МҮОНТ

  • 06:00
    17-р жарны шар нохой жилийн шороон үхрийн шинж
  • 06:20
    MNB сар шинийн өдрүүдэд
  • 06:30
    “Цагаан аялгуу” хүүхдийн концерт
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Гандантэгчинлэн хийдийн хамба лам С.Чойжамцын сар шинийн мэндчилгээ
  • 09:10
    “Тэнэгэр Монголын тэнүүн сар” нийтлэл
  • 09:50
    “Мөнгөн буйл” Монголын уран сайхны кино
  • 11:05
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 11:10
    “Эгшиг урсахуй” Улсын Филармонийн Морин хуурын чуулгын концерт
  • 12:00
    “Монгол түмний мэнд”
  • 19:00
    “Нүүдэлчдийн жимээр аялахуй” Алтай хамтлагийн тоглолт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Ардын дууны зохиомж
  • 21:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:45
    Төрийн шагналт Д.Төрбат: “Эх хэл” найруулал
  • 22:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    ”Олноо өргөгдсөн төр” баримтат кино
  • 23:55
    Туульсын хаан Жангар: Урьдын Улаан Хонгор догшин Хүрэлбаатар арван таван толгойт атгаалжин мангастай байр барилдсан бөлөг /1-р хэсэг/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 07:40
    Сэтгэлээр урласан дуун хадаг
  • 08:40
    Арвандолдугаар жарны “Тийн унжлагат" хэмээх шороон /шар/ нохой жилийн өнгө
  • 09:20
    Энх мэндийн баяр Шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сэтгэлийн нандин МУСТА дуучин Д.Хишигбаяр, Р.Дэлгэрмаа
  • 11:50
    Сар шинийн баярт зориулсан Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 12:50
    Аман хуур Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    City news мэдээ
  • 14:30
    Монголын их хатад бүжгэн туульс
  • 17:00
    City news мэдээ
  • 17:30
    Бид дуулж байна МХО-ны сурагчид
  • 18:00
    Бүүвэйн дуутай эх орон теле концерт
  • 18:30
    Сонгодог өв-1 Хийморь сарын эгшиглэн
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    UBS энэ сар шинээр...
  • 21:00
    Ардыг тэжээх рашааны дусал Зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Монгол үндэстний язгуур урлагийн "Эх ундарга тоглолт"
  • 23:40
    Хүргэн хүү Монголын уран сайхны кино
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "ТҮМЭН ЭХ ЧУУЛГА" КОНЦЕРТ
  • 08:30
    "ДУУНЫ ХОРВОО" ТЕЛЕКОНЦЕРТ
  • 09:10
    "САЙХАН Ч ЮМ ДАА МОНГОЛ ХҮН БОЛЖ ТӨРӨХ "/МУСГЗ Ш.ГҮРБАЗАРЫН УРАН БҮТЭЭЛИЙН ТОГЛОЛТ/
  • 10:40
    "ЗЭРЭГ НЭМЭХИЙН ӨМНӨ" МУСК
  • 11:50
    "СЭРҮҮН ТУНГАЛАГ" ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 12:40
    АЛТАН ФОНД: "КИНО ЭХЛЭХИЙН ӨМНӨ-ЭНЭ ХҮҮХНҮҮД ҮҮ КИНОНЫ УРАН БҮТЭЭЛЧИД"
  • 13:30
    "ЭНЭ ХҮҮХНҮҮД ҮҮ" МУСК
  • 14:40
    "ҮЛЭМЖИЙН ЧАНАР" ТЕЛЕ ЗОХИОМЖ
  • 15:20
    "ЗҮРХНИЙ НАНДИН" Д.ХИШИГБАЯР, Р.ДЭЛГЭРМАА КОНЦЕРТ
  • 16:00
    "ОТРЫН ЗАЛУУС"
  • 16:15
    "ТАВАН ЭРДЭНЭ" ТЕЛЕ КОНЦЕРТ СТА Г.БЯМБАЖАРГАЛ
  • 17:40
    "4 НАСТАЙ ХАЛИУН"
  • 18:00
    "BON APPETIT" ЦАГЛАШГҮЙ ГЭРЭЛТ ШҮТЭЭН ТӨВИЙН ТЭРГҮҮН Д.УХААНЗАЯА
  • 19:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:10
    "ДУУНЫ ХОРВОО" ТЕЛЕКОНЦЕРТ
  • 21:30
    "МАРТАГДСАН БИЛЭГДЭЛҮҮД-БОГД ХААНЫ АЛТАН ӨРГӨМЖЛӨЛ" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:50
    АЛТАН ФОНД: "КИНО ЭХЛЭХИЙН ӨМНӨ-ЦОГТ ТАЙЖ КИНОНЫ УРАН БҮТЭЭЛЧИД"
  • 22:55
    "ЦОГТ ТАЙЖ" МУСК
  • 00:50
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 01:50
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 06:40
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 08:25
    СКЕЛЕТОН ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 09:35
    ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 10:10
    СКЕЛЕТОН ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 11:15
    ХОККЕЙ - АМЕРИК-СЛОВАК /ЭРЭГТЭЙ/
  • 12:50
    ПЁНЧАН 2018 - ГҮЙЛТИЙН ЦАНА 15КМ ЭРЭГТЭЙ - МОНГОЛ - ОУХМ АЧБАДРАХ
  • 16:00
    ХОККЕЙ -ОРОСЫН ОЛИМПИЙН БАГ - СЛОВАН /ЭРЭГТЭЙ/
  • 18:05
    НИЙСЛЭЛ ШИЙДЭЛ
  • 18:15
    ЛЮЖ ЧАРГА БАГИЙН ФИНАЛ
  • 18:55
    ТЭШҮҮР 5000М /ЭМЭГТЭЙ/ ФИНАЛ
  • 20:30
    ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    УРАН ГУЛГАЛТ ЭРЭГТЭЙ - УРЬДЧИЛСАН ШАТ
  • 03:15
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 06:30
    ”Мөр гаргах ёсон” нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 09:00
    “Монгол соёлын алтан сэжим” нэвтрүүлэг /Зурхайч Тэрбиш/
  • 10:00
    “Энх мэндийн хадаг” 2018 сар шинийн аялгуу
  • 11:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 103-р анги
  • 13:00
    ”Гэгээ билээ би” теле концерт /Дуучин А.Түмэн-Өлзий /
  • 13:30
    “9-дүүрэг” УСК
  • 15:30
    “88 минут” УСК
  • 17:30
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг /МУ-ын начин Ц.Улаанхүү/
  • 18:30
    XVII жарны “Тийн унжлагат” хэмээх шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн алдар цолтой шөвгийн 16 хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 21:10
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 103-р анги
  • 22:40
    “Зүрхний нандин” кино концерт Дуучин СТА.Д.Хишигбаяр Р.Дэлгэрмаа
  • 23:30
    “Малчин ааваа магтан дуулья” ардын дууны тоглолт
  • 01:00
    “Цөвүүн цагийг гэтэлгэгч” нэвтрүүлэг
  • 02:00
    “Монгол орон дахь шашны дэлгэрэлт ба хөгжил, 1-р хэсэг
  • 03:20
    “Монгол минь” тоглоlт
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:45
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өдрийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Мандухай сэцэн хатан" МУСК 1-р анги
  • 10:10
    Мандухай сэцэн хатан" МУСК 2-р анги
  • 11:20
    Мандухай сэцэн хатан" МУСК 3-р анги
  • 12:40
    Мандухай сэцэн хатан" МУСК 4-р анги
  • 13:50
    "Дэлхийд дуурсах Монгол аялгуу" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дэлхийд дуурсах Монгол аялгуу" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    ЖИЛИЙН ӨНГӨ
  • 08:30
    СҮҮН ЗАЛБИРАЛ ТОГЛОЛТ
  • 10:00
    МӨНХ ТЭНГЭРИЙН ХҮЧИН ДОР 1-Р АНГИ
  • 11:20
    МОНГОЛЫН МИССҮҮД ДЭЛХИЙН ТАЙЗНАА-6
  • 12:00
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ-ШУУД
  • 13:00
    МӨНХ ТЭНГЭРИЙН ХҮЧИН ДОР 2-Р АНГИ
  • 14:10
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-4 ОАК
  • 15:00
    SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 15:30
    ҮҮРГЭВЧТЭЙ АЯЛАЛ
  • 16:30
    АМАР БАЙНА УУ ХАН-УУЛ АА ТОГЛОЛТ
  • 18:00
    МИНИЙ ХАЙРТАЙ ЭМЭЭ ӨВӨӨ-1 ЦУВРАЛ
  • 18:40
    БЛИЙЧ-1 ХҮҮХЭЛДЭЙН КИНО
  • 19:10
    ҮҮЛСИЙН ДУНДАХ ОРГИЛ-5 ОАК
  • 20:00
    ЭЛБЭГ ДЭЭЛ МУСК
  • 21:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 22:00
    МӨНХ ТЭНГЭРИЙН ХҮЧИН ДОР 3-Р АНГИ
  • 23:40
    ГОМОРРА 1-10 ОАК
  • 00:30
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    “Догшин хар сүлдний нууц” баримтат кино
  • 06:55
    “Дуулж яваарай хүү минь” кино концерт
  • 07:45
    “Морин хуурын чуулга Япон улсад” тоглолт
  • 09:05
    “Үлэмж тансаг” үндэсний язгуур урлагийн тоглолт
  • 09:50
    “Малчин заяат бүсгүй” кино концерт
  • 10:25
    “Хүрээ хээтэй уянга” ардын дууны цоморлиг
  • 10:55
    “Уулс туульсын нутаг” кино концерт
  • 12:10
    “Зүрхний нандин” кино концерт
  • 13:00
    “Эзэн богдын эр хоёр загал” баримтат УСК
  • 14:35
    “Найзууд” төсөл үзүүлж байна
  • 16:10
    “Өвөлжих хун буюу Анхны алхам” баримтат кино
  • 17:05
    “Шарга даага” МУСК
  • 18:40
    “20-р зууны гавшгайч” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 22:25
    “Монгол” УСК
  • 00:50
    “Монгол түмний хит дуунууд” тоглолт
  • 02:25
    “20-р зууны гавшгайч” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? /Мөнгөн аяга/
  • 07:40
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Арга билиг" хамтлагийн тоглолт
  • 09:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? /Морин хуур/
  • 09:35
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /12 цаг/
  • 09:40
    "Үзэл бодлын зөрөг" нэвтрүүлэг /Г.Дамчаабазар/
  • 10:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:15
    "Яг түүн шиг 2017" шоу нэвтрүүлэг 5-р дугаар
  • 11:40
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хадаг/
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 51, 52-р анги
  • 13:40
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хөөрөг/
  • 13:45
    “Дэлхийн атлас” нэвтрүүлгийн тусгай дугаар /Монгол улс/
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Көсем" ОАК 2-34-р анги
  • 15:05
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 16:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:25
    Морин хуурын чуулгын 25 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 17:40
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Тооны бэлэгдэл/
  • 17:45
    “Дэлхийн атлас” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 53, 54-р анги
  • 19:55
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Өнгөний бэлэгдэл/
  • 20:05
    "Оргилуун залуу нас" зохиомж нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Инээдтэй үдэш-2018" баярын хошин хөтөлбөр
  • 23:15
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 01:10
    "Кейт Леополд хоёр" УСК
  • 03:10
    "Жонон" хамтлагийн тоглолт

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Winter festival 2018
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Happy Цагаан сар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Сэрэлт” МУСК
  • 14:30
    “Ярих өнцөг” нэвтрүүлэг тусгай дугаар
  • 15:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 15:15
    “Хойморт залрах хийморилог эрчүүд” -Баярын тусгай дугаар
  • 16:45
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 18:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм Б.Бат-Эрдэнэ
  • 22:40
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 22:45
    Winter festival 2018
  • 23:00
    “Энэ хүүхнүүд үү” МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан шинэлээрэ

Монгол ТВ

  • 06:00
    Шинийн нэгний мандах нар
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Сар шинийн тоглолт" 1-р хэсэг
  • 11:00
    Эртний эдлэл-2
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    "Зоригт нохой" анимэйшн
  • 12:30
    Миний Монголын соёл
  • 13:00
    XVII жарны Тийн унжлагат хэмээх Шороон нохой жилийн Сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:00
    "Ардын дуу" цагаан сар
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сар шинийн тоглолт" 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Тунгалаг тамир-1,2,3" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 08:30
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 09:00
    UK CHART
  • 10:00
    ХҮРГЭН ХҮҮ МУСК
  • 12:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 13:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 15:00
    ҮҮРГЭВЧТЭЙ АЯЛАЛ, ТОКИО
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 18:00
    МАРЧААХАЙ ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
  • 18:20
    ЗОЧИНЫ ЦАГ
  • 19:00
    VIBE LOUNGE
  • 19:30
    ГАРЬД МАГНАЙ МУСК
  • 21:30
    VIBE LOUNGE
  • 22:00
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 23:00
    ОРОС ДУУНЫ ЦАГ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Сар шинийн ёсон" танин мэдэхүйн соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:30
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 09:45
    "Монгол түмэн минь" тоглолт
  • 11:35
    "Шинэ сар" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:10
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 14:25
    "Сүүн цацал" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:25
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 16:30
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 19:00
    "Чамайг тойрон эргэлдэнэ" тоглолт
  • 19:30
    "Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Адуугаараа гоёсон Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Андуурал" телезохиомж
  • 22:00
    "Малчин удамт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 1-р анги МУСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    "Дэлгэрэх цаг" тоглолт
  • 03:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Монгол туургатны шинэлэх ёсон”
  • 06:40
    1900-1950 зүг мөр гаргах мэдээлэл /шууд /
  • 07:00
    “Хүлгийн хурд оршвой” Сүхбаатар аймгийн алдарт уяач С.Жамьяншарав
  • 08:00
    “Олноо өргөгдсөн төр” баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:50
    1900-1950 /шууд/
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Хошууд ястны түүх” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Дэлхийнд гайхагдах Монгол өв-Эзэн улаан бодон тууль”
  • 11:00
    “Гэгээ билээ би” кино концерт, МУСТА, дуучин А.Түмэн-Өлзий
  • 11:30
    1900-1950 мэндчилгээ /шууд/
  • 12:00
    “Тод мэдээ”
  • 12:10
    “Асуух эрх” УИХ-ын гишүүн Д.Эрдэнэбат
  • 13:00
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” МУСК 1,2 р анги
  • 15:20
    “Өргүй сар” теле зохиомж
  • 16:00
    “Монгол туургатны шинэлэх ёсон” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    “Сүүн цагаан сэтгэл” тоглолт МУГЖ С.Ганзориг
  • 19:00
    “Асуух эрх” МУСГЗ, түүхч Л.Өлзийбаатар
  • 20:00
    “Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг Гандантэгчэнлин хийдийн тогооч Ё.Ядамсүрэн
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 22:00
    “Амар байна уу, Монголчуудаа” Шороон нохой жилийн баярт зориулсан цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Мөнх тэнгэрийн хүчин дор” МУСК 3- р анги
  • 01:15
    "Тод мэдээ"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Цагаан сар 2018” кино концерт
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    Сар шинийн аялгуу
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “68-р цэцэрлэг” сар шинийн мэндчилгээ
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Сар шинийн хоймор” ҮУИТ-ын гоцлол дуучин МУГЖ Н.Амгалан
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Сонгино доктор” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-2
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сар шинийн хоймор”Морин хуурын чуулгын хөөмэйч, морин хуурч МУСТА Н.Ашид
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Цагаан сарын урин аялгуу” концерт
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Монголоо санасан сэтгэл концерт СТА Дуучин Я.Гэрэлчулуун
  • 09:00
    Монголын бурхан шашинтны Тэргүүн Хамба лам Д.Чойжамц мэндчилгээ
  • 09:40
    XVII жарны "Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 10:10
    Ерөөлтэй аялгуу Сар шинийн концерт
  • 13:10
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 16:20
    Ирж яваа цаг Уран сайхны кино
  • 18:00
    Цагаан сар Монголын их цэнгүүн СТА Дуучин О.Баянмөнх
  • 18:30
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 19:00
    Зүрхний нандин телеконцерт Д.Хишигбаяр, Р.Дэлгэрмаа
  • 20:00
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 21:00
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 21:20
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор Уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:10
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 23:30
    Хайрын бэлэг телеконцерт Дуучин Э.Ууганбаяр Э.Түвшинсайхан
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 72,73,-р анги
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 30-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Донор” МУСК
  • 12:35
    “Код” МУСК
  • 14:15
    “Домог жаргасан нар” МУСК
  • 15:15
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 31-р анги
  • 16:15
    “Өртөө” МУСК
  • 17:45
    “Миний ах атаман” МУСК
  • 19:40
    “Энх мэндийн хадаг 2018” сар шинийн аялгуу
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,14-р анги
  • 22:00
    “Нүдэн сондор” МУСК
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 09:30
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 11:20
    "Сайн уу Амьдрал минь 2" МУСК
  • 13:35
    "Амьдралын амт" МУСК
  • 15:05
    "Намайг хайрла" МУСК
  • 16:30
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 18:00
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:30
    "Тамирын багш" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.13,II.1-р анги)
  • 20:30
    "Улаанбаатар би чамд хайртай" ОАК (1-р анги)
  • 21:30
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 23:50
    "Тамирын багш" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 00:40
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 01:15
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11-II.1-р анги)
  • 02:45
    "Улаанбаатар би чамд хайртай" ОАК (1-р анги)
  • 03:15
    "Хартын дайн (Hart's War)" УСК
  • 05:15
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 07:00
    "Гайхамшигт дэлгэц" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 07:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.11-II.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "One Piece" Анимэ 787,788-р анги
  • 08:55
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 09:00
    "Пяо Шуай" ОАК 14-р анги
  • 09:55
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 10:00
    "Шадар хишигтэн" Теле жүжиг
  • 11:05
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 11:10
    "Учиртай урилга" Баярын тусгай дугаар
  • 11:55
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, ЗХУ болон МУГТ, дархан аварга Б.Баянмөнх
  • 13:00
    Монголын бурхан шашинтны төвийн тэргүүн, Гандан тэгчилэн хийдийн хамба лам Д.Чойжамцын мэндчилгээ
  • 13:20
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 13:30
    Star music
  • 14:00
    "Аянга ниргэгч" Уран сайхны кино
  • 15:50
    "Дууны нөмөрт жаргахуй" УГЗ, хөгжмийн зохиолч Т.Сэр-Од
  • 17:00
    Монголын бурхан шашинтны төвийн тэргүүн, Гандан тэгчилэн хийдийн хамба лам Д.Чойжамцын мэндчилгээ
  • 17:20
    "Аз жаргалын цэцэг" Дуучин Э.Чинбаяр
  • 19:00
    "One Piece" Анимэ 789,790-р анги
  • 20:00
    "Эрин зууны шастир" Монголын бурхан шашинтны төв, Гандан тэгчилэн хийд
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Пяо Шуай" ОАК 15-р анги
  • 22:55
    “Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 23:00
    "Аянга ниргэгч" Уран сайхны кино
  • 00:40
    Star music
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:20
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Үсэглэлийн хаад" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монгал товчоон" баримтат туурь
  • 23:30
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 29-р анги
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 29-р анги
  • 09:30
    Хошин шог
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:05
    "Генерал бид 2" OAK 47-р анги
  • 10:05
    "Генерал бид 2" OAK 47-р анги
  • 11:05
    "Генерал бид 2" OAK 48-р анги
  • 11:05
    "Генерал бид 2" OAK 48-р анги
  • 12:00
    Бизнес боломж
  • 12:00
    Бизнес боломж
  • 12:05
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 30-р анги
  • 12:05
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 30-р анги
  • 13:10
    "Далд ертөнц" 55-р анги
  • 13:10
    "Далд ертөнц" 55-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 56-р анги
  • 14:05
    "Далд ертөнц" 56-р анги
  • 15:05
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 8.2-р анги
  • 15:05
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 8.2-р анги
  • 16:05
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 4-р анги
  • 16:05
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 4-р анги
  • 16:55
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 16:55
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Хошин шог
  • 17:55
    Хошин шог
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 25-р анги
  • 18:30
    "Fairy Tail" аниме 25-р анги
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 53-р анги
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 53-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 5-р анги
  • 21:40
    "Би өөрөөрөө төрнө" зорилтот нэвтрүүлэг 5-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 22:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 23:50
    Хөгжмийн цаг
  • 00:10
    Эфир хаасан
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН АЛДААГҮЙ"
  • 07:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 08:00
    "КЁРЛИНГ" /ЭРЭГТЭЙ/
  • 11:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОРГОН АГШИН
  • 11:10
    "СНОУБОАРД"
  • 12:20
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 13:00
    "КЁРЛИНГ" /ЭМЭГТЭЙ/
  • 16:05
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭМЭГТЭЙ 10 КМ ФИНАЛ/ - МОНГОЛ ОТГОНЦЭЦЭГ ОУХМ
  • 18:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 18:55
    "ФРИСТАЙЛ AERIALS" /ЭМЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 20:25
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭРЭГТЭЙ 15 КМ ФИНАЛ/ - МОНГОЛ АЧБАДРАХ ОУХМ, ХҮРЭЛ МЕДАЛЬТ
  • 23:30
    "ТЭШҮҮР" /ЭМЭГТЭЙ 5000М ФИНАЛ/
  • 01:05
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 4-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:00
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 5-р анги
  • 22:50
    "Хонины найр" МУСК

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Монголын өглөө" хөтөлбөр
  • 08:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Хосоороо"уран бүтээлийн тоглолт
  • 10:40
    "Битүүний банталт-2" хошин хөтөлбөр
  • 11:25
    "Аз жаргалын цэцэг" уран бүтээлийн тоглолт
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    "20-р зууны гавшгайч" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Зүрхний нандин" теле концерт
  • 15:55
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" уран бүтээлийн тоглолт
  • 18:45
    Уяачид дуулж байна /Тусгай дугаар /
  • 19:45
    "Их засаг" Баримтат кино
  • 20:25
    "Сайхан шинэлээрэй ээжээ" хошин хөтөлбөр
  • 21:15
    "Монголоо дуулъя" теле концерт
  • 22:10
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 23:40
    Жудаг
  • 01:00
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Хийморь далласан аялгуу"
  • 08:00
    "Нүнжигтэй Монгол"
  • 09:30
    "Гэгээ билээ би" теле концерт
  • 10:00
    "Уулзахын хүслэн"
  • 11:30
    "Аз жаргалын цэцэг"
  • 13:00
    "Миний ээж хамгийн хөөрхөн"
  • 14:28
    "Ардын дуундаа жаргалтай"
  • 16:00
    "Амьдрал чамдаа хайртай"
  • 18:00
    "Боби Баби хоёр"
  • 18:30
    "Айсуй"
  • 20:00
    "Учиртай гурав"
  • 20:40
    "Жаргалтай явна хоёулаа"
  • 23:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Багачуудын урлан
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Таёо
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ MORPHLE
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Үлгэрийн цаг
  • 15:25
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хонхонцэцэг шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    17-р жарны шар нохой жилийн шороон үхрийн шинж
  • 06:20
    “Тэнэгэр Монголын тэнүүн сар” нийтлэл
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Гандантэгчинлэн хийдийн хамба лам С.Чойжамцын сар шинийн мэндчилгээ
  • 09:10
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 09:30
    Алтан төлийн эзэн
  • 09:45
    Туульсын хаан Жангар: Урьдын Улаан Хонгор догшин Хүрэлбаатар арван таван толгойт Атгаалжин мангастай байр барилдсан бөлөг /1-р хэсэг/
  • 10:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Монгол түмний мэнд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монгол түмний мэнд
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Монгол түмний мэнд
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна: “Аймгийн шилдгүүд”
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд” шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Улсын сайн малчин
  • 22:35
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 22:55
    Алтан төлийн эзэн
  • 23:15
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын бахархал
  • 23:35
    Элчин сайдуудын сар шинийн мэндчилгээ. БНСУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд У Сунтай хийсэн ярилцлага
  • 23:55
    Төрийн шагналт Д.Төрбат: “Эх хэл” найруулал

MNC

  • 07:30
    "Аргагүй амраг" Тоглолт
  • 08:30
    "Урин цагийн эгшиглэн"
  • 09:00
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 09:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 11:10
    "Бурмаа, Жимсээ, Банзрагч, Болдбаатар" Тоглолт
  • 11:30
    "Малчин заяат бүсгүй" Тоглолт
  • 12:00
    "Дуу түүх өгүүлнэ"
  • 12:50
    "Сарангоо ээж" Тоглолт 1-р хэсэг
  • 13:40
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Нохой жилийн тэргүүн зочин
  • 16:00
    "Нүүдэлчдийн соёлын наадам Монголд анх удаа
  • 16:40
    "Хуйрнан шуугигч" Тусгай дугаар
  • 17:00
    "Хуйрнан шуугигч" Цагаан сарын барилдаан
  • 19:00
    "100 насалсан ээждээ" концерт
  • 20:30
    "Тахиа жилийн онцлох хүн"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:30
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 07:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 07:05
    Зарын цаг – LIKE зууч 19001103
  • 07:10
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 08:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Манайх теле концерт
  • 10:00
    Зочины цаг /шууд/
  • 10:30
    ЦАГ ҮЕ-ЭРҮҮЛ МЭНД мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Таван эрдэнийн эх орон” концерт
  • 13:20
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Нүгэл буян МУСК
  • 16:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Уулын үхэр нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зочины цаг /давталт/
  • 18:00
    Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    Малчин заяат бүсгүй зохиомж
  • 19:30
    “Сар шинийн тухай өгүүлэхүй” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 23:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Аргагүй хурдан ажнай” тоглолт

SPS Хөлбөмбөг

  • 06:15
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ОСТЕРСУНД-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 13:20
    ЛУДОГОРЕЦ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 15:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8
  • 16:00
    NETBUSTERS 0214
  • 16:30
    PL WORLD №25
  • 17:00
    НАПОЛИ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 19:10
    СПАРТАК-АТЛЕТИК ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 21:20
    ULTIMATE PLAYER
  • 21:30
    PL WORLD №26
  • 22:00
    МАН.СИТИ-ЛЭСТЕР 27-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    АСТАНА-СПОРТИНГ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 02:00
    ЛУДОГОРЕЦ-МИЛАН (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 04:00
    НАПОЛИ-ЛАЙПЦИГ (ШУУД) ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NETBUSTERS 0208
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1840
  • 10:00
    АСТАНА-СПОРТИНГ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN 964
  • 14:00
    ЖҮДО-ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 1
  • 16:30
    NETBUSTERS 0208
  • 17:00
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ЙОРК NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1840
  • 19:30
    SPORT MAX №26
  • 20:00
    ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 21:00
    FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN 964

SPS Спорт

  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИННЕСОТА NBA 2017-2018 (ШУУД)
  • 12:30
    NBA GAME TIME 1840
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT БРАНСОН - МАЧИДА
  • 15:30
    ЛУДОГОРЕЦ - МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 2017-18
  • 17:40
    ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦСКА ЕВРОПА ЛИГ 2017-18
  • 19:50
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    PL WORLD №26
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР
  • 21:00
    NBA GAME TIME 1841 (ШИНЭ)
  • 21:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ПОРТЛЕНД NBA 2017-2018
  • 23:30
    NETBUSTERS 0214
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Блумберг Авардс 2017"тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Давос 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 16:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Давос 2018 онцлох байр сууриуд" тусгай хөтөлбөр
  • 17:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХЕНДЕРСОН-ДОС АНЖОС
  • 11:20
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-АНДЕРС
  • 14:10
    ONE FC - GLOBAL SUPERHEROES
  • 17:40
    UFC FIGHT NIGHT СТИФЕНС-ЧОЙ
  • 19:50
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФССОН
  • 22:30
    "PUMPING IRON" БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 06:00
    Монголын шилдэг дуу
  • 06:30
    Нөхөрсөг хэмээх шороон нохой жилийн зурлага
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 10:00
    Шороон нохой жилийн зурлага
  • 10:30
    “Алаг мэлхий” Үндэсний шагайн наадгай
  • 12:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 14:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 15:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 17:00
    Сүлд өнөөдөр хөтөлбөр
  • 19:00
    Хийморь далласан аялгуу-2018 /Бөхчүүд дуулж байна/
  • 21:00
    Мориор амилсан монгол заяа /МУТМУ Г.Доржпүрэв/
  • 22:00
    “Олноо өргөгдсөн төр” баримтат кино
  • 23:45
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 00:00
    Гарьд магнай МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Journey to Agartha"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Тоглож болохгүй нас"МУСК
  • 12:40
    "Making the movie"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "The Stolen Yers" УСК
  • 15:00
    "Moms Night Out" УСК
  • 16:40
    "Moviesoundtrack" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Monster Hunt"хүүхдийн кино
  • 19:00
    "Хүдэн"МУСК
  • 20:30
    "Coming Soon"/February/ нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "The Last King of Scotland" УСК
  • 23:00
    "Knock Knock" УСК
  • 00:40
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 29,30-р анги
  • 10:20
    "Мөрдөгчид" ОАК 11-р анги
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 1, 2-р анги
  • 14:10
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 6-8-р анги
  • 17:50
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 31-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 3-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 31-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 12-р анги
  • 01:25
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 6-8-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ПОРТЛАНД NBA 2017-2018
  • 00:30
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 02:30
    МАЙАМИ - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 04:30
    НЬЮ ЙОРК - ИНДИАНА NBA 2017-2018
  • 06:30
    ВАШИНГТОН - НЬЮ ЙОРК NBA 2017-2018
  • 08:30
    NBA GAMETIME 1840
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1716
  • 10:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИННЕСОТА (ШУУД) NBA 2017-2018
  • 12:30
    SLAM DUNK CONTEST 1996
  • 13:00
    SLAM DUNK CONTEST 1997
  • 13:30
    SLAM DUNK CONTEST 2000
  • 14:00
    SLAM DUNK CONTEST 2001
  • 14:30
    SLAM DUNK CONTEST 2002
  • 15:00
    SLAM DUNK CONTEST 2003
  • 15:30
    SLAM DUNK CONTEST 2004
  • 16:00
    SLAM DUNK CONTEST 2005
  • 16:30
    SLAM DUNK CONTEST 2006
  • 17:00
    SLAM DUNK CONTEST 2007
  • 17:30
    SLAM DUNK CONTEST 2008
  • 18:00
    SLAM DUNK CONTEST 2009
  • 18:30
    SLAM DUNK CONTEST 2010
  • 19:00
    SLAM DUNK CONTEST 2011
  • 19:30
    SLAM DUNK CONTEST 2012
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1841
  • 20:30
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 22:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 23:30
    NBA ACTION 2719
  • 23:55
    PRODUCTION TIME

TM

  • 07:30
    Сар шинийн эгшиглэн
  • 08:00
    Хийморийн сан буян хишгийн даллага
  • 08:20
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Дуулахаараа жаргадаг түмэндээ" тоглолт Хөгжмийн зохиолч МУСТА Б.Пүрэвсүрэн
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Зураач, яруу найрагч, МУСТА Хонгор адуут Г .Мөнхбаатар
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 14:30
    "Ардын дууны эгшиглэн"МХО-ны уртын дуу ардын дууны ангийн сурагчид
  • 15:00
    "Билгүүн номч "нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" Б.Эрдэнэхүүгийн бие даасан тоглолт
  • 17:30
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг Ж.Түвшинтогтох Ж.Төртогтох
  • 18:00
    "Монгол бахархал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сар шинийн зочин" Эрдэнэбатын Наранцогт Төв аймгийн Зуун мод сумын алдарт уяач
  • 19:00
    "Дууны жигүүр" баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Отрын адуучин" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Нийслэл хүү" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Элэгний эм
  • 09:00
    “Хамаг Монгол” тоглолт
  • 10:20
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 10:30
    “Микроны босс” МУСК
  • 12:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Архангай аймаг/
  • 13:10
    Alivemax үзүүлж байна
  • 13:20
    “Жаргалтай жилийн аялгуу” тоглолт
  • 14:30
    “Ану хатан” МУСК
  • 17:30
    “Эвсэг сайхан” кино концерт
  • 18:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Дундговь аймаг/
  • 18:55
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 19:00
    “Жаран” сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “Энх мэндийн цагаан хадаг” тоглолт
  • 20:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 21:00
    “Амьдай” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Бат-Эрдэнэ/
  • 22:00
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 41-р анги
  • 22:50
    “Үргээлэг” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги