МҮОНТ

  • 07:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 07:30
    “Гоо сайхны элч” Олон улсын тэмцээнээс хийсэн сурвалжлага
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Импи супер од” уран сайхны кино
  • 10:20
    “Нандин” ток шоу
  • 11:10
    16 мм кино төсөл: “Талын адуучных” баримтат кино
  • 12:00
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 13:30
    “12 жил” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 14:30
    “Шинэ жилийн түүх” уран сайхны кино
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:30
    “Mezza”ДБЭТ-ын гоцлол дуучин Р.Доржхоролын уран бүтээлийн тоглолт
  • 17:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    ММ-Today
  • 18:20
    Монгол инженер
  • 19:00
    “Ногоон сум” реалити шоу
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Румба” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Аяллын хөтөч
  • 11:30
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 1,2,3-р анги
  • 13:40
    Гайхамшигт ертөнц аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:20
    Business news
  • 14:30
    Шинэ жилийн концерт-2017 Морин хуурын чуулга
  • 16:00
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 17:00
    “Perfect Dance” шоуны тухай...
  • 17:30
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    “Perfect Dance” Үндэсний шоу
  • 21:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 4-р анги
  • 22:00
    Business news
  • 22:20
    Бригад ОАК 5-р анги
  • 00:20
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-34 /монгол контент/
  • 10:50
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-92
  • 11:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 14:00
    "ам нээвэл" д.ганболд /эдийн засагч/
  • 14:50
    "гэрэлтэй байшин" үндэсний контент 3,4,5 дугаар
  • 16:20
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "аяллын амт" баримтат кино-63
  • 17:50
    зарын цаг
  • 18:10
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-93
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 21-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "бинго бонго" уран сайхны кино
  • 00:40
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:20
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 12:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 13:00
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 4-6-р анги
  • 16:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 16:40
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 17:10
    "Tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 7-р анги
  • 20:15
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 00:50
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” хөтөлбөр
  • 09:55
    Цаг агаар
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 58-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл /давталт /
  • 14:10
    “ Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Цаг агаар
  • 14:45
    Зураглал
  • 16:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:50
    “Шилжилт” МУСК
  • 17:20
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    “Хотын төрх” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 18:30
    “After school club” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК 65-р анги
  • 22:40
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 87-р анги
  • 23:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:20
    Спортын тойм
  • 01:20
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Хошин шог
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" тойм
  • 13:00
    "Багтай хүн" ОАК 27-р анги
  • 14:10
    "Багтай хүн" ОАК 28-р анги
  • 15:20
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шилжилт" МУСК
  • 19:10
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Car Melody Show" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Духлесс" УСК
  • 23:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “хуримын сюрприз” муск
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    “хөгжлийн замаар”
  • 11:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 12:30
    “зөв өглөө”
  • 13:00
    “хөх толбот хүмүүс” муск
  • 14:40
    “мисс монголиа” -2
  • 15:10
    “даалгавар” 1,2 оак
  • 17:20
    Инээдмийн толь
  • 19:55
    M-tradition
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “чи чадна”
  • 22:00
    “ээждээ ир” муск
  • 23:20
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:20
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.21-22/
  • 09:40
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК /11-20/
  • 18:05
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “10 өдөр 10 найз” реалити шоу
  • 22:45
    “Ида” УСК
  • 00:35
    “Амьдралыг тэтгэгч ус” модерн балет
  • 01:40
    “Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно..” баримтат кино
  • 02:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 13-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-2.2-р анги
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 6-р анги
  • 11:20
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:00
    "Көсем" ОАК 2.3-4-р анги
  • 15:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 7-р анги
  • 20:05
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Жерсигийн охин" УСК /JERSEY GIRL/
  • 00:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Оссаны хайр” УСК
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Ажил хайгч гэр бүл" ОАУСК 8,9-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл /давталт/
  • 15:00
    "Жавхлант шарга 2017" дээд гурван насны уралдаан
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм "нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Америкийн ерөнхийлөгчийн түүх” баримтат кино
  • 20:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Бүсгүй” кино хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дэлхийн алдартай хүмүүс
  • 21:20
    “Сайн уу амьдрал минь” МУСК
  • 22:50
    “Night of ballet”2 тоглолт
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 23-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-6/ 25,26,1,2,3-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 12:30
    Галилео 15-р хэсэг
  • 13:00
    "Нарниа-1" УСК
  • 15:30
    Би хэн бэ? /season-4/ 2-р хэсэг
  • 16:30
    M music
  • 17:00
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" Шилдэг 32 хэн бэ, хэрхэн сонгогдсон бэ?
  • 18:30
    "Мичин гаригийн эхлэл" УСК
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ялагдашгүй Брюс" УСК
  • 00:00
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    маамуу
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    монгол дууны цаг
  • 10:00
    замдаа дуулъя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    хаачих уу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    үүргэвчтэй аялал, куба-2
  • 13:00
    хөхөө гэрлэх дөхлөө муск
  • 14:30
    retro vibe
  • 16:00
    тоглолтын цаг
  • 18:00
    маамуу
  • 18:30
    зочины цаг
  • 19:00
    хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм, г.Долгорсүрэн
  • 21:00
    татар ажиллагаа муск
  • 23:00
    kpop дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:40
    "Өвлийн инээмсэглэл"-2 Х түц продакшин
  • 11:30
    "Найзууд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Мөнгөн үдэш" баярын нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:30
    "Алтан сарнай" оны шилдэгүүдийг шалгаруулах ёслолын ажиллагаа
  • 18:15
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Титэм соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Мөнгөн үдэш" баярын нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:55
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    Single ladies -1 УСК давталт
  • 09:00
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 09:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Арван хоёр сар”
  • 10:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Fact and expert тоймчийн хөтөлбөр/ давталт/
  • 12:00
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 17:00
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 17:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Х түц продакшн “ Буруугүй буруутан” жүжиг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Single ladies -2 УСК
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 07:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 07:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 08:00
    Music time
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Бид мартахгүй”-Алтан тайзны эзэд Төрийн шагналт зохиолч Ч. ОЙДОВ
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -3
  • 14:40
    Мusic time
  • 14:55
    “AQUA FITNESS” үзүүлж байна
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Сонгодог хөгжмийн цаг”
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Music time
  • 18:50
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Рок поп дуу
  • 23:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Баримтат кино
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Ирж яваа цаг сайхан концерт Ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 11:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:00
    Миний эхнэр тагнуулч Уран сайхны кино
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес зууч
  • 15:30
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 22,23,24-р анги
  • 18:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Баримтат кино
  • 19:30
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 21:00
    Бидэнд туслаач -3 Уран сайхны кино
  • 22:50
    Бизнес зууч
  • 23:30
    Баримтат кино
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Nikulin киноны дуу” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 14-р анги
  • 11:00
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” тоглолт
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Донор”МУСК
  • 14:40
    “ Ньюанс” хамтлагийн тоглолт
  • 15:40
    “Дурлалын гэмт хэрэг” МУСК
  • 16:10
    Цаг агаар
  • 16:15
    “Хөгжмийн шуудан” нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “After school club” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 20:00
    “Хамтдаа хайрлая”олон ангит УСК, 15-р анги
  • 21:00
    “ Нисванис” хамтлагийн тоглолт
  • 22:00
    “Хайрласанд минь уучлаарай” тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 06:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 06:40
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (13-15-р анги)
  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК IV.13-17-р анги)
  • 11:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Kate Beckinsale)
  • 11:30
    "Хараал" МУСК
  • 12:50
    "Шарталт (Hangover)" УСК
  • 14:30
    "Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
  • 16:20
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (15-17-р анги)
  • 19:30
    "Тахал" ОАК (IV.1,2-р анги)
  • 21:30
    "Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
  • 23:35
    "Хараал" МУСК
  • 00:55
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 09:50
    Нэрийн хуудас
  • 10:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 12:15
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 716-720 -р анги
  • 15:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн соёрхолт Д.Сосорбарам
  • 18:05
    Амжилтын үндэс
  • 18:35
    "Talk With Me" Говийн Сэргэлт сангийн менежер Б.Ишбалжир
  • 19:15
    Нэрийн хуудас
  • 19:25
    Хошин шог
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Эрин зууны шастир" Сан-Ремо
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:30
    Нэрийн хуудас
  • 22:45
    E-MART үзүүлж байна
  • 22:50
    "Single ladies 2" Монголын уран сайхны кино
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    "Оюутны байр-2" ситком цуврал 28, 29-р анги
  • 11:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Говь хангай" үзүүлж байна
  • 20:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Шилжилт" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Зомби" аниме 6,7-р анги
  • 10:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 10:25
    "Валидол ноорог кино" 13,14,15,16-р анги
  • 12:10
    Бизнес боломж
  • 12:15
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг /Жүжигчин Ариунболд/
  • 12:55
    "Амьдрах хүсэл" УСК
  • 15:35
    "Сантагийн туслахууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 16:50
    Бизнес боломж
  • 16:55
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 17:25
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн цаг
  • 18:25
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 18:30
    "Татар ажиллагаа" MУСК
  • 20:30
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 21:10
    "Валидол ноорог кино" 17-р анги
  • 21:40
    Гурван баатар
  • 21:50
    "Үл таних эмэгтэй" УСК
  • 00:05
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг /Жүжигчин Шинэбаяр/
  • 00:45
    Эфир хаасан

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 09:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сэлбэгийн дэлгүүр"шоу нэвтрүүлэг 6
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 17:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:45
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сэлбэгийн дэлгүүр"шоу нэвтрүүлэг 7
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 6,7-р анги
  • 22:20
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 8,9,10-р анги

Eagle News

  • 08:00
    Танин мэдэхүйн цуврал баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 09:30
    Бодит байдал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Human story:
  • 11:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 11:30
    Онцлох сэдэв
  • 12:00
    ЭХ СУРВАЛЖ
  • 13:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 13:30
    Бүрэн зураглал 2017: Спортын тойм
  • 14:00
    Бүрэн зураглал 2017: Бодит байдал
  • 14:30
    Поп мэдээ
  • 14:40
    Бүрэн зураглал 2017: Хэлэлцүүлэг: Утаа
  • 15:20
    55 Асуулт
  • 15:30
    Бүрэн зураглал 2017: Олон улсын тойм
  • 16:00
    Сошиал трэнд 2017
  • 16:30
    55 Асуулт
  • 16:40
    Поп мэдээ
  • 17:00
    Бүрэн зураглал 2017: Эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Поп мэдээ
  • 18:00
    Бүрэн зураглал 2017: Бадарчийн Жаргалмаа
  • 19:00
    ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
  • 20:00
    Бүрэн зураглал 2017
  • 20:30
    ММК онцлох 10
  • 21:00
    Бүрэн зураглал 2017: Ийглийн мэдээ
  • 22:00
    CNN Heros 2017
  • 23:00
    Бүрэн зураглал 2017: Ийглийн мэдээ
  • 23:30
    Онцлох сэдэв
  • 23:50
    Монгол улсын ерөнхийлөгчийн мэндчилгээ
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 09:30
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" тоглолт: Эрдэнэт
  • 10:30
    "Анд минь чамайгаа үгүйлэх юм" тоглолт
  • 13:00
    "The MAN" тоглолт
  • 16:30
    "Мартагдашгүй" тоглолт
  • 19:00
    Сүнс хамтлаг: 2017 оны тоглолт
  • 21:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 23:00
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино/ бяцхан хадагтай зази
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Ээжтэйгээ хамт
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Шидэт хайрцаг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/бяцхан хадагтай зази
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 19:30
    Бидний эргэн тойронд
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Спортын онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Футзаалын дээд лигийн тэмцээн-2017” шууд дамжуулна.
  • 11:55
    “Технологийн ертөнцөөр”
  • 12:15
    “Футзаалын дээд лигийн тэмцээн-2017” шууд дамжуулна.
  • 13:55
    “ММ today” interview
  • 14:15
    “Футзаалын дээд лигийн тэмцээн-2017” шууд дамжуулна.
  • 15:55
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 16:15
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /давталт/
  • 17:15
    NHK-Жайка үзүүлж байна: Шүрэн эрдэнэс
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Шинэ хөдөө: Ноосны үйлдвэрлэл
  • 19:10
    “Ногоон сум” реалити шоу
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын тойм
  • 21:20
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино /Жэйзи/
  • 21:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Бахархал
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 12:00
    Перс Морган /Шанхай/ аяллын нэвтрүүлэг 3
  • 13:00
    "Засгийн газрын цаг"
  • 13:30
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Нэгдсэн тоглолт
  • 16:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:30
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Тархины тоглоом"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    Нэгдсэн тоглолт
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Анчид" МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 09:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 09:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 09:10
    Baby spa үзүүлж байна
  • 09:15
    Эрүүл Монгол иргэн - Тархины цусан хангамжын дутагдал
  • 09:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    Эмч зөвлөж байна /Талимаа эмнэлэг/
  • 10:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 33-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 11:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 12:00
    “Миний гацуур” шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг /Дэлгэрмөрөн/
  • 12:40
    Өвлийн өвгөн, цасан охинтой хамт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гэрэлт амьдрал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Миний гацуур” шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг /Уянга/
  • 14:40
    Өвлийн өвгөн, цасан охинтой хамт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Миний гацуур” шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг /Наранзун/
  • 16:10
    Өвлийн өвгөн, цасан охинтой хамт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 17:30
    Өвлийн өвгөн, цасан охинтой хамт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Вакцин ток шоу
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    МУ-ын гавьяатууд /МУСГЗ хөгжмийн зохиолч Жамьян/
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 34-р анги
  • 22:50
    Нярайн асаргаа
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:30
    Инээвэл эрүүлжинэ

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    бөрнли-ливерпүүл 22-р тойрог
  • 11:00
    ман.Сити-вотфорд 22-р тойрог
  • 13:00
    арсенал-челси 22-р тойрог
  • 15:30
    тоттенхэм-вест хэм 22-р тойрог
  • 17:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-шинэ он
  • 18:00
    премьер лигийн тойм-22-р тойрог
  • 19:00
    ман.Ситигийн гайхамшиг 93:20
  • 19:30
    ганган гоол №19
  • 19:50
    дэлхийн тамирчин-харри кейн
  • 20:00
    к.Палас-ман.Сити 21-р тойрог
  • 22:00
    ман.Сити-вотфорд 22-р тойрог
  • 00:00
    эфир завсарлав

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    the buzzer нэвтрүүлэг 1712
  • 10:00
    wwe smackdown 959 (шинэ)
  • 12:00
    саутхэмптон-кристал палас (шууд) 22-р тойрог
  • 14:00
    beyond the paint 302
  • 14:30
    moneyball уран сайхны кино
  • 17:00
    жүдо world masters 2017
  • 17:30
    the fighter уран сайхны кино
  • 20:00
    beyond the paint 302
  • 20:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-шинэ он
  • 21:00
    nba gametime 1805
  • 21:30
    wwe smackdown 959

SPS Спорт

  • 08:00
    хьюстон - дэтроит (шууд) nba 2017-2018
  • 10:30
    buzzer нэвтрүүлэг 1712
  • 11:30
    өргөх үү өргөе бодибилдингийн дэлхийн аварга г.Угалзцэцэг
  • 12:30
    touching the void уск
  • 14:30
    netbusters 1228
  • 15:00
    арсенал - челси 22-р тойрог
  • 17:00
    nba action 2714
  • 17:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер-шинэ он
  • 18:00
    "төмөрөөгийн шоу" радио нэвтрүүлэг №10
  • 19:00
    хьюстон - дэтроит nba 2017-2018
  • 21:00
    nba gametime 1806
  • 21:30
    green street hooligans уск
  • 23:30
    nba action 2714
  • 00:00
    sps sport эфир завсарласан

SPS Тулаан

  • 00:00
    sps тулаан эфир завсарласан
  • 09:00
    ufc fight night чьеза-лий
  • 11:30
    ufc fight night льюс-браун
  • 14:00
    mgl-1 fight night
  • 17:00
    wwe raw
  • 19:00
    ufc 184 роузи-зингано
  • 21:00
    ufc 219 киборг-холм

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 10:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 1-р хэсэг /
  • 10:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 13:30
    ХАА цаг
  • 14:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 18:00
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Баянбулаг сумаас /
  • 18:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Жаргалант сумаас /
  • 19:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:30
    Хот айл /Өвөр хангай аймаг Хар хорин сумаас /
  • 20:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино `

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 10, 11-р анги
  • 09:25
    "Дайчин гүнж" ОАК 19, 20-р анги
  • 11:40
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 79-82 -р анги
  • 14:00
    "Нууцлаг ой" ОАК 2, 3-р анги
  • 16:20
    "Энэ миний анхны амьдрал" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 17:30
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84 -р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 4-р анги
  • 22:05
    "Дайчин гүнж" ОАК 21-р анги
  • 23:25
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84 -р анги
  • 00:35
    "Нууцлаг ой" ОАК 4-р анги
  • 01:45
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    шарлотт - лос анжелес nba 2017-2018
  • 02:00
    дэтройт - филаделфи nba 2017-2018
  • 04:00
    голден стэйт - хьюстон nba 2017-2018
  • 06:00
    кливленд - бостон nba 2017-2018
  • 08:00
    the buzzer нэвтрүүлэг 1712
  • 09:00
    beyond the paint 302
  • 09:30
    пол аризин: баримтат кино
  • 09:55
    production time
  • 10:00
    нью орлеанс - миннесота (шууд) nba 2017-2018
  • 12:30
    the buzzer нэвтрүүлэг 1712
  • 13:30
    дэвид стэрн 30 жил баримтат кино
  • 14:20
    production time
  • 14:30
    голден стэйт - хьюстон nba 2017-2018
  • 16:30
    beyond the paint 302
  • 17:00
    хьюстон - дэтройт nba 2017-2018
  • 19:00
    the buzzer нэвтрүүлэг 1712
  • 20:00
    nba gametime 1806
  • 20:30
    миннесота - нью орлеанс nba 2017-2018
  • 22:30
    хьюстон - дэтройт nba 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Бурханы бэлэг 14 хоног" Солонгосын олон ангит кино /16./
  • 11:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Кабарьт шоу
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Шинэ жилийн зочин: Ньюнс хамтлаг
  • 18:30
    Хошин шог
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /150/
  • 19:50
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Битгий гомдоорой" УСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Моникад зориулсан вальс” УСК
  • 11:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Лоохууз/
  • 13:30
    Элэгний эм
  • 13:50
    Таны цаг
  • 14:00
    “Сэрүүн дуганы мөхөл” МУСК
  • 15:30
    “Янз төгөлдөр” кино концерт
  • 16:00
    “Пэнэлүнэг” хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Элэгний эм
  • 18:10
    “Карбинорад илбэдүүлсэн нь”
  • 19:00
    Кино миний амьдрал
  • 19:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 19:50
    Таны цаг
  • 20:00
    Нууцлагдсан босс
  • 21:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 22:00
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 23:30
    “Сэрүүн дуганы мөхөл” МУСК
  • 01:00
    Эфир хаана

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги