МҮОНТ

  • 07:00
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /бага насныханд зориулав/
  • 07:20
    Тэмээ тэнгэрийн амьтан /2009 он/
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хүргэн хүү” Монголын уран сайхны кино
  • 10:40
    “Ногоон сум” хөрөнгийн зах зээлийн реалити шоу
  • 11:40
    16 мм кино төсөл: “Байгалийн сорилт” баримтат кино 1977 он
  • 12:00
    “Шинэ үндсэн хууль- Монголын парламентын хөгжил төлөвшил” хэлэлцүүлэг
  • 12:50
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Кадкиныг бүгд мэднэ” ЗХУ-ын уран сайхны кино
  • 14:50
    “Хөх Монголын хөг дуурьсал” концерт 2014 он/Алтан сан хөмрөг/
  • 16:20
    Bloomberg үзүүлж байна: Хүчтэй тоглогчид
  • 16:50
    Шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 17:30
    Эргэх дөрвөн цаг /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 18:00
    ММ-Today
  • 18:20
    MNB спорт үзүүлж байна: Үндэсний эрх чөлөө, тусгаар тогтнолоо мандуулсны 106 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдааны анализ тойм
  • 19:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Итгэл” Монголынуран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:20
    Business news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Аяллын хөтөч
  • 11:30
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 8,9,10-р анги
  • 13:40
    Гайхамшигт ертөнц аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:20
    Business news
  • 14:40
    Тамирчны нэг өдөр
  • 15:00
    Хацу башё
  • 17:00
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    “Perfect Dance” Үндэсний шоу
  • 21:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 11-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Business news
  • 22:50
    Загварыг уриалагч - Шоу нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Бригад ОАК 12-р анги
  • 00:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. Эхлэл
  • 08:00
    “25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    алтан боломж
  • 10:20
    зарын цаг
  • 10:40
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-33 /монгол контент/
  • 11:00
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "мартагдсан билгэдлүүд" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 13:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 14:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 15:00
    "шеф" олон ангит кино 2-р анги
  • 16:00
    "үндсэн хуулийн 26 жилийн ойд зориулав"
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино-63
  • 17:50
    зарын цаг
  • 18:10
    "дэлхийн үлгэрийн түүврүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит кино 3-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "хуваалцсанд баярлалаа" уран сайхны кино
  • 00:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:55
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" өглөөний ярилцлага
  • 10:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    өнөөдрийн аялал
  • 12:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:50
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:00
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 11-13-р анги
  • 16:00
    "дурсамж төгсгөл үгүй" муск
  • 17:30
    "Tvmall"
  • 17:40
    алгын чинээ попод тохиолдсон адал явдлууд хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 18:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:15
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:45
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц " оак 14-р анги
  • 20:15
    "эрүүл амьдарцгаая- эрүүл мэндийн цаг"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:20
    "том толгойтын романс" муск
  • 23:50
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    ”Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй,соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Ёо ёо-гийн мастерууд” хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” хөтөлбөр
  • 09:55
    Цаг агаар
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Business maximum 88”
  • 10:25
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 69-р анги /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Гарц“ танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл /давталт /
  • 14:10
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Цаг агаар
  • 14:45
    Зураглал
  • 16:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “ Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Энэ цагийн эгэл баатрууд 2017” номын санч С. Батцэцэг
  • 18:00
    “УИХ-ын Өргөдлийн байнгын хороо” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “After school club” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 70-р анги 22.40 “Амьд үхдэлүүд“ олон ангит УСК, 96-р анги
  • 23:40
    “Шилжилт” МУСК
  • 01:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:50
    Спортын тойм
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Хошин шог
  • 05:00
    ТВ -9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 12:45
    "Тотал Спорт" тойм
  • 13:00
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 4-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөн байцаалт" ОАК 5-р анги
  • 15:20
    "Гэмт хэргийн ертөнц" Цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хайр" Драмын жүжиг
  • 19:30
    "Монгол Тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кабан нуурын эрдэнэс" УСК
  • 23:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “зөрлөг” муск
  • 10:40
    “зөв өглөө”
  • 11:10
    “маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “бүсгүй ааль” ток шоу
  • 12:40
    “зөв өглөө”
  • 13:10
    “хайрлахын цаана” муск
  • 14:40
    “мисс монголиа”-4
  • 15:10
    “дээдсийн хүрээлэл”-1,2 оак
  • 17:10
    “чи чадна”
  • 17:40
    “дээдсийн хүрээлэл”-3-5 оак
  • 20:30
    “сайхан хооллоорой”
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:30
    “the founder”-1 цуврал шоу
  • 22:00
    “миний муу аав” муск
  • 23:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /17.26-30/
  • 09:15
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 21, 22-р анги
  • 10:30
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Миний ээж миний бэр” ОАК /23-30/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Үндэсний тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “10 өдөр 10 найз” реалити шоу
  • 22:40
    “Кино шиг амьдрал” МУСК
  • 00:40
    Улсын Филармоны 45 жилийн ойн тоглолт
  • 02:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 02:35
    хөгжмийн завсарлага
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 20-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.27-2.32-р анги
  • 09:00
    "Луунууд" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги төгсгөлийн
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:30
    "Көсем" ОАК 2.8-10-р анги
  • 15:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Үзэл бодлын зөрөг" /Сэтгүүлч Б.Оюунчимэг/
  • 16:50
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:30
    "Долоон өдрийн хатан" ОАК 14-р анги
  • 20:05
    "Баярлалаа ээжээ" кино бүтсэн түүх
  • 20:30
    "Оддын Академи" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Жеки Браун" УСК /JACKIE BROWN/
  • 01:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 31-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 4,5,6,7,8-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 1-р хэсэг
  • 12:30
    Би хэн бэ? /season-4/ 3-р хэсэг
  • 13:30
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлэг 2" финалын шалгаруулалт-5
  • 16:10
    Галилео 21-р хэсэг
  • 16:30
    M music
  • 17:00
    "Алсад үлдсэн найм" УСК
  • 19:20
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Нарниа-2" УСК
  • 00:50
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    маамуу
  • 08:30
    хүүхдийн дуу
  • 09:00
    монгол дууны цаг
  • 10:00
    замдаа дуулъя нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    үүргэвчтэй аялал-3, токио
  • 12:00
    хаачих уу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    retro vibe
  • 14:30
    ингэх гээд байсан юм муск
  • 16:00
    тоглолтын цаг
  • 18:00
    маамуу
  • 18:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм, д.Содном
  • 20:00
    үүргэвчтэй аялал-3, турк
  • 21:00
    нүдэн сондор муск
  • 23:00
    kpop дууны цаг
  • 00:00
    сайхан амраарай эфир завсарлав

TV8

  • 07:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:35
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:40
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 3,4,5-р анги /давталт/
  • 11:55
    "Бизнес зууч"
  • 12:25
    "Авилга" Шинэ үе продакшин үзүүлж байна
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлгэрэх цэг" бүх ододын нэгдсэн тоглолт
  • 16:30
    "Бизнес зууч"
  • 17:00
    "Хишиг өдөр" нэвтрүүлэг Баянхонгор аймгаас бэлдэв /давталт/
  • 18:05
    "Тавилан" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг МУСТА, жүжигчин Р.Анхням
  • 21:20
    "Эх сурвалж" анализ
  • 21:50
    "Эвсэг сайхан" теле зохиомж МУСТА Анхбаяр, МУСТА Чанцалдулам
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:55
    "Аав" МУСК
  • 00:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Саятан болгох дамжаа ОАУСК 23,24-р анги
  • 09:00
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 10:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “12-14” Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Аргаль ” баримтат кино
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Орхон аймгийн Жаргалант хаврын уралдаан
  • 16:30
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 17:00
    “Тод мэдээ “ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 21:00
    Урин цагийн эгшиг теле концерт
  • 21:30
    “Хөгжлийн замаар” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ретро аккорд” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    “Улаан дөрвөлжин.” МУСК
  • 00:35
    Эфир завсарлана цаг2018.01.14-ны НЯМ ГАРАГ
  • 00:45
    Эфир завсарлана
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Улаан дөрвөлжин”УСК
  • 08:50
    Хан академи үзүүлж байна.
  • 09:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг давталт
  • 10:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Fact and expert тоймчийн хөтөлбөр/ давталт/
  • 12:00
    12-14 Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дүнжингарав 2013
  • 16:30
    “Таван эрдэнийн орон” теле концерт
  • 17:00
    Мэдээллийн лавлах“1900-1950” үзүүлж байна.
  • 17:20
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Торго fashion show -2018
  • 23:00
    “Аюултай харилцаа” МУСК

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Далайд дусал нэмэр” нэвтрүүлэг
  • 09:45
    Music time
  • 10:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-2
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Бидний танил орос дуунууд
  • 14:00
    Хөгжмийн зохиолч О.Эрдэнээ “Жаргалтай явнаа хоёулаа” уран бүтээлийн тоглолт
  • 15:15
    Зар сурталчилгаа
  • 15:30
    Music time
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:30
    Music time
  • 19:20
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Цахим awards” залуусын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Рок поп дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Биноникл - 2 Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Антрактид Японы олон ангит кино 4,5-р анги
  • 11:10
    Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ ток шоу МУСТА ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 12:10
    Мойлхон Уран сайхны кино
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес зууч
  • 15:30
    Биноникл - 2 Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 18:00
    Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм Олон ангит кино 31-р анги
  • 19:30
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 21:00
    Хэлтгий заяа Уран сайхны кино
  • 22:40
    Бизнес зууч
  • 23:10
    Баримтат кино
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 07:30
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 08:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Будда продакшн үзүүлж байна” танин мэдэхүй, соён гэгээрэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 11,12-р анги
  • 10:00
    “Хайрын хэлцэл” олон ангит УСК, 20-р анги
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Зүүдэнд ч оромгүй явдал” тоглолт
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Амьтны ертөнц” танин мэдэхүйн хүүхэлдэйн киноны 7,8-р анги

MovieBox

  • 09:00
    "Агуу тэсрэлтийн онол" ОАК IV.23,24-р анги)
  • 09:50
    "Тамирын багш" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 10:50
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Gerard Butler)
  • 11:20
    "Сайн аав" МУСК
  • 13:10
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 14:50
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • 16:30
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК (20-22-р анги)
  • 19:30
    "Тахал" ОАК (IV.6,7-р анги)
  • 21:30
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 23:30
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Франц үнсэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Франц үнсэлт" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 10:10
    "Сүлжээ" ОАК 4-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 12:25
    "Балжиннямтай өдөр" Амжилтаа ахиулъя" ТББ-ын тэргүүн Г.Анархүү
  • 13:05
    Нэрийн хуудас
  • 13:10
    "One Piece" Анимэ 736-740 -р анги
  • 15:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ, Дархан аварга Б.Бат-Эрдэнэ
  • 18:30
    Нэрийн хуудас
  • 18:35
    "Talk With Me" ОБЕГ Гамшгийн эрсдэлийн удирдлагын газрын дарга Д.Баасансүрэн
  • 19:15
    Амжилтын үндэс
  • 19:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:30
    Нэрийн хуудас
  • 22:40
    "Франц үнсэлт" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    "Франц үнсэлт" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    VTV LIVE CONCERT
  • 10:00
    "Single ladies" 1-р анги Монголын уран сайхны кино
  • 11:30
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Single ladies" 2-р анги Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Сэнгокү басара 2" аниме 1,2,3-р анги
  • 10:20
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 11:20
    "Валидол ноорог кино" 21,22,23-р анги
  • 12:40
    Бизнес боломж
  • 12:45
    "Сантагийн туслахууд 2" хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    "Дурсамж төгсгөл үгүй" УСК
  • 15:20
    "Дэлхий гараг" баримтат нэвтрүүлэг - 3
  • 16:40
    Бизнес боломж
  • 16:45
    "Үнэнээс хол" УСК
  • 18:45
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Баялаг ундраа үзүүлж байна
  • 19:18
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 19:45
    "Миний ах атаман" MУСК
  • 21:55
    "Валидол ноорог кино" 24-р анги
  • 22:25
    Гурван баатар
  • 22:35
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Амьдрах төсөл" УСК
  • 01:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "зүрхэн нутаг" /ста б.Болдбаатар/
  • 11:35
    "тогооч" оакино 6, 7, 8- ранги /давталт/
  • 13:15
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 13:55
    цаг агаар
  • 14:00
    рок поп дууны цаг
  • 14:30
    хит дууны цаг
  • 15:00
    "шинэ үе продакшн" үзүүлж байна
  • 16:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-алтан шар зам"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "бахархал" тоглолт
  • 20:45
    "хөгжилтэй өдөр" муск
  • 22:15
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 23:00
    "яруу төгөлдөр" /муфилармони/
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Royal HD

  • 07:30
    Эфирийн эхлэл
  • 07:35
    Халуун цэг Тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:35
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Х.Баттулга
  • 09:40
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /7,8,9-р анги давталт/
  • 15:50
    Их засaгаар сонин юу байна? нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /БНСУ-ын Улсан хот/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Гэр ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Инноваци-Хөгжлийн шийдэл нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Доржийн гудамж нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Анирлагч МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 08:00
    "Лэди цох Супер муур хоёр" 21-26р анги
  • 10:00
    "Гарын таван хуруу" МУСК
  • 11:45
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 12:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 14:00
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 15:40
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 16:00
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 17:40
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 18:00
    "Амжих уу, хайр аа" МУСК
  • 19:40
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 20:00
    "Эрэмдэг" МУСК
  • 22:00
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Peter pan
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Шидэт хайрцаг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/аватар
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/Сэмигийн адал явдал 2
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/бяцхан хадагтай зази
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter pan
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 19:30
    Бидний эргэн тойронд
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Спортын онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Ногоон сум” реалити шоу
  • 11:10
    Эх өв: “Хөшөө дурсгал”
  • 11:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:00
    “Кола лиг-2017” Футзаалын дээд лигийн тэмцээн /шууд дамжуулна/
  • 13:35
    “ММ today” interview
  • 13:55
    “Кола лиг-2017” Футзаалын дээд лигийн тэмцээн /шууд дамжуулна/
  • 15:35
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 15:55
    “Кола лиг-2017” Футзаалын дээд лигийн тэмцээн /шууд дамжуулна/
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:15
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар
  • 19:15
    Туульсийн хаан Жангар: Догшин Хар Санал, Хүдэр Зайрын Заан тайж хааны нутгийг оруулсан бөлөг 5-р хэсэг
  • 19:30
    Америк хэмнэл
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB спорт үзүүлж байна: Спортын тойм: Үндэсний эх чөлөө, тусгаар тогтнолоо мандуулсны 106 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдааны анализ тойм
  • 21:40
    Эргэх дөрвөн цаг /Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 22:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Малчны эрдэм” баримтат кино
  • 22:40
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” Ларри Элисон “Оракл” компанийн гүйцэтгэх захирал
  • 23:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

Like TV

  • 09:00
    Зочины цаг
  • 09:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    Эмч зөвлөж байна
  • 10:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 40-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 11:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 12:00
    Вакцин ток шоу
  • 13:00
    Эжий аав хоёр минь нэвтрүүлэг
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Газрын цэнхэр нүдэн” теле концерт
  • 15:00
    МУСК
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Best шүдний эмнэлэг/
  • 17:30
    Зочины цаг
  • 17:35
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 18:00
    НАЙМААЛЦАХ УУ шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Инээвэл эрүүлжинэ
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Алтан хүн эмнэлэг/
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 41-р анги
  • 22:50
    Нярайн асаргаа
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:30
    Инээвэл эрүүлжинэ
  • 23:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103

SPS Хөлбөмбөг

  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    К.ПАЛАС-БӨРНЛИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ВОТФОРД-САУТХЭМПТОН 23-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ЧЕЛСИ-ЛЭСТЕР 23-Р ТОЙРОГ
  • 15:00
    ТОТТЕНХЭМ-ЭВЕРТОН 23-Р ТОЙРОГ
  • 17:00
    ТОТТЕНХЭМ-РЕАЛ МАДРИД АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 19:00
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 2
  • 19:30
    ИТАЛИЙГ ДАЙЛААР МОРДСОН НЬ-ДУГААР 3
  • 20:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-БРАЗИЛЫН ШИГШЭЭ
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 23-Р ТОЙРОГ
  • 21:25
    БОРНМУТ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 23-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 23-Р ТОЙРОГ
  • 23:55
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ (ШУУД) 23-Р ТОЙРОГ
  • 02:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1713 (ШИНЭ)
  • 10:00
    WWE SMACKDOWN 960 (ШИНЭ)
  • 12:00
    КРИСТАЛ ПАЛАС-БӨРНЛИ 23-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    UFC 218 АЛДО-ХОЛЛОВЭЙ
  • 17:00
    НЬЮ ЙОРК - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1713
  • 20:00
    WWE SMACKDOWN 960
  • 22:00
    ROCKY УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    NBA GAMETIME 1811
  • 09:30
    ДЕНВЕР - САН АНТОНИО (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 12:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1713
  • 13:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 16:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №11
  • 17:00
    NBA ACTION 2714
  • 17:30
    ЧЕЛСИ - ЛЭСТЕР 23-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-БРАЗИЛЫН ШИГШЭЭ
  • 20:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-2
  • 21:30
    NBA GAMETIME 1812
  • 22:00
    ТОТТЕНХЭМ - ЭВЕРТОН 23-Р ТОЙРОГ
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    '"Сорилт Боломж 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia: Монфрэш ХХК
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Сорилт Боломж 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 14:30
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Утаагүй Улаанбаатар форум" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Утаагүй Улаанбаатар форум" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "BLOOMBERG: Төлөв 2018" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Утаагүй Улаанбаатар форум" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 01:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    БИСПИНГ-ЧУН ЛИЙ UFC FIGHT NIGHT
  • 11:00
    ДОС АНЖОС-АЛВАРЕЗ UFC FIGHT NIGHT
  • 12:50
    МАКДОНАЛД-ТОМПСОН UFC FIGHT NIGHT
  • 15:40
    UFC 191 ДОДСОН-ЖОНСОН
  • 18:10
    UFC 192 КОРМЕР-ГУСТАФСОН
  • 20:50
    UFC 194 АЛДО-МАКГРЕГОР
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUT

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 3-р хэсэг /
  • 10:00
    Хот айл /Дундговь аймаг Цагаан дэлгэр сумаас 4-р хэсэг /
  • 10:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 13:30
    Дорноговь аймгаас "Баялаг бүтээгчид" 2
  • 14:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 18:00
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээ марал сумаас 1-р хэсэг /
  • 18:30
    Хот айл /Баянхонгор аймаг Хүрээ марал сумаас 2-р хэсэг /
  • 19:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:30
    Хот айл /Өвөр хангай аймаг Хар хорин сумаас /
  • 20:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 21:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино `

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Тоглож болохгүй нас" MУСК
  • 10:30
    "Би ээж болмоор байна" MУСК
  • 12:00
    "Амьдарлын амт" MУСК
  • 13:30
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Сайн аав" MУСК
  • 15:35
    "Шилжилт" MУСК
  • 17:00
    "Туршилтын хосууд" MУСК
  • 18:30
    "Teen Wolf" OAK 4.3-4.4-р анги/давталт/
  • 20:00
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ану хатан" MУСК
  • 23:00
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тусгаар тогтнол" MУСК
  • 01:20
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 1, 2-р анги
  • 09:25
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 93-96-р анги
  • 11:40
    "Дайчин гүнж" ОАК 25-27-р анги
  • 14:20
    "Нууцлаг ой" ОАК 9, 10-р анги
  • 16:40
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 97, 98-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг ой" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 28-р анги
  • 23:05
    "Нэрээ нууцалсан бүсгүй" ОАК 97, 98-р анги
  • 00:15
    "Нууцлаг ой" ОАК 11-р анги
  • 01:25
    "Санду хичээлдээ явъя" ОАК 3-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    FREE SPIRITS:БАРИМТАТ КИНО1:00:00
  • 01:00
    G-LEAGUE 2018 СИОУ ФОЛЛС - РЭПТОРС 905 2:30:00
  • 03:30
    G-LEAGUE 2018 САУТ БЭЙ - ЛЭЙКЛАНД 2:30:00
  • 06:00
    G-LEAGUE 2018 РЕНО - ДЕЛАВЭЙР2:00:00
  • 08:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 17121:00:00
  • 09:00
    ДЭТРОЙТ - ЧИКАГО (ШУУД) NBA 2017-20182:30:00
  • 11:30
    NBA ACTION 27150:25:00
  • 11:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 12:00
    NBA CLASSIC GAMES 2017 ЛОС АНЖЕЛЕС - НЬЮ ЙОРК 2:00:00
  • 14:00
    BEYOND THE PAINT 3020:25:00
  • 14:25
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 14:30
    ХЬЮСТОН - ФИНИКС NBA 2017-20182:00:00
  • 16:30
    HOOP DREAMS УСК 3:00:00
  • 19:30
    NBA ACTION 27150:25:00
  • 19:55
    PRODUCTION TIME 0:05:00
  • 20:00
    NBA GAMETIME 18120:30:00
  • 20:30
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО NBA 2017-20182:00:00
  • 22:30
    ДЭТРОЙТ - ЧИКАГО NBA 2017-20181:30:00

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Аялалын хөтөч" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Сүнс" Солонгосын олон ангит кино /4.5/
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Улаанбаатарын мөнгөн шөнө" үдшийн цэнгүүн
  • 15:50
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хайрын тохуурхал" Мексикийн олон ангит кино /158/
  • 19:50
    "Top sport" нэвтрүүлэг "Алан Ширерийн замнал"
  • 20:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг "Ханиад томуу, утаатай үеийн зөвлөмж"
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Чухал амжилт" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Сайн аав" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Барбоскиныхан “Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 4, 5, 6-р анги
  • 11:30
    “Инээд эм” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хаак” Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Нууцлагдсан босс” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 14:50
    Таны цаг
  • 14:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 15:00
    “Хатанбаатар 2” МУСК
  • 17:40
    Хамтдаа урлая
  • 18:00
    “Карбинорад илбэдүүлсэн нь”
  • 18:40
    Үүнийг мэдэх үү ?
  • 19:00
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 19:30
    Кино миний амьдрал
  • 20:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 20:50
    Таны цаг
  • 21:50
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 7-р анги
  • 22:00
    “Хатанбаатар 2” МУСК
  • 23:30
    Сайхан амраарай.
  • 00:00
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:25
    “Бид” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Эрүүл зөв хооллоё
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол инноваци
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Зарын цаг
  • 13:00
    Морин цаг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Их үд” амралтын хөтөлбөр
  • 16:00
    “Эрүүл Монгол”: Нано наалт
  • 16:25
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    “Хараацай” хүүхдийн бүжгийн их наадам
  • 18:00
    “Ин Тач” үйлчлэл Чарльз Стенли
  • 18:30
    “Диско-80” шууд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    “Бид” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хошин өнцөг
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Бодлын солбилцол
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    “Тэнгэрийн цаг” тойм
  • 23:30
    “Ямасаки” УСК
  • 01:00
    “4 дэх засаглал” тойм

Олон Саналтай

I/1921:30

MovieBox

"Рокки (Rocky)" УСК

I/1920:30

MovieBox

"Гал тогоо" ОАК (VI.3,4-р анги)

I/1909:00

МҮОНТ

“Сайхан Серафима” Оросын олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги