МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дотрын тасаг” уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг” 1-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: “Үнсгэлжин” хүүхэлдэйн кино
  • 15:25
    Тэмээ тэнгэрийн амьтан /2009 он/
  • 16:10
    Олон нийтийн цаг /давталт/
  • 16:40
    Хөгжмийн агшин
  • 16:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:20
    Эрх зүйн хөтөч
  • 17:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:25
    Эмнэлгийн тусламж үйлчилгээг сайжруулах
  • 18:40
    Монголын зохиолчдын өдөрт:“Манай зохиолчид” баримтат кино
  • 19:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг” 2-р хэсэг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    “Өв эрдэнэ”
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:05
    MNB шинэ бүтээл: “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Хөх Монголын бадрангуй дөл” Ардын уран зохиолч Д.Пүрэвдорж /2013 он/
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Хун цагаан хайр теле концерт
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:10
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 5-р анги
  • 12:10
    Business news
  • 12:20
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Аминаас чухал үйлс ОАК 2-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Долоон эмэгтэй хоригдол ОАК 5-р анги
  • 16:00
    Япон сан үзүүлж байна Хобби:Аж үйлдвэр, Алтан загас Баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Спортын ертөнцөд нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нарны аялгуу ОАК 6-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Студи-4 ярилцлага
  • 21:00
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 6-р анги
  • 22:00
    Аяллын тойрог
  • 22:40
    Business news
  • 23:00
    Хобби:Аж үйлдвэр
  • 23:30
    Бригад ОАК 7-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-32 /монгол контент/
  • 11:40
    "бяцхан марүко" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино-94
  • 12:00
    "хубилай хаан" олон ангит кино 5-р анги
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "амьдралын үүсэл" баримтат кино
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 22-р анги
  • 16:40
    "хөгжмийн завсарлага" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    зарын цаг
  • 17:20
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" цувралаас
  • 17:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 23-р анги
  • 21:20
    "ам нээвэл"
  • 22:10
    "өргөдөлийн байнгын хороо-2017"
  • 22:30
    "хубилай хаан" олон ангит кино 6-р анги
  • 23:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 09:50
    монгол улсаа хөгжүүлье ток шоу
  • 10:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн цаг"
  • 11:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 11:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 11:30
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 8-р анги
  • 12:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 14:30
    азийн орнуудын соёлоос - япон хоолны соёл
  • 15:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 15:20
    эзэгтэй нарын цаг
  • 15:50
    дэлхийн цирк монголд
  • 17:10
    "Tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 9-р анги
  • 20:15
    "топ сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    "миний ах атаман" муск
  • 00:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 23-р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа”теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 64-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Энэ өдөр спорт
  • 14:00
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 14:20
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:50
    Цаг агаар
  • 16:00
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК,93-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 65-р анги
  • 22:40
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 93-р анги
  • 00:10
    “Туршилтын хосууд” МУСК
  • 01:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 02:30
    Спортын тойм
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Духлесс" УСК
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Духлесс" УСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 1-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "S ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 2-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-5 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-1 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    “m-tradition”
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “том ах”-4 оак
  • 17:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-6 оак
  • 20:00
    “мисс монголиа”-3
  • 20:30
    сайхан хооллоорой
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-2 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “чернобыль адлагдсан бүс”-6 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 21, 22-р анги
  • 07:10
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    “Марумогийн түүх” ОАК 11-р анги
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    Хүний түүх
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-26/
  • 10:50
    “Малын эмч” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Улсын Филармоны 45 жилийн ойн тоглолт
  • 12:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /1/
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Марумогийн түүх” ОАК 11-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 21, 22-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /2/
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 1-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-27/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 23, 24-р анги
  • 23:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    “Бонсай” Японы баримтат кино /2/
  • 01:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-27/
  • 01:55
    “Хамтран амьдрагч” МУСК
  • 03:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.9-2.14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 15-р цуврал
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 8-р анги
  • 11:10
    "Көсем" ОАК 2.6-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №8/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №8/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №10/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №10/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.15-2.20-р анги
  • 19:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 9-р анги
  • 20:30
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Көсем" ОАК 2.7-р анги
  • 23:05
    "Их хотын амьдрал" ОАК 1.13-14-р анги
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 2-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Нүүрэнтэйн хурд
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 20:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “HR" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 3-р анги
  • 21:50
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 25-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 4-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 18-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 8-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 9-12-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Арабела" ОАК 8,9,10,11,12,13-р анги
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Цэнхэр тэнгисийн домог" СОАК 8-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 33-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 17-р хэсэг
  • 17:30
    Пэппа торой хүүхэлдэйн кино /season-1/ 45-48-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 5-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 19-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Даунтон эдлэн" ОАК /season-6/ 6-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Чадвал намайг хуур ОАК 33-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    billboard chart
  • 10:00
    тодмагнай муск
  • 12:00
    үүргэвчтэй аялал-3, саппоро
  • 13:00
    тоглолтын цаг
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    kpop дууны цаг
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:20
    зочины цаг
  • 19:00
    тютю муск
  • 21:00
    ээжүүдийн болзоо
  • 22:05
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    орос дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Бизнес толь"
  • 09:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг/архиваас/
  • 11:10
    "Бизнес зууч"
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги /давталт/
  • 13:30
    "100 төгрөг" Эмоци продакшин
  • 13:50
    "Мартагдахгүй юмсан" МУГЖ Вандан, МУГЖ Дуламсүрэн
  • 15:25
    "Бизнес зууч"
  • 16:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 2-р анги
  • 18:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Нийгэм - Эдийн засаг" чөлөөт ярилцлага
  • 22:10
    "Бизнес толь"
  • 22:40
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:20
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:30
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 13-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 13:30
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сум Бага 3 нас
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time
  • 19:10
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 14-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Өнгө төрх давталт
  • 22:00
    Саятан болгох дамжаа ОАУСК17,18-р анги
  • 23:40
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:45
    Зар сурталчилгаа
  • 11:00
    Бидний танил орос дуунууд
  • 11:45
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 12:05
    Кино миний амьдрал
  • 12:45
    Зар сурталчилгаа
  • 13:00
    “Ромео Джульетта” мюзикл
  • 15:20
    Зар суралчилгаа
  • 15:45
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:30
    Music time
  • 18:50
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг : Рок поп дуу
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Music time
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хааны илд хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Чухал амжилт
  • 10:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:50
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 12:00
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 25-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 16:30
    Бизнес зууч
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Галт цохны мөхөл хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Антрактид Японы олон ангит кино 2-р анги
  • 20:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:50
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 26-р анги
  • 23:00
    Бизнес зууч
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    "Орон сууцны асуудал" баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр ”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 3,4-р анги
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 15-р анги
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Загас нисгэгч”хүүхэлдэйн киноны 18-р анги
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ Гарц” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс”нэвтрүүлэг /давталт /
  • 13:30
    “Хотын төрх” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “ Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Авто радио” тоглолт 1,2-р хэсэг
  • 17:00
    Энэ өдөр спорт
  • 17:15
    “ Аз жаргалын шок” МУСК
  • 18:45
    Цаг агаар
  • 18:50
    Зураглал
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 16-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Хамтдаа хайрлая”олон ангит УСК,16-р анги
  • 21:30
    Монголын “Пантомим урлаг” тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 12:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (17,18-р анги)
  • 14:10
    "Тахал" ОАК (IV.2,3-р анги)
  • 15:50
    "Шарталт (Hangover)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур )
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (19-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (IV.4-р анги)
  • 21:30
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 23:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 00:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (18,19-р анги)
  • 02:20
    "Тахал" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 03:50
    "Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
  • 05:30
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур )
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (18,19-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 731,732-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Монголын нууц товчоо" 1-р бүлэг 2-р хэсэг
  • 11:40
    "Чак" ОАК 3-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    Эргэн дурсахуй #1
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ардын багш, доктор профессор С.Галсан
  • 17:10
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Хамтдаа суръя" Сүрлэн сүлжмэл: Чихрийн таваг
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 733,734-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    Star music
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Эргэн дурсахуй #2
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Чак" ОАК 3-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    Теле концерт
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Хотын аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Өрнөл тойм"
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аюултай харилцаа" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Зомби" аниме 11-р анги
  • 09:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:25
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 11:05
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 11:30
    Бизнес боломж
  • 11:35
    "Валидол ноорог кино" 17,18-р анги
  • 12:30
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 8-р анги
  • 13:30
    "Намрын синдром" УСК
  • 15:20
    "XX-р зуун" баримтат нэвтрүүлэг - 10
  • 16:50
    Бизнес боломж
  • 16:55
    Хөгжмийн цаг
  • 17:55
    "Зомби" аниме 12-р анги
  • 18:25
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 18:55
    Чимх инээд
  • 19:25
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 19:28
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:55
    "Валидол ноорог кино" 19-р анги
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 9-р анги
  • 21:20
    "XX-р зуун" баримтат нэвтрүүлэг - 11
  • 22:50
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 23:20
    "Валидол ноорог кино" 19-р анги
  • 23:45
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 9-р анги
  • 00:45
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "эвсэг сайхан" теле зохиомж
  • 10:00
    цаг агаар
  • 10:05
    "тогооч" оакино 6- ранги /давталт/
  • 11:00
    рок поп дууны цаг
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:00
    "Karaoke night"
  • 13:00
    хит дууны цаг
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    "монголоо санасан сэтгэл" /ста я.Гэрэлчулуун/
  • 15:25
    рок поп дууны цаг
  • 16:00
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-алтан шар зам"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "тогооч" оакино 7- ранги
  • 19:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 20:50
    цаг агаар
  • 21:00
    "малчин заяат бүсгүй" теле концерт
  • 21:30
    "хайр харуусал" муск
  • 23:00
    хит дууны цаг
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Free Time" хөгжим танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 11,12-р анги
  • 11:45
    Хошин шог
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 1
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:45
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 2
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 13,14-р анги
  • 22:20
    УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /5-р анги давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /6-р анги/
  • 22:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:45
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 07:10
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:39
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 21р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Токиогийн амтат Рамен" 1р анги
  • 09:00
    "Эзэн хааны тогооч" 1р анги
  • 09:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч"
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    БОАЖЯ үзүүлж байна
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 22р анги
  • 19:01
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:25
    "Токиогийн амтат Рамен" 2р анги
  • 20:00
    "Эзэн хааны тогооч" 2р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" 2017 оны тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэлхийн хамгийн өндөр эмэгтэй"
  • 23:00
    "Шар үс" /+18/
  • 23:30
    "Ороолон" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Cook show
  • 15:45
    Авхаалжтай жаалууд
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Бидний эргэн тойронд
  • 19:35
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ногоон сум” хөрөнгийн зах зээлийн реалити шоу
  • 10:00
    Эрх зүйн хөтөч
  • 10:20
    Явлаа, ирлээ
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 1-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино /Жэйзи/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 2-р хэсэг
  • 19:15
    Онцгой дуудлага
  • 19:35
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 19:40
    “MM today” english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын зочин
  • 21:20
    Технологийн ертөнцөөр...
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Мөнх тэнгэрийн бичиг- монгол бичгийн үүх түүх, өнөөгийн байдал”
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    Ярилцах цаг
  • 09:30
    "Тайга" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Тоглолт
  • 12:30
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Цагаан цааны мөрөөр" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ухаалаг улс" Баримтат кино
  • 16:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Түмний нэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:40
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    Нярайн асаргаа
  • 08:20
    Шинэ клип
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 35-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Шинэ клип
  • 13:00
    Рагуса боловсролын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    Инээвэл эрүүлжинэ
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 15:00
    Концерт
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Топаз/
  • 17:30
    Зочины цаг
  • 18:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Рагуса боловсролын төв үзүүлж байна
  • 20:20
    Сэдэв нэвтрүүлэг /архидалт/
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Топаз/
  • 21:20
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 36-р анги
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Инээвэл эрүүлжинэ

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЭДУАРД СТРЕЛЬЦОВ
  • 09:30
    БРАЙТОН-БОРНМУТ 22-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    СТӨҮК-НЬЮКАСЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    БӨРНЛИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ВЕСТ ХЭМ-ВЕСТ БРОМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 17:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЕРТО КАРЛОС
  • 18:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ-21-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ-22-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    ДЭЛХИЙГ ӨӨРЧИЛЖ БУЙ РОНАЛДО-БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:30
    МАН.СИТИ-ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД 1026
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 25 ЖИЛИЙН ОЙД
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WWE SMACKDOWN 959
  • 11:00
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН - Д.СУМЪЯА
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1807 (ШИНЭ)
  • 12:00
    ЛЭСТЕР-ХАДДЕРСФИЛД 22-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ЖҮДО WORLD MASTERS 2017 DAY-1
  • 16:30
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН - Д.СУМЪЯА
  • 17:00
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1807
  • 19:30
    MAGIC 50 БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    WWE SMACKDOWN 959
  • 22:00
    I AM ALI УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1807
  • 11:30
    ТОТТЕНХЭМ - ВЕСТ ХЭМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №20
  • 14:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 17:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-1
  • 18:30
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛЬСОН - ПОНЗИНИБИО
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1808 (ШИНЭ)
  • 21:30
    MONEYBALL УСК
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia: Монфрэш ХХК
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ UFC FIGHT NIGHT
  • 11:50
    МАЧИДА-РОКХОЛД UFC FIGHT NIGHT
  • 14:00
    МИОЧИЧ-ХАНТ UFC FIGHT NIGHT
  • 15:50
    КОНДИТ-АЛВЕШ UFC FIGHT NIGHT
  • 18:50
    UFC 200 ТАТЕ-НЮНЕШ
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Америкийн зүрхэн газар / Хөдөө аж ахуйн цуврал 01 /
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 3-р хэсэг /
  • 19:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 4-р хэсэг /
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Fly of the Moon"хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Steven Universe:Stevens Birthday" хүүхэлдэйн кино2.26ер анги
  • 11:00
    "Teen Wolf" OAK 3.12-р анги
  • 11:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Болсон явдал" MУСК
  • 14:45
    "Steven Universe:Stevens Birthday" хүүхэлдэйн кино2.26ер анги
  • 15:05
    "Би Эмэгтэй Хүн" MУСК
  • 16:45
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Monster vs Aliens"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Teen Wolf" OAK 3.13-р анги
  • 19:55
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Улаан дөрвөлжин" MУСК
  • 23:20
    "Аюултай Харилцаа" MУСК
  • 01:00
    "Teen Wolf" OAK 3.13-р анги
  • 01:45
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №4
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №44
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 13-р анги
  • 10:15
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 85, 86 -р анги
  • 12:10
    "Нууцлаг ой" ОАК 5-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 22-р анги
  • 15:10
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 11
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 23-р анги
  • 23:05
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 00:15
    "Нууцлаг ой" ОАК 6-р анги
  • 01:25
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 14-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2017-20181:00:00
  • 01:00
    ДЭТРОЙТ - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-20182:00:00
  • 03:00
    ПОРТЛАНД - ЧИКАГО NBA 2017-20182:00:00
  • 05:00
    ШАРЛОТТ - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 07:00
    BEYOND THE PAINT 3020:25:00
  • 07:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 07:30
    NBA GAMETIME 18070:30:00
  • 08:00
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА (ШУУД) NBA 2017-20182:30:00
  • 10:30
    ДЭЙВ БИНГ: БАРИМТАТ КИНО 0:25:00
  • 10:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 11:00
    ШАРЛОТТ - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 13:00
    МАЙКЛ ЖОРДАН ЯРИЛЦЛАГА1:00:00
  • 14:00
    МИННЕСОТА - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2017-20182:00:00
  • 16:00
    NBA ACTION 27140:25:00
  • 16:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 16:30
    ФИЛАДЕЛФИ - ФИНИКС NBA 2017-20182:00:00
  • 18:30
    РИЧИ ГУЭРИН : БАРИМТАТ КИНО 0:25:00
  • 18:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 19:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №111:00:00
  • 20:00
    NBA GAMETIME 18080:30:00
  • 20:30
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА NBA 2017-20182:00:00
  • 22:30
    NBA GAMETIME 18080:30:00
  • 23:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №111:00:00

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 08:55
    Спортын мэдээ
  • 09:05
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч " үзүүлж байна
  • 10:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 10:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 10:55
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /1/
  • 12:30
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /152/
  • 14:20
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Таны сонголт
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /153/
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /2/
  • 23:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:20
    " Дон" УСК 2-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 1-р анги
  • 09:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 10:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Нууцлагдсан босс
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Зүүдний гэгээ” Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 15:00
    “Леополд муур” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    “Эхнэр төрлөө” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Агуйн нууц” МУСК
  • 17:40
    Таны цаг
  • 17:50
    Чухал 100 сэдэв /Сошиал медиа/
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 2-р анги
  • 21:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 22:00
    “Агуйн нууц” МУСК
  • 23:40
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Хуулийн цоорхой
  • 15:00
    ”Кавказад болсон явдал” УСК
  • 16:15
    “Хараацай” хүүхдийн бүжгийн их наадам
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Хараацай” хүүхдийн бүжгийн их наадам
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ”Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Монгол иннноваци
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    “Халаасны өрөө” МУСК
  • 00:45
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги