МҮОНТ

  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Жавхлант сүрэг минь” нийтлэл, уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 10:50
    “Оюундалай” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 11:15
    Эх өв:”Мөсний шагай”
  • 11:45
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 11:55
    Ламын гэгээний улаан тэмээ
  • 12:15
    Утга уянгын хэлхээс
  • 12:20
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    “Ховор хүмүүс ” Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    “Гэгээн гэрэл” БНЭУ-аас бэлтгэв
  • 14:30
    “Тэмээ тэшсэн нутгаар” /Баянхонгор аймгийн Баянлиг сумын 2 түмэн тэмээний баяраас/
  • 15:10
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 15:15
    “Зүрхний нандин” концерт СТА Д.Хишигбаяр Р.Дэлгэрмаа
  • 16:05
    “Боргоцой хүү” баримтат кино
  • 16:35
    Утга уянгын хэлхээс
  • 16:40
    MNB өнөөдөр
  • 17:10
    “Адуучин” уралдаант нэвтрүүлэг /Дорноговь аймгийн Алтанширээ сумаас бэлтгэв/
  • 17:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 18:00
    “Жудаг” Монгол Улсын аварга Г.Эрхэмбаяр аварга оролцов.
  • 18:50
    Тахиа жилийн алтартнууд
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Малчин түмний мэнд”
  • 22:40
    “Шарга даага ” Монголын уран сайхны кино
  • 00:25
    Туульсын хаан Жангар: Урьдын Улаан Хонгор догшин Хүрэлбаатар арван таван толгойт атгаалжин мангастай байр барилдсан бөлөг /2-р хэсэг/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Монгол үндэстний язгуур урлагийн "Эх ундарга тоглолт
  • 09:00
    Энх мэндийн баяр Шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Сэтгэлд хоногшсон Монгол киноны дуунууд
  • 11:30
    Perfect Dance Шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гэгээ билээ, би теле концерт МУСТА Дуучин А.Түмэн-Өлзий
  • 13:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 14:00
    City news мэдээ
  • 14:30
    Амьдрал чамд хайртай МУСТА Дуучин Я.Гэрэлчулуун
  • 16:30
    Бумбардай аргалд явсан нь Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 17:20
    Сар шинийн баярт зориулсан Үндэсний бөхийн барилдааны тойм
  • 18:20
    Сайн уу? Сайнаа Сар шинийн дугаар
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Хайрлах тусам гэрэлтэнэ теле концерт МУСТА дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 21:00
    Perfect Dance Шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Уулзахын хүслэн тоглолт Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 00:00
    Тань руу нүүж явна Монголын уран сайхны кино
  • 01:40
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 08:00
    "АНХНЫ АЛХАМ" МУСК
  • 09:10
    "АРДЫН ДУУНЫ" ТЕЛЕ ЗОХИОМЖ
  • 10:10
    "МОРИН ХУУРЫН ЧУУЛГА: ТОРГОНЫ ХЭЭ-2018"
  • 11:30
    "МААМУУ" ХҮҮХДИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ-32 /МОНГОЛ КОНТЕНТ/
  • 11:50
    "АДУУГААР ГОЁСОН МОНГОЛ" ТЕЛЕКОНЦЕРТ СТА Б.БОЛДБААТАР
  • 12:20
    "АРДЫН ЭЛЧ" МУСК
  • 13:40
    "ТАВАН ЭРДЭНИЙН ЭХ ОРОН" СТА Ч.АЛТАНТҮЛХҮҮРИЙН ТОГЛОЛТ"
  • 14:25
    "БИД ГУРВЫН БОЛЗОО" МУСК
  • 15:50
    "ЭСТРАД УРЛАГИЙН УРАН БҮТЭЭЛЧДИЙН ЗОЛГОЛТ"
  • 17:05
    "ГЭГЭЭ БИЛЭЭ БИ ..." КИНО КОНЦЕРТ СТА Г.ТҮМЭН-ӨЛЗИЙ
  • 17:30
    "СЭРЭЛТ" МУСК1.45
  • 19:00
    "25 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:10
    "ХҮРЭЭ АЯЛГУУ" ТЕЛЕ ЗОХИОМЖ
  • 21:30
    "УРИЛГА" САР ШИНИЙН БАЯРЫН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:30
    "УЛААНБААТАРТ БАЙГАА МИНИЙ ААВ" МУСК
  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 05:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 07:55
    ПЁНЧАН 2018 - ТОЙМ
  • 08:55
    УРАН ГУЛГАЛТ ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 13:30
    ХОККЕЙ - НОРВЕГИ-ФИНЛЯНД - ЭРЭГТЭЙ
  • 15:30
    ХОККЕЙ - СОЛОНГОС - ШВЕЙЦАРЬ -ЭРЭГТЭЙ
  • 18:05
    ШОРТТРЕК ЭМЭГТЭЙ 1500М,ЭРЭГТЭЙ 1000М /ФИНАЛ/
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    ХОККЕЙ - КАНАД-ЧЕХ - ЭРЭГТЭЙ
  • 01:15
    ПЁНЧАН 2018 - ТОЙМ
  • 02:15
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Уулзахын хүслэн” тоглолт /Дуучин Мөнгөнцэцэг/
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Хосоороо” тоглолт / дуучин СТА Б.Оюунбат ,Р.Бадралмаа /
  • 11:30
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 103-р анги /давталт/
  • 13:00
    “Цагаан сар Монголын их цэнгүүүн ” нэвтрүүүлэг
  • 13:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Шууд нислэг “ УСК
  • 16:00
    “Агаарт” УСК
  • 17:50
    “Монгол бөхийн өргөө 20 жил” тоглолт,1-р хэсэг
  • 19:00
    “Дуу түүх өгүүлнэ” теле концерт /МУГЖ. Н.Чулуунхүү/
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “After school club” шоу
  • 21:15
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 104-р анги
  • 23:00
    “Хайрын бэлэг” кино концерт
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    “Амьдрал чамд хайртай” тоглолт
  • 04:20
    “Маанын эзэнт гүрэн” баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тэнгэрийн хөвүүн эрх начин" тууль 1-р хэсэг
  • 09:50
    "Маш нууц" МУС
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу
  • 13:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 1-р анги
  • 14:20
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 15:50
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 17:10
    "Ес давсан заан" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Маш нууц" МУСК
  • 23:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:15
    "Тотал Спорт" тойм
  • 00:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “SBN NEWS” МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 08:45
    НАМСРАЙНОРОВ-2014 ТОГЛОЛТ
  • 10:20
    АЛТАН ӨРГӨӨ МУСК
  • 11:40
    АМАН ХУУР МУСК
  • 12:50
    САР ШИНИЙН ИЛГЭЭМЖ-ШУУД
  • 14:00
    МАНДУХАЙ СЭЦЭН ХАТАН 1,2,3,4-Р АНГИ
  • 19:00
    МОНГОЛЫН МИССҮҮД ДЭЛХИЙН ТАЙЗНАА-5
  • 19:30
    “АЯЛЛЫН ЖИМ”
  • 20:00
    МИНИЙ ХАЙРТАЙ ЭМЭЭ ӨВӨӨ-2 ЦУВРАЛ
  • 20:40
    ЗАГИЙН АЛИМ МУСК
  • 22:10
    МӨРӨӨДЛИЙН ДУУ ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 23:00
    БАЯНБУЛАГИЙХАН МУСК
  • 00:30
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    “Цагаан сар” Зэвсэгт хүчний анги нэгтгэлийн уралдаан /1/
  • 07:00
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 07:50
    “Урин цагийн эхлэл” кино концерт
  • 08:10
    “Үлэмжийн чанар” дуулалт жүжиг
  • 09:40
    “Очоод золгоно доо” кино концерт
  • 10:20
    Үндэсний язгуур урлагийн дээжис
  • 11:25
    “Зэрэглээ тоссон аялгуу” кино концерт
  • 12:00
    “ТВ доктор” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “Нийслэл хүү” зохиомж
  • 13:55
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Харанхуй хад” МУСК
  • 17:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Абай” баримтат кино
  • 19:00
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 20:10
    “Орд” УСК
  • 22:45
    “Destination nomad” нэвтрүүлэг
  • 23:25
    “Маш нууц” МУСК
  • 01:25
    “Зэрэглээ тоссон аялгуу” кино концерт
  • 02:00
    “Сүүлчийн шөнө” МУСК
  • 03:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг /Хүүхэлдэй/
  • 07:35
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хөөрөг/
  • 07:40
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    Морин хуурын чуулгын 25 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? Нэвтрүүлэг /Морин хуур/
  • 09:45
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Тооны бэлэгдэл/
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Инээдтэй үдэш-2018" баярын хошин хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 53, 54-р анги
  • 13:40
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хадаг/
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Амар байна уу" мөрөөдлийн театрын баярын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 16:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Аугаа уран зургууд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 55, 56-р анги
  • 19:55
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хөөрөг/
  • 20:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн" баярын хөтөлбөр
  • 22:50
    “Дэлхийн атлас” нэвтрүүлэг /Монгол улс/
  • 23:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 00:55
    "Шерлок Холмес" УСК
  • 03:00
    "Үлэмж тансаг" тоглолт

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Winter festival 2018
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Гайхамшигт дэлгэц” баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 13:00
    “Говь тал” тоглолт Төрийн хошой шагналт хөгжмийн зохиолч Н.Жанцанноров 1-р хэсэг
  • 14:00
    Winter festival 2018
  • 14:15
    “Говь тал” тоглолт Төрийн хошой шагналт хөгжмийн зохиолч Н.Жанцанноров 2-р хэсэг
  • 15:15
    “Хойморт залрах хийморилог эрчүүд” -Баярын тусгай дугаар
  • 16:45
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр Сар шинийн баярын тусгай дугаар
  • 18:45
    “Урагшаа Монгол” төсөл-Баярын тусгай дугаар
  • 19:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм "нэвтрүүлэг Мэргэжлийн сумогийн 69 дэхь их аварга М.Даваажаргал
  • 22:45
    “Маш нууц“ МУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан шинэлээрэй

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний мэдэх цагаан сар-1
  • 06:30
    Эртний хөөрөг -5
  • 07:30
    "Ардын дуу" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Миний Монголын соёл
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    XVII жарны Тийн унжлагат хэмээх Шороон нохой жилийн Аймаг цэргийн цолтой хүчит бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Эртний эдлэл - 4
  • 17:45
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-6/ 8-5-р хэсэг
  • 21:00
    "Сар шинийн тоглолт" 1,2-р хэсэг
  • 23:30
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 4-р хэсэг
  • 00:00
    Сар шинийн тоглолт, Авьяаслаг Монголчууд оролцогчид
  • 01:30
    Эртний хөөрөг -6
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МААМУУ
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 09:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:00
    ҮҮРГЭВЧТЭЙ АЯЛАЛ, ЕГИПЕТ
  • 12:00
    ХОТЫН СОЁЛ /ДАВТАЛТ/
  • 13:00
    ХОНИНЫ НАЙР МУСК
  • 14:30
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 16:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 18:00
    МААМУУ
  • 18:30
    ХҮРЭЭЛЭН АМЬД ЕРТӨНЦИЙН ЦУВРАЛ
  • 19:00
    ЦАЙНЫ СОЁЛ
  • 19:15
    ОЛНОО ӨРГӨГДСӨН ТӨР БАРИМТАТ УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 21:00
    ТОД МАГНАЙ МУСК
  • 23:00
    ТАРАГТАЙ БООВ
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:10
    "Дэлгэрэх цаг" тоглолт
  • 11:35
    "Амгалан хил" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Мөнхийн залуу хайр" кино концерт
  • 13:20
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Single ladies" МУСК 1-р анги
  • 16:05
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 17:05
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Аз жаргалын цэцэг" тоглолт
  • 18:40
    "Нар тоссон хилчдийн цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Сэтгэлээс уяатай Сүнжидмаа" теле зохиомж
  • 20:05
    "Гэгээ билээ би" кино концерт
  • 20:35
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 20:55
    "Эстрад золголт" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Амар байна уу" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:25
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" 2-р анги МУСК
  • 01:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:55
    "Бүсгүй заяа" тоглолт
  • 03:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Олноо өргөгдсөн төр “ баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:50
    “Асуух эрх” МУСГЗ, түүхч Л.Өлзийбаатар
  • 08:30
    “Бизнес амжилт”
  • 09:00
    “Амар байна уу Монголчуудаа” шинэ дугаар
  • 10:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Тод зочин
  • 11:00
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 11:15
    “ Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг - Хөгжмийн зохиолч Б.Алтанхуяг
  • 12:00
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 12:15
    “Асуух эрх” УИХ-ын гишүүн Д.Эрдэнэбат
  • 13:00
    “Монголоо санасан сэтгэл “ МУСТА, дуучин Я.Гэрэлчулуун
  • 14:45
    “Сайхан хүмүүс” хөрөг нэвтрүүлэг Гандантэгчэнлин хийдийн тогооч Ё.Ядамсүрэн
  • 15:15
    “Хошууд ястны түүх “ нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 17:00
    “Бизнес тайм “ нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Таван эрдэнийн орон” МУСТА , дуучин Ч.Алтантүлхүүр
  • 18:40
    “Тод зочин”
  • 19:00
    “Мөнхгүүр” теле зохиомж
  • 19:40
    “Алдрын замнал “ МУГТ Д.Нармандах
  • 21:20
    "Хамаг Монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн-2" цуврал №9
  • 22:20
    “Маш нууц” МУСК
  • 01:00
    AUTO WORLD нэвтрүүлэг
  • 01:30
    “Зүгээр л инээмсэглэ” МУСТА, дуучин Э.Чулуунчимэг
  • 03:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Цагаан сарын урин аялгуу” концерт
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:00
    “Сонгино доктор” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Сар шинийн хоймор”Морин хуурын чуулгын хөөмэйч, морин хуурч МУСТА Н.Ашид
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    “Ардын дуундаа жаргалтай” хөрөг нэвтрүүлэг ҮУИТ-ын гоцлол дуучин МУГЖ Н.Амгалан
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-2
  • 16:00
    “Ихэр хоёр салбарын эргэн дурсах он цагууд” баримтат кино
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Хошин урлагийн цаг
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-3
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Сар шинийн хоймор”МУСТА уртын дуучин О.Оюун-Эрдэнэ
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    “Айсуй тоглолт” МУСТА дуучин Оюун-эрдэнэ уран бүтээлийн тоглолт
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 07:30
    Сүүн залбирал телеконцерт Дуучин Б.Наранцогт, Б.Отгончимэг
  • 09:10
    Хайртай шүү ээжээ нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Ерөөлтэй аялгуу Сар шинийн концерт
  • 11:40
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 12:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Моторын дуу Уран сайхны кино
  • 16:50
    Төгс төгөлдөр телеконцерт НУБЧ-ын дуучин СТА М.Анхтуяа
  • 17:30
    Ирж яваа цаг сайхан концерт СТА Ая зохиогч Б.Пүрэвсүрэн
  • 19:10
    Зуу наслаарай нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Сар шинийн уламжлалт ёс заншил
  • 20:50
    Өлзий ТВ Энэ сар шинээр
  • 21:10
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 22:10
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор Уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:20
    Зөв сонголт
  • 23:50
    XVII жарны "Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 74,75 ,-р анги
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 29-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Бодлын хулгайч” МУСК
  • 12:45
    “Худалч залуу” МУСК
  • 14:30
    ”Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 32-р анги
  • 15:30
    “Миний ахын эхнэр” МУСК
  • 17:00
    “Нар ургахыг хүлээхгүй” МУСК
  • 19:35
    “Шарга даага” МУСК
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,15-р анги
  • 22:00
    “Сарны гөлөг” МУСК
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Монгол киноны дуунууд" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 11:10
    "Итгэл" МУСК
  • 12:40
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 14:10
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 15:10
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 16:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.5-9-р анги)
  • 18:10
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.15-18-р анги)
  • 20:10
    "Улаанбаатар би чамд хайртай" ОАК (1,2-р анги)
  • 21:30
    "Гал тогоо: Парист (Кухня: В Париже)" УСК
  • 23:50
    "Итгэл" МУСК
  • 01:20
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 02:50
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 03:50
    "Гал тогоо: Парист (Кухня: В Париже)" УСК
  • 05:40
    "Алуурчдын хаан (Hitman)" УСК
  • 07:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.5-9-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Аз жаргалын цэцэг" Дуучин Э.Чинбаяр
  • 09:40
    Хошин шог
  • 10:00
    "Пяо Шуай" 11,12,13-р анги
  • 12:30
    "Эрин зууны шастир" Монголын бурхан шашинтны төв, Гандан тэгчилэн хийд
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 781-785 -р анги
  • 15:15
    "Агуй" Уран сайхны кино
  • 16:50
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин, Дархан аварга Ж.Мөнхбат
  • 17:50
    Star music
  • 18:25
    "Амьдрал өөрөө бэлэг" Мөрөөдлийн театр
  • 19:40
    Battle with Uranzaya
  • 20:00
    "Уулзахын хүслэн" Х.Мөнхцэцэг
  • 21:30
    Life Style Торгон утсан урлал
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" Хурдан морины тайлбарлагч М.Оюунбаатар
  • 23:00
    "Агуй" Уран сайхны кино
  • 00:50
    Star music
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Single ladies" 1-р анги Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Үсэглэлийн хаад" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 17:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Мартагдашгүй намар" Монголын уран сайхны кино
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Олноо өргөгдсөн төр" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Морьтой ч болоосой" Монголын Уран Сайхны Кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 26,27-р анги
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 26,27-р анги
  • 10:00
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    Хошин шог
  • 10:35
    Хошин шог
  • 11:05
    "Валидол ноорог кино" 49,50,51-р анги
  • 11:05
    "Валидол ноорог кино" 49,50,51-р анги
  • 12:25
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 31-р анги
  • 12:25
    "Надтай гэрлээч" цэнгээнт шоу 31-р анги
  • 13:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 16,17-р анги
  • 13:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 16,17-р анги
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:40
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 9-р анги
  • 16:40
    Оросын шилдэг бүжигчид шоу 9-р анги
  • 18:40
    "Сэрэлт" MУСК
  • 18:40
    "Сэрэлт" MУСК
  • 20:40
    Хошин шог
  • 20:40
    Хошин шог
  • 21:40
    "Валидол ноорог кино" 54-р анги
  • 21:40
    "Валидол ноорог кино" 54-р анги
  • 22:10
    "Одтой болзоо" - Жүжигчин Алдар
  • 22:10
    "Одтой болзоо" - Жүжигчин Алдар
  • 22:50
    "Хүргэн хүү" MУСК
  • 22:50
    "Хүргэн хүү" MУСК
  • 01:00
    Эфир хаасан
  • 01:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН АЛДААГҮЙ"
  • 07:05
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭМЭГТЭЙ 10 КМ ФИНАЛ/ - МОНГОЛ ОТГОНЦЭЦЭГ ОУХМ
  • 09:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 09:50
    "УУЛЫН ЦАНА" /ЭМЭГТЭЙ СУПЕР Ж ФИНАЛ/
  • 12:00
    "ФРИСТАЙЛ СЛӨП СТАЙЛ" /ЭМЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 13:40
    "КЁРЛИНГ" /ЭРЭГТЭЙ/
  • 16:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 16:35
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 17:20
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭМЭГТЭЙ 4Х5 КМ ФИНАЛ/
  • 18:50
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОРГОН АГШИН
  • 19:05
    "БИАТЛОН" /ЭМЭГТЭЙ 12.5 КМ ФИНАЛ/
  • 20:15
    "ХОККЕЙ" /ЭРЭГТЭЙ/
  • 22:30
    "УРАН ГУЛГАЛТ" /ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 02:05
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 5-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Хархан өндөр хаана байна" МУСК
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хархан өндөр хаана байна" МУСК үргэлжлэл
  • 16:00
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:30
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 1,2-р анги
  • 23:30
    "Ховор хүмүүс" МУСК

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Онгодын цагаан хүлэг теле концерт
  • 09:00
    "Морь буусан шагай" цэнгээнт, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Уяачид дуулж байна /Тусгай дугаар давталт/
  • 14:00
    Эерэг зочин нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Сар шинийн мэнд" нэвтрүүлэг /Өмнөговь аймгаас/
  • 16:30
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сар шинийн мэнд" нэвтрүүлэг /Баянхонгороос аймгаас/
  • 18:30
    Олноо өргөгдсөн төр
  • 20:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Нийгмийн хариуцлага нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Их Засаг" ОУИС үзүүлж байна
  • 22:00
    "Админ ЗЕТ" МУСК
  • 23:40
    Жудаг
  • 01:10
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Эх орон энх орон"
  • 09:00
    "Энх мэндийн цагаан хадаг" теле концерт
  • 10:00
    "Хайрын гал тогоо"
  • 12:00
    "Эстрад золголт"
  • 13:30
    "Томилолт"
  • 14:00
    "Сүүн цагаан сэтгэл"
  • 15:30
    "Торгоны хээ" теле концерт
  • 16:00
    "Малчин ааваа магтан дуулъя"
  • 18:00
    "Боби баби 2"
  • 18:30
    "Баатар эр - Баатар Мянхай"
  • 19:30
    "Кино тасалбар"
  • 20:00
    "Учиртай гурав"
  • 20:35
    "Ламын гэгээний улаан тэмээ"
  • 21:00
    "Тахиа жилийн 5 сэдэв" тойм хөтөлбөр
  • 22:00
    "22 шоу"
  • 23:00
    "НӨГӨӨ КИНОНУУД"
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Тораро
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа титанууд аа!
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Алтан төлийн эзэн
  • 09:20
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 09:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна: “Аймгийн шилдгүүд”
  • 10:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд” шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа
  • 13:00
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 13:20
    “Жавхлант сүрэг минь” нийтлэл уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:10
    Орон нутгаас мэдээлж байна: “Аймгийн шилдгүүд”
  • 14:30
    Эргэх дөрвөн цаг. Баянхонгор аймгаас бэлтгэв
  • 15:00
    Улсын сайн малчин
  • 15:20
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 15:40
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын бахархал
  • 16:00
    Төрийн шагналт Д.Төрбат: “Эх хэл” найруулал
  • 16:15
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 16:35
    Орон нутгаас мэдээлж байна: “Аймгийн шилдгүүд”
  • 16:55
    Туульсын хаан Жангар: Урьдын Улаан Хонгор догшин Хүрэлбаатар арван таван толгойт Атгаалжин мангастай байр барилдсан бөлөг /2-р хэсэг/
  • 17:10
    “Адуучин” уралдаант нэвтрүүлэг. /Сүхбаатар аймгийн Түвшинширээ сумаас/
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “MNB world” үзүүлж байна: “Тэмээн жинтэй цагаан сар”
  • 18:55
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 19:00
    Элчин сайдуудын сар шинийн мэндчилгээ. Бүгд Найрамдах Социалист Вьетнам Улсаас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Доан Тхи Хыөнтэй хийсэн ярилцлага
  • 19:20
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 19:40
    Алтан төлийн эзэн
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Улсын сайн малчин
  • 21:20
    Ламын гэгээний улаан тэмээ
  • 21:40
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Жудаг” Монгол улсын аварга Г.Эрхэмбаяр оролцов
  • 23:05
    Мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "Энх мэндийн хадаг" Тоглолт
  • 08:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 08:40
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 10:00
    "Сарангоо ээж" Тоглолт 2-р хэсэг
  • 11:00
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 11:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 13:00
    "Эгэл хүн, энгүй үйлстэн"
  • 13:40
    Нохой жилийн тэргүүн зочин
  • 14:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Тахиа жилийн онцлох хүн"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 16:20
    "Ингэхгээд байсан юм" МУСК
  • 17:30
    "100 насалсан ээждээ" концерт
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Би Монголд хайртай"
  • 20:00
    "НБОГ-ын" танилцуулга
  • 20:15
    Тахиа жилийн тэргүүн ном шалгаруулах ёслолын ажиллагаа
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    "Тод магнай" МУСК

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм: Б.Бат-Эрдэнэ аварга
  • 12:30
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Найр наадмын хойморь” концерт
  • 13:30
    Тунгалаг тамир МУСК 1-р анги
  • 15:00
    Зочины цаг
  • 15:30
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Боорчийн тал” концерт
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:40
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тунгалаг тамир” МУСК 2-р анги
  • 23:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Манайх теле концерт

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:10
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 27-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    САУТХЭМПТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    ЧЕЛСИ-ВЕСТ БРОМ 27-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    ТОТТЕНХЭМ-АРСЕНАЛ 27-Р ТОЙРОГ
  • 17:40
    NETBUSTERS 0214
  • 18:10
    ЛУДОГОРЕЦ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 20:20
    ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-ЦСКА ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 22:30
    ОСТЕРСУНД-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/16

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    SPORT MAX №26
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1841
  • 10:00
    ЛУДОГОРЕЦ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1290
  • 14:00
    ЖҮДО-ПАРИСИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 2
  • 16:30
    SPORT MAX №26
  • 17:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 19:00
    NBA GAMETIME 1841
  • 19:30
    PL WORLD №26
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1290
  • 22:00
    БАЗЕЛ-МАНЧЕСТЕР СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8

SPS Спорт

  • 09:00
    SPORT MAX №26
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1840
  • 10:00
    NBA ALLSTAR 2018 RISING STARS CHALLENGE (ШУУД)
  • 13:00
    UFC 221 РОМЕРО - РОКХОЛД
  • 16:00
    ГАНЦХАН БӨМБӨГ №24
  • 17:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1718 (ШИНЭ)
  • 18:00
    ЮВЕНТУС - ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 20:10
    PL WORLD №26
  • 20:40
    РЕАЛ.М - ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 22:50
    84 ОНЫ ДРАФТ БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 09:30
    '"Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Давос 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    '"Санхүүгийн форум 1" тусгай хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    '"Давос 2018 онцлох байр сууриуд" тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Санхүүгийн форум 2" тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 15:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Авардс 2017"тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Санхүүгийн форум 3" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БРАНСОН-МАЧИДА
  • 11:30
    ONE FC GLOBAL SUPERHEROES
  • 15:00
    ЖҮДО ТУНИСЫН ГРАНПРИ ТОЙМ - ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ
  • 15:30
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛМ-КОРРЭЙА
  • 17:40
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #3
  • 19:30
    UFC 194 АЛДО-МЕНДЕС
  • 22:30
    "RISING FROM ASHES" БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    Мориор амилсан монгол заяа /МУТМУ Г.Доржпүрэв/
  • 10:30
    Шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 12:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 14:00
    Шороон нохой жилийн зурлага
  • 14:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 17:00
    Монголын гэгээ
  • 18:00
    Хийморь далласан аялгуу-2018 /Бөхчүүд дуулж байна/
  • 20:00
    Сувд /Ардын дууч Д. Бурмаа/
  • 21:00
    Монголын шилдэг дуунууд
  • 21:45
    “Монголчуудын цайны соёл” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мориор амилсан монгол заяа /МУМУ Х.Цогтсайхан/
  • 23:00
    Цэц магнай МУСК
  • 00:30
    Амрах агшин монголын шилдэг дуунууд
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Monster Hunt"хүүхдийн кино
  • 11:00
    "Хүдэн"МУСК
  • 12:30
    "Coming Soon"/February/ нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Step Up" УСК
  • 14:40
    "Step Up 2:The Streets" УСК
  • 16:20
    "Step Up Revolution" УСК
  • 18:00
    "Step Up All In" УСК
  • 19:50
    "Хүсэл"МУСК
  • 21:20
    "The Equalizer" УСК
  • 23:30
    "Kung Fu Killer УСК
  • 01:10
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дайчин гүнж" ОАК 53-55-р анги
  • 09:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 31-р анги
  • 11:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 12-р анги
  • 12:10
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 3-р анги
  • 13:10
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 9-12-р анги
  • 17:50
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 32-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 4-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 32-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 13-р анги
  • 01:25
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 9-12-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 01:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1717
  • 01:30
    NBA ALL STAR 2018 RISING STARS БЭЛТГЭЛ
  • 03:00
    NBA ALL STAR 2018 ALL STAR FRIDAY
  • 06:00
    ЛОС АНЖЕЛЕС - МИННЕСОТА NBA 2017-2018
  • 08:00
    NBA БҮХ ОДОД 2017 BBVA RISING STARS CHALLENGE
  • 10:00
    MTN DEW KICK START: 2018 RISING STARS CHALLENGE
  • 13:00
    NBA БҮХ ОДОД 2017 ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 15:30
    NBA БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ 2017 (ДАВТАЛТ)
  • 18:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №15
  • 19:30
    MTN DEW KICK START: RISING STARS CHALLENGE
  • 22:30
    NBA БҮХ ОДОД 2017 ALL STAR SATURDAY NIGHT

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Айсуй " уртын дуучин О.Оюун-Эрдэнийн уран бүтээлийн тоглолт
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Зураач, яруу найрагч, МУСТА Хонгор адуут Г .Мөнхбаатар
  • 11:10
    Хийморь далласан аялгуу тоглолт Л.Болдбаатар
  • 12:55
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Сар шинийн зочин" Эрдэнэбатын Наранцогт Төв аймгийн Зуун мод сумын алдарт уяач
  • 13:40
    "Ингэх гээд байсан юм "МУСК
  • 15:00
    "Зу зу" сар шинийн баярт зориулсан тусгай дугаар
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Аргагүй амраг" тоглолт МУСТА дуучин Д.Жавхаасайхан Д.Үүрийнтуяа
  • 20:30
    Сар шинийн зочин
  • 21:00
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 21:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Чингисийн чулууны бичиг буюу Есүгэн мэргэн
  • 22:10
    "Цэвүүн цагийн богд" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Хөх толбот хүмүүс” МУСК
  • 10:10
    “Амьдралын уянга” кино концерт
  • 11:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Завхан аймаг/
  • 11:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 12:00
    “Сэрүүн хасын нууц” жүжиг
  • 15:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 15:10
    “Долоон бурхан харавдаггүй” МУСК
  • 17:00
    “Янз төгөлдөр” концерт
  • 17:40
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 17:50
    “Аав” МУСК
  • 18:20
    Alivemax үзүүлж байна
  • 18:30
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Увс аймаг/
  • 19:30
    “Инээд эм” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Жаран” сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 20:40
    “Амьдрал төсөл” МУСК
  • 22:20
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 42-р анги
  • 23:10
    “Ээждээ ир” МУСК
  • 01:40
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги