МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Хатаръя л даа”
  • 09:10
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 10:40
    “Эх өв”
  • 11:10
    Нээлттэй засаг
  • 11:30
    Үндэсний их баяр наадмын хүчин бөхийн барилдааны тойм
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:45
    “Манлайн баясгалан” МУ-ын заан Ч.Батзориг оролцов.
  • 14:15
    “Эргэх дөрвөн цаг” Хэнтий аймгийн Жаргалант сумаас бэлтгэв
  • 14:45
    Есөн эрдэнийн орон
  • 15:00
    “Хайртай хайргүй” Оросын уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 15:50
    Үндэсний урлагийн их театрын Үндэсний хөгжмийн их найрал, гоцлол хөгжигмчдийн концерт 1-р хэсэг
  • 16:40
    “Дөрвөн бэрх” уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    MNB олон ангит кино: “Амьдрал чиний төлөө” 1-р анги
  • 19:00
    “Би Би” бага насныханд зориулав
  • 19:30
    “Амрыг эрье” Дуудлага студи
  • 19:45
    Шинжлэх ухааны 10 хором “Хөрсийг материал болгох нь”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Баасан гараг /шууд/
  • 21:55
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 23:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Сумо тойм
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 09:40
    Спортын ертөнц
  • 10:10
    Чэжүгийн үндэсний их сургууль
  • 10:40
    Хөгмийн завсарлага
  • 11:00
    Чингис хаан ОАК 18-р анги
  • 12:10
    Харийн шоронд - Солонгос
  • 13:00
    City news
  • 13:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Business news
  • 14:00
    Нэмэлт цаг
  • 14:20
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:30
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    City news
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Өөрийн нутаг Universe Best Songs-наадмын шилдэгүүд
  • 19:15
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:40
    Чингис хаан ОАК 19-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Буудлын ажилтан Японы олон ангит кино 5-р анги
  • 00:00
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 10-р хэсэг
  • 11:00
    бизнес тайм
  • 11:30
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-4
  • 12:20
    "тэнгэрийн үлгэр" концерт с.батсүх /мугж/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 6-р анги
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "аяллын амт" баримтат кино-14 /давталт/
  • 16:00
    "том эгч" оак 43-р анги
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 11-р хэсэг
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 44-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-5
  • 22:00
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "хүсэл мөрөөдлийн хотхон"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:10
    "дөрвөн ертөнц" соак 50-р анги
  • 11:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 36-р анги
  • 12:25
    "хоёр тавилан" соак 42-р анги
  • 13:05
    зэвүүн яриа
  • 14:00
    "галт шувуу" японы комаки балет
  • 15:20
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 16:20
    тайванаас бэлтгэсэн тэмдэглэл
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 19:20
    "хоёр тавилан" соак 43,44-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 23:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино , 20-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    Энэ өдрийн зочин
  • 10:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Айлдвар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    Спорт энэ өдөр
  • 11:40
    “Цохилт” олон ангит УСК, 16-р анги/давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    ТВ зар 151918
  • 13:50
    “Make up” show /давталт/
  • 14:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:20
    “Ёо ёо –гийн мастерууд” хүүхэлдэйн кино, 21-р анги
  • 17:40
    ТВ зар 151918
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Эрх жаал ” 1-р анги, олон ангит уран сайхны кино
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Business maximum 88”
  • 21:10
    “Цохилт” олон ангит УСК, 17-р анги
  • 22:40
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 22:50
    “Хөөрхөн төрөх албагүй” олон ангит уран сайхны кино, 49,50-р анги
  • 01:00
    Гадаад мэдээ
  • 01:40
    “Спорт энэ өдөр “
  • 02:10
    “Дөрвөн цагийн тал” тоглолт
  • 03:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    “Монголоо дуулья” теле концерт
  • 05:48
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:22
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК /давталт/
  • 11:00
    "Тэмүүлэл" Дуучин Номин-Эрдэнэ
  • 12:30
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:55
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг МУГЖ Батсүх
  • 14:00
    "Хатан хаан" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "8 Music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Маамуу" хүүхэдэйн кино
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Монгол наадгай хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Хошин шог
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 23:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:00
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Өөдрөг өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 10:30
    Наадмын зочин
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /103/
  • 14:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 14:10
    Би ч гэсэн Монголын ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Гурван хонгор амралт сувилалын газар" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Дээлтэй Монгол" наадам
  • 16:50
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /104/
  • 19:50
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:30
    Спортын мэдээ
  • 21:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:05
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хайр - 020" УСК

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 18
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.24-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №23
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №23
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.16-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8-р анги
  • 21:55
    Задгай блок
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.25-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.16-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “аман хуур” муск
  • 10:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 4-р анги
  • 12:10
    инээдмийн толь
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: парисын мео гүүр
  • 15:00
    “бүсгүй ааль”
  • 16:00
    монгол шок
  • 16:30
    чи чадна
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -5 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “газрын үнэр” муск
  • 23:25
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 00:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 29, 30-р анги
  • 08:25
    Нийслэл хөтөч
  • 09:10
    Бизнес аялал
  • 09:50
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК 14-р анги
  • 10:55
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 19
  • 11:40
    “Ералаш” хүүхдийн кино
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    Нийслэл хөтөч
  • 13:50
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 29, 30-р анги
  • 15:25
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 17:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нийслэл хөтөч
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 20
  • 21:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК 31, 32-р анги
  • 23:10
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 15-р анги
  • 00:00
    Бундеслига “2016-2017 оны улирлын шилдэг тоглолт”
  • 01:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 20
  • 02:55
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 15-р анги
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 19-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 41-45-р анги
  • 09:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.33-40-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 8-р анги
  • 11:15
    "Харваач" ОАК 4-р анги
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 59-р анги
  • 13:10
    Кино миний амьдрал
  • 13:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Анхан шат №6 /Авиа зүй/
  • 15:20
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Дунд шат №6 /Авиа зүй/
  • 15:40
    "Англи хэлний" алсын зайн сургалт Гүнзгий шат №6 /Авиа зүй/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Ахисан дунд шат №26/
  • 16:30
    "Хятад хэлний" алсын зайн сургалт /Бизнесийн хятад хэл №26/
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 46-50-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.41-48-р анги
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 9-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Көсем" ОАК 60-р анги
  • 23:00
    "Харваач" ОАК 5-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “аман хуур” муск
  • 10:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 11:00
    “мандухай цэцэн хатан” 4-р анги
  • 12:10
    инээдмийн толь
  • 12:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    ертөнцийн толь: парисын мео гүүр
  • 15:00
    “бүсгүй ааль”
  • 16:00
    монгол шок
  • 16:30
    чи чадна
  • 17:00
    “лизагийн дурлал” -5 оак
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “газрын үнэр” муск
  • 23:25
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 00:55
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 21-р хэсэг
  • 06:30
    "Нүгэл буян" МУСК
  • 07:40
    "Бурхад лав солиорсон байх-1" УСК
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 4-р хэсэг
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 16-р хэсэг
  • 10:30
    "Гоо бүсгүйн нууц" СОАК 1-р анги
  • 11:50
    "Каюу" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7,8-р анги
  • 12:00
    "Чассс..." COOK SHOW 10-р хэсэг
  • 12:30
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 21-р хэсэг
  • 13:00
    "Алсад үлдсэн найм" УСК
  • 15:10
    "Эмч нар" СОАК 5-р анги
  • 16:20
    "Эмч нар" СОАК 6-р анги
  • 17:30
    Спортын шинжлэх ухаан 20-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-4/ 5-р хэсэг
  • 19:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-3/ 17-р хэсэг
  • 19:30
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Би хэн бэ?" /season-4/ 5-р хэсэг
  • 21:00
    "Гоо бүсгүйн нууц" СОАК 2-р анги
  • 22:30
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-3/ 8-р хэсэг
  • 23:30
    "Декстер" ОАК /season-2/ 5-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 07:00
    “Илбэдүүлсэн хайлаас модон ой” Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Аллага ОАУСК 33-р анги
  • 09:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 11:00
    “Өнгө төрх “ нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Гул аранжин” МУСК
  • 13:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын тойм
  • 16:20
    Эрвээхий нас хүүхдийн хөтөлбөр
  • 16:50
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Аллага ОАУСК 34-р анги
  • 20:05
    Урбан женс үзүүлж байна
  • 20:15
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    Монгол наадмын түүх цувралаас
  • 22:00
    “Найрын ширээний ууц” МУСК
  • 23:55
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 00:25
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийнхөтөлбөр
  • 02:00
    Эфирзавсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу: Хип хоп дууны цаг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Уяхан замбативийн наран дор уртын дуугаа мөнхөлье” нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:45
    Мusic time: Нийтиийн дууны цаг
  • 13:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 14:40
    Мusic time: Хип хоп дууны цаг
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Кино миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ГҮН ШИМ” төв : “COOK TIME” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Бодол эргэцүүллийн он жилүүд” баримтат кино
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу: Рок поп дууны цаг
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Ухаарахуй
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Өлзий ТВ - Энэ долоо хоногт
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Чухал амжилт
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:40
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:10
    Нагоя башё тойм
  • 11:40
    Хө Жүн Уран сайхны кино 4-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Таны сонголт
  • 16:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Өлзий ТВ- Амралтын өдрүүдэд
  • 18:00
    Гурван улсын аялал жуулчлалын Сайд нарын II хуралдаан
  • 18:30
    Бид хамтдаа 365 хоног
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 18-р анги
  • 20:20
    Эрүүл аж төрөхүй
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Чухал амжилт
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Нагоя башё тойм
  • 22:20
    Хө Жүн Уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:40
    Үдшийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Таны сонголт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Будда продакшн үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт//
  • 09:00
    “Огги ба жоомнууд “ 7-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    “Айлдвар”
  • 10:00
    “Их талын шуранхай “ тоглолт
  • 11:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 26-р анги
  • 12:00
    “60 хором “ цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    “Аврах баг ” баримтат кино
  • 13:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    ТВ зар 1900-1913 шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Танин мэдэхүйн толь” 5-р хэсэг
  • 16:30
    “Хөгжмийн шуудан” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Огги ба жоомнууд “ 8-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Зуслангийн найзууд “ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Спорт энэ өдөр
  • 22:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.24,V.1-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 12:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1,2-р анги)
  • 13:35
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (1-р анги)
  • 14:35
    "Найзууд" ОАК (IV.23,V.1-р анги)
  • 15:50
    "Хурганд захирагдах арслангууд (Lions for Lambs)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач Л.Гаваа)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Найзууд" ОАК (V.2,3-р анги)
  • 19:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.3,4-р анги)
  • 20:30
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (2-р анги)
  • 21:35
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 23:35
    "Найзууд" ОАК (V.2,3-р анги)
  • 00:25
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (1,2-р анги)
  • 02:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 02:20
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1-4-р анги)
  • 03:50
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 05:30
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач Л.Гаваа)
  • 07:30
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.1-4-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 492-р анги
  • 09:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 10:00
    "Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 57,58-р анги
  • 13:30
    "Монголын нууц товчоо" 10-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 14:00
    Хошин шог
  • 14:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хүрээлэн №17
  • 16:35
    "Миний бодлоор" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хошин шог
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 493,494-р анги
  • 20:00
    Хүрээлэн №18
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ-Кракатау галт уул" Баримтат кино
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    Backstage нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Backstage нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Хээрээр гэр хийе" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 18:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    Mr.Quiz show
  • 21:00
    Jargal DeFacto
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амьдралд тавтай морил" 39,40-р анги О.А.К
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT®
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    Бизнесс боломж
  • 10:50
    After School үзүүлж байна
  • 10:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 11:05
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:40
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 12:05
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 24-р анги
  • 13:10
    "Төгс хүн аалз" 2-р анги
  • 13:40
    After School үзүүлж байна
  • 13:45
    Хөгжмийн цаг
  • 15:05
    Чимх инээд
  • 15:50
    Дэлхийн хотууд
  • 16:20
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 20-р анги
  • 17:10
    Тоглолтын цаг
  • 18:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 19:00
    "Төгс хүн аалз" 3-р анги
  • 19:30
    Бизнесс боломж
  • 19:50
    After School үзүүлж байна
  • 19:55
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 25-р анги
  • 21:20
    МҮИС үзүүлж байна
  • 21:30
    "Надтай гэрлээч шоу" онцгой дугаарууд
  • 22:25
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 20-р анги
  • 23:20
    "Монголын төрх" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 25-р анги
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 37-р анги /давталт/
  • 10:10
    хошин шог
  • 10:30
    рок поп дууны цаг
  • 11:00
    утастай мэндчилгээ
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 13:20
    хошин шог
  • 14:30
    "хамгийн хамгийн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    цаг агаар
  • 16:10
    муск
  • 17:30
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 38-р анги
  • 20:10
    "үл тасрах аялгуу" - алтан шар зам
  • 21:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:30
    "монголоо санасан сэтгэл" /муста я.гэрэлчулуун/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 45,46-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Баримтат дэлгэц" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Та үүнийг мэдэх уу?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Та үүнийг мэдэх уу?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Миний аав" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алтан шар замын эзэд" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 47,48-р анги
  • 22:35
    "Тунгалаг тамир 1" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Дорно өрнийн зурхай
  • 07:50
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Сэтгүүлчийн томилолт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Баянхонгорын цаг
  • 10:05
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Сэтгүүлчийн томилолт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Их Засаг үзүүлж байна
  • 13:45
    Эерэг зочин
  • 14:10
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 16:15
    Малчны хотонд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Миний дуунууд
  • 18:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:40
    Сэтгүүлчийн томилолт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Харанхуйн тулаан
  • 21:40
    Их Засаг үзүүлж байна
  • 22:00
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 22:55
    Дорно өрнийн зурхай
  • 23:10
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 07:00
    гурав дахь тууль- газар шороо
  • 07:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 08:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    гурав дахь тууль-их уулсын аялгуу
  • 10:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    гурав дахь тууль- их уулсын хүүхдүүд
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 14:00
    ийглийн мэдээ
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 16:00
    зочны цаг
  • 16:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 18:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Би нисэх дуртай" МУСК
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 12:00
    "Хөөсөн бөмбөлгүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    Нууцууд: "Аварга нялцгай биет"
  • 15:00
    А.Анхбаяр "Учрал холын чамтайгаа"
  • 17:00
    "Хөөсөн бөмбөлгүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 19:00
    "Нотлох баримт" ОАК 7р анги
  • 20:00
    Uvertura "Төгсгөлгүй эхлэл"
  • 22:00
    "Хөлтрөг" МУСК
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Амжилтын гараа
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 12:40
    Ээжтэйгээ хамт
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино / Супер яагаад
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Нартай өглөө
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино /Төмөр хүн
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Ээжтэйгээ хамт
  • 19:35
    10.000 аялал
  • 20:00
    Мишээлийн цаг
  • 20:05
    Амжилтын гараа
  • 20:15
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 09:10
    Эрх зүйн хөтөч
  • 09:35
    Амрыг эрье
  • 10:05
    “ММ today” English news
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Дал”
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Тамганы бүжигчин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Нээлттэй засаг
  • 13:40
    Явлаа, ирлээ
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 15:05
    Есөн эрдэнийн орон
  • 15:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Царцаагүй чөмөг” баримтат кино
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: “Монголын волейболын холбооны цомын аварга шалгаруулах тэмцээн”
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна. “Сүлд тэмдэг”
  • 18:40
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 19:10
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнхийн Чинбат” АЖ Ц.Гантөмөр агсны хөрөг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:05
    Халуун сэдэв
  • 21:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Аргал”
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Өвчингүй бол жаргал“ нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 07,08
  • 11:35
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 12:10
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 10
  • 13:10
    “Ефросинья” олон ангит кино 136,137
  • 14:40
    “Монгол оршихуйн 4 өнгө” нэвтрүүлэг 04
  • 15:10
    Чинхай гэгээнтний лекц. Гаригийг аврагч
  • 16:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:20
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Ефросинья” олон ангит кино 138,139
  • 19:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:40
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 20:10
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:15
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 12
  • 21:15
    СГЗ Г.Акимын номын нээлт
  • 22:05
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 09,10
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    pl 37 саутхэмптон-ман.юнайтед
  • 11:00
    pl 37 лестэр-тоттенхэм
  • 13:00
    pl 38 арсенал-эвертон
  • 15:00
    pl 38 ман.юнайтед-кристал палас
  • 17:00
    pl 38 ливерпүүл-мидслборо
  • 19:00
    будант албионы лигийн мөнгөлөг цом давталт
  • 20:20
    pl 38 челси-саутхэмптон
  • 23:20
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    триатлон дашт цуврал gold coast эмэгтэй элит
  • 10:15
    триатлон дашт цуврал gold coast эрэгтэй элит
  • 11:35
    хөнгөн атлетик-варшав
  • 14:05
    white men cant jump уск
  • 16:05
    pumping iron баримтат кино
  • 17:30
    nba 2016-2017 кливленд-нью йорк
  • 20:00
    nba 2016-2017 чикаго-голден стэйт
  • 22:30
    mff weekly дугаар 4
  • 23:00
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    mff weekly дугаар 10
  • 09:30
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 10:00
    nba action дугаар 14
  • 10:25
    pl netbusters дугаар 5
  • 10:55
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 21
  • 11:35
    чөлөөт цохилт дугаар 13
  • 11:55
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 12:25
    ганган гоал дугаар 35
  • 12:55
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 21
  • 13:55
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 14:25
    sportmax дугаар 6
  • 14:50
    италийг дайлаар мордсон нь дугаар 3
  • 15:20
    mff weekly дугаар 10
  • 15:50
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 16:20
    nba action дугаар 14
  • 16:45
    pl netbusters дугаар 5
  • 17:15
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 21
  • 17:55
    чөлөөт цохилт дугаар 13
  • 18:15
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 18:45
    ганган гоал дугаар 35
  • 19:15
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 21
  • 20:15
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 20:45
    sportmax дугаар 6
  • 21:10
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 2
  • 22:10
    дэлхийн тамирчид жордан барроуз
  • 22:30
    хөлбөмбөг дашт 2018 хөтөч нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 23:00
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Япон контент" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc fight night лоулер-бровн
  • 11:30
    ufc fight night хендерсон-дон анжос
  • 13:30
    ufc fight night коёза-мусаси
  • 15:35
    ufc fight night нелсон-хант
  • 18:15
    ufc fight night мак доналд-саффедин
  • 20:55
    ufc fight night нелсон-стори
  • 22:45
    mma world
  • 23:15
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    А тогооч
  • 11:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 4-р анги
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Загийн алим”МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Амьд байгалийн нууц” Баримтат кино 5,6-р хэсэг
  • 17:00
    Сонин юу байна
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My Top Ten
  • 20:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 5-р анги
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 22:00
    Sixmate2016 15-р хэсэг
  • 23:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 5-р анги
  • 00:00
    Sixmate2016 15-р хэсэг
  • 01:00
    “Show time”
  • 02:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 08:40
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    МУСК
  • 12:00
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 22:23
    Зураглал
  • 22:30
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Shrek 2" хүүхэлдэйн кино
  • 10:25
    "Show Time" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Balls of Fury" УСК
  • 12:40
    "Coming Soon "нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Central Intelligence" УСК
  • 14:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "The School of Rock " УСК
  • 17:00
    "Shrek 3" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Show case "нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Final Destination" УСК
  • 20:40
    "Legend"нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Final Destination 2" УСК
  • 23:00
    "Final Destination 3" УСК
  • 00:35
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 18
  • 09:00
    "Амжилтын төлөө" ОАК 6-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-р анги
  • 12:10
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 7-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.24-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №23
  • 15:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №23
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.16-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8-р анги
  • 21:55
    Задгай блок
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.25-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.16-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8-р анги
  • 01:50
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 07:00
    nba tv
  • 09:00
    nba tv
  • 11:00
    'overtime' нэвтрүүлэг 1627
  • 11:40
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1624
  • 12:40
    nba playoff 2017 портланд-голден стэйт тоглолт 2
  • 15:10
    nba playoff 2017 кливленд-инданиа тоглолт 3
  • 17:40
    nba playoff 2017 милоуки-торонто тоглолт 3
  • 20:10
    30 баг 30 өдөрт детриот пистонс
  • 20:30
    30 баг 30 өдөрт чикаго буллс
  • 20:50
    'overtime' нэвтрүүлэг 1627
  • 21:30
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1624
  • 22:30
    nba action
  • 23:00
    nba tv

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Uk chart
  • 10:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:50
    Vibe lounge
  • 13:00
    Дэгдээхий нас муск
  • 15:00
    Хип хоп дууны цаг
  • 16:00
    Орос дууны цаг
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Жи жи хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Татар ажиллагаа муск
  • 21:00
    Хаачих уу
  • 22:00
    Энэ хүүхнүүд үү муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)