МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дотрын тасаг” уран сайхны кино төгсгөлийн 13,14-р анги
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: “Жангарын дуулал”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: “Нисдэг Честимер” уран сайхны кино төгсгөлийн 5,6-р анги
  • 15:35
    Хөгжмийн агшин
  • 15:45
    Амрыг эрье
  • 16:00
    Монгол инженер
  • 16:40
    Нээлттэй засаг
  • 17:00
    Самбо бөхийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн -2018 /шууд/
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB шинэ бүтээл: “Хавар” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 22:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:55
    “Тэнгэр аялгуу”язгуур урлагийн концерт/2013он/
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Студи-4 ярилцлага
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:10
    Илбэчин Кайто хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 8-р анги
  • 12:40
    Business news
  • 13:00
    Аминаас чухал үйлс ОАК 5-р анги
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Долоон эмэгтэй хоригдол ОАК 8-р анги
  • 16:00
    Япон сан үзүүлж байна Хобби:Камер цуглуулагч, Гал сөнөөгч машин Баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:20
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:50
    Тамирчны нэг өдөр
  • 18:10
    Нарны аялгуу ОАК 9-р анги
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Perfect Dance” Үндэсний шоу /давталт/
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 9-р анги
  • 23:10
    Business news
  • 23:30
    Бригад ОАК 10-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:30
    бизнес тайм
  • 11:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 12:30
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "би" алтан фондоос
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хубилай" олон ангит кино 8-р анги
  • 16:30
    гайхамшигт шилтгээн баримтат кино
  • 16:55
    зарын цаг
  • 17:10
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит кино 1-р анги
  • 21:10
    "Bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "хубилай" олон ангит кино 9-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 11:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 11:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 11:30
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 11-р анги
  • 12:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "Reach the beauty"
  • 14:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:30
    "эзэгтэй нарын цаг"
  • 15:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 15:20
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 15:50
    муста энх-эрдэнэ - амьдрах сайхан
  • 17:00
    "Tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ /www.Tv5news.Mn/
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 12-р анги
  • 20:15
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    ста б.Наранцогт, ста б.Отгончимэг - сүүн залбирал тоглолт
  • 00:20
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 26-р анги
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа”теле шоп
  • 09:15
    Ном хурах цаг
  • 09:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК 67-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 15191
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Энэ өдөр спорт
  • 14:00
    ТВ зар 151918
  • 14:10
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Цаг агаар
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хотын төрх” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:40
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:10
    “Номын гэгээ” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 96-р анги
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 68-р анги
  • 22:40
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 96-р анги
  • 23:30
    Гадаад мэдээ / давталт/
  • 00:10
    Спортын тойм
  • 01:10
    “Оросын цирк Монголд” тоглолт
  • 03:10
    Зураглал
  • 03:50
    Хошин шог
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:15
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Баянбулгийнхан" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 4-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хөгжлийн загвар" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 5-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-8 оак
  • 11:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-3 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    бизнес аялал
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    инээдмийн толь
  • 14:30
    “мисс монголиа”-4
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “том ах”-7 оак
  • 17:30
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “нахиа” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:00
    “чернобыль адлагдсан бүс”-9 оак
  • 20:00
    “гангараа” ток шоу
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-5 оак
  • 23:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    “чернобыль адлагдсан бүс”-9 оак
  • 00:10
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 27, 28-р анги
  • 07:10
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    “Пинокио” ОАК 3-р анги
  • 09:10
    Нийслэл хөтөч
  • 10:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-29/
  • 10:55
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /4/
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    “Пинокио” ОАК 3-р анги
  • 15:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 27, 28-р анги
  • 16:50
    Нийслэл хөтөч
  • 17:40
    “Бонсай” Японы баримтат кино /5/
  • 18:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Пинокио” ОАК 4-р анги
  • 20:00
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-30/
  • 22:20
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 29, 30-р анги
  • 23:55
    “Үндэсний мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    “Бонсай” Японы баримтат кино /5/
  • 01:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17-30/
  • 01:50
    “Тэнгэрийн хүү” МУСК
  • 03:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги төгсгөлийн
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 18-р цуврал
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 29-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 11-р анги
  • 11:10
    "Көсем" ОАК 2.9-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №9/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №9/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /HSK шалгалт №11/ алсын зайн сургалт
  • 16:40
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №11/ алсын зайн сургалт
  • 17:05
    "Ай күү" хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.33-2.38-р анги
  • 19:00
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 12-р анги
  • 20:40
    "Баярлалаа ээжээ" кино бүтсэн түүх
  • 20:50
    "Үзэл бодлын зөрөг" /Сэтгүүлч Б.Оюунчимэг/
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.10-р анги
  • 23:00
    "Их хотын амьдрал" ОАК 1.19-20-р анги
  • 00:00
    Кино миний амьдрал
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өдрийн хоол” японы хоолны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Хүн төрлөхтөн ба Байгаль” баримтат кино
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Би домогт Токиод Хайртай " ОАУСК 5-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сэдвийн гүнд" нэвтрүүлэг

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 28-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 7-р анги
  • 10:00
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 21-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 11-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 21-24-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" хагас шигшээ шалгаруулалт-3
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Цэнхэр тэнгисийн домог" СОАК 11-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 36-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 20-р хэсэг
  • 17:30
    Пэппа торой хүүхэлдэйн кино /season-1/ 5-8-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 8-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    Орчин үеийн гэр бүл ОАК /season-8/ 22-р хэсэг
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Даунтон эдлэн" ОАК /season-6/ 9-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Чадвал намайг хуур ОАК 36-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    uk chart
  • 10:00
    моторын дуу муск
  • 12:00
    хотын соёл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    тоглолтын цаг
  • 15:00
    нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    vibe mix
  • 17:00
    гитарын сургалт
  • 17:40
    vibe lounge
  • 18:00
    марчаахай үзүүлж байна
  • 18:20
    зочины цаг
  • 19:00
    ах дүүс муск
  • 21:00
    үүргэвчтэй аялал-3, токио
  • 22:00
    төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    орос дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Бизнес толь"
  • 09:30
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    "Бизнес зууч"
  • 11:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 4-р анги /давталт/
  • 13:20
    "Дээрэмдүүлсэн оюутан" Маск продакшин үзүүлж байна
  • 14:00
    Монгол минь тоглолт "Uvertura" хамтлаг
  • 15:50
    "Бизнес зууч"
  • 16:20
    "Гэнэтийн од" Х-түц продакшин үзүүлж байна
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 5-р анги
  • 18:20
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алаг шаазгай" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 21:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:20
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Хан академи” үзүүлж байна боловсролын нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Баримтат кино
  • 09:00
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 16-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “12-14” өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Сурагчдын амралтанд “Ерлаш” хүүхдийн цуврал
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Арвай хээрийн хурд
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ”нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бүсгүйчүүдийн өнгө СОАУСК 17-р анги
  • 19:50
    Akmart.mn үзүүлж байна

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:45
    Зар сурталчилгаа
  • 11:00
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг :Хип хоп дуу
  • 11:45
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 12:15
    Зар сурталчилгаа
  • 12:30
    Music time
  • 13:00
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 13:45
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-1
  • 14:20
    Зар сурталчилгаа
  • 14:35
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:05
    Music time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:30
    Music time
  • 18:50
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Далайд дусал нэмэр” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    Соёл урлагийн мэдээ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: киноны дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Биноникл хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:20
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Барток хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 28-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Бизнес зууч
  • 16:50
    Өлзий ТВ амралтын өдрүүдэд
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:20
    Ухаарахуй
  • 19:00
    Антрактид Японы олон ангит кино 5-р анги
  • 20:00
    Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ ток шоу МУСТА ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 29-р анги
  • 22:50
    Үдшийн аялгуу - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Бизнес зууч
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Алхаа гишгээ” баримтат кино
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл”хүүхэлдэйн киноны 9,10-р анги
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК 18-р анги
  • 10:55
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 21-р анги
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    “ Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 12:00
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Амьтны ертөнц” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 5,6-р анги
  • 13:10
    “Үхэл, амьдралын заагт”МУСК
  • 14:20
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    Зураглал
  • 15:00
    “Хөгжмийн шуудан” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хөгжилтэй гэр бүл”хүүхэлдэйн киноны 9,10-р анги
  • 18:00
    “Мөрөөдлийн театр” хошин шог
  • 19:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 19-р анги
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг /давталт /
  • 21:00
    “Хамтдаа хайрлая” олон ангит УСК, 19-р анги
  • 21:30
    Дуучин Алтанцэцэгийн тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК (V.23,24-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Сайн аав" МУСК
  • 12:40
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (20,21-р анги)
  • 14:10
    "Тахал" ОАК (IV.5,6-р анги)
  • 15:50
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 17:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Кино техникч н. Дашдорж)
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Баярлалаа ээжээ" кино бүтсэн түүх
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (22-р анги)
  • 20:30
    "Тахал" ОАК (IV.7-р анги)
  • 21:30
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 23:30
    "Тамирын багш" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 00:50
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (21,22-р анги)
  • 02:20
    "Тахал" ОАК (IV.6,7-р анги)
  • 03:50
    "Миний азын одод (My Lucky Stars)" УСК
  • 05:25
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Кино техникч н. Дашдорж)
  • 07:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (21,22-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 737,738-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 12-р анги
  • 10:10
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Монголын нууц товчоо" 3-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 11:40
    "Чак" ОАК 4-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    Эргэн дурсахуй #4
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 12-р анги
  • 15:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, нийтлэлч Б.Баабар
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    "Хамтдаа суръя" Хүүхэлдэй, Ээмэгний сав
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 739,740-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Star music
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 13-р анги
  • 23:50
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:55
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Чак" ОАК 3-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 02:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Өрнөл тойм"
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Теле концерт
  • 22:00
    "Нүдэн сондор" Монголын уран сайнхы кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Сэнгокү басара 2" аниме 2-р анги
  • 09:30
    Цэнгээнт цаг - Хошин шог
  • 10:20
    "Миний очих ёстой 100 газар"
  • 11:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 11:25
    Бизнес боломж
  • 11:30
    "Валидол ноорог кино" 21-р анги
  • 11:55
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 11-р анги
  • 12:55
    "Өртөө" МУСК
  • 14:55
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг - 2
  • 16:15
    Гурван баатар
  • 16:25
    Хөгжмийн цаг
  • 17:25
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 17:50
    "Сэнгокү басара 2" аниме 3-р анги
  • 18:20
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 18:50
    Чимх инээд
  • 19:20
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 19:23
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 22-р анги
  • 20:20
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 12-р анги
  • 21:20
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг - 3
  • 22:40
    Гурван баатар
  • 22:50
    Үхэлд хүргэх 1000 зам
  • 23:20
    "Валидол ноорог кино"22-р анги
  • 23:45
    "Дур булаам инээмсэглэл" OAK 12-р анги
  • 00:45
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "аясуу" теле концерт
  • 10:15
    "тогооч" оакино 9- ранги /давталт/
  • 11:05
    рок поп дууны цаг
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 12:00
    "зэвүүн яриа"
  • 13:00
    хит дууны цаг
  • 13:30
    цаг агаар
  • 13:35
    "дунд үеийн хөгжмийн зохиолчид"
  • 15:25
    рок поп дууны цаг
  • 16:00
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-алтан шар зам"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "тогооч" оакино 10- ранги
  • 19:50
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 20:50
    цаг агаар
  • 21:00
    "эрхэмсэг" теле концерт
  • 21:40
    "хүүгүй ломбард" муск
  • 23:10
    хит дууны цаг
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 09:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 9,10-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 5
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Тин Тин-ий адал явдал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 17:25
    "Том ба Жерри" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Пат Мат хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "ТВ Урлан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Шак-н эсрэг"шоу нэвтрүүлэг 6
  • 21:30
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 11,12-р анги
  • 22:20
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 13,14,15-р анги

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /8-р анги давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд /шууд/
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:30
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хүүхдийн сагсан бөмбөгийн сургалт
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    My UB нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /9-р анги/
  • 22:45
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 07:00
    зураглал/каллаж
  • 07:10
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:39
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 24р анги
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Токиогийн амтат Рамен" 4р анги
  • 09:00
    "Эзэн хааны тогооч" 4р анги
  • 09:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Ард түмний зууч"
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    БОАЖЯ үзүүлж байна
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 25р анги
  • 19:01
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:25
    "Токиогийн амтат Рамен" 5р анги
  • 20:00
    "Эзэн хааны тогооч" 5р анги
  • 21:00
    "Сэдэв" 2017 оны тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэлхийн хамгийн өнөр гэр бүл"
  • 23:00
    "Хулжсан нойр" шууд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Зүрхэнд туссан нулимс" МУСК
  • 02:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Бидний эргэн тойронд
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    Cook show
  • 15:45
    Авхаалжтай жаалууд
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/бяцхан хадагтай зази
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхонцэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Кино түүх: “Их говийн айл” баримтат кино
  • 09:35
    MNB World үзүүлж байна: “Тусгаар тогтнол”
  • 09:50
    Шинжлэх ухааны арван хором
  • 10:00
    Нээлттэй засаг
  • 10:20
    “MM today” english news
  • 10:40
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 4-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Амрыг эрье” Цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Самбо-2018” улсын аварга шалгаруулах тэмцээн /шууд/
  • 19:55
    Монголын мэдээ-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Эх өв: “Хөшөө дурсгал”
  • 22:45
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:30
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Монгол киноны алтан дурсамж…/шууд/
  • 12:30
    "Эрэмдэг" МУСК
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 16:00
    Тоглолт
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Эрчим хүчний ирээдүй" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "Ярилцах цаг"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг" /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Өртөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    Нярайн асаргаа
  • 08:20
    Шинэ клип
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 38-р анги
  • 11:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН шууд нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Сэдэв нэвтрүүлэг /гэр бүлийн хүчирхийлэл/
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 15:00
    Like music ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 16:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна
  • 17:30
    Зочины цаг /давталт/
  • 17:30
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 18:00
    НАЙМААЛЦАХ УУ шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Вакцин ток шоу
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 39-р анги
  • 22:50
    Шинэ клип
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    Рагуса тур үзүүлж байна

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-2
  • 10:00
    ЧЕЛСИ-БРАЙТОН 20-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    ЧЕЛСИ-СТӨҮК 21-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    АРСЕНАЛ-ЧЕЛСИ 22-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТОТТЕНХЭМ-ВЕСТ ХЭМ 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    МАН.СИТИ-ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №21 (ШИНЭ)
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-БРАЗИЛЫН ШИГШЭЭ (ШИНЭ)
  • 21:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    NETBUSTERS 0110
  • 23:00
    УЛИРЛЫН ШИЛДЭГ ГООЛУУД-2016/17 (ПРЕМЬЕР ЛИГ)

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MICHAEL JORDAN 'ABOVE AND BEYOND' БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-МАЛЬДИНИ
  • 10:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1712 (ШИНЭ)
  • 11:00
    SPORT MAX №21
  • 11:30
    NBA GAMETIME 1810 (ШИНЭ)
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN 959
  • 14:00
    F3 SPA ГАРАА 1
  • 15:00
    F3 SPA ГАРАА 2
  • 16:00
    F3 SPA ГАРАА 3
  • 17:00
    ПОРТЛАНД - ХЬЮСТОН NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1810
  • 19:30
    RED ARMY БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    PL WORLD №21 (ШИНЭ)
  • 21:30
    WHITE MAN CAN'T JUMP УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    КЛИВЛЭНД - ТОРОНТО NBA 2017-2018 (ШУУД)
  • 11:30
    NBA GAME TIME 1810
  • 12:00
    UFC 194 АЛДО - МЕНДЕС
  • 15:00
    МАН.СИТИ - УОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ДЕНВЕР - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-1
  • 20:00
    EPL WORLD №21
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-БРАЗИЛЫН ШИГШЭЭ (ШИНЭ)
  • 21:30
    NBA GAME TIME 1811 (ШИНЭ)
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 22-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-2
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Эзэнт гүрнийг босгосон нь" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia: Монфрэш ХХК
  • 11:30
    '"Сорилт Боломж 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Утаагүй Улаанбаатар форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    ЛЕВИС-БРОВН UFC FIGHT NIGHT
  • 11:30
    БЕЛФОРТ-ГАСТЕЛУМ UFC FIGHT NIGHT
  • 14:00
    МАНУВА-АНДЕРСОН UFC FIGHT NIGHT
  • 15:40
    ЖОНСОН-РИС UFC FIGHT NIGHT
  • 17:40
    СВАНСОН-ЛОБОВ UFC FIGHT NIGHT
  • 20:10
    ГУСТАФСОН-ТЕЙШЕРА UFC FIGHT NIGHT
  • 22:30
    БИСПИНГ-ГАСТЕЛУМ UFC FIGHT NIGHT

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:30
    Made in Mongolia
  • 12:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Цахим мэдээ
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Уран сайхны кино
  • 04:00
    Уран сайхны кино
  • 05:30
    Уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Monster Hunt"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Teen Wolf" OAK 3.15-р анги
  • 11:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Үлгэрийн хайр" MУСК
  • 15:00
    "Аз жаргал The Bad Boy" MУСК
  • 17:00
    "Castle in the Sky"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Teen Wolf" OAK 3.16-р анги
  • 19:50
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Coming soon" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Тэнгэрийн Продюср" MУСК
  • 22:50
    "Imdb үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 23:25
    "Анчид" MУСК
  • 01:00
    "Teen Wolf" OAK 3.16-р анги
  • 01:50
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 12
  • 09:05
    "Хүндийн өргөлтийн дагина Ким Буг Жү" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 91, 92-р анги
  • 12:05
    "Нууцлаг ой" ОАК 8-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 25-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №6
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний хичээл №46
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 1-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 93, 94-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 9-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 26-р анги
  • 23:05
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 93, 94-р анги
  • 00:15
    "Нууцлаг ой" ОАК 9-р анги
  • 01:25
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 1-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - МИННЕСОТА NBA 2017-20182:00:00
  • 02:00
    ПОРТЛАНД - ХЬЮСТОН NBA 2017-20182:00:00
  • 04:00
    ШАРЛОТТ - ЛОС АНЖЕЛЕС NBA 2017-20182:00:00
  • 06:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2017-20182:00:00
  • 08:00
    NBA GAMETIME 18100:30:00
  • 08:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 17120:30:00
  • 09:00
    NBA ACTION 27140:25:00
  • 09:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 09:30
    G-LEAGUE 2018 ЛЭЙКЛАНД - МЭМФИС 2:00:00
  • 11:30
    FREE SPIRITS:БАРИМТАТ КИНО1:00:00
  • 12:30
    ОКЛАХОМА СИТИ - МИННЕСОТА NBA 2017-20182:00:00
  • 14:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №101:00:00
  • 15:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН NBA 2017-20182:00:00
  • 17:30
    NBA ACTION 27140:25:00
  • 17:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 18:00
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД NBA 2017-20182:00:00
  • 20:00
    NBA GAMETIME 18110:30:00
  • 20:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД NBA 2017-20182:00:00
  • 22:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 17120:30:00
  • 23:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №101:00:00

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:30
    Спортын мэдээ
  • 09:40
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:10
    Зарын цаг
  • 17:20
    Anu Music violin studio үзүүлж байна
  • 17:25
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /156/
  • 19:50
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /5/
  • 23:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 23:20
    "Нүдэн сондор" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 4-р анги
  • 09:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Нууцлагдсан босс” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Урагшаа Диего” Хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Таны цаг
  • 14:00
    Стэйнлэгийн хачирхалтай хүмүүс
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 15:00
    “Леополд муур” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Элэгний эм
  • 16:00
    “Нэг ангийн 2” МУСК
  • 17:30
    Чухал 100 сэдэв /Ёс зүй/
  • 19:00
    “Эхнэр төрлөө” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хамтдаа урлая
  • 20:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 5-р анги
  • 21:50
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 22:00
    “Нэг ангийн 2” МУСК
  • 23:40
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    “Монгол сэрэхүй” хөтөлбөр
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол инноваци
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Блиц яриа
  • 14:45
    Хошин өнцөг
  • 15:00
    ”Их замын тоос” УСК
  • 16:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Луужин
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Түмний үгийг төрд” шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Дэлхийн анирт Монгол бахархал
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    Тэнгэрийн цаг
  • 23:30
    “Ганц бие бүсгүйчүүд” УСК
  • 01:20
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги