МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Марсупиламигийн эрэлд” Францын уран сайхны кино
  • 10:50
    Үлгэрийн бороо
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хойд нутгийнхан” Японы уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 15:30
    Эрийн хийморь
  • 16:00
    “Зүрхэнд мөнхийн нутаг” Тайхар нэгдлийн уран бүтээлчдийн концерт
  • 17:00
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 17:30
    Хөгжмийн агшин
  • 17:40
    MNB олон ангит кино: “Огцом эргэлт” 14-р анги
  • 18:15
    “Хүрээлэн” амь ертөнцийн цуврал
  • 18:40
    “Америкийг бүтээсэн эрхмүүд” баримтат кино 8-р анги
  • 19:30
    Miss world-2017 Монгол улсаа төлөөлөн оролцож байгаа Ц.Энхжинтэй хийсэн ярилцлага
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Миний нэрийн хуудас”
  • 21:40
    “Эрх зүйн хөтөч”
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:05
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 11:30
    Сумо тойм
  • 12:00
    Өстөн ОАК 4-р анги
  • 13:00
    Тамирчны нэг өдөр
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Середина Земли
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    UBS Special documentary “MAMF 2017 Олон Үндэстний Соёлын наадам”
  • 18:40
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Өстөн ОАК 5-р анги
  • 22:40
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 23:10
    Business news
  • 23:30
    Сайн уу Сайнаа ток шоу
  • 00:30
    City news
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "сонин хачин" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 1-р анги
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-1
  • 16:40
    зарын цаг
  • 17:00
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19 /монгол контент/
  • 17:20
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" цувралаас
  • 17:35
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-42
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 2-р анги
  • 21:20
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-6
  • 23:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-2
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    home shop
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "миний аав ийм л хүн" оак 16-р анги
  • 12:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн цаг"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "зэвүүн яриа"
  • 16:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 22,23,24-р анги
  • 17:05
    tvmall
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 17-р анги
  • 20:15
    азийн орнуудын соёлоос - шаазангийн түүх - 1
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 17-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 159,160 –р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ном хурах цаг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 14-р анги /давталт/
  • 11:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Өдрийн мэдээ
  • 14:40
    ТВ зар 151918
  • 14:50
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 161,162 -р анги
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 51-р анги
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Өмч 2” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:26
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 22:40
    К.Марксын "Капитал" зохиол хэвлэгдэн гарсны 150 жил, Октябрийн хувьсгалын 100 жилийн ойд зориулж МАХН-аас зохион байгуулсан эрдэмтдийн уулзалт ярилцлагаас хийсэн нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг
  • 00:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 01:00
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,10-р анги
  • 02:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:40
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 47-р анги
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хайр гэнэтийн учралд дуртай" УСК
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хайр гэнэтийн учралд дуртай" УСК
  • 14:30
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/9
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Миниий дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цэнзургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/10
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “лизагийн дурлал”-80 оак
  • 10:20
    “шилжилт” муск
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    “зөв өглөө”
  • 14:30
    “шилдэг сонголт”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “гангараа” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    артист
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 19:00
    “лизагийн дурлал”- 81 оак
  • 20:00
    ертөнцийн толь: нарны цацраг доор-2
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “шуурган дундах бамбар” 2-5 оак
  • 23:40
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 5-р анги
  • 06:45
    “Цаасны адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “English news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 15
  • 09:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 9,10-р анги
  • 11:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 5-р анги
  • 12:00
    “Болзоо” ток шоу
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:25
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 16:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:25
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хүний түүх
  • 17:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино 47
  • 18:00
    N энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 18:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 18:55
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 11, 12-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 16
  • 22:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 23:50
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 11,12-р анги
  • 00:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 16
  • 02:10
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 03:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.21-26-р анги
  • 08:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 8-р цуврал
  • 09:00
    "Оддын дайн босогчид" хүүхэлдэйн кино 2.12-13-р анги
  • 10:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 12-р анги
  • 11:15
    "Флаш" ОАК 1.16-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нууц материалууд" ОАК 1.15-р анги
  • 13:05
    Кино миний амьдрал
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? /Бөхийн өмсгөл/
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №9 / алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №9 / алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №1/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №1/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Оддын дайн босогчид" хүүхэлдэйн кино 2.14-15-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.27-32-р анги
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 13-р анги
  • 20:40
    "Candy баяжих цогцолбор" шууд
  • 20:55
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Дэлхийн санхүүгийн түүхүүд
  • 21:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Дэлхийн санхүүгийн түүхүүд
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 1.16-р анги
  • 23:00
    "Флаш" ОАК 1.17-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 10:40
    “Ламбагуайн нулимс” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Тэмцэгч" ОАУСК 9-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их мандал -V" говийн бүсийн даншиг 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 19:40
    “Father” богино хэмжээний кино
  • 20:00
    "Брокер” үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:20
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Тэмцэгч" ОАУСК төгсгөлийн 10-р анги
  • 22:15
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 20-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 8-р анги
  • 10:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-6/ 24-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 13-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-16-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эрүүл мэндийн өмгөөлөл" ОАК 31-р анги
  • 13:30
    "Мартагдашгүй аялал" 3-р анги
  • 14:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 7-р хэсэг
  • 15:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 5-р анги
  • 15:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 5-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 31-р хэсэг
  • 17:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 9-р анги
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-52-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-7/ 1-р хэсэг
  • 18:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Орголт" ОАК /season-5/ 9-р анги
  • 23:30
    "Shark Tank" 6-р хэсэг
  • 01:10
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 08:55
    цаг агаар
  • 09:00
    billboard chart
  • 10:00
    “нууцлаг хот ачиара” соак 14-р анги
  • 11:30
    монгол дууны цаг
  • 12:00
    м-поп мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    тоглолтын цаг
  • 14:55
    цаг агаар
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    гитарын сургалт-5
  • 17:40
    vibe lounge
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:30
    хүүхдийн дуу
  • 18:55
    цаг агаар
  • 19:00
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 19:30
    “нууцлаг хот ачиара” соак 15-р анги
  • 21:00
    хар үзэг нэвтрүүлэг
  • 21:30
    vibe lounge
  • 22:00
    хөтөч муск 11-р анги
  • 23:00
    орос дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 10:00
    "Бизнес толь"
  • 10:30
    "Шилдэг саналууд" 17, 18-р анги ОАБК /давталт/
  • 11:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    "Харанхуйн хад" МУСК /давталт/
  • 15:00
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Чингэс хаан дэлхийн академи" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шилдэг саналууд" 19, 20-р анги ОАБК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тулааны өмнө" МУСК
  • 23:50
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Харь ертөнцүүд” Баримтат кино
  • 09:00
    Миний охин Сёо Юун 22-р анги СОАУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг давталт
  • 13:30
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны 20 жил 2017
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Миний охин Сёо Юун 23-р анги СОАУСК
  • 20:20
    Akmart.mn үзүүлж байна
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК
  • 23:50
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 00:20
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Монгол аялгуу: Хип хоп дуу
  • 11:15
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Баримтат кино
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 15:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 16:00
    “МОНГОЛЫН ӨДӨР” хөтөлбөр
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Мusic time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Дэлхийн сонгодог хөгжмийн бүтээлүүдээс...
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Севилийн үсчин” дуурь бүтсэн түүх
  • 21:50
    Мusic time
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Бидний танил орос дуунууд
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:05
    Кюүшү башё тойм
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:00
    Богд Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:05
    Таны сонголт
  • 16:30
    Төв аймгийн цаг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Үнэгхэн хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Жигүүртний ертөнц Баримтат кино
  • 20:30
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:35
    Кюүшү башё тойм
  • 22:00
    Чухал амжилт
  • 22:10
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 38-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Таны сонголт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Бариач яах бол” баримтат кино
  • 08:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам, 3-р шат
  • 10:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 10-р анги /давталт/
  • 11:00
    ““Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 13,14,15,-р анги
  • 11:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:00
    ”Зээл ба мөрөөдөл” баримтат кино
  • 12:30
    “Ухаан далай “ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Архив: Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:30
    Спорт энэ өдөрт
  • 17:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:45
    Алсын зайн сургалт № 19
  • 18:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 18:30
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 11-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.4-7-р анги)
  • 09:10
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.1,2-р анги)
  • 11:20
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 13:30
    "Сайн уу, Амьдрал минь 2" МУСК
  • 15:50
    "Тэмдэглэл (Chronicle)" УСК
  • 17:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Д.Жигжид)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 19:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.3-р анги)
  • 20:30
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.9-р анги)
  • 21:30
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 00:10
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.3-р анги)
  • 02:20
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.9-р анги)
  • 03:00
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 04:45
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 06:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Д.Жигжид)
  • 07:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.2,3-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 651,652-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 10:05
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:10
    Нүгнай 1-р хэсэг
  • 11:10
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 37,38,39-р анги
  • 13:05
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" 1-р анги
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 15:35
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Нээлттэй сэдэв-хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Фердинанд өвөө: Хий үзэгдлийн шилтгээн" Хүүхдийн кино
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 653,654-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Танд ашигтай зөвлөгөө" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Дэлхийг тойрсон урт аялал" 7-р хэсэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 23:45
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 37,38,39-р анги
  • 02:15
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ард аюуш" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Түгжрэл" ток шоу
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Шөнийн Нислэг" Social Live Show
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    "Тушаал" УСК
  • 13:10
    Бизнес боломж
  • 13:15
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 13:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 14:45
    Хөгжмийн цаг
  • 15:45
    Шилдэг сонголт
  • 16:15
    Бизнес боломж
  • 16:20
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Sword Art Online" 1-р анги
  • 17:15
    Тоглолтын цаг
  • 18:35
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 19:35
    Шилдэг сонголт
  • 20:05
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 20:30
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 22:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 23:40
    Дэлхийн хотууд
  • 00:15
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "ИЛД ЦЭЦЭГ" MAKING MOVIE 1
  • 09:10
    "ХИТ ДУУНЫ ЦАГ"
  • 12:00
    "МЭНДИЙН ЦЭНХЭР ХАДАГ" /ШУУД УТАС: 1936/
  • 13:00
    "КАРАОКЕ NIGHT"
  • 14:00
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 14:30
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 15:00
    ЦАГ АГААР
  • 15:10
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 17:00
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 19:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 45-Р АНГИ
  • 19:50
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 20:50
    "УЧРАЛ ХОЛЫН ЧАМТАЙГАА" /А.АНХБАЯР, Б.ЧАНЦАЛДУЛАМ/
  • 22:30
    "ХЭЛТГИЙ ЗАЯА" МУСК
  • 23:40
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 00:00
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өс хонзон" ОАК 6-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:45
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Кардашаныхан" шоу 65
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Эрүүл мэнд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 7-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 07:45
    Монголоо дуулъя теле концерт
  • 08:40
    "Монголын өглөө" өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:20
    Их Засаг ОУИС, "Оюутны намар" урлагийн наадам-1
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ өмгөөлөгч /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 19:30
    Нобелийн шагналтнууд цуврал
  • 19:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 1-р анги
  • 22:55
    Их Засаг ОУИС, "Оюутны намар" урлагийн наадам-4
  • 23:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 07:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:50
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 20:30
    гадаад мэдээ
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    cnn агентлаг үзүүлж "цагаан ордны төлөөх тулаан"
  • 22:30
    гадаад мэдээ
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 00:00
    гадаад мэдээ
  • 00:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 07:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 9,10р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:20
    "Хүүхдийн дуу"
  • 08:30
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ногоон кофе"
  • 09:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 12:00
    "Moviegoer"
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 13:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 16:00
    "Санамсаргүй учрал" 1,2р анги
  • 17:00
    "Ширэнгэн ойн Амазон"
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 18:40
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Санамсаргүй учрал" 3,4р анги
  • 20:30
    "Учиртай гурав"
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зургаан найз" теле цуврал
  • 22:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 11р анги
  • 23:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК бүтсэн түүх
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    "Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" Баримтат кино
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хүрээ панз
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг
  • 21:30
    Танайд мод тарья
  • 22:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Шинэ зуун
  • 23:00
    Уран сайхны кино

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Зусланд тохиолдсон явдал/Миний найз
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бонгын адал явдал
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бөөлхөний зүүд
  • 15:25
    Шидэт хайрцаг
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхон цэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:35
    Багачуудын урлан
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 10:00
    Спортын тойм
  • 10:20
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 10:40
    MNB спорт үзүүлж байна
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “adidas”
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    “Хятадын ваар шаазангийн урлаг” баримтат кино
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Дуурийн үүсэл/
  • 23:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Амжилтын үндэс"
  • 08:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 09:20
    МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "70-аад оны шоу" ОАК 195,196-р анги
  • 12:30
    Ярилцах цаг
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нирваан ба хойт нас"
  • 16:00
    "70-аад оны шоу" ОАК 197,198-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" шууд
  • 18:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 20:55
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 22:30
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр танилцуулна
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 242
  • 10:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 11:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 12:00
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 12:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 13:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Чингис хааны дэлхийн академи үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 13
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 12
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    “Наран дор амьдрал жаргатугай” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Хөхийн голын хүүхдүүд” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Нарны ивээл дэхь дэлхийн амьдрал” ЭШХ
  • 22:00
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 01
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 09:30
    СТӨҮК-ЛЭСТЕР 11-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЭДУАРД СТЕРЛЬЦОВ
  • 12:00
    МАН.СИТИ-АРСЕНАЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    МОНГОЛ-ТАЙЛАНД U19
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    NETBUSTERS 1108
  • 19:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №11
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №10 (ШИНЭ)
  • 21:00
    ВЕСТ ХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЭДУАРД СТЕРЛЬЦОВ
  • 23:30
    PL WORLD №13
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 09:00
    АТЛАНТА - КЛИВЛЕНД (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 11:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 13:00
    BERNARD KING БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    BOB COUSY БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-КЕЙП ТАУН-ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 15:30
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-КЕЙП ТАУН-ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 17:00
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ ДУГААР 1
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 1
  • 18:00
    АТЛАНТА - КЛИВЛЕНД (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 20:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ ДУГААР 8
  • 21:00
    NBA GAMETIME
  • 21:30
    NBA ACTION ДУГААР 1 2017-2018
  • 22:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Спорт

  • 09:00
    KOBE BRYANT DOIN WORK-1 БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    NBA GAME TIME 1721
  • 10:00
    СИНГАПУР-ЯПОН U19
  • 12:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №13
  • 13:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГ-ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №9
  • 13:30
    КЛИВЛЭНД - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 15:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ-11-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSION
  • 17:00
    NORTH FACE УСК
  • 19:10
    SPORTMAX № 10
  • 19:40
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 20:00
    NETBUSTERS 1108
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГ-ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №10 (ШИНЭ)
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1722 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЭРТО КАРЛОС
  • 22:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 1
  • 22:30
    ЯПОН-МОНГОЛ U19
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia: Seaberry ХХК
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Markets: European Open"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGH NIGHT ПЕТТИС-МОРЕНО
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ПОНЗИНИББИО
  • 14:30
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-ФАБЕР
  • 20:00
    UFC 204 БИСПИНГ-ХЭНДЕРСОН
  • 22:00
    "THE FIGHTER" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Хурдан морины уралдаан Гал шар адууны баяр-2017 /соёолон хязаалан/
  • 12:00
    Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр Зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын МСУХ
  • 17:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Чарли Чаплин 26-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Миний Монгол ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан Үндэсний их баяр наадам-2017 азарга
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Өвөрхангай аймгийн Бүрд сумын хүчтэнүүд
  • 22:00
    Хариу цохилт ОАУСК 11-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Ард түмний зууч
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Увс аймгаас "Эргэн дурсахуй" 1-р хэсэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт №1
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 5-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 75, 76 -р анги
  • 12:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 3, 4-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 15-р анги
  • 15:10
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №38
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №38
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 6-р анги
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 77, 78 -р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 16-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 77, 78 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-2018
  • 02:00
    ШАРЛОТТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 04:00
    NBA ACTION 2705
  • 04:25
    NBA ACTION 2706
  • 04:50
    PRODUCTION TIME
  • 05:00
    МАЙАМИ - ДЭТРОЙТ (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 07:30
    NBA GAMETIME 1721
  • 08:00
    ДЕТРОЙТ - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2004
  • 10:00
    NBA GAMETIME 1721
  • 10:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 11:30
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИЛОУКИ NBA 2017-2018
  • 13:30
    NBA ACTION 2706
  • 13:55
    PRODUCTION TIME
  • 14:00
    КЛИВЛЕНД - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 16:00
    РИЧИ ГУЭРИН: БАРИМТАТ КИНО
  • 16:25
    PRODUCTION TIME
  • 16:30
    ШАРЛОТТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 18:30
    ФРЭНК РЭМСИ: БАРИМТАТ КИНО
  • 18:55
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1722
  • 20:30
    МАЙАМИ - ДЭТРОЙТ NBA 2017-2018
  • 22:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1703
  • 23:00
    ШАРЛОТТ - НЬЮ ЙОРК NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:40
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /10/
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /95/
  • 14:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Сүрьеэ өвчний шинж тэмдэг түүнээс урьдчилан сэргийлэх.
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /96/
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /11/
  • 23:20
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 23:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:30
    "Код" МУСК

HTV

  • 08:00
    Техникийн цаг
  • 12:00
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 13:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 14:00
    “Амин дэм” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 15:00
    “David Guetta” tomorrowland brasil 2016 тоглолт
  • 16:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 17:00
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 17:30
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 17:50
    Таны цаг
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 18:30
    “Леогийн адал явдал ” хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Зөвлөгөө “нурууны муруйлтаас сэргийлэх”
  • 20:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    Бизнес мэдээ
  • 21:20
    “Хамтдаа урлая”
  • 21:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 22:00
    “Рашаантын 18” МУСК
  • 23:30
    “Би нисэх дуртай” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:55
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    NTN news тойм хөтөлбөр\
  • 09:00
    Бизнес мэдээ
  • 09:20
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 09:30
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 09:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 10:00
    УСК /давталт/
  • 12:00
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Таны танин мэдэхүйд \чөлөөт цаг\
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 14:10
    Face to Face нэвтрүүлэг \давталт\
  • 15:00
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 16:00
    Инээдмийн цаг
  • 16:30
    “Бүтээл эзэн хоёр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 17:20
    1900-1953 зарын цаг
  • 17:30
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    Аваргууд бөхийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Аяа доктор
  • 18:30
    Ардын мэдээ
  • 19:20
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 19:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнес мэдээ
  • 20:30
    Зочны цаг
  • 21:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 21:10
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Бизнес мэдээ
  • 22:30
    УСК
  • 00:10
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Бодлын солбилцол
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Теле-концерт
  • 14:45
    “Кавказад болсон явдал” УСК
  • 16:15
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Монгол өв соёл
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Амьтдын ертөнц
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    “Хуулийн цоорхой” шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Аделийн адал явдал” УСК
  • 01:30
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги