МҮОНТ

  • 07:00
    MNB Үндэсний телевиз
  • 07:10
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Манай үеийнхэн” баримтат кино 1986 он
  • 07:50
    Хөгжмийн агшин
  • 08:00
    Монголчуудын иргэншил /давталт/
  • 09:00
    “Монголын шинэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Ирээдүйд илгээх захидал” сурагч солилцоо /Багануур, Дундговь аймгаас бэлтгэв./
  • 10:50
    Амьдралын жор
  • 11:40
    Монголын нэг өдөр
  • 12:40
    “Афоня” Оросын уран сайхны кино
  • 14:10
    100 чухал сэдэв: “Соронзон орон”
  • 15:35
    “Эндүүрмээр гэнээ би ээжтэйгээ” зохиолын дууны концерт
  • 16:30
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр шууд
  • 17:10
    “Bike korea 2016”
  • 17:35
    “Сансрын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино54-р анги
  • 18:00
    MM Today
  • 18:20
    Эрдмийн хэт: “Монголын анхны хиймэл дагуул”
  • 18:50
    Хүүхдэд ээлтэй засаглал
  • 19:15
    “Тайз дэлгэцийн бүтээл” баримтат кино
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Дөрвөн бэрх” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Хоёр аавын нэг охин” Францын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Сумо тойм
  • 11:00
    Аяллын дурсамж
  • 11:30
    “Давтагдашгүй” тоглолт Хөгжмийн зохиолч,МУСТА Б.Чинбат
  • 14:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:40
    Business news
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хацу башё
  • 17:00
    Сайн уу? Сайнаа ток шоу
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    City car wash-10 жилийн ойн Сугалааны тохирол шууд
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    20 жилийн хойно Уран сайхны кино
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    Business news
  • 23:20
    “Давтагдашгүй” тоглолт Хөгжмийн зохиолч,МУСТА Б.Чинбат
  • 02:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    нөгөө кинонууд . . .
  • 11:30
    "цэцэг худалдагч бүсгүй" уран сайхны кино
  • 13:40
    шинэ өдөр ярилцлага /давталт/
  • 14:00
    "ам нээвэл" нэвтрүүлэг н.батбаяр /уих-ын гишүүн асан/
  • 15:00
    зарын цаг
  • 15:15
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 26-р анги
  • 16:30
    манцуйтай тамирчин
  • 17:00
    зарын цаг
  • 17:15
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "дэлхийн үлгэрийн түүвэрүүд"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "бүсгүйчүүдийн нууц" оак 27-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:50
    "13" уран сайхны кино
  • 00:25
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 08:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 09:30
    "гэгээн ӨглӨӨ" ӨглӨӨний Ярилцлага
  • 10:00
    "х" хӨтӨлбӨр
  • 12:30
    imax лекц - 2017 - шинэ эриний шинэ хандлага п.анужин
  • 13:30
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:10
    "Чак хак" цэнгээнт нэвтрҮҮлэг
  • 14:50
    солонгос орноор - clwh эмнэлэг
  • 15:10
    "эленагийн сүүдэр" оак 58-р анги
  • 16:30
    муста э.чулуунчимэг - сэтгэлийн зурвас теле концерт
  • 17:00
    амжиж сонс - судалгаанд суурилсан боловсролын нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    хүчирхийлэлгүй ирээдүй бидний гарт
  • 18:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:10
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 18:40
    "эрҮҮл амьдарцгааЯ - эрҮҮл мэндийн цаг" нэвтрҮҮлэг
  • 19:10
    "ажлын дараа"
  • 19:50
    "эленагийн сүүдэр" оак 59-р анги
  • 20:50
    ub central residence
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хӨтӨлбӨр
  • 22:30
    "house location" Үл хӨдлӨх хӨрӨнгийн нэвтрҮҮлэг
  • 23:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,4-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    “Үндсэн хуулийн 25 жилийн ойд зориулсан “Үндсэн хууль ба тусгаар тогтнол” лекц
  • 13:40
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал кино
  • 14:00
    Талх чихрийн нэрэмижит аймаг цэргийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Гурван өдөр” олон ангит УСК ,5-р анги
  • 22:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:10
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:15
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 07:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 08:00
    Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 09:40
    "Хатан хаан" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 10:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 11:00
    "Хатан хаан" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Миний сонгодог тоглолт" МУСТА Т.Батсайхан
  • 13:00
    “Нэмэх цэнэг” их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 15:55
    Yes зарын цаг
  • 16:00
    Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дэлхийн тойм
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Асуулт байна" тойм
  • 19:30
    Бизнес толь
  • 20:00
    “Титэм” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Түлхүүр үг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:15
    Бизнес толь
  • 23:45
    Yes зарын цаг
  • 23:50
    Эфир завсарласан

TM

  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:Клори ворлд сериес-33
  • 10:00
    "Хэмнэл" өглөө хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Танил хүн" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тор sport" нэвтрүүлэг: Мото спорт-2016
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зарын цаг
  • 14:40
    Anu music-Шинэ жилийн нэгдсэн тоглолт
  • 15:40
    "Иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Зарын цаг
  • 17:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:50
    Алтан сарнай -2016
  • 20:10
    Спортын тойм
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Өсвөр үеийнхний сэтгэл гутрал ба нийгэм
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Алс хол" УСК 2-р анги

C1

  • 08:00
    Солонгын таван өнгө Монголын Уран Сайхны Кино
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:50
    Харандааны адал явдал
  • 12:00
    "Холбогдох боломжгүй" ОАК 1,2,3,4-р анги
  • 16:00
    Соронзон орон Зуун чухал сэдэв
  • 18:00
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Гурван найз Монголын Уран Сайхны Кино
  • 19:30
    Car Melody Show нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Викингүүдийн домог Уран Сайхны Кино
  • 22:00
    "UB COMEDY" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Михэль Кольхаас Уран Сайхны Кино
  • 01:00
    Баярлалаа нэвтрүүлэг
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “зөв өглөө”
  • 09:30
    “үл үзэгдэгч төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “аагим халуун” уск
  • 12:40
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    “зөв өглөө”
  • 13:30
    гялбаа
  • 14:00
    “хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    инээдмийн толь
  • 15:00
    “гэмт хэргийн туужууд”- 11,12 оак
  • 16:45
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 17:45
    “гэмт хэргийн туужууд” 13-15 оак
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “гэмт хэргийн туужууд” 15 оак үргэлжлэл
  • 22:00
    “тосгон” уск
  • 00:05
    эфир төгсөнө

NTV

  • 07:00
    “Шилэн баг” олон ангит уран сайхны кино 17-20-р анги
  • 09:40
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Би жингээ хасмаар байна” шоу 17.3
  • 10:35
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Making the movie “Рекэт” уран сайхны кино
  • 11:05
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 11:15
    “Түүхийн эзэд” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Пепси лиг” /”Сэлэнгэпресс”-“Хоромхон”/ /шууд/
  • 13:45
    “Пепси лиг” /”Арвис”-“Хангарьд”//шууд/
  • 15:40
    “Single ladies” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Бундеслига” тусгай дугаар
  • 18:20
    “Уулзахын хүслэн”
  • 18:55
    “Та үүнийг мэдэх үү?”
  • 19:00
    “Хааз” авто нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:55
    “Тэнгэрийн хүү” Монголын уран сайхны кино
  • 00:05
    “Монгол түмний хит дуунууд”
  • 02:05
    “Визонтеле” Туркийн уран сайхны кино
  • 03:50
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Математикийн Зарчимууд" хүүхэлдэйн кино 8-14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК 3.22-4.3-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 5-р анги
  • 11:15
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тютю" МУСК
  • 13:55
    "Приусын босс" кино бүтсэн түүх
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Доктор Хэн" ОАК 9.9-10-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нисдэг зургаан Луу" ОАК 6-р анги
  • 20:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Приусын босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:00
    “Mongolia’s next top model” шоу
  • 22:10
    Кино үзэх цаг нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Танихгүй хүн" УСК
  • 00:35
    Кино миний амьдрал
  • 02:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес аялал /давталт/
  • 09:40
    “Сэтгэлд хоногшсон дуу” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Монгол аялал” аяллын дурсамж
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 11:50
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    “Өндөр ээж” МУСК
  • 14:20
    Аймгийн алдарт уяач Б.Лхагва-Очирын Төрийн түмэн эх хүрэн үрээний мялаалга наадам
  • 16:00
    “Эгшиглэнт эх орон минь” дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:20
    “Та сонжуулах уу” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Найр наадмын хоймор” тоглолт дуучин Г.Батцэрэн
  • 18:00
    “Авралын шүхэр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес аялал
  • 19:10
    “Амьдралын гол дүр” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    Цэцэгт мэндчилгээ
  • 20:50
    “Билгийн цадиг” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Сөрөг довтолгоон” ОАУСК 7,8-р анги
  • 00:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 210-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог " хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    M music
  • 12:30
    Уулзах тавилан 1-р хэсэг
  • 13:00
    "Илбэдүүлсэн Элла" УСК
  • 15:00
    Өөрчлөлт /season-1/ 51-р хэсэг
  • 15:30
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-7/ 9-р анги
  • 16:00
    Бригад нэвтрүүлэг 19-р хэсэг
  • 17:00
    Оддын хаан
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" 2-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Карибийн тэнгисийн дээрэмчид -4" УСК
  • 00:30
    "Анирлагч" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлага

SCH

  • 07:00
    Концерт:
  • 09:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 09:45
    Концерт:
  • 10:45
    ТВ шоп-1
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:45
    ТВ шоп-2
  • 12:00
    Солонгос орноор: “CLWH” эмнэлэг №2
  • 12:45
    ТВ шоп-3
  • 13:00
    Хүслийн жигүүр:
  • 13:45
    ТВ шоп-1
  • 14:00
    Хүн чанар
  • 14:45
    ТВ шоп-2
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 15:45
    ТВ шоп-3
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мusic time
  • 18:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 19:00
    Мusic time
  • 19:45
    ТВ шоп-1
  • 20:00
    Ажлын амт
  • 20:45
    ТВ шоп-2
  • 21:00
    Бид Монголчууд
  • 21:45
    ТВ шоп-3
  • 22:00
    Баримтат дэлгэц:
  • 22:45
    Мusic time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:45
    Мusic time

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Өрнийн зурхай
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Монгол ардын үлгэр
  • 07:30
    Глобал удирдагч
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 09:00
    Ухаарахуй
  • 09:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 10:00
    Хацү башё
  • 10:30
    Ерөөлийн даллага МУСТА Х.Пүрэвсүрэн
  • 11:10
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:40
    Рашаантын - 18 Уран сайхны кино
  • 13:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 13:50
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 14:00
    Монгол аялал
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 11,12-р анги
  • 17:40
    БГД-ийн Цагдаагийн хэсгийн 2016 оны ажлын тайлан
  • 18:10
    Говийн гайхамшигт аялал
  • 18:30
    Бээжин хотын залуус Олон ангит кино 13-р анги
  • 19:30
    Соронз Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Аяллын тойрог
  • 21:10
    Хацү башё
  • 21:40
    Татар ажиллагаа Уран сайхны кино
  • 23:30
    Auto time
  • 00:00
    Зөв сонголт бизнес цаг
  • 00:10
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 35,36-р анги
  • 11:00
    “Цаг уурын өөрчлөлт ,Шинжлэх ухаан ” баримтат кино
  • 11:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    Талх чихрийн нэрэмижит аймаг цэргийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 37-р анги
  • 20:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    “Нууцлаг хэргүүд ” олон ангит УСК, 38-р анги
  • 22:30
    “60 хором “цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    ТВ-9 маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.5-р анги)
  • 09:50
    "Уралдаанч Спийд (Speed Racer)" УСК
  • 12:15
    "Би чамд хайртай 2" МУСК
  • 14:05
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 15:45
    "Тулааны урлаг (Art of Fighting)" УСК
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.29,30-р анги)
  • 19:30
    "Мако арлын лусын дагинас" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Овжин үйлчлэгчид" ОАК (I.6-р анги)
  • 21:30
    "Приусны босс" кино бүтсэн түүх
  • 21:40
    "Тэнгисийн ангууч (Marine Boy)" УСК
  • 00:15
    "Дагалдан эмч нар" ОАК (IV.29,30-р анги)
  • 01:15
    Эфир дуусна.

TV5-3

  • 08:00
    хүсэл мөрөөдлийн хотхон
  • 08:30
    спортс центр
  • 09:00
    ээж оауск 17-р анги
  • 10:10
    үл тасрах аялгуу
  • 10:40
    deep-н шилмэл тулаанууд
  • 11:00
    оддын гялбаа
  • 12:00
    хоёр тавилан оауск 25-28-р анги
  • 15:20
    алтан туурайт монгол хүлгүүд - эрдэнэбат
  • 16:20
    ээж оауск 15-17-р анги
  • 19:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    спорт уикинд
  • 21:00
    ээж оауск 18-р анги
  • 22:10
    үл тасрах аялгуу
  • 22:40
    хоёр тавилан оауск 29-р анги
  • 23:30
    эфир төгсөнө

Olloo

  • 09:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 10:10
    "Ногоон цагаан бас Хар" Т/М цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Их түүхийн жим" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    Фото зарын цаг
  • 12:20
    ТВ хичээл: "Япон хэл" давталт
  • 12:50
    ТВ хичээл: DaavkaGuitarLesson давталт
  • 13:40
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 14:10
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Дэлхийг хотууд - танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 15:05
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Фото зарын цаг
  • 15:30
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 16:00
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 17:00
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 17:10
    "Луут бөмбөлөг-Z" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Түүхийн өртөө" танин мэдэхүйн цуврал
  • 17:55
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Auto News" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:15
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Амралтын өдөр" хөтөлбөр
  • 20:45
    "Энэ цагийн дүр" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Талст" Т/М нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Товч толь" танин мэдэхүйн цуврал...
  • 22:10
    "Шидэт Үлгэрийн" кино сар...

Eagle News

  • 08:00
    гол өнцөг
  • 09:00
    бодит байдал
  • 09:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ тойм
  • 14:00
    cnn онцолж байна
  • 14:30
    эх сурвалж
  • 15:00
    гол өнцөг
  • 16:00
    хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    эх сурвалж
  • 17:30
    бодит байдал
  • 18:00
    cnn онцолж байна
  • 18:30
    "мөнгөний улс төр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    cnn онцолж байна
  • 20:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    хэлэлцүүлэг
  • 22:30
    cnn онцолж байна
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 09:00
    Oggy and the Cockroaches
  • 09:45
    10 хором
  • 10:00
    "Эмоци продакшн үзүүлж байна"
  • 11:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 12:40
    10 хором
  • 13:00
    "Уулын Төмөр" МУСК
  • 14:50
    10 хором
  • 15:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үг" МУСК
  • 16:40
    10 хором
  • 17:00
    "Уулын хөх сүүдэр" МУСК
  • 18:30
    10 хором
  • 19:00
    "Ноён Солиот" МУСК
  • 20:40
    10 хором
  • 21:00
    "Ахан дүүс" МУСК
  • 22:40
    10 хором
  • 23:00
    "00:00 шоу" Queen - Live in Budapest
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 10:50
    "үнэн худлын дэнс" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "queen secret" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    зүгээр л инээе
  • 13:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 13:20
    уран сайхны кино
  • 15:00
    "хүрээ панз" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 16:20
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    таны сонорт
  • 18:15
    бизнес аялал
  • 19:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "chance 2 chance" бизнес мэдээ
  • 20:00
    түүхээ мэдэх цаг түүхээ бүтээх цаг /сиамби улс/
  • 20:45
    "үгүйлэн санан" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    уран сайхны кино
  • 00:45
    эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 12:35
    Энэ юу вэ?
  • 12:50
    Бяцхан бүтээлч
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөгнүүд
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Shaun the sheep
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Супер далавчнууд
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Wings club
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 10:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 11:30
    "Цагийн гажуудал 3"
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 13:00
    "Монгол киноны алтан дурсамж..." Макс Моллоос
  • 13:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Ярилцах цаг
  • 16:00
    "Эх дэлхий 9" баримтат кино
  • 17:00
    "Бизнесийн амжилт"
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хойд Солонгосын эдийн засаг ба эрх мэдэл
  • 18:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Түмний нэг" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Перс Морган /Ласвегас/ аяллын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 21 сандерлэнд-стөүк
  • 11:00
    pl 21 бөрнли-саутхэмптон
  • 13:00
    pl 21 вест хэм-кристал палас
  • 15:00
    pl 21 тоттенхэм-вест бромвич
  • 17:00
    pl 21 свонси-арсенал
  • 19:00
    pl 21 лестэр-челси
  • 21:00
    тоглолтын өмнө 21 дүгээр тойрог (шууд)
  • 21:25
    pl 21 эвертон-ман.сити (шууд)
  • 23:25
    sps хөлбөмбөг
  • 23:55
    pl 21 ман.юнайтед-ливерпүүл (шууд)
  • 01:55
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    "али" уран сайхны кино
  • 10:50
    "goal" уран сайхны кино
  • 12:50
    "his airness" баримтат кино
  • 13:45
    "tyson" баримтат кино
  • 15:15
    "two escobar" баримтат кино
  • 17:00
    "money ball" уск
  • 19:15
    "goal-2" уран сайхны кино
  • 21:35
    "his airness" баримтат кино
  • 22:30
    pl world теле сэтгүүл
  • 23:00
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 08:30
    nba 2016-2017 филаделфи - вашингтон (шууд)
  • 11:30
    this is sport мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:50
    the buzzer' ток шоу 1610 (давталт)
  • 12:50
    ганцхан бөмбөг дугаар 21
  • 13:50
    ганган гоол 2016-2017 дугаар 22
  • 14:20
    эрхий мэргэн
  • 14:50
    mff теле сэтгүүл
  • 15:20
    pl world теле сэтгүүл
  • 15:50
    nba action 2615
  • 16:20
    "tyson" баримтат кино
  • 17:50
    mma world-ширэн бээлий клубээс
  • 18:20
    "gascoigne" баримтат кино
  • 19:50
    багаа өмгөөл-дерби
  • 20:30
    тьерри анритай хамт
  • 21:00
    тоглолтын өмнө 21 дүгээр тойрог (шууд)
  • 21:25
    nba gametime тойм 1667 (шинэ)
  • 21:45
    nba 2016-2017 ла лэйкерс - сан антонио
  • 23:45
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#MadeInMongolia: Түмэн шувуут ХХК" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хөгжилд хүрсэн түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Японыг судалцгаая" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 20:57
    "Pizza Hut" танилцуулга видео
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 198 вердум-миочич
  • 11:30
    ufc 199 рокхолд-биспинг 2
  • 13:30
    ufc 200 кормьер-жонес
  • 17:40
    ufc 175 вэйдмэн-мачида
  • 20:10
    ufc 177 дилашоу-сото
  • 22:40
    mma world-ширэн бээлий клубээс
  • 23:10
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Халаасны өрөө МУСК
  • 12:30
    Мориор амилсан монгол заяа Манлай уяач Ц.Цэнд-Аюуш
  • 13:30
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 14:00
    “Талх чихэр” ХХК-ийн нэрэмжит аймаг, цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Засгийн газрын цаг
  • 21:30
    Ард Аюуш МУСК
  • 23:30
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 09:00
    “Рэкитер” УСК
  • 11:00
    “ Худгийн мисс” МУСК
  • 13:00
    “Ах дүүс” МУСК
  • 15:00
    O news
  • 15:30
    Таны сонорт
  • 16:00
    “Амьдралын амт” МУСК
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүс ээ
  • 19:00
    My top ten
  • 20:00
    25хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    O news
  • 22:00
    “Үнэнээс хол” МУСК
  • 00:00
    Show time
  • 01:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 02:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 08:00
    21 аймаг 330 сумын цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 09:40
    Таньд зөвлөе
  • 10:00
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Цэнхэр хангайн нутаг /Ток шоу / Давталт
  • 14:00
    Таньд зөвлөе
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Төв аймгийн Цээл сумын 40 жилийн баяр наадам
  • 21:00
    Таньд зөвлөе
  • 21:20
    Малчин аав /Төв аймгийн Лүн сумаас /
  • 22:00
    Таньд зөвлөе
  • 22:30
    Хонь Ямааны Цэцэг өвчний тухай
  • 23:30
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 03:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 03:30
    Концерт
  • 05:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 06:00
    Уран сайхны кино
  • 08:00
    Эфирийн эхлэл

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Incredibles" хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    "Bilgee's Time"
  • 11:00
    "A Walk to Remember" УСК
  • 12:40
    "BOX OFFICE"
  • 13:00
    "Dear John" УСК
  • 14:45
    "Bilgee's Time"
  • 15:00
    "We are Your Friends" УСК
  • 16:30
    "Топ-5"
  • 16:50
    "Дэлхийн шилдэг контендуудаас"………..
  • 17:00
    "Into the Woods" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "The Vampire's Assistant" УСК
  • 20:40
    "Show case"
  • 21:00
    "The Wolverine" УСК
  • 23:00
    "World War Z" УСК

Shuud TV

  • 07:00
    Библи юу өгүүлдэг вэ? 46
  • 07:30
    Home shopping
  • 09:00
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 09:15
    ''Амьдралын өнгө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 09:45
    ''Зөвлөгөө'' нэвтрүүлэг 18 (архиваас)
  • 10:00
    Home shopping
  • 19:00
    "Show me" залуучуудын нэвтрүүлэг 17
  • 19:30
    'Библийн түлхүүр'' библийн нэвтрүүлэг 17
  • 20:30
    ''Гэрэлт'' мэдээ 35
  • 21:00
    Home shopping

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Дурсамжит дуунууд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 1
  • 08:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 9, 10-р анги
  • 10:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 5-р анги
  • 11:20
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 39, 40-р анги
  • 13:00
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 17-19-р анги
  • 16:15
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 11, 12-р анги
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 6-р анги
  • 20:30
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 20-р анги
  • 21:50
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 21:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:00
    "Эзэн хааны оточ" ОАК 41, 42-р анги
  • 23:55
    "Түргэн тусламжийн хосууд" ОАК 20-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    nba 2016-2017 кливленд - сакраменто (давталт)
  • 11:00
    nba 2016-2017 орландо - юта (шууд)
  • 13:30
    the buzzer' ток шоу 1610 (давталт)
  • 14:30
    84 оны драфт баримтат кино
  • 15:40
    кэвин гарнэтт "аялал"
  • 16:50
    nba 2016-2017 детройт -юта (давталт)
  • 19:20
    clutch city баримтат кино
  • 20:30
    nba gametime тойм 1667 (шинэ)
  • 20:50
    production time
  • 21:00
    nba 2016-2017 филаделфи - вашингтон (давталт)
  • 23:30
    nba 2016-2017 орландо - юта (давталт)
  • 01:30
    sps сагсан бөмбөг

Олон Саналтай

I/2120:40

Боловсрол ТВ

“Mongolia’s next top model” шоу нэвтрүүлэг тойм

I/2113:00

Монгол ТВ

"Шидтэний шавь" УСК

I/2114:05

Боловсрол ТВ

"Доктор Хэн" ОАК 9.11-12-р анги