МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB сар шинийн баярын өдрүүдэд
  • 09:10
    “Хайрлаагүй амь” уран сайхны кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Гарьд магнай” Монголын уран сайхны кино
  • 15:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 16:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:35
    Утга уянгын хэлхээс
  • 16:45
    Сайн байна уу? Өвөрмонгол
  • 17:15
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хөгжмийн агшин
  • 17:50
    Эх орны төлөө
  • 18:20
    С.Зоригийн хэрэг 18 жилийн дараа...
  • 19:00
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Миний нэрийн хуудас
  • 21:40
    “Шерлок Холмс ” уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:20
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 23:30
    Туульсийн хаан Жангар: Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг /1-р хэсэг/
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Янжинлхамын хишиг 1
  • 09:20
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Business news
  • 11:30
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 39-р анги
  • 12:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 12:40
    Business news
  • 13:00
    Үйлийн үр ОАК 10-р анги
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Үйлийн үр ОАК 11-р анги
  • 16:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Египтус хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 18:00
    Дуун түрлэгтэй сар шинэ
  • 18:30
    Сэвтээж болохгүй голомт
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 21:10
    Гүрэн Монгол чинь хүлээнэ
  • 21:50
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 40-р анги
  • 23:00
    Хар муурнууд ОАК 3-р анги
  • 00:00
    Загварыг уриалагч-Шоу нэвтрүүлэг
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    ЭФИР. ЭХЛЭЛ
  • 08:00
    "168 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:10
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 09:40
    АЛТАН БОЛОМЖ
  • 10:10
    ЗАРЫН ЦАГ
  • 10:30
    БИЗНЕС ТАЙМ
  • 11:20
    "ТАНАЙД ХОНОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 12:50
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 13:20
    "ХАР САВХИН ДЭВТЭР" ЯПОНЫ ОЛОН АНГИТ КИНО 7-Р АНГИ
  • 14:30
    БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 15:30
    "ДУУНААС МИНЬ ИРСЭН БҮСГҮЙ" УСК
  • 17:15
    ЗАРЫН ЦАГ
  • 17:30
    "МААМУУ" ХҮҮХДИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ-42/МОНГОЛ КОНТЕНТ/
  • 18:00
    БИЗНЕС ТАЙМ
  • 19:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:10
    "ХАР САВХИН ДЭВТЭР" ЯПОНЫ ОЛОН АНГИТ КИНО 8-Р АНГИ
  • 21:30
    "МАРТАГДСАН БИЛЭГДЭЛҮҮД"
  • 21:50
    "ТУСГАЙ ХАМГААЛАЛТТАЙ ГАЗАР НУТАГ: ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ"
  • 22:50
    "ХУБИЛАЙ" ОЛОН АНГИТ КИНО 30-Р АНГИ
  • 00:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 01:10
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 07:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 08:55
    УРАН ГУЛГАЛТ - БАГИЙН ФИНАЛ
  • 12:40
    УУЛЫН ЦАНА - ЖАНТ,СЛАЛОМ ТӨРӨЛ /ФИНАЛ/
  • 14:40
    ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 14:50
    ПЁНЧАН 2018 ТОЙМ
  • 15:30
    ХОККЕЙ - ШВЕЙЦАРЬ - ЯПОН / ЭМЭГТЭЙ/
  • 18:00
    "НИЙСЛЭЛ - ШИИДЭЛ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:15
    БИАТЛОН -ЭМЭГТЭЙ 10КМ /ФИНАЛ/
  • 19:20
    "АНАГААХ УХААНЫ ШИНЭ ОЛОЛТ - ИНБУСА ТАРИА"
  • 19:50
    БИАТЛОН - ЭМЭГТЭЙ 12,5КМ /ФИНАЛ/
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    ГҮЙЛТИЙН ЦАНА ЭРЭГТЭЙ 15КМ / ФИНАЛ/
  • 01:00
    ПЁНЧАН 2018 ТОЙМ
  • 02:10
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:10
    ”Далай багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ном хурах цаг
  • 09:05
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 98-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    ”Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    ТВ зар 151918
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:50
    “Адуучин” зураглал
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Эвсэг сайхан” тоглолт
  • 16:00
    ТВ зар 151918
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ “ олон ангит УСК, 18-р анги
  • 17:55
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Онцлох бизнес” нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Business maximum 88”
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 99-р анги
  • 22:50
    МАХН–ын II ИХ Чуулганы хүндэтгэлийн концерт
  • 00:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:30
    “Энх мэндийн хадаг” теле концерт /СТА .Чулуунцэцэг /
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    “Аргагүй амраг” тоглолт
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өдрийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хөтөч" ОАК 10-р анги
  • 12:30
    "Аз жаргалтай амьдрал" УСК
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Аз жаргалтай амьдрал" УСК
  • 14:40
    "Кино миний амьдрал" баримтат кино
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Харандааны адал явдал
  • 18:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 25-р анги
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 26-р анги
  • 23:00
    "Төрийн дайсан" МУСК
  • 00:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 01:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 08:30
    SBN NEWS ТОЙМ
  • 09:20
    НУУЦ: АНВАР САДАТ
  • 10:20
    ГЭЭГДЭГСЭД УСК
  • 12:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 12:20
    “БИЗНЕС АЯЛАЛ”
  • 13:00
    МОНГОЛ ЧАРТ
  • 14:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 14:30
    “ЗӨВ ӨГЛӨӨ”
  • 15:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 15:30
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ
  • 16:00
    НУУЦ: БЕНИТО МУССОЛИНИ
  • 17:00
    АЯЛЛЫН ЖИМ
  • 17:30
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 18:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:30
    БЛИЙЧ-1 ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 19:00
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-1 ОАК
  • 20:00
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ -ШУУД
  • 20:30
    САЙХАН ХООЛЛООРОЙ
  • 21:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 21:50
    “УРБАН ЖИНС ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА”
  • 22:00
    “ДЭЭДСИЙН ХҮРЭЭЛЭЛ”-26 ОАК
  • 23:20
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 23:40
    ГОМОРРА 1-6 ОАК
  • 00:40
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 3-р анги
  • 07:50
    “Морин хуур 2017” наадамын I шатны шалгаруулалт
  • 08:40
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” /15/
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 69, 70-р анги
  • 11:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Тэгэх үү? Дангаа” нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 3-р анги
  • 15:05
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” /15/
  • 15:55
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 69, 70-р анги
  • 17:10
    Нийслэл хөтөч
  • 17:55
    “Морин хуур 2017” наадамын II шатны шалгаруулалт
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 4-р анги
  • 19:55
    Дэлхийг дайлах Монгол брэнд: Нүүдэл бууз
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг /16/
  • 22:35
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 71, 72-р анги
  • 00:10
    “Аз жаргалын эрэлд” МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг /16/
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-52-р анги
  • 08:00
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 22-р цуврал
  • 09:00
    "Урагшаа Торара урагшаа" хүүхэлдэйн кино 46-50-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 43, 44-р анги
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? /Нислэг/
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 2.30-р анги
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Яг түүн шиг 2017" шоу нэвтрүүлгийн 4-р дугаар
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат №12/ алсын зайн сургалт
  • 15:30
    "Япон хэлний" /Дунд шат №12/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №15-16/ алсын зайн сургалт
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Урагшаа Торара урагшаа" хүүхэлдэйн кино 51-55-р анги
  • 17:55
    “Аугаа уран зургууд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-3-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 45, 46-р анги
  • 21:00
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Көсем" ОАК 2.31-р анги
  • 23:20
    "Их хотын амьдрал" ОАК 4.11-12-р анги
  • 00:35
    Кино миний амьдрал
  • 01:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Winter festival 2018
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ““Панамыг судалсан түүх” баримтат кино
  • 11:00
    Winter festival 2018
  • 11:15
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Хөтөч” ОАУСК 10-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хойморт залрах хийморилог эрчүүд МУМУ Г.Содном, МУАУ Б.Сандагдорж
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Winter festival 2018
  • 19:15
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:05
    MR dogs хамтлаг “Хайрыг мэдэр”....нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:05
    “Улаанбаатарын өвлийн наадам 2018”
  • 21:20
    “Хөтөч” ОАУСК 11-р анги
  • 22:10
    Winter festival 2018
  • 22:25
    “Дуудлагын охид” ПУСК
  • 23:30
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 65-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 28-р анги
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 33,34-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 37-р анги
  • 11:40
    Үлгэрийн цаг 11-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 6,7,8-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "M FASHION" 9-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 12-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 21-р хэсэг
  • 17:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 29-р анги
  • 17:30
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 38-р анги
  • 22:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" ОАК /season-1/ 13-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Америкчууд" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 09:00
    UK CHART
  • 10:00
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 4-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    42 РАЗМЕРИЙН ЖИМ, БАРСЕЛОНА
  • 12:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 15:00
    НИЙТИЙН ЛАТИН БҮЖГИЙН ЦАГ
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:20
    ЗОЧИНЫ ЦАГ
  • 19:00
    VIBE LOUNGE
  • 19:30
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 5-Р АНГИ
  • 21:00
    ХААЧИХ УУ
  • 22:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 23:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 08:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:45
    "Бизнес толь"
  • 10:15
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 25-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Бизнес зууч"
  • 11:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:35
    "Амьдрал төсөл" МУСК /давталт/
  • 14:15
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 14:30
    "Ая дууны мэндчилгээ" /шууд/
  • 15:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч"
  • 16:30
    Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:30
    Ус дээшээ урсдаг МОАК 26-р анги
  • 18:30
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 18:45
    Дэлхийн Монгол аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:35
    "Түйн голын жавар" нэвтрүүлэг /архив/
  • 21:35
    Эрэл эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Тод магнай" МУСК
  • 00:00
    Цаг агаар
  • 00:05
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 00:20
    Бизнес толь
  • 00:50
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 06:50
    “Хан академи” боловсролын нэвтрүүлэг /Түүхийн хичээлийн цуврал/
  • 07:30
    Баримтат кино
  • 08:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 09:00
    Жон вү чи ОАУСК 16-р анги /давталт/
  • 10:00
    “Тод мэдээ” Өглөөний мэдээ /шууд/
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    “Тод мэдээ” Өдрийн мэдээ /шууд /
  • 12:10
    "Өнгө төрх" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 14:00
    “Тод мэдээ” Өдрийн мэдээ /шууд /
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Архангай аймгийн Чулуут сум бүсийн уралдаан 2017
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /үдийн мэдээ шууд /
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Жон вү чи” ОАУСК 17-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Бест буйдан” үзүүлж байна.
  • 21:40
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг 6,7-р анги
  • 00:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Тв урлан" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Ярилцах цаг”
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Зар сурталчилгаа
  • 16:15
    “Сар шинийн мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    Зар сурталчилгаа
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 20:35
    Бидний танил орос дуунууд
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сар шинийн хоймор” нэвтрүүлэгч МҮОНРТ-ийн нэвтрүүлэг жүжигчин МУСТА Д.Цовоо
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Гадаад дууны цаг” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Зар сурталчилгаа
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн цоморлиг кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:50
    Хоёр эзний нэг зарц Олон ангит кино 14-р анги
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес зууч
  • 16:30
    Зөв сонголт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:50
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 20:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:50
    Хоёр эзний нэг зарц Олон ангит кино 15-р анги
  • 23:10
    Бизнес зууч
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 64,65,-р анги
  • 10:00
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 26-р анги /давталт/
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Жидо багшийн айлдвар”,7-р хэсэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ”Агаар мандлын аюул” баримтат кино
  • 12:30
    “Сар шинийн аялгуу” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Зураглал
  • 14:00
    Спорт энэ өдөрт
  • 14:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 66,67,-р анги
  • 15:00
    Алтан фонд: 2009 оны Цагаан сарын бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 18:00
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 27-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Цагаан сар -2018” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”,31- р анги
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,11-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Монгол бөхийн хийморь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Тамирын багш" ОАК (III.1,2-р анги)
  • 08:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 09:50
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.11-14-р анги)
  • 11:30
    "Өнгө мөнгөний төлөө (For a Few Dollars More)" УСК
  • 13:50
    "Шотландын сүүлчийн эзэн хаан (The Last King of Scotland)" УСК
  • 16:00
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 17:45
    Кино миний амьдрал нэвтрүүлэг (Зохиолч С. Лочин)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.15,16-р анги)
  • 21:35
    "Ларьдма" МУСК
  • 23:40
    "Тамирын багш" ОАК (III.3,4-р анги)
  • 00:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "Энэ 7 хоногт нээлтээ хийх кинонууд" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 02:40
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.13-16-р анги)
  • 04:20
    "Өнгө мөнгөний төлөө (For a Few Dollars More)" УСК
  • 06:30
    "Ларьдма" МУСК
  • 08:00
    Кино миний амьдрал нэвтрүүлэг (Зохиолч С. Лочин)
  • 08:15
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.3-6-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 779,780-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Пяо Шуай" ОАК 10-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Хошин шог
  • 11:30
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    "Монголын сайхан хатагтай" МУСТА дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Пяо Шуай" ОАК 10-р анги
  • 15:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Зууны манлай уяач, Гавьяат малчин, Хөдөлмөрийн баатар Д.Даваахүү
  • 16:55
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Хамтдаа суръя" Хайчилбар хээнүүд
  • 18:50
    Нэрийн хуудас
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 781,782-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    5"Монголын сайхан хатагтай"МУСТА дуучин Ч.Насантогтох
  • 22:15
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ОАК 11-р анги
  • 23:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 11,12-р анги
  • 02:05
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:30
    Маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "DeFacto - Тойм" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "DeFacto - Review" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ард аюуш" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монгол панз"
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шударга яръя Boldko's talk show давталт
  • 23:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 09:00
    Mr. Bean /шинэ улирал/
  • 10:00
    "Генерал бид 2" OAK 39-р анги
  • 10:00
    "Генерал бид 2" OAK 39-р анги
  • 11:00
    "Генерал бид 2" OAK 40-р анги
  • 11:00
    "Генерал бид 2" OAK 40-р анги
  • 11:55
    Бизнес боломж
  • 11:55
    Бизнес боломж
  • 12:00
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 26-р анги
  • 12:00
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 26-р анги
  • 13:00
    "Далд ертөнц" 47-р анги
  • 13:00
    "Далд ертөнц" 47-р анги
  • 14:00
    "Далд ертөнц" 48-р анги
  • 14:00
    "Далд ертөнц" 48-р анги
  • 15:00
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 6-р анги
  • 15:00
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 6-р анги
  • 17:00
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Бизнес боломж
  • 18:00
    Бизнес боломж
  • 18:05
    Хошин шог
  • 18:05
    Хошин шог
  • 18:35
    "Fairy Tail" аниме 26-р анги
  • 18:35
    "Fairy Tail" аниме 26-р анги
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 49-р анги
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 49-р анги
  • 20:15
    "Бүгдийг нь" ОАК 16-р анги
  • 20:15
    "Бүгдийг нь" ОАК 16-р анги
  • 21:35
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 1-р анги
  • 21:35
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 1-р анги
  • 22:25
    "Бүгдийг нь" ОАК 11-р анги
  • 22:25
    "Бүгдийг нь" ОАК 11-р анги
  • 23:45
    Хөгжмийн цаг
  • 23:45
    Хөгжмийн цаг
  • 00:05
    Эфир хаасан
  • 00:05
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН ОЛДООГҮЙ"
  • 07:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 08:55
    "СНОУБОАРД" /ЭМЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 10:50
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 11:00
    "ФРИСТАЙЛ МОГУЛ" /ЭМЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 12:55
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОРГОН АГШИН
  • 13:00
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 14:00
    "БИАТЛОН" /ЭРЭГТЭЙ 10 КМ, ФИНАЛ/
  • 16:00
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭРЭГТЭЙ 15 КМ, ФИНАЛ/
  • 18:15
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 18:25
    "ФРИСТАЙЛ МОГУЛ" /ЭРЭГТЭЙ УРЬДЧИЛСАН ШАТ/
  • 19:55
    "ФРИСТАЙЛ МОГУЛ" /ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 21:45
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 22:45
    "ПЁНЧАН 2018" ӨВЛИЙН ОЛИМПИЙН НЭЭЛТ
  • 01:45
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний нэр Эйрл" ОАК 61,62-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 12:45
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эх дэлхий" баримтат нэвтрүүлэг 11
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 1-р анги
  • 22:20
    "Харуул занги" МУСК

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 11:50
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    "Их Засаг" ОУИС үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Уяачид дуулж байна /Улсын анхдугаар уралдаан/
  • 19:20
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Их Засаг" ОУИС үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Халуухан ээж" ОАК /14-р анги/
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 07:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:20
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд"
  • 07:40
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:35
    "Ардын элч" МУСК
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 11:20
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    "Ард түмний панз"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд" 6р анги
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шоо юу, Шагай юу..." шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Кино тасалбар"
  • 22:00
    "Учиртай гурав"
  • 23:00
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Авхаалжтай жаалууд
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/Урагшаа Титанууд аа !
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар Кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/ Тораро
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхон цэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Peter Pan
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:40
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” /Рийд Хастинг/
  • 09:30
    “Бахархал” МУГТ Б.Мөнгөнтуул
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Энэтхэгээс Шри Ланк хүртэл /5-р хэсэг/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Америк хэмнэл” токшоу
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Туульсын хаан Жангар: Салхин Таваг баатрын гэрлэсэн бөлөг /1-р хэсэг/
  • 18:15
    Прокурорын цаг
  • 18:35
    Өвлөхүйн эрдэм: “Оньсон тоглоом”
  • 18:55
    16 мм үзүүлж байна: “Цаг үе, өчигдөр, өнөөдөр”
  • 19:15
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 21:30
    Онцлох зочин
  • 21:50
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: “Йорданаас Этиоп” хүрэх зам
  • 23:15
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм хөтөлбөр" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    "Мойлхон" МУСК
  • 10:30
    "Тахиа жилийн зочин" Н.Баярмаа УДЭТ-ын жүжигчин /давталт/
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 12:00
    "Саятан болох дамжаа" 9,10-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тахиа жилийн зочин" О.Нандин төгөлдөр хуурч охин /давталт/
  • 16:00
    "Сарангоо ээж" тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 22:30
    "Саятан болох дамжаа" 11,12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг/
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    “Би Монгол хүүхэд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Сүүн шүдхэн/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд нэвтрүүлэг/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 69-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Шинэ клип
  • 13:00
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Би Монгол хүүхэд” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Baby spa үзүүлж байна
  • 14:40
    Инээвэл эрүүлжинэ
  • 14:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 15:00
    Like music шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Би Монгол хүүхэд” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Даралт ихсэх/
  • 17:30
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    Эрүүл амьдрах ухаан /Одонтуяа эмч/
  • 18:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    НАЙМААЛЦАХ УУ шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Би Монгол хүүхэд” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Амьдралд тавтай морил МУСК 70-р анги
  • 00:10
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:15
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 02:25
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 27-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЛУЙШ ФИГУ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ГАЙХАЛТАЙ ТҮҮХ-1
  • 17:00
    PL WORLD №19
  • 17:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 26-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    РОНАЛДИНЬОГИЙН ИД ШИД-БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ 
  • 19:00
    NETBUSTERS 0207
  • 19:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №25
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №19
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ФЕРНАНДО ТОРРЕС
  • 21:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РАУЛЬ
  • 22:00
    ШАХТЁР-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 00:10
    PL WORLD №20
  • 00:40
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЕРТО КАРЛОС
  • 01:10
    PL WORLD №21
  • 01:40
    ВЕСТ БРОМ-ЧЕЛСИ 12-Р ТОЙРОГ
  • 03:50
    ЧЕЛСИ-ВЕСТ БРОМ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    DAVIS CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 10:00
    ЮВЕНТҮС-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1289
  • 14:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-1)
  • 19:00
    DAVIS CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 20:00
    ЖҮДО-ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 1
  • 22:30
    INTO THE MIND БАРИМТАТ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    Л.А.КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1836
  • 11:30
    ТОТТЕНХЭМ - АРСЕНАЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 13:40
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 14:40
    ЖҮДО - ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА (ЭХНИЙ ӨДӨР)
  • 17:20
    НЬЮ ИОРК - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 19:20
    PRODUCTION TIME
  • 19:30
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №25 (ШИНЭ)
  • 20:30
    PL WORLD №26
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1837 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2017-2018
  • 23:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №17
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia: Ариунаа Сүри брэнд " нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 02:30
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT НЕЛСОН-ХАНТ
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ТИМ БОЙЦ-ХЕНДЕРСОН
  • 14:00
    ЖҮДО ТУНИСЫН ГРАНПРИ (ӨДӨР 1)
  • 16:30
    UFC FIGHT NIGHT МАКГРЕГОР-СИВЕР
  • 18:20
    UFC 188 ВЕЛАСКЕЗ-ВЕРДУМ
  • 20:50
    WWE SMACKDOWN 963
  • 22:30
    "INTO THE MIND" БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Дүнжингарав хаврын бүсийн уралдаан 2017 /азарга нас/
  • 11:30
    Мориор амилсан монгол заяа /МУАУ С.Эрдэнэбат/
  • 12:30
    Спорт баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Гэгээ билээ би” телеконцерт /Дуучин Түмэн-өлзий/
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:25
    Цаг агаар
  • 14:30
    Начин цолтны хүндэтгэлийн барилдаан 2017
  • 16:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 17:00
    Өглөө хөтөлбөрийн зочны цаг /давталт/
  • 17:30
    “Дэлхийн өндөр чансаа ” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нээлттэй цаг /шууд/
  • 19:00
    Засаг цаг
  • 20:00
    Дүнжингарав хаврын бүсийн уралдаан /их нас/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 22:30
    Элсэлтийн ням гараг 6-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуунууд/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "La Belle Etla Belle " УСК
  • 11:00
    "Hachi A Dogs Tale " УСК
  • 12:40
    "Moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Bell and Sebastian" УСК
  • 14:30
    "Coming Soon 2018"нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "The Hundred Foot Journey" УСК
  • 17:00
    "A Letter to Momo "хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 20:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "If I Stay" УСК
  • 22:45
    "Double Impact" УСК
  • 00:35
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт №19
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 15-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 26-р анги
  • 12:05
    "Мөрдөгчид" ОАК 7-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 56-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №6-5
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл №9
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 27-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Дайчин гүнж" ОАК 57-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 27-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 8-р анги
  • 01:25
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК төгсгөлийн 16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 02:00
    Л.А КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 04:00
    ПОРТЛАНД - САКРАМЕНТО NBA 2017-2018
  • 06:00
    НЬЮ ЙОРК - ИНДИАНА (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 08:30
    NBA GAMETIME 1836
  • 09:00
    NBA CLASSIC GAMES 2006 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    NBA CLASSIC GAMES 2008 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 13:00
    NBA TRADE DEADLINE 2018
  • 13:30
    NBA ACTION 2719
  • 13:55
    PRODUCTION TIME
  • 14:00
    NBA CLASSIC GAMES 1997 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 15:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1716
  • 16:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 18:00
    Л.А КЛИППЕРС - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1837
  • 20:30
    НЬЮ ЙОРК - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 22:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1716
  • 23:30
    NBA TRADE DEADLINE 2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:30
    "Амьдрал" баримтат кино
  • 10:50
    Түвшинбаяр аваргын сонголт" River garden "хотхон
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хөндөх сэдэв "нэвтрүүлэг
  • 14:20
    " Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Эх дэлхий " баримтат кино
  • 19:50
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Үлгэрийн хайр" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 36-р анги
  • 09:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Нууцлагдсан босс
  • 11:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 12:00
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 13:30
    Элэгний эм
  • 14:00
    “Оцон шувуу” баримтат кино
  • 15:00
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Кино миний амьдралд
  • 16:00
    “Гараг эрхэс-3” баримтат кино
  • 16:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 17:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Орхон аймаг/
  • 17:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 18:00
    Эрүүл мэнд спорт /MBA Дээд лиг 2018 Улиралын тоглолт/
  • 20:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 20:10
    Эрүүл мэнд спорт /MBA Дээд лиг 2018 Улиралын тоглолт/
  • 22:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 37-р анги
  • 22:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 23:00
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги