МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дотрын тасаг” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж нааны нутгийг оруулсан бөлөг” төгсгөл хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: “Пумукл” уран сайхны кино төгсгөлийн 11,12,13-р анги
  • 15:15
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Цэргийн дуу бүжгийн 85 жилийн ойн концерт
  • 16:35
    “Эрх цагаан ишиг” хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    “Утгын чимэг” үргэлжилсэн үгийн зохиолын наадам 3-р хэсэг
  • 17:45
    Эх орны төлөө
  • 18:15
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:10
    Юнител бизнес
  • 19:20
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг” 1-р хэсэг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ногоон сум” хөрөнгийн зах зээлийн реалити шоу
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    MNB шинэ бүтээл: “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:00
    Тэмээ тэнгэрийн амьтан/2009 он/
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Спортын ертөнцөд нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:10
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 4-р анги
  • 12:40
    Business news
  • 13:00
    Аминаас чухал үйлс ОАК 1-р анги
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Долоон эмэгтэй хоригдол ОАК 4-р анги
  • 16:00
    Загварыг уриалагч-Шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нарны аялгуу ОАК 5-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 21:20
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 5-р анги
  • 22:00
    Хун цагаан хайр теле концерт
  • 22:20
    Загварыг уриалагч-Шоу нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Business news
  • 23:40
    Бригад ОАК 6-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-93
  • 11:45
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "бинго бонго" уран сайхны кино
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 21-р анги
  • 16:40
    дэлхийн үлгэрийн түүврүүд
  • 17:00
    зарын цаг
  • 17:15
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-32 /монгол контент/
  • 17:35
    "бяцхан марүко" японы хүүхэлдэйн кино-94
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 22-р анги
  • 21:20
    монгал товчоон үзүүлж байна:”амаргүй жаргал”
  • 23:00
    "хубилай хаан" олон ангит кино 5-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн цаг"
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:40
    азийн орнуудын соёлоос
  • 11:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 11:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:20
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 7-р анги
  • 12:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    хошин шог
  • 14:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 15:20
    эзэгтэй нарын цаг
  • 15:50
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 16:20
    reach the beauty
  • 16:50
    home shop
  • 17:10
    "Tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 8-р анги
  • 20:15
    азийн орнуудын соёлоос - япон хоолны соёл
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    уртын дуучин аясуу тоглолт
  • 00:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Анализ”мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 22-р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа”теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 63-р анги /давталт /
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Энэ өдөр спорт
  • 14:00
    “ Next stop” ёслол хүндэтгэлийн наадам
  • 14:30
    Цаг агаар
  • 14:35
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:50
    Цаг агаар
  • 16:00
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 92-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК 64-р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд “ олон ангит УСК, 92-р анги
  • 23:30
    “ Донор” МУСК
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Х Түц” хамтлагийн тоглолт
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Аз жаргалтай төгсгөх тушаал" УСК
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Аз жаргалтай төгсгөх тушаал" УСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ratchet and Clank" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 1-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “чернобыль адлагдсан бүс”-4 оак
  • 10:20
    “ээждээ ир” муск
  • 11:40
    хөгжмийн агшин
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “зөв өглөө”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “гангараа” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “том ах”-3 оак
  • 17:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-5 оак
  • 20:00
    “m-tradition”
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-1 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “чернобыль адлагдсан бүс”-5 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 19, 20-р анги
  • 07:10
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    “Марумогийн түүх” ОАК 10-р анги
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    Хүний түүх
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-25/
  • 11:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:55
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 12:50
    “Зам” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Марумогийн түүх” ОАК 10-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 19, 20-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /1/
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Марумогийн түүх” ОАК 11-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-26/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 21, 22-р анги
  • 23:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    “Бонсай” Японы баримтат кино /1/
  • 01:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-26/
  • 01:40
    “Үхэж үл болно” МУСК
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.3-2.8-р анги
  • 08:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 14-р цуврал
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 10:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Көсем" ОАК 2.5-р анги
  • 14:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №8/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №8/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №10/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №10/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.9-2.14-р анги
  • 18:30
    "Пёнчан өвлийн олимп" үзэх эздийг тодруулах шууд тохирол
  • 19:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 8-р анги
  • 20:35
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Көсем" ОАК 2.6-р анги
  • 23:05
    "Их хотын амьдрал" ОАК 1.11-12-р анги
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Америк бүтсэн түүх” баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Би домогт Токиод хайртай" ОАУСК 1-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МУАМалчин Г.Шагдарын цолны мялаалга наадам
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 20:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    МонГал Товчоон: Амаргүй жаргал кино туурь
  • 22:40
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 2-р анги
  • 23:40
    “Амьдрал Нулимсанд дургүй” МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 24-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 3-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 17-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 5-8-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Арабела" ОАК 3,4,5,6,7-р анги
  • 15:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" 13-р хэсэг
  • 15:30
    "Цэнхэр тэнгисийн домог" СОАК 7-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 32-р хэсэг
  • 17:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 4-р анги
  • 17:30
    Пэппа торой хүүхэлдэйн кино /season-1/ 41-44-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 18-р хэсэг
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 8-р анги
  • 22:30
    "Даунтон эдлэн" ОАК /season-6/ 5-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Чадвал намайг хуур ОАК 32-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    uk chart
  • 10:00
    гарьдмагнай муск
  • 12:00
    42 размерийн жим, бангкок
  • 13:05
    тоглолтын цаг
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    гитарын сургалт
  • 17:40
    vibe lounge
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:20
    зочины цаг
  • 19:00
    миний ах атаман муск
  • 21:00
    үүргэвчтэй аялал-3, саппоро
  • 22:00
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    монгол дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Бизнес толь"
  • 09:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Бизнес зууч"
  • 10:15
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК /давталт/
  • 12:45
    "Аянгын бороо" драмын жүжиг
  • 15:45
    "Бизнес зууч"
  • 16:15
    "Бэлэг" Шинэ үе продакшин үзүүлж байна
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги
  • 18:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Сайн аав" МУСК
  • 00:00
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:30
    УИХ-ын цаг давталт
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 12-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 13:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дэлгэрэх МСУХ-ны баяр
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 13-р анги
  • 20:20
    Akmart.mn үзүүлж байна
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    NEXT STOP ёслол хүндэтгэлийн наадам
  • 22:05
    Саятан болгох дамжаа ОАУСК 15,16-р анги
  • 23:40
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Сайн байна уу?” Өглөө хөтөлбөр
  • 10:45
    Зар сурталчилгаа
  • 11:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:30
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Хип хоп дууны цаг
  • 12:30
    Зар сурталчилгаа
  • 12:45
    “Ая дууны захиалгат мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 13:45
    “Цахим авардс” залуусын нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зар сурталчилгаа
  • 14:45
    Мusic time
  • 16:00
    “Ромео Джульетта” мюзикл
  • 18:20
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:50
    Мusic time
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 20:35
    Кино миний амьдрал
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Бидний танил орос дуунууд
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Music time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Галт цохны мөхөл хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:10
    Бидэнд туслаач -3 Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес зууч
  • 16:30
    Зөв сонголт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эрэмгий эр фэдотын үлгэр хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Антрактид Японы олон ангит кино 1-р анги
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 20:50
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 25-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Бизнес зууч
  • 00:00
    Чухал амжилт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 07:30
    “Цаг уурын өөрчлөлт” баримтат кино
  • 08:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 1,2-р анги
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 14-р анги /давталт/
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Загас нисгэгч”хүүхэлдэйн киноны 17-р анги
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Шилжилт” МУСК
  • 13:40
    “Дурлалын магистр” МУСК
  • 15:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “ Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг / давталт/
  • 18:20
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хамтдаа хайрлая”олон ангит УСК, 15-р анги
  • 21:30
    “After school club” шоу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 22:20
    Тоглолтын цаг
  • 23:10
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.14-17-р анги)
  • 09:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (16,17-р анги)
  • 10:40
    "Тахал" ОАК (IV.1,2-р анги)
  • 12:20
    "Шарталт (Hangover)" УСК
  • 14:00
    "Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
  • 15:50
    "Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч Д.Гармаа)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Баярлалаа ээжээ" кино бүтсэн түүх
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (18-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (IV.3-р анги)
  • 21:30
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 23:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:40
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (17,18-р анги)
  • 02:30
    "Тахал" ОАК (IV.2,3-р анги)
  • 04:00
    "Шарталт (Hangover)" УСК
  • 05:30
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч Д.Гармаа)
  • 08:10
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (17,18-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 729,730-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:10
    "Монголын нууц товчоо" 1-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 11:40
    "Чак" ОАК 3-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    "Энтони Бурден: Үл мэдэгдэх газар орон" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ерөнхий сайд асан, эдийн засагч Д.Бямбасүрэн
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Хамтдаа суръя" Сүрлэн сүлжмэл: Суурин сүлжээс
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 731,732-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Эргэн дурсахуй #1
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:35
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:45
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Чак" ОАК 3-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 02:15
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Шилжилт" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Өрнөл тойм"
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монгол панз"
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Зомби" аниме 10-р анги
  • 09:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:25
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 11:05
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 11:30
    Бизнес боломж
  • 11:35
    "Валидол ноорог кино" 16,17-р анги
  • 12:30
    Хөгжмийн цаг
  • 13:25
    "Үл таних эмэгтэй" УСК
  • 15:40
    "XX-р зуун" баримтат нэвтрүүлэг - 9
  • 17:10
    Бизнес боломж
  • 17:15
    Хөгжмийн цаг
  • 18:15
    "Зомби" аниме 11-р анги
  • 18:45
    Чимх инээд
  • 19:15
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 19:18
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:45
    "Валидол ноорог кино" 18-р анги
  • 20:10
    Гурван баатар
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 8-р анги
  • 21:20
    "XX-р зуун" баримтат нэвтрүүлэг - 10
  • 22:50
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 23:20
    "Валидол ноорог кино" 18-р анги
  • 23:45
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 8-р анги
  • 00:45
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "аргагүй амраг" /ста д.Жавхаасайхан, д.Үүрийнтуяа/
  • 11:05
    рок поп дууны цаг
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:00
    "маск продакшн" үзүүлж байна
  • 13:00
    хит дууны цаг
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    "Snow melody"
  • 15:25
    рок поп дууны цаг
  • 16:00
    "шинэ үе продашкн" үзүүлж байна
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-алтан шар зам"
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "тогооч" оакино 6- ранги
  • 19:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 20:50
    цаг агаар
  • 21:00
    "эвсэг сайхан" теле зохиомж
  • 21:25
    "намрын синдром" муск
  • 23:00
    хит дууны цаг
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:25
    "Мистер Бин" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 9,10-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:45
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хошин шог
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Free Time" хөгжим танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 1
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 11,12-р анги
  • 22:20
    УСК

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "80-аад оныхон" скетч шоу
  • 08:40
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Тэнгэрийн андгай МУСК
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /5-р анги/
  • 22:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:45
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 07:00
    Техникийн үзлэг
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч"
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    БОАЖЯ үзүүлж байна
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 21р анги
  • 19:01
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:25
    "Токиогийн амтат Рамен" 1р анги
  • 20:00
    "Эзэн хааны тогооч" 1р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" 2017 оны тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд"
  • 22:50
    "Аз жаргал bad boy" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter Pan
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Cook show
  • 15:45
    Авхаалжтай жаалууд
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхон цэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter Pan
  • 19:00
    Супер гэр бүл
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хөрөг” нэвтрүүлэг Зохиолч, яруу найрагч Г.Цэдэвдорж
  • 09:35
    Спортын тойм
  • 10:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Америкхэмнэл”токшоу
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 1-р хэсэг
  • 19:20
    Эх сурвалж
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Эрх зүйн хөтөч
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Ногоон сум” хөрөнгийн зах зээлийн реалити шоу
  • 23:15
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    "Анчид" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Дунханы нисдэг бурхад" Баримтат кино
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 14:00
    "Дэлхийн хамгийн үнэтэй хоол хүнс"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Тоглолт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" шууд
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Обамагийн цагаан ордон" Баримтат кино
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 22:20
    "Тайга" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг/
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    Baby spa үзүүлж байна
  • 08:20
    Шинэ клип
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Талимаа эмнэлэг/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 34-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 13:00
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 15:00
    Концерт
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Талимаа/
  • 17:30
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    Эрүүл амьдрах ухаан /Одонтуяа эмч/
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 20:30
    Эжий аав хоёр минь нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 35-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Инээвэл эрүүлжинэ

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ФЕРНАНДО ТОРРЕС
  • 09:30
    ЛЭСТЕР-ХАДДЕРСФИЛД 22-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД 1026
  • 12:00
    ЭВЕРТОН-МАН.ЮТД 22-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    МАН.СИТИ-ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТОТТЕНХЭМ-ВЕСТ ХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-2
  • 19:00
    PL WORLD №20
  • 19:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №20 (ШИНЭ)
  • 20:30
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 1
  • 21:00
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 2
  • 21:30
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 3
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 22-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE RAW 1284
  • 11:00
    SPORT MAX №20
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1806 (ШИНЭ)
  • 12:00
    АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 22-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    UFC 194 АЛДО-МАК ГРЕГОР
  • 17:00
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1806
  • 19:30
    ШОУТАЙМ ЛЭЙКЕРС БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    WWE RAW 12824
  • 22:00
    2 ESKOBAR УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1806
  • 11:30
    АРСЕНАЛ - ЧЕЛСИ 22-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ШИНЭ ОН (ШИНЭ)
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT - ЖОНСОН - РЕЙС
  • 16:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1711
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT ЛЬЮИС - БРАУН
  • 19:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №20 (ШИНЭ)
  • 20:30
    SPORT MAX №20
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1807 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ШАРЛОТТ - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 23:30
    NBA ACTION 2713
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia: Ора Металл ХХК
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia: Монфрэш ХХК
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    МАКДОНАЛД-САФФЕЙДИН UFC FIGHT NIGHT
  • 11:40
    РОКХОЛД-БИСПИНГ UFC FIGHT NIGHT
  • 13:10
    ШОГУН-СЕНТ ПРО UFC FIGHT NIGHT
  • 15:20
    ЭДГАР-СВАНСОН UFC FIGHT NIGHT
  • 18:10
    МАЧИДА-ДОЛЛАВАЙ UFC FIGHT NIGHT
  • 20:30
    МАКГРЕГОР-СИВЕР UFC FIGHT NIGHT
  • 22:20
    BEST OF UFC
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUT

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 11:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 13:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 02:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "5 Centimeters per Second"хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Universal Soldier" УСК
  • 12:55
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Kick Boxer" УСК
  • 15:00
    "The Brothers Grimm" УСК
  • 17:00
    "Fly of the Moon"хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Steven Universe:Stevens Birthday" хүүхэлдэйн кино2.26ер анги
  • 19:00
    "Teen Wolf" OAK 3.12-р анги
  • 19:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Болсон явдал" MУСК
  • 22:45
    "Steven Universe:Stevens Birthday" хүүхэлдэйн кино2.26ер анги
  • 23:00
    "Би Эмэгтэй Хүн" MУСК
  • 00:35
    "Teen Wolf" OAK 3.12-р анги
  • 01:25
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 10
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 12-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 83, 84 -р анги
  • 12:10
    "Нууцлаг ой" ОАК 4-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 21-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №4
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №44
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86 -р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 22-р анги
  • 23:05
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86 -р анги
  • 00:15
    "Нууцлаг ой" ОАК 5-р анги
  • 01:25
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анг

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ХЬЮСТОН - ДЭТРОЙТ NBA 2017-20180:30:00
  • 00:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 17121:00:00
  • 01:30
    NBA GAMETIME 18060:30:00
  • 02:00
    G-LEAGUE РЭПТОРС 905 - МЭЙН РЭД КЛАВС 2:00:00
  • 04:00
    УЛИРЛЫН ОНЦЛОХ ТОГЛОЛТ 2017 КЛИВЛЕНД - МИЛОУКИ 2:00:00
  • 06:00
    УЛИРЛЫН ОНЦЛОХ ТОГЛОЛТ 2015 АТЛАНТА - ХЬЮСТОН 2:00:00
  • 08:00
    NBA GAMETIME 18060:30:00
  • 08:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 17121:00:00
  • 09:30
    BEYOND THE PAINT 3020:25:00
  • 09:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 10:00
    NBA GAMETIME 18060:30:00
  • 10:30
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС (ШУУД) NBA 2017-20182:30:00
  • 13:00
    КОБИ БРАЙНТ СҮҮЛЧИЙН ТОГЛОЛТ 20163:00:00
  • 16:00
    ПОЛ АРИЗИН: БАРИМТАТ КИНО0:25:00
  • 16:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 16:30
    МИННЕСОТА - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-20182:00:00
  • 18:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 17121:00:00
  • 19:30
    BEYOND THE PAINT 3020:25:00
  • 19:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 20:00
    NBA GAMETIME 18070:30:00
  • 20:30
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 22:30
    NBA GAMETIME 18070:30:00
  • 23:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2017-20181:00:00

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бурханы бэлэг 14 хоног" Солонгосын олон ангит кино /16/
  • 12:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /151/
  • 14:30
    " Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /152/
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /1/
  • 23:10
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:15
    " Дон" УСК 1-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Нууцлагдсан босс
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Тинтиний адал явдал” Хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    Элэгний эм
  • 14:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 15:00
    “Леополд муур” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Кино миний амьдралд
  • 16:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 17:50
    Таны цаг
  • 18:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Гэрэлт/
  • 20:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 1-р анги
  • 21:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 22:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 23:40
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Луужин
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Дэлхийн анирт Монгол бахархал
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Ин Тач” үйлчлэл Чарльз Стенли
  • 14:30
    “Асура” УСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Хараацай” хүүхдийн бүжгийн их наадам
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ”Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Эрүүл мэнд
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    ”Кавказад болсон явдал” УСК
  • 00:45
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги