МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дотрын тасаг” уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг” 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: “Нисдэг Честимер” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 15:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 16:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    “Гоо сайхны элч” Олон улсын тэмцээнээс хийсэн сурвалжлага
  • 17:20
    Нандин ток шоу
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:05
    Жайка-NHK үзүүлж байна: “Өргөн уудам мөсөн нутгийн амьдрал”
  • 19:20
    Юнител бизнес
  • 19:30
    “Өвгөн арслан хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    Туульсийн хаан Жангар:Гүзээн Гүмбэ Хүрэн цоохор морьтой Хүрэлдэй хааны хөвүүн Хүрэн Улаан баатрыг дарсан бөлөг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгатай цаг үеийн асуудлаар ярилцана”/шууд/
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB шинэ бүтээл: “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 22:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:55
    Тайгын дууч /2011 он/
  • 23:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Студи-4 ярилцлага
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:10
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 6-р анги
  • 12:10
    Business news
  • 12:20
    Аяллын тойрог
  • 12:50
    Аминаас чухал үйлс ОАК 3-р анги
  • 13:40
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Долоон эмэгтэй хоригдол ОАК 6-р анги
  • 16:00
    Япон сан үзүүлж байна Хобби:Амьтны хүрээлэн, Автобусны товчлуур Баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Нарны аялгуу ОАК 7-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 21:00
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 7-р анги
  • 22:00
    City Night Үдшийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Business news
  • 23:30
    Бригад ОАК 8-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    хубилай" олон ангит кино 6-р анги
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "ам нээвэл"
  • 14:20
    "өргөдөлийн байнгын хороо-2017"
  • 14:40
    зарын цаг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 23-р анги
  • 16:40
    зарын цаг
  • 17:00
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-33/монгол контент/
  • 17:30
    "өөдөсхөн" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 24-р анги
  • 21:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "хубилай" олон ангит кино 7-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:20
    "топ сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 11:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 11:30
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 9-р анги
  • 12:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:30
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 15:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 15:20
    эзэгтэй нарын цаг
  • 15:50
    дэлхийн цирк монголд
  • 17:05
    "Tvmall''
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 10-р анги
  • 20:15
    азийн орнуудын соёлоос - япон гоо үзэсгэлэн
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    ардын жүжигчин б.Шарав - "сэрсэн тал 33" тоглолт
  • 00:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 24-р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа”теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 65-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Энэ өдөр спорт
  • 14:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 14:40
    ТВ зар 151918
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 15:40
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Цаг агаар
  • 16:15
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 94-р анги
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 66 -р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 94-р анги
  • 23:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Хошин шог
  • 01:40
    “247” МУСК
  • 03:10
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Ховор хүмүүс" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 2-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Car Melody Show" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 3-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-6 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-2 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    чи чадна
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “х-35” шууд
  • 16:10
    инээдмийн толь
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “том ах”-5 оак
  • 17:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-7 оак
  • 19:50
    х-35
  • 20:30
    оргил цаг
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-3 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “чернобыль адлагдсан бүс”-7 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 23, 24-р анги
  • 07:10
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    “Пинокио” ОАК 1-р анги
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-27/
  • 11:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:35
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /2/
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Пинокио” ОАК 1-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 23, 24-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /3/
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 2-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-28/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 25, 26-р анги
  • 23:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    “Бонсай” Японы баримтат кино /3/
  • 01:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-28/
  • 01:40
    “Ар худрага” МУСК
  • 03:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.15-2.20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 16-р цуврал
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 9-р анги
  • 11:10
    "Көсем" ОАК 2.7-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:00
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №9/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №9/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №11/ алсын зайн сургалт
  • 16:35
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №11/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.26-р анги
  • 19:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 10-р анги
  • 20:40
    "Дэлхийн атлас" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Көсем" ОАК 2.8-р анги
  • 23:10
    "Их хотын амьдрал" ОАК 1.15-16-р анги
  • 00:05
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 3-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "HR" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дүнжингарав 2017
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 20:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    МонГал Товчоон: Амаргүй жаргал кино туурь
  • 22:30
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 4-р анги
  • 23:30
    “Өнөөдөр” МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 26-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 5-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 19-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 9-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-16-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" хагас шигшээ шалгаруулалт-1
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Цэнхэр тэнгисийн домог" СОАК 9-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 34-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 18-р хэсэг
  • 17:30
    Пэппа торой хүүхэлдэйн кино /season-1/ 49-52-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 6-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 20-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Даунтон эдлэн" ОАК /season-6/ 7-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Чадвал намайг хуур ОАК 34-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    uk chart
  • 10:00
    цэцмагнай муск
  • 11:30
    монгол дууны цаг
  • 12:00
    ээжүүдийн болзоо
  • 13:05
    тоглолтын цаг
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    гитарын сургалт
  • 17:40
    vibe lounge
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:20
    зочины цаг
  • 19:00
    хайрын рекорд муск
  • 21:00
    замдаа дуулъя нэвтрүүлэг
  • 22:00
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    kpop дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Техникийн үзлэгтэй
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    "Бизнес толь"
  • 12:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Бизнес зууч"
  • 14:00
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 2-р анги /давталт/
  • 14:50
    "Гэрийн даалгавар" Мөрөөдлийн театр
  • 15:30
    "Бизнес зууч"
  • 16:00
    "Нийгэм-Эдийн засаг" чөлөөт ярилцлага /давталт/
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    Ус дээшээ урсдаг МОАК 3-р анги
  • 18:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бизнес толь"
  • 22:30
    "Сэрэлт" МУСК
  • 00:00
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Хөгжилтэй бөмбөлгүүд” Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 14-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 13:30
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ шууд
  • 14:30
    “Business time”
  • 15:00
    Хутагтын хурд 2015
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Эрвээхэй нас” ХУД-ийн 218-р цэцэрлэг шинэ дугаар
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 15-р анги
  • 20:20
    Akmart.mn үзүүлж байна
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Саятан болгох дамжаа ОАУСК19,20-р анги
  • 23:40
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:45
    Зар сурталчилгаа
  • 11:00
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг : Рок поп дуу
  • 11:45
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 12:15
    Зар сурталчилгаа
  • 12:30
    Music time
  • 13:45
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 14:30
    Мusic time
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:45
    Мusic time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:30
    Music time
  • 18:50
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -2
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хааны илд хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 12:00
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 26-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Бизнес зууч
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Хааны илд хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Антрактид Японы олон ангит кино 3-р анги
  • 20:10
    Төв аймгийн цаг
  • 20:40
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:50
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 27-р анги
  • 23:00
    Бизнес зууч
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    ”Зээл ба мөрөөдөл ” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 5,6-р анги
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 10 -р анги
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 19 -р анги
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    “Донор” МУСК
  • 13:00
    “Амжилтын үндэс”нэвтрүүлэг /давталт /
  • 13:30
    “After school club” шоу нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 14:20
    “Амьтны ертөнц” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 1,2-р анги
  • 15:10
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Х Түц” хошин шог
  • 17:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 17:55
    Зураглал
  • 18:00
    “Авто радио” тоглолт
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 17-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Эрүүл мэнд ” теле сэтгүүл
  • 21:00
    “Хамтдаа хайрлая”олон ангит УСК, 17-р анги
  • 21:30
    Тоглолтын цаг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.10,11-р анги)
  • 09:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 12:10
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (13,14-р анги)
  • 13:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 14:10
    "Тахал" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 15:40
    "Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Gerard Butler)
  • 18:30
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.22,23-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (20-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (IV.5-р анги)
  • 21:30
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • 00:05
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.22,23-р анги)
  • 01:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Gerard Butler)
  • 01:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (19,20-р анги)
  • 03:00
    "Тахал" ОАК (IV.4,5-р анги)
  • 04:30
    "Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
  • 05:00
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зохиолч,найруулагч н.Гомбо)
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (19,20-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 733,734-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Монголын нууц товчоо" 2-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 11:40
    "Чак" ОАК 4-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" МУСТА жүжигчин Д.Энхбаяр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ, Сумо бөхийн 68 дахь аварга Д.Дагвадорж
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Хамтдаа суръя" Хүүхэлдэй, бэлэг дурсгал
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 735,736-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Эргэн дурсахуй #3
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 11-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Чак" ОАК 4-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Аюултай харилцаа" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 18:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Өрнөл тойм"
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Утсаа ав" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Зомби" аниме 12-р анги
  • 09:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:15
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 10:55
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 11:25
    Бизнес боломж
  • 11:30
    "Валидол ноорог кино" 19-р анги
  • 11:55
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 9-р анги
  • 12:55
    "Үргээлэг 1" МУСК
  • 15:05
    "XX-р зуун" баримтат нэвтрүүлэг - 11
  • 16:35
    Бизнес боломж
  • 16:40
    Засаг цаг
  • 17:20
    Хөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Сэнгокү басара 2" аниме 1-р анги
  • 18:30
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 19:00
    Чимх инээд
  • 19:30
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 19:33
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:55
    "Валидол ноорог кино" 20-р анги
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 10-р анги
  • 21:20
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг - 1
  • 22:40
    Гурван баатар
  • 22:50
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 23:20
    "Валидол ноорог кино" 20-р анги
  • 23:45
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 10-р анги
  • 00:45
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "малчин заяат бүсгүй" теле концерт
  • 10:05
    "тогооч" оакино 7- ранги /давталт/
  • 11:00
    рок поп дууны цаг
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:00
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    хит дууны цаг
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    "морин хуурын чуулга"
  • 15:25
    рок поп дууны цаг
  • 16:00
    "шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-алтан шар зам"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "тогооч" оакино 8- ранги
  • 19:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 20:50
    цаг агаар
  • 21:00
    "энх мэндийн хадаг" теле концерт
  • 21:30
    "луйвар" муск
  • 23:00
    хит дууны цаг
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 09:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 13,14-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Хошин шог
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 2
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 17:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Free Time" хөгжим танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 19:45
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 3
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 15,16-р анги
  • 22:20
    УСК

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /6-р анги давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /7-р анги/
  • 22:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 07:00
    зураглал/каллаж
  • 07:10
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:39
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 22р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Токиогийн амтат Рамен" 2р анги
  • 09:00
    "Эзэн хааны тогооч" 2р анги
  • 09:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч"
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    БОАЖЯ үзүүлж байна
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 23р анги
  • 19:01
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:25
    "Токиогийн амтат Рамен" 3р анги
  • 20:00
    "Эзэн хааны тогооч" 3р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" 2017 оны тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэлхийн хамгийн ухаантай хүүхэд"
  • 23:00
    "3-30" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино / Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Cook show
  • 15:45
    Авхаалжтай жаалууд
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхонцэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:35
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Мөнх тэнгэрийн бичиг- монгол бичгийн үүх түүх, өнөөгийн байдал”
  • 09:45
    “MM today” english news
  • 10:05
    Спортын зочин
  • 10:25
    Онцгой дуудлага
  • 10:45
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 2-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 3-р хэсэг
  • 19:15
    Шинжлэх ухааны арван хором
  • 19:25
    Сүлд
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:05
    “Монгол Улсын Ерөнхийлөгч Х.Баттулгатай цаг үеийн асуудлаар ярилцана” /шууд/
  • 22:05
    Үдшийн мэдээ
  • 22:20
    Явлаа, ирлээ
  • 22:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:30
    "Өртөө" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Түмний нэг"
  • 12:00
    "Хойд Солонгосын эдийн засаг ба эрх мэдэл" Баримтат кино
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайраар зөөлөрдөг хорвоо" Тоглолт
  • 16:00
    "Ухаалаг улс" Баримтат кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Хуйрнан шуугигч" тусгай дугаар
  • 18:30
    "Швецарь орон-01" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай"
  • 22:10
    "Маск" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    Нярайн асаргаа
  • 08:20
    Шинэ клип
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Топаз/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 36-р анги
  • 11:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэдэв нэвтрүүлэг /архидалт/
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Шинэ клип
  • 15:00
    Концерт
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна
  • 17:30
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Вакцин ток шоу
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Долмалин лоутай эм/
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 37-р анги
  • 22:50
    Шинэ клип
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 00:00
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103

SPS Хөлбөмбөг

  • 09:00
    СВОНСИ-ТОТТЕНХЭМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-1
  • 12:00
    ПСЖ-БАЙЕРН МЮНХЕН АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    БАЙЕРН МЮНХЕН-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    БАРСЕЛОНА-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    ЮВЕНТУС-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №20
  • 21:00
    ГАНГАН ГООЛ №19 (ШИНЭ)
  • 21:20
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 1
  • 21:50
    NETBUSTERS 0110 (ШИНЭ)
  • 22:20
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 2
  • 22:50
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 3
  • 23:20
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-РҮҮНИ
  • 23:40
    ДЭЛХИЙН ТАМИРЧИН-ЛАМПАРД
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    LARRY BIRD AT 50 БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОЙ КИН
  • 10:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №11
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1808 (ШИНЭ)
  • 12:00
    САУТХЭМПТОН-КРИСТАЛ ПАЛАС 22-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ЖҮДО WORLD MASTERS 2017 DAY-2
  • 16:30
    ЖҮДО WORLD MASTERS 2017
  • 17:00
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1808
  • 19:30
    TYSON БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NETBUSTERS 1210
  • 21:30
    CHARIOT УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1808
  • 11:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 14:30
    МАН.СИТИ - УОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 25 ЖИЛИЙН ОЙД-ТУСГАЙ ДУГААР
  • 18:00
    SPORT MAX №21 (ШИНЭ)
  • 18:30
    NBA ACTION 2714
  • 19:00
    OVER TIME 1712
  • 19:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №11
  • 20:30
    NBA GAME TIME 1809 (ШИНЭ)
  • 21:00
    ГАНГАН ГООЛ №19 (ШИНЭ)
  • 21:30
    КЛИВЛЭНД - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 23:30
    SPORT MAX №21
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia: Монфрэш ХХК
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC 201 ЛАВЛЕР-ВҮҮДЛИ
  • 11:20
    РОДРИГЕЗ-КАСЕРИС UFC FIGHT NIGHT
  • 14:20
    UFC 202 ДИАЗ-МАКГРЕГОР
  • 16:50
    СИАБОРГ-ЛАНСБЕРГ UFC FIGHT NIGHT
  • 19:20
    UFC 204 БИСПИНГ-ХЕНДЕРСОН
  • 21:20
    ДОС АНЖОС-ФЕРГУСОН UFC FIGHT NIGHT
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUT

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Monster vs Aliens"хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Teen Wolf" OAK 3.13-р анги
  • 11:50
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 13:05
    "Миний ах атмаан" MУСК
  • 14:45
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Улаан дөрвөлжин" MУСК
  • 17:15
    "Monster University"хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Teen Wolf" OAK 3.14-р анги
  • 20:00
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хөлтрөг" MУСК
  • 22:35
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Зоорь" MУСК
  • 00:45
    "Teen Wolf" OAK 3.14-р анги
  • 01:30
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 11
  • 09:05
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 14-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 87, 88-р анги
  • 12:05
    "Нууцлаг ой" ОАК 6-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 23-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №5
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №45
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 89, 90-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 24-р анги
  • 23:05
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 89, 90-р анги
  • 00:15
    "Нууцлаг ой" ОАК 7-р анги
  • 01:25
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 02:00
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА NBA 2017-20182:00:00
  • 04:00
    ХЬЮСТОН - ДЭТРОЙТ NBA 2017-20182:00:00
  • 06:00
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 08:00
    NBA GAMETIME 18080:30:00
  • 08:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №101:00:00
  • 09:30
    ОРЛАНДО - ДАЛЛАС (ШУУД) NBA 2017-20182:30:00
  • 12:00
    NBA CLASSIC GAMES 2003 ОРЛАНДО - ДЭТРОЙТ 2:00:00
  • 14:00
    NBA ACTION 27140:25:00
  • 14:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 14:30
    АТЛАНТА - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 16:30
    ЧАРЛЬЗ БАРКЛИ 501:00:00
  • 17:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №111:00:00
  • 18:30
    BEYOND THE PAINT 3020:25:00
  • 18:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 17120:30:00
  • 19:30
    NBA ACTION 27140:25:00
  • 19:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 20:00
    NBA GAMETIME 18090:30:00
  • 20:30
    ОРЛАНДО - ДАЛЛАС NBA 2017-20182:00:00
  • 22:30
    NBA GAMETIME 18090:30:00
  • 23:00
    МИЛОУКИ - ИНДИАНА NBA 2017-20181:00:00

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:25
    Спортын мэдээ
  • 09:35
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Аялалын хөтөч " үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /2/
  • 12:25
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 12:50
    Баримтат кино
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /153/
  • 14:30
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /154/
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг "И баримт тойрсон олон асуултын хариу"
  • 20:05
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /3/
  • 23:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:35
    " Дон" УСК 3-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 2-р анги
  • 09:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Нууцлагдсан босс” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Алимны үр” Хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 14:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 14:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 15:00
    “Леополд муур” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Хамтдаа урлая
  • 16:00
    “Тушаал” МУСК
  • 17:40
    Таны цаг
  • 17:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Цогтбаяр/
  • 19:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 3-р анги
  • 21:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 22:00
    “Тушаал” МУСК
  • 23:40
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол инноваци
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Хуулийн цоорхой
  • 15:00
    “Халаасны өрөө” МУСК
  • 16:15
    “Хараацай” хүүхдийн бүжгийн их наадам
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    ТВ галерей
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    “8-р сарын салхи” УСК
  • 01:20
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги