МҮОНТ

  • 07:00
    “Монголчууд дэлхий дахины түүхэнд” баримтат кино
  • 07:40
    MNB спорт үзүүлж байна
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    16мм төсөл: “Монгол эрэгтэйн гоёл”
  • 09:20
    “Алтан намар-2017”
  • 10:20
    “Чингис хязгаар” нийтлэл
  • 10:45
    “Монголын нууц товчоо” цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Монгол улсын тэргүүн дээд шагнал бөгөөд тэргүүн зэргийн “Чингис хаан”одонг гардуулах ёслолын ажиллагааг шууд дамжуулна
  • 12:30
    Тэнгэрийн их хөлгөд
  • 13:00
    Чингис хааны билиг сургаал
  • 13:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Их Эзэн Чингис хаан мэндэлсний 855 жилийн ойд зориулсан хүчит бөхийн барилдааныг бөхийн өргөөнөөс шууд дамжуулна
  • 19:20
    MNB шинэ бүтээл: Жангарын оршил бөлөг
  • 19:40
    MNB шинэ бүтээл: Жангар Хүнхээн Алтан Цээжийг эрхэндээ оруулсан бөлөг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Үхэж үл болно” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Спортын ертөнцөд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Гайхамшигт ертөнц
  • 12:00
    Өстөн ОАК 8,9,10-р анги
  • 15:00
    Кюүшюү башё
  • 17:00
    Аяллын хөтөч
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Содон гурван чулуу ток шоу
  • 18:40
    Business news
  • 19:00
    “Perfect Dance” тун удахгүй...
  • 19:30
    City news
  • 21:00
    Сумо тойм
  • 21:30
    Өстөн ОАК 11-р анги
  • 22:40
    Business news
  • 23:00
    Монгол бахархлын өдөрт: Монгол Уран сайхны кино
  • 00:50
    Сумо тойм
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-20 /монгол контент/
  • 12:00
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 12:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 13:00
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар- 8, 9, 10
  • 16:40
    зарын цаг
  • 17:00
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 7-р анги
  • 18:10
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-47
  • 18:30
    "сонин хачин" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "зауре" казахстаны олон ангит кино 8-р анги
  • 21:30
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "луугийн замнал" уран сайхны кино
  • 00:40
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:00
    таны гэрийн тогооч
  • 13:00
    "миний аав ийм л хүн" оак 20-22-р анги
  • 16:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 40,41,42-р анги
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 18:45
    "миний аав ийм л хүн" оак 23-р анги
  • 20:15
    азийн орнуудын соёлоос - шаазангийн түүх - 3
  • 20:55
    akmart.mn 1 тэрбум бараа бөөний үнээр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:40
    "миний аав ийм л хүн" оак 23-р анги
  • 23:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 168,169 -р анги
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК,20-р анги /давталт/
  • 11:55
    Цаг агаар
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Алт шиг яриа Амай” нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Цаг агаар
  • 13:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу /давталт/
  • 14:00
    Монгол бахархлын өдөрт зориулсан их эзэн Чингис хааны мэндэлсний нэрэмжит чансаа өндөртэй 128 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 21-р анги
  • 22:40
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    +18 УСК
  • 01:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:10
    “Эхийн хайр” олон ангит УСК ,16-р анги
  • 03:10
    “Хорт бодисын хойноос” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 03:40
    Тоглолтын цаг
  • 04:10
    Бурхан багшийн сургаал
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Чимээгүй тахал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" тойм
  • 13:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/13
  • 14:10
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 20/14
  • 15:20
    "Чөтгөрийн гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Гажуудсан ардчилал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Car Melody Show" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Брик Маншионс" УСК
  • 23:20
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “хүүгүй ломбард” муск
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    “шуурган дундах бамбар” 2-5 оак
  • 12:40
    “зөв өглөө”
  • 13:10
    “морь минь давхи” муск
  • 14:50
    цэвэр агаар төсөл-дулаалга аян цуврал 7
  • 15:10
    “шуурган дундах бамбар” 2-6 оак
  • 16:50
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 17:50
    “гашуун дурлал” 1-3 оак
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “гашуун дурлал” -3 оак үргэлжлэл
  • 22:00
    “ах дүүс” муск
  • 23:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /16-20/
  • 10:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 10:05
    “Бүхнээс дээгүүр” УСК бүтсэн түүх
  • 10:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аялалын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 11:10
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Ардын уран зохиолч Ч.Ойдов” баримтат кино
  • 12:50
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК /6-8/
  • 15:15
    “Залуусын дуудлага” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК /9,10/
  • 17:30
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “Кино судар бүтээгчид” баримтат кино
  • 19:10
    Өмч: Хүний юмыг булаацалдвал..
  • 19:40
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 20:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Жаргалант вилла” – үзүүлж байна
  • 21:25
    “Хөлтрөг” МУСК
  • 23:30
    “Гивлүүрээ сөхсөн Истанбул” баримтат кино
  • 00:35
    “Гранада” тоглолт
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 14-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-50-р анги
  • 09:00
    "Тусч бамбаруушнууд" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 18-р анги
  • 11:20
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Нууц материалууд" ОАК 1.18-20-р анги
  • 17:00
    Mөрөөдлийн театр продакшн
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний хүүхдүүд" ОАК 19-р анги
  • 20:40
    "E-баримт" шууд тохирол
  • 21:00
    """Аяллын жим"" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг"
  • 22:00
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 11,12-р анги
  • 23:50
    "Шударга ёс" УСК /Going by the Book/

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хүрээлэн" баримтат кино
  • 10:40
    “Ламбагуайн нулимс” богино хэмжээний кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Байцаалтын өрөө" ОАУСК 2,3-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл /давталт/
  • 15:00
    "Очирвааний шигшмэл хурд 2017" 2-р хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Ганцууд" Моно жүжиг
  • 20:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    PC mall үзүүлж байна
  • 20:50
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 21:00
    “Урбан жийнс" үзүүлж байна
  • 21:15
    "Нэг хоёрын гурваа" МУСК
  • 23:00
    "Брокер" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Дижимон" хүүхэлдэйн кино 27-р хэсэг
  • 06:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 9,10,11,12,13-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 12:30
    Галилео 33-р хэсэг
  • 13:00
    "Аравт" МУСК
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Япон технологийн гайхамшиг" баримтат кино 5-р анги
  • 15:30
    Би хэн бэ? /season-4/ 4-р хэсэг
  • 16:30
    M music
  • 17:00
    "Дулаалга аян" нэвтрүүлэг 7-р хэсэг
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ардын буйдан"
  • 19:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 8-р хэсэг
  • 19:30
    "Shark Tank" 7-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Үхэж үл болно" МУСК
  • 00:40
    "Улаан алчуурт хонгор минь" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МААМУУ
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 08:55
    ЦАГ АГААР
  • 09:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 09:30
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 10:00
    ЗАМ ЗУУР НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    ХОТЫН СОЁЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:00
    “ХӨТӨЧ” МУСОАК 14, 15, 16 АНГИ
  • 15:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 15:30
    ОРОС ДУУНЫ ЦАГ
  • 16:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 18:00
    МААМУУ
  • 18:25
    ЦАГ АГААР
  • 18:30
    ХҮРЭЭЛЭН АМЬД ЕРТӨНЦИЙН ЦУВРАЛ /ДАВТАЛТ/
  • 19:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 19:30
    МОНГОЛ ТУЛГАТНЫ 100 ЭРХЭМ, Д.АМБАСЭЛМАА
  • 21:00
    ЭЭЖЭЭ НАДТАЙ ГЭРЛЭЭЧ МУСК
  • 23:00
    ОНГОН ЖЭЙН МОНГОЛД
  • 23:30
    KPOP ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    Бизнестоль
  • 09:30
    "Single ladies" МУСК 1-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Найзууд" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Шилдэг саналууд" 25,26-р анги ОАБК
  • 13:00
    "Нэмэхцэнэг" ихүдийнхөтөлбөр
  • 14:00
    "Шилдэг саналууд" 27,28-р анги ОАБК
  • 15:00
    Хошинурлагийнтоглолт
  • 15:30
    "Чингэс хаан дэлхийн академи" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Тоглож болохгүй нас" МУСК
  • 18:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэгнэвтрүүлэг
  • 20:30
    Титэм соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:05
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 00:45
    Эфир хаана

SCH

  • 07:30
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Хүслийн жигүүр” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -3
  • 14:40
    Мusic time
  • 14:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Үргүйдлийн СЛ эмнэлэг үзүүлж байна.
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Music time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” Зураач Б.Далай-Эрдэнэ
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Рок поп дуу
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Гол мөрний хүйн амь нас 4 баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 09:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 09:45
    Чухал амжилт
  • 10:00
    Кюүшү башё тойм
  • 10:30
    Цасан хатан хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Таны сонголт
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:05
    Залуу эмч нар Олон ангит кино 40,41,42-р анги
  • 17:40
    Онгон байгалийн амьтад 2 Баримтат кино
  • 18:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:20
    Чухал амжилт
  • 19:30
    Ес давсан заан нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Содон гурван чулуу" ток шоу МУСТА Дуучин О.Эрдэнэсүх
  • 21:00
    Кюүшү башё тойм
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:35
    Мойлхон Уран сайхны кино
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Таны сонголт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Боксчин” баримтат кино
  • 09:30
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 11:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл ”олон ангит УСК, 15-р анги
  • 12:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 13:00
    “Good luck” хүүхэд залуусын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 34,35,36,-р анги
  • 14:00
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Кюүшю башё” сумо бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    Алсын зайн сургалт № 25 /Сурагчдын амралтанд зориулав/
  • 17:15
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 17:30
    “Home show” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Бүүбагийн адал явдал “ хүүхэлдэйн киноны 37,38,39,-р анги
  • 18:20
    Цаг агаар
  • 18:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хээнцэр хатдын хар нүгэл” олон ангит УСК, 17-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 22:40
    Цаг агаар
  • 22:45
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (II.13-17-р анги)
  • 11:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 12:40
    "Нийгмийн дайсан (Public Enemy)" УСК
  • 15:05
    "Хатуу самар (Die Hard)" УСК
  • 17:25
    "Доктор Хэн" ОАК (VIII.6,7-р анги)
  • 19:10
    "Тахал" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 21:30
    "Хулгайчид (Once A Thief)" УСК
  • 23:50
    "Тахал" ОАК (I.3-р анги)
  • 00:40
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    " Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 09:55
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 10:00
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 12:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Балжиннямтай өдөр" Титэм хамтлаг Л.Тайванбат
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 658-662 -р анги
  • 15:15
    "Таны цаг" Бизнесийн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    Хошин шог
  • 18:30
    "Talk With Me" Miss World Mongolia-2017 Ц.Энхжин
  • 19:05
    "Дэлхийг тойрсон урт аялал" 8-р хэсэг
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Alivemax
  • 21:40
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:35
    Life Style
  • 23:10
    "Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    " Миний ах атаман" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 01:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    "Төөрдөг байшин" УСК
  • 11:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хүсэл" Монголын уран сайнхы кино
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 10:00
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Бизнес боломж
  • 12:05
    "Франц Үнсэлт" УСК
  • 14:15
    Чимх инээд
  • 14:40
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    Шилдэг сонголт
  • 16:30
    Бизнес боломж
  • 16:35
    "Sword Art Online" 4,5-р анги
  • 17:35
    Шинэ зуун бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 18:50
    Шилдэг сонголт
  • 19:20
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 19:50
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 20:30
    "Миний төгс хайр" 4, 5, 6-р анги
  • 21:30
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" УСК
  • 23:40
    "Нүцгэн болзоо" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    МИНИЙ ХӨДӨӨ САЙХАН
  • 07:05
    ЦАГ АГААР
  • 07:35
    "ДУРСАМЖТАЙ ДУУНУУД"
  • 09:00
    "НАДГҮЙГЭЭР ҮРГЭЛЖЛЭХ АМЬДРАЛ" ОАКино 48, 49-Р АНГИ
  • 11:00
    РОК ПОП ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:50
    ЦАГ АГААР
  • 12:00
    "ИЛД ЦЭЦЭГ" MAKING MOVIE 3
  • 12:05
    "ХУНГИЙН СҮҮЛЧИЙН ДУУ" МУСК
  • 13:45
    "ХАК ЧАК" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 14:45
    ХОШИН ШОГ
  • 15:30
    "МОНГОЛ ТУУРГАТАН" ДУУНЫ ЦАГ
  • 16:00
    ЦАГ АГААР
  • 16:10
    "УРИН ХАВРЫН ДУУЛАЛ" ЦЭНГҮҮН /СТА Т.БАТСАЙХАН/
  • 17:00
    "АШХАБАТ 2017"
  • 18:00
    ОРОЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:05
    ХИТ ДУУНЫ ЦАГ
  • 19:00
    "КАРАОКЕ NIGHT"
  • 20:10
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 21:00
    "ХУРИМЫН СЮРПРИЗ" МУСК
  • 22:30
    НИЙТИЙН ШИЛДЭГ ДУУНУУД
  • 00:00
    ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ

Olloo

  • 09:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 09:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Өс хонзон" ОАК 12-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Ying Yang Yo" хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 17:25
    "Кунг фу панда" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:45
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Баримтат кино"
  • 21:25
    "Өс хонзон" ОАК 13-р анги
  • 22:30
    "Цуврал" кино сар

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг Тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Ажилд хүрэх зам нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:20
    "Хайрлаж дурласан арван жил" ОАУСК 3,4,5-р анги
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр Давталт
  • 14:00
    Учрал МУСК /давталт/
  • 15:40
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Үг аргадаж аялгуу эгшиглэнэ
  • 17:10
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Манай гарагийн нандин эрдэнэ
  • 18:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Нийгмийн тэмдэглэл нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Онгодын цагаан хүлэг теле концерт
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Хүүгүй ломбард МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Eagle News

  • 08:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ийглийн мэдээ
  • 09:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    цагаан ордны төлөөх өрсөлдөөн
  • 11:00
    ийглийн мэдээ
  • 11:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 12:00
    бадарчийн жаргалмаа
  • 12:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ийглийн мэдээ
  • 13:30
    гадаад мэдээ
  • 14:00
    эх сурвалж
  • 14:30
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    ийглийн мэдээ
  • 15:30
    гадаад мэдээ
  • 16:00
    эх сурвалж
  • 16:30
    cnn онцолж байна нэвтрүүлэг
  • 17:00
    ийглийн мэдээ
  • 17:30
    бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 20:00
    гадаад мэдээ
  • 20:30
    эх сурвалж
  • 21:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:00
    юу болов? тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Ё-Кай цаг" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 12:00
    "Помогите нам 1" МУСК
  • 15:00
    "Помогите нам 2" МУСК
  • 17:00
    "Мойлхон" МУСК
  • 19:00
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 21:00
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 23:00
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:30
    Телевизийн үндсэн эхлэл
  • 08:40
    Шинэ зуун
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Зар мэдээ
  • 13:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 13:30
    "Alive max" үзүүлж байна
  • 13:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Making the Movie
  • 15:20
    Хошин шог
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Зар мэдээ
  • 17:50
    T time
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Chance 2 Chance" бизнес мэдээ
  • 19:40
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 20:00
    Сэтгэлийн өнгө
  • 20:30
    Шинэ зуун
  • 20:50
    Зар мэдээ
  • 21:00
    "Эсрэгцэл" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Эрүүл Монгол Иргэн
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Шидэт хайрцаг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Iron man
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Энэ юу вэ?
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Дүба Дүба
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Morphle
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Шидэт хайрцаг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Iron man
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Дүба Дүба
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/MORPHLE
  • 19:30
    Бонгын адал явдал
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Вингс клуб
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар
  • 10:00
    MNB спорт үзүүлж байна.
  • 10:20
    Улс төрийн нам-залуучууд /хэлэлцүүлэг/
  • 11:00
    Монгол улсын тэргүүн дээд шагнал “Чингис хаан одонг” гардуулах ёслолын ажиллагааг шууд дамжуулан үзүүлнэ.
  • 12:20
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 14:00
    Монгол бахархалын өдөрт зориулсан үндэсний бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    Эх орны төлөө
  • 19:30
    “Америк хэмнэл” ток шоу
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын тойм
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Монголчууд дэлхий дахины түүхэнд” баримтат кино
  • 22:00
    “Бахархал” МУГТ Ж.Нарантунгалаг
  • 22:30
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид”
  • 23:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 11:30
    "Дөрвөн морьтон"
  • 13:00
    "Уолл стрийтийн дүрэм"
  • 13:50
    "Бүргэд констракшн"
  • 14:00
    "Эх дэлхий 6"
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:10
    "Аав" МУСК
  • 18:20
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 18:55
    "Алтан алим үзүүлж байна"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    Баримтат кино
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Бахауллагийн 200 жил” баримтат кино
  • 12:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:10
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 13:30
    “Миний байшин” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Чингис хааны дэлхийн академи үзүүлж байна
  • 15:10
    “Жүжигчин” уран сайхны кино
  • 16:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:55
    Баяжих реклам
  • 17:00
    “Алсын тээвэрчид” УСК 17
  • 17:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:55
    Баяжих реклам
  • 18:00
    “Буротино” хүүхэлдэйн кино
  • 19:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:30
    “Боб Роустай зураг зурья” хичээл
  • 20:00
    “Юнеско ба Монгол улс” номын нээлт
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Поль Мариогийн аязууд
  • 23:10
    7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 09:30
    ЛЭСТЕР-МАН.СИТИ 12-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ТОТТЕНХЭМ 12-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ВЕСТ БРОМ-ЧЕЛСИ 12-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-САУТХЭМПТОН 12-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОНАЛДИНЬО
  • 18:00
    УЛИРЛЫН ШИЛДЭГ ГООЛУУД-ПРЕМЬЕР ЛИГ 2016-17
  • 19:00
    PL WORLD №13
  • 19:30
    МАН.ЮТД-НЬЮКАСЛ 12-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ГАНГАН ГООЛ №11
  • 21:50
    МАНЧЕСТЕР СИТИГИЙН ГАЙХАМШИГ-93:20
  • 22:20
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №1
  • 23:20
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-МЕССИ
  • 23:40
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    БРАЙТОН-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 12-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРҮҮКЛИН-ПОРТЛЭНД (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 11:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС-МИЛОУКИ (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 13:00
    BERNARD KING БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    BOB COUSY БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    BOB PETTIT БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    DAVE BING БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    УРАН САЙХНЫ ГИМНАСТИК
  • 18:00
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ ДУГААР 3
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ДАШТ 2018 ХӨТӨЧ ДУГААР 5
  • 19:00
    OVERTIME ДУГААР 4 2017-2018
  • 19:30
    КЛИВЛЕНД - ХЬЮСТОН (ДАВТАЛТ) NBA 2017-2018
  • 21:30
    PL NETBUSTERS ДУГААР 4 2017-2018
  • 22:00
    BUZZER ДУГААР 5 2017-2018
  • 23:00
    ГАНГАН ГООЛ ДУГААР 1 2017-2018
  • 23:20
    ГАНГАН ГООЛ ДУГААР 2 2017-2018
  • 23:40
    ГАНГАН ГООЛ ДУГААР 3 2017-2018
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Спорт

  • 08:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ- ФИЛАДЕЛФИА (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:00
    ROCKY УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 13:00
    SPORT MAX №13
  • 13:30
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1705
  • 14:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОНАЛДИНЬО №1
  • 15:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 17:00
    NBA ACTION 2707 (ШИНЭ)
  • 17:20
    ЖҮДО ГААГА ГРАН-ПРИ
  • 19:50
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAME TIME 1727 (ШИНЭ)
  • 20:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ- ФИЛАДЕЛФИА NBA 2017-2018
  • 22:30
    ЖҮДО ГААГА ГРАН-ПРИ (ШУУД)
  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia: Талх Чихэр ХК
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "#Байршил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Чарли Роузын ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ВАНЗАНТ-УАТЕРСОН
  • 10:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ТЫБУРА (ШУУД)
  • 14:00
    UFC 211 МИОЧИЧ-ДОС САНТОС
  • 17:00
    UFC 212 Ж.АЛДО-М.ХОЛЛОУЭЙ
  • 19:30
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ
  • 21:00
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ТЫБУРА (ДАВТАЛТ)

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 11:00
    Зүүдэнд ч оромгүй явдал УСК
  • 12:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг Өвөрхангай аймгийн Бүрд сумын хүчтэнүүд
  • 13:30
    Гайхамшигт санаанууд бүтсэн түүх 6-р хэсэг
  • 14:00
    Монгол бахархалын өдөрт зориулсан үндэсний бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 21:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:05
    Миний Монгол ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Баясгалан МУСК
  • 23:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 08:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 09:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 14:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    Хот айл /Төв аймаг Цээл сумаас /
  • 15:30
    Уран сайхны кино
  • 18:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 19:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 20:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 20:30
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 1-р хэсэг/
  • 21:00
    Хот айл /Төв аймаг Лүн сумаас 2-р хэсэг/
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    7 хоногийн тойм мэдээ
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 10,11-р анги
  • 10:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 20, 21-р анги
  • 12:10
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 86-88-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Шилдэг цохилт" ОАК 12-16-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 89, 90 -р анги
  • 20:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 17,18-р анги
  • 22:00
    "Худалдаачин Им Сан Уг" ОАК 22-р анги
  • 23:20
    "Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 89, 90 -р анги
  • 00:30
    "Шилдэг цохилт" ОАК 17,18-р анги
  • 01:40
    "Тусгай тасаг 38" ОАК 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ФИНИКС - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 02:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ДЭНВЭР NBA 2017-2018
  • 04:00
    Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД NBA 2017-2018
  • 06:00
    ДАЛЛАС - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2011
  • 07:00
    ДАЛЛАС - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2011
  • 08:00
    ЧИКАГО - МИЛОУКИ NBA CLASSIC GAMES 2015
  • 09:00
    ЧИКАГО - МИЛОУКИ NBA CLASSIC GAMES 2015
  • 10:00
    МИЛОУКИ - ДАЛЛАС (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 12:30
    ДАЛЛАС - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA CLASSIC GAMES 2011
  • 13:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1705
  • 14:30
    Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД NBA 2017-2018
  • 16:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1704
  • 17:00
    NBA ACTION 2707
  • 17:25
    PRODUCTION TIME
  • 17:30
    МИЛОУКИ - ДАЛЛАС NBA 2017-2018
  • 19:30
    SHAQ & YAO CENTER'S OF UNIVERSE:БАРИМТАТ КИНО
  • 19:55
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1727
  • 20:30
    ФИЛАДЕЛФИ 76 - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 22:30
    NBA ACTION 2707
  • 22:55
    PRODUCTION TIME
  • 23:00
    МИЛОУКИ - ДАЛЛАС NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хааны нар" Солонгосын олон ангит кино /14.15/
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Хошин шог
  • 13:40
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:20
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /101/
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /102/
  • 19:50
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Чиннай экспресс" УСК 2-ранги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:10
    Эрүүл мэндийн лавлах 1883
  • 08:30
    “Аз жаргалын шок” МУСК
  • 10:00
    “Гоо сайхнаа бүтээцгээе” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Таны цаг
  • 11:00
    “Бидний дуунууд” тоглолт
  • 14:30
    Хамтдаа урлая
  • 15:00
    “Титиний адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    “Сэрэлт” МУСК
  • 18:00
    Бизнес мэдээ
  • 18:30
    “Үхлийн хар хүч” хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 21:30
    Таны цаг
  • 21:40
    “Долоон бурхан харавдаггүй” МУСК
  • 23:30
    “Сэрэлт” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

NTN

  • 08:55
    Төрийн дуулал
  • 09:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    Бизнес мэдээ
  • 10:20
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 10:30
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:50
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    УСК давталт
  • 12:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 13:00
    Амралтын өдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Аяа доктор үзүүлж байна давталт
  • 15:00
    NTN news мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 16:00
    Бизнес мэдээ
  • 16:20
    Гарааны бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:55
    “Би цэцэрлэгийн багш “ хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:30
    Concord infiniti window боловсролын танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    “National biznes” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Ардын мэдээ
  • 19:30
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Бизнес мэдээ
  • 20:50
    1900-1953 зарын цаг
  • 21:00
    NTN news тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    Цэцэгт мэндчилгээ үзүүлж байна
  • 22:10
    CL эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:30
    УСК
  • 00:10
    1900-1953 зарын цаг
  • 00:20
    Төрийн дуулал

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Луужин
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:25
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Морин цаг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Их үд” амралтын хөтөлбөр
  • 16:00
    ТВ галерей
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    Дэлхийн Монгол аялал
  • 18:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монголд үйлдвэрлэв
  • 19:45
    Зарын цаг
  • 20:00
    Бодлын солбилцол
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Их урлагийн төлөө
  • 23:00
    “Тэнгэрийн цаг” тойм
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:45
    “Донтолт” УСК
  • 01:30
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

XI/1822:00

Боловсрол ТВ

"Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 9,10-р анги

XI/1808:30

SPS Сагсан Бөмбөг

Л.А КЛИППЕРС - КЛИВЛЕНД (ШУУД) NBA 2017-2018

XI/1812:10

AsianBox

"Эргэж ирсэн анхны хайр" ОАК 83-85-р анги