МҮОНТ

  • 07:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц цувралаас
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Таван сүйт бүсгүй” уран сайхны кино 3,4,-р анги
  • 10:40
    “Зүрхэнд мөнхийн нутаг” Тайхар нэгдлийн уран бүтээлчдийн концерт
  • 11:40
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Үлгэрийн бороо”
  • 12:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:15
    Хөгжмийн агшин
  • 14:20
    “Офицер” уран сайхны кино
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    16 мм үзүүлж байна: ”Бид нар“ баримтат кино /1972он/
  • 17:00
    “Монгол урлагийн эх ундарга” концерт
  • 18:00
    MM Today
  • 18:20
    Эрийн хийморь
  • 18:50
    Монгол инженер
  • 19:30
    MNB спорт үзүүлж байна
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Таван даваа” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Марсупиламигийн эрэлд” Францын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:30
    Business news
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Тамирчны нэг өдөр
  • 11:30
    Гайхамшигт ертөнц
  • 12:00
    Өстөн ОАК 1,2,3-р анги
  • 14:30
    Аяллын хөтөч
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Бүсгүй заяа теле концерт Дуучин О.Одончимэг
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:40
    Business news
  • 19:00
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:20
    Өстөн ОАК 4-р анги
  • 22:50
    My voice-Гала концерт 2-р хэсэг
  • 01:10
    Business news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-18 /монгол контент/
  • 12:00
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 12:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 13:00
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар- 3,4,5
  • 17:00
    зарын цаг
  • 17:20
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат цуврал
  • 17:40
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-41
  • 18:30
    "сонин хачин" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 1-р анги
  • 21:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг т.дэлгэрмөрөн /ста, дуучин/
  • 23:00
    "саулын хүү" уран сайхны кино
  • 01:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    хөгжмийн завсарлага
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:00
    таны гэрийн тогооч
  • 13:00
    "миний аав ийм л хүн" оак 13-15-р анги
  • 16:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 16:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 19,20,21-р анги
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 16-р анги
  • 20:15
    "ажлын дараа" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    akmart.mn 1 тэрбум бараа бөөний үнээр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 16-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт
  • 07:40
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 159,160-р анги
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,13-р анги /давталт/
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино /Сурагчдын амралтанд зориулав/
  • 13:25
    Цаг агаар
  • 13:30
    “Home show” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    “ТВ-караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Ратчет Кланк хоёр” УСК / Сурагчдын амралтанд зориулав/
  • 19:00
    “Амьдралын тойрог “нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 22:40
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 23:20
    +18 УСК
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,9-р анги
  • 02:40
    “Хорт бодисын эсрэг” баримтат кино
  • 03:10
    Тоглолтын цаг
  • 04:10
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    Кино миний амьдрал
  • 11:20
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" тойм
  • 13:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/8
  • 14:10
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/9
  • 15:20
    "Чөтгөрийн гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    И ажиллагаа нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Car Melody Show" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хамгийн шилдэг нь" УСК
  • 23:50
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “тоглож болохгүй нас” муск
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    “том толгойтын романс” муск
  • 12:30
    “зөв өглөө”
  • 13:00
    “шуурган дундах бамбар” 1-6, 2-1,2 оак
  • 17:50
    цэвэр агаар төсөл-дулаалга аян цуврал 6
  • 18:10
    “шуурган дундах бамбар” 2-3,4 оак
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “шуурган дундах бамбар” 2-4 үргэлжлэл оак
  • 22:00
    “шилжилт” муск
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /11-15/
  • 10:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 10:05
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 1-р анги
  • 11:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 11:10
    Нийслэл хөтөч
  • 12:05
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК /2-5/
  • 15:05
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 15:15
    “Залуусын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Хүсэл биелэх тарни” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Хөгжилтэй дүр” кино бүтсэн түүх
  • 16:35
    “Ардын уран зохиолч Ч.Ойдов” баримтат кино
  • 17:30
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:25
    “Хүсэл мөрөөдлийн зүгт” МУСК
  • 19:40
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 20:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:30
    “Маш нууц” МУСК
  • 00:00
    “Ардын уран зохиолч Ч.Ойдов” баримтат кино
  • 00:50
    “Морин хуурын чуулга Япон оронд” тоглолт
  • 02:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 7-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.15-20-р анги
  • 09:00
    "Оддын дайн босогчид" хүүхэлдэйн кино 2.10-11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 11-р анги
  • 11:20
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 5,6-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Нууц материалууд" ОАК 1.13-15-р анги
  • 16:45
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" кино бүтсэн түүх
  • 17:00
    Mөрөөдлийн театр продакшн
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 12-р анги
  • 20:40
    "Үүргэвчтэй аялал 2" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 7,8-р анги
  • 23:45
    "Нэгэн алуучрны дурсамж" УСК /Memories of Murder/

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Тэмцэгч" ОАУСК 7,8-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл /давталт/
  • 15:00
    М.Жигжидсүрэнгийн түмэн адууны баяр - Баянхонгор аймгийн Галуут сум
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • 20:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:50
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Учрал" МУСК
  • 23:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 19-р хэсэг
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 4,5,6,7,8-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 12:30
    Галилео 28-р хэсэг
  • 13:00
    "Персийн хун тайж-Цаг хугацааны элс" УСК
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 4-р анги
  • 15:30
    Би хэн бэ? /season-4/ 5-р хэсэг
  • 16:30
    M music
  • 17:00
    "Дулаалга аян" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    Ардын буйдан / season5/ 10-р хэсэг
  • 19:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 7-р хэсэг
  • 19:30
    "Shark Tank" 6-р хэсэг
  • 21:10
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Салах ёс" УСК
  • 00:20
    "Хөх толбот хүмүүс" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    маамуу
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 08:55
    цаг агаар
  • 09:00
    монгол дууны цаг
  • 10:00
    зам зуур нэвтрүүлэг
  • 11:00
    хотын соёл нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “хөтөч” мусоак 9, 10 анги
  • 14:00
    хүргэн хүү муск
  • 16:00
    тоглолтын цаг
  • 18:00
    маамуу
  • 18:25
    цаг агаар
  • 18:30
    хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал /давталт/
  • 19:00
    vibe lounge
  • 19:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм, цэрэнтогтох
  • 21:00
    би эмэгтэй хүн муск
  • 23:00
    тарагтай боов нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэөглөөэхлэл
  • 07:25
    Амьдрахурлагиогийндасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөртойм /давталт/
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    "Найз" МУСК /давталт/
  • 11:10
    "Найзууд" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Шилдэг саналууд" 15,16-р анги ОАБК /давталт/
  • 13:00
    "Нэмэхцэнэг" ихүдийнхөтөлбөр
  • 14:00
    "Шилдэг саналууд" 17,18-р анги ОАБК /давталт/
  • 15:00
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 15:30
    "Чингэсхаандэлхийнакадеми" соёнгэгээрүүлэхнэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тогложболохгүйнас"МУСК
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Киноминийамьдрал" соёнгэгээрүүлэхнэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнестоль"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөртойм
  • 20:30
    Титэмсоёнгэгээрүүлэхнэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнестоль"
  • 22:05
    "Харанхуйнхад" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийнхөтөлбөр/тойм/
  • 00:50
    Эфирхаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Ардын уламжлалт эмчилгээ” баримтат кино
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлөгүүд”хүүхэлдэй кино
  • 07:30
    “Рашаантын-18” МУСК” УСК давталт
  • 09:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Fact and expert тоймчийн хөтөлбөр/ давталт/
  • 11:00
    “Өөр инфотайнмент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Норовын хурд 2017
  • 16:30
    “Дуулах өдөр Дуун цэнгүүн”
  • 17:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хуульчдын цаг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Fact and expert" тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө” МУСК
  • 23:30
    МУГЖ Н.Төмөрхуяг “ Н.Төмөрхуяг” анхны бие даасан тоглолт
  • 01:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Хүслийн жигүүр” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -3
  • 14:40
    Мusic time
  • 14:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Үргүйдлийн СЛ эмнэлэг үзүүлж байна.
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Music time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Рок поп дуу
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Онгон байгалийн амьтад Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 09:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:40
    Чухал амжилт
  • 10:00
    Сурагчдын амралтанд: Хайрын зуслан Хүүхдийн кино 20,21,22-р анги
  • 13:10
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Таны сонголт
  • 16:00
    Эгиптийн хунтайж хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Онгон байгалийн амьтад Баримтат кино
  • 18:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:20
    Чухал амжилт
  • 19:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:20
    Содон гурван чулуу телеконцерт МУСТА Дуучин О.Эрдэнэсүх
  • 21:00
    Богд Уран сайхны кино
  • 23:10
    Онгон байгалийн амьтад баримтат кино
  • 00:00
    Таны сонголт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Байгалийн үзэгдлийн тухай” баримтат кино
  • 09:30
    “Шилдэг сонголт” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 7-р анги
  • 11:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл ”олон ангит УСК, 8-р анги
  • 12:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 9-р анги
  • 13:00
    “Good luck” хүүхэд залуусын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 13,14,15,-р анги
  • 14:00
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Томчуудаас асуух асуулт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Алсын зайн сургалт № 17 /Сурагчдын амралтанд зориулав/
  • 17:15
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 17:30
    “Home show” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 16,17,18,-р анги
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг “
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 10-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Шилдэг сонголт” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Үлгэрийн цаг”
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.5-7-р анги)
  • 10:00
    "Өш хонзонт бүсгүй (Sympathy of Lady Vengeance)" УСК
  • 12:05
    "Тэмдэглэл (Chronicle)" УСК
  • 13:40
    "Сайн уу, Амьдрал минь 2" МУСК
  • 16:00
    "Доктор Хэн: Докторын цаг хугацаа" ОАК (Тусгай дугаар)
  • 17:10
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.1,2-р анги)
  • 19:40
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.6,7-р анги)
  • 21:30
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 23:55
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.8-р анги)
  • 00:50
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 09:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 12:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Балжиннямтай өдөр" МУСТА продюсер Э.Цолмонбаяр
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 648-652 -р анги
  • 15:15
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино
  • 17:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, уран нугараач Б.Норвсамбуу
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Talk With Me" Miss World Mongolia-2017 Ц.Энхжин
  • 19:05
    "Дэлхийг тойрсон урт аялал" 7-р хэсэг
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 21:40
    "Такешигийн эрүүл мэндийн шоу" №25
  • 22:35
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 09:30
    "Ясан шүгэл" Уран сайхны кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Ард аюуш" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 09:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 10:00
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 11:25
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:55
    Чимх инээд
  • 13:30
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 14:10
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    Шилдэг сонголт
  • 16:30
    "Үлгэрийн аялал" 37 - 40-р анги
  • 17:20
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:00
    Шилдэг сонголт
  • 19:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 20:00
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 20:40
    "Хууль ба дүрэм: Тусгай тасгийнхан" 1, 2, 3-р анги
  • 23:20
    "Тушаал" УСК
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    цаг агаар
  • 07:35
    "дурсамжтай дуунууд"
  • 09:00
    "надгүйгээр үргэлжлэх амьдрал" оакино 43, 44-р анги
  • 11:00
    рок поп дууны цаг
  • 11:50
    цаг агаар
  • 12:00
    "анхаар дотор чимээгүй" муск /давталт/
  • 13:45
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:45
    хошин шог
  • 15:30
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 16:00
    цаг агаар
  • 16:10
    "урин хаврын дуулал" цэнгүүн /ста т.батсайхан/
  • 17:00
    "ашхабат 2017"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "караоке night"
  • 20:10
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 21:00
    "анхаар дотор чимээгүй" муск
  • 22:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 00:00
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Өс хонзон" ОАК 5-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эрүүл мэнд"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:45
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баримтат кино"
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 6-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг Тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:10
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг /Замын хураамж/
  • 10:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Ланяа бичээс" ОАУСК 53,54-р анги /давталт/
  • 12:50
    Өдрийн хөтөлбөр Давталт
  • 13:50
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм /Хакухо М.Даваажаргал/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Рояаль телевиз 6 жилийн ой" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Нийгмийн тэмдэглэл нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 21:30
    Хөгжлийн замаар нэвтрүүлэг /Ус цэвэршүүлэх байгууламж/
  • 22:00
    Их Засаг ОУИС, "Оюутны намар" урлагийн наадам-3
  • 22:50
    Доржын гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 12:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    эх сурвалж
  • 14:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    эх сурвалж
  • 16:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Такси" МУСК
  • 12:10
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 14:00
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 15:50
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал"
  • 16:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 17:50
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал"
  • 18:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 19:50
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал"
  • 20:00
    "Тавилан" МУСК
  • 22:00
    "Хайрлаж болох уу"
  • 23:50
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:35
    Бонгын дуран
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Morphle
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Шидэт хайрцаг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/MORPHLE
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 09:20
    Халуун сэдэв
  • 09:40
    “ММ today” interview
  • 10:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 11:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол өв соёл
  • 14:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар
  • 15:20
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Үндсэн аяга” баримтат кино
  • 15:40
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:10
    Нөхөрлөл-Хамтын хүч /Увс аймгийн Сагил сумаас бэлтгэв/
  • 17:30
    Спорт таны амралтанд: Нийслэлийн иргэдийн спортын их наадам
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 18:40
    Bloomberg үзүүлж байна: “adidas”
  • 19:10
    Эх орны төлөө
  • 19:40
    MNB спорт үзүүлж байна
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын тойм
  • 21:20
    Эргэх дөрвөн цаг
  • 21:50
    “Энэрэл хайр дүүрэн” баримтат кино /Тусгай дунд 70-р сургуулийн 40 жилийн ойд/
  • 22:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Нууц” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 23:05
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    "Энэ бол Крикет биш гэж үү"
  • 11:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 12:00
    "Дааврын гайхалтай ертөнц"
  • 12:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 13:00
    "70-аад оны шоу" ОАК 195,196-р анги
  • 14:00
    "Эх дэлхий 3"
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:10
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 18:20
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 18:55
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:30
    эфир завсарлав
  • 09:00
    хөлбөмбөгийн эргэн тойронд
  • 09:30
    сингапур-монгол u19
  • 11:30
    монгол-тайланд u19
  • 13:30
    япон-монгол u19
  • 15:30
    ман.сити-арсенал 11-р тойрог
  • 17:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-эдуард стерльцов
  • 18:00
    ганцхан бөмбөг №13
  • 19:00
    netbusters 1108
  • 19:30
    челси-ман.ютд 11-р тойрог
  • 21:30
    ганган гоол №11
  • 21:50
    манчестер ситигийн гайхамшиг-93:20
  • 22:20
    ганцхан бөмбөг №13
  • 23:20
    дэлхийн тамирчин-буффон-роналдо

SPS Их Спорт

  • 00:00
    sps их спорт эфир завсарласан
  • 09:00
    nba allstars 2017
  • 12:00
    хөнгөн атлетик-iaaf бээжин
  • 15:30
    спортын гэмтэл дугаар 7
  • 16:00
    спортын гэмтэл дугаар 8
  • 16:30
    жуда дашт-2017 тойм
  • 17:20
    гар бөмбөг аашт шигшээ тоглолт
  • 18:50
    дэлхийн тамирчид-харри кен
  • 19:00
    nba allstars 2017
  • 22:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер-эдуард стрельцов
  • 22:30
    kobe doing work баримтат кино
  • 00:00
    sps их спорт эфир завсарласан

SPS Спорт

  • 09:00
    nba gametime 1721
  • 09:30
    лос анжелес- милоуки (шууд) nba 2017-2018
  • 12:00
    өргөх үү өргөе №6
  • 12:30
    фрэнк рэмси баримтат кино
  • 12:55
    production time
  • 13:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер-эдуард стрельцов
  • 13:30
    дэлхийн тамирчин лукаку
  • 13:50
    netbusters 1108
  • 14:20
    өргөх үү өргөе №3
  • 15:00
    ганцхан бөмбөг №12
  • 16:00
    аваргуудын лиг-теле сэтгүүл №7
  • 16:30
    sportmax № 10
  • 17:00
    nba action 2706
  • 17:25
    production time
  • 17:30
    buzzer нэвтрүүлэг 1704
  • 18:30
    лос анжелес- милоуки nba 2017-2018
  • 20:30
    дэлхийн тамирчин роналду
  • 21:50
    триатлон хамбург эрэгтэй элит
  • 23:00
    ганцхан бөмбөг №10
  • 00:00
    sps sport эфир завсарласан

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia: Seaberry ХХК
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    sps тулаан эфир завсарласан
  • 09:00
    ufc шилдэг өчилтүүд №1 best of submissions
  • 09:30
    ufc шилдэг өчилтүүд №2 best of submissions
  • 10:00
    ufc fight night пойрьер-петтис
  • 13:00
    ufc fight night хендерсон-дон анжос
  • 15:00
    one fc "hero's dream" н сан - нгалани (давталт)
  • 18:00
    ufc 217 биспинг - сен пьер (давталт)
  • 21:00
    ufc fight night пойрьер-петтис (давталт)

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Гэрлэж амжаагүй явна МУСК
  • 12:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх 3-р хэсэг
  • 14:00
    Аялгуут соёлын сор нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Сонгино хайрханы хишиг барилдаан
  • 17:00
    Сэтгэлд дуурсагдах Монгол адуу дуун зохиомж
  • 18:00
    Хурдан морины уралдаан Арвайхээрийн 290 жил /Азарга, эрлийз дээд/
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Миний Монгол ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мөнх тэнгэрийн хүчин доор МУСК 2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Castle in the Sky" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Flashforward" OAК 15-17-р анги/давталт/
  • 13:15
    "Аравт" МУСК
  • 15:15
    "Өртөө" МУСК
  • 16:45
    "Single Ladies" МУСК
  • 18:30
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 20:05
    "247 Градус" МУСК
  • 21:35
    "Flashforward" OAК 18,19-р анги/давталт/
  • 23:05
    "Үлгэрийн Баатар Гэртээ Харих Замд" МУСК
  • 00:35
    "Учрал" МУСК
  • 01:55
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 4-р анги
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 13,14-р анги
  • 12:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 72-74-р анги
  • 13:50
    "Сургууль 2017" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 16:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 1-р анги
  • 17:15
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 75, 76 -р анги
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 15-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 75, 76 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 2-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    атланта - кливленд (давталт) nba 2017-2018
  • 02:00
    шарлотт - бостон (давталт) nba 2017-2018
  • 04:00
    лос анжелес - вашингтон (давталт) nba 2017-2018
  • 06:00
    шарлотт - бостон (давталт) nba 2017-2018
  • 08:00
    л.а клипперс - нью орлеанс (шууд) nba 2017-2018
  • 10:30
    the buzzer нэвтрүүлэг 1704
  • 11:30
    фрэнк рэмси: баримтат кино
  • 11:55
    production time
  • 12:00
    брүүклин - портланд (давталт) nba 2017-2018
  • 14:00
    michael jordan 'above and beyond' баримтат кино
  • 15:00
    overtime нэвтрүүлэг 1703
  • 15:30
    мануте: сагсан бөмбөгийн дайчин: баримтат кино
  • 15:55
    production time
  • 16:00
    л.а клипперс - нью орлеанс (давталт) nba 2017-2018
  • 18:00
    nba action 2706
  • 18:25
    production time
  • 18:30
    clutch city: баримтат кино
  • 20:00
    nba gametime 1721
  • 20:30
    лос анжелес - милоуки (давталт) nba 2017-2018
  • 22:30
    the buzzer нэвтрүүлэг 1704
  • 23:30
    nba action 2706
  • 23:55
    production time

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /7.8/
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:20
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /94/
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /95/
  • 19:50
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Сүрьеэ өвчний шинж тэмдэг түүнээс урьдчилан сэргийлэх.
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:05
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дээрэм" УСК 2-ранги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Дурлалын сум” МУСК
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Элэгний эм
  • 11:00
    “Сувилагч тандаа баярлалаа” тоглолт
  • 13:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 13:50
    Таны цаг
  • 14:00
    “Игорь” хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 15:50
    Дархан минж үзүүлж байна
  • 16:00
    “Хатанбаатар 2” МУСК
  • 17:30
    Хамтдаа урлая
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    “Эльдорада руу аялсан нь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Гоо сайхнаа бүтээцгээе” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 21:00
    Бизнес мэдээ
  • 21:20
    Дархан минж үзүүлж байна
  • 21:30
    Таны цаг
  • 21:40
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” МУСК
  • 23:30
    “Хатанбаатар 2” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 08:55
    Төрийн дуулал
  • 09:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    Бизнес мэдээ
  • 10:20
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 10:30
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:50
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Амьдрал нулимсанд дургүй “ УСК УСК давталт
  • 12:50
    Шинэ зуун
  • 13:10
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Аяа доктор үзүүлж байна давталт
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 16:00
    Бизнес мэдээ
  • 16:20
    Гарааны бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Би цэцэрлэгийн багш “ хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    1900-1953 зарын цаг
  • 17:40
    Шинэ зуун
  • 18:00
    Concord infiniti window боловсролын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Шинэ зуун
  • 19:30
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Бизнес мэдээ
  • 20:50
    Таны танин мэдэхүйд
  • 21:00
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 22:10
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:30
    “ Шуугиан таригч ” УСК
  • 00:30
    1900-1953 зарын цаг
  • 00:40
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Луужин
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:25
    Хошин өнцөг
  • 10:00
    ТВ галерей
  • 10:45
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Морин цаг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Их үд” амралтын хөтөлбөр
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 18:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монголд үйлдвэрлэв
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бодлын солбилцол
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Их урлагийн төлөө
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    “Тэнгэрийн цаг” тойм
  • 23:30
    “Кавказад болсон явдал” УСК
  • 01:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги