МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шерлок Холмс” уран сайхны кино 3,4,5-р анги
  • 13:30
    “Манай бэр” реалити шоу 3-р хэсэг /давталт/
  • 14:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 14:50
    16мм кино төсөл үзүүлж байна: “Найрамдлын ордон” баримтат кино /1985 он/
  • 15:05
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 15:10
    “Хувь тавилан” уран сайхны кино
  • 16:40
    Гэгээн үдэш
  • 18:00
    ММ-Today
  • 18:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ертөнц” концерт 2014 он
  • 19:10
    Шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Манай бэр” реалити шоу
  • 22:00
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Хайрлаагүй амь” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:20
    Business news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Perfect Dance Үндэсний шоу
  • 12:30
    Аяллын хөтөч
  • 13:00
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 36,37,38-р анги
  • 15:20
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 17:00
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 17:20
    Загварыг уриалагч-Шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 19:10
    Business news
  • 19:15
    Golden Gobi нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Perfect Dance Үндэсний шоу
  • 22:30
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 39-р анги
  • 23:30
    Хар муурнууд ОАК 2-р анги
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    алтан боломж
  • 10:20
    ёо ёо-г анагаах нь нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-40 /монгол контент/
  • 12:00
    "21000" реалити шоу /үндэсний контент/ дугаар-3,4,5
  • 16:00
    "хар савхин дэвтэр" олон ангит кино 6-р анги
  • 17:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:30
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 18:00
    зарын цаг
  • 18:15
    "өөдөсхөн" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "их говийн баавгай мазаалай"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хар савхин дэвтэр" олон ангит кино 7-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "дуунаас минь ирсэн бүсгүй" уск
  • 00:30
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:40
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:10
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 12:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "экстра" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    шууд дамжуулалт
  • 17:00
    "Tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "экстра" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    шууд дамжуулалт
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:20
    шууд дамжуулалт
  • 23:20
    "House location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Далай багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино /
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    ТВ зар 151918
  • 10:25
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 97-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “After school club” шоу /давталт/
  • 13:45
    “Хот айл” зураглал
  • 13:50
    ТВ зар 151918
  • 14:00
    Дашчойлон хийдийн нэрэмжит сар шинийн баярт зориулсан аймаг цэргийн цолтой бөхчүүдийн бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:58
    “ХНХЯамны цаг” нэвтрүүлэг /Тэтгэвэр нэмлээ/
  • 21:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 98-р анги
  • 23:10
    “Алаг дэлхийд төрсөн минь учиртай” нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Өвлийн зураглал
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:30
    “Дуулах тусам дурлах аялгуу” тоглолт
  • 03:30
    “Цөл дундын бүрд” баримтат кино
  • 04:10
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хуртай цаг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Эрүүл амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 24-р анги
  • 14:10
    "Мөрдөгчид" ОАК 25-р анги
  • 15:20
    "Элсэн цаг" хэлэлцүүлэг шууд
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шинэ үсгийн багш" МУСК
  • 19:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Ярослав" УСКК
  • 23:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    хэрвээ чи хайртай бол намайг дага уск
  • 10:30
    “зөв өглөө”
  • 11:00
    ноён оймс
  • 11:30
    цагаан сарын үзэсгэлэн худалдаа -2018
  • 11:50
    дээдсийн хүрээлэл - 21 оак
  • 13:00
    “зөв өглөө”
  • 13:30
    цагаан сарын үзэсгэлэн худалдаа -2018
  • 13:50
    дээдсийн хүрээлэл-22 оак
  • 14:55
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 15:50
    дээдсийн хүрээлэл-23 оак
  • 16:55
    сар шинийн илгээмж
  • 17:25
    дээдсийн хүрээлэл 23,24 оак
  • 19:35
    монголын миссүүд дэлхийн тайзнаа-4
  • 20:00
    сар шинийн илгээмж
  • 20:30
    монголын миссүүд дэлхийн тайзнаа-4 үргэлжлэл
  • 20:50
    үүргэвчтэй аялал
  • 21:50
    “урбан жинс үзүүлж байна”
  • 22:00
    гээгдэгсэд уск
  • 23:50
    saturday night live
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:15
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК /1-3/
  • 09:10
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 61, 62-р анги
  • 10:30
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Нийслэл хөтөч
  • 11:55
    “Миний ээж миний бэр” ОАК /63-70/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    NTV тойм
  • 21:20
    “10 өдөр 10 найз” реалити шоу
  • 22:40
    “Лардьма” МУСК
  • 00:45
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 01:35
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” /14, 15/
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 23-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.24-27-р анги
  • 09:00
    "Урагшаа Торара урагшаа" хүүхэлдэйн кино 46-50-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 41, 42-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 2.28-30-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Орилоон" кино бүтсэн түүх
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Биллийг устга 1" УСК /KILL BILL 1/
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 43, 44-р анги
  • 21:00
    "Яг түүн шиг 2017" шоу нэвтрүүлгийн 4-р дугаар
  • 22:15
    "Биллийг устга 2" УСК /KILL BILL 2/
  • 01:00
    Кино миний амьдрал

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:10
    “Моддын гайхамшиг”баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр амралтын өдөрт
  • 13:00
    “Хөтөч” ОАУСК 8,9-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл /давталт/
  • 15:00
    АХ-ын 95 жилийн ой - хоёрдугаар хэсэг
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр амралтын өдөрт
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Панамыг судалсан түүх” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    Дэлхийн алдартнуудын түүх
  • 20:20
    Дэлхийд ганц Монгол баавгай -Мазаалай
  • 20:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Польш кино өдрүүд: ” Жейк стронг”
  • 22:10
    “Жейк стронг УСК”
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 63-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 24,25,26,27,28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 3-р хэсэг
  • 12:30
    M music
  • 13:00
    "Гүнжийн өдрийн тэмдэглэл-2" УСК
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Би хэн бэ?" /season-4/ 7-р хэсэг
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Shark Tank" 2-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-6/ 4-р хэсэг
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 21:10
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амьдралын зам" УСК
  • 01:30
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах урлаг иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Найзууд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    "Бизнес зууч"
  • 11:00
    "Дэлгэрэх цаг" тоглолт /архив/
  • 13:25
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:25
    "Ингэх үү, Тэгэх үү" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Бизнес зууч"
  • 15:35
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Ларьдма" МУСК
  • 17:55
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:15
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "30 хором" анализ нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 23:35
    "Бизнес толь"
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/тойм/
  • 01:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Алтан нутаг" хүчит бөхийн барилдаан
  • 07:30
    'Торгоны хээ 2015" Морин хуурын чуулга
  • 08:30
    "Тухтай ярилцья" давталт
  • 09:00
    Богино хэмжээний кино
  • 09:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Auto world” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хамаг Монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн-2" №7
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бурхантын хурд 2017 бага гурван нас
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Агаар болон орчны бохирдлыг бууруулахад Төр-Шинжлэх ухаан-хувийн байгууллагын хамтын ажиллагаа
  • 19:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 19:30
    Ретро аккорд
  • 20:00
    Short films
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хамаг Монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн-2" №8
  • 23:00
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 3,4-р анги
  • 01:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “ Монгол аялгуу”нэвтрүүлэг: киноны дуу
  • 09:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-2
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Бидний танил орос дуунууд
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    тоглолт
  • 15:45
    Зар сурталчилгаа
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 18:45
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “ТВ урлан” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Ярилцах цаг”
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Рок поп дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Каена Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Илбэчин хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Малчин аав телеконцерт Дуучин Б.Эрдэнэхүү
  • 11:50
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Төв аймгийн цаг
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнес зууч
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 15:50
    Хоёр эзний нэг зарц Олон ангит кино 11,12,13-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 21:10
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Хоёр эзний нэг зарц Олон ангит кино 14-р анги
  • 22:40
    Бизнес зууч
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Баримтат кино
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 62,63,-р анги
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал ” олон ангит УСК, 24-р анги /давталт/
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    Жидо багшийн айлдвар, 7-р хэсэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өөдлөх өөрөөс эхэлнэ” баримтат кино
  • 12:30
    “Хийморь далласан аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хуур богд ” баримтат кино
  • 14:00
    Спорт энэ өдөрт
  • 14:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 62,63,-р анги
  • 15:00
    Алтан фонд: 2016 оны Цагаан сарын бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Амьдралын тойрог” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    ”Эгч дүүс“ олон ангит УСК, 1-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Цагаан сар 2018” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Их Говийн тэмээний баяр” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    ТВ зар 151918
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” 30- р анги
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,10-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “After school club” шоу
  • 22:45
    “Х түц “ үзүүлж байна
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (II.18-III.2-р анги)
  • 11:00
    "Өнгө мөнгөний төлөө (For a Few Dollars More)" УСК
  • 13:15
    "Хүдэн" МУСК
  • 14:50
    "Шотландын сүүлчийн эзэн хаан (The Last King of Scotland)" УСК
  • 17:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 18:45
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.9-14-р анги)
  • 21:30
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 23:45
    "Дэв" МУСК
  • 01:25
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 08:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 09:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 10:00
    "Пяо Шуай" ОАК 9,10-р анги
  • 10:00
    "Пяо Шуай" ОАК 9,10-р анги
  • 11:45
    Хошин шог
  • 11:45
    Хошин шог
  • 12:15
    "Балжиннямтай өдөр" Хурдан морины тайлбарлагч Ц.Батнасан
  • 12:15
    "Балжиннямтай өдөр" Хурдан морины тайлбарлагч Ц.Батнасан
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 776-780 -р анги
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 776-780 -р анги
  • 15:15
    Нэрийн хуудас
  • 15:15
    Нэрийн хуудас
  • 15:20
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 15:20
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    Баримтат кино
  • 17:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:15
    Нэрийн хуудас
  • 18:15
    Нэрийн хуудас
  • 18:30
    "Talk With Me" МУГЖ, дуучин Б.Сарантуяа
  • 18:30
    "Talk With Me" МУГЖ, дуучин Б.Сарантуяа
  • 19:25
    Хошин шог
  • 19:25
    Хошин шог
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    This Week in Mongolia
  • 21:30
    This Week in Mongolia
  • 21:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 21:45
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:40
    Нэрийн хуудас
  • 22:40
    Нэрийн хуудас
  • 22:50
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 22:50
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 00:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 00:00
    "Амьдрал төсөл" Монголын уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 00:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:45
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод магнай" Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Syndicate talk" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Ард аюуш" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 23,24,25-р анги
  • 10:20
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Валидол ноорог кино" 46,47,48-р анги
  • 12:20
    "Single Ladies 1" MУСК
  • 14:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 13-р анги
  • 15:45
    "Бүгдийг нь" ОАК 14-р анги
  • 17:00
    "Бүгдийг нь" ОАК 15-р анги
  • 18:15
    Гайхамшигт хүмүүс
  • 18:55
    "Амьдрах төсөл" УСК
  • 20:55
    Хошин шог
  • 21:35
    "Үнэнээ хэлэх мөч" цэнгээнт нэвтрүүлэг 16-р анги
  • 22:25
    "Single Ladies 2" УСК
  • 00:25
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    миний хөдөө сайхан
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:30
    цаг агаар
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    хит дууны цаг
  • 09:30
    цаг агаар
  • 09:35
    "хамгийн хамгийн" нэвтрүүлэг №6
  • 09:45
    "хаврын 17 учрал" оакино 9, 10-р анги /давталт/
  • 11:35
    "дуусашгүй дуу минь" /мугж у.Далантай/
  • 12:05
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 13:15
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 13:55
    цаг агаар
  • 14:00
    рок поп дууны цаг
  • 14:30
    хит дууны цаг
  • 15:00
    "миний ээж хөөрхөн" /яруу найрагч б.Цэрэнтогтох/
  • 16:20
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 17:00
    "үл тасрах аялгуу-монгол улсын төлөө зүтгэе"
  • 18:00
    оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    хит дууны цаг
  • 19:00
    "хамгийн хамгийн" нэвтрүүлэг №7
  • 19:45
    "хонгорын уяач" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "намсрайноров 2014" /ста д.Намсрайноров/
  • 22:00
    нийтийн шилдэг дуунууд
  • 23:55
    халуун элгэн нутаг

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Теkken" шоу нэвтрүүлэг 6
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:50
    "Бэст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Теkken" шоу нэвтрүүлэг 7
  • 21:30
    "Бэст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 57,58,59-р анги
  • 22:50
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 60,61,62-р анги
  • 23:50
    "Монгол кино" сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Монголоо дуулъя" /СТА Н.Дашдэмбэрэл/
  • 08:20
    "Их засаг" Баримтат кино
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    "ИЗОУИС" үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Халуухан ээж" ОАК /11,12-р анги давталт/
  • 16:00
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Халуухан ээж" ОАК /13-р анги давталт/
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үлдэгсэд ба үрэгдэгсэд" УСК /2-р анги/
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд" 1-5р анги
  • 09:00
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 09:30
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 11:00
    "Кино тасалбар"
  • 11:30
    "Moviegoer"
  • 12:00
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 12:30
    "Бүүвэйн дуутай эх орон"
  • 13:00
    "Ганц цагаан унага"
  • 13:30
    "Үндэсний баялаг" МУСК
  • 15:00
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 16:15
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 16:30
    "Микроны босс" МУСК
  • 17:45
    ТВ чагнуур үзүүлж байна
  • 18:00
    "Хайрлахын цаана" МУСК
  • 19:30
    "Шоо юу, Шагай юу..." шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Учрал" МУСК
  • 22:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    Технологийн ертөнцөөр...
  • 10:50
    “Оцон шувууны амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино folder б/к хуучин
  • 12:10
    Спортын онцлох зочин
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц цуврал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “ММ today” interview
  • 13:40
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь /Энэтхэгээс Шри Ланк хүртэл/ 5-р хэсэг
  • 14:40
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Цам” баримтат кино folder 16мм хуучин
  • 15:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь /Узбекистанаас Сири хүртэл / 6-р хэсэг
  • 16:30
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /давталт/
  • 17:30
    Монголын сайхан орон /Хэрмэн цав, Хустайн нуруу/ folder promo
  • 17:40
    “Дэлхий дахинд” олон улсын тойм
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108: Хөршийн түүх folder shtork
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    ММ сар шинийн баяраар
  • 19:35
    Бахархал МУГТ Б.Мөнгөнтуул folder бахархал хуучин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спортын тойм -шинэ
  • 21:20
    “Америк хэмнэл” ток шоу
  • 21:50
    Bloomberg үзүүлж байна: Хүчтэй тоглогчид /Рийд Хастинг/
  • 22:20
    Хөгжлийн замаар: “Үндэсний паркууд” 2-р хэсэг
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Саятан болох дамжаа" 6-8-р анги
  • 13:10
    Тоглолт
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Баримтат дэлгэц
  • 16:00
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:30
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    "Саятан болох дамжаа" 9,10-р анги
  • 18:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Маамуу" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    "Түмний нэг"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 22:10
    "Мойлхон" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 09:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 09:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 09:10
    Өглөөний дасгал
  • 09:15
    Эрүүл монгол иргэн – Өтгөн хаталт
  • 09:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 10:00
    Эмч зөвлөж байна /Зүрхний шигдээс түүнээс сэргийлэх нь/
  • 10:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 68-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 11:55
    Шинэ клип
  • 12:00
    Вакцин ток шоу
  • 13:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 14:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 15:00
    Концерт
  • 16:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Даралт ихсэх өвчин/
  • 17:25
    Үнэний эрэлд нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 18:00
    НАЙМААЛЦАХ УУ шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Эрүүл монгол иргэн – Зүрх судас
  • 20:30
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эмч зөвлөж байна /Алтан хүн эмнэлэг/
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 69-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 23:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:30
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:55
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 01:15
    МАН.СИТИ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 03:25
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БӨРНЛИ-ТОТТЕНХЭМ 19-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    МАН.СИТИ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ВЕСТ ХЭМ-ВОТФОРД ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 17:40
    МАН.СИТИГИЙН ГАЙХАМШИГ 93:20
  • 18:10
    ULTIMATE PLAYER
  • 18:20
    NETBUSTERS 0207
  • 18:50
    PL WORLD №25
  • 19:20
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 19:45
    ХАДДЕРСФИЛД-БОРНМУТ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 00:15
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717 (ШИНЭ)
  • 10:00
    WWE SMACKDOWN 964 (ШИНЭ)
  • 12:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-1)
  • 17:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №17
  • 17:30
    NETBUSTERS 0207
  • 18:00
    SPORT MAX №25
  • 18:30
    PL WORLD №25
  • 19:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 (ШУУД) ЭХНИЙ ТОЙРОГ

SPS Спорт

  • 09:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:30
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 12:30
    ТОТТЕНХЭМ - АРСЕНАЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 14:40
    МАН.СИТИ - ЛЭЙСТЕР 27-Р ТОЙРОГ
  • 16:50
    PRODUCTION TIME
  • 17:00
    NBA ACTION 2716
  • 17:30
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 19:30
    Л.А.КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИА NBA 2017-2018
  • 21:30
    NBA GAMETIME 1836
  • 22:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 00:00
    ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА (ХОЁР ДАХЬ ӨДӨР)
  • 02:30
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia: Ариунаа Сури брэнд " нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 02:30
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ДИЛАШОУ-БАРРОУ
  • 10:50
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД (ШУУД)
  • 13:50
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 16:40
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 20:10
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 21:30
    "GLORY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:30
    ЖҮДО - ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГЫН ӨМНӨ (ШУУД) ӨДӨР 2
  • 00:00
    ЖҮДО - ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГА (ШУУД) ӨДӨР 2

OTV

  • 07:00
    O music
  • 08:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 10:00
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Одод болохын хүслэн МУСК
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:30
    Баримтат кино
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 19:00
    Сook book
  • 20:00
    Оргил цаг
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Хөгжилтэй өдөр МУСК
  • 00:00
    “Show time”
  • 03:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Уран сайхны кино
  • 09:30
    Дорноговь аймгаас "Баялаг бүтээгчид" 2
  • 10:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 11:00
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 13:30
    Хот айл /Хэнтий аймаг Галшар сумаас 2-р хэсэг /
  • 14:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 16:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 17:00
    Технологийн гайхамшиг
  • 18:00
    Хот айл /Хэнтий аймаг Бор-Өндөр сумаас/
  • 19:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 19:30
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 21:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 22:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 07:30
    Уран сайхны кино

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Norm of the North"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Coming soon 2018 " нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Still Alice" УСК
  • 12:40
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Proof" УСК
  • 15:00
    "Family Weekend" УСК
  • 16:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Hachi A Dog's Tale" УСК
  • 18:40
    "Movie soundtrack" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Dear John" УСК
  • 20:45
    "Coming soon Prime cineplex " нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Source Code"УСК
  • 22:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "1408"УСК
  • 00:50
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 14-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 23-25-р анги
  • 11:30
    "Дайчин гүнж" ОАК 53-55-р анги
  • 14:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 4-6-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 26-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 56-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 26-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 7-р анги
  • 01:25
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕНТО NBA 2017-2018
  • 02:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №14
  • 03:00
    NBA CLASSIC GAMES 2018 ЧИКАГО - ФИЛАДЕЛФИ
  • 05:00
    NBA CLASSIC GAMES 2014 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 06:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 07:30
    BEYOND THE PAINT 303
  • 07:55
    PRODUCTION TIME
  • 08:00
    Л.А КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИ (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 10:30
    BEYOND THE PAINT 303
  • 10:55
    PRODUCTION TIME
  • 11:00
    NBA CLASSIC GAMES 2010 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 14:00
    NBA CLASSIC GAMES 2010 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 15:30
    BEYOND THE PAINT 303
  • 15:55
    PRODUCTION TIME
  • 16:00
    Л.А КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 18:00
    NBA ACTION 2719
  • 18:25
    PRODUCTION TIME
  • 18:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 19:30
    NBA TRADE DEADLINE 2018
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1836
  • 20:30
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 22:30
    BEYOND THE PAINT 303
  • 22:55
    PRODUCTION TIME
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:10
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:40
    Дэлхийн цаг
  • 10:00
    "Зуны үнэр" Солонгосын олон ангит кино /4.5/
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 14:00
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 14:10
    Сар шинийн зочин
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг :Тэтгэврийн нас
  • 18:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Африк" баримтат кино
  • 19:50
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Түвшинбаяр аваргын сонголт" River garden "хотхон
  • 20:20
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Амьдрах тасалбар" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 33, 34, 35-р анги
  • 11:20
    “Инээд эм” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Таны цаг
  • 12:00
    “Өрсөж таа” шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хоортон” Хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    “Нууцлагдсан босс” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 14:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 15:00
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Анчид” МУСК
  • 17:30
    Үүнийг мэдэх үү ?
  • 18:00
    Үхэж болох 1000 эрсдэл
  • 18:50
    Таны цаг
  • 19:00
    Хамтдаа урлая
  • 19:30
    Кино миний амьдрал
  • 19:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 20:00
    Түргэн хоол ба хүүхэд
  • 21:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 36-р анги
  • 21:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 22:00
    “Анчид” МУСК
  • 23:30
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 07:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:45
    Зарын цаг
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:25
    Бодлын солбилцол
  • 10:10
    Эрүүл зөв хооллоё
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Энх мэндийн аялгуу давталт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Морин цаг
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Монгол гайхамшиг
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Их үд” амралтын хөтөлбөр
  • 16:00
    “Эрүүл Монгол”: Нано наалт
  • 16:25
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Ин Тач” үйлчлэл Чарльз Стенли
  • 18:25
    Хошин өнцөг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Диско-80 шууд
  • 20:00
    Блиц яриа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    ”Чингис хаан” ОАК 7-р анги
  • 22:45
    Зарын цаг
  • 23:00
    “Тэнгэрийн цаг” тойм
  • 23:30
    Хошин өнцөг
  • 00:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    “Music time” клип захиалга

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги