МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шерлок Холмс ” уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл“
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Тод магнай” Монголын уран сайхны кино
  • 15:30
    Утга уянгын хэлхээс
  • 15:35
    Шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн хөтөлбөр
  • 16:15
    “Энэрч элээх хорвоо" концерт
  • 16:55
    Хөгжлийн замаар:Үндэсний парк-2
  • 17:20
    Эргэх дөрвөн цаг /Хэнтий аймгаас аймгаас бэлтгэв/
  • 17:40
    Хөгжмийн агшин
  • 17:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Амрыг эрье
  • 18:30
    Орчлонг гэтэлгэж, гэгээрэлд замчлагч хуврага эрдэнэ
  • 19:00
    Олон нийтийн цаг/шууд/
  • 19:30
    Утга уянгын хэлхээс
  • 19:35
    “Ухаа худгийн уран гагнуурчин” захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Манай бэр” реалити шоу /6-р хэсэг/
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Шерлок Холмс ” уран сайхны киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 23:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:45
    Туульсийн хаан Жангар: Гүзээн гүмбэ хүрэн цоохор морьтой Хүрэлдэйн хааны хөвүүн Хүрэн Улаан баатрыг дарсан бөлөг
  • 23:55
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Янжинлхамын хишиг 3
  • 08:10
    УИХ-ын цаг
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:40
    UBS энэ сар шинээр...
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Business news
  • 11:30
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 41-р анги
  • 12:30
    Хөхөө намжил Уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 13:00
    UBS энэ сар шинээр...
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Үйлийн үр ОАК төгсгөлийн 14-р анги
  • 16:00
    Аяллын тойрог
  • 16:40
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Сэтгэлээр урласан дуун хадаг
  • 18:40
    Эрүүл мэнд - Эрхэм баян
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 21:00
    Perfect Dance Шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Нэгэн дээвэр дор ОАК 42-р анги
  • 23:30
    Хар муурнууд ОАК 5-р анги
  • 00:20
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    ЭФИР. ЭХЛЭЛ
  • 08:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:10
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 09:40
    АЛТАН БОЛОМЖ
  • 10:10
    ЗАРЫН ЦАГ
  • 10:30
    БИЗНЕС ТАЙМ
  • 11:30
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ШОК" МУСК
  • 13:30
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 14:00
    "ӨРӨГ"
  • 14:40
    ХӨГЖМИЙН ЗАВСАРЛАГА
  • 15:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 15:30
    "ХУБИЛАЙ" ОЛОН АНГИТ КИНО 31-Р АНГИ
  • 16:40
    ЗАРЫН ЦАГ
  • 17:00
    "АМ НЭЭВЭЛ" УИХ-ЫН ДАРГА М.ЭНХБОЛД
  • 18:00
    БИЗНЕС ТАЙМ
  • 19:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:10
    "ХҮРГЭН ХҮҮ"МУСК
  • 21:40
    НЭМҮТ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 22:00
    "ЭГЭЛ ТҮҮХ-УХАА ХУДАГИЙН УРАН ГАГНУУРЧИН"
  • 22:10
    "ЁО ЁО-Г АНАГААХ НЬ"
  • 23:30
    "ХУБИЛАЙ" ОЛОН АНГИТ КИНО 32-Р АНГИ
  • 00:40
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 01:50
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 06:40
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 08:25
    ПЁНЧАН 2018 ТОЙМ
  • 09:25
    СНОУБОРД ЭРЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 11:15
    ТЭШҮҮР - 1500М ЭРЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 12:40
    УУЛЫН ЦАНА,СЛАЛОМ ТӨРӨЛ ЭМЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 14:30
    ЛЮЖ ЧАРГА - ЭМЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 16:30
    ЦАНЫН ХОЁР ТӨРӨЛТ 10КМ ЭРЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 18:00
    "НИЙСЛЭЛ-ШИЙДЭЛ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:15
    ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 18:55
    БИАТЛОН 15КМ -ЭМЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    КЁРЛИНГ ЭРЭГТЭЙ - УРЬДЧИЛСАН ШАТ - ДАНИ-ШВЕД
  • 01:45
    ПЁНЧАН 2018 ТОЙМ
  • 02:45
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Далай багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ном хурах цаг
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 100-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Амьдралын гэрэл гэгээ “ олон ангит УСК, 19-р анги
  • 15:55
    Гал тахиа жилийн чансаа өндөр бөхчүүдийн шилдэг барилдааны 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Битүүлэх ёсон” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “Business maximum 88”
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 101-р анги
  • 23:10
    “Монголын төрт ёс” нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 02:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 03:30
    “Жаргалтай жилийн аялгуу” тоглолт
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өдрийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Кино Миний Амьдрал" баримтат кино
  • 12:00
    "Хөтөч" ОАК 12-р анги
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Харандааны адал явдал
  • 18:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 27-р анги
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Элсэн цаг" хэлэлцүүлэг шууд
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 28-р анги
  • 22:30
    "Угсаатны цай" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 00:15
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 01:00
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 08:30
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:30
    ХАЙРТАЙ ШҮҮ ЭЭЖЭЭ
  • 10:00
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-2 ОАК
  • 10:50
    “ДЭЭДСИЙН ХҮРЭЭЛЭЛ”-27 ОАК
  • 12:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 12:20
    “БИЗНЕС АЯЛАЛ”
  • 13:00
    МОНГОЛ ЧАРТ
  • 14:00
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ
  • 14:30
    МОНГОЛЫН МИССҮҮД ДЭЛХИЙН ТАЙЗНАА-5
  • 15:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 15:30
    МОНГОЛ ТУЛГАТНЫ 100 ЭРХЭМ
  • 16:30
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 17:00
    ХАЙРТАЙ ШҮҮ ЭЭЖЭЭ
  • 17:30
    АЯЛЛЫН ЖИМ
  • 18:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 18:30
    БЛИЙЧ-2 ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 19:00
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-3 ОАК
  • 20:00
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ -ШУУД
  • 20:30
    ОРГИЛ ЦАГ
  • 21:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 21:50
    “УРБАН ЖИНС ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА”
  • 22:00
    “ДЭЭДСИЙН ХҮРЭЭЛЭЛ”-28 ОАК
  • 23:20
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 23:40
    ГОМОРРА 1-8 ОАК
  • 00:30
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 5-р анги
  • 07:45
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    “Морин хуур 2017” шилдгүүдийг тодруулах наадам.
  • 08:40
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” /17/
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 73, 74-р анги
  • 11:50
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хүний түүх
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 5-р анги
  • 15:05
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /17/
  • 15:55
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 73, 74-р анги
  • 17:10
    Нийслэл хөтөч
  • 17:55
    “Ийм нэгэн залуу” мюзикл
  • 18:15
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Парис руу хосоороо” – BSB сугалааны тохирол /шууд/
  • 18:55
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг /18/
  • 22:35
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 75, 76-р анги
  • 00:10
    “Валентины захидал” МУСК
  • 02:00
    Мэдээ
  • 03:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” нэвтрүүлэг /18/
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.4-6-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 24-р цуврал
  • 09:00
    "Урагшаа Торара урагшаа" хүүхэлдэйн кино 56-60-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 47, 48-р анги
  • 11:35
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? Нэвтрүүлэг /ШОКОЛАД/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.32-р анги
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Nous tech" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №14/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №14/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    “Дэлхийн атлас” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хятад хэлний" /Дунд шат №19-20/ алсын зайн сургалт
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Урагшаа Торара урагшаа" хүүхэлдэйн кино 61-65-р анги
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.7-9-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 49, 50-р анги
  • 21:00
    "80 саяын уналт" асуулт хариултын шоу нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Көсем" ОАК 2.33-р анги
  • 23:20
    "Их хотын амьдрал" ОАК 4.15-16-р анги
  • 00:35
    Кино миний амьдрал
  • 01:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Winter festival 2018
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Winter festival 2018
  • 11:15
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Хөтөч” ОАУСК 12-р анги
  • 13:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Сүхбаатар аймгийн ИТХ-н дарга Б. Мөнхбат” сар шинийн мэндчилгээ
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хойморт залрах хийморилог эрчүүд – 5 тод манлай
  • 16:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Winter festival 2018
  • 19:15
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:00
    “Улаанбаатарын өвлийн наадам 2018”
  • 20:15
    “Орчны бохирдол “нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа Монгол” төсөл
  • 21:00
    “Сүхбаатар аймгийн ИТХ-н дарга Б. Мөнхбат” сар шинийн мэндчилгээ
  • 21:05
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:10
    “Хөтөч” ОАУСК 13-р анги
  • 22:00
    Winter festival 2018
  • 22:15
    “Сохор номин” ПУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 67-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог " /season-4/ 30-р анги
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 35,36-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 39-р анги
  • 11:40
    Үлгэрийн цаг 13-р хэсэг
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Он цагийн эрэлчид" МУСК 12,13,14,15-р анги
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Миний дүрсгүй гүнж" СОАК 14-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 23-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 39-р хэсэг
  • 17:30
    "Жимсхэн охид" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог " /season-4/ 31-р анги
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-1/ 37,38-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 40-р анги
  • 22:30
    "Өмнө зүгийн хатан хаан" ОАК /season-2/ 2-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Америкчууд" ОАК /season-2/ 11-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 09:00
    UK CHART
  • 10:00
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 6-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    42 РАЗМЕРИЙН ЖИМ, АМСТЕРДАМ
  • 12:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 15:00
    НИЙТИЙН ЛАТИН БҮЖГИЙН ЦАГ
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:20
    ЗОЧИНЫ ЦАГ
  • 19:00
    VIBE LOUNGE
  • 19:30
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 7-Р АНГИ
  • 21:00
    ЗАМДАА ДУУЛЪЯ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 23:00
    KPOP ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 08:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:45
    "Бизнес толь"
  • 10:15
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 27-р анги /давталт/
  • 11:15
    "Бизнес зууч"
  • 11:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:35
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 12:50
    "Алаг мэлхийн хөгжимчин" хүүхдийн кино
  • 13:30
    "Дуут хуруу" хөгжөөнт наадгай
  • 14:30
    "Бизнес зууч"
  • 14:50
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:50
    "Сар шинийн ёсон" танин мэдэхүйн соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    НИТХ үзүүлж байна
  • 17:25
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК төгсгөлийн 28-р анги
  • 18:25
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:35
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 21:40
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 23:15
    "Бизнес толь"
  • 23:45
    Цаг агаар
  • 23:50
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Жингийн цуваа” морин хуурын тоглолт Р.Амарбаярын бие даасан тоглолт
  • 08:20
    Богино хэмжээний кино
  • 08:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 09:00
    “Жон вү чи” ОАУСК 18-р анги давталт
  • 10:00
    “Тод мэдээ”
  • 10:10
    “Business time”
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    “Тод мэдээ”
  • 12:10
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг 8 р анги
  • 12:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг 9 р анги
  • 14:00
    “Тод мэдээ”
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дорноговь аймгийн хаврын бүсийн уралдаан
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхий нас" цэцэрлэгийн насны хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Жон вү чи” СОАУСК 19-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 21:40
    “Монгол туургатны битүүлэх ёсон”
  • 22:10
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг -10,11-р анги
  • 00:00
    МУСТА, дуучин Ц.Хулан “My World” тоглолт
  • 01:00
    “Тод мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    “Сар шинийн хоймор” МУАЖ, Төрийн их хан хуурч Ц.Цэрэндорж
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Монгол түмний аялгуу” кино концерт
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Зар сурталчилгаа
  • 16:15
    “Сар шинийн мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    Зар сурталчилгаа
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Гэгээн хайрын өдөр
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сар шинийн хоймор” МУГЖ ардын дуу судлаач Ш.Даваахүү
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 23:00
    Зар сурталчилгаа
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:06
    Бернард хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Бизнес зууч
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Чухал амжилт
  • 10:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 11:20
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 12:20
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Бизнес зууч
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Be my Valentine богино кино
  • 18:10
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Миний хайр Уран сайхны кино
  • 23:50
    Бизнес зууч
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 68,69,-р анги
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 28-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Цагаан шонхор” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ”Дарьгангийн нүүдэл соёл” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,12-р анги
  • 14:00
    Спорт энэ өдөрт
  • 14:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 70,71,-р анги
  • 15:00
    Алтан фонд: 2016 оны Цагаан сарын бөхийн барилдааны тойм
  • 17:00
    “Жаргалтай жилийн аялгуу” тоглолт
  • 17:50
    ТВ зар 151918
  • 18:00
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 29-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Цагаан сар- 2018” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    МАХН–ын II ИХ Чуулганы хүндэтгэлийн концерт
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,13-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:20
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хартын дайн (Hart's War)" УСК
  • 13:00
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.5-8-р анги)
  • 14:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.17,18-р анги)
  • 15:25
    "Шотландын сүүлчийн эзэн хаан (The Last King of Scotland)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Winona Ryder)
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.19,20-р анги)
  • 21:35
    "Алуурчдын хаан (Hitman)" УСК
  • 23:50
    "Тамирын багш" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 00:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Winona Ryder)
  • 01:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 02:40
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 04:20
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 06:00
    "Алуурчдын хаан (Hitman)" УСК
  • 07:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 08:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9,10-р анги)

Star TV

  • 07:25
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:30
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 783,784-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Пяо Шуай" ОАК 12-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Монголын нууц товчоо" 10-р бүлэг 1-р хэсэг
  • 11:30
    "100 хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 13:10
    Нэрийн хуудас
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" Үндэсний бөхийн тайлбарлагч тайлбарлагч Ц.Батнасан
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чамайг унтаж байх хооронд" Уран сайхны кино
  • 16:20
    "Хайрын болзоо" Дуучин Б.Нямзагд, Б.Хандмаа
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Хамтдаа суръя" Сүрлэн сүлжмэл: Зүүний хатгуур
  • 18:50
    Нэрийн хуудас
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 785,786-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Цагаан сар" Шинэ үе продакшн
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    " Амар байна уу" Мөрөөдлийн театр
  • 22:20
    Нэрийн хуудас
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ОАК 10-р анги
  • 23:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    "Чамайг унтаж байх хооронд" Уран сайхны кино
  • 02:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Би дурламаар байна" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Үсэглэлийн хаад" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Утсаа ав" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 27-р анги
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 27-р анги
  • 09:30
    Хошин шог
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:05
    "Генерал бид 2" OAK 43-р анги
  • 10:05
    "Генерал бид 2" OAK 43-р анги
  • 11:05
    "Генерал бид 2" OAK 44-р анги
  • 11:05
    "Генерал бид 2" OAK 44-р анги
  • 12:00
    Бизнес боломж
  • 12:00
    Бизнес боломж
  • 12:05
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 28-р анги
  • 12:05
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 28-р анги
  • 13:05
    "Далд ертөнц" 51-р анги
  • 13:05
    "Далд ертөнц" 51-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 52-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 52-р анги
  • 15:05
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 7.2-р анги
  • 15:05
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 7.2-р анги
  • 16:05
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 2-р анги
  • 16:05
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 2-р анги
  • 16:55
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Бизнес боломж
  • 17:50
    Бизнес боломж
  • 17:55
    Хошин шог
  • 17:55
    Хошин шог
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 28-р анги
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 28-р анги
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 51-р анги
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 51-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 3-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 3-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 00:10
    Эфир хаасан
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН ОЛДООГҮЙ"
  • 07:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 08:00
    "КЁРЛИНГ" /ХОЛИМОГ ФИНАЛ/
  • 10:30
    "ТЭШҮҮР" /ЭРЭГТЭЙ 1500М ФИНАЛ/
  • 12:15
    "УРАН ГУЛГАЛТ" /БАГИЙН ФИНАЛ/
  • 15:50
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 16:50
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 17:55
    "ТЭШҮҮР" /ЭМЭГТЭЙ 1000М ФИНАЛ/
  • 19:35
    "ЛЮЖ ЧАРГА" /ХОСЫН ТӨРӨЛ ФИНАЛ/
  • 21:30
    "ЦАНЫН 2 ТӨРӨЛТ" /ЭРЭГТЭЙ 10 КМ ФИНАЛ/
  • 22:50
    "СНОУБОАРД" /ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 00:40
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 2-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Хошин шог
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 3-р анги
  • 22:20
    "Тамирын охин" МУСК

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Их Засаг" баримтат кино
  • 11:50
    "Халуухан ээж" ОАК /15-р анги давталт/
  • 12:50
    "Их Засаг" ОУИС үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Сумандаа сайхан амьдаръя нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Халуухан ээж" ОАК /16-р анги/
  • 23:15
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 07:00
    "Хайрыг мэдэр..."
  • 07:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:40
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд"
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 11:20
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    "Ард түмний панз"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд" 8р анги
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шоо юу, Шагай юу..." шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Түмэн жилдээ жаргалтай" теле концерт
  • 22:00
    "Учиртай гурав"
  • 23:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино / Пороро 4-р бүлэг
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Торора
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхонцэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:40
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Спортын зочин
  • 09:20
    “MM today” english news
  • 09:40
    Онцгой дуудлага. ОБЕГ-аас бэлтгэв
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: “Малигаас Египет хүрэх зам”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Өвлөхүйн эрдэм. Даалин урлаач Д.Энхтуяа
  • 14:20
    “Цагийн хүрдийн баатрууд”
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    Туульсын хаан Жангар: Гүзээн гүмбэ хүрэн цоохор морьтой Хүрэлдэйн хааны хөвүүн Хүрэн Улаан баатрыг дарсан бөлөг
  • 18:20
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 18:30
    Амрыг эрье. Цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:00
    Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал үзүүлж байна
  • 19:10
    Сүлд
  • 19:30
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    УИХ Өргөдлийн байнгын хороо
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: “Туркээс Герман хүрэх зам”
  • 23:15
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    "Амилсан хайр" МУСК
  • 10:30
    "Түмний нэг" Д.Баатаржав Паралимпийн аварга, Монгол Улсын хөдөлмөрийн баатар
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 12:00
    "Саятан болох дамжаа" 13,14-р анги
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Тахиа жилийн зочин" Д.Цогзол Тонж манлай засуул /давталт/
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    """Аргагүй амраг"" тоглолт"
  • 16:30
    "Мөнхтөрийн цаг" Р.Нямдорж МҮБХ-ны тэргүүн
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    "Ардын аялгуу" тоглолт
  • 18:30
    "Шинэ ном" До Цэнджав зохиолч, СГЗ
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Урбан жинс" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Тахиа жилийн зочин" О.Нандин төгөлдөр хуурч охин /давталт/
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр... /давталт/
  • 22:10
    Тахиа жилийн тэргүүн ном шалгаруулах ёслолын ажиллагаа
  • 23:20
    "Саятан болох дамжаа" 15,16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 08:10
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Эмч зөвлөж байна /Зүрхний шигдээс түүнээс сэргийлэх нь/
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 71-р анги
  • 11:50
    Baby spa үзүүлж байна
  • 12:00
    ТЕЛЕМЕДИЦИН эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Шинэ клип
  • 13:00
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
  • 14:40
    Нярайн асаргаа
  • 14:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 15:00
    Like music шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Даралт ихсэх өвчин/
  • 17:30
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    Найргаар хөглөгдсөн миний амьдрал
  • 18:20
    Эмч зөвлөж байна /Долмалин лоутай эм/
  • 18:55
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:25
    “Монголчуудын цайны соёл” нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 72-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 23:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Нярайн асаргаа
  • 00:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр

SPS Хөлбөмбөг

  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ЛЭСТЕР 27-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЮВЕНТҮС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 13:20
    БАЗЕЛ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-КАКА
  • 16:00
    ДЭЛХИЙГ ӨӨРЧИЛЖ БУЙ РОНАЛДО-БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:30
    PL WORLD №23
  • 17:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН 25 ЖИЛИЙН ОЙД
  • 18:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №25
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    NETBUSTERS 0214
  • 20:30
    МАН.СИТИ-ЛЭСТЕР 27-Р ТОЙРОГ
  • 22:40
    ЮВЕНТҮС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 00:50
    БАЗЕЛ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 03:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 03:15
    РЕАЛ.М-ПСЖ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-1)
  • 03:30
    БАЗЕЛ-МАНЧЕСТЕР СИТИ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО ТУНИСЫН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1838
  • 10:00
    БАЗЕЛ-МАНЧЕСТЕР СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 12:00
    DAVIS CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 13:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 26-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД
  • 17:00
    НЬЮ ЙОРК - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №19
  • 19:30
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-2)

SPS Спорт

  • 09:00
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА NBA 2017-2018 (ШУУД)
  • 11:30
    NBA GAME TIME 1838
  • 12:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №25
  • 13:00
    ЮВЕНТУС - ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 15:10
    БАЗЕЛЬ - МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 17:20
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 18:20
    SPORT MAX №26 (ШИНЭ)
  • 18:50
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    OVER TIME 1717
  • 19:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 20:30
    ЗАМ ЭКСТРИМ АЯЛЛЫН НЭВТРҮҮЛЭГ - ЭХНИЙ ДУГААР
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1839 (ШИНЭ)
  • 21:30
    МАИАМИ - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 23:30
    SPORT MAX №26
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ажил хэрэгч өглөө" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT АЛМЭЙДА-ГАРБРАНТ
  • 11:50
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРО
  • 14:00
    ЖҮДО ТУНИСЫН ГРАНПРИ (ӨДӨР 3)
  • 16:10
    UFC 190 РОУЗИ-КОРРЭЙА
  • 19:10
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #4
  • 21:40
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 21:50
    "RAGING BULL" УРАН САЙХНЫ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Дүнжингарав хаврын бүсийн уралдаан /соёолон/
  • 11:30
    Миний нутаг /Дорноговь аймгийн Иххэт сум/
  • 12:30
    Элсэлтийн ням гараг 7-р анги ОАУСК
  • 13:30
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:25
    Цаг агаар
  • 14:30
    Баянзүрх хайрханы хишиг барилдаан 2017
  • 16:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 17:00
    Өглөө хөтөлбөрийн зочны цаг /давталт/
  • 17:30
    limitless
  • 18:00
    Нээлттэй цаг /шууд/
  • 19:00
    Ноходын ертөнц-1 /Баримтат кино/
  • 19:30
    “Нутгийн жаахан чи минь” телеконцерт /Дуучин О.Доржжанцан/
  • 20:00
    Дүнжингарав хаврын бүсийн уралдаан /хязаалан/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ / Д.Дашзэвэг/
  • 22:30
    Элсэлтийн ням гараг 8-р анги ОАУСК
  • 23:30
    Амрах агшин монголын шилдэг дуунууд
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Castle in the Sky"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Өртөө "МУСК
  • 12:30
    "Coming Soon"/February/ нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "If I Stay" УСК
  • 14:40
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Battle of the Year" УСК
  • 17:00
    "Howl's moving castle"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тусгай ажиллагаа "МУСК
  • 20:25
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "The A Team" УСК
  • 23:10
    "Kung Fu Killer УСК
  • 00:50
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 20
  • 09:05
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 1-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 28-р анги
  • 12:05
    "Мөрдөгчид" ОАК 9-р анги
  • 13:15
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Дайчин гүнж" ОАК төгсгөлийн 58-р анги
  • 15:10
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №6-6
  • 15:30
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл №10
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 29-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 1-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 29-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 01:25
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 2-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ФИНИКС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 01:00
    НЬЮ ЙОРК - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 03:00
    НЬЮ ЙОРК - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 05:00
    ФИНИКС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 07:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 08:00
    МАЙАМИ - ТОРОНТО (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 10:30
    NBA GAMETIME 1838
  • 11:00
    BEYOND THE PAINT 303
  • 11:25
    PRODUCTION TIME
  • 11:30
    NBA CLASSIC GAMES 2013 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    NBA TRADE DEADLINE 2018
  • 14:00
    NBA CLASSIC GAMES 1988 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    NBA CLASSIC GAMES 1997 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 17:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 18:30
    ЖЭК ТВЭЙМЭН: БАРИМТАТ КИНО
  • 18:55
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 19:30
    BEYOND THE PAINT 303
  • 19:55
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1839
  • 20:30
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 22:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 23:00
    МАЙАМИ - ТОРОНТО NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:25
    Спортын мэдээ
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 11:30
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 12:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 12:50
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:30
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Битүүний орой "нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Морьтон залуус" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Фабрика" баримтат кино
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:
  • 20:05
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Түвшинбаяр аваргын сонголт" River garden "хотхон
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Хайртай бол хартай" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 38-р анги
  • 09:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 10:00
    “Аз жаргалын шок” МУСК
  • 11:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 11:40
    “247 градус” МУСК
  • 13:10
    “Миний хайр” МУСК
  • 14:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 15:00
    “Үлгэрийн хайр” МУСК
  • 16:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 17:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Хөвсгөл аймаг/
  • 18:00
    Эрүүл мэнд спорт /MBA Дээд лиг 2018 Улиралын тоглолт/
  • 20:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 20:10
    Эрүүл мэнд спорт /MBA Дээд лиг 2018 Улиралын тоглолт/
  • 22:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 39-р анги
  • 22:50
    Эм зүйч зөвлөж байна.
  • 23:00
    “Ийм нэгэн дурлал” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги