МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хойд нутгийнхан” Японы уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 15:30
    Сүлд
  • 15:50
    Нээлттэй хэлэлцүүлэг
  • 16:50
    “Монгол урлагийн эх ундрага” концерт
  • 17:50
    MNB олон ангит кино: “Огцом эргэлт” 17-р анги
  • 18:30
    “Улс төрийн нам-эмэгтэйчүүд” хэлэлцүүлэг
  • 19:10
    Нээлттэй засаг
  • 19:30
    Хил дагасан хээрийн томилолт.../Хэнтий, Дорнод аймгаас бэлтгэв/
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 11:30
    Сумо тойм
  • 12:00
    Өстөн ОАК 7-р анги
  • 13:00
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 13:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Середина Земли
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Тогтвортой санхүүжилтийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Содон гурван чулуу ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Дулаалга аян цуврал долоо
  • 21:20
    Сумо тойм
  • 21:50
    Өстөн ОАК 8-р анги
  • 23:00
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 23:30
    Business news
  • 23:50
    City news
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-20 /монгол контент/
  • 11:50
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 4-р анги
  • 13:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "bon appetit" нэвтрүүлэг а.эрдэнэцэцэг /энжи/, э.чулуунцэцэг /муста/
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-8
  • 17:10
    зарын цаг
  • 17:30
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-44
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 5-р анги
  • 21:20
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-9
  • 23:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-5
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 09:50
    home shop
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "миний аав ийм л хүн" оак 19-р анги
  • 12:30
    азийн орнуудын соёлоос - япон соёл
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    өнөөдрийн аялал
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 16:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 31,32,33-р анги
  • 17:00
    "tvmall''
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 20-р анги
  • 20:15
    "reach the beauty"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:40
    karaoke night
  • 23:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 20-р анги
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ном хурах цаг
  • 09:20
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:40
    “Business maximum 88”
  • 09:50
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,17-р анги
  • 11:50
    Цаг агаар
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Өдрийн мэдээ
  • 14:40
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 54-р анги
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,18-р анги
  • 22:40
    Mongol sat networks
  • 23:10
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 8-р анги
  • 00:10
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,13-р анги
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 49-р анги
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чөтгөрийн гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/12
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 20:45
    "АЗХ-ны ерөнхийлөгчийн сонгуульд нэр дэвшигчдийн халз мэтгэлцээн"
  • 21:30
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/13
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “лизагийн дурлал” -83 оак
  • 10:50
    “гашуун дурлал”-1
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    бизнес аялал
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “шилдэг сонголт”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “оргил цаг”
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “лизагийн дурлал”- 84 оак
  • 19:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    хөгжлийн замаар
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гашуун дурлал”-2
  • 23:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 8-р анги
  • 06:45
    “Цаасны адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 18
  • 09:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 15,16-р анги
  • 11:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 8-р анги
  • 12:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:25
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 16:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:25
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    “VIP car wash” – үзүүлж байна
  • 17:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино 50
  • 18:00
    N энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 18:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 18:55
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 17, 18-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 19
  • 22:30
    Акмарт.мн “1 тэрбум бараа бөөний үнээр”
  • 22:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 9-р анги
  • 23:50
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 17,18-р анги
  • 00:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 19
  • 02:10
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 03:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.39-44-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 11-р цуврал
  • 09:00
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 15-р анги
  • 11:15
    "Флаш" ОАК 1.19-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нууц материалууд" ОАК 1.18-р анги
  • 13:05
    Кино миний амьдрал
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №10 / алсын зайн сургалт
  • 15:25
    "Япон хэлний" /Дунд шат №10 / алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №2/ алсын зайн сургалт
  • 16:35
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №2/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-50-р анги
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 16-р анги
  • 20:40
    Өмч
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 1.19-р анги
  • 23:00
    "Флаш" ОАК 1.20-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 10:40
    “ Heavy metal” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Байцаалтын өрөө” ОАУСК 2-р анги
  • 13:50
    "High trade " нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 19:40
    “Intruder ” богино хэмжээний кино
  • 20:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:20
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:30
    "Сэдвийн гүнд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Байцаалтын өрөө” ОАУСК 3-р анги
  • 22:10
    “Үнэнээс хол” МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 23-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 11-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 3-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 16-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эрүүл мэндийн өмгөөлөл" ОАК 34-р анги
  • 13:30
    "Мартагдашгүй аялал" 6-р анги
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 8-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 34-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 31-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 9-12-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 12-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 4-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 1-р анги
  • 22:40
    "Хавай тав-0" ОАК /season-7/ 3-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Декстер" ОАК /season-8/ 12-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 08:55
    ЦАГ АГААР
  • 09:00
    UK CHART
  • 09:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 10:00
    “МИНИЙ ХАЙР ТАТАМ БҮСГҮЙ” СОАК 1-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 12:00
    ЗАМ ЗУУР НЭВТРҮҮЛЭГ /ДАВТАЛТ/
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 14:55
    ЦАГ АГААР
  • 15:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 15:30
    НИЙТИЙН ЛАТИН БҮЖГИЙН ЦАГ
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 17:30
    ОРОС ДУУНЫ ЦАГ
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 18:55
    ЦАГ АГААР
  • 19:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 19:30
    “МИНИЙ ХАЙР ТАТАМ БҮСГҮЙ” СОАК 2-Р АНГИ
  • 21:00
    ХОТЫН СОЁЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    ХӨТӨЧ МУСК 14-Р АНГИ
  • 23:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 23:30
    KPOP ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Бизнес толь"
  • 10:30
    "Шилдэг саналууд" 23,24-р анги ОАБК /давталт/
  • 11:30
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Шилжилт" МУСК /давталт/
  • 15:30
    "Чингэс хаан дэлхийн академи" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийннэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шилдэг саналууд" 25,26-р анги ОАБК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амжихуу" цэнгээнтнэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК
  • 00:20
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Голден глобус” Араб Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 09:00
    Миний охин Сёо Юун 25-р анги СОАУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 13:30
    “Өнгө төрх” нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Сүхбаатар зүүн бүс 2017 “Эрдэнэцагаан сум”
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Миний охин Сёо Юун 26-р анги СОАУСК
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Өөрчлөлтийн жимээр цуврал нэвтрүүлэг №4 “ Усны үнэ цэнэ”
  • 22:00
    “Ах дүүс” МУСК
  • 23:50
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг : Нийтийн дуу
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    Мusic time
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -2
  • 13:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Мusic time
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 16:00
    “МОНГОЛЫН ӨДӨР” хөтөлбөр
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Мusic time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -3
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    С.Михайлков “ГУРВАН БЯЦХАН ТООРОЙ” хүүхдийн жүжиг бүтсэн түүх
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг :Хип хоп дуу
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Гол мөрний хүйн амь нас 2 Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:50
    Зөв сонголт
  • 10:55
    Чухал амжилт
  • 11:00
    Кюүшү башё тойм
  • 11:30
    Төв аймгийн цаг
  • 12:00
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 40-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Чухал амжилт
  • 16:05
    Таны сонголт
  • 16:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Артур 3 хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Маамуу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:40
    Perfect dance тун удахгүй - 2
  • 20:20
    "Содон гурван чулуу" ток шоу МУСТА Дуучин О.Эрдэнэсүх
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Чухал амжилт
  • 21:35
    Кюүшү башё тойм
  • 22:00
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 41-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Таны сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам ,3-р шат
  • 10:30
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 13-р анги
  • 11:30
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 22,23,24,-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Бизнесийн мөхөл” баримтат кино
  • 12:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө ” хөтөлбөр
  • 15:00
    К.Марксын "Капитал" зохиол хэвлэгдэн гарсны 150 жил, Октябрийн хувьсгалын 100 жилийн ойд зориулж МАХН-аас зохион байгуулсан эрдэмтдийн уулзалт ярилцлагаас хийсэн нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг
  • 16:30
    Спорт энэ өдөрт
  • 17:00
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:45
    Алсын зайн сургалт № 22
  • 18:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 25,26,27-р анги
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Home show” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.12,13-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Nick Nolte)
  • 10:50
    "Авралд хүрэх зам (Road to Perdition)" УСК
  • 12:50
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.4,5-р анги)
  • 14:30
    "Тахал" ОАК (I.1-р анги)
  • 15:50
    "Тэмдэглэл (Chronicle)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 19:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (I.2-р анги)
  • 21:30
    "Нийгмийн дайсан (Public Enemy)" УСК
  • 00:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 01:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6-р анги)
  • 02:45
    "Тахал" ОАК (I.2-р анги)
  • 03:30
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 05:30
    "Нийгмийн дайсан (Public Enemy)" УСК
  • 07:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зураач О.Мягмар)
  • 08:15
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 657,658-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 10:10
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:15
    Нүгнай 4-р хэсэг
  • 11:15
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 46,47,48-р анги
  • 13:15
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" 4-р анги
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 15:45
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Микроны босс" Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "One Piece" Анимэ 659,660-р анги
  • 19:20
    "Нээлттэй сэдэв-хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 21:35
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    Life Style
  • 00:15
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 46,47,48-р анги
  • 02:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    " Төөрсөөр төрөлдөө" Монголын уран сайнхы кино
  • 18:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    "Мастер тогооч" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Шөнийн Азтан" Social Live Show
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:30
    "Тайлагдашгүй нууцууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Миний төгс хайр" 1,2-р анги
  • 12:05
    Бизнес боломж
  • 12:10
    "Sword Art Online" 3-р анги
  • 12:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Хөгжмийн цаг
  • 14:05
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 14:40
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 15:05
    Шилдэг сонголт
  • 15:35
    Бизнес боломж
  • 15:40
    "Sword Art Online" 4-р анги
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:55
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 18:55
    Чимх инээд
  • 19:25
    Шилдэг сонголт
  • 19:55
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 20:20
    "Миний төгс хайр" 3, 4-р анги
  • 21:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 21:30
    "Тайлагдашгүй нууцууд" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 23:00
    "Миний төгс хайр" 3, 4-р анги
  • 23:40
    Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 47-Р АНГИ
  • 10:00
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:00
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 11:50
    ЦАГ АГААР
  • 12:00
    "МЭНДИЙН ЦЭНХЭР ХАДАГ" /ШУУД УТАС: 1936/
  • 13:00
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:30
    "ХАК ЧАК" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 14:30
    ХОШИН ШОГ
  • 15:00
    ЦАГ АГААР
  • 15:10
    "ЛУЙВАР" МУСК
  • 16:40
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    "ХИТ ДУУНЫ ЦАГ"
  • 19:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 48-Р АНГИ
  • 19:50
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 20:30
    "ГРАНАДА" /НЮАНС ХАМТЛАГ/
  • 22:30
    "САЯ ДОЛЛАРЫН ОЛЗ" МУСК
  • 00:00
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 00:30
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:05
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өс хонзон" ОАК 9-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баримтат кино"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 3-р анги
  • 11:15
    Их Засаг ОУИС, "Оюутны намар" урлагийн наадам-4
  • 12:05
    Нийгмийн тэмдэглэл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Барилгын цэрэг үзүүлж байна
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    My UB нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ТВ өмгөөлөгч /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    Баянхонгорын цаг
  • 19:30
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 19:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 4-р анги
  • 22:55
    Рояаль академи танилцуулж байна
  • 23:00
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:00
    хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    "сэргийлэгч " нэвтрүүлэг
  • 22:00
    cnn агентлаг үзүүлж "цагаан ордны төлөөх тулаан"
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 00:00
    гадаад мэдээ
  • 00:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 07:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 12,13р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:20
    "Хүүхдийн дуу"
  • 08:30
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ногоон кофе"
  • 09:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 12:00
    "Кино бүтсэн түүхүүдээс"
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 13:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 16:00
    "Санамсаргүй учрал" 7,8р анги
  • 17:00
    "Үхэгсэдийн баяр Охака"
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 18:40
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Санамсаргүй учрал" 9,10р анги
  • 20:30
    "Кино тасалбар"
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зургаан найз" теле цуврал
  • 22:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 14р анги
  • 23:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК бүтсэн түүх
  • 00:00
    "00 шоу"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    "Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" Баримтат кино
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 19:30
    Хүрээ панз
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг
  • 21:30
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Шинэ зуун
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Зуланд тохиолдсон явдал/Миний найз
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бонгын адал явдал
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бөөлхөний зүүд
  • 15:25
    Шидэт хайрцаг
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Бонгын адал явдал
  • 19:35
    багачуудын урлан
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Сүлд
  • 14:15
    “Бэлэг” богино хэмжээний кино
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Экологийн арван хором /Туйлын бүсүүд/
  • 19:10
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:40
    “MM today” english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Нээлттэй засаг
  • 21:20
    “Томилолтоос ирлээ” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв.
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Дон Жуан/
  • 23:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:20
    "Өртөө" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Тахианы Тикка масалагийн цаана"
  • 12:00
    "70-аад оны шоу" ОАК 199,200-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 14:00
    "Эх дэлхий 5"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 16:00
    "Ариун мөнгө"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 18:55
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Юнеско ба Монгол улс” номын нээлт
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 03
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Тайгын дууч” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 11:50
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 14
  • 12:30
    “Наран дор амьдрал жаргатугай” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 15
  • 14:00
    Чингис хааны дэлхийн академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 16
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 15
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    “Дэлхийг аврах суприммастер суваг” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Өвгөн зураачийн өчил” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Өвчингүй бол жаргал” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 04
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЕРТО КАРЛОС
  • 09:30
    СТӨҮК-ЛЭСТЕР 11-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ЭВЕРТОН-АРСЕНАЛ 9-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    СИНГАПУР-МОНГОЛ U19
  • 15:30
    МАН.СИТИ-НАПОЛИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ЯПОН-МОНГОЛ U19
  • 19:30
    РЕАЛ МАДРИД-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 21:50
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №9
  • 22:50
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 23:50
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-ХАРРИ КЕЙН
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮ ЙОРК - ОРЛАНДО (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 11:00
    КЛИВЛЕНД - ХЬЮСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 13:00
    DOLPH SCHAYES БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    LAST NIGHT ABA БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-КОЗЮМЕЛ-ЭРЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 16:10
    ТРИАТЛОН ДАШТ ЦУВРАЛ-КОЗЮМЕЛ-ЭМЭГТЭЙ ЭЛИТ
  • 18:10
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИД-СУМЪЯА
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 4
  • 19:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ ДУГААР 11
  • 20:00
    NBA ACTION ДУГААР 4 2017-2018
  • 20:30
    NBA INSIDE STUFF ДУГААР 1 2017-2018
  • 21:00
    NBA GAMETIME
  • 21:30
    PL NETBUSTERS ДУГААР 1 2017-2018
  • 22:00
    КЛИВЛЕНД - ХЬЮСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018

SPS Спорт

  • 09:00
    МОНГОЛ - СИНГАПУР U19
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1724
  • 11:30
    ФИЛАДЕЛФИА - ЛЭЙКЭРС (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 14:00
    MIRACLE
  • 16:20
    OVER TIME 1704
  • 16:50
    SPORT MAX №13
  • 17:20
    ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 19:20
    МАЙКЛ ЖОРДАН HIS AIRNES
  • 20:20
    ӨРГӨХ ҮҮ ӨРГӨЕ ЧИНСАНАА
  • 21:10
    NBA GAME TIME 1725 (ШИНЭ)
  • 21:40
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 22:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 4
  • 22:30
    МАЙАМИ- ФИНИКС NBA 2017-2018
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Хариуцлага ба Үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Хариуцлага ба Үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Markets: European Open"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 20:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    '"Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МИАЙ-ЛАФЛАРЕ
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 14:30
    ЖҮДО - ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 1
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT ЛОУЛЕР-БРОВН
  • 19:30
    UFC 207 НУНЕШ-РОУЗИ
  • 22:30
    "TYSON" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Чарли Чаплин 28-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Хурдан морины уралдаан Үндэсний их баяр наадам-2017 хязаалан
  • 11:30
    Малчин хүн мянган мэргэжлийн эзэн
  • 12:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг Т.Ганзориг Аймгийн алдарт уяач
  • 13:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Архангай аймгийн Цэнхэр сумын МСУХ
  • 17:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Чарли Чаплин 29-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Мэргэжилтнүүд ярьж байна нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Хурдан морины уралдаан Үндэсний их баяр наадам-2017 эрлийз дунд, бага
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хариу цохилт ОАУСК 14-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    Амрах агшин /Монголын шилдэг дуунууд/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Хот айл /Дорноговь аймаг Иххэт сумаас/
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 1-р хэсэг/
  • 19:30
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 2-р хэсэг/
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №39
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №39
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 8-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 81, 82 -р анги
  • 12:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 9,10-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 18-р анги
  • 15:10
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 3
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 9-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83, 84 -р анги
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 11,12-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 19-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83, 84 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 11,12-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 9-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МАЙАМИ № ФИНИКС NBA 2017-2018
  • 00:30
    ЛОС АНЖЕЛЕС - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 02:30
    НЬЮ ЙОРК - ОРЛАНДО NBA 2017-2018
  • 04:30
    МЭМФИС - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 06:30
    NBA ACTION 2704
  • 06:55
    NBA ACTION 2705
  • 07:20
    PRODUCTION TIME
  • 07:30
    NBA GAMETIME 1724
  • 08:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 08:30
    NBA GAMETIME 1724
  • 09:00
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:30
    LAST NIGHT OF THE ABA: БАРИМТАТ КИНО
  • 11:55
    PRODUCTION TIME
  • 12:00
    КЛИВЛЕНД - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 14:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - ВАШИНГТОН NBA 2017-2018
  • 16:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 16:30
    LAST NIGHT OF THE ABA: БАРИМТАТ КИНО
  • 16:55
    PRODUCTION TIME
  • 17:00
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1725
  • 20:30
    ФИЛАДЕЛФИ 76 - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 22:30
    NBA GAMETIME 1725
  • 23:00
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 08:55
    Спортын мэдээ
  • 09:05
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:30
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 09:40
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Дэлхийн түүх
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /99/
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /14/
  • 23:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:25
    "Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Зөрлөг” МУСК
  • 10:00
    “100 наслаарай” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Таны цаг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 11:30
    “Exo Planet” japan 2015 тоглолт
  • 14:00
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 15:30
    Элэгний эм
  • 16:00
    “Хараагүй хирнээ харж чадсан зүйл” баримтат кино
  • 17:50
    Таны цаг
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 18:30
    “Шидэтнүүдийн хот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Зөвлөгөө “нурууны муруйлтаас сэргийлэх”
  • 20:00
    Та яах вэ? Ток шоу
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    Бизнес мэдээ
  • 21:20
    Хамтдаа урлая
  • 22:00
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 23:30
    “Мартагдашгүй намар” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:55
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    NTN news хөтөлбөр
  • 08:40
    Бизнес мэдээ
  • 09:00
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 09:10
    1900-1953 зарын цаг
  • 09:20
    NTN үзүүлж байна
  • 09:30
    Мазуухай хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    УСК /давталт/
  • 11:50
    National biznes” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Инээдмийн цаг
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 14:10
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Аяо доктор нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    Инээдмийн цаг
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Бизнес мэдээ
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    МАзуухай хүүхдийн нэвтрүүүлэг
  • 18:00
    Concort infiniti window” боловсролын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 19:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    бизнес мэдээ
  • 20:30
    Гарааны бизнес нэвтрүүлэг
  • 21:05
    Зочны цаг
  • 21:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Бизнес мэдээ
  • 22:30
    УСК
  • 00:10
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 00:20
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг төрд
  • 14:45
    “Тавилан зохицуулах товчоо” УСК
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Монгол өв соёл
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    Луужин
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    “Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Одод орчих хязгаар” УСК
  • 01:15
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги