МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:45
    Үлгэрийн бороо
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хойд нутгийнхан” Японы уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 15:30
    Өсвөрийн циркчдийн 3-р наадам /Дундговь аймгаас/ 1-р хэсэг
  • 16:10
    Miss world-2017 Монгол улсаа төлөөлөн оролцож байгаа Ц.Энхжинтэй хийсэн ярилцлага
  • 16:30
    “Эрх зүйн хөтөч”
  • 16:50
    Сонгодог концерт /Төгөлдөр хуурын/
  • 17:50
    “Миний нэрийн хуудас”
  • 18:20
    Хөгжмийн зохиолч
  • 18:30
    MNB олон ангит кино: “Огцом эргэлт” 15-р анги
  • 19:00
    “Чингис хаан” Азийн унадаг дугуйн наадам
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 11:30
    Сумо тойм
  • 12:00
    Өстөн ОАК 5-р анги
  • 13:00
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Середина Земли
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    UBS Нэмэлт цаг
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Өстөн ОАК 6-р анги
  • 22:40
    Аяллын тойрог
  • 23:10
    Business news
  • 23:30
    UBS music үзүүлж байна
  • 00:30
    City news
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-42
  • 11:50
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 2-р анги
  • 13:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-2
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-6
  • 17:10
    зарын цаг
  • 17:30
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-43
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 3-р анги
  • 21:20
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-7
  • 23:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-3
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 09:50
    home shop
  • 10:15
    "reach the beauty"
  • 10:45
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "миний аав ийм л хүн" оак 17-р анги
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    азийн орнуудын соёлоос - шаазангийн түүх - 1
  • 14:40
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "алтан туурайт монгол хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 25,26,27-р анги
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 18-р анги
  • 20:15
    азийн орнуудын соёлоос - шаазангийн түүх - 2
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 18-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:40
    “К.Марксын "Капитал" зохиол хэвлэгдэн гарсны 150 жил, Октябрийн хувьсгалын 100 жилийн ойд зориулж МАХН-аас зохион байгуулсан эрдэмтдийн уулзалт ярилцлагаас хийсэн нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ном хурах цаг
  • 09:20
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,15-р анги
  • 11:30
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    “Business maximum 88”
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Өдрийн мэдээ
  • 14:40
    ТВ зар 151918
  • 14:50
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны ,163,164–р анги
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит уран сайхны кино, 52-р анги
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг агаар
  • 21:05
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 22:40
    К.Марксын "Капитал" зохиол хэвлэгдэн гарсны 150 жил, Октябрийн хувьсгалын 100 жилийн ойд зориулж МАХН-аас зохион байгуулсан эрдэмтдийн уулзалт ярилцлагаас хийсэн нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 00:00
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 01:00
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,11-р анги
  • 02:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:40
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК,48-р анги
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Best of me" УСК
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Best of me" УСК
  • 14:30
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/10
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/11
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “лизагийн дурлал”- 81 оак
  • 10:20
    “шуурган дундах бамбар” 2-5 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “шилдэг сонголт”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ертөнцийн толь: нарны цацраг доор-2
  • 16:30
    “бүмгүй ааль” ток шоу
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “лизагийн дурлал”- 77 оак
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    сайхан хооллоорой
  • 20:30
    чи чадна
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “шуурган дундах бамбар” 2-6 оак
  • 23:40
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 06:45
    “Цаасны адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 16
  • 09:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 11,12-р анги
  • 11:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 12:00
    “Огтлолцол” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:25
    “Кино шиг амьдрал” МУСК
  • 16:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:25
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хүний түүх
  • 17:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино 48
  • 18:00
    N энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 18:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 18:55
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 13, 14-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 17
  • 22:10
    Акмарт.мн “1 тэрбум бараа бөөний үнээр”
  • 22:15
    Өмч: Хүний юмыг булаацалвал..
  • 22:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 7-р анги
  • 23:50
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 13,14-р анги
  • 00:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 17
  • 02:05
    “Кино шиг амьдрал” МУСК
  • 03:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.27-32-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 9-р цуврал
  • 09:00
    "Оддын дайн босогчид" хүүхэлдэйн кино 2.14-15-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 13-р анги
  • 11:15
    "Флаш" ОАК 1.17-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нууц материалууд" ОАК 1.16-р анги
  • 13:05
    Кино миний амьдрал
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №9 / алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №9 / алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №1/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №1/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Оддын дайн босогчид" хүүхэлдэйн кино 2.15-16-р анги төгсгөлийн
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.33-36-р анги
  • 18:35
    Өмч
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 14-р анги
  • 20:40
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Mөрөөдлийн театр продакшн
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 1.17-р анги
  • 23:00
    "Флаш" ОАК 1.18-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 10:40
    “Father” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Тэмцэгч" ОАУСК төгсгөлийн 10-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Их мандал -V" говийн бүсийн даншиг 2-р хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 19:40
    “Эх” богино хэмжээний кино
  • 20:00
    "Брокер” үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:20
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:30
    “HR" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Байцаалтын өрөө” ОАУСК 1-р анги
  • 22:15
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 21-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 9-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 1-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 14-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 17-20-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эрүүл мэндийн өмгөөлөл" ОАК 32-р анги
  • 13:30
    "Мартагдашгүй аялал" 4-р анги
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 6-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 32-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 29-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-4-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 10-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 2-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 15-р анги
  • 22:30
    "Хавай тав-0" ОАК /season-7/ 1-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Декстер" ОАК /season-8/ 10-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 08:55
    цаг агаар
  • 09:00
    uk chart
  • 10:00
    “нууцлаг хот ачиара” соак 15-р анги /давталт/
  • 11:30
    монгол дууны цаг
  • 12:00
    хар үзэг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    vibe lounge
  • 13:00
    тоглолтын цаг
  • 14:55
    цаг агаар
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    орос дууны цаг
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:30
    хүүхдийн дуу
  • 18:55
    цаг агаар
  • 19:00
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 19:30
    “нууцлаг хот ачиара” соак 16-р анги
  • 21:00
    тарагтай боов нэвтрүүлэг
  • 22:00
    хөтөч муск 12-р анги
  • 23:00
    kpop дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Бизнес толь"
  • 10:30
    "Шилдэг саналууд" 19, 20-р анги ОАБК /давталт/
  • 11:20
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    "Тулааны өмнө" МУСК
  • 14:55
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Чингэс хаан дэлхийн академи" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шилдэг саналууд" 21,22-р анги ОАБК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нийгэм-Эдийн засаг" чөлөөт ярилцлага
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Түмний нэг" МУСК
  • 00:15
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Голден глобус” Төвд Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Миний охин Сёо Юун 23-р анги СОАУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 13:30
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ММСУХ-ны 22 жилийн ойн наадам 2017
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time
  • 19:10
    Миний охин Сёо Юун 24-р анги СОАУСК
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хархны өгөөш” МУСК
  • 23:45
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 00:15
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    Бидний танил орос дуунууд
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    Дэлхийн сонгодог хөгжмийн бүтээлүүдээс...
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Мusic time
  • 13:30
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 13:35
    Мusic time
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Севилийн үсчин” дуурь бүтсэн түүх
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Music time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сонгодог урлагийн цаг” Норвегийн хөгжмийн зохиолч ЭДВАРД ГРИГ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг : Рок поп дуу
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Жигүүртний ертөнц Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 10:45
    Кюүшү башё тойм
  • 11:20
    Чухал амжилт
  • 11:30
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 38-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:05
    Таны сонголт
  • 16:30
    Монгол Сүнчой
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Маамуу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    Perfect dance тун удахгүй - 1
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Гол мөрний хүйн амь нас 1 Баримтат кино
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:35
    Кюүшү башё тойм
  • 22:00
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 39-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Таны сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    ”Бэрхшээлтэй тулгарсан нь” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам, 3-р шат
  • 10:30
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 11-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:00
    “Зоосны нүх” баримтат кино
  • 12:30
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 16,17,18,-р анги
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Архив: Бөхийн барилдааны тойм
  • 16:30
    Спорт энэ өдөрт
  • 17:00
    “Монгол бөхийн хийморь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Алсын зайн сургалт № 20
  • 18:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 16,17,18,-р анги
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 12-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Томчуудаас асуух асуулт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.8,9-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 12:50
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.2,3-р анги)
  • 14:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.7-9-р анги)
  • 15:40
    "Галт хот (City on Fire)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч н.Дожоодорж)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 19:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.4-р анги)
  • 20:30
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.10-р анги)
  • 21:30
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 23:50
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.10,11-р анги)
  • 01:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 02:20
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.10-р анги)
  • 03:00
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.4-р анги)
  • 03:45
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 05:30
    "Сайн уу, Амьдрал минь 2" МУСК
  • 07:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч н.Дожоодорж)
  • 08:10
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.4-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 653,654-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 10:05
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:10
    Нүгнай 2-р хэсэг
  • 11:10
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 40,41,42-р анги
  • 13:10
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" 2-р анги
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 15:35
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Шарталт" Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Захидлын мөрөөр" Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:35
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 655,656-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хэлбэр агуулга" ШУА-ийн Палеонтлоги, Геологийн Хүрээлэнгийн захирал Х.Цогтбаатар
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Васаби" Шоу нэвтрүүлэг 2-р бүлгийн 6-р хэсэг
  • 21:55
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 22:00
    "Алтжин" брэнд үзүүлж байна
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 40,41,42-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    Теле концерт
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг давталт
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    "Мастер тогооч" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Шөнийн Азтан" Social Live Show
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 11:05
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 12:55
    Бизнес боломж
  • 13:00
    "Sword Art Online" 1-р анги
  • 13:30
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:45
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 15:10
    Шилдэг сонголт
  • 15:40
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Бизнес боломж
  • 16:15
    "Sword Art Online" 2-р анги
  • 16:45
    Тоглолтын цаг
  • 18:05
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 19:05
    Чимх инээд
  • 19:25
    Шилдэг сонголт
  • 19:55
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 20:20
    "Морь минь давхи" МУСК
  • 22:10
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 23:20
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Дэлхийн хотууд
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 45-Р АНГИ
  • 10:00
    ХОШИН ШОГ
  • 10:30
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:00
    ХОШИН ШОГ
  • 11:50
    ЦАГ АГААР
  • 12:00
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 12:30
    "МЭНДИЙН ЦЭНХЭР ХАДАГ" /ШУУД УТАС: 1936/
  • 13:00
    ХОШИН ШОГ
  • 14:00
    ХИТ ДУУНЫ ЦАГ
  • 14:50
    ЦАГ АГААР
  • 15:00
    "ХЭЛТГИЙ ЗАЯА" МУСК
  • 16:10
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    "ХИТ ДУУНЫ ЦАГ"
  • 19:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 46-Р АНГИ
  • 19:50
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 20:50
    "НАМСРАЙНОРОВ 2014" /СТА Д.НАМСРАЙНОРОВ/
  • 22:30
    "ХАЙР ХАРУУСАЛ" МУСК
  • 00:00
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өс хонзон" ОАК 7-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баримтат кино"
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 8-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 1-р анги давталт
  • 11:15
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:15
    Их Засаг ОУИС, "Оюутны намар" урлагийн наадам-2
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Шинэ санаа 2020 нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ өмгөөлөгч /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 18:55
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 19:10
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 2-р анги
  • 23:00
    Рояаль академи танилцуулж байна
  • 23:05
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 12:00
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 12:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 18:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:00
    зочны цаг
  • 20:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    cnn агентлаг үзүүлж "цагаан ордны төлөөх тулаан"
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 00:00
    гадаад мэдээ
  • 00:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 07:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 10,11р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:20
    "Хүүхдийн дуу"
  • 08:30
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ногоон кофе"
  • 09:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 12:00
    "Учиртай гурав"
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 13:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 16:00
    "Санамсаргүй учрал" 3,4р анги
  • 17:00
    "Дагинасын инээмсэглэл"
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 18:40
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Санамсаргүй учрал" 5,6р анги
  • 20:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зургаан найз" теле цуврал
  • 22:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 12р анги
  • 23:00
    "Шар үс"
  • 23:40
    "Рек" УСК /+18/
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 01:00
    Эфир төгсөв
  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    Ард түмний зууч
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    "Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" Баримтат кино
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 19:30
    Хүрээ панз
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг
  • 21:30
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Шинэ зуун
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Зусланд тохиолдсон явдал/Миний найз
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бонгын адал явдал
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бөөлхөний зүүд
  • 15:25
    Шидэт хайрцаг
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Бонгын адал явдал
  • 19:35
    Багачуудын урлан
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Би азтай хүн” 2015 он.
  • 19:40
    “MM today” english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын зочин
  • 21:20
    “Томилолтоос ирлээ” Дархан, Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв.
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Бэльканто/
  • 23:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:20
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "70-аад оны шоу" ОАК 197,198-р анги
  • 12:30
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Эх дэлхий 4"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "6 яард буюу гараар нэхсэн Энэтхэг сари"
  • 16:00
    "70-аад оны шоу" ОАК 197,198-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 18:55
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Түмний нэг" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Нарны ивээл дэхь дэлхийн амьдрал” ЭШХ
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 01
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөхийн голын хүүхдүүд” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 11:50
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 12
  • 12:30
    “Наран дор амьдрал жаргатугай” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 13
  • 14:00
    Чингис хааны дэлхийн академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 14
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 13
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    “Дэлхийг аврах суприммастер суваг” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Дөрвөн яриа” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 22:00
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 02
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЖОРЖ ВЕА
  • 09:30
    БАРСЕЛОНА-ОЛИМПИАКОС АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 11:30
    СИНГАПУР-МОНГОЛ U19
  • 13:30
    СПОРТИНГ-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    МАН.ЮТД-БЕНФИКА АВАРГУУДЫН ЛИГ 4-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 18:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №13
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ-11-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОТТЕНХЭМ-К.ПАЛАС 11-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №12
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 09:00
    БРҮҮКЛИН - ФИНИКС (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 11:00
    МАЙАМИ- ФИНИКС (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 13:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-ХАМБУРГ-ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 14:20
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-ХАМБУРГ-ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 15:40
    BOB PETTIT БАРИМТАТ КИНО
  • 16:10
    DAVE BING БАРИМТАТ КИНО
  • 16:40
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ ДУГААР 2
  • 17:10
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 2
  • 17:40
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИД-КОБИ БРАЙНТ
  • 18:00
    БРҮҮКЛИН - ФИНИКС (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 20:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ ДУГААР 9
  • 21:00
    NBA GAMETIME
  • 21:30
    NBA ACTION ДУГААР 2 2017-2018
  • 22:00
    МАЙАМИ- ФИНИКС (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018

SPS Спорт

  • 09:00
    KOBE BRYANT DOIN WORK-2 БАРИМТАТ КИНО
  • 09:30
    NBA GAME TIME 1722
  • 10:00
    СИНГАПУР-ТАЙЛАНД U19
  • 12:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГ-ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ №10
  • 12:30
    ЛЕЙКЭРС - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 14:30
    ӨРГӨХ ҮҮ ӨРГӨЕ №1
  • 15:10
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЭРТО КАРЛОС
  • 15:40
    ТРИАТЛОН ХАМБУРГ ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 16:50
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSION
  • 17:20
    TIN CUP БАРИМТАТ КИНО
  • 19:40
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ-11-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1723 (ШИНЭ)
  • 21:30
    SPORTMAX №10
  • 22:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 2
  • 22:30
    МОНГОЛ-ТАЙЛАНД U19
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Чарли Роузын ярилцлага " нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Markets: European Open"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МЕНДЕС-ЛАМАС
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-ЛЭЙТЕС
  • 14:30
    ЖҮДО ХӨХ ХОТЫН ГРАНПРИ ӨДӨР 2
  • 16:20
    UFC FIGHT NIGHT ТИ БОЙТЧ-ДАН ХЕНДЕРСОН
  • 18:50
    UFC 205 АЛВЕРАЗ-МАКГРЕГОР
  • 21:50
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 22:20
    "MEAN MACHINE" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Чарли Чаплин 26-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Өвөрхангай аймгийн Бүрд сумын хүчтэнүүд
  • 12:00
    Миний Монгол ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Архангай аймгийн Цэнхэр сумын МСУХ
  • 17:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Чарли Чаплин 27-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх 5-р хэсэг
  • 19:00
    Монгол панз шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хурдан морины уралдаан Үндэсний их баяр наадам-2017 хязаалан
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Сувд нэвтрүүлэг Д.Билгээ МУСГЗ
  • 22:00
    Хариу цохилт ОАУСК 12-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Амрах агшин Монголын шилдэг дуунууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Увс аймгаас "Эргэн дурсахуй" 1-р хэсэг
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    Ая дууны мэндчилгээ
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Увс аймгаас "Эргэн дурсахуй" 2-р хэсэг
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №38
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №38
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 6-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 77, 78 -р анги
  • 12:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 5, 6-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 16-р анги
  • 15:10
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 2
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 79, 80 -р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 17-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 79, 80 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 7, 8-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ШАРЛОТТ - НЬЮ ЙОРК NBA 2017-2018
  • 01:00
    МЭМФИС - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 03:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 05:00
    НЬЮ ЙОРК - ОРЛАНДО NBA 2017-2018
  • 07:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 08:00
    NBA GAMETIME 1722
  • 08:30
    NBA ACTION 2706
  • 08:55
    PRODUCTION TIME
  • 09:00
    ДЭНВЭР - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2012
  • 10:00
    ДЭНВЭР - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2012
  • 11:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 13:30
    84 ОНЫ ДРАФТ: БАРИМТАТ КИНО
  • 14:40
    НЬЮ ЙОРК - ОРЛАНДО NBA 2017-2018
  • 16:40
    БЕРНАРД КИНГ: БАРИМТАТ КИНО
  • 17:05
    NBA ACTION 2706
  • 17:30
    БРҮҮКЛИН - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 19:30
    ДОЛЬФ ШЭЙС: БАРИМТАТ КИНО
  • 19:55
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1723
  • 20:30
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 22:30
    NBA GAMETIME 1723
  • 23:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИЛОУКИ NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 08:55
    Спортын мэдээ
  • 09:05
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч " үзүүлж байна
  • 10:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /11/
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Үүр цайх" баримтат кино
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /96/
  • 14:30
    " Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /97/
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /12/
  • 23:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:25
    "Амилсан хайр" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Рашаантын 18” МУСК
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Таны цаг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 11:30
    “Girls Generation” towr 2013 тоглолт
  • 14:00
    “Хониниы найр” МУСК
  • 15:30
    Элэгний эм
  • 16:00
    “Гэр бүл” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 17:00
    Кино миний амьдралд
  • 17:30
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 17:50
    Таны цаг
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 18:30
    “Эльнес Бахааны хөлөг онгоц” хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Зөвлөгөө “нурууны муруйлтаас сэргийлэх”
  • 20:00
    ЭХЭМҮТ “Эрүүл мэнд эрхэм баялаг” 4
  • 20:30
    Хамтдаа урлая
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    Бизнес мэдээ
  • 21:20
    Кино миний амьдралд
  • 22:00
    “Голланд сарнай” МУСК
  • 23:30
    “Хониниы найр” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:55
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    NTN news тойм хөтөлбөр\
  • 08:40
    Бизнес мэдээ
  • 09:00
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 09:10
    1900-1953 зарын цаг
  • 09:20
    Кино миний амьдрал
  • 09:50
    NTN үзүүлж байна
  • 10:00
    УСК /давталт/
  • 11:40
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Инээдмийн цаг
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 14:10
    Зочны цаг /давталт/
  • 14:40
    Баримтат кино
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Бизнес мэдээ
  • 16:00
    “Бүтээл эзэн хоёр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Гарааны бизнес нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:20
    1900-1953 зарын цаг
  • 17:30
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    1900-1953 зарын цаг
  • 18:40
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зочны цаг
  • 19:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнес мэдээ
  • 20:30
    Голф энд кофе /танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 21:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Бизнес мэдээ
  • 22:30
    УСК
  • 00:10
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 00:20
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Хуулийн цоорхой
  • 14:30
    “Аделийн адал явдал” УСК
  • 16:15
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    ТВ галерей
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    Луужин
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    “Хуулийн цоорхой” шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Хөх өвсний нуур хөлгүй” МУСК
  • 01:10
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги