МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Монгол эх орны дуулал оршвой
  • 09:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 10:30
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 11:10
    Үндэсний их баяр наадмын сурын харвааны тойм
  • 12:10
    “Ажина үгүй алдрай” МУСТА, Уртын дууч Б.Мөнхбаатар
  • 12:50
    Өв эрдэнэ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Уухай” МУ-ын хошой мэргэн Д.Нямсүрэн оролцов.
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Улсын цол Монгол” теле жүжиг 3-р хэсэг
  • 15:00
    “Хайртай хайргүй” Оросын уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 15:50
    “Би Монгол хүүхэд”
  • 16:10
    “Адуучин” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Говьсүмбэр аймгаас бэлтгэв/
  • 17:00
    “Соёл -Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Нарны жим” 49-р анги
  • 19:00
    “Би би” бага насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Нээлттэй хэлэлцүүлэг” /шууд/
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 23:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:40
    Алтанбулаг - Наадам 2017
  • 10:30
    “БНСУ-ын Улсаны их сургуулиар тольдохуй” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Чингис хаан ОАК 16-р анги
  • 12:10
    Харийн шоронд - Бангладеш
  • 13:00
    City news
  • 13:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Business news
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Мөрөөдлийн гүүр нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:40
    Чингис хаан ОАК 17-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Буудлын ажилтан Японы олон ангит кино 3-р анги
  • 00:10
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 8-р хэсэг
  • 11:00
    бизнес тайм
  • 11:30
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-2
  • 12:20
    shop mongolia
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "аяллын амт" баримтат кино-12 /давталт/
  • 16:00
    "том эгч" оак 41-р анги
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 9-р хэсэг
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 42-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-3
  • 22:00
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "дөрвөн ертөнц" соак 48-р анги
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:30
    "хоёр тавилан" соак 40-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 13:35
    "тайхарын дуулал" теле концерт
  • 15:00
    хязаалан насны хурдан морины уралдаан
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "tvmall''
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 19:20
    "дөрвөн ертөнц" соак 49-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    "хоёр тавилан" соак 41-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:40
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Айлдвар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Спорт энэ өдөр
  • 11:40
    “Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Цохилт” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 14:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Фрэйд арга 2” 9,10-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Business maximum 88”
  • 21:10
    “Цохилт” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУ-ын арслан Б.Ганбаатар/
  • 23:20
    “Хөөрхөн төрөх албагүй” олон ангит уран сайхны кино, 45,46-р анги
  • 00:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Спорт энэ өдөр “
  • 02:10
    “Бид Монголчууд ” урлагийн тоглолт
  • 04:00
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:22
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Анирлагч" МУСК /давталт/
  • 10:40
    "Таван эрдэнийн эх орон" МУСТА Алтантүлхүүр
  • 12:15
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:40
    "Амжих уу" Танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Богд" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Маамуу" хүүхэдэйн кино
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Монгол наадгай хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Айрагтай наадам" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:00
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Өөдрөг өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:50
    Наадмын зочин
  • 10:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 10:30
    " Аялалын хөтөч " үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилт
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 12:30
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 12:40
    Монгол наадам клип
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /101/
  • 14:25
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 16:20
    "Эрүүл жирэмслэлт" баримтат кино
  • 16:50
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Евро макс
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /102/
  • 19:55
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:30
    Спортын мэдээ
  • 21:40
    "Үүр цайх" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Ялаа" УСК 1-р анги

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 09:05
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 12:05
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.22-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №22
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №22
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “эргүүлэг” муск
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 2-р анги
  • 12:00
    “зөв өглөө”
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: мексикийн хамгийн том далан
  • 15:00
    чи чадна
  • 15:30
    “х-35” шууд
  • 16:10
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -3 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 19:50
    х-35
  • 20:30
    инээдмийн толь
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 3-р анги
  • 23:20
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 25, 26-р анги
  • 08:25
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    Бизнес аялал
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК 12-р анги
  • 10:55
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 17
  • 11:40
    “Ералаш” хүүхдийн кино
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    Нийслэл хөтөч
  • 13:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 25, 26-р анги
  • 15:25
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 17:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    VIP car wash –үзүүлж байна
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Эртний хүний мөрөөр” баримтат кино 1
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 18
  • 21:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 27, 28-р анги
  • 23:10
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 13-р анги
  • 00:00
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 01:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 18
  • 02:55
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 13-р анги
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 17-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 31-35-р анги
  • 09:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.17-24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 6-р анги
  • 11:15
    "Харваач" ОАК 2-р анги
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 57-р анги
  • 13:20
    Кино миний амьдрал
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №5 /Авиа зүй/
  • 15:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №5 /Авиа зүй/
  • 15:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №5 /Авиа зүй/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №26/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №26/
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 36-40-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.25-32-р анги
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 7-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Көсем" ОАК 58-р анги
  • 23:00
    "Харваач" ОАК 3-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “эргүүлэг” муск
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 2-р анги
  • 12:00
    “зөв өглөө”
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: мексикийн хамгийн том далан
  • 15:00
    чи чадна
  • 15:30
    “х-35” шууд
  • 16:10
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -3 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 19:50
    х-35
  • 20:30
    инээдмийн толь
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 3-р анги
  • 23:20
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 00:10
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 06:30
    "Дэгдээхий нас" МУСК
  • 07:40
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 2-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 14-р хэсэг
  • 10:30
    "Миний найзууд" СОАК 15-р анги
  • 11:50
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 3,4-р анги
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW 10-р хэсэг
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 13:00
    "Мумми-3" УСК
  • 15:10
    "Эмч нар" СОАК 1-р анги
  • 16:20
    "Эмч нар" СОАК 2-р анги
  • 17:30
    Спортын шинжлэх ухаан 18-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 3-р хэсэг
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 15-р хэсэг
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 10-р хэсэг
  • 20:00
    "Би хэн бэ?" /season-4/ 3-р хэсэг
  • 21:00
    "Миний найзууд" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-3/ 6-р хэсэг
  • 23:30
    "Декстер" ОАК /season-2/ 3-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    Эрвээхий нас нэвтрүүлэг 243-р цэцэрлэг
  • 07:25
    “Артур ба хоёр ертөнцийн сөргөлдөөн” Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Аллага “ ОАУСК 31-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    “Гавъяат үйлс” Сүлд чуулга
  • 11:30
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Багын найзууд” УСК
  • 13:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын Азарга,Соёолон,Даага насны уралдаан
  • 16:20
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”
  • 19:00
    “Аллага “ ОАУСК 32-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 20:15
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    “Тань руу нүүж явна” МУСК
  • 00:00
    “Бизнесийн тайм” нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Тоглолтын цаг
  • 01:15
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу: Рок поп дууны цаг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    Сонгодог урлагийн цаг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 13:40
    Мusic time
  • 13:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Мusic time
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Music time: Рок поп дууны цаг
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл-2
  • 20:40
    “Кино миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “ГҮН ШИМ” төв : “COOK TIME” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу:Нийтийн дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Засгийн газрын цаг
  • 07:50
    Өлзий ТВ - Энэ долоо хоногт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Өлзий ТВ - Энэ долоо хоногт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Чухал амжилт
  • 10:40
    Нагоя башё тойм
  • 11:10
    Зөв сонголт
  • 11:20
    Янз төгөлдөр телеконцерт МУСТА дуучин Д.Бурмаа
  • 11:50
    Хө Жүн Уран сайхны кино 2-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Таны сонголт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:30
    Auto time
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 16-р анги
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Чухал амжилт
  • 21:50
    Нагоя башё тойм
  • 22:20
    Хө Жүн Уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Таны сонголт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Будда продакшн” үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Наран мандах нутаг “ тоглолт
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • 11:00
    “Ариун дагшин дэлхий ” баримтат кино
  • 11:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу /давталт/
  • 12:00
    “Огги ба жоомнууд “ 5-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “Play doh” movie
  • 13:00
    “Монгол аялал” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    ТВ зар 1900-1913 шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Танин мэдэхүйн толь” 4-р хэсэг
  • 16:30
    “Хөгжмийн шуудан” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Огги ба жоомнууд “ 6-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Зуслангийн найзууд “ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Спорт энэ өдөр
  • 22:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Бурхан багшийн Айлдвар
  • 23:20
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.20,21-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 12:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.17-20-р анги)
  • 14:10
    "Найзууд" ОАК (IV.18-21-р анги)
  • 15:50
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (найруулагч Ж.Сэлэнгэсүрэн)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Rachel Weisz)
  • 18:30
    "Найзууд" ОАК (IV.22,23-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.21,22-р анги)
  • 20:30
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.13-р анги)
  • 21:30
    "Сайн, муу, хачин этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 00:30
    "Найзууд" ОАК (IV.22,23-р анги)
  • 01:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:30
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Rachel Weisz)
  • 01:50
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.13-р анги)
  • 02:35
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.21,22-р анги)
  • 04:20
    "Хурганд захирагдах арслангууд (Lions for Lambs)" УСК
  • 05:50
    "Сайн, муу, хачин этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 08:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (найруулагч Ж.Сэлэнгэсүрэн)
  • 08:15
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.21,22-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 488,489-р анги
  • 09:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 53,54-р анги
  • 13:35
    "Монголын нууц товчоо" 9-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 14:05
    Хошин шог
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Life Style
  • 16:50
    Баримтат кино
  • 18:00
    Хошин шог
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 490,491-р анги
  • 20:00
    Хүрээлэн №16
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ-Дэлхийн хамгийн нам дор газар Марианы хотгор" Баримтат кино
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    Jargal DeFacto
  • 12:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Jargal DeFacto
  • 16:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Теле концерт
  • 18:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хүний мөр" Монголын уран сайнхы кино
  • 21:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 21:10
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 21:30
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьдралд тавтай морил" 35,36-р анги О.А.К
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT®
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    Бизнесс боломж
  • 10:50
    After School үзүүлж байна
  • 10:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 11:05
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:40
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 12:05
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 22-р анги
  • 13:10
    "Сэнгоку Басара" 12-р анги
  • 13:40
    After School үзүүлж байна
  • 13:45
    Хөгжмийн цаг
  • 14:55
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 20-р анги
  • 15:50
    Дэлхийн хотууд
  • 16:20
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 18-р анги
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төгс хүн аалз" 1-р анги
  • 19:30
    Бизнесс боломж
  • 19:50
    After School үзүүлж байна
  • 19:55
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 23-р анги
  • 21:20
    МҮИС үзүүлж байна
  • 21:30
    "Надтай гэрлээч шоу" онцгой дугаарууд
  • 22:25
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 18-р анги
  • 23:20
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 23-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 35-р анги /давталт/
  • 10:10
    хошин шог
  • 10:30
    рок поп дууны цаг
  • 11:00
    утастай мэндчилгээ
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 14:00
    хошин шог
  • 14:45
    "алтан туурайт монгол хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    цаг агаар
  • 15:50
    муск
  • 17:00
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 36-р анги
  • 20:10
    "үл тасрах аялгуу" - алтан шар зам
  • 21:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:30
    "эрхэмсэг" /муста д.бурмаа/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 08:30
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:05
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-7
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 41,42-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Гарьд магнай" УСК
  • 15:55
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-8
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 43,44-р анги
  • 22:35
    "Хархан өндөр хаана байна" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Дорно өрнийн зурхай
  • 07:45
    Миний үзээгүй цэцэг тоглолт
  • 09:05
    Эерэг зочин
  • 09:30
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 10:30
    Шүүдрийн мөнгөн дусал
  • 11:05
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ баримтат кино
  • 13:45
    Малчны хотонд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 16:00
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эхорон энх орон
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Булган аймгийн цаг
  • 19:30
    Миний дуунууд нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 21:20
    Харанхуйн тулаан
  • 22:00
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 22:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:15
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 07:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 09:30
    гурав дахь тууль- эх ундрага
  • 10:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 11:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 14:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:00
    гурав дахь тууль- амьдралын хань
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    гурав дахь тууль
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Би чамд хайртай" МУСК
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    Нууцууд: "Yellowstone"
  • 15:00
    Д.Найдандорж "Хайраар зөөлөрдөг хорвоо"
  • 17:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 19:00
    "Нотлох баримт" ОАК 5р анги
  • 20:00
    Гурван охин "Жинхэнэ хайр зүрхэнд"
  • 22:00
    "Рашаантын 18" МУСК
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино /Төмөр хүн
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Амжилтын гараая
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 12:40
    Ээжтэйгээ хамт
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер яагаад
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино /Төмөр хүн
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Ээжтэйгээ хамт
  • 19:35
    10.000 аялал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:05
    Амжилтын гараа
  • 20:15
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Спортын зочин
  • 09:05
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 10:00
    Үндэсний их баяр наадмын сурын харвааны тойм
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    “ММ today” English news
  • 12:20
    Онцгой дуудлага. ОБЕГ-аас бэлтгэв
  • 12:40
    Засгийн газрын цаг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Өнө мөнхийн саран ээж”
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Утга зохиолын эрдэнийн сан” Ардын уран зохиолч П.Бадарч оролцов. 2013 он.
  • 15:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол дархан”
  • 16:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: “Монголын волейболын холбооны цомын аварга шалгаруулах тэмцээн”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Дунд сургуулийн эрүүл мэндийн халамжийн төв”
  • 18:35
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнх настай, мөнгөн дөрөөтэй хүн”. УГЗ Л.Лувсангийн хөрөг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Эх сурвалж: “Хорт хавдар”
  • 21:10
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнх настай, мөнгөн дөрөөтэй хүн”. УГЗ Л.Лувсангийн хөрөг
  • 22:50
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Монголын ирээдүй ба шинэ үндсэн хууль” лекц
  • 10:30
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:35
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 03,04
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    Монгол дуу
  • 12:10
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 8
  • 13:10
    “Ефросинья” олон ангит кино 132,133
  • 14:40
    “Монгол оршихуйн 4 өнгө” нэвтрүүлэг 02
  • 15:10
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 15:15
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 15:20
    Чинхай гэгээнтний лекц. Сайныг үйлд
  • 16:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:10
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ефросинья” олон ангит кино 134,135
  • 19:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:15
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 09
  • 21:15
    “Алдар нэр, алдаа оноо, атаа жөтөө” номын нээлт
  • 22:05
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 05,06
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 37 эвертон-вотфорд
  • 11:00
    pl 37 вест бромвич-челси
  • 13:00
    pl 37 ман.сити-лестэр
  • 15:00
    pl 37 борнмут-бөрнли
  • 17:00
    pl 37 мидлсборо-саутхэмптон
  • 19:00
    pl 37 сандерлэнд-свонси
  • 21:00
    pl 37 вест бромвич-челси
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг
  • 01:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    триатлон дашт цуврал cape-town эмэгтэй элит
  • 10:25
    триатлон дашт цуврал cape-town эрэгтэй элит
  • 11:45
    looking for erik уск
  • 13:45
    closer to the edge баримтат кино
  • 15:30
    хөнгөн атлетик-бээжин
  • 19:00
    nba 2016-2017 сан.антонио-кливленд
  • 21:30
    mff weekly дугаар 3
  • 22:00
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 22:30
    pl netbusters
  • 23:00
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    mff weekly дугаар 7
  • 09:30
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 10:00
    nba action дугаар 12
  • 10:25
    pl netbusters дугаар 3
  • 10:55
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 19
  • 11:35
    чөлөөт цохилт дугаар 11
  • 11:55
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 12:25
    ганган гоал дугаар 33
  • 12:55
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 19
  • 13:55
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 14:25
    sportmax дугаар 4
  • 14:50
    италийг дайлаар мордсон нь дугаар 1
  • 15:20
    mff weekly дугаар 7
  • 15:50
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 16:20
    nba action дугаар 12
  • 16:45
    pl netbusters дугаар 3
  • 17:15
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 19
  • 17:55
    чөлөөт цохилт дугаар 11
  • 18:15
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 18:45
    ганган гоал дугаар 33
  • 19:15
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 19
  • 20:15
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 20:45
    sportmax дугаар 4
  • 21:10
    uefa supercup 2016 реал мадрид-севилъя
  • 00:10
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc 200 tate-nunes
  • 13:10
    ufc 201 лоулер-воодлей
  • 15:30
    ufc 202 макгрегор-диас 2
  • 18:00
    ufc 203 миочич-оверим
  • 20:00
    ufc 204 биспинг-хэндерсон
  • 22:00
    mma world
  • 22:30
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 23:00
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    А тогооч
  • 11:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 2-р анги
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Гарын таван хуруу”МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Амьд байгалийн нууц” Баримтат кино3,4-р хэсэг
  • 17:00
    Сонин юу байна
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My Top Ten
  • 20:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 3-р анги
  • 21:00
    “Оргил” ток шоу
  • 22:00
    Sixmate2016 13-р хэсэг
  • 23:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 3-р анги
  • 00:00
    Sixmate2016 13-р хэсэг
  • 01:00
    “Show time”
  • 02:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 08:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    МУСК
  • 12:00
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Эвлэн дуулах хорвоо” кино концерт
  • 22:00
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Dumbo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Nerve" УСК
  • 12:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Blackhat" УСК
  • 15:10
    "Deadfall" УСК
  • 17:00
    "Shrek" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "IMDB үзүүлж байна "нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Little Boy" УСК
  • 20:50
    "Show case" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Southpaw" УСК
  • 23:10
    "Creed" УСК
  • 01:20
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 17
  • 09:05
    "Амжилтын төлөө" ОАК 4-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.13-р анги
  • 12:05
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 5-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.22-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №22
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №22
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 17:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 03:00
    nba tv
  • 11:00
    nba 2016-2017 кливленд-бостон
  • 13:30
    nba 2016-2017 оклахома-пиникс
  • 16:00
    nba 2016-2017 оклахома-денвер
  • 18:30
    nba playoff 2017 мемпис-сан.антонио тоглолт 1
  • 21:00
    nba playoff 2017 атланта-вашингтон тоглолт 1
  • 23:30
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Uk chart
  • 10:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Замдаа дуулъя
  • 12:50
    Vibe lounge
  • 13:00
    Аминд хүрсэн олз муск
  • 15:00
    Рок дууны цаг
  • 16:00
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Жи жи хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Ээжийн дайсан муск
  • 21:00
    Хотын соёл
  • 22:00
    Ардын элч муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)