МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Тамганы бүжигчин
  • 08:50
    Өв эрдэнэ
  • 09:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 10:30
    “Би Би” бага насныханд зориулав
  • 11:00
    “Эрийн хийморь” МУ-ын тод манлай уяач А.Батсүх
  • 11:30
    “Нээлттэй хэлэлцүүлэг” /давталт/
  • 12:30
    Хятадын кино театр төсөл
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Үндэсний их баяр наадмын хурдан морины уралдааны тойм
  • 14:20
    “Өвлөхүйн эрдэм” Домбо урлаач У.Баттулга
  • 14:40
    Эрх зүйн хөтөч
  • 15:00
    “Хайртай хайргүй” Оросын уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 15:50
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 16:50
    Өв эрдэнэ
  • 17:00
    “Баруун Монгол ардын угсаатны бүжгийн их наадам”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Нарны жим” төгсгөлийн 50-р анги
  • 19:05
    Нээлттэй засаг
  • 19:25
    “Эх өв”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Соёл- Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 23:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:40
    Гүрэн Монгол чинь хүлээнэ
  • 10:10
    Мөрөөдлийн гүүр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Чингис хаан ОАК 17-р анги
  • 12:10
    Харийн шоронд - Тайланд
  • 13:00
    City news
  • 13:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Business news
  • 13:50
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 14:20
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:30
    Алтанбулаг - Наадам 2017
  • 15:00
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    City news
  • 17:30
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Спортын ертөнц
  • 18:40
    Чэжүгийн үндэсний их сургууль
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:40
    Чингис хаан ОАК 18-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Буудлын ажилтан Японы олон ангит кино 4-р анги
  • 00:00
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 9-р хэсэг
  • 11:00
    бизнес тайм
  • 11:30
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-3
  • 12:20
    "сэтгэлийн есөн цацал" концерт б.сарантуяа /мугж/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "аяллын амт" баримтат кино-13 /давталт/
  • 16:00
    "том эгч" оак 42-р анги
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 10-р хэсэг
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 43-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-4
  • 22:00
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:40
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "дөрвөн ертөнц" соак 49-р анги
  • 11:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 12:05
    "хоёр тавилан" соак 41-р анги
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    шүдлэн насны хурдан морины уралдаан
  • 14:00
    азарганы уралдаан - хүй 7 худгаас шууд дамжуулна
  • 16:50
    "tvmall''
  • 17:10
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 19:20
    "дөрвөн ертөнц" соак 50-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    karaoke night
  • 23:20
    "хоёр тавилан" соак 42-р анги
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд хөтөлбөр
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Business maximum 88”
  • 09:25
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Спорт энэ өдөр
  • 11:10
    “Хасах градус“ нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Цохилт” олон ангит УСК, 15-р анги /давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 14:10
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 14:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Фрэйд арга 2” 11,12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 22:20
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Буриад зоны нутгаар” аян замын тэмдэглэл
  • 23:20
    “Хөөрхөн төрөх албагүй” олон ангит уран сайхны кино, 47,48-р анги
  • 01:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:00
    “Спорт энэ өдөр “
  • 02:30
    Түүх: Шинжлэх ухаан уу , зохиомол зүйл үү? /баримтат кино/
  • 03:00
    “Дөрвөн цагийн тал” тоглолт
  • 05:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:22
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 11:00
    "Зүрхэн нутаг" МУСТА Болдбаатар
  • 12:10
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:35
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Маамуу" хүүхэдэйн кино
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Монгол наадгай хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Дуун аялгуу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:00
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:20
    "Улаанбаатарын үдэш" шоу
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /102/
  • 14:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 14:40
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /103/
  • 19:50
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:30
    Спортын мэдээ
  • 21:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:05
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ялаа" УСК 2-р анги

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №22
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №22
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 18
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.24-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 3-р анги
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: пирамид доторх хот
  • 15:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:00
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -4 оак
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “аман хуур” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    “i love you ub”
  • 20:30
    “хөгжлийн замаар”
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 4-р анги
  • 23:10
    “аман хуур” муск
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 27, 28-р анги
  • 08:25
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    Бизнес аялал
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК 13-р анги
  • 10:55
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 18
  • 11:40
    “Ералаш” хүүхдийн кино
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    Нийслэл хөтөч
  • 13:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 27, 28-р анги
  • 15:25
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 17:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Эртний хүний мөрөөр” баримтат кино 2
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 19
  • 21:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 29, 30-р анги
  • 23:10
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 14-р анги
  • 00:00
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 01:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 19
  • 02:55
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 14-р анги
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 18-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 36-40-р анги
  • 09:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.25-32-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 7-р анги
  • 11:30
    "Харваач" ОАК 3-р анги
  • 12:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:25
    "Көсем" ОАК 58-р анги
  • 13:20
    Кино миний амьдрал
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №5 /Авиа зүй/
  • 15:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №5 /Авиа зүй/
  • 15:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №5 /Авиа зүй/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №26/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №26/
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 41-45-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.33-40-р анги
  • 18:50
    Рекламны блок
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 8-р анги
  • 20:30
    Рекламны блок
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Рекламны блок
  • 21:50
    "Көсем" ОАК 59-р анги
  • 23:00
    "Харваач" ОАК 4-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “байлдааны даалгавар ” муск
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 3-р анги
  • 12:20
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: пирамид доторх хот
  • 15:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:00
    радио ток шоу
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -4 оак
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “аман хуур” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    “i love you ub”
  • 20:30
    “хөгжлийн замаар”
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “мандухай цэцэн хатан” 4-р анги
  • 23:10
    “аман хуур” муск
  • 00:20
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 06:30
    "Зарлаагүй дайны оршил" МУСК
  • 08:00
    "Аминд хүрсэн олз" МУСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 3-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 15-р хэсэг
  • 10:30
    "Миний найзууд" СОАК 16-р анги
  • 11:50
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 5,6-р анги
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW 9-р хэсэг
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 13:00
    "Гайхамшиг" УСК
  • 15:10
    "Эмч нар" СОАК 3-р анги
  • 16:20
    "Эмч нар" СОАК 4-р анги
  • 17:30
    Спортын шинжлэх ухаан 19-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 4-р хэсэг
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 16-р хэсэг
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 11-р хэсэг
  • 20:00
    "Би хэн бэ?" /season-4/ 4-р хэсэг
  • 21:00
    "Гоо бүсгүйн нууц" СОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-3/ 7-р хэсэг
  • 23:30
    "Декстер" ОАК /season-2/ 4-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “ Эрвээхий нас нэвтрүүлэг
  • 07:25
    “Барби ба 12 бүжигчин гүнж” Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Аллага ОАУСК 32-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    Нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Хөхөө гэрлэх дөхлөө” МУСК
  • 13:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын Их нас,хязаалан,Шүдлэн насны уралдаан
  • 16:00
    Түмэнд түгээнэ нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Уяачдын Галаар нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”
  • 19:00
    Аллага ОАУСК 33-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:15
    Уяачдын Галаар нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    “Говийн зэрэглээ” МУСК
  • 23:50
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Тоглолтын цаг
  • 01:20
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:30
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу:Нийтийн дууны цаг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “ГҮН ШИМ” төв : “COOK TIME” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Шинэ бүтээл-2
  • 13:40
    Мusic time: Хип хоп дуу
  • 13:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Мusic time: Нийтийн дуу
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time: Рок поп дуу
  • 16:00
    Кремлийн театр үзүүлж байна: С.С.Прокофьев “РОМЕО ЖУЛЬЕТТА ХОЁР” бүжгэн жүжиг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Мusic time: Рок поп дуу
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл -3
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Уяхан замбативийн наран дор уртын дуугаа мөнхөлье” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу: Хип хоп дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Auto time
  • 07:50
    Өлзий ТВ - Энэ долоо хоногт
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Хөгжминй завсарлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Чухал амжилт
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Нагоя башё тойм
  • 10:40
    Өлзийтэй наадам 2-р хэсэг
  • 11:40
    Хө Жүн Уран сайхны кино 3-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Таны сонголт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Түмэнд түгээнэ
  • 18:00
    Бид хамтдаа 365 хоног
  • 18:30
    Төв аймгийн цаг
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 17-р анги
  • 20:30
    Эрийн хийморь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Чухал амжилт
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Нагоя башё тойм
  • 22:20
    Хө Жүн Уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Таны сонголт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Будда продакшн” үзүүлж байна нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Cinema night” тоглолт
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:30
    “Бяцхан 99 баатар “ нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Атга дүүрэн будаа” баримтат кино
  • 12:30
    “Play doh” movie
  • 13:00
    “Огги ба жоомнууд “ 6-р хэсэг /Танин мэдэхүйд /
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 14:30
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 15:00
    ТВ зар 1900-1913 шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Танин мэдэхүйн толь” 5-р хэсэг
  • 16:30
    “Хөгжмийн шуудан” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Огги ба жоомнууд “ 7-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Зуслангийн найзууд “ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино , 26-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Спорт энэ өдөр
  • 22:10
    “Үдшийн аялгуу” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.22,23-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Rachel Weisz)
  • 10:40
    "Сайн, муу, хачин этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 13:00
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.20-22-р анги)
  • 14:10
    "Найзууд" ОАК (IV.20-23-р анги)
  • 15:50
    "Хурганд захирагдах арслангууд (Lions for Lambs)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Негатив монтаж Ш.Баасанжав)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:55
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Найзууд" ОАК (IV.24,V.1-р анги)
  • 19:20
    "Film Pitching Mongolia 2017"
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1,2-р анги)
  • 20:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (1-р анги)
  • 21:30
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 23:55
    "Найзууд" ОАК (IV.24,V.1-р анги)
  • 00:45
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1,2-р анги)
  • 02:35
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.13-р анги)
  • 03:20
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (1-р анги)
  • 04:10
    "Single Ladies" МУСК
  • 05:50
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 07:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Негатив монтаж Ш.Баасанжав)
  • 08:10
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1,2-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 490,491-р анги
  • 09:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 55,56-р анги
  • 13:30
    "Монголын нууц товчоо" 10-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 14:00
    Хошин шог
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:10
    "Домог" Спортын баримтат нэвтрүүлэг: Арнолд Шварценеггер болон Том Плац нар
  • 18:00
    Хошин шог
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 492-р анги
  • 20:00
    Хүрээлэн №17
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    " Төөрсөөр төрөлдөө" Монголын уран сайнхы кино
  • 21:00
    Backstage нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьдралд тавтай морил" 37,38-р анги О.А.К
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT®
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    Бизнесс боломж
  • 10:50
    After School үзүүлж байна
  • 10:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 11:05
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:40
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 12:05
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 23-р анги
  • 13:10
    "Төгс хүн аалз" 1-р анги
  • 13:40
    After School үзүүлж байна
  • 13:45
    Хөгжмийн цаг
  • 15:05
    Чимх инээд
  • 15:50
    Дэлхийн хотууд
  • 16:20
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 19-р анги
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төгс хүн аалз" 2-р анги
  • 19:30
    Бизнесс боломж
  • 19:50
    After School үзүүлж байна
  • 19:55
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 24-р анги
  • 21:20
    МҮИС үзүүлж байна
  • 21:30
    "Надтай гэрлээч шоу" онцгой дугаарууд
  • 22:25
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 19-р анги
  • 23:20
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 24-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 36-р анги /давталт/
  • 10:10
    хошин шог
  • 10:30
    рок поп дууны цаг
  • 11:00
    утастай мэндчилгээ
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:30
    хошин шог
  • 13:30
    хит дууны цаг
  • 15:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    цаг агаар
  • 16:10
    муск
  • 17:30
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 37-р анги
  • 20:10
    "үл тасрах аялгуу" - алтан шар зам
  • 21:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:00
    "бид жаргалтай" /мугж ж.уранчимэг/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:05
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-8
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 43,44-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хайрын өнгө" ОАК 45,46-р анги
  • 22:15
    "Ацаг шүдний зөрүү" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Дорно өрнийн зурхай
  • 07:50
    Хайрын бэлэг тоглолт
  • 09:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Шил адуу
  • 11:15
    Малчны хотонд нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    Молор Эрдэнэ
  • 15:15
    Эерэг зочин
  • 15:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 16:05
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 16:45
    Наран мандах нутаг тоглолт
  • 18:10
    Түмэнд түгээнэ нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хот тойрсон хөдөө
  • 20:10
    Баянхонгорын цаг нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 22:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:50
    Дорно өрнийн зурхай

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    торгоны замын бүжигчид баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 10:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 11:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 14:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 16:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гурав дахь тууль-учирах тавилан
  • 18:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "сэргийлэгч " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    Нууцууд: "Сүүлчийн хил хязгаар"
  • 15:00
    Б.Болд, Э.Чулуунчимэг "Илбэе"
  • 17:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 19:00
    "Нотлох баримт" ОАК 6р анги
  • 20:00
    Морин хуурын чуулга "Дэлхийн сор бүтээлийн дээжис"
  • 22:00
    "Шарталт" МУСК
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 10:00
    Можухын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино /Фиксики
  • 12:40
    Ээжтэйгээ хамт
  • 13:00
    Мишээлийн цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер яагаад
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино /Төмөр хүн
  • 17:00
    Можухын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Бонгын цаг
  • 19:10
    Ээжтэйгээ хамт
  • 19:35
    10.000 аялал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 09:10
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 10:00
    Спорт таны амралтанд: Зүүн Азийн волейболын аварга шалгаруулах тэмцээн /Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт/
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнх настай, мөнгөн дөрөөтэй хүн” баримтат кино
  • 12:40
    Явлаа, ирлээ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Эх сурвалж: “Хорт хавдар”
  • 13:45
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Дунд сургуулийн эрүүл мэндийн халамжийн төв”
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Өв эрдэнэ
  • 14:30
    “Гэгээн үдэш” хөтөлбөр
  • 16:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Дуусашгүй дуу минь” УГЗ Ж.Шараа
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: Зүүн Азийн волейболын аварга шалгаруулах тэмцээн /Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт/
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 18:45
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:10
    Амрыг эрье
  • 19:40
    “ММ today” English news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Дал”
  • 21:15
    Нээлттэй засаг
  • 21:35
    “ММ today” English news
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Алдар нэр, алдаа оноо, атаа жөтөө” номын нээлт
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 05,06
  • 11:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:00
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 9
  • 13:00
    “Ефросинья” олон ангит кино 134,135
  • 14:30
    “Монгол оршихуйн 4 өнгө” нэвтрүүлэг 03
  • 15:00
    Чинхай гэгээнтний лекц. Бурхны орон
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:15
    “Ефросинья” олон ангит кино 136,137
  • 19:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:15
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 11
  • 21:15
    “Өвчингүй бол жаргал” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 07,08
  • 23:45
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 37 стөүк-арсенал
  • 11:00
    pl 37 кристал палас-халл
  • 13:00
    pl 37 вест хам-ливерпүүл
  • 15:00
    pl 37 тоттенхэм-ман.юнайтед
  • 17:00
    pl 37 арсенал-сандерлэнд
  • 19:00
    pl 37 ман.сити-вест бромвич
  • 21:00
    pl 37 челси-вотфорд
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    триатлон дашт цуврал козюмел эмэгтэй элит
  • 10:55
    триатлон дашт цуврал козюмел эрэгтэй элит
  • 12:55
    хөнгөн атлетик-берлин
  • 14:55
    bigger faster stronger баримтат кино
  • 16:45
    2 escobar баримтат кино
  • 18:30
    nba 2016-2017 ла клипперс-голден стэйт
  • 21:00
    nba 2016-2017 голден стэйт-ла клипперс
  • 23:30
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    mff weekly дугаар 8
  • 09:25
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 09:55
    nba action дугаар 13
  • 10:20
    pl netbusters дугаар 4
  • 10:50
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 20
  • 11:30
    чөлөөт цохилт дугаар 12
  • 11:50
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 12:20
    ганган гоал дугаар 34
  • 12:50
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 20
  • 13:50
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 14:20
    sportmax дугаар 5
  • 14:45
    италийг дайлаар мордсон нь дугаар 2
  • 15:15
    mff weekly дугаар 8
  • 15:40
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 16:10
    nba action дугаар 13
  • 16:35
    pl netbusters дугаар 4
  • 17:05
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 20
  • 17:45
    чөлөөт цохилт дугаар 12
  • 18:05
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 18:35
    ганган гоал дугаар 34
  • 19:05
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 20
  • 20:05
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 20:35
    sportmax дугаар 5
  • 21:00
    италийг дайлаар мордсон нь дугаар 2
  • 21:30
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 20
  • 22:10
    дэлхийн тамирчид-леброн жэймс
  • 22:30
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 1
  • 23:30
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Япон контент" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    жудо канкун-1
  • 11:00
    ufc 205 алвераз-макгрегор
  • 14:00
    ufc 206 холлавей-петтис
  • 16:30
    ufc fightflashback
  • 17:15
    ultimate fighter
  • 18:00
    жудо канкун-2
  • 19:50
    ufc 207 нунеш-роузи
  • 22:50
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг
  • 23:20
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O Music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    А тогооч
  • 11:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 3-р анги
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Суварган цэнхэр уулс”МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Амьд байгалийн нууц” Баримтат кино 5,6-р хэсэг
  • 17:00
    Сонин юу байна
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My Top Ten
  • 20:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 4-р анги
  • 21:00
    Хабултай хамт
  • 22:00
    Sixmate2016 14-р хэсэг
  • 22:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 4-р анги
  • 23:00
    Sixmate2016 14-р хэсэг
  • 00:00
    “Show time”
  • 02:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 08:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Эвлэн дуулах хорвоо” кино концерт
  • 12:00
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    МУСК
  • 22:00
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Shrek" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "IMDB үзүүлж байна "нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Little Boy" УСК
  • 12:50
    "Show case" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Southpaw" УСК
  • 15:10
    "Creed" УСК
  • 17:20
    "Shrek 2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "Show Time" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Balls of Fury" УСК
  • 21:00
    "Coming Soon "нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Central Intelligence" УСК
  • 23:10
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "The School of Rock " УСК
  • 01:20
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №22
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №22
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 5-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.14-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 18
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.24-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 07:00
    nba tv
  • 09:00
    nba tv
  • 11:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1626
  • 11:40
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1623
  • 12:40
    nba playoff 2017 оклахома-хьюстон тоглолт 1
  • 15:10
    nba playoff 2017 инданиа-кливленд тоглолт 2
  • 17:40
    nba playoff 2017 милоуки-торонто тоглолт 2
  • 20:10
    30 баг 30 өдөрт брүүклин нэтс
  • 20:30
    30 баг 30 өдөрт бостон селтикс
  • 20:50
    'overtime' нэвтрүүлэг 1626
  • 21:30
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1623
  • 22:30
    nba tv
  • 02:30
    wnba улирлын тоглолт (шууд)
  • 04:30
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    Жи жи хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Хотын соёл
  • 12:50
    Vibe lounge
  • 13:00
    Ардын элч муск
  • 15:00
    К поп дууны цаг
  • 16:00
    Поп дууны цаг
  • 17:00
    Кино жүжгийн дуу
  • 18:00
    Марчаахай үзүүлж байна
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    Хуримын сюрприз муск
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Дэгдээхий нас муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)