МҮОНТ

  • 07:00
    “Камую” баримтат кино
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Харанхуй хад” Монголын уран сайхны кино
  • 10:40
    Спорт таны амралтанд: “Хойд урд-1088” сонирхогчдын дугуйн аялал
  • 11:40
    NHK-Жайка үзүүлж байна: “Балар эртний ойн дөрвөн улирал”
  • 12:00
    “Боржигон дууны наадам” морин хуур, уртын дууны наадам
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:50
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 14:50
    “Бяцхан хөл бөмбөгчид” уран сайхны кино
  • 16:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:30
    Ариусахуйн гүмүда /Дорноговь аймгийн Олон хүрээний Дүйнхор дацангийн нээлтээс хийсэн сурвалжлага/
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:10
    Bloomberg үзүүлж байна: Хүчтэй тоглогчид: Фэйсбүүк
  • 18:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:20
    Эрийн хийморь: Б.Бэрхбаяр /Дорнод аймгийн Чойбалсан сумын уяач, улсын сайн малчин/
  • 18:50
    Тэнгэрийн их хөлгөд
  • 19:10
    MNB спорт үзүүлж байна
  • 19:30
    16мм төсөл: “Монгол эрэгтэйн гоёл”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нандин” ток шоу
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Нууц нэр Жэк Строонг” Польшийн уран сайхны кино
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news
  • 08:30
    Business news
  • 08:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:20
    Алтан Гэрэгэ хөрөг нэвтрүүлэг Галсангийн Батсүх
  • 12:00
    Өстөн ОАК 5,6,7-р анги
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Гайхамшигт ертөнц
  • 17:30
    Спортын ертөнцөд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу Сайнаа ток шоу
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Өстөн ОАК 10-р анги
  • 22:40
    UBS music үзүүлж байна
  • 23:50
    Business news
  • 00:10
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 01:30
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    бизнес тайм
  • 12:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19 /монгол контент/
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    зарын цаг
  • 13:50
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар- 6,7
  • 16:50
    "bon appetit" нэвтрүүлэг м.уранчимэг /гранд сэтгүүлийн эрхлэгч/
  • 17:50
    зарын цаг
  • 18:00
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-46
  • 18:30
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 7-р анги
  • 21:20
    "монгол аялгуу" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "баатарлаг тууль жангарын жимээр" баримтат нэвтрүүлэг /цуврал-5/
  • 22:50
    "үнэгүй алуурчин" уран сайхны кино
  • 00:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:00
    таны гэрийн тогооч
  • 13:00
    "миний аав ийм л хүн" оак 17-19-р анги
  • 16:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 37,38,39-р анги
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "алт тойрсон баримтууд"
  • 18:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 18:15
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 22-р анги
  • 20:15
    "reach the beauty"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:40
    "зэвүүн яриа"
  • 23:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 22-р анги
  • 00:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    ”Боломж” нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Оюутан цэрэг” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 19-р анги
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Монгол улсын начин, МУГТ Л.Энхбаярын нэрэмжит аймаг цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 20-р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “АХА”цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:20
    +18 УСК
  • 02:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 03:00
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК,15-р анги
  • 04:00
    “Хорт бодисын хойноос” баримтат кино,1-р хэсэг
  • 04:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш цаг

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Чимээгүй тахал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дэлхийн зөн-Айл зорилтот төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Топ Гир" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/10
  • 14:10
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/11
  • 15:20
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/12
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Чөтгөрийн гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнзургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" тойм
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Кино миний амьдрал
  • 21:30
    "Сүүлчийн үдэлт" УСК
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:35
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “лизагийн дурлал” 81,82 оак
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    сайхан хооллоорой
  • 11:30
    “лизагийн дурлал” -83,84 оак
  • 13:00
    “тушаал” муск
  • 14:40
    “гангараа” ток шоу
  • 15:40
    “лизагийн дурлал” -85 оак
  • 16:30
    оргил цаг
  • 17:00
    монгол чарт
  • 18:00
    инээдмийн толь
  • 18:30
    чи чадна
  • 19:00
    “хөгжлийн замаар”
  • 19:30
    цэвэр агаар төсөл-дулаалга аян цуврал 7
  • 20:00
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “хүүгүй ломбард” муск
  • 23:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:30
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК /11-18/
  • 10:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 10:05
    “Гологдсон бэр” Японы ОАК /19-20/
  • 11:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 11:10
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүний түүх
  • 15:25
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аялалын нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Гивлүүрээ сөхсөн Истанбул” баримтат кино
  • 18:45
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 18:50
    “Болзоо” ток шоу
  • 20:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “English news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:30
    “Хойд далайн зам” нэвтрүүлэг /1/
  • 22:00
    “Хөгжилтэй дүр” кино бүтсэн түүх
  • 22:25
    Акмарт.мн “1 тэрбум бараа бөөний үнээр”
  • 22:30
    “ Залуусын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    “Анирлагч” МУСК
  • 00:55
    “Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 01:45
    “I love you” тоглолт
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 13-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.39-44-р анги
  • 09:00
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 17-р анги
  • 11:25
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:30
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 7,8-р анги
  • 13:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:10
    "Нууц материалууд" ОАК 1.16-17-р анги
  • 15:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Үзэл бодлын зөрөг" /Сэтгүүлч Б.Оюунчимэг/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Mөрөөдлийн театр продакшн
  • 16:50
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 18-р анги
  • 20:40
    Өмч
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги
  • 23:55
    "Цагдаагийн нутаг дэвсгэр" УСК /Cop Land/

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Амьд байгаль" хүрээлэн төсөл
  • 10:40
    “Сүүлчийн HOMOSADPIYUS” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Тэмцэгчид" ОАУСК төгсгөлийн10-р анги
  • 13:50
    "Байцаалтын өрөө" ОАУСК 1-р анги
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Очирвааний шигшмэл хурд 2017" - 1-р хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Ламбагуайн нулимс” богино хэмжээний кино
  • 20:10
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Хайрлаж болох уу?" МУСК
  • 23:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 25,26-р хэсэг
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 1-16-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 2-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 14:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    "Орчин үеийн гэр бүл" ОАК /season-7/ 1,2,3,4,5-р хэсэг
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 7-р хэсэг
  • 18:00
    "Shark Tank" 6-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /speacial анги/
  • 21:00
    "Сэжигтэй хамтрагч" СОАК 3-р анги
  • 22:30
    "Миний үргэлжлэл" УСК
  • 00:50
    "Үер" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МААМУУ
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 08:55
    ЦАГ АГААР
  • 09:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 09:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 10:00
    42 РАЗМЕРИЙН ЖИМ, МАКАО
  • 11:00
    ХАР ҮЗЭГ НЭВТРҮҮЛЭГ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 12:00
    “ХӨТӨЧ” МУСОАК 11, 12, 13 АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 15:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 15:30
    KPOP ДУУНЫ ЦАГ
  • 16:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 18:00
    МААМУУ
  • 18:25
    ЦАГ АГААР
  • 18:30
    ХҮРЭЭЛЭН АМЬД ЕРТӨНЦИЙН ЦУВРАЛ
  • 19:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 19:30
    МОНГОЛ ТУЛГАТНЫ 100 ЭРХЭМ, С.ГАЛСАН
  • 21:00
    М-ПОП МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 22:00
    ХӨТӨЧ МУСК 16-Р АНГИ
  • 23:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 23:30
    ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    "Үер" МУСК /давталт/
  • 10:40
    "Найзууд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:40
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Шилдэг саналууд" 19,20-р анги ОАБК /давталт/
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Шилдэг саналууд" 21,22,23,24-р анги ОАБК /давталт/
  • 16:00
    Хошин урлагын тоглолт
  • 16:30
    "Найзууд" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    Энх мэнд эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Нээлттэйхүн" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Single ladies" МУСК 1-р анги
  • 23:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “03:30” МУСК давталт
  • 09:00
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 10:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “12-14” Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Өөрчлөлтийн жимээр цуврал нэвтрүүлэг №4 “ Усны үнэ цэнэ”
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хутагтын хурд 2017
  • 16:40
    “1900-1950” үзүүлж байна. 12 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Өөр инфотайнмент” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Дэмий байх” энтерьтаймент нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Гоёлын даашинз” МУСК
  • 00:20
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Уртын дуу
  • 11:15
    Music time
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Дөрвөн цаг” теле концерт Уртын дуучин Г.Энхбаатар
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -3
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Мusic time
  • 15:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Music time
  • 18:15
    “Дэггүй Лиз” бүжгэн жүжиг бүтсэн түүх
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Хүслийн жигүүр” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Үргүйдлийн СЛ эмнэлэг үзүүлж байна.
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 23:30
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Гол мөрний хүйн амь нас 3 Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Төв аймгийн цаг
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:10
    Зөв сонголт
  • 10:15
    Тоглолтын цаг: Буриад дууны концерт
  • 11:00
    Кюүшү башё тойм
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Shop and Show
  • 12:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 38,39-р анги
  • 15:20
    Зөв сонголт
  • 15:25
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм Хөдөлмөрийн баатар, Сумогийн их аварга М.Даваажаргал
  • 19:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 19:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:35
    Чухал амжилт
  • 21:40
    Кюүшү башё тойм
  • 22:10
    Бохир ертөнц уран сайхны кино
  • 00:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Таны сонголт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Бохир биш ус” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хээнцэр хатдын, хар нүгэл” олон ангит УСК, 3-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 10-р анги анги/давталт/
  • 11:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 11-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 12-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 31,32,33,-р анги
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    ”Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин шог үзүүлж байна
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    “Алсын зайн сургалт” № 24
  • 17:20
    “Дүр эсгэж гажуудсан ардчилал” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 31,32,33,-р анги
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл ” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 20:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үлгэрийн цаг хүүхдүүд ээ”
  • 21:10
    “Боломж “нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.8-12-р анги)
  • 11:00
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 12:50
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 15:00
    "Авралд хүрэх зам (Road to Perdition)" УСК
  • 17:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" кино бүтсэн түүх
  • 17:15
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.3-5-р анги)
  • 19:40
    "Америкийн аймшигт түүхүүд" ОАК (VI.9,10-р анги)
  • 21:30
    "Хатуу самар (Die Hard)" УСК
  • 00:20
    "Эцсийн зогсоол Э цэг" МУСК
  • 02:05
    "Хойд нас (Hereafter)" УСК
  • 04:05
    "Авралд хүрэх зам (Road to Perdition)" УСК
  • 06:00
    "Хатуу самар (Die Hard)" УСК
  • 08:10
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 09:55
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:00
    "Сүлжээ" ОАК 1-р бүлгийн 11,12,13-р анги
  • 13:15
    "One Piece" Анимэ 653-657 -р анги
  • 15:30
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" Монголын уран сайхны кино
  • 17:40
    Амжилтын үндэс
  • 18:10
    "Захидлын мөрөөр" Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:25
    Хошин шог
  • 18:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:00
    " Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Аз жаргалын 2 зураас" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 21:20
    "Ийм нэгэн аялал" Архангай
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" Титэм хамтлаг Л.Тайванбат
  • 22:45
    "Алтжин" брэнд үзүүлж байна
  • 23:10
    "Ээжээ надтай гэрлээч" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    " Ээжээ надтай гэрлээч" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    "Тоглож болохгүй нас" Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "DECO" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Х" хөтөлбөр
  • 22:00
    Кино оффис
  • 22:20
    "Төөрдөг байшин" УСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 10:00
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Цэнгээнт цаг: Хошин шог
  • 11:25
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Бизнес боломж
  • 13:05
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Чимх инээд
  • 14:05
    "Тайлагдашгүй нууцууд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    Шилдэг сонголт
  • 16:00
    Бизнес боломж
  • 16:05
    "Sword Art Online" 1, 2, 3-р анги
  • 17:35
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 18:50
    Шилдэг сонголт
  • 19:20
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 19:50
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 20:30
    "Миний төгс хайр" 1, 2, 3-р анги
  • 21:30
    "Франц Үнсэлт" УСК
  • 23:40
    "Нүцгэн болзоо" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖЛЭХ АМЬДРАЛ" ОАКино 45, 46, 47-Р АНГИ
  • 12:00
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 12:30
    "ИЛД ЦЭЦЭГ" MAKING MOVIE 2
  • 12:40
    "СҮҮЛЧИЙН БҮЖИГ" МУСК
  • 14:20
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 15:10
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 16:00
    "ХАК ЧАК" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 17:00
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    "ХИТ ДУУНЫ ЦАГ"
  • 19:00
    "ЗЭВҮҮН ЯРИА"
  • 20:00
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 20:50
    "ХУНГИЙН СҮҮЛЧИЙН ДУУ" МУСК
  • 22:25
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 00:00
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өс хонзон" ОАК 11-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Кардашаныхан" шоу 66
  • 19:30
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баримтат кино"
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:10
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Уяачид дуулж байна нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 1,2-р анги
  • 12:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Ээжүүдтэй шиний долоон тоглолт
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    My UB нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Өв эгшиг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Ажилд хүрэх зам нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Учрал МУСК
  • 23:55
    Халуун цэг тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:55
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    cnn агентлаг үзүүлж байна
  • 10:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    бадарчийн жаргалмаа
  • 14:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 14:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    уих-ын цаг
  • 16:30
    эх сурвалж
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    гадаад мэдээ
  • 18:00
    хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    ийглийн мэдээ
  • 19:30
    гадаад мэдээ
  • 20:00
    эх сурвалж
  • 20:30
    үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    ийглийн мэдээ
  • 21:30
    гадаад мэдээ
  • 22:00
    cnn агентлаг үзүүлж "цагаан ордны төлөөх тулаан"
  • 23:00
    ийглийн мэдээ
  • 23:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 00:30
    гадаад мэдээ
  • 01:00
    ийглийн мэдээ
  • 01:30
    гадаад мэдээ
  • 02:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Хань" МУСК
  • 10:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 11:00
    "Учиртай гурав"
  • 12:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 12:25
    "Кино тасалбар"
  • 13:00
    "Moviegoer"
  • 13:30
    "Кино бүтсэн түүхүүд"
  • 14:00
    "Бизнес аялал"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч" /₮/
  • 16:00
    "Фүкүокагийн хайрын түүхүүд" 1р анги
  • 17:00
    "Шарталт" МУСК
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Дуудлага" МУСК
  • 21:00
    "Сэдэв" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зургаан найз" теле цуврал
  • 22:00
    "22 шоу"
  • 23:00
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 01:00
    "Шар үс"
  • 01:30
    "Рек" УСК /+18/
  • 03:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 07:40
    Шинэ зуун
  • 08:00
    Ард түмний өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Making the Movie
  • 15:20
    Хошин шог
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    Ард түмний зууч
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 19:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 20:00
    Сэтгэлийн өнгө
  • 20:30
    Шинэ зуун
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    "Эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Morphle
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Morphle
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Онцлох зочин
  • 09:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хораязон түлшний элемэнт”
  • 10:30
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /шууд/
  • 11:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 12:30
    “Компанийн нууцууд” /Chipotle-A/
  • 12:40
    Халуун сэдэв
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Газрын тос” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Спорт таны амралтанд: “Хойд, урд-1088” Сонирхогчдын дугуйн аялал
  • 16:20
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Дуурийн үүсэл/
  • 17:10
    Улс төрийн нам -ахмадууд /хэлэлцүүлэг/
  • 17:50
    “Компанийн нууцууд” /Chipotle-B/
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:50
    Жайка-NHK үзүүлж байна: Экологийн арван хором /Альпийн нурууны бүс нутаг/
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    MNB спорт үзүүлж байна.
  • 19:40
    “ММ today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:20
    Спортын зочин
  • 21:40
    Шинэ хөдөө: Сурагчийн дүрэмт хувцасны үйлдвэрлэл
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Энэ бол дуурь” баримтат кино /Увидаст лимбэ/
  • 23:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан /Монгол бөхийн өргөөнөөс шууд дамжуулна/
  • 12:30
    "Уолл стрийтийн дүрэм"
  • 13:30
    "Эх дэлхий 6"
  • 14:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 16:00
    МУСК
  • 17:30
    "Хуванцарын донтолт"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 20:40
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:00
    МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    ““Нарны ивээл дэхь дэлхийн амьдрал” ЭШХ” ЭШХ
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Оросын эзэнт гүрэн” баримтат кино 05
  • 12:15
    “Талын өглөө” СГЗ Г.Золжаргалын бүтээл
  • 12:45
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 13:00
    “Наран дор амьдрал жаргатугай” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Кронкийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 16
  • 14:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 17
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 242
  • 16:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:55
    Бүжгэн жүжир үзэх цаг. Лусын дагина
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 20:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Бахауллагийн 200 жил” баримтат кино
  • 22:50
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 22:55
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-БУФФОН-РОНАЛДО
  • 09:40
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-ЛУКАКУ
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОНАЛДИНЬО
  • 10:30
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 10:50
    СИНГАПУР-МОНГОЛ U19
  • 12:50
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 4-Р ТОЙРОГ
  • 13:50
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-ХАРРИ КЭЙН
  • 14:00
    БАРСЕЛОНА-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №13
  • 17:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЧЕЛСИ 2-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-КАКА
  • 19:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 20:25
    АРСЕНАЛ-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 22:55
    ЛЭСТЕР-МАН.СИТИ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 01:25
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АВТОМАШИН ДРИПТ ДУГААР 1
  • 10:00
    АВТОМАШИН ДРИПТ ДУГААР 2
  • 11:00
    АВТОМАШИН ДРИПТ ДУГААР 3
  • 12:00
    ШАРЛОТТ - БОСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 14:00
    RICHIE GUERIN БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    NBA ACTION ДУГААР 5 2017-2018
  • 15:00
    ХӨНГӨН АТЛЕТИК-ВАРШАВ
  • 17:30
    PL NETBUSTERS ДУГААР 3 2017-2018
  • 18:00
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 20:00
    BUZZER ДУГААР 5 2017-2018
  • 21:00
    СИНГАПУР-МОНГОЛ U19
  • 22:50
    ВЕСТ БРОМВИЧ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ

SPS Спорт

  • 09:00
    МАНЧЭСТЭР СИТИ-АРСЭНАЛ 11-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    NBA GAMETIME 1726
  • 11:30
    НЬЮ ОРЛЕАН-ДЕНВЕР (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 14:00
    PL WORLD №13
  • 14:30
    МОНГОЛ-СИНГАПУР U19
  • 16:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №12
  • 17:30
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1705 (ШУУД)
  • 18:30
    ЖҮДО ГААГА ГРАН-ПРИ
  • 21:00
    GASCOIGNE БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    ЖҮДО ГААГА ГРАН-ПРИ (ШУУД)
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT АЛМЕЙДА-ГАБРАНД
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ
  • 13:30
    UFC 209 ВООДЛЕЙ-ТОМПСОН
  • 16:20
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕНТ ПРО
  • 18:30
    UFC 210 КОРМЬЕР-ЖОНСОН 2
  • 21:00
    UFC FIGHT NIGHT ШЕВЧЕНКО-ПЕНА
  • 22:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-САУТХЭМПТОН (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    Чарли Чаплин 30-р хэсэг Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Говийн зэрэглээ МУСК
  • 12:30
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг Д.Алтангэрэл Аймгийн алдарт уяач
  • 13:30
    Гадаад мэдээний тойм
  • 14:00
    Монгол улсын гавъяат тамирчин улсын начин Л.Энхбаярын нэрэмжит аймаг цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Сувд нэвтрүүлэг Д.Билгээ МУСГЗ
  • 22:00
    Зүүдэнд ч оромгүй явдал УСК
  • 23:30
    Амрах агшин Монголын шилдэг дуунууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Ард түмний зууч
  • 12:00
    Хот айл /Төв аймаг Цээл сумаас /
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    Увс аймгаас "Эргэн дурсахуй" 1-р хэсэг
  • 15:20
    Увс аймгаас "Эргэн дурсахуй" 2-р хэсэг
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Уран сайхны кино
  • 18:30
    Хот айл /Дорноговь аймаг Иххэт сумаас/
  • 19:30
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 20:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 21:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 8, 9-р анги
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 18,19-р анги
  • 12:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 7-11-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 11-р анги
  • 18:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 15,16-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 21-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 87, 88 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 15,16-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 01:30
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 03:30
    ФИЛАДЕЛФИ 76 - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 05:30
    ФИНИКС - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 07:30
    NBA ACTION 2706
  • 07:55
    PRODUCTION TIME
  • 08:00
    NBA GAMETIME 1726
  • 08:30
    Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:00
    ROUNDTABLE: SHOWTIME LAKERS
  • 11:25
    PRODUCTION TIME
  • 11:30
    ФИНИКС - ЛОС АНЖЕЛЕС (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 14:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 14:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 16:30
    MAGIC 50: БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1705
  • 18:00
    SHAQ & YAO CENTER'S OF UNIVERSE:БАРИМТАТ КИНО
  • 18:25
    PRODUCTION TIME
  • 18:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ДЭНВЭР NBA 2017-2018
  • 20:30
    Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД NBA 2017-2018
  • 22:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1705
  • 23:30
    NBA ACTION 2706
  • 23:55
    PRODUCTION TIME

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /11.12.13/
  • 13:10
    Зарын цаг
  • 13:20
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 13:40
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 13:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зарын цаг
  • 15:10
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /100/
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    " Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Дэлхийн шилдэг эмэгтэй 10 теннисчин
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /101/
  • 19:50
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Чиннай экспресс" УСК 1-ранги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Ах дүүс” МУСК
  • 10:00
    “Амин дэм” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Таны цаг
  • 11:00
    “Ерөөллийн даллага 1,2 ” тоглолт
  • 14:30
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “Алимны үр” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    “Төмөр нудрага” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Гоо сайхнаа бүтээцгээе” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 21:30
    Таны цаг
  • 21:40
    “Омарын эрэлд” МУСК
  • 23:30
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 08:55
    Төрийн дуулал
  • 09:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес мэдээ
  • 10:00
    1900-1953 зарын цаг
  • 10:10
    Мазуухай хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Face to face давталт /танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 11:50
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 12:00
    Concort infiniti window” боловсролын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 13:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Аяа доктор эрүүл мэндийн Нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Бизнес мэдээ
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    УСК /давталт/
  • 17:20
    NTN үзүүлж байна
  • 17:30
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:50
    Таны танин мэдэхүйд
  • 18:00
    National biznes” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    1900-1953 зарын цаг
  • 18:45
    “Эрэлийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын ирээдүй хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Бизнес мэдээ
  • 20:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 21:00
    “Голф энд кофе “ нэвтрүүлэг /танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг/
  • 22:00
    УСК
  • 23:40
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 23:50
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 00:50
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Тэнгэрийн цаг
  • 08:50
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 09:15
    Түмний үгийг төрд
  • 10:00
    “Бүх өвчнөөс хайрла” УСК
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Морин цаг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Их үд” амралтын хөтөлбөр
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:25
    Амьтдын ертөнц
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хошин өнцөг
  • 17:30
    Луужин
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:25
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “Монгол гайхамшиг” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    ТВ галерей
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Тархи сэрэхүй
  • 22:30
    Хошин өнцөг
  • 23:00
    “Тэнгэрийн цаг” тойм
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Үхлийн симфони” МУСК
  • 01:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги