МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:10
    “Шерлок Холмс ” уран сайхны киноны төгсгөлийн 8-р анги
  • 10:40
    “Манай бэр” реалити шоу /6-р хэсэг/
  • 11:30
    Туульсийн хаан Жангар: Гүзээн гүмбэ хүрэн цоохор морьтой Хүрэлдэйн хааны хөвүүн Хүрэн Улаан баатрыг дарсан бөлөг
  • 11:45
    “Эргэх дөрвөн цаг” Баянхонгор аймгаас бэлтгэв
  • 12:15
    “Нийслэл хүү” уран сайхны кино
  • 13:15
    Эх өв:”Мөсний шагай”
  • 13:45
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 13:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 14:00
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн битүүний өдөрт зориулсан үндэсний бөхийн барилдааныг шуууд дамжуулан үзүүлнэ.
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Манай бэр” реалити шоу /төгсгөлийн дугаар/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    Тийн унжлагат хэмээх нохой жилийн шороон үхрийн шинж
  • 22:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Ховор хүмүүс ” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Хайрын бэлэг тоглолт МУСТА Э.Ууганбаяр, Э.Түвшинсайхан
  • 08:30
    Эрүүл мэнд - Эрхэм баян
  • 09:00
    Энх мэндийн баяр Шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хун цагаан хайр тоглолт МУГЖ Л.Болдбаатар
  • 13:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Business news
  • 14:00
    XVII жарны “Тийн унжлагат” шар нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан Үндэсний бөхийн барилдааныг Монгол бөхийн өргөөнөөс шууд дамжуулна
  • 19:00
    Сар шинийн мэндчилгээ Монгол Улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх
  • 19:05
    UBS энэ сар шинээр...
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Урин цагийн эгшиглэн теле концерт
  • 21:00
    Эх орон яруу найргийн наадам
  • 22:40
    Эх ундарга-1 Ардын урлагийн их наадам
  • 00:40
    Нандин эрдэнэ Монголын уран сайхны кино
  • 02:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    ЭФИР. ЭХЛЭЛ
  • 08:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:10
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 09:40
    АЛТАН БОЛОМЖ
  • 10:10
    САР ШИНИЙН МЭНДЧИЛГЭЭ
  • 10:30
    БИЗНЕС ТАЙМ
  • 11:30
    "МААМУУ" ХҮҮХДИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ-33 /МОНГОЛ КОНТЕНТ/
  • 11:50
    "МОНГОЛОО САНАСАН СЭТГЭЛ" ТОГЛОЛТ МУСТА Я.ГЭРЭЛЧУЛУУН
  • 13:20
    "ШИНЭ ӨДӨР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 13:50
    "МИНИЙ САЙХАН ХӨДӨӨ" ТЕЛЕКОНЦЕРТ 1.2
  • 15:50
    "ШУУГИАН ТАРИГЧ" МУСК
  • 17:30
    "УУЛЗАХЫН ХҮСЛЭН" ДУУЧИН Х.МӨНГӨНЦЭЦЭГИЙН ТОГЛОЛТ
  • 18:50
    САР ШИНИЙН МЭНДЧИЛГЭЭ
  • 19:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:20
    "УРИЛГА-2018" САР ШИНИЙН БАЯРЫН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:20
    "НИЙСЛЭЛ ХҮҮ" МУСК
  • 00:30
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 01:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 05:20
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 07:00
    ХОККЕЙ - ЭРЭГТЭЙ - СЛОВАК-ОРОСЫН ОЛИМПИЙН БАГ
  • 09:30
    УРАН ГУЛГАЛТ ХОСЫН ТӨРӨЛ /ФИНАЛ/
  • 12:25
    СНОУБОРД- ЭРЭГТЭЙ /ФИНАЛ/
  • 14:05
    "НАР ТОССОН ХИЛЧДИЙН ЦАГААН САР"
  • 14:20
    ГҮЙЛТИЙН ЦАНА - 10КМ ЭМЭГТЭЙ/ФИНАЛ/
  • 16:30
    ХОККЕЙ - ЭРЭГТЭЙ - ФИНЛЯНД-ГЕРМАН
  • 19:05
    ЭГЭЛ ТҮҮХ:УХАА ХУДАГИЙН УРАН ГАГНУУРЧИН
  • 19:15
    БИАТЛОН-ЭРЭГТЭЙ 10КМ /ФИНАЛ/
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    ХОККЕЙ -ЭРЭГТЭЙ - НОРВЕГИ-ШВЕД
  • 01:10
    ПЁНЧАН 2018 ТОЙМ
  • 02:10
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 101-р анги /давталт
  • 10:40
    Гал тахиа жилийн чансаа өндөр бөхчүүдийн шилдэг барилдааны 2-р хэсэг / Улсын харцага Баасанхүү,Хангай /
  • 12:00
    XVII жарны “Тийн унжлагат” хэмээх шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ -өөс шууд дамжуулна
  • 20:00
    XVII жарны “Тийн унжлагат” хэмээх шороон нохой жилийн мэндчилгээ /МАХН-ын дарга Н. Энхбаяр /
  • 20:08
    XVII жарны “Тийн унжлагат” хэмээх шороон нохой жилийн Ерөнхий сайдын мэндчилгээ
  • 20:13
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 102-р анги
  • 23:00
    МБШТ, Гандантэгчэнлин хийдээс Битүүний “Цэ Дор Лхам”-ын хурлыг шууд дамжуулна
  • 02:00
    “Амьдралын уянга”теле концерт
  • 03:00
    ”Мөр гаргах ёсон” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Шинийн нэгэн Бурхан багшийн их дүйчэн өдрүүдийн тухай
  • 05:00
    МБШТ, Гандантэгчэнлин хийдээс Битүүний “Цэ Дор Лхам”-ын хурлын үргэлжлэлийг шууд дамжуулна

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Молигодох нь" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хуртай цаг
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Сар шинийн барилдаан-2017" тойм
  • 14:00
    "Ес давсан заан" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Бизнес зууч" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Харандааны адал явдал
  • 18:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 28-р анги
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Монгол улсын ерөнхий сайд У.Хүрэлсүхийн сар шинийн мэндчилгээ
  • 20:40
    "Олноо өргөгдсөн төр" Баримтат кино
  • 22:30
    "VIP Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тэнгэрийн хөвүүн эрх начин" тууль 1-р хэсэг

SBN

  • 08:00
    ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 08:30
    SBN NEWS МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 09:30
    ХАЙРТАЙ ШҮҮ ЭЭЖЭЭ
  • 10:00
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-3 ОАК
  • 10:50
    “ДЭЭДСИЙН ХҮРЭЭЛЭЛ”-28 ОАК
  • 12:00
    БИЗНЕС АЯЛАЛ
  • 12:40
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ
  • 13:10
    ЧАРЛИ ЧАПЛИН: АЛТНЫ ХАЛУУРАЛ УСК
  • 14:25
    АРГАГҮЙ МОНГОЛ АЯЛГУУ ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 15:15
    ЧАРЛИ ЧАПЛИН: БЯЦХАН ТЭНҮҮЛЧИН УСК
  • 16:30
    НАМСРАЙНОРОВ-2014 ТОГЛОЛТ
  • 18:00
    ТҮҮХЭН ХЭЛХЭЭ
  • 19:00
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-4 ОАК
  • 20:00
    ГЭГЭЭ БИЛЭЭ БИ ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 20:30
    МОНГОЛЫН МИССҮҮД ДЭЛХИЙН ТАЙЗНАА-6
  • 21:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 22:00
    “ДЭЭДСИЙН ХҮРЭЭЛЭЛ”-29 ОАК
  • 23:10
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 23:30
    ГОМОРРА 1-9 ОАК
  • 00:20
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 07:45
    “Зэрэглээ тоссон аялгуу” кино концерт
  • 08:20
    “Урин цагийн эхлэл” дуун зохиомж
  • 08:40
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” /18/
  • 09:25
    Нийслэл хөтөч
  • 10:10
    Хүний түүх
  • 10:30
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 75, 76-р анги
  • 11:50
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Манайх” дуун зохиомж
  • 13:10
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 6-р анги
  • 15:05
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /18/
  • 15:55
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 75, 76-р анги
  • 17:10
    Нийслэл хөтөч
  • 18:00
    “Kitchen ALL” – хүслийн сугалааны тохирол /шууд/
  • 18:20
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Хөгжмийн дөрвөл” Японы ОАК 7-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:00
    МУ-ын ерөнхий сайдын мэндчилгээ
  • 21:05
    “UB menu” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    “Миний ээж миний бэр” ОАК 77, 78-р анги
  • 23:30
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК
  • 01:15
    “Очоод золгоно доо” кино концерт
  • 01:55
    Мэдээ
  • 02:35
    “Зүрхний нандин” кино концерт
  • 03:25
    “Урин цагийн эхлэл” дуун зохиомж
  • 03:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.7-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр /Битүүний өдөрт зориулав/
  • 08:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 49, 50-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Көсем" ОАК 2.33-р анги
  • 10:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? /Бөхийн өмсгөл/
  • 11:40
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал нэвтрүүлэг /Монгол адуу/
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 13:25
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Инээдтэй үдэш 2017" баярын хошин хөтөлбөр
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Сook club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.10, 11 -р анги
  • 17:35
    Монгол Япон Улсын хооронд дипломат харилцаа тогтоосны 45 жилийн ойн баярын хаалтын үйл ажиллагаа /сурвалжлага/
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 51, 52-р анги
  • 20:05
    "Яг түүн шиг 2017" шоу нэвтрүүлэг 5-р дугаар
  • 21:50
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2-34-р анги
  • 23:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 00:50
    "Арга билиг" хамтлагийн тоглолт

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Winter festival 2018
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Сүхбаатар аймгийн ИТХ-н дарга Б. Мөнхбат” сар шинийн мэндчилгээ
  • 10:00
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Улаанбаатарын өвлийн наадам 2018”
  • 11:30
    “Сар шинийн шууд нэвтрүүлэг”Монгол бөхийн өргөөнөөс
  • 12:00
    XVII жарны "Нөхөрсөг" хэмээх Шар нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан.
  • 19:30
    Монгол улсын Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүхийн Сар шинийн баярт зориулсан мэндчилгээ
  • 19:35
    Winter festival 2018
  • 19:50
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүхбаатар аймгийн ИТХ-н дарга Б. Мөнхбат” сар шинийн мэндчилгээ
  • 20:35
    "Сэдвийн гүнд" нэвтрүүлэг- Сар шинийн баярын эргэн тойронд
  • 21:00
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:10
    Winter festival 2018
  • 21:20
    “Хөтөч” ОАУСК 14-р анги
  • 22:10
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая"
  • 06:30
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 07:45
    "Зоригт нохой" анимэйшн
  • 07:50
    Миний Монголын соёл
  • 08:00
    Эртний эдлэл-1
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    XVII жарны Тийн унжлагат хэмээх Шороон нохой жилийн Сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:55
    МУ-ЫН ЕРӨНХИЙ САЙД У.ХҮРЭЛСҮХИЙН МЭНДЧИЛГЭЭ
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Миний Монголын соёл
  • 21:10
    Сар шинийн тоглолт, Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтрүүлгийн оролцогчид
  • 22:50
    "Амьдралоги" МУСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 09:00
    BILLBOARD CHART
  • 10:00
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 7-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
  • 11:30
    42 РАЗМЕРИЙН ЖИМ, ИТАЛИ
  • 12:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 15:00
    НИЙТИЙН ЛАТИН БҮЖГИЙН ЦАГ
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:20
    ЗОЧИНЫ ЦАГ
  • 19:00
    VIBE LOUNGE
  • 19:30
    ГАЙХАМШИГТ ӨВ СОАК 8-Р АНГИ
  • 21:00
    ХОТЫН СОЁЛ
  • 22:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 23:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 08:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:45
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК төгсгөлийн 28-р анги /давталт/
  • 10:45
    Бизнес зууч
  • 11:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:05
    "Тавилан" МУСК
  • 13:10
    "Талд түгсэн цагаан эрдэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Бизнес зууч
  • 15:45
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Талд түгсэн цагаан эрдэнэ" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сар шинийн ёсон" танин мэдэхүйн соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Насны буян" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ерөнхий сайд У.Хүрэлсүх" мэндчилгээ
  • 21:05
    "Сүүн цацал" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Дуу түүх өгүүлнэ" дуут зохиомж
  • 23:05
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:55
    Цаг агаар
  • 01:00
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    “Амар байна уу Монголчуудаа” тахиа жилийн дугаар
  • 07:50
    Монгол цай
  • 08:00
    “Эрвээхэй нас” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Богино хэмжээний кино
  • 08:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 09:00
    “Жон вү чи” СОАУСК 19-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 12:00
    “Тод мэдээ”
  • 12:10
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг 11 р анги
  • 12:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 13:00
    “Алсын тээвэрчид” ОХУ-ын ОАК 2-р бүлэг -10-р анги
  • 14:00
    “Тод мэдээ”
  • 14:20
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Засагт ханы хурд 2017”
  • 16:40
    1900-1950 зар мэдээ /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Баялаг бүтээгчдийг дэмжинэ" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Монгол туургатны битүүлэх ёсон”
  • 19:40
    “Монгол цай”
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Бест буйдан” үзүүлж байна
  • 21:40
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 22:10
    “Аравт” МУСК
  • 00:00
    “Монгол туургатны шинэлэх ёсон”
  • 01:00
    Тод мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    Зар сурталчилгаа
  • 11:15
    “Сар шинийн хоймор” МУГЖ ардын дуу судлаач Ш.Даваахүү
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    Гэгээн хайрын өдөр
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Ардын дуундаа жаргалтай” хөрөг нэвтрүүлэг ҮУИТ-ын гоцлол дуучин МУГЖ Н.Амгалан
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг: Нийтийн дуу
  • 16:00
    Зар сурталчилгаа
  • 16:15
    “Сар шинийн мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    Зар сурталчилгаа
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “68-р цэцэрлэг” сар шинийн мэндчилгээ
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сар шинийн хоймор” ҮУИТ-ын гоцлол дуучин МУГЖ Н.Амгалан
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Сар шинийн аялгуу
  • 23:00
    Зар сурталчилгаа
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:06
    Айсуй концерт Дуучин О.Оюун-Эрдэнэ
  • 08:40
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:10
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 10:50
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 11:20
    Эрийн хийморь МУГЖ дуучин Л.Болдбаатар
  • 12:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    XVII жарны "Тийн унжлагат" хэмээх шороон Нохой жилийн Сар шинийн Бөхийн барилдаан
  • 20:20
    Хайрын бэлэг телеконцерт Дуучин Э.Ууганбаяр Э.Түвшинсайхан
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 21:50
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 22:50
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор Уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 70,71-р анги
  • 10:00
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 29-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Мөр гаргах ёсон” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хадагны бэлэгдэл” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Малчин ааваа магтан дуулья” тоглолт
  • 13:00
    “Монголоороо” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,13-р анги
  • 15:00
    “Гарын таван хуруу” МУСК
  • 16:35
    “Битүүний үдэш” теле зохиомж
  • 17:00
    “Мөрөөдлийн теарт үзүүлж байна /Ээж, аав/
  • 17:30
    “Амьдралын уянга” кино концерт
  • 18:00
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 30-р анги
  • 19:00
    “Цагаан сар -2018” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Цагаан сараа гэж”, хошин шог
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Хулсан ташуур” теле концерт
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,7-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хийморь далласан аялгуу” тоглолт
  • 23:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Тамирын багш" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 10:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:10
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг (Жүжигчин Winona Ryder)
  • 10:40
    "Алуурчдын хаан (Hitman)" УСК
  • 12:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.17-20-р анги)
  • 14:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.7-10-р анги)
  • 15:40
    "Намайг битгий явуулаач (Never Let Me Go)" УСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Р. Доржпалам)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 20:20
    "Орилоон" кино бүтсэн түүх
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.20,21-р анги)
  • 21:35
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 23:50
    "Тамирын багш" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 00:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:50
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 02:50
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.18-21-р анги)
  • 04:30
    "Ларьдма" МУСК
  • 06:05
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 07:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Найруулагч Р. Доржпалам)
  • 08:15
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11,12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 785,786-р анги
  • 08:50
    Мөр гаргах ёсон
  • 09:00
    "Пяо Шуай" ОАК 13-р анги
  • 09:55
    Монгол ёсон
  • 10:00
    "Миний буурал аав" найраглал
  • 11:10
    "Амар байна уу" Мөрөөдлийн театр
  • 11:55
    Монгол ёсон
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ, Дархан аварга Б.Бат-Эрдэнэ
  • 15:10
    Мөр гаргах ёсон
  • 15:20
    "Аяллын зам" Уран сайхны кино
  • 17:20
    Мөр гаргах ёсон
  • 17:30
    "Гэгээ билээ би" Теле концерт А.Түмэн-Өлзий
  • 17:55
    Монгол ёсон
  • 18:00
    "Монголын сайхан хатагтай" УИХ-ын гишүүн Б.Саранчимэг
  • 18:45
    Мөр гаргах ёсон
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 787,788-р анги
  • 20:00
    " "Гэгээ билээ би" Теле концерт А.Түмэн-Өлзий
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ерөнхий сайдын мэндчилгээ
  • 21:35
    "Учиртай урилга" Баярын тусгай дугаар
  • 22:15
    Мөр гаргах ёсон
  • 22:30
    "Пяо Шуай" ОАК 14-р анги
  • 23:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ “ТИЙН УНЖЛАГАТ" ХЭМЭЭХ ШОРООН НОХОЙ ЖИЛИЙН НЭГЭН

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Үсэглэлийн хаад" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Ерөнхий сайдын мэндчилгээ
  • 20:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 21:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Богд" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 28-р анги
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 28-р анги
  • 09:25
    Засаг цаг
  • 09:25
    Засаг цаг
  • 10:15
    "Генерал бид 2" OAK 45-р анги
  • 10:15
    "Генерал бид 2" OAK 45-р анги
  • 11:10
    "Генерал бид 2" OAK 46-р анги
  • 11:10
    "Генерал бид 2" OAK 46-р анги
  • 12:05
    Бизнес боломж
  • 12:05
    Бизнес боломж
  • 12:10
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 29-р анги
  • 12:10
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 29-р анги
  • 13:10
    "Далд ертөнц" 53-р анги
  • 13:10
    "Далд ертөнц" 53-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 54-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 54-р анги
  • 15:00
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 8.1-р анги
  • 15:00
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 8.1-р анги
  • 16:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 3-р анги
  • 16:00
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 3-р анги
  • 16:50
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    Бизнес боломж
  • 17:50
    Бизнес боломж
  • 17:55
    Хошин шог
  • 17:55
    Хошин шог
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 29-р анги
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 29-р анги
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 52-р анги
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 52-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 4-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 4-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 00:10
    Эфир хаасан
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН АЛДААГҮЙ"
  • 07:05
    "БИАТЛОН" /ЭМЭГТЭЙ 15 КМ ФИНАЛ/
  • 09:10
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 09:50
    "УУЛЫН ЦАНЫН СУПЕР Ж" /ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 12:15
    БИЛГИЙН ТООЛЛЫН XVII ЖАРНЫ "ТИЙН УНЖЛАГАТ" ХЭМЭЭХ ШАР НОХОЙ ЖИЛИЙН САР ШИНИЙН ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН БАРИЛДААН /ШУУД ДАМЖУУЛНА/
  • 20:00
    "АЛАГ МЭЛХИЙН НААДААН" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    "УРАН ГУЛГАЛТ ХОСЫН ТӨРӨЛ" /ФИНАЛ/
  • 00:30
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 3-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 18:25
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Газрын жигүүр" МУСК

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 08:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Шилдэг 16 бөхийн халз барилдаан
  • 12:30
    "Гэгээ билээ би" теле концерт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "Сүүн залбирал" уран бүтээлийн тоглолт
  • 15:40
    "Их Засаг" ОУИС үзүүлж байна
  • 15:50
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Ээжүүдтэй шинийн долоон" уран бүтээлийн тоглолт
  • 18:10
    Түүх баринтагласан - 90 жил баримтат кино
  • 18:55
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Битүүний банталт-2" хошин хөтөлбөр
  • 20:25
    Ерөнхий сайдын мэндчилгээ
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Морь буусан шагай" цэнгээнт, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Жудаг" нэвтрүүлэг
  • 01:50
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 07:00
    "Түмэн жилдээ жаргалтай" теле концерт
  • 07:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 07:40
    "Сабрина: Увидаст охины нууцууд"
  • 08:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Хонины найр" МУСК
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 11:20
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 17:00
    "Томилолт"
  • 17:25
    "Гэртээ ирнэ" БНСУ-аас бэлтгэв
  • 18:00
    "Баатар эр - Баатар Мянхай"
  • 19:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 19:30
    "Шоо юу, Шагай юу..." шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Тэргүүн тоглолт"
  • 21:00
    "Тахиа жилийн 5 сэдэв" тойм хөтөлбөр
  • 21:45
    "Охидын хүсэл"
  • 22:00
    "Учиртай гурав"
  • 23:00
    "Made in UB" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино / Пороро 4-р бүлэг
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 19:40
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:10
    “Өв тээсэн нүүдэл” баримтат кино
  • 10:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:10
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 12:20
    Эргэх дөрвөн цаг. Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 12:50
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Эх өв: “Мөсний шагай”
  • 13:50
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 14:00
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн битүүний өдөрт зориулсан үндэсний бөхийн барилдааныг шуууд дамжуулан үзүүлнэ.
  • 20:50
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 21:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 22:20
    Цагийн хүрдийн баатрууд
  • 22:30
    Алтан төлийн эзэн
  • 22:50
    Улсын тэргүүний тариаланчид
  • 23:10
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 23:30
    Улсын сайн малчин
  • 23:50
    Тийн унжлагат хэмээх нохой жилийн шороон үхрийн шинж

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Урин цагийн эхлэл"
  • 08:30
    "Зүрхэн нутаг" тоглолт
  • 10:20
    "Аав,ээж хоёр" Мөрөөдлийн театр
  • 10:40
    "Хуйрнан шуугигч" эргэн тойронд
  • 11:10
    "Энх мэндийн хадаг" тоглолт
  • 11:50
    "Таван эрдэнийн орон" тоглолт 1-р хэсэг
  • 12:40
    "Би Монголд хайртай" Монгол орон гадныхны нүдээр... /давталт/
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Хуйрнан шуугигч" цагаан сарын барилдаан
  • 15:30
    "Бурмаа, Жимсээ, Банзрагч, Болдбаатар" Тоглолт
  • 16:00
    "Түмний нэг" Р.Санпилдондов Монгол гутал урлаач, Монгол улсын ахлах засуулч
  • 16:30
    "Таван эрдэнийн орон" тоглолт 2-р хэсэг
  • 17:30
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 18:40
    "Ардын аялгуу"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:20
    "100 насалсан ээждээ" концерт
  • 20:55
    "Ерөнхий сайдын мэндчилгээ"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 07:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 07:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 07:10
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Сар шинийн тухай өгүүлэхүй” нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Амьдралд тавтай морил МУСК 72-р анги
  • 11:50
    Нярайн асаргаа
  • 12:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Шинэ клип
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хаан тэмээ нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Like music шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Сар шинийн тухай өгүүлэхүй” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Зочины цаг
  • 18:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Шинэ клип
  • 19:00
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Сар шинийн тухай өгүүлэхүй” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Малчин ааваа магтан дуулъя” тоглолт

SPS Хөлбөмбөг

  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-ВЕСТ БРОМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    РЕАЛ.М-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 13:20
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ФЕРНАНДО ТОРРЕС
  • 16:00
    NETBUSTERS 0214
  • 16:30
    PL WORLD №24
  • 17:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-РОБЕРТО КАРЛОС
  • 17:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №19
  • 18:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-ЭДУАРД СТРЕЛЬЦОВ
  • 18:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8
  • 19:30
    РЕАЛ.М-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 21:40
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 23:50
    АСТАНА-СПОРТИНГ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 02:15
    ОСТЕРСУНД-АРСЕНАЛ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 04:15
    СТЯУА-ЛАЦИО (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-2)
  • 03:30
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №19
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1839
  • 10:00
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1289
  • 14:00
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #3
  • 16:00
    ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 17:00
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1839
  • 19:30
    NETBUSTERS 0208
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    DAVIS CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 22:00
    WWE MONDAY RAW 1289

SPS Спорт

  • 09:00
    МАИАМИ - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA GAME TIME 1839
  • 11:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ПОРТЛЕНД NBA 2017-2018 (ШУУД)
  • 14:00
    ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦСКА ЕВРОПА ЛИГ 2017-18
  • 16:10
    РЕАЛ.М - ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 18:20
    OVER TIME 1717
  • 18:50
    ПОРТУ - ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1840 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ИОРК NBA 2017-2018
  • 23:30
    РЕАЛ.М - ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 01:40
    СПАРТАК - АТЛЕТИК АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18 (ШУУД)
  • 03:50
    КОБЕНХАВН - АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 06:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    '"Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ТАТЧ
  • 12:20
    UFC FIGHT NIGHT СОУЗА-МУСАСИ
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 16:40
    WWE RAW 1288
  • 18:30
    UFC 191 ДОДСОН-ЖОНСОН 2
  • 20:50
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 22:10
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Сувд /Аж үйлдвэрийн тэргүүний ажилтан Р.Ичинхорлоо/
  • 12:00
    Шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит 256 бөхийн барилдаан /Шууд/
  • 19:00
    “Алаг мэлхий” Үндэсний шагайн наадгай
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Монголчуудын цайны соёл” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монголын гэгээ баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Концерт
  • 23:30
    Тууль хайлах цаг

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Howl's moving castle"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Тусгай ажиллагаа "МУСК
  • 12:25
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Cyrano Agency" УСК
  • 15:00
    "Ki and Ka" УСК
  • 17:00
    "Journey to Agartha"хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Тоглож болохгүй нас"МУСК
  • 20:40
    "Making the movie"нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Seventh Son" УСК
  • 22:45
    "Aen Flux" УСК
  • 00:15
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Хятад HSK шалгалтын хичээл №6-6
  • 08:20
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл №10
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 2-р анги
  • 10:25
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 29-р анги
  • 12:10
    "Мөрдөгчид" ОАК 10-р анги
  • 13:20
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 1-р анги
  • 15:10
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 3-5-р анги
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 30-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 2-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 30-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 11-р анги
  • 01:25
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 3-5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МАЙАМИ - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 01:00
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 03:00
    НЬЮ ЙОРК - ФИЛАДЕЛФИ NBA 2017-2018
  • 05:00
    ФИНИКС - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 07:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 08:00
    NBA TRADE DEADLINE 2018
  • 08:30
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ЙОРК (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 11:00
    NBA CLASSIC GAMES 1984 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 12:30
    NBA CLASSIC GAMES 1986 БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ
  • 14:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 14:30
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 16:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 17:30
    ФРЭНК РЭМСИ : БАРИМТАТ КИНО
  • 17:55
    PRODUCTION TIME
  • 18:00
    NBA TRADE DEADLINE 2018
  • 18:30
    NBA ACTION 2719
  • 18:55
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1840
  • 20:30
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ЙОРК NBA 2017-2018
  • 22:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 08:55
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Urban jenas "үзүүлж байна
  • 09:40
    "Зу зу" Монгол наадгай хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Түвшинбаяр аваргын сонголт" River garden "хотхон
  • 10:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:30
    Сар шинийн зочин
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Монголчуудын уламжлал ба ухамсар" Монголын бурхан шашинтны төв Гандантэгчинлэн хийдийн тэргүүн хамба Д.Чойжамц /давталт/
  • 13:50
    "Айсуй" уртын дууны тоглолт
  • 14:20
    Сар шинийн зочин
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Монгол дархан
  • 16:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Таны сонголт
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуучлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Миний аз жаргал миний уйтгар гуниг" хөрөг нэвтрүүлэг АЖ Л.Жамсранжав
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Битүүний орой" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Баян булагийнхан" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Элэгний эм
  • 09:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 39-р анги
  • 09:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 10:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Хөвсгөл аймаг/
  • 11:00
    Сар шинийн мэнд /шууд нэвтрүүлэг /
  • 12:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 12:40
    “Бохир ертөнц”
  • 14:20
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:30
    “Аянгын бороо” жүжиг
  • 17:30
    “Нүнжигтэй Монгол” тоглолт
  • 19:10
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 19:20
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Архангай аймаг/
  • 20:30
    “Жаран” сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 40-р анги
  • 22:00
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” МУСК
  • 00:00
    “Жексон амьд” МУСК
  • 01:30
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги