МҮОНТ

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Улсын цол Монгол” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мөнгөн буйл” Монголын уран сайхны кино
  • 10:15
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу
  • 10:45
    “Айсуй наадмын тоос” нийтлэл
  • 11:05
    16мм төсөл: “Ухаан сорих наадгай”
  • 11:30
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:10
    “Өвлөхүйн эрдэм” Домбо урлаач У.Баттулга
  • 12:30
    Хөгжмийн агшин
  • 12:40
    Үндэсний их баяр наадмын сурын тойм
  • 13:40
    “Төрийн сүлд өршөө” Монголын уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 15:40
    УИХ-ын цаг
  • 16:10
    “Монгол төрийн дуулал оршвой” концерт
  • 17:10
    Органик Монгол
  • 17:30
    “Адуучин” цэнгээнт нэвтрүүлэг Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 18:20
    “Гэгээн үдэш” ток шоу
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Улсын цол Монгол” теле жүжиг 3-р хэсэг
  • 21:55
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол уран барилга сүм дуган
  • 22:25
    “Амар хуур” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Сумо тойм
  • 08:30
    Аяллын дурсамж
  • 09:00
    "Хангал зээрд" телеконцерт МУСТА Дуучин Л.Нарантуяа
  • 09:40
    Үндэсний их баяр наадмын нээлт
  • 11:00
    Universe - Best Songs 2017 наадмын Гала концерт
  • 14:30
    60 секунд цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Нагоя башё
  • 17:00
    Үндэсний их баяр наадмын тойм
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    City news
  • 20:30
    Мөрөөдлийн гүүр нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Чингис хаан ОАК 14-р анги
  • 22:40
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Сумо тойм
  • 00:00
    City news
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:45
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "таван эрдэнийн эх орон" телеконцерт ч.алтантүлхүүр /муста/
  • 12:00
    тайхарын дуулал" телеконцерт архангай аймгийн уран бүтээлчдийн тайхар нэгдэл
  • 13:30
    манцуйтай тамирчин
  • 14:00
    зарын цаг
  • 14:15
    "чи бидэн хоёр" телеконцерт д.хишигбаяр, р.дэлгэрмаа" /муста/
  • 15:10
    "том эгч" оак 38-р анги
  • 16:10
    "тэгш таван хүсэл" телеконцерт /фонд/
  • 16:45
    "аяллын амт" баримтат кино цуврал-22
  • 17:45
    зарын цаг
  • 18:00
    "3 магнай" нэвтрүүлэг "гарьд магнай" /фонд/
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "том эгч" оак 39-р анги
  • 21:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "нандин эрдэнэ" монголын уран сайхны кино
  • 01:10
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:55
    муста ч.алтантүлхүүр - малчин заяат бүсгүй
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    "дөрвөн ертөнц" соак 45-р анги
  • 11:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:00
    оддын бэсрэг наадам - 2017
  • 15:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:35
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 16:00
    "хоёр тавилан" соак 37-р анги
  • 16:40
    "tvmall"
  • 16:55
    "анхаар дотор чимээгүй" муск
  • 18:45
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 19:10
    "дөрвөн ертөнц" соак 46-р анги
  • 20:30
    содмонгол группын азтан шалгаруулах сугалааны тохирол шууд
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 23:25
    "хоёр тавилан" соак 38-р анги
  • 00:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:25
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    ”Ёо Ёо-гийн мастерууд” 15-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:30
    ”Цохилт” олон ангит УСК, 11-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Мод таръя” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    ”Ёо Ёо-гийн мастерууд” 15-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Манай гаригийн нандин эрдэнэ “ баримтат кино
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Зангараг” Монголын уран сайхны кино
  • 18:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 22:30
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /Улсын харцага Саранцогт/
  • 23:30
    +18 УСК
  • 01:00
    “ Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Cinema night” тоглолт
  • 03:30
    Түүх: Шинэжлэх ухаан уу, зохиол уу?
  • 04:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Амьдрах Урлаг" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Хөх ногооны униар" МУСК /давталт/
  • 11:25
    "Эзэнтэй дээл" теле зохиомж
  • 12:50
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:10
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 16:40
    "Энх мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Наргиатай наадам" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    Дэлхийн тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 22:00
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг МУГЖ Батсүх
  • 23:10
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 00:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 01:55
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /96/
  • 10:55
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    " Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 12:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 14:10
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:25
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 15:10
    Дууны жигүүр нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Түмэнд түгээнэ" тв нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Тулгар төрийн 2226, Их монгол улсын 811, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын бөхийн тойм
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 22:30
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 22:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:45
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Бахубали хоёр төгсгөл" УСК 2-р анги

C1

  • 08:00
    "Байгаль уу Хүн үү" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" П.Бадарч
  • 13:00
    Дурсамжит орос кино
  • 13:20
    "Авралын од-1" УСК
  • 14:50
    "Миний дуртай клип" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "И" ажиллагаа
  • 16:30
    "Кино миний амьдрал" Баримтат кино
  • 17:00
    Эерэг өнгө нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний хөрш чөтгөр " МУСК
  • 19:40
    "Наадам Fiesta-2017" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Car Melody Show" нэвтрүүлэг ®
  • 21:50
    Харандааны адал явдал
  • 22:00
    Дэлхийн шилдэг кино
  • 22:20
    "Уурга" Дэлхийн шилдэг кино
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    цдбч-70 жил
  • 10:00
    “цогт тайж” 1,2-р анги
  • 12:40
    “найранд хөглөгдсөн миний аялгуу”
  • 13:20
    “эгшиглэнт эх орны дуулал”
  • 14:00
    хөгжлийн замаар
  • 14:30
    “гудамжны хууль” 15,16 оак
  • 15:30
    “чонын дурлал” муск
  • 17:10
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 18:10
    гайхамшигт дэлгэц: сэрэлт кино
  • 18:50
    “чи чадна”
  • 19:20
    гайхамшигт дэлгэц: богд хаант улсын үе
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    монгол наадам
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “азтай бадарчин” монголын хошин урлагийн их наадам
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 19, 20-р анги
  • 07:55
    Дэлхийн цирк Монголд
  • 10:10
    “Монголын эзэнт гүрэн” баримтат кино
  • 11:15
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 14:10
    “Маш нууц” МУСК
  • 16:15
    “Тайхарын дуулал” теле концерт
  • 17:30
    Хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 19:15
    Цэнгэлий манлай “Хангарьд сур”
  • 20:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:50
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 21, 22-р анги
  • 23:25
    “Шарга даага” МУСК
  • 00:55
    “Аав” МУСК
  • 02:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 14-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 22-25-р анги
  • 09:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.1-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 3-р анги
  • 11:15
    Хаан трэвел аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2-р бүлэг төгсгөлийн 19-20-р анги
  • 13:00
    "Көсем" ОАК 54-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Көсем" ОАК 55-р анги
  • 15:00
    "Бурхан багш" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 4-р анги
  • 20:35
    E-Барим шууд тохирол
  • 21:00
    "Аяллын жим" нэвтрүүлэг /Тэсийн гол/
  • 21:35
    "Single ladies-2" МУСК
  • 23:20
    "Хайрын рекорд" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 08:40
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    “Эх орны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм"
  • 11:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "HI feeling" хөтөлбөр
  • 13:00
    Амьд байгаль хүрээлэн төсөл
  • 13:30
    "Сонгодог аялгуу" нэвтрүүлэг/давталт/
  • 14:00
    "Амьдралын гол дүр" нэвтрүүлэг/давталт/
  • 15:00
    Архангай аймгийн Батцэнгэл сумын Дэл багийн наадам
  • 16:30
    Гайхамшигт дэлгэц 2
  • 17:00
    Говь хангай мебель үзүүлж байна
  • 17:20
    "Эгшиглэнт эх орон минь" дуу хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "HI feeling" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Спортын мэдээллийн тойм" хөтөлбөр
  • 19:20
    "Янз төгөлдөр" тоглолт
  • 20:00
    “Эх орны мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    "Аархал" кино концерт
  • 22:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 23:20
    "Спортын мэдээллийн тойм" хөтөлбөр
  • 00:20
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 07:30
    "Номео Жульетта хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 14-р хэсэг
  • 12:30
    "Персийн хун тайж- Цаг хугацааны элс" УСК
  • 14:30
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 15:40
    "Улаан алчуурт хонгор минь" УСК
  • 17:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 18:30
    Наадмын making
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлгийн оролцогчид" тоглолт
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чонон сүлд" МУСК
  • 00:20
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Далайн гахай ба мөрөөдлийн түүх “ хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    “Алладин 2: Жафар эргэж ирсэн нь”
  • 09:00
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Гийнгоо МУСК
  • 11:00
    “ Өөр ” Инфотаймэнт нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 12:00
    “Эрүүл амьдрал” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Би чамд хайртай МУСК
  • 14:00
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 16:30
    “Түмэнд түгээнэ” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Маамуу Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэврүүлэг
  • 19:00
    Хуульчдын цаг зөвлөгөө мэдээлэл
  • 19:30
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 19:40
    “Мандухай цэцэн хатан” МУСК
  • 00:00
    “Алтан өргөө “ монгол улсын филармони
  • 01:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Ардын дууны цаг
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 09:00
    Зар сурталчилгаа
  • 09:15
    МУСТА яруу найрагч Р.Өнөржаргал: “Эх орон Энх орон” тоглолт
  • 11:15
    Зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Мusic time
  • 12:15
    Хүслийн жигүүр: МУГЖ жүжигчин Ш.Дэлгэржаргал
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    МУГЖ дуучин С.Ганзориг “САНААНЫ СҮҮ” кино концерт
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл: “Транс төмөр хуур” дуу бүтсэн түүх
  • 14:40
    Мusic time
  • 14:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Мusic time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Үндэсний урлагийн хамтлагуудын хамтарсан “Эх ундарга” тоглолт
  • 00:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Алсын газрын зэрэглээ концерт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Бид хамтдаа 365 хоног
  • 09:00
    Нагоя башё тойм
  • 09:30
    Өлзийтэй наадам - 2016
  • 11:20
    Би нисэх дуртай Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Аяллын дурсамж
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Таны сонголт
  • 15:30
    Эрийн хийморь МУГЖ дуучин Л.Болдбаатар
  • 16:20
    Аяллын тойрог
  • 17:10
    Амьдралын зам Монгол улсын Манлай уяач Н.Түмэнбаяр
  • 18:00
    Ирж яваа цаг Уран сайхны кино
  • 19:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд баярын тусгай дугаар
  • 20:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 21:20
    Нагоя башё тойм
  • 21:50
    Үер уран сайхны кино
  • 23:20
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Таны сонголт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Огги ба жоомнууд “ 3-р хэсэг /Танин мэдэхүйд/
  • 09:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна /Монгол наадам/
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 18-р анги
  • 11:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 19-р анги
  • 12:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 20-р анги
  • 13:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 21--р анги
  • 14:00
    Тулгар төрийн 2226,Их Монгол Улсын 811,Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Гарц “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Огги ба жоомнууд “ 4-р хэсэг /Танин мэдэхүйд/
  • 18:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” 56-р анги /Танин мэдэхүйд/
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 22-р анги
  • 20:00
    Спорт энэ өдөр
  • 20:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хошин шог
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.14-17-р анги)
  • 10:30
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 12:10
    "Хариу тэмцэл (Walking Tall)" УСК
  • 13:50
    "Телма Луйс хоёр (Thelma & Louise)" УСК
  • 16:10
    "Үүрдийн луунууд (Dragons Forever)"
  • 17:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.12-16-р анги)
  • 20:00
    "Хурганд захирагдах арслангууд (Lions for Lambs)" УСК
  • 22:00
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 00:00
    "Ахлах сургуульд нэг удаа (Once Upon a Time in High School)"
  • 02:05
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Белка Стрелка хоёр Оддын ноход" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Хошин шог
  • 10:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 11:45
    Life Style
  • 12:25
    Бөхийн галаар зочлохуй
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 481-485 -р анги
  • 15:20
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Орфеврийн гудамж 36" Уран сайхны кино
  • 17:40
    Туурайн мөртэй Монгол
  • 18:05
    Хүрээлэн №14
  • 18:30
    "Talk With Me" M.A.D Mongolia ХХК-ны гүйцэтгэх захирал Ц. Уянга
  • 19:10
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Тулгар төрийн 2226, Их Монгол улсын 811, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баярын наадмын тойм
  • 21:40
    "Такешигийн эрүүл мэндийн шоу" №8
  • 22:40
    "Миний бодлоор" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Орфеврийн гудамж 36" Уран сайхны кино
  • 01:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 2-р анги Монголын Уран Сайхны Кино
  • 10:30
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 3-р анги Монголын Уран Сайхны Кино
  • 12:00
    Ай Ёо доктор
  • 13:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    Syndicate talk
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга ярья Boldko`s talk show
  • 22:00
    "Хээрээр гэр хийе" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амьдралд тавтай морил" 26,27,28,29,30-р анги О.А.К
  • 02:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэнгоку Басара" 5, 6, 7-р анги
  • 10:30
    МҮИС үзүүлж байна
  • 10:40
    After School үзүүлж байна
  • 10:50
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:00
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 12:35
    Чимх инээд
  • 13:00
    "Маги - Ид шидийн оньс" хүүхэлдэйн кино 24, 25-р анги
  • 14:00
    Тавилан 2 МУСК
  • 15:40
    After School үзүүлж байна
  • 15:50
    "Тамын хүү" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    МҮИС үзүүлж байна
  • 17:30
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 13, 14, 15-р анги
  • 20:00
    Бизнес боломж
  • 20:35
    After School үзүүлж байна
  • 20:45
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 20-р анги
  • 22:10
    МҮИС үзүүлж байна
  • 22:20
    Дэлхийн хотууд
  • 22:50
    МУСК
  • 00:45
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    баяр наадмын тойм
  • 12:00
    "хүсэл авай" /муста д.жавхаасайхан, д.үүрийнтуяа/
  • 13:35
    баяр наадмын тойм
  • 15:00
    "оддын бэсрэг наадам"
  • 19:00
    "тусгаар тогтнол" /муста о.баянмөнх/
  • 21:00
    "тэнгэрийн хүү" муск
  • 22:50
    хит дууны цаг
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 35,36-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-7
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Yүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-8
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 37,38-р анги
  • 22:35
    "хонины найр" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Амьдрал чамд хайртай тоглолт
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Дорно өрнийн зурхай
  • 10:35
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Эерэг зочин
  • 11:55
    Дэвжээ эзэгнэгч нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Түмэнд түгээнэ нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Миний дуунууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Молор Эрдэнэ
  • 16:00
    Сэтгэлийн аялгуу
  • 17:20
    Сумандаа сайхан амьдаръяа нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    Зүүдний цэнхэр Уянга
  • 18:35
    Шинэ зуун
  • 18:55
    Жудаг нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Дэвжээ эзэгнэгч нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Цаг цагийн товчоон
  • 20:45
    Харанхуйн тулаан нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Хот тойрсон хөдөө нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Дорно өрнийн зурхай
  • 23:20
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    эх сурвалж
  • 14:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 18:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:50
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 11:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 13:00
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 15:00
    "Такси" МУСК
  • 17:00
    "Хүсэл" МУСК
  • 19:00
    "Зангараг" МУСК
  • 21:00
    "Учрал" МУСК
  • 23:00
    "Өртөө" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 09:00
    Телевизийн үндсэн эхлэл
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    Бизнес аялал
  • 12:10
    "Эрүүл амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:45
    Уран сайхны кино
  • 15:20
    Түмэнд түгээнэ
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 16:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    Бизнес аялал
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:35
    "Happy mart" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 19:35
    Түүхээ мэдэх цаг Түүхээ бүтээх цаг
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "100 асуулт 100 хариулт" нэвтрүүлэг
  • 23:25
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Бяцхан хатагтай Зази
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 12:35
    Энэ юу вэ?
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / SUPER WINGS
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Бяцхан хатагтай Зази
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    10.000 аялал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / SUPER WINGS
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Өв эрдэнэ
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 09:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол уран барилга, сүм дуган
  • 10:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 11:00
    “Найз” Монголын уран сайхны кино
  • 12:40
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын бөмбөг намнах, холч харвааны тэмцээн
  • 13:40
    “ММ today” English news
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Утга зохиолын эрдэнийн сан” Ардын уран зохиолч П.Бадарч оролцов. 2013 он.
  • 15:00
    Нутгийн хийморьтой удамт уяач
  • 15:25
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 16:25
    “Аман хуур” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 18:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол сийлбэр
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Өнө мөнхийн саран ээж” АЖ Ч.Долгорсүрэн 2011 он.
  • 19:40
    “Өвлөхүйн эрдэм” Домбо урлаач У.Баттулга
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 20:45
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 20:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Хэнтий аймгийн Жаргалтхаан сумаас бэлтгэв.
  • 21:20
    Бахархал
  • 21:50
    Спорт таны амралтанд: Үндэсний сурын бөмбөг намнах, холч харвааны тэмцээн
  • 22:50
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Бизнесийн амжилт"
  • 10:00
    МУСК
  • 11:50
    "Монгол Алтайн барагшун"
  • 12:00
    "Түмэнд түгээнэ"
  • 12:30
    Бар ээж, муур аав" ОАК 36,37,38-р анги
  • 15:00
    "Наадмын тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Бизнесийн амжилт"
  • 16:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 16:40
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 18:10
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр...
  • 19:00
    "Наадмын тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "Гарал үүслээ олсон нь 7"
  • 21:00
    "Наадмын тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Бар ээж, муур аав" ОАК 37,38-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Эзгүйрсэн хөдөө нутаг” баримтат кино
  • 11:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 12:00
    “Боб Роустай хамт зураг зурья” хичээл 16
  • 12:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 13:00
    “Арго багштай англи хэл сурья 06
  • 14:00
    “Ефросинья” олон ангит кино 128,129
  • 15:30
    “Хоол хүнс корпораци” баримтат кино
  • 17:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:05
    “Воршиловын мэргэн бууч” уран сайхны кино
  • 18:40
    “Монгол оршихуйн 4 өнгө” нэвтрүүлэг. Зун
  • 19:10
    “Арго багштай англи хэл сурья 06
  • 20:10
    “Боб Роустай хамт зураг зурья” хичээл 16
  • 20:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:40
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 35 саутхэмптон-халл
  • 11:00
    pl 35 кристал палас-бөрнли
  • 13:00
    pl 35 ман.юнайтед-свонси
  • 15:00
    pl 35 мидлсборо-ман.сити
  • 17:00
    pl 35 вотфорд-ливерпүүл
  • 19:00
    pl 35 тоттенхэм-арсенал
  • 21:00
    pl 35 эвертон-челси
  • 23:30
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    the crash reel баримтат кино
  • 10:45
    roundtable lakers баримтат кино
  • 11:10
    wilt 100 баримтат кино
  • 12:00
    fina дэлхийн цом лондон
  • 15:20
    pl netbusters
  • 15:50
    дэлхийн тамирчид роналдо ба буффон
  • 16:30
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 17:00
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 17:30
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 18:00
    nba 2016-2017 хьюстон-оклахома
  • 20:30
    nba 2016-2017 мемпис-голден стэйт
  • 23:00
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    майкл жордан come fly with me баримтат кино
  • 09:45
    pl netbusters
  • 10:15
    nba action дугаар 16
  • 10:40
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 4
  • 11:40
    спортын гэмтэл цуврал нэвтрүүлэг 3
  • 12:10
    спортын гэмтэл цуврал нэвтрүүлэг 4
  • 12:40
    прьемер лигийн ганган гоолууд
  • 13:40
    өргөх үү өргөе энжитэй хамт
  • 14:20
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дашт сорилго 1
  • 14:50
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дашт сорилго 2
  • 15:20
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 15:50
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 16:20
    mma world
  • 16:50
    багаа өмгөөл-спартак
  • 17:30
    спортын гэмтэл цуврал нэвтрүүлэг 5
  • 18:00
    спортын гэмтэл цуврал нэвтрүүлэг 6
  • 18:30
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 19:00
    өргөх үү өргөе энжитэй хамт
  • 19:40
    чөлөөт цохилт дугаар 14
  • 20:00
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 4
  • 21:00
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 17
  • 22:00
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 22:30
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 23:00
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Технологийн цаг" тусгай хөтөлбөр
  • 09:30
    "Студио 1.0 " нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Үл хөдлөх хөрөнгийн зах зээл" тусгай хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ''''#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шийдвэр 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    ''Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ''Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Технологийн цаг" тусгай хөтөлбөр
  • 15:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй " нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ''''#MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ''Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ''Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шийдвэр 2017" тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    "Монголдоо бүтээцгээе" тусгай хөтөлбөр
  • 18:30
    ''Япон контент" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Лакшри" тусгай хөтөлбөр
  • 19:30
    ''Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ''Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    ''Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 200 tate-nunes
  • 13:10
    ufc 201 лоулер-воодлей
  • 15:30
    ufc 202 макгрегор-диас 2
  • 18:00
    ufc 203 миочич-оверим
  • 19:55
    ufc 204 биспинг-хэндерсон
  • 21:55
    ufc 205 алвераз-макгрегор
  • 00:50
    sps тулаан

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Эрлийз дээд, дунд насны морьдын уралдаан
  • 11:00
    Мандухай цэцэн хатан 3-р анги
  • 12:00
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Дээлтэй Монгол-2017
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт 7
  • 18:00
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хурдан даага, эрлийз бага насны морьдын уралдаан
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Засгийн газрын цаг нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 22:00
    Мандухай цэцэн хатан 4-р анги
  • 23:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    “Эх баригч эмч нар” ОАУСК 9,10-р анги
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Тань руу нүүж явна” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Алсу” Баримтат кино
  • 17:30
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:30
    Маамуу үзүүлж байна
  • 19:00
    “1989” Tylor Swift тоглолт
  • 21:00
    “Монголын сайхан хатагтай” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Зүрх зогсохгүй” МУСК
  • 00:00
    Sixmate2016 9,10-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир хаах

Парламент ТВ

  • 18:00
    Баримтат дэлгэц “Монгол бахархал Дарьганга”
  • 18:15
    “Ерөөлийн даллага” тоглолт 2-р хэсэг
  • 20:55
    “Тунгалаг Тамир 3” МУСК
  • 21:25
    “Янз төгөлдөр” кино концерт
  • 22:15
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Pete's Dragon" хүүхдийн кино
  • 10:40
    "Coming Soon "нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "The Shallows" УСК
  • 12:25
    "Show Time" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Eddie the Eagle" УСК
  • 15:00
    "Risen" УСК
  • 17:00
    "The Hobbit:An Unexpected" УСК
  • 19:50
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "The Hobbit:The Desolation of Smaug" УСК
  • 23:10
    "The Hobbit:The Battle of the Five Armies" УСК
  • 01:35
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Амжилтын төлөө" ОАК 1-р анги
  • 09:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.18,19-р анги
  • 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.8-10-р анги
  • 15:00
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 2-р анги
  • 16:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сүн" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 2-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.11-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2. 20-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.11-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 3-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 04:00
    nba summer league (шууд)
  • 06:00
    nba summer league (шууд)
  • 08:00
    nba summer league (шууд)
  • 10:00
    nba summer league (шууд)
  • 12:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1622
  • 12:40
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1619
  • 13:40
    miller баримтат кино
  • 14:30
    nba плэйофф 2017 сан антонио - голден стэйт тоглолт №1
  • 17:00
    nba плэйофф 2017 бостон - кливленд тоглолт №1
  • 19:30
    nba плэйофф 2017 сан антонио - голден стэйт тоглолт №2
  • 22:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1623
  • 22:40
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1620
  • 23:40
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    хүүхдийн цаг
  • 09:00
    тоглотын цаг
  • 11:00
    улаанбаатарт байгаа миний аав муск
  • 12:40
    зэрэг нэмэхийн өмнө муск
  • 14:00
    морьтой ч болоосой муск
  • 15:10
    монгол дууны цаг
  • 16:20
    100 эрхэм / б.бат-эрдэнэ /
  • 19:50
    хөхөө гэрлэх дөхлөө муск
  • 21:20
    манай аялгуу муск
  • 22:50
    ингэх гээд байсан юм муск
  • 00:00
    эфир завсарлав.

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)