.00 “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 11:00
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,3-р анги /давталт
  • 12:20
    “Гарц “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Өв соёлын товчоон” нэвтүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ТВ-9 спорт
  • 16:00
    “Домог жаргасан цаг” МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 18:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Будда продакшн “Ариуслын замаар” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Комментийн мөрөөр “ нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,4-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/ /
  • 01:00
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Бизнес толь
  • 09:15
    Зураглал
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 1-р анги /давталт/
  • 10:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Хатан хаан" ОАК 2-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Нэмэх цэнэг” их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хатан хаан" ОАК 3-р анги /давталт/
  • 14:55
    "Хүүхэд нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Утга зохиолын увдис" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:30
    Дэлхийн тойм
  • 21:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    “Тавилан” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Шивнээ" үдшийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 00:20
    Бизнес толь
  • 00:50
    Yes зарын цаг
  • 00:55
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Фифа ворлд авардс
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /TV shop 99 үзүүлж байна/
  • 13:20
    Ардын урлагийн тоглолт
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Мөнгөн үдэш " шоу-2016
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:Клори ворлд сериес-33
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Их хурлын цаг
  • 19:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Тор sport" нэвтрүүлэг: Мото спорт-2016
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Алс хол" УСК 1-р анги

C1

  • 08:00
    "Сэрэлт "Монголын Уран Сайхны Кино
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Эерэг өнгө хөтөлбөр
  • 10:40
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    Чонон сүрэг ОАК 1,2,3,4,5-р анги
  • 17:00
    Цензургүй Яриа нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Загийн алим Монголын Уран Сайхны Кино
  • 19:30
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Клейтон Уран Сайхны Кино
  • 22:00
    "UB COMEDY" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Поддубный Уран Сайхны Кино
  • 01:00
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “зөв өглөө”
  • 09:30
    “дон кихот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “нууц материалууд” 1,2 оак
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    “нууц материалууд” 3,4 оак
  • 14:30
    “гангараа” ток шоу
  • 15:30
    “нууц материалууд” 5 оак
  • 16:20
    “оргил цаг” ярилцлага
  • 16:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 17:00
    монгол чарт
  • 18:00
    инээдмийн толь
  • 18:30
    “хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “гялбаа”
  • 19:30
    “х35” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “аагим халуун” уск
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 07:00
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 11-14-р анги
  • 09:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.1
  • 10:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.2
  • 11:30
    “Japan video topics” үзүүлж байна
  • 11:45
    “Пепси лиг” /”Улаанбаатрын мазаалайнууд”-“Соёмбын барсууд”//шууд/
  • 13:45
    “Пепси лиг” /”Атлетик 220”-“Унаганууд”//шууд/
  • 15:30
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 16:55
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 17:05
    “Нар сарны зааг” Монголын уран сайхны кино
  • 19:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Аюултай харилцаа” Монголын уран сайхны кино
  • 23:40
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    “Зохион байгуулалттай ажиллагаа” Туркийн уран сайхны кино
  • 02:10
    “Гранада”концерт
  • 04:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 3-7-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.21-40-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 4-р анги
  • 11:15
    Харанга хамтлагийн гитарчин Чука "Амьдралын Бэлэг" тоглолт 3-р хэсэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Чухал 100 сэдэв" Соронзон орон
  • 13:40
    "Приусын босс" кино бүтсэн түүх
  • 13:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Доктор Хэн" ОАК 9.6-8-р анги
  • 16:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 5-р анги
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Кино үзэх цаг нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Робин Гүүд" УСК
  • 01:05
    Кино миний амьдрал
  • 02:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Зар мэдээ
  • 08:50
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:20
    Бизнес аялал /давталт/
  • 10:00
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 10:50
    Зар мэдээ
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Зар мэдээ
  • 12:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Бизнес хором
  • 13:20
    O culture high fashion show
  • 14:30
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Бизнес хором
  • 15:30
    Зар мэдээ
  • 15:40
    “Сэцэн ханы хүлэг” МСУХ-ны 20 жилийн ойн наадам
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:00
    Зар мэдээ
  • 18:10
    Бизнес хором
  • 18:40
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 19:10
    “Хүмүүс-Байр суурь” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Зар мэдээ
  • 20:50
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 21:00
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Амьдралын гол дүр” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Сөрөг довтолгоон” ОАУСК 5,6-р анги
  • 00:20
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 209-р хэсэг
  • 06:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Чассс" COOK SHOW
  • 12:30
    Марк Мэтю хоёрын аялал 24-р хэсэг
  • 13:00
    "Хүүхэд асрагч" УСК
  • 15:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 16:30
    M FASHION
  • 17:00
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 1,2,3,4,5-р анги
  • 19:30
    Оддын хаан
  • 20:50
    "1000 дахин үржүүлэгч" сугалааны АЗТАН тодруулах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Муу залуус" СОАК 3-р анги
  • 22:10
    "Карибийн тэнгисийн дээрэмчид -3" УСК
  • 01:10
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    Мusic time
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    “Монгол гайхамшиг” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Солонгос орноор: “CLWH” эмнэлэг №1
  • 13:20
    Мusic time
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Ерөөлийн даллага
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    “Монголоо ярилцья” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Хүн чанар
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    Хүслийн жигүүр:
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Солонгос орноор: “CLWH” эмнэлэг №2
  • 22:20
    Баримтат дэлгэц:
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Глобал удирдагч
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Хацү башё
  • 10:40
    Говийн гайхамшигт аялал
  • 11:00
    Ухаарахуй
  • 11:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 12:00
    Микроны босс Уран сайхны кино
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 8,9,10-р анги
  • 16:30
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:20
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:50
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Ерөөлийн даллага МУСТА Х.Пүрэвсүрэн
  • 21:40
    Хацү башё
  • 22:10
    Рашаантын - 18 Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    ”Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 33,34-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Цөл дундах бүрд” баримтат кино “
  • 11:40
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:10
    “Бурхан багшийн айлдвар” лекц
  • 16:00
    “Манай адуу” тоглолт
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    ”Санах, сэрэх гэгээрхүйн ухаан” лекц цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Огги жоомнууд “ хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Миний нэр төр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 35-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 36-р анги
  • 22:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Зөв сонголт” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (I.17-26-р анги)
  • 12:50
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 14:40
    "Мөнгөлөг цом (Tin Cup)" УСК
  • 17:05
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.4-р анги)
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг(Жүжигчин Jeff Bridges)
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.27,28-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.5-р анги)
  • 21:30
    "Би чамд хайртай 2" МУСК
  • 23:45
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.27,28-р анги)
  • 00:45
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 01:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.5-р анги)
  • 02:20
    "Хагас сарын мэдэгдэл (Two Weeks Notice)" УСК
  • 04:00
    "Мөнгөлөг цом (Tin Cup)" УСК
  • 06:15
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 07:00
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.25-28-р анги)
  • 08:35
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 16-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    эзэгтэй нарын цаг
  • 11:30
    зарын цаг
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 22-24-р анги
  • 14:30
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - бат-өлзий
  • 15:30
    ээж оауск 11-14-р анги
  • 19:30
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 20:00
    ээж оауск 17-р анги
  • 21:10
    спортс центр
  • 21:30
    үл тасрах аялгуу
  • 22:00
    хоёр тавилан оауск 28-р анги
  • 22:50
    хак чак
  • 23:30
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Алтан шар замын эзэд" нэвтрүүлэг Дархан хот
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Бүдүүн мисс" ОАУСК 4-р анги
  • 15:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 15:25
    Фото зарын цаг
  • 15:30
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 16:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 17:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:15
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 20:45
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 20:55
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:00
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    эх сурвалж
  • 12:30
    бодит байдал
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 14:00
    зочны цаг
  • 14:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    гол өнцөг
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    эх сурвалж
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 18:00
    cnn онцолж байна
  • 18:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    бодит байдал
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    поп мэдээ
  • 21:45
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 22:00
    эх сурвалж
  • 22:30
    cnn онцолж байна
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    поп мэдээ
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 09:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 09:45
    10 хором
  • 10:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 20,21р анги
  • 11:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 6
  • 12:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 12:50
    10 хором
  • 13:00
    "Шарталт" МУСК
  • 14:30
    10 хором
  • 15:00
    "00:00 шоу" Katie Melua
  • 16:00
    "Өвлийн өвөөгийнд 2015"
  • 17:00
    "Oggy and the Cockroaches"
  • 17:45
    10 хором
  • 18:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 22,23р анги
  • 19:20
    "Цэнхэр гараг" цуврал 7
  • 20:00
    "80 сэдэв" /2016 онд/
  • 20:50
    10 хором
  • 21:00
    "Шарталт" МУСК
  • 22:30
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" Katie Melua
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "ten news" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "хошин шог"
  • 11:40
    уран сайхны кино
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    "бизнес амралт" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр /хеликобактери /
  • 14:00
    top ten
  • 14:40
    зүгээр л инээе
  • 15:00
    "хүрээ панз" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    тоглолтын цаг /найр наадмын хоймор/
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:45
    таны сонорт
  • 18:15
    бизнес аялал
  • 19:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 19:55
    "эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 22:45
    "insight" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    уран сайхны кино
  • 01:25
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Энэ юу вэ
  • 12:50
    Бяцхан бүтээлч
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Бизнесийн амжилт"
  • 10:10
    Перс Морган /Ласвегас/ аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 13:00
    "Нар ургахыг хүлээхгүй" МУСК
  • 14:30
    "Шинэ ном" мэдээлэл, танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бүргэд констракшн"
  • 15:40
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 16:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:00
    "Эх дэлхий 9" баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал 3"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 20:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 20 вест бромвич-халл сити
  • 11:00
    pl 20 вест хэм-ман.юнайтед
  • 13:00
    pl 20 сандерлэнд-ливерпүүл
  • 15:00
    pl 20 мидлсборо-лестэр
  • 17:00
    pl 20 борнмут-арсенал
  • 19:00
    sps production time
  • 19:15
    тьерри анритай хамт
  • 19:45
    тоглолтын өмнө 21 дүгээр тойрог (шууд)
  • 20:25
    pl 21 тоттенхэм-вест бромвич (шууд)
  • 22:25
    sps хөлбөмбөг
  • 22:55
    pl 21 свонси-арсенал (шууд)
  • 00:55
    sps хөлбөмбөг
  • 01:25
    pl 21 лестэр-челси (шууд)
  • 03:25
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    уран сайхны гимнастик
  • 11:30
    триатлон-дашт (козюмел-эмэгтэй элит)
  • 13:30
    буудлага спорт дэлхийн цом
  • 14:00
    бадминтон индонези опен
  • 16:30
    триатлон-дашт (козюмел-эрэгтэй элит)
  • 18:30
    гольф tshwane open
  • 22:30
    netbusters теле сэтгүүл
  • 22:55
    pl 21 бөрнли-саутхэмптон (шууд)
  • 00:55
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 22
  • 09:30
    эрхий мэргэн
  • 10:00
    mff теле сэтгүүл
  • 10:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер
  • 11:00
    nba 2016-2017 детройт -юта (шууд)
  • 14:00
    84 оны драфт баримтат кино
  • 15:10
    английн премьер лигийн явц
  • 15:40
    pl world теле сэтгүүл
  • 16:10
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 17:20
    sps production time
  • 17:30
    the buzzer' ток шоу 1610 (шинэ)
  • 18:30
    nba action 2615 (шинэ)
  • 19:00
    ufc knockouts
  • 19:15
    тьерри анритай хамт
  • 19:45
    тоглолтын өмнө 21 дүгээр тойрог (шууд)
  • 20:25
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 22
  • 20:55
    эрхий мэргэн
  • 21:25
    mff теле сэтгүүл
  • 21:55
    багаа өмгөөл-дерби
  • 22:35
    netbusters
  • 22:55
    pl 21 вест хэм-кристал палас (шууд)
  • 00:55
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 12:00
    ufc 197 ж.жонс-о.сент про
  • 14:30
    ufc fight night алмейда-гарбрандт
  • 17:30
    ufc 204 биспинг-хендерсон
  • 20:00
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 22:55
    pl 21 сандерлэнд-стөүк (шууд)
  • 00:55
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 10:30
    Хүргэн хүү МУСК
  • 12:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг Төв аймгаас бэлтгэв
  • 13:00
    Нордерн Дансер баримтат кино
  • 14:00
    Аялгуут соёл СОР нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Богд хайрханы хишиг барилдаан
  • 17:00
    Дөмөг амьдрал кино концерт
  • 18:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хэнтий аймаг байгуулагдсаны 93 жилийн ой зүүн бүсийн хурд-2016 /Эрлийз дээд, дунд/
  • 20:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Үндэсний үйлдвэрлэл үйлдвэржилтийн соёл нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Халаасны өрөө МУСК
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 09:00
    “Маргаашгүй” МУСК
  • 11:00
    “ Эзэнгүй бөгж” МУСК
  • 13:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    “Хайр харуусал ” МУСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    25 хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Рэкитер” УСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Хөвсгөл аймаг Алаг-Эрдэнэ сумаас Сарлагийн баяр 2016
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд /Хүүхэлдэйн кино /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Таньд зөвлөе
  • 17:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 18:30
    Таньд зөвлөе
  • 19:00
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / ШУУД
  • 20:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 20:40
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Таньд зөвлөе
  • 21:30
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 00:00
    Технологийн гайхамшиг / Сэргээгдэх эрчим хүч /
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 04:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаандэлгэр сумаас 2-р хэсэг /
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Capture the Flag" хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Show case"
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "Nanny McPhee" УСК
  • 12:25
    "BOX OFFICE"
  • 12:45
    "Bilgee's Time"
  • 13:00
    "Nanny McPhee Returns" УСК
  • 14:45
    "Bilgee's Time"
  • 15:00
    "Enemies In-Law" УСК
  • 17:00
    "Incredibles" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "Bilgee's Time"
  • 19:00
    "A Walk to Remember" УСК
  • 20:40
    "BOX OFFICE"
  • 21:00
    "Dear John" УСК
  • 22:45
    "Bilgee's Time"
  • 23:00
    "We are Your Friends" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 45
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Гэрэлд'' ток шоу 17 (архиваас)
  • 09:30
    Home shopping
  • 19:00
    ''Казак хүүхэлдэйн кино'' 02
  • 19:30
    ''Библийн түлхүүр'' библийн нэвтрүүлэг 17
  • 20:30
    ''Гэрэлт'' мэдээ 35
  • 21:00
    Home shopping
  • 23:00
    ''Вирус'' нийгмийн нэвтрүүлэг 05
  • 23:30
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт
  • 08:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 7, 8-р анги
  • 10:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 4-р анги
  • 11:20
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 37, 38-р анги
  • 13:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 15-17-р анги
  • 16:15
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 9, 10-р анги
  • 19:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 5-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 19-р анги
  • 21:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 39, 40-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 19-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    nba gametime тойм 1666 (давталт)
  • 09:15
    production time
  • 09:30
    nba classic games 2003 кливленд - сакраменто (шууд)
  • 11:30
    nba 2016-2017 кливленд - сакраменто (шууд)
  • 14:00
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 15:10
    nba 2016-2017 ла лэйкерс - сан антонио (давталт)
  • 17:10
    production time
  • 17:30
    the buzzer' ток шоу 1610 (шинэ)
  • 18:30
    nba action 2615 (шинэ)
  • 18:55
    84 оны драфт баримтат кино
  • 20:05
    nba 2016-2017 детройт -юта (давталт)
  • 22:35
    nba 2016-2017 кливленд - сакраменто (давталт)
  • 00:35
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 01:45
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

II/2010:10

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 41-р анги

II/2019:00

AsianBox

"Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 42-р анги

II/2020:10

MN25

"амьдрал өөрөө гайхамшиг" оак 11-р анги