МҮОНТ

  • 07:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 07:30
    “Би Би” бага насныханд зориулав
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:30
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу
  • 11:00
    16 мм төсөл: “Монгол эмээл”
  • 11:20
    “Нисдэг байшин” хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн 72,73-р анги
  • 12:05
    Үндэсний урлагийн их театрын Үндэсний хөгжмийн их найрал, гоцлол хөгжигмчдийн концерт 2-р хэсэг
  • 12:50
    Өв эрдэнэ
  • 13:00
    “Уул усны үр сад” уран сайхны кино
  • 14:30
    Баасан гараг
  • 15:30
    “Хатаръя л даа”
  • 16:45
    Органик Монгол
  • 17:10
    “Цасны барс-Цагаан даяанч” баримтат кино 2-р анги
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Онцгой дуудлага
  • 18:40
    “Зөв Зөв” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Шинжлэх ухааны 10 хором “Бриофитийн төрөл зүйл”
  • 19:25
    Эрдмийн хэт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 21:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино
  • 23:55
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:00
    Инуяша хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Business news
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:30
    Тайхарын дуулал телеконцерт
  • 11:40
    Чингис хаан ОАК 15-17-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    Чэжүгийн үндэсний их сургууль
  • 17:30
    Спортын ертөнц
  • 18:10
    Сайн уу Сайнаа ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:40
    Чингис хаан ОАК 20-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Буудлын ажилтан ОАК 6-р анги
  • 00:00
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 11-р хэсэг
  • 11:00
    бизнес тайм
  • 11:30
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-5
  • 12:20
    shop mongolia
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ээжүүд" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 14:45
    зарын цаг
  • 15:00
    "аяллын амт" баримтат кино-23 /давталт/
  • 16:00
    "том эгч" оак 44-р анги
  • 17:20
    зарын цаг
  • 17:35
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 12-р хэсэг
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 45-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-6
  • 22:00
    "13" уран сайхны кино
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    "у" хөтөлбөр
  • 12:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 13:40
    "хоёр тавилан" соак 43,44-р анги
  • 15:00
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 16:00
    karaoke night
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "уих-ын цаг"
  • 18:00
    азийн орнуудын соёлоос - japanese cuisine
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 19:20
    "хоёр тавилан" соак 45,46-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    зэвүүн яриа
  • 23:10
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:30
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Цохилт” олон ангит УСК, 17-р анги
  • 07:30
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын Их насны хурдан морины уралдааныг шууд дамжуулна
  • 09:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын хурдан Азарганы уралдааныг шууд дамжуулна
  • 10:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын Даага насны хурдан морины уралдааныг шууд дамжуулна
  • 11:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын Шүдлэн насны хурдан морины уралдааныг шууд дамжуулна
  • 12:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын Хязаалан насны хурдан морины уралдааныг шууд дамжуулна
  • 13:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын Соёолон насны хурдан морины уралдааныг шууд дамжуулна
  • 15:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмыг шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 19:15
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 18-р анги
  • 22:20
    “Business maximum 88”
  • 22:30
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    +18 УСК
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Спорт энэ өдөр “
  • 02:10
    Буриадын дуучдын тоглолт
  • 04:00
    Түүх :Шинжлэх ухаан уу , зохиомол зүйл үү? /баримтат кино/
  • 05:00
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 05:45
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    Бизнес толь
  • 09:10
    "Кино шиг амьдрал" МУСК /давталт/
  • 10:40
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Миний сонгодог аялгуу" МУСТА Батсайхан
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "Дууландаа Баярлан даа" МУГЖ Н.Чулуунхүү
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Дэлхийн тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг 50 жилийн дараа 2 хүүтэйгээ уулзав
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг
  • 22:55
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    "Учрал" МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    Тулгар төрийн 2226, Их монгол улсын 811, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын бөхийн тойм
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:15
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:20
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 15:15
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 15:25
    Хошин шог
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Түмэнд түгээнэ" тв нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /105/
  • 19:50
    "Дундуур дүүрэн" теле зохиомж
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:15
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Шувтарга" УСК 1-р анги

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги
  • 09:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23,24-р анги
  • 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.12-14-р анги
  • 15:00
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6, 7-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.17-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.26-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.17-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 9-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “жи юү төслийн хакер” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    “бидэнд юү саад болж байна” муск
  • 11:40
    “эргүүлэг” муск
  • 13:00
    “байлдааны даалгавар” муск
  • 14:10
    “гангараа” ток шоу
  • 15:10
    “аман хуур” муск
  • 16:20
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 17:35
    “i love you ub”
  • 18:00
    ертөнцийн толь: тархи-4
  • 19:00
    “хөгжлийн замаар”
  • 19:30
    элсэлт-2017
  • 20:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “зангараг” муск
  • 23:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК. 23-28-р анги
  • 11:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 13
  • 12:00
    Нийслэл хөтөч
  • 12:45
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 11-15-р анги
  • 16:55
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:05
    “Чибурашка” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    N энтертайнмент
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Japan video topics” баримтат кино
  • 21:00
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК. 33,34-р анги
  • 22:50
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 16-р анги
  • 23:40
    “Өвөөгийн хүмүүс” УСК
  • 01:40
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК. 33,34-р анги
  • 03:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 20-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 41-45-р анги
  • 09:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.33-40-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 9-р анги
  • 11:20
    "Көсем" ОАК 55-57-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Харваач" ОАК 1-2-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Ялалт" ток шоу нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 10-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Номлогч" УСК /EQUILIBRIUM/
  • 00:10
    "Single ladies-1" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “жи юү төслийн хакер” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    “бидэнд юү саад болж байна” муск
  • 11:40
    “эргүүлэг” муск
  • 13:00
    “байлдааны даалгавар” муск
  • 14:10
    “гангараа” ток шоу
  • 15:10
    “аман хуур” муск
  • 16:20
    “энэ хүүхнүүд үү” муск
  • 17:35
    “i love you ub”
  • 18:00
    ертөнцийн толь: тархи-4
  • 19:00
    “хөгжлийн замаар”
  • 19:30
    элсэлт-2017
  • 20:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “зангараг” муск
  • 23:45
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 22-р хэсэг
  • 06:30
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 07:40
    "Бурхад лав солиорсон байх-2" УСК
  • 09:20
    "Өрнө дорно" баримтат кино
  • 10:20
    "Гоо бүсгүйн нууц" СОАК 2-р анги
  • 11:30
    "Гивлүүрээ сөхсөн Стамбул" баримтат кино
  • 13:00
    "Гүнжийн өдрийн тэмдэглэл-1" УСК
  • 15:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 14-р хэсэг
  • 15:30
    "Гүнжийн өдрийн тэмдэглэл-2" УСК
  • 17:20
    "Үер" МУСК
  • 18:30
    Ан амьтдын ертөнцөөр /season-6/ 7-р хэсэг
  • 19:00
    "Ороод гараач" нэвтрүүлэг 8,9,10,11,12-р хэсэг
  • 21:00
    "Гоо бүсгүйн нууц" СОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Ректер-1" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Машинууд 1-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    Машинууд 2-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Short film
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бизнес тайм ”нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Би эр хүнд хайртай” жүжиг
  • 13:30
    “Бизнесийн Амжилт”нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн үндэсний их баяр наадмын нээлтийн арга хэмжээ давталт
  • 16:30
    Уяачдын Галаар нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнесийн амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 20:20
    “ Өөр ” Инфотаймэнт нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Булшин дээр чинь нулимна” УСК
  • 23:55
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    Өглөөний дасгалыг өөртөө
  • 08:05
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:10
    Рок поп дууны цаг
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    Зар сурталчилгаа
  • 09:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу: Рок поп дууны цаг
  • 11:15
    Music time
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Бодол эргэцүүллийн он жилүүд” баримтат кино
  • 13:15
    “ГҮН ШИМ” төв : “COOK TIME” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time: Рок поп дууны цаг
  • 15:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Кино миний амьдрал” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Б.Нямзагд, Б.Хандмаа “Дуулах тусам дурлах аялгуу” теле концерт
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Хүслийн жигүүр: СУИС-ийн багш МУГЖ Ц.Чулуунцэцэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Бид Монголчууд” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:30
    Монгол аялгуу:Нийтийн дууны цаг

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Эрүүл аж төрөхүй
  • 07:50
    Өлзий ТВ- Амралтын өдрүүдэд
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Чухал амжилт
  • 10:00
    Тоглолтын цаг: Наран мандах нутаг
  • 11:30
    Ухаарахуй
  • 12:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Өлзий ТВ- Амралтын өдрүүдэд
  • 13:40
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 14,15,16 -р анги
  • 16:20
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Таны сонголт
  • 17:30
    Хөгжлийн замаар Нийгэм соёлын цуврал төсөл
  • 18:00
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:30
    Auto time
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:40
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Чухал амжилт
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Нагоя башё тойм
  • 22:20
    Хө Жүн Уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Таны сонголт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Африкийн баг” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 22-р анги
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино, 23-р анги
  • 11:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино , 24-р анги
  • 12:00
    “Тэнгэр газрын дуурсал “ тоглолт
  • 13:30
    “Make up” show
  • 14:00
    “60 хором “ цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна”
  • 17:30
    “Огги ба жоомнууд “ 9-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Спорт энэ өдөр
  • 18:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 28-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Бурхан багшийн айлдвар
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.18-IV.23-р анги)
  • 11:25
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 13:15
    "Сайн, муу, хачин этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 15:30
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 17:25
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.17-IV.21-р анги)
  • 19:45
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 22:00
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (III.11-13-р анги)
  • 00:50
    "Үхлийн тоглоом (Game of Death)" УСК
  • 02:40
    "Сайн, муу, хачин этгээд (The Good, The Bad, The Weird)" УСК
  • 04:50
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 06:40
    "MovieBox Office" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 08:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Террагийн төлөөх тэмцэл" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 5,6,7-р анги
  • 12:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 486-490 -р анги
  • 15:20
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Баримтат кино
  • 16:45
    "Бид тэнд хүрсэн үү" Уран сайхны кино
  • 18:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Домог" Спортын баримтат нэвтрүүлэг: Лэн Биас
  • 20:00
    Хүрээлэн №19
  • 20:30
    Life Style
  • 21:20
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 22:20
    "Бид тэнд хүрсэн үү" Уран сайхны кино
  • 00:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    Mr.Quiz show
  • 11:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Jargal DeFacto
  • 12:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 13:30
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    Jargal DeFacto
  • 16:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Дэлхийд дурласан сар" Монголын уран сайнхы кино
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    Теле концерт
  • 20:50
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 21:00
    Ай Ёо доктор
  • 22:00
    "Амьдралд тавтай морил" 31,32,33,34,35-р анги О.А.К
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Сэнгоку Басара" 11, 12-р анги
  • 10:00
    Бизнес боломж
  • 10:15
    After School үзүүлж байна
  • 10:25
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 11:25
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 12:00
    МҮИС үзүүлж байна
  • 12:10
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 21, 22, 23-р анги
  • 14:45
    After School үзүүлж байна
  • 14:55
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 16:45
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 16, 17-р анги
  • 18:25
    МҮИС үзүүлж байна
  • 18:35
    Чимх инээд
  • 19:25
    After School үзүүлж байна
  • 19:30
    Шинэ зуун бизнесс нэвтрүүлэг
  • 19:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 20:05
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 19-р анги
  • 21:05
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 21:50
    МҮИС үзүүлж байна
  • 22:00
    МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 34, 35, 36-р анги /давталт/
  • 12:20
    "оддын бэсрэг наадам-2014" /1-р хэсэг/
  • 14:20
    рок поп дууны цаг
  • 16:00
    цаг агаар
  • 16:10
    үндэстэн ястны дуунууд
  • 16:40
    хит дууны цаг
  • 17:30
    "сочи-2014"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 20:00
    "зэвүүн яриа"
  • 20:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:00
    "дуусашгүй дуу минь" /мугж у.далантай/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Алтан шар замын эзэд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 47,48-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Миний аав" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Түмэнд түгээ" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-9
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Хайрын өнгө" ОАК 49,50-р анги
  • 22:15
    "Тунгалаг тамир 2" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Дорно өрнийн зурхай
  • 07:45
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 11:00
    Эерэг зочин
  • 11:25
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 15:55
    Эерэг зочин
  • 16:20
    Сумандаа сайхан амьдаръяа нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Шинэ зуун нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 20:05
    Харанхуйн тулаан нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Хот тойрсон хөдөө
  • 21:35
    Дэвжээ эзэгнэгч нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    эх сурвалж
  • 17:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 18:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    эх сурвалж
  • 20:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:30
    гадаад мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    "Нотлох баримт" ОАК 3-6р анги
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    "Нотлох баримт" ОАК 7р анги
  • 15:00
    Uvertura "Төгсгөлгүй эхлэл"
  • 17:00
    "Хөөсөн бөмбөлгүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 19:00
    "Нотлох баримт" ОАК 8р анги
  • 20:00
    ЦДБЭЧ-ын 85 жилийн ойн тоглолт
  • 22:00
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 12:35
    Энэ юу вэ
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино /Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    10.000 аялал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Царцаагүй чөмөг”
  • 10:40
    Халуун сэдэв
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Спорт таны амралтанд: “Ирээдүйн одод-2017” таеквондогийн тэмцээн 1-р хэсэг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 14:05
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Мөнхийн Чинбат” АЖ Ц.Гантөмөр агсны хөрөг
  • 14:55
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:15
    Жайка-NHK үзүүлж байна. “Сүлд тэмдэг”
  • 15:35
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 16:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Аргал”
  • 16:30
    Эргэх дөрвөн цаг
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: “Ирээдүйн одод-2017” таеквондогийн тэмцээн 1-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:50
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 19:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 19:40
    “ММ today” English news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Спортын зочин
  • 21:05
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Эх сурвалж:”Тосон Заамар, Тоосон Заамар”
  • 22:30
    “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино
  • 23:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    СГЗ Г.Акимын номын нээлт
  • 11:00
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 09,10
  • 12:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:00
    “Ефросинья” олон ангит кино 138,139
  • 14:30
    “Боб Роустай хамт зураг зурья” хичээл
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 235
  • 16:10
    “Арго багштай англи хэл сурья” хичээл 12
  • 17:10
    “Край” уран сайхны кино
  • 19:10
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:40
    “Боб Роустай хамт зураг зурья” хичээл
  • 21:10
    СГЗ Т.Баасансүрэнгийн номын нээлт
  • 22:00
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 11,12
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    uefa cl реал мадрид-спортинг
  • 11:00
    uefa cl спортинг-реал мадрид
  • 13:00
    uefa cl реал мадрид-легиа
  • 15:00
    uefa cl реал мадрид-борусси дортмунд
  • 17:00
    uefa cl реал мадрид-наполи
  • 19:00
    uefa cl наполи-реал мадрид
  • 21:00
    uefa cl баверн мюнхен-реал мадрид
  • 23:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    триатлон дашт цуврал-ёокохама 2017 эмэгтэй элит
  • 11:05
    триатлон дашт цуврал-ёокохама 2017 эрэгтэй элит
  • 13:05
    rising from ashes баримтат кино
  • 14:25
    searching freedom баримтат кино
  • 16:00
    mff weekly дугаар 5
  • 16:30
    формула 3 спа гараа 1
  • 17:30
    формула 3 спа гараа 2
  • 18:30
    nba 2016-2017 голден стэйт-оклахома
  • 21:00
    nba allstars 2017 saturday night
  • 23:30
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 09:00
    mff weekly дугаар 11
  • 09:25
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 09:55
    nba action дугаар 15
  • 10:20
    pl netbusters дугаар 6
  • 10:50
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 11:30
    чөлөөт цохилт дугаар 14
  • 11:50
    багаа өмгөөл-челси давталт
  • 12:20
    ганган гоал дугаар 37
  • 12:50
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 13:50
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 14:20
    sportmax дугаар 7
  • 14:45
    30 баг 30 өдөрт брүүклин нэтс
  • 15:05
    30 баг 30 өдөрт бостон селтикс
  • 15:25
    mff weekly дугаар 11
  • 15:50
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 16:20
    nba action дугаар 15
  • 16:45
    pl netbusters дугаар 6
  • 17:15
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 17:55
    чөлөөт цохилт дугаар 14
  • 18:15
    багаа өмгөөл-ман.сити давталт
  • 18:45
    ганган гоал дугаар 37
  • 19:15
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 20:15
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 20:45
    sportmax дугаар 7
  • 21:10
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 3
  • 22:10
    хөлбөмбөгийн бестселлэр суарез дугаар 1
  • 22:40
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 23:20
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Япон контент" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Сайн уу дэлхий" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Шилдэг санаа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc fight night мачида-доллавай
  • 11:10
    ufc fight night хендерсон-татч
  • 14:10
    ufc fight night силва-мир
  • 16:30
    ufc fight night миай-лафларе
  • 19:00
    ufc fight night мендес-ламас
  • 22:00
    ufc fight night гонзага-кро коп
  • 23:45
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 1,2,3-р анги
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Ардын элч” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Айдаст13” Баримтат кино
  • 17:30
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:30
    Маамуу үзүүлж байна
  • 19:00
    My Top Ten
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 21:00
    “Оргил” ток шоу
  • 22:00
    “Болсон явдал” МУСК
  • 00:00
    Sixmate2016 11,12,13-р хэсэг
  • 03:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    “Ард түмний хууль” нэвтрүүлэг
  • 12:23
    Зураглал
  • 12:30
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    “Дүүрэн заяатай монгол” тоглолт
  • 20:05
    МУСК
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Shrek 3" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Show case "нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Final Destination" УСК
  • 12:40
    "Legend"нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Final Destination 2" УСК
  • 15:00
    "Final Destination 3" УСК
  • 16:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "The Angry Birds" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Max" УСК
  • 20:50
    "Show Time" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "The Girl on the Train" УСК
  • 23:25
    "Mechanic:Resurrection" УСК
  • 01:05
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Амжилтын төлөө" ОАК 7-р анги
  • 09:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.23,24-р анги
  • 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.12-14-р анги
  • 15:00
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 6, 7-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.17-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.26-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.17-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 9-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 09:00
    nba playoff 2017 хьюстон-оклахома
  • 11:30
    30 баг 30 өдөрт индиниа пасерс
  • 11:50
    30 баг 30 өдөрт милоуки бакс
  • 12:10
    'overtime' нэвтрүүлэг 1628
  • 12:50
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1625
  • 13:50
    nba playoff 2017 ла клипперс-юта тоглолт 3
  • 16:20
    nba playoff 2017 вашингтон-атланта тоглолт 3
  • 18:50
    30 баг 30 өдөрт индиниа пасерс
  • 19:10
    30 баг 30 өдөрт милоуки бакс
  • 19:30
    'overtime' нэвтрүүлэг 1628
  • 20:10
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1625
  • 21:10
    аваргын парад 2017 голден стэйт уорриорс
  • 01:10
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    Жи жи хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Billboard chart
  • 11:00
    Хаачих уу
  • 12:00
    К поп дууны цаг
  • 13:00
    Замдаа дуулъя
  • 14:00
    Алтан өргөө муск
  • 15:30
    Кино жүжгийн дууны цаг
  • 16:30
    Монгол дууны цаг
  • 17:30
    Аминд хүрсэн олз муск
  • 19:00
    Ардын элч муск
  • 20:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 21:00
    Тарагтай боов
  • 22:00
    Гэрлэж амжаагүй явна муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)