МҮОНТ

  • 07:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино
  • 11:00
    “Ирээдүйн генералууд” реалити шоу
  • 11:30
    “Хөх тэнгэрийн дор төөрөгсөд” 57 дахь удаагийн Венецийн Биенналь
  • 12:15
    “Монголын нэг өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 13:00
    “Монгол” хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    Надад мөрөөдөл бий
  • 15:10
    УИХ-ын цаг
  • 15:45
    “Best of classic” ДБЭТ-ын шилдэг уран бүтээлчдийн сонгодог концерт
  • 16:45
    Органик Монгол
  • 17:10
    “Цасны барс-Цагаан даяанч” баримтат кино 2-р анги
  • 18:00
    ММ Today
  • 18:20
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу”
  • 19:20
    “Өвлөхүйн эрдэм” Баядын нэрт бийч Т.Баян
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:50
    Гэгээн үдэш
  • 22:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Долоо дахь жилийн загатнаа” уран сайхны кино
  • 23:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Сумо тойм
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Business news
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Чингис хаан ОАК 18-20-р анги
  • 14:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Business news
  • 14:30
    Сумо Нагоя башё
  • 17:00
    Мөрөөдлийн гүүр
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:40
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Business News
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:40
    Лиш цэцэг Японы олон ангит кино 1-р анги
  • 22:50
    Business news
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    Буудлын ажилтан ОАК 7-р анги
  • 00:30
    City news
  • 01:30
    UBS заварлага

MN25

  • 08:00
    эфир. эхлэл
  • 08:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 10:00
    алтан боломж
  • 10:30
    зарын цаг
  • 10:45
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 12-р хэсэг
  • 11:00
    "би чамаас чи надаас" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    манцуйтай тамирчин
  • 14:00
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-6
  • 14:50
    зарын цаг
  • 15:00
    "том эгч" оак 45-р анги
  • 16:10
    "аяллын амт" баримтат кино-24
  • 17:10
    "янз төгөлдөр" концерт д.бурмаа /муста/
  • 17:45
    зарын цаг
  • 18:00
    shop mongolia
  • 18:20
    "шавьжнууд" хүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал
  • 18:40
    "кюми кюми" хүүхэлдэйн кино 13-р хэсэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "том эгч" оак 46-р анги
  • 21:10
    "улаанбаатарт нэг удаа" бодит реалити-7
  • 22:00
    "танайд хоноё" европын орнуудаар
  • 23:20
    "кикүжиро" уран сайхны кино
  • 01:25
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:25
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    "х" хөтөлбөр
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 13:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:50
    "хоёр тавилан" соак 45,46-р анги
  • 15:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    тайванаас бэлтгэсэн тэмдэглэл
  • 16:15
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    азийн орнуудын соёлоос - хятадын хооллох ёс
  • 18:55
    "алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 19:20
    "хоёр тавилан" соак 47,48-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 23:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 06:00
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:05
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Цохилт” олон ангит УСК, 18-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын нээлтийн ажиллагааг шууд дамжуулна
  • 10:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын хүчит бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    Ховд аймгийн Мөнххайрхан сум байгуулагдсаны 90 жилийн ойн баяр наадмын хаалтын ажиллагааг шууд дамжуулна
  • 20:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:20
    “Цохилт” олон ангит УСК, 19-р анги
  • 22:40
    “Номын гэгээ” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    +18 УСК
  • 01:00
    “Амьдрал чамд хайртай ” тоглолт
  • 03:00
    “Түүх : Шинжлэх ухаан уу , зохиомол зүйл үү? / баримтат кино /
  • 04:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:30
    ТВ-9 Маргааш

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 08:30
    Бизнес толь
  • 09:00
    "Амьдрах Урлаг" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Учрал" МУСК /давталт/
  • 11:25
    "Тавилан" нэвтрүүлэг 50 жилийн дараа 2 хүүтэйгээ уулзав
  • 12:10
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 15:20
    "Хүүхэд нас" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 16:00
    "Учрал холын чамтайгаа" МУСТА Анхбаяр, Чанцалдулам
  • 17:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 17:40
    Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    Дэлхийн тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Бөхийн хийморь" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Өөрийгөө анагаах арга "Чи Ю гутал"
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:15
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 00:55
    Эфир хаана

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:30
    " Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    Тулгар төрийн 2226, Их монгол улсын 811, Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадмын хурдан морьдын тойм
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 14:10
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:25
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Үндэсний бахархал" тоглолт
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Түмэнд түгээнэ" тв нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Золиослогдсон хайр" Мексикийн олон ангит кино /106/
  • 19:50
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тор sport" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Хөхний хорт хавдар түүнээс урьдчилан сэргийлэх талаар.
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Шувтарга" УСК 1-р анги

C1

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги
  • 09:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.25,26-р анги
  • 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-17-р анги
  • 15:00
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8, 9-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 9-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.18-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2. 27-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.18-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 10-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 9-р анги

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “юуг ч үл хийгч далайн дээрэмчид” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “i love you ub”
  • 11:00
    “зангараг” муск
  • 12:40
    ялалтын шоу
  • 13:30
    “элсэлт-2017”
  • 14:00
    хөгжлийн замаар
  • 14:30
    “мандухай цэцэн хатан” 1,2-р анги
  • 16:55
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 17:55
    “мандухай цэцэн хатан” 3,4-р анги
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “чи чадна”
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “газрын үнэр” муск
  • 23:25
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК. 29-34-р анги
  • 11:05
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино 14
  • 12:00
    Нийслэл хөтөч
  • 12:45
    “Та бүжиглэж чадах уу?” ОАУСК. 16-20-р анги
  • 16:30
    “Сармагчингууд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    Төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:05
    “Чамайг даа” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    “Хүрээлэн” амьп ертөнцийн цуврал
  • 20:20
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хатан зоригт бүсгүй” ОАУСК. 35,36-р анги
  • 22:50
    “Алтан гарт Сонька” ОАУСК. 17-р анги
  • 23:40
    “Ангийн улирал” УСК
  • 02:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 21-р цуврал
  • 08:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Робот машин Поли" хүүхэлдэйн кино 46-50-р анги
  • 09:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.41-48-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 10-р анги
  • 11:15
    Хаан трэвел аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Көсем" ОАК 58-60-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Харваач" ОАК 3-4-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Зөв үнийг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний охин Ким Са-вол" ОАК 11-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    "Аяллын жим" нэвтрүүлэг /Завхан гол,Уулс/
  • 21:20
    "Хоёр нарны хооронд" УСК /FROM DUSK TILL DAWN/
  • 23:30
    "Single ladies-2" МУСК

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “юуг ч үл хийгч далайн дээрэмчид” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “i love you ub”
  • 11:00
    “зангараг” муск
  • 12:40
    ялалтын шоу
  • 13:30
    “элсэлт-2017”
  • 14:00
    хөгжлийн замаар
  • 14:30
    “мандухай цэцэн хатан” 1,2-р анги
  • 16:55
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 17:55
    “мандухай цэцэн хатан” 3,4-р анги
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “чи чадна”
  • 21:50
    урбан жинс үзүүлж байна
  • 22:00
    “газрын үнэр” муск
  • 23:25
    эфир төгсөнө

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үлэг гүрвэлийн галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино 23-р хэсэг
  • 06:30
    "Хонины найр" МУСК
  • 08:00
    "101 гөлөг" УСК
  • 09:50
    "102 гөлөг" УСК
  • 11:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 14-р хэсэг
  • 12:00
    "Хожлын нүүдэл" МУСК
  • 13:50
    "Аз жаргалтай амьдрал" УСК
  • 15:30
    Сонгодог хөгжмийн тоглолт "Playing love -2017"
  • 17:10
    "Робингүүд" УСК
  • 19:30
    "Том хүн" УСК
  • 21:30
    "Ректер-2" УСК
  • 23:30
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Немогийн эрэлд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Нойрсож буй гүнж хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Fact and expert тоймчын хөтөлбөр
  • 11:00
    “ Өөр ” Инфотаймэнт нэвтрүүлэг шинэ дугаар
  • 12:00
    “Эрүүл амьдрал” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Уулын эзэн” ирвэсний тухай баримтат кино
  • 13:30
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ойн баяр наадмын Азарга,Соёолон,Даага насны уралдаан
  • 16:30
    “Түмэнд түгээнэ” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес тайм нэврүүлэг
  • 19:00
    Хуульчдын цаг зөвлөгөө мэдээлэл
  • 19:30
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact and expert тоймчын хөтөлбөр
  • 21:40
    Урбан женс үзүүлж байна.
  • 21:50
    “Чөтгөртэй наймаалцсан нь” УСК
  • 23:40
    Бизнес тайм нэврүүлэг
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:00
    Мusic time: Гадаад дууны цаг
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 08:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 09:00
    Зар сурталчилгаа
  • 09:15
    Б.Нямзагд, Б.Хандмаа “Дуулах тусам дурлах аялгуу” теле концерт
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу:Нийтийн дууны цаг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    Хүслийн жигүүр: СУИС-ийн багш МУГЖ Ц.Чулуунцэцэг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Бид Монголчууд” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл-3
  • 14:40
    Мusic time
  • 14:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Мusic time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу: Хип хоп дууны цаг
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Засгийн газрын цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Бид хамтдаа 365 хоног
  • 08:40
    Гурван улсын аялал жуулчлалын сайд нарын II хуралдаан
  • 09:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:50
    Нагоя башё тойм
  • 10:20
    Чухал амжилт
  • 10:30
    Өлзий ТВ- Амралтын өдрүүдэд
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Сэтгэлийн зурвас телеконцерт МУСТА дуучин Э.Чулуунчимэг
  • 11:40
    Өлзий ТВ- Амралтын өдрүүдэд
  • 12:00
    Хө Жүн Уран сайхны кино 6-р анги
  • 13:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Таны сонголт
  • 15:30
    Эцэг эхийн хайр Уран сайхны кино 17,18 -р анги
  • 17:20
    Гурван баатар голын эрэгт Хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    Auto time
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Аяллын тойрог
  • 20:30
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 20:50
    Чухал амжилт
  • 21:00
    Нагоя башё тойм
  • 21:30
    Хө Жүн Уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:50
    Ухаарахуй
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 23:50
    Малчин Монгол нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Таны сонголт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    Бурхан багшийн сургаал
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Азийн орнуудаар ” баримтат кино
  • 09:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 11:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • 12:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 13:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 28-р анги
  • 14:00
    Баярлалаа тоглолт
  • 15:00
    “Нагоя башё” сумогийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Гарц “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Огги ба жоомнууд “ 10-р хэсэг хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Мариягийн зүрх ” олон ангит уран сайхны кино 29-р анги
  • 20:00
    Спорт энэ өдөр
  • 20:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хошин шог
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Найзууд" ОАК (IV.24-V.3-р анги)
  • 10:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Single Ladies" МУСК
  • 12:50
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 14:40
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 16:30
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Rachel Weisz)
  • 17:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:40
    "Малколмын эргэн тойронд" ОАК (IV.22-V.4-р анги)
  • 20:00
    "Баячуудын хорооллын цагдаа" ОАК (1,2-р анги)
  • 22:00
    "Гэркулес (Hercules)" УСК
  • 00:10
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 02:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Бионикл: Гэрэлт баг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    Хошин шог
  • 10:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 11:45
    Life Style
  • 12:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 491-494 -р анги
  • 15:20
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Хошин шог
  • 16:30
    "Бид дуусаагүй л байна уу" Уран сайхны кино
  • 18:05
    Хүрээлэн №19
  • 18:30
    "Talk With Me" Говийн Сэргэлт сангийн үүсгэн байгуулагч Х.Өлзийбодьжав
  • 19:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:10
    "Такешигийн эрүүл мэндийн шоу" №9
  • 22:10
    "Миний бодлоор" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Бид дуусаагүй л байна уу" Уран сайхны кино
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Фронтод өргөсөн захидал" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Ай Ёо доктор
  • 13:00
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 13:10
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    Syndicate talk
  • 17:00
    "Аюултай харилцаа" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    URBAN JEANS үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга ярья Boldko`s talk show
  • 22:00
    "Хээрээр гэр хийе" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амьдралд тавтай морил" 36,37,38,39,40-р анги О.А.К
  • 02:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    "Төгс хүн аалз" 1, 2, 3-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:45
    After School үзүүлж байна
  • 10:55
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Монгол аялал үзүүлж байна
  • 11:55
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 12:30
    Чимх инээд
  • 12:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 13:05
    "Дур булаам инээмсэглэл" ОАУСК 24, 25-р анги
  • 14:45
    After School үзүүлж байна
  • 14:55
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 16:25
    МҮИС үзүүлж байна
  • 16:35
    "Өсвөр насны чоно" ОАУСК 18, 19, 20-р анги
  • 19:05
    Бизнес боломж
  • 19:40
    After School үзүүлж байна
  • 19:50
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:15
    МҮИС үзүүлж байна
  • 20:25
    "Би өөрөөрөө төрнө" реалити шоу - 20-р анги
  • 21:25
    Дэлхийн хотууд
  • 21:55
    МҮИС үзүүлж байна
  • 22:05
    МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    2000-2010 оны хит дуунууд
  • 09:00
    "эленагийн сүүдэр" оакино 37, 38-р анги /давталт/
  • 11:20
    рок поп дууны цаг
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "оддын бэсрэг наадам-2014" /2-р хэсэг/
  • 14:30
    "зэвүүн яриа"
  • 16:00
    цаг агаар
  • 16:10
    үндэстэн ястны дуунууд
  • 16:40
    хит дууны цаг
  • 17:30
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    мэдээ
  • 19:00
    баяр наадмын хөтөлбөр тойм
  • 20:00
    "караоке night"
  • 20:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 22:00
    "монгол хөөмэй хуурын түрлэг" /н.ашид/
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 09:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 09:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайрын өнгө" ОАК 49,50-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ногоон цагаан бас хар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-9
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 17:50
    "Бяцхан Тимми" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Yүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цагийн гажуудал" баримтат
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эх дэлхий" Цуврал баримтат кино-10
  • 21:15
    Бэст буйдан үзүүлж байна
  • 21:25
    "Авто тайм" нэвтрүүлэг "Монре Даатгал"
  • 21:45
    "Хайрын өнгө" ОАК 51,52-р анги
  • 22:35
    "Тунгалаг тамир 3" УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфир эхлэл
  • 07:35
    Амьдрал чамд хайртай тоглолт
  • 09:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Дорно өрнийн зурхай
  • 10:35
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    Эерэг зочин
  • 11:55
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Түмэнд түгээнэ нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Миний дуунууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Эгэл ертөнц ОАУСК
  • 17:05
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:05
    Шинэ зуун
  • 18:25
    Сэтгүүлчийн томилолт
  • 20:15
    Цаг цагийн товчоон
  • 20:40
    Харанхуйн тулаан нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Хот тойрсон хөдөө нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Дорно өрнийн зурхай
  • 23:20
    Шөнийн эфир

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 14:00
    эх сурвалж
  • 14:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    эх сурвалж
  • 16:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 18:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:50
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Уймраа Зуй" Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Монгол аялал"
  • 10:00
    Нууцууд: "Халим ба далайн гахай"
  • 11:00
    Нууцууд: "Египет"
  • 12:00
    Нууцууд: "Yellowstone"
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 14:00
    "Хөөсөн бөмбөлгүүд" Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Нууцууд: "Сүүлчийн хил хязгаар"
  • 16:00
    Нууцууд: "Аварга нялцгай биет"
  • 17:00
    "Халиуны ертөнц"
  • 20:00
    "Болсон явдал" МУСК
  • 22:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    ӨГЛӨӨНИЙ МЭНД
  • 09:10
    Нартай өглөө
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино / Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 12:35
    Энэ юу вэ?
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино / Фиксики
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Нартай өглөө
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 15:00
    ӨДРИЙН МЭНД
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Мини Нинжа ( Mini Ninjas )
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Төмөр хүн
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино /Хөгжилтэй бөмбөлөг
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино / Лунтик
  • 19:30
    10.000 аялал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино / Роботгалттэрэг ( Robot train )
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эргэх дөрвөн цаг
  • 09:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 10:00
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 10:20
    “ММ today” English news
  • 10:40
    Спортын зочин
  • 11:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    Спорт таны амралтанд: “Ирээдүйн одод-2017” таеквондогийн тэмцээн 2-р хэсэг
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Сар анх мандсан нутаг” баримтат кино
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 5-р хэсэг
  • 15:05
    Эх сурвалж:”Тосон Заамар, Тоосон Заамар”
  • 15:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:00
    Монгол өв соёл
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: “Ирээдүйн одод-2017” таеквондогийн тэмцээн 2-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Хүлэмжийн тариалалт”
  • 18:35
    Шинжлэх ухаанч Монголчууд
  • 19:00
    “Америк хэмнэл” теле сэтгүүл
  • 19:30
    Эх орны төлөө
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 20:45
    Бахархал
  • 21:15
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 6-р хэсэг
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Алтан сан хөмрөгөөс: Миний ард түмэн: “Үзэмчин”
  • 22:45
    “Бидний багш” УДЭТ-ийн найруулагч асан Г.Доржсамбуугийн хөрөг
  • 23:25
    “Цагийн хүрд” хөтөлбөр

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    СГЗ Т.Баасансүрэнгийн номын нээлт
  • 11:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:05
    “Боб Роустай хамт зураг зурья” хичээл
  • 11:35
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 12:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 13:10
    “Дэлхийг тойрон аялцгаая” цуврал 11,12
  • 14:40
    Шри Чинмойн дэлхийн шавь нарын концерт
  • 16:10
    “Би эндээ үлдэнэ” уран сайхны кин
  • 18:05
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 18:10
    “Гайхамшигт ноход” баримтат кино
  • 19:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:30
    “Монголын ирээдүй ба шинэ үндсэн хууль” лекц
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:40
    Маргаашийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 23:45
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    uefa cl реал мадрид-баверн мюнхен
  • 11:30
    uefa cl барселона-ман.юнайтед
  • 13:30
    uefa cl псж-барселона
  • 15:30
    uefa cl барселона-псж
  • 17:30
    uefa cl реал мадрид-баверн мюнхен
  • 20:00
    uefa cl реал мадрид-атлетико
  • 22:00
    uefa cl атлетико-реал мадрид
  • 00:00
    sps хөлбөмбөг

SPS Их Спорт

  • 09:00
    touching the void баримтат кино
  • 10:50
    hoop dream баримтат кино
  • 13:15
    bend it like уск
  • 15:10
    linsanity баримтат кино
  • 16:40
    kobe doing work баримтат кино
  • 18:10
    nba 2016-2017 кливленд-бостон
  • 20:40
    nba 2016-2017 оклахома-портланд
  • 23:10
    sps их спорт

SPS Спорт

  • 08:00
    mff weekly дугаар 12
  • 08:35
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 09:05
    nba action дугаар 16
  • 09:30
    pl netbusters дугаар 7
  • 10:00
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 10:40
    чөлөөт цохилт дугаар 15
  • 11:00
    дэлхийн тамирчид-коби брайнт
  • 11:20
    ганган гоал дугаар 38
  • 12:00
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 13:00
    чөлөөт бөх нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 13:30
    sportmax дугаар 8
  • 13:55
    чаддаг юм бол бариарай 2-р бүлэг дугаар 4
  • 14:55
    mff weekly дугаар 12
  • 15:30
    спортын гэмтэл нэвтрүүлэг дугаар 8
  • 16:00
    nba action дугаар 16
  • 16:25
    pl netbusters дугаар 7
  • 16:55
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 17:35
    чөлөөт цохилт дугаар 15
  • 17:55
    өргөх үү өргөе б.чинсанаатай хамт
  • 18:45
    the buzzer нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 19:45
    чаддаг юм бол бариарай 3-р бүлэг дугаар 1
  • 20:45
    хөлбөмбөгийн бестселлэр суарез дугаар 2
  • 21:15
    дэлхийн тамирчид-месси
  • 21:35
    nba action дугаар 16
  • 22:00
    тусгай олимп үүссэн түүх баримтат кино
  • 22:25
    overtime нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 23:05
    sps спорт

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''''#MadeInMongolia: Эрдэнэт хивс ХХК" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Япон контент" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 09:00
    ufc fight night вейдмэн-гастелум (шууд)
  • 12:00
    ufc 208 холм-де рандамие
  • 14:55
    ufc 209 воодлей-томпсон
  • 17:50
    ufc fight night нелсон-понзиниббио
  • 20:20
    ufc fight night вейдмэн-гастелум
  • 23:20
    sps тулаан

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    “Ахлах сургууль” ОАУСК 4,5-р анги
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Хойд солонгос” Бартимтат кино
  • 17:30
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:30
    Маамуу үзүүлж байна
  • 19:00
    “Халиуны ертөнц” тоглолт
  • 21:00
    “Монголын сайхан хатагтай” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ядуугийн зовлон” МУСК
  • 00:00
    Sixmate2016 14,15-р хэсэг
  • 02:00
    эфир хаах

Парламент ТВ

  • 08:00
    Баримтат дэлгэц
  • 08:40
    “Дүүрэн заяатай монгол” тоглолт
  • 10:05
    МУСК
  • 11:30
    УИХ-ын цаг
  • 12:00
    Эфир завсарлана
  • 18:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:40
    “Сэтгэлд шингэсэн” хайр тоглолт
  • 20:10
    МУСК
  • 22:00
    Эфир завсарлана

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "The Angry Birds" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Max" УСК
  • 12:50
    "Show Time" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "The Girl on the Train" УСК
  • 15:25
    "Mechanic:Resurrection" УСК
  • 17:05
    "Horton Hears A Who" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "IMDB үзүүлж байна "нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "San Andreas" УСК
  • 21:05
    "Legend"нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Snow White and the Huntsman" УСК
  • 23:55
    "The Huntsman:Winters War" УСК
  • 01:55
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Гайхалтай аяллууд нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Амжилтын төлөө" ОАК 8-р анги
  • 09:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2.25,26-р анги
  • 11:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.15-17-р анги
  • 15:00
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 8, 9-р анги
  • 17:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Амжилтын төлөө" ОАК 9-р анги
  • 18:30
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.18-р анги
  • 20:30
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 2. 27-р анги
  • 23:25
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.18-р анги
  • 00:40
    "Хувь тавилангийн өгөөш" ОАК 10-р анги
  • 01:45
    "Амжилтын төлөө" ОАК 9-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 07:00
    nba tv
  • 09:00
    nba tv
  • 11:00
    nba tv
  • 12:00
    nba playoff 2017 бостон-чикаго тоглолт 4
  • 14:30
    nba playoff 2017 ла клипперс-юта тоглолт 4
  • 17:00
    nba playoff 2017 милоуки-торонто тоглолт 5
  • 19:30
    30 баг 30 өдөрт кливленд кавалейрс
  • 19:50
    30 баг 30 өдөрт вашингтон визардс
  • 20:10
    'overtime' нэвтрүүлэг 1629
  • 20:50
    the buzzer' нэвтрүүлэг 1626
  • 21:50
    коби брайнтын бодлогошрол баримтат кино
  • 23:15
    sps сагсан бөмбөг

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай үзүүлж байна
  • 09:00
    Хүүхдийн дуу
  • 10:00
    Uk chart
  • 11:00
    Хотын соёл
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 14:00
    К поп дууны цаг
  • 15:00
    Дэгдээхий нас муск
  • 16:30
    Орос дууны цаг
  • 17:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 18:00
    Энэ хүүхнүүд үү муск
  • 19:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм баасан
  • 22:00
    Би нисэх дуртай муск
  • 00:00
    Сайхан амраарай эфир завсарлав

Олон Саналтай

VII/2521:30

MovieBox

"Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК

VII/2522:05

МҮОНТ

“Ухаарч амьдрах хорвоо” Хятадын уран сайхны кино 13,14-р анги

VII/2519:30

MovieBox

"Малколмын эргэн тойронд" ОАК (V.7,8-р анги)