МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Соёл -Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:30
    “Нар зөвийн эх орон” нийтлэл
  • 10:50
    Монголын нэг өдөр
  • 11:30
    “Эрийн хийморь” Дундговь аймгийн Дэлгэрцогт сумын уяач Лувсанвандангийн Эрдэнэбаяр
  • 12:00
    Тамганы бүжигчин
  • 12:50
    Өв эрдэнэ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу
  • 13:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Улсын цол Монгол” теле жүжиг 2-р хэсэг
  • 14:50
    Эрх зүйн хөтөч
  • 15:10
    “Хайртай хайргүй” Оросын уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 16:00
    Зөв зөв
  • 16:30
    “Гэгээн үдэш” ток шоу
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Нарны жим” 49-р анги
  • 19:00
    “Би Монгол хүүхэд”
  • 19:25
    MNB энэ 7 хоногт
  • 19:35
    16 мм төсөл: “Монгол эмээл”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:30
    Засгийн газрын цаг
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 23:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Сумо тойм
  • 08:30
    Засгийн газрын цаг
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:40
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Чингис хаан ОАК 15-р анги
  • 12:10
    Харийн шоронд - Балба
  • 13:00
    City news
  • 13:30
    Аяллын дурсамж
  • 14:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Business news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Алтанбулаг - Наадам 2017
  • 18:40
    “БНСУ-ын Улсаны их сургуулиар тольдохуй” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Чингис хаан ОАК 16-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Буудлын ажилтан Японы олон ангит кино 2-р анги
  • 00:10
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 7-р хэсэг
  • 11:00
    бизнес тайм
  • 11:30
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-1
  • 12:20
    shop mongolia
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "аяллын амт" баримтат кино-11 /давталт/
  • 16:00
    "том эгч" оак 40-р анги
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 8-р хэсэг
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 41-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-2
  • 22:00
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:50
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "дөрвөн ертөнц" соак 47-р анги
  • 11:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:00
    "хоёр тавилан" соак 39-р анги
  • 12:40
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 13:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    соёолонгийн уралдаан
  • 14:10
    "энх цагийн дуулал" хцдбч-ын бэсрэг наадам
  • 15:30
    их насны морины уралдаан
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "tvmall"
  • 17:15
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 19:20
    "дөрвөн ертөнц" соак 48-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    "хоёр тавилан" соак 40-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Айлдвар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Спорт энэ өдөр
  • 11:40
    “Засгийн газрын цаг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    “Цохилт” олон ангит УСК, 13-р анги /давталт/
  • 12:50
    “Business maximum 88”
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Морин эрдэнэ” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 14:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Фрэйд арга 2” 7,8,-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 22:20
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 22:30
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хөөрхөн төрөх албагүй” олон ангит уран сайхны кино, 43,44-р анги
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Спорт энэ өдөр “
  • 02:20
    “ Манай адуу” тоглолт
  • 04:00
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 05:45
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:22
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Бизнес толь
  • 09:25
    "Аав" МУСК /давталт/
  • 11:00
    "Мартагдахгүй юмсан" МУГЖ Вандан, Дуламсүрэн
  • 12:30
    "Цэц магнай" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 15:00
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Маамуу" хүүхэдэйн кино
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Монгол наадгай хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Дуутай наадам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Анирлагч" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:00
    Спортын мэдээ
  • 09:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:20
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч " үзүүлж байна
  • 10:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг АЖ Б.Жамъяндагва
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 12:50
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /100/
  • 14:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Уухайн түрлэг"нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 16:40
    "Сохор номин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /101/
  • 19:50
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:30
    Спортын мэдээ
  • 21:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:50
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:15
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Зүүдэнд оромгүй явдал " МУСК

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №21
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №21
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 3-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.12-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 4-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.21-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.22-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “зөв өглөө”
  • 10:00
    “бидэнд юу саад болж байна” муск
  • 10:50
    “мандухай цэцэн хатан” 1-р анги
  • 12:00
    “монгол шок”
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: тархи-4
  • 15:00
    гангараа ток шоу
  • 16:00
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -2 оак
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “эргүүлэг” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    сайхан хооллоорой
  • 20:30
    чи чадна
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 2-р анги
  • 23:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “эргүүлэг” муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 23, 24-р анги
  • 08:25
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    Бизнес аялал
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК 11-р анги
  • 10:55
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 16
  • 11:40
    “Ералаш” хүүхдийн кино
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    Нийслэл хөтөч
  • 13:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 23, 24-р анги
  • 15:25
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 17:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    VIP car wash –үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:20
    N энтертайнмент
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 17
  • 21:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 25, 26-р анги
  • 23:10
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 12-р анги
  • 00:00
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 01:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 17
  • 02:55
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 12-р анги
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 16-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 09:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.9-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 5-р анги
  • 11:15
    "Харваач" ОАК 1-р анги
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 56-р анги
  • 13:20
    Кино миний амьдрал
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг /77-78-р цуврал/
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №4 /Авиа зүй/
  • 15:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №4 /Авиа зүй/
  • 15:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №4 /Авиа зүй/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №25/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №25/
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 31-35-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.17-24-р анги
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 6-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Көсем" ОАК 57-р анги
  • 23:00
    "Харваач" ОАК 2-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “зөв өглөө”
  • 10:00
    “бидэнд юу саад болж байна” муск
  • 10:50
    “мандухай цэцэн хатан” 1-р анги
  • 12:00
    “монгол шок”
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: тархи-4
  • 15:00
    гангараа ток шоу
  • 16:00
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -2 оак
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “эргүүлэг” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    сайхан хооллоорой
  • 20:30
    чи чадна
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 2-р анги
  • 23:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “эргүүлэг” муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 06:30
    "Ардын элч" МУСК
  • 08:00
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 1-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 13-р хэсэг
  • 10:30
    "Миний найзууд" СОАК 14-р анги
  • 11:50
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 3,4-р анги
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW 9-р хэсэг
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 18-р хэсэг
  • 13:00
    "Мумми-2" УСК
  • 15:10
    "Манайд амьдардаг залуу" СОАК 15-р анги
  • 16:20
    "Манайд амьдардаг залуу" СОАК 16-р анги
  • 17:30
    Спортын шинжлэх ухаан 17-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 2-р хэсэг
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 14-р хэсэг
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
  • 20:00
    "Би хэн бэ?" /season-4/ 2-р хэсэг
  • 21:00
    "Миний найзууд" СОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-3/ 5-р хэсэг
  • 23:30
    "Декстер" ОАК /season-2/ 2-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    ““ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Эрвээхий нас
  • 07:25
    “Бүгдийн баатар” Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Аллага “ ОАУСК 30-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    "Хуульчдийн цаг' зөвөлгөө нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    Хошин шог
  • 13:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Төв аймгийн угтаал цайдам сумын наадам
  • 15:50
    Түмэнд түгээнэ нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “ Эрвээхий нас ” цэцэрлэгийн насны хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Business time
  • 19:15
    “Аллага “ ОАУСК 31-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:12
    “Гавъяат үйлс” Сүлд чуулга
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    “Хөх ногооны униар” МУСК
  • 23:50
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:20
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ /шууд/
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “АЯСУУ” теле концерт
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Мusic time: Хип хоп дуу
  • 13:30
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 13:35
    “Кино миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Мusic time: Рок поп дуу
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time: Гадаад дуу
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Music time: Нийтийн дууны цаг
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 20:40
    Мusic time
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу: Рок поп дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Ухаарахуй
  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Чухал амжилт
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Нагоя башё тойм
  • 10:50
    Өлзийтэй наадам 1-р хэсэг
  • 11:50
    Хө Жүн Уран сайхны кино 1-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Таны сонголт
  • 16:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Төв аймгийн цаг
  • 18:00
    Онцгой дуудлага ОБЕГ-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 15-р анги
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Чухал амжилт
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Нагоя башё тойм
  • 22:20
    Хө Жүн Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Таны сонголт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Будда продакшн “ үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Хошин шог”
  • 09:30
    “Танин мэдэхүйн толь” 2-р хэсэг
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 23-р анги
  • 11:00
    МУГЖ Н.Чулуунхүүгийн тайлан тоглолт
  • 12:00
    “Африкийн ган” баримтат кино
  • 12:30
    “Огги ба жоомнууд “ 4-р хэсэг /Танин мэдэхүйд /
  • 13:00
    “Хошин шог”
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хошин шог”
  • 15:30
    “Танин мэдэхүйн толь” 3-р хэсэг
  • 16:00
    “Огги ба жоомнууд “ 5-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Хөгжмийн шуудан” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Архив: Бөхийн барилдааны тойм
  • 18:30
    “Зуслангийн найзууд “ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 24-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 09:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:00
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд"
  • 10:20
    "Single Ladies" МУСК
  • 12:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.15-18-р анги)
  • 13:40
    "Найзууд" ОАК (IV.16-19-р анги)
  • 15:20
    "Телма Луйза хоёр (Thelma & Louise)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:55
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Найзууд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 19:20
    "Film Pitching Mongolia 2017"
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.12-р анги)
  • 21:30
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 23:45
    "Найзууд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 00:35
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:45
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:15
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 02:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.17-20-р анги)
  • 04:10
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 05:40
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 07:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 07:50
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.18-20-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 486,487-р анги
  • 09:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 51,52-р анги
  • 13:30
    "Монголын нууц товчоо" 9-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Хошин шог
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Talk With Me" M.A.D Mongolia ХХК-ны гүйцэтгэх захирал Ц. Уянга
  • 16:35
    "Миний бодлоор" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Хошин шог
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 488,489-р анги
  • 20:00
    Хүрээлэн №15
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Васаби" Шоу нэвтрүүлэг 1-р бүлгийн 3-р хэсэг
  • 21:40
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ-Сан Андреасын хагарал" Баримтат кино
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болсон явдал" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 21:00
    Jargal DeFacto
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:50
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 22:00
    "Амьдралд тавтай морил" 33,34-р анги О.А.К
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT®
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    Бизнесс боломж
  • 10:50
    After School үзүүлж байна
  • 10:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 11:05
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:40
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 12:05
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 21-р анги
  • 13:10
    "Сэнгоку Басара" 11-р анги
  • 13:40
    After School үзүүлж байна
  • 13:45
    Хөгжмийн цаг /Country/
  • 14:55
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 19-р анги
  • 15:50
    "Сэнгоку Басара" 12-р анги
  • 16:20
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 17-р анги
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 19:00
    Дэлхийн хотууд
  • 19:30
    Бизнесс боломж
  • 19:50
    After School үзүүлж байна
  • 19:55
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 22-р анги
  • 21:20
    МҮИС үзүүлж байна
  • 21:30
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 20-р анги
  • 22:25
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 17-р анги
  • 23:20
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 22-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 34-р анги /давталт/
  • 10:10
    хошин шог
  • 10:30
    рок поп дууны цаг
  • 11:00
    утастай мэндчилгээ
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:30
    хошин шог
  • 14:50
    цаг агаар
  • 15:00
    муск
  • 17:00
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 35-р анги
  • 20:10
    "үл тасрах аялгуу" - алтан шар зам
  • 21:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:30
    "миний буурал ээж" /муста б.мөнхбаяр/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 39,40-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 13:10
    "Тод магнай" УСК
  • 15:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-7
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хайрын өнгө" ОАК 41,42-р анги
  • 22:30
    "Хөх өвсний нуур хөлгүй" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Дорно өрнийн зурхай
  • 07:45
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 09:45
    Тоглолтын цаг
  • 10:55
    Эерэг зочин
  • 11:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Монгол малчин
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 16:40
    Их засаг үзүүлж байна
  • 17:00
    Миний үзээгүй цэцэг тоглолт
  • 18:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:10
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Зүүдний цэнхэр Уянга
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Сэтгүүлчийн томилолт нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Төрийн түүхийн зураглаач
  • 22:15
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 23:10
    Дорно өрнийн зурхай
  • 23:25
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 07:00
    торгоны замын бүжигчид баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 09:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    гурав дахь тууль- их уулсын хүүхдүүд
  • 11:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 11:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    торгоны замын бүжигчид баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 14:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 16:00
    торгоны замын бүжигчид баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 18:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    гурав дахь тууль- их уулсын хүүхдүүд
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:50
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Үер" МУСК
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    Нууцууд: "Египет"
  • 15:00
    Я.Гэрэлчулуун "Амьдрал чамдаа хайртай"
  • 17:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 19:00
    "Нотлох баримт" ОАК 4р анги
  • 20:00
    Отгоо "Chill Out"
  • 22:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Бяцхан хатагтай Зази
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 12:40
    Ээжтэйгээ хамт
  • 13:00
    Мишээлийн цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер яагаад
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Бяцхан хатагтай Зази
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино /Төмөр хүн
  • 17:00
    Можухын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино / Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Ээжтэйгээ хамт
  • 19:35
    10.000 аялал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 09:10
    Онцгой дуудлага
  • 09:30
    Үндэсний их баяр наадмын хүчин бөхийн барилдааны тойм
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино1-р хэсэг
  • 12:45
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Орон нутгийн эмнэлгийн үйлчилгээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Оршихуйн ур” Ардын жүжигчин Б.Мөнхдорж
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Явлаа, ирлээ
  • 14:40
    Тамганы бүжигчин
  • 15:40
    “Адуучин” Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв.
  • 16:30
    Үндэсний их баяр наадмын хүчин бөхийн барилдааны тойм
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Орон нутгийн эрүүл мэндийн халамж”
  • 18:35
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Засгийн газрын цаг
  • 19:40
    “ММ today” English news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Спортын зочин
  • 21:05
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Өнө мөнхийн саран ээж” баримтат кино. АЖ Ч.Долгорсүрэн
  • 23:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол дархан”
  • 23:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 01,02
  • 11:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:10
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 7
  • 13:10
    “Ефросинья” олон ангит кино 130, 131
  • 14:40
    “Монгол оршихуйн 4 өнгө” нэвтрүүлэг 01
  • 15:10
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 15:15
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 15:20
    Чинхай гэгээнтний лекц. Эерэгт төвлөр
  • 16:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:20
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:15
    “Ефросинья” олон ангит кино 132,133
  • 19:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 8
  • 20:40
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Монголын ирээдүй ба шинэ үндсэн хууль” лекц
  • 22:10
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 03,04
  • 23:35
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:40
    09:00Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    прьемер лигийн шилдэг гоолууд
  • 10:00
    pl 36 челси-мидлсборо
  • 12:00
    pl 36 арсенал-ман.юнайтед
  • 14:00
    pl 36 саутхэмптон-арсенал
  • 16:00
    pl 36 ливерпүүл-саутхэмптон
  • 18:00
    pl 36 арсенал-ман.юнайтед
  • 20:00
    pl 36 челси-мидлсборо
  • 22:00
    прьемер лигийн шилдэг гоолууд
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    nba 2016-2017 филаделпиа-вашингтон
  • 11:30
    nba 2016-2017 оклахома-голден стэйт
  • 14:00
    twenty four seven уск
  • 15:35
    mean machine уск
  • 17:10
    mff weekly дугаар 2
  • 17:40
    nba 2016-2017 филаделпиа-вашингтон
  • 20:10
    nba 2016-2017 оклахома-голден стэйт
  • 22:40
    mff weekly дугаар 2
  • 23:10
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    mff weekly дугаар 6
  • 09:30
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 10:00
    nba action дугаар 11
  • 10:25
    pl netbusters дугаар 2
  • 10:55
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 18
  • 11:35
    чөлөөт цохилт дугаар 10
  • 11:55
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 12:25
    ганган гоал дугаар 33
  • 12:55
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 18
  • 13:55
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 14:25
    sportmax дугаар 2
  • 14:50
    mff weekly дугаар 6
  • 15:20
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 15:50
    nba action дугаар 11
  • 16:15
    pl netbusters дугаар 2
  • 16:45
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 18
  • 17:25
    чөлөөт цохилт дугаар 10
  • 17:45
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 18:15
    ганган гоал дугаар 33
  • 18:45
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 18
  • 19:45
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 20:15
    sportmax дугаар 2
  • 20:40
    дэлхийн тамирчид-роналдо дугаар 2
  • 21:00
    uefa supercup 2015 барселона-севилъя
  • 23:30
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй " нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй " нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 195 лоулер-кондит
  • 11:20
    ufc 196 мак грегор-диаз
  • 14:20
    ufc 197 ж.жонс-о.сент про
  • 16:50
    ufc 198 вердум-миочич
  • 19:20
    ufc 199 рокхолд-биспинг 2
  • 21:55
    ufc 213 нюнэс-шевченко
  • 00:55
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    А тогооч
  • 11:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 1-р анги
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    ”Дэгдээхэй нас” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Амьд байгалийн нууц” Баримтат кино 1,2-р хэсэг
  • 17:00
    Сонин юу байна
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My Top Ten
  • 20:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 2-р анги
  • 21:00
    “Монголын сайхан хатагтай” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Sixmate2016 12-р хэсэг
  • 23:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 2-р анги
  • 00:00
    Sixmate2016 12-р хэсэг
  • 01:00
    “Show time”
  • 02:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 08:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 10:35
    МУСК
  • 12:00
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    МУСК
  • 22:00
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "The Lorax" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Coming Soon "нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Paper Towns" УСК
  • 12:50
    "The Longest Ride" УСК
  • 15:00
    "Blue Valentine" УСК
  • 17:00
    "Dumbo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Nerve" УСК
  • 20:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Blackhat" УСК
  • 23:10
    "Deadfall" УСК
  • 00:50
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №21
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №21
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 3-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.12-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 4-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.21-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.22-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1622
  • 10:00
    nba summer league аваргын төлөө тоглолт (шууд)
  • 12:00
    nba 2016-2017 филаделпиа-голден стэйт
  • 14:30
    nba 2016-2017 вашингтон-кливленд
  • 17:00
    nba 2016-2017 хьюстон-голден стэйт
  • 19:30
    'overtime' нэвтрүүлэг 1625
  • 20:10
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1622
  • 21:10
    nba 2016-2017 филаделпиа-голден стэйт
  • 23:30
    wnba улирлын тоглолт (шууд)
  • 01:30
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    Жи жи хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    42 размерын жим
  • 12:50
    Vibe lounge
  • 13:00
    Алтан өргөө муск
  • 15:00
    Хип хоп дууны цаг
  • 16:00
    Поп дууны цаг
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай үзүүлж байна
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    Учрал муск
  • 21:00
    Замдаа дуулъя
  • 22:00
    Аминд хүрсэн олз муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)