МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өөдөөс минь ширтсэн нүд” Оросын уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн ашин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Хойд нутгийнхан” Японы уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 15:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хил дагасан хээрийн томилолт.../Хэнтий, Дорнод аймгаас бэлтгэв/
  • 16:20
    “Таван даваа” Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Өсвөрийн циркчдийн 3-р наадам /Дундговь аймгаас/
  • 17:40
    MNB олон ангит кино: “Огцом эргэлт” 18-р анги
  • 18:20
    Амрыг эрье
  • 18:35
    “Улс төрийн нам-гадаад бодлого” хэлэлцүүлэг
  • 19:15
    Эх сурвалж
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Харанхуй хад” Монголын уран сайхны кино Их зохиолч Д.Нацагдоржийн мэндэлсний 111 жилийн ойд
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    Business news
  • 11:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 11:30
    Сумо тойм
  • 12:00
    Өстөн ОАК 8-р анги
  • 13:00
    Харанхуй хад МУСК Making movie
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Середина Земли
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Монголын Соёлын өдрүүд Хөх хотноо...
  • 18:30
    Бид бөмбөгөр ногооныхон
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    UBS music үзүүлж байна
  • 22:30
    Өстөн ОАК 9-р анги
  • 23:40
    Business news
  • 00:00
    Их зохиолч Д.Нацагдоржийн мэндэлсэний 111 жилийн ойд:Харанхуй хад Монголын уран сайхны кино
  • 01:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-44
  • 11:50
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 5-р анги
  • 13:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-5
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-9
  • 17:10
    зарын цаг
  • 17:30
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-45
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 6-р анги
  • 21:20
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-10
  • 23:00
    "далд судалгаа" японы олон ангит кино-6
  • 00:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    home shopping
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "миний аав ийм л хүн" оак 20-р анги
  • 12:30
    "reach the beauty"
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:15
    алтан туурайт монгол хүлгүүд
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    караоке найт
  • 16:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 34,35,36-р анги
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 21-р анги
  • 20:15
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 20:55
    akmart.mn 1 тэрбум бараа бөөний үнээр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 21-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ном хурах цаг
  • 09:20
    ТВ зар 151918
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,18-р анги /давталт/
  • 11:30
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Өдрийн мэдээ
  • 14:40
    ТВ зар 151918
  • 14:50
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 167,168 –р анги
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Амьд үхдэлүүд “олон ангит УСК, 55-р анги
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 19-р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Үнэнч хайр” олон ангит УСК, 9-р анги
  • 00:30
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,14-р анги
  • 01:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:10
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 50-р анги
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гаж хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чөтгөрийн гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Эргэж бодох бодол" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кино миний амьдрал
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/13
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/14
  • 23:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “лизагийн дурлал” -84 оак
  • 10:50
    “гашуун дурлал”-2
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    бизнес аялал
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “шилдэг сонголт”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ертөнцийн толь: нарны цацраг доор-2
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    инээдмийн толь
  • 17:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “лизагийн дурлал”- 85 оак
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “гашуун дурлал”-2
  • 23:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 9-р анги
  • 06:45
    “Цаасны адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 19
  • 09:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 17,18-р анги
  • 11:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 9-р анги
  • 12:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:20
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 16:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:25
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    “VIP car wash” – үзүүлж байна
  • 17:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино 51
  • 18:00
    N энтертайнмэнт хөтөлбөр
  • 18:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 18:55
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 19, 20-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 20
  • 22:15
    Өмч: Хүний юмыг булаацалдвал..
  • 22:35
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 10-р анги
  • 23:50
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК 19, 20-р анги
  • 00:40
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу 20
  • 02:05
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-50-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 12-р цуврал
  • 09:00
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 16-р анги
  • 11:15
    "Флаш" ОАК 1.20-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нууц материалууд" ОАК 1.19-р анги
  • 13:05
    Кино миний амьдрал
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" кино бүтсэн түүх
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №10 / алсын зайн сургалт
  • 15:25
    "Япон хэлний" /Дунд шат №10 / алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №2/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №2/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 5-6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.51-52-р 1.1-4 анги
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 17-р анги
  • 20:45
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" кино бүтсэн түүх
  • 21:00
    "Үзэл бодлын зөрөг" /Сэтгүүлч Б.Оюунчимэг/
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 1.20-р анги
  • 23:00
    "Флаш" ОАК 1.21-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 10:40
    “Intruder ” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Байцаалтын өрөө” ОАУСК 3-р анги
  • 13:50
    "High trade " нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сэдвийн гүнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ААУ Ш.Пүрэвжав агсаны "Молор унага" мялаалга наадам
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 19:40
    “ Сүүлчийн HOMOSADPIYUS” богино хэмжээний кино
  • 20:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:20
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:30
    "HR" асуудал хөндсөн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Байцаалтын өрөө” ОАУСК 4-р анги
  • 22:10
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 24-р хэсэг
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 12-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 4-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 1-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-28р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эрүүл мэндийн өмгөөлөл" ОАК 35-р анги
  • 13:30
    "Мартагдашгүй аялал" 7-р анги
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Галзуу дурлал" СОАК 9-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 35-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 32-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-16-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 13-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-7/ 5-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 2-р анги
  • 22:30
    "Хавай тав-0" ОАК /season-7/ 4-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Чадвал намайг хуур" ОАК 1-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 08:55
    ЦАГ АГААР
  • 09:00
    BILLBOARD CHART
  • 09:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 10:00
    “МИНИЙ ХАЙР ТАТАМ БҮСГҮЙ” СОАК 2-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 12:00
    ХОТЫН СОЁЛ НЭВТРҮҮЛЭГ /ДАВТАЛТ/
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 14:55
    ЦАГ АГААР
  • 15:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 15:30
    НИЙТИЙН ЛАТИН БҮЖГИЙН ЦАГ
  • 16:00
    ГИТАРЫН СУРГАЛТ-4, ДАВТАЛТ
  • 16:40
    VIBE MIX
  • 17:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 17:30
    VIBE LOUNGE
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 18:55
    ЦАГ АГААР
  • 19:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 19:30
    “МИНИЙ ХАЙР ТАТАМ БҮСГҮЙ” СОАК 3-Р АНГИ
  • 21:00
    ТАРАГТАЙ БООВ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    ХӨТӨЧ МУСК 15-Р АНГИ
  • 23:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 23:30
    ОРОС ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Бизнес толь"
  • 10:30
    "Шилдэг саналууд" 25,26-р анги ОАБК /давталт/
  • 11:30
    "Амжихуу" цэнгээнтнэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аав" МУСК /давталт/
  • 15:30
    "Чингэс хаан дэлхийн академи" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    "8 music" хөгжмийнхөтөлбөр
  • 17:50
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шилдэг саналууд" 27,28-р анги ОАБК
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Үер" МУСК
  • 00:10
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Голден глобус” Араб Баримтат кино 2-р хэсэг баримтат кино
  • 09:00
    Миний охин Сёо Юун 26-р анги СОАУСК
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Хуульчдын цаг” давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зүүн бүс 2017 Халзан сум
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Миний охин Сёо Юун 27-р анги СОАУСК
  • 20:20
    Akmart.mn үзүүлж байна
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “03:30” МУСК
  • 23:45
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг :Хип хоп дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    С.Михайлков “ГУРВАН БЯЦХАН ТООРОЙ” хүүхдийн жүжиг бүтсэн түүх
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 13:45
    Мusic time
  • 13:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Шинэ бүтээл-1
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Music time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Дөрвөн цаг” теле концерт Уртын дуучин Г.Энхбаатар
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Уртын дуу
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Канарын арлууд баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:50
    Зөв сонголт
  • 10:55
    Чухал амжилт
  • 11:00
    Кюүшү башё тойм
  • 11:30
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 41-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Зөв сонголт
  • 16:35
    Таны сонголт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:30
    Монгол Сүнчой
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    Гол мөрний хүйн амь нас 3 баримтат кино
  • 20:20
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:35
    Кюүшү башё тойм
  • 22:00
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 42-р анги
  • 23:00
    Үдшийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Таны сонголт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Аврах баг” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг 09.30 “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн их наадам, 3-р шат
  • 10:30
    “Бланс барь” баримтат кино
  • 11:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 14-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 25,26,27,-р анги
  • 12:20
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Энэ өглөө ” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    К.Марксын "Капитал" зохиол хэвлэгдэн гарсны 150 жил, Октябрийн хувьсгалын 100 жилийн ойд зориулж МАХН-аас зохион байгуулсан эрдэмтдийн уулзалт ярилцлагаас хийсэн нэвтрүүлэг,2-р хэсэг
  • 16:30
    Спорт энэ өдөрт
  • 17:00
    “Хөгжмийн шуудан” шууд нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Алсын зайн сургалт № 23
  • 18:00
    “Бүүбагийн адал явдал“ хүүхэлдэйн киноны 28,29,30-р анги
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл ” олон ангит УСК,15-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Home show” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 09:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Нийгмийн дайсан (Public Enemy)" УСК
  • 12:55
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.5,6-р анги)
  • 14:30
    "Тахал" ОАК (I.2-р анги)
  • 15:20
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 19:15
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" кино бүтсэн түүх
  • 19:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.7-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (I.3-р анги)
  • 21:30
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 23:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.16,17-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6,7-р анги)
  • 02:20
    "Тахал" ОАК (I.2,3-р анги)
  • 03:50
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 05:30
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Инженер С.Батчулуун)
  • 07:30
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6,7-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 659,660-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 10:05
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:10
    Нүгнай 5-р хэсэг
  • 11:10
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 49,50,51-р анги
  • 13:10
    "Беар Гриллстэй аялсан нь" 5-р анги
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1-р анги
  • 15:35
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Хэлбэр агуулга" ШУА-ийн Палеонтлоги, Геологийн Хүрээлэнгийн захирал Х.Цогтбаатар
  • 16:35
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Балжиннямтай өдөр" МУСТА продюсер Э.Цолмонбаяр
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Фердинанд өвөө: Хий үзэгдлийн галт тэрэг" Хүүхдийн кино
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 661,662-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    Танд ашигтай зөвлөгөө
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Алтжин" брэнд үзүүлж байна
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 2-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Сүүлчийн Магикян" ОАК 49,50,51-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Мастер тогооч" нэвтрүүлэг давталт
  • 17:30
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "DECO" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тоглож болохгүй нас" Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Шөнийн Нислэг" Social Live Show
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:20
    "Тайлагдашгүй нууцууд" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Миний төгс хайр" 3, 4-р анги
  • 12:05
    Бизнес боломж
  • 12:10
    "Sword Art Online" 4-р анги
  • 12:40
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:05
    Хөгжмийн цаг
  • 14:05
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 14:40
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 15:05
    Шилдэг сонголт
  • 15:35
    Бизнес боломж
  • 15:40
    "Sword Art Online" 5-р анги
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:55
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 18:55
    Чимх инээд
  • 19:25
    Шилдэг сонголт
  • 19:55
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 20:20
    "Миний төгс хайр" 5, 6-р анги
  • 21:00
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 21:30
    "Тайлагдашгүй нууцууд" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 22:35
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 23:00
    "Миний төгс хайр" 5, 6-р анги
  • 23:40
    Дэлхийн хотууд
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 48-Р АНГИ
  • 10:00
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:00
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 11:50
    ЦАГ АГААР
  • 12:00
    "МЭНДИЙН ЦЭНХЭР ХАДАГ" /ШУУД УТАС: 1936/
  • 13:00
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:30
    ХОШИН ШОГ
  • 15:00
    ЦАГ АГААР
  • 15:10
    "САЯ ДОЛЛАРЫН ОЛЗ" МУСК
  • 16:40
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    "ХИТ ДУУНЫ ЦАГ"
  • 19:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖИЛСЭН АМЬДРАЛ" ОАКино 49-Р АНГИ
  • 19:50
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 20:50
    "АРГАГҮЙ АМРАГ" /СТА Д.ЖАВХААСАЙХАН, Д.ҮҮРИЙНТУЯА/
  • 22:30
    "СҮҮЛЧИЙН БҮЖИГ" МУСК
  • 00:20
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өс хонзон" ОАК 10-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Баримтат кино"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Баримтат кино"
  • 18:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:45
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 11-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" өглөө хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 4-р анги давталт
  • 11:15
    Эгшиглэнт аялгуу нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 12:15
    Учралын баяр нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Булган аймгийн цаг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 19:10
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 5-р анги
  • 22:55
    Рояаль академи танилцуулж байна
  • 23:00
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 07:00
    ийглийн мэдээ
  • 07:30
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    "cross talk"-хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    ийглийн мэдээ
  • 10:30
    гадаад мэдээ
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 20:00
    хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 22:00
    cnn агентлаг үзүүлж "цагаан ордны төлөөх тулаан"
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 00:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 07:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 13,14р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:20
    "Хүүхдийн дуу"
  • 08:30
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Ногоон кофе"
  • 09:30
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 12:00
    "Кино тасалбар"
  • 12:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал"
  • 13:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 16:00
    "Санамсаргүй учрал" 9,10р анги
  • 17:00
    "Хавай арал"
  • 18:00
    "Бизнес аялал"
  • 18:40
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Фүкүокагийн хайрын түүхүүд" 1р анги
  • 20:30
    "Moviegoer"
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зургаан найз" теле цуврал
  • 22:00
    "Улаанбаатар Би чамд хайртай" 15р анги
  • 23:00
    "Хулжсан нойр"
  • 00:00
    "Анирлагч" МУСК
  • 02:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    Ард түмний зууч
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    "Дэлхийн эдийн засгийн түүхээс" Баримтат кино
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 19:30
    Хүрээ панз
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    Үнэн ба зөв цаг
  • 21:30
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    "TEN NEWS" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Шинэ зуун
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Монгол цаг
  • 09:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Зусланд тохиолдсон явдал/Миний найз
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бонгын адал явдал
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бөөлхөний зүүд
  • 15:25
    Шидэт хайрцаг
  • 15:45
    Энэ юу вэ?
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхон цэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Бонгын дуран
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нээлттэй засаг
  • 10:20
    “MM today”english news
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Амрыг эрье” Цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    “Томилолтоос ирлээ” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв.
  • 19:20
    Шинэ хөдөө: Сурагчийн дүрэмт хувцасны үйлдвэрлэл
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Бүгд л тэгдэг/
  • 23:05
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:30
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Монгол киноны алтан дурсамж…/шууд/
  • 12:30
    МУСК
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 16:00
    "Эх дэлхий 5"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Ариун мөнгө"
  • 18:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Өвчингүй бол жаргал” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 04
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Өвгөн зураачийн өчил” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 11:50
    Монгол дуу
  • 12:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 15
  • 12:30
    “Дэлхийг аврах суприммастер суваг” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 16
  • 14:00
    Чингис хааны дэлхийн академи үзүүлж байна
  • 15:00
    Чинхай гэгээнтний айлдвар
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 17
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 16
  • 19:30
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:35
    “Наран дор амьдрал жаргатугай” нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Талын өглөө” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Нарны ивээл дэхь дэлхийн амьдрал” ЭШХ
  • 22:00
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 05
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №13
  • 10:00
    ЭВЕРТОН-ВОТФОРД 11-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ЧЕЛСИ-БӨРНЛИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    МАН.СИТИ-БӨРНЛИ 9-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    МАН.СИТИ-АРСЕНАЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №13 (ШИНЭ)
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОНАЛДИНЬО (ШИНЭ)
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 11-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    УЛИРЛЫН ШИЛДЭГ ГООЛУУД-ПРЕМЬЕР ЛИГ 2016-17
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    F3 SPA ГАРАА 1
  • 10:00
    F3 SPA ГАРАА 2
  • 11:00
    F3 SPA ГАРАА 3
  • 12:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС-ВАШИНГТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 14:00
    MANUTE BOL САГСАН БӨМБӨГИЙН ДАЙЧИН
  • 14:30
    RED AUERBACH БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    ХӨНГӨН АТЛЕТИК-БЕРЛИН
  • 17:00
    БРҮҮКЛИН-ПОРТЛЭНД (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    BERNARD KING БАРИМТАТ КИНО
  • 20:30
    BOB COUSY БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA GAMETIME
  • 21:30
    PL NETBUSTERS ДУГААР 2 2017-2018
  • 22:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС-ВАШИНГТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018

SPS Спорт

  • 09:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - БОСТОН (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:30
    NBA GAME TIME 1725
  • 12:00
    МАЙАМИ- ФИНИКС NBA 2017-2018
  • 14:00
    МОНГОЛ - СИНГАПУР U19
  • 16:00
    MONEY BALL УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 18:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 20:30
    NBA GAME TIME 1726 (ШИНЭ)
  • 21:00
    PL WORLD №13 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОНАЛДИНЬО №1 (ШИНЭ)
  • 22:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 5
  • 22:30
    ЖҮДО ГААГА ГРАН-ПРИ (ШУУД)
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 11:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Markets: European Open"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америк хэрхэн ажилладаг вэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ХАНТ
  • 11:40
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 14:00
    ЖҮДО - ТАШКЕНТИЙН ГРАНПРИ ӨДӨР 2
  • 16:00
    UFC FIGHT NIGHT ВОЛКОВ-СТРУВ
  • 19:00
    UFC 208 ХОЛМ-ДЕ РАНДАМИЕ
  • 22:00
    "ROCKY" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Чарли Чаплин 29-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Эрдэнийн эрхи нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Гадаад мэдээний тойм
  • 12:30
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх 5-р хэсэг
  • 13:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Сүлд өнөөдөр зочин
  • 14:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүлгийн үүрсээнд нэвтрүүлэг Архангай аймгийн Өлзийт сумын МСУХ
  • 17:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Чарли Чаплин 30-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 18:30
    Гадаад мэдээний тойм
  • 19:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Хурдан морины уралдаан Үндэсний их баяр наадам-2017 шүдлэн, даага
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Зураг түүх өгүүлнэ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хариу цохилт ОАУСК 15-р анги
  • 23:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:35
    Амран агшин Монголын шилдэг дуунууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 1-р хэсэг/
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 2-р хэсэг/
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    Ая дууны мэндчилгээ / Шууд /
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ /Шууд нэвтрүүлэг/
  • 17:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл /Төв аймаг Цээл сумаас /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 4
  • 09:00
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 9-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83, 84 -р анги
  • 12:10
    "Шилдэг цохилт" ОАК 11,12-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 19-р анги
  • 15:10
    Ахисан дунд шатны Хятад хэлний хичээл №40
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №40
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 10-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 85, 86 -р анги
  • 20:25
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 13,14-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 20-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 85, 86 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 13,14-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 01:00
    БОСТОН - БРҮҮКЛИН NBA 2017-2018
  • 03:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 05:00
    МАЙАМИ - ДЭТРОЙТ NBA 2017-2018
  • 07:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 09:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - БОСТОН (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1725
  • 12:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 12:30
    ФИЛАДЕЛФИ 76 - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 14:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 15:30
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 17:30
    BAD BOYS: БАРИМТАТ КИНО
  • 19:10
    NBA ACTION 2705
  • 19:35
    NBA ACTION 2706
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1726
  • 20:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 22:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 23:00
    NBA GAMETIME 1726
  • 23:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:30
    Спортын мэдээ
  • 09:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Хошин шог
  • 13:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:30
    Зарын цаг
  • 17:40
    Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /100/
  • 19:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /15/
  • 23:20
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:25
    "Хар сувдны нууц" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Надтай гэрлээч” МУСК
  • 10:00
    Та яах вэ? Ток шоу
  • 10:50
    Таны цаг
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 11:30
    “Girls Generation” towr tokio 2015 тоглолт
  • 14:00
    “Нандин эрдэнэ” МУСК
  • 15:30
    Элэгний эм
  • 16:00
    “Гэр бүл” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 17:00
    “Хамтдаа урлая”
  • 17:30
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 17:50
    Таны цаг
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 18:30
    “Шудрага ёсыг сахиулагч” хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Зөвлөгөө “нурууны муруйлтаас сэргийлэх”
  • 20:00
    “Амин дэм” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    Бизнес мэдээ
  • 21:20
    Хамтдаа урлая
  • 22:00
    “Ах дүүс” МУСК
  • 23:30
    “Нандин эрдэнэ” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 07:55
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 08:40
    Бизнес мэдээ
  • 09:00
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 09:10
    1900-1953 зарын цаг
  • 09:20
    Баримтат кино
  • 09:40
    Бизнес мэдээ
  • 10:00
    УСК /давталт/
  • 11:40
    National biznes” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Гарааны бизнес нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 14:10
    Мазуухай хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Баримтат кино
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Бизнес мэдээ
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    National biznes” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би цэцэрлэгийн багш хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Зочны цаг /давталт/
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    1900-1953 зарын цаг
  • 18:30
    Ардын мэдээ
  • 19:20
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 19:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Бизнес мэдээ
  • 20:30
    Face to face нэвтрүүлэг /танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 21:20
    1900-1953 зарын цаг
  • 21:30
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    Бизнес мэдээ
  • 22:30
    УСК
  • 00:10
    1900-1953 зарын цаг
  • 00:20
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Чингис хааны дэлхийн академи
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг төрд
  • 14:45
    Луужин
  • 15:15
    “Одод орчих хязгаар” УСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    Амьтдын ертөнц
  • 18:00
    “Панз наймаа” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    “Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Тархи сэрэхүй
  • 22:30
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Бүх өвчнөөс хайрла” УСК
  • 01:30
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги