МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шарга даага ” Монголын уран сайхны кино
  • 10:45
    Ардын дууны зохиомж
  • 11:15
    Гайхамшигт өв соёл: “Монгол уран хатгамал” баримтат кино
  • 12:30
    Эх өв: “Хотгор дүүрэн Хотон” Увс аймгийн Тариалан сумаас бэлтгэв
  • 13:00
    “Оюундалай” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 13:25
    “Гологдсон хүүхэн ”Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    “Хамаг амьтныг би зочинд урья” БНЭУ-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Эргэх дөрвөн цаг” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 16:00
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 16:05
    “Нүүдэлчдийн жимээр аялахуй” Алтай хамтлагийн тоглолт
  • 17:05
    “Адуучин” уралдаант нэвтрүүлэг / Сүхбаатар аймгийн Түвшинширээ сумаас бэлтгэв/
  • 17:55
    Утга уянгын хэлхээс
  • 18:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 18:10
    MNB World үзүүлж байна: Тэмээн жинтэй цагаан сар
  • 18:45
    Зан үйлийн утгын тайлал
  • 18:50
    “Little sheep” Олон улсын hot pot ресторан Монголд
  • 19:00
    “Тахиа жилийн хийморь”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Уран хас” балетын тухай
  • 21:30
    “Уран хас” балет
  • 23:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 23:05
    “Цэн тогоруу” Монголын уран сайхны кино
  • 00:45
    “Жангарын оршил бөлөг”

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Арвандолдугаар жарны “Тийн унжлагат" хэмээх шороон /шар/ нохой жилийн өнгө
  • 07:40
    Хайрын бэлэг теле концерт МУСТА Э.Ууганбаяр,Э.Түвшинсайхан
  • 08:10
    Манай аялгуу Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Энх мэндийн баяр Шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Perfect Dance Шоу нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сайн уу Сайнаа Сар шинийн дугаар
  • 13:40
    Аз жаргалын цэцэг тоглолт МУСТА дуучин Э.Чинбаяр
  • 15:10
    Бид дуулж байна МХО-ны сурагчид
  • 15:40
    Бүсгүй заяа тоглолт МУСТА дуучин О.Одончимэг
  • 17:10
    “Perfect Dance”-тай хамт
  • 17:30
    Төгс төгөлдөр МУСТА дуучин М.Анхтуяа
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:00
    Хассуурь хурандаа Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Ардыг тэжээх рашааны дусал Зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Perfect Dance Шоу нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Зүгээр л инээмсэглэ тоглолт МУСТА дуучин Э.Чулуунчимэг
  • 00:00
    Би нисэх дуртай Монголын уран сайхны кино
  • 01:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 08:00
    "ИРЭХ ХАВРЫН ЦЭЦЭГ" МУСК
  • 09:10
    "20-Р ЗУУНЫ ДУУНУУД" ТЕЛЕ ЗОХИОМЖ
  • 10:30
    САР ШИНИЙН МЭНДЧИЛГЭЭ
  • 10:40
    "МАРТАГДСАН БИЛГЭДЛҮҮД-БОГД ХААНЫ АЛТАН ӨРГӨМЖЛӨЛ" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 11:00
    АЛТАН ФОНД: "КИНО ЭХЛЭХИЙН ӨМНӨ-ӨНДӨР ЭЭЖ КИНОНЫ УРАН БҮТЭЭЛЧИД"
  • 11:45
    "ӨНДӨР ЭЭЖ" МУСК
  • 13:10
    "МИНИЙ МОНГОЛЫН ДУУН ЦЭНГҮҮН" 1,2 ХЭСЭГ
  • 14:50
    "ШУУГИАН ТАРИГЧ" МУСК
  • 16:30
    "ДУУНЫ ХОРВОО" ТЕЛЕКОНЦЕРТ
  • 17:30
    "ЦАГААН САР БА ХАР НУЛИМС БУЮУ..." ТЕЛЕЗОХИОМЖ
  • 17:50
    "НҮГЭЛ БУЯН" УСК
  • 19:00
    "168 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 20:10
    "20-Р ЗУУНЫ ДУУНУУД-25" ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 21:30
    "ТАНАЙД ХОНОЁ"
  • 23:00
    "БҮҮ МАРТ" МУСК
  • 00:50
    "168 ЦАГ" МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
  • 02:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАГА

TV5

  • 06:20
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 08:00
    ТРАМПЛИН ХАРАЙЛТ ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 10:20
    СКЕЛЕТОН ЭМЭГТЭЙ 500МЕТР - ФИНАЛ
  • 12:00
    ФРИСТАЙЛ -СКИНИНГ ЭМЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 14:05
    ГҮЙЛТИЙН ЦАНА ЭРЭГТЭЙ 4*10КМ /ФИНАЛ/
  • 16:15
    "ХҮСЛИЙН СУВАРГА" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 16:35
    КЁРЛИНГ - ШВЕЙЦАРЬ - КАНАД ЭРЭГТЭЙ
  • 18:00
    LITTLE SHEEP ХОТ РЕСТОРАН МОНГОЛД
  • 18:10
    ПЁНЧАН 2018 - ТОЙМ
  • 19:00
    ФРИСТАЙЛ -СКИНИНГ ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ
  • 20:30
    ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 21:00
    МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ" ХӨТӨЛБӨР
  • 22:40
    ТЭШҮҮР 500М ФИНАЛ
  • 23:50
    ПЁНЧАН 2018 - ТОЙМ
  • 00:50
    ЭФИР ЗАСВАРЛАСАН

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Тэнгэр энэтэй аав” теле концерт
  • 07:40
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Хөдөөний хөх уяачид” нэвтрүүлэг
  • 10:10
    “Гоц ой ухаан” УСК
  • 12:00
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 104-р анги
  • 13:00
    “ТВ караоке” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ноён хэнч биш” УСК
  • 16:30
    “Монгол бөхийн өргөө 20 жил” тоглолт, 2-р хэсэг
  • 17:20
    lettle sheep ресторан Монголд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    XVII жарны “Тийн унжлагат” хэмээх шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Цай чанах ёсон” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Хүслийн суврага хөрөг” нэвтрүүлэг
  • 20:10
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Эгэл түүх” нэвтрүүлэг /Ухаа худгийн уран гагнуурчин/
  • 21:10
    “Бохир мөнгө,хайр сэтгэл” олон ангит УСК, 105-р анги
  • 22:50
    “Даяарын Амгалан” тоглолт
  • 00:00
    “Энх мэндийн хадаг 2018” сар шинийн аялгуу
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:30
    “Аз жаргалын цэцэг” тоглолт
  • 03:30
    “Монгол минь” тоглолт
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 07:00
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 07:40
    "Тотал Спорт" тойм
  • 08:00
    "Тэнгэрийн хөвүүн эрх начин" тууль 2-р хэсэг
  • 10:00
    "Best of me" УСК
  • 12:00
    "Брик Маншионс" УСК
  • 13:40
    "Өвөөгийн хүүхдүүд" УСК
  • 15:30
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Олноо өргөгдсөн төр" Баримтат кино
  • 18:30
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    УСК
  • 23:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    ЖИЛИЙН ӨНГӨ
  • 09:00
    ЗУСЛАНГИЙН НАЙЗУУД МУСК
  • 10:20
    МИНИЙ ХАЙРТАЙ ЭМЭЭ ӨВӨӨ-1 ЦУВРАЛ
  • 11:00
    МӨРӨӨДЛИЙН ДУУ ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 11:40
    ЗАГИЙН АЛИМ МУСК
  • 13:10
    ТҮҮХЭН ХЭЛХЭЭ
  • 14:00
    МИНИЙ ХАЙРТАЙ ЭМЭЭ ӨВӨӨ-2 ЦУВРАЛ
  • 14:40
    АЛТАН ӨРГӨӨ МУСК
  • 16:00
    МИНИЙ ХАЙРТАЙ ЭМЭЭ ӨВӨӨ-3 ЦУВРАЛ
  • 16:40
    МОНГОЛ ТУЛГАТНЫ 100 ЭРХЭМ
  • 18:50
    ЭНЭ ХҮҮХНҮҮД ҮҮ МУСК
  • 20:00
    МОНГОЛЫН МИССҮҮД ДЭЛХИЙН ТАЙЗНАА-6
  • 20:30
    ГЭГЭЭ БИЛЭЭ БИ ТЕЛЕ КОНЦЕРТ
  • 21:00
    ҮҮРГЭВЧТЭЙ АЯЛАЛ
  • 22:00
    ХӨДӨӨГИЙН БАЯСГАЛАН МУСК
  • 23:20
    ИРЖ ЯВАА ЦАГ МУСК
  • 00:50
    ЭФИР ТӨГСӨНӨ

NTV

  • 06:00
    “Цагаан сар” Зэвсэгт хүчний анги нэгтгэлийн уралдаан /2/
  • 07:00
    “Хүрээ хээтэй уянга” ардын дууны цоморлиг
  • 07:40
    “ТВ доктор” эрүү мэндийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 09:20
    “Манайх” дуун зохиомж
  • 09:50
    “Амьдрал хайр” кино концерт
  • 10:15
    “Х–түц” үзүүлж байна
  • 11:10
    “Талын их дуучин” баримтат кино
  • 12:30
    “Дүүрэн жаргалтай хорвоо” кино концерт
  • 13:05
    “Хан Хэнтийн Баавай” баримтат кино
  • 13:50
    “Чингис хааны нууц” УСК
  • 16:00
    “Монгол цус” баримтат кино
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Туршилтын хосууд” МУСК
  • 21:35
    “UB menu” нэвтрүүлэг
  • 22:15
    “Би дурламаар байна” МУСК
  • 00:05
    “Муушгийг заавал таван гар тоглох албагүй” МУСК
  • 01:55
    “Таван эрдэнийн эх орон” тоглолт
  • 03:30
    “Амьдрал хайр” кино концерт
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг /Бөхийн өмсгөл/
  • 07:35
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Өнгөний бэлэгдэл//
  • 07:40
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    Морин хуурын чуулгын 25 жилийн ойн хүндэтгэлийн тоглолт 2-р хэсэг
  • 09:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ? нэвтрүүлэг /Хүүхэлдэй/
  • 09:40
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /12 цаг/
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Өөрийгөө тоодоггүй хүн" баярын хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 55, 56-р анги
  • 13:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аман хуур" МУСК
  • 16:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сook club" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Little sheep hot pot ресторан Монголд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Царай муутын мөн чанар" ОАК 57, 58-р анги
  • 19:55
    Сар шинийн баярын мэндчилгээ /Хөөрөг/
  • 20:05
    "80 саяын уналт" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цагаан хадаг" МУСК
  • 23:00
    "Шерлок Холмес: Сүүдрийн тоглоом" УСК

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:10
    “Гайхамшигт дэлгэц”баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    Winter festival 2018
  • 08:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Маш нууц“ МУСК
  • 11:30
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр амралтын өдөрт
  • 13:00
    “Хөтөч” ОАУСК 12,13-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" төсөл /давталт/
  • 15:00
    Хойморт залрах хийморилог эрчүүд МУМУ Ж.Содномпил
  • 16:30
    Winter festival 2018
  • 16:45
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр амралтын өдөрт
  • 18:45
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Гайхамшигт дэлгэц” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Winter festival 2018
  • 20:15
    “Баатрын босго” шагнал гардуулах ёслолын сурвалжлага
  • 20:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Урбан брэнд үзүүлж байна
  • 21:05
    Winter festival 2018
  • 21:10
    Монгол тулгатны 100 эрхэм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Winter festival 2018
  • 22:05
    “Польш кино-24” нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Роза “ ПУСК
  • 00:00
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан шинэлээрэй

Монгол ТВ

  • 06:00
    Миний мэдэх цагаан сар-2
  • 06:30
    "Сайн аав" МУСК
  • 08:25
    "Зоригт нохой" анимэйшн
  • 08:30
    "Эртний хөөрөг" - 6
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    XVII жарны Тийн унжлагат хэмээх Шороон нохой жилийн Сар шинийн баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 17:30
    "Эртний хөөрөг" - 6
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-6/ 8-5-р хэсэг
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 5-р хэсэг
  • 21:10
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 23:00
    "Сар шинийн тоглолт" 1,2-р хэсэг
  • 01:30
    "Зоригт нохой" анимэйшн
  • 01:40
    Эртний эдлэл - 4
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    МААМУУ
  • 08:30
    ХҮҮХДИЙН ДУУ
  • 09:00
    МОНГОЛ ДУУНЫ ЦАГ
  • 11:00
    ҮҮРГЭВЧТЭЙ АЯЛАЛ, ИОРДАН
  • 12:00
    ЗАМДАА ДУУЛЪЯ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 13:00
    СЭРЭЛТ МУСК
  • 14:30
    ТӨРӨЛЖСӨН ДУУНЫ ЦАГ
  • 16:00
    ТОГЛОЛТЫН ЦАГ
  • 18:00
    МААМУУ
  • 18:30
    МОНГОЛ ТУЛГАТНЫ 100 ЭРХЭМ, М.ДАВААЖАРГАЛ
  • 22:00
    ЦЭЦ МАГНАЙ МУСК
  • 00:00
    САЙХАН АМРААРАЙ ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хөх тэнгэрийн орон" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Утга зохиолын увидас" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Ханьсах заяа" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Single ladies" МУСК 2-р анги
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 14:20
    "Хөдөө талын үзэсгэлэн" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хосоороо" тоглолт
  • 16:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:20
    "Таван толгой" ХК 50 жил
  • 18:00
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 18:20
    "Нөхөрсөг сар" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Цагаан сар Монголын их цэнгүүн" кино концерт
  • 20:40
    "Ерөөлтэй цагаан сар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 23:10
    "Уулзахын хүслэн" тоглолт
  • 00:40
    Баярын өдрүүдээр манай дэлгэцнээ
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “Хүлгийн хурд оршвой” сүхбаатар аймгийн алдарт уяач С.Жамьяншарав
  • 07:00
    “Н.Төмөрхуяг” МУГЖ Н.Төмөрхуягийн анхны бие даасан тоглолт
  • 08:30
    “Нийслэл хүү” МУСК
  • 09:20
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Мөнхгүүр” теле зохиомж
  • 10:40
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Дэлхийд гайхагдах Монгол өв-Эзэн улаан бодон тууль”
  • 11:30
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 13:00
    "Хамаг Монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн-2" цуврал №9
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Дүнжингарав 2017”
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Өргүй сар” теле зохиомж
  • 19:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 19:30
    “Монгол “ цуврал нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын багш С.Дулам
  • 20:00
    “Өндөр ээж” МУСК
  • 21:30
    “Тухтай ярилцъя” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хамаг Монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн-2" цуврал №10
  • 23:00
    “Алдрын замнал “ МУГТ Д.Нармандах
  • 00:30
    УДБЭТ-ийн гоцлол дуучин, МУСТА Б.Гомбо-Очир “Өвөрмөц “ тоглолт
  • 02:10
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Айсуй тоглолт” МУСТА дуучин Оюун-эрдэнэ уран бүтээлийн тоглолт
  • 10:00
    “Хүн чанар” хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Хошин урлагийн цаг
  • 11:15
    “Сар шинийн хоймор”МУСТА уртын дуучин О.Оюун-Эрдэнэ
  • 12:00
    Зар сурталчилгаа
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    “Сар шинийн дуун цэнгүүн” теле концерт
  • 14:00
    Зар сурталчилгаа
  • 14:15
    Баянмонгол кино концерт
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Боржигон нутаг минь” Чойрын уран бүтээлчид
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    ТВ урлан нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Монгол түмний аялгуу” кино концерт
  • 22:00
    Зар сурталчилгаа
  • 22:15
    Монгол аялгуу нэвтрүүлэг нийтийн дуу
  • 23:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    XVII жарны "Тийн унжлагат" хэмээх шороон нохой жилийн өнгө
  • 07:40
    Уулзах хүслэн концерт Дуучин Х.Мөнгөнцэцэг
  • 09:10
    Хонины найр Уран сайхны кино
  • 10:50
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 11:50
    Жаргалтайн дэлгэр цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хайртай шүү ээжээ нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Гэгээ билээ би" телеконцерт СТА дуучин А.Түмэн-Өлзий
  • 15:40
    Бүтээлч Монголчууд
  • 16:20
    Бүсгүй заяа тоглолт СТА дуучин О.Одончимэг
  • 18:00
    Зуу наслаарай нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Малчин ааваа магтан дуулъя концерт Дуучин Б.Эрдэнэхүү
  • 20:40
    Сэтгэлийн хоймор - Ханьдаа баярлалаа Ток шоу
  • 21:40
    Тунгалаг тамир Уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Зэрэглээ тоссон аялгуу” кино концерт
  • 10:00
    “Амьдрал өөрөө аз жаргал“” олон ангит УСК, 32-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Аман хуур” МУСК
  • 12:30
    “Анхны алхам” МУСК
  • 14:00
    “Хуримын сюрприз” МУСК
  • 15:40
    “Эх орон дуудаж байна” МУСК
  • 17:00
    “Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
  • 18:35
    ”Ранетки ” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 19:30
    “Хөөрхөн шулам” МУСК
  • 21:00
    “Сураггүй бологсод” олон ангит УСК,16-р анги
  • 21:50
    “Найз” МУСК
  • 23:40
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Монгол кино 80 жил" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 10:20
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 11:30
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" МУСК
  • 13:00
    "Тэртээх ертөнцийн хөгжимчин" МУСК
  • 14:40
    "Гал тогоо: Парист (Кухня: В Париже)" УСК
  • 16:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (I.10-II.1-р анги)
  • 18:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (I.19-21-р анги)
  • 20:10
    "Улаанбаатар би чамд хайртай" ОАК (2,3-р анги)
  • 21:30
    "Хойч үед (The Descendants)" УСК
  • 23:45
    "Хөөцөлдөөн (Skiptrace)" УСК
  • 01:25
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Уулзахын хүслэн" Х.Мөнхцэцэг
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    "Пяо Шуай" ОАК 14,15-р анги
  • 11:45
    "Байж болно" Мөрөөдлийн театр
  • 13:00
    "One Piece" Анимэ 786-790 -р анги
  • 15:15
    "Хулганы ангуучид" Уран сайхны кино
  • 16:50
    Star music
  • 17:20
    “Battle with Uranzaya
  • 17:40
    "Сайн цагдаа, Муу цагдаа" Уран сайхны кино
  • 19:40
    "Talk With Me" Улсын сайн малчин Г.Санжаа
  • 20:20
    "Тэр чинь би" Мөрөөдлийн театр
  • 22:35
    "Хулганы ангуучид" Уран сайхны кино
  • 00:20
    Star music
  • 00:50
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Single ladies" 2-р анги Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Эв монгол нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хотын аялал"нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Бумбардай" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Теле концерт
  • 19:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Баялаг ундраа" үзүүлж байна
  • 20:50
    Urban jeans: "Хүрээ коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хар сувдны нууц" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 28,29,30-р анги
  • 09:00
    "Fairy Tail" аниме 28,29,30-р анги
  • 10:20
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Валидол ноорог кино" 52,53,54-р анги
  • 11:00
    "Валидол ноорог кино" 52,53,54-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 12:20
    Хошин шог
  • 13:20
    "Өнөр бүл" MУСК
  • 13:20
    "Өнөр бүл" MУСК
  • 16:00
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 16:00
    "Бүгдийг нь" ОАК 18-р анги
  • 17:15
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 17:15
    "Бүгдийг нь" ОАК 19-р анги
  • 18:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 18:30
    "Бүгдийг нь" ОАК 20-р анги
  • 19:45
    "Гэрлэж амжаагүй явна" УСК
  • 19:45
    "Гэрлэж амжаагүй явна" УСК
  • 21:50
    Хошин шог
  • 21:50
    Хошин шог
  • 22:20
    "Гарьд магнай" MУСК
  • 22:20
    "Гарьд магнай" MУСК
  • 00:20
    Эфир хаасан
  • 00:20
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "ТАМИРЧНЫ ЯЛАЛТ ХЯМДХАН АЛДААГҮЙ"
  • 07:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 08:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМПИЙН ЭРГЭН ТОЙРОНД
  • 09:10
    "УУЛЫН ЦАНА-ЖАНТ СЛАЛУМ" /ЭРЭГТЭЙ УРЬДЧИЛСАН ШАТ/
  • 11:15
    "СКЕЛЕТОН" /ЭРЭГТЭЙ ФИНАЛ/
  • 12:40
    "УУЛЫН ЦАНА-ЖАНТ СЛАЛУМ" /ФИНАЛ/
  • 14:50
    "ТОРГОН ХИЛИЙН ЗҮГ" /ХИЛИЙН 0287-Р АНГИ/
  • 15:30
    "ХОККЕЙ" /ЭРЭГТЭЙ/
  • 18:05
    "ПЁНЧАН-2018" ОЛИМП ТОЙМ
  • 19:05
    "БИАТЛОН" /ЭРЭГТЭЙ 15 КМ/
  • 20:20
    "ШОРТТРЕЙК" /ЭМЭГТЭЙ 1500М, ЭРЭГТЭЙ 1000М ФИНАЛ/
  • 23:20
    "ГҮЙЛТИЙН ЦАНА" /ЭРЭГТЭЙ 4Х10 КМ ФИНАЛ/
  • 01:30
    "ХАЛУУН ЭЛГЭН НУТАГ"

Olloo

  • 09:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:30
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Рагуса Edu" Сургалтын төв үзүүлж байна
  • 13:15
    "Үүнийг хэрхэн хийх вэ?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Анхны алхам" МУСК
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 16:00
    ТВ хичээл: "Англи нэл"
  • 16:30
    ТВ хичээл: "Япон хэл"
  • 17:00
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 17:25
    "Луут бөмбөлөг Кай" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 17:50
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Рагуса Тур" Аялал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагаан сар 2018"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сүүдрийн орос орон" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бeст буйдан үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Шаннарагийн түүх" ОАК 3,4,5-р анги
  • 00:30
    "Өндөр ээж" МУСК

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сэтгүүлчийн томилолт"
  • 10:00
    Олноо өргөгдсөн төр /Давталт/
  • 12:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    "Халуухан ээж" ОАК /14,15,16-р анги давталт/
  • 16:10
    "Таны сонорт" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Малчин ааваа магтан дуулъя" уран бүтээлийн тоглолт
  • 19:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Үг аргадаж аялгуу эгшиглэнэ
  • 20:40
    "Уулзахын хүслэн" уран бүтээлийн тоглолт
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Жудаг
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Eco Channel

  • 06:00
    Эко ТВ: Өглөөний мэнд
  • 06:10
    "Аргагүй амраг"
  • 07:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 08:00
    "Сэрсэн тал-33"
  • 10:00
    "Хүргэн хүү" МУСК
  • 11:40
    "Гэртээ ирнэ" БНСУ-аас бэлтгэв
  • 12:00
    "Дуун тамгатай хүлгүүд"
  • 14:00
    "Made in UB" МУСК
  • 15:30
    "Кино тасалбар"
  • 16:00
    "Жаргалтай жилийн аялгуу"
  • 17:30
    "Хатариш" теле концерт
  • 18:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 19:30
    "Би дурламааргүй байна" МУСК
  • 21:00
    "Охидын хүсэл"
  • 21:20
    "Ламын гэгээний улаан тэмээ"
  • 22:00
    "Итгэл" МУСК
  • 23:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Лунтик
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Торора
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Мишээлийн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Morphle
  • 12:35
    Багачуудын урлан
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    “Junior English” англи хэлний алсын зайн сургалт
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/Таёо
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/Лунтик
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/Аватар кора
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Кокомон
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро 4-р бүлэг
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Улсын сайн малчин
  • 09:20
    Ламын гэгээний улаан тэмээ
  • 09:40
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 10:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Алтан төлийн эзэн
  • 12:20
    “Жудаг” Монгол улсын аварга Г.Эрхэмбаяр оролцов
  • 13:10
    Улсын тэргүүний тариаланчид
  • 13:30
    Элчин сайдуудын сар шинийн мэндчилгээ. БНСУ-аас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд У Сунтай хийсэн ярилцлага
  • 13:50
    “Тэнэгэр Монголын тэнүүн сар” нийтлэл
  • 14:30
    Хилийн чанад дахь Монголчуудын бахархал
  • 14:50
    “Оюун далай” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 15:15
    УИХ-ын цаг. УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:45
    Элчин сайдуудын сар шинийн мэндчилгээ. Бүгд Найрамдах Социалист Вьетнам Улсаас Монгол улсад суугаа Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Доан Тхи Хыөнтэй хийсэн ярилцлага
  • 16:05
    Гайхамшигт өв соёл: “Монгол уран хатгамал” баримтат кино
  • 17:20
    Жангарын оршил бөлөг
  • 17:35
    “Оюун далай” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:10
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 19:00
    “Цагийн хүрдийн баатрууд” шагнал гардуулах ёслолын ажиллагаа
  • 20:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Алтан төлийн эзэн
  • 21:20
    17-р жарны шар нохой жилийн сар шинийн зочин
  • 21:40
    Улсын сайн малчин
  • 22:00
    “Жавхлант сүрэг минь” нийтлэл уран сайхны нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 07:30
    "Монголоо санасан сэтгэл" Тоглолт
  • 08:50
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • 10:00
    "Амар байна уу" Мөрөөдлийн театр
  • 11:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр
  • 11:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 12:10
    "Тод магнай" МУСК
  • 13:50
    "Урин цагийн эгшиглэн"
  • 14:10
    "Сайн аав" МУСК
  • 15:50
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 18:00
    "Нутгийн уянга" Тоглолт
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хуйрнан шуугигч" Тусгай дугаар
  • 19:50
    "Хуйрнан шуугигч" Цагаан сарын барилдаан
  • 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Цэц магнай" МУСК
  • 23:40
    "Урин цагийн эхлэл"
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Like TV

  • 08:00
    эфир эхлэл/ халуун элгэн нутаг /
  • 08:05
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Таван эрдэнийн эх орон” концерт /Алтантүлхүүр/
  • 10:50
    Нярайн асаргаа
  • 11:00
    “Олноо өргөдсөн төр” баримтат уран сайхны кино
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Тунгалаг тамир МУСК 2-р анги
  • 15:20
    Найргаар хөглөгдсөн миний амьдрал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эмч зөвлөж байна /Даралт ихсэх өвчин/
  • 17:30
    Үнэний эрэлд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Нярайн асаргаа
  • 19:00
    “Би Монгол хүн” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    SALE TIME арилжааны нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний байшин нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Эмч зөвлөж байна /Алтан хүн эмнэлэг/
  • 21:50
    Тунгалаг тамир МУСК 3-р анги
  • 22:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:30
    “Нутаг нутгийн мэндчилгээ” баярын нэвтрүүлэг
  • 23:20
    “Олноо өргөдсөн төр” баримтат уран сайхны кино

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЮВЕНТҮС-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 11:10
    БАЗЕЛ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 13:20
    РЕАЛ.М-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 15:30
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8
  • 17:40
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/8
  • 18:10
    СПАРТАК-АТЛЕТИК ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 20:20
    КОБЕНХАВН-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 22:30
    НАПОЛИ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/16

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1718
  • 10:00
    НАПОЛИ-ЛАЙПЦИГ ЕВРОПА ЛИГ 1/16
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN 965
  • 14:00
    WHITE MAN CAN'T JUMP УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 16:30
    PL WORLD №26
  • 17:00
    ОКЛАХОМА СИТИ-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 19:00
    FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 20:00
    WWE SMACKDOWN 965
  • 22:00
    ПОРТУ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8

SPS Спорт

  • 09:00
    NBA ALLSTAR 2018 SATURDAY NIGHT (ШУУД)
  • 12:00
    BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1718
  • 13:00
    NBA ALLSTAR 2018 RISING STARS CHALLENGE 
  • 16:00
    NETBUSTERS 0214
  • 16:30
    SPORT MAX №26
  • 17:00
    RED BULL ENERGY TIME
  • 17:30
    ПОРТУ - ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 2017-18
  • 19:40
    NBA ALLSTAR 2018 SATURDAY NIGHT
  • 22:40
    CLUTCH CITY БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 11:00
    "Утаагүй Улаанбаатар Форум-1" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia " нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Блумберг Авардс 2017"тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Давос 2018 онцлох байр сууриуд" тусгай хөтөлбөр
  • 16:00
    '"Давос 2018 " тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Утаагүй Улаанбаатар Форум-2" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эдийн засаг 2018" тусгай хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Утаагүй Улаанбаатар Форум-3" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    SPS ТУЛААН ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-БРАУН
  • 11:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-АНДЕРС
  • 17:20
    UFC FIGHT NIGHT ДОС АНЖОС-АЛВАРЕЗ
  • 19:10
    UFC 221 РОМЕРО-РОКХОЛД
  • 22:10
    "BIGGER, FASTER, STRONGER" БАРИМТАТ КИНО

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Цаг агаар
  • 09:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Мориор амилсан монгол заяа /МУМУ Х..Цогтсайхан/
  • 11:00
    Сувд /Ардын дууч Д. Бурмаа/
  • 12:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 14:00
    Шороон нохой жилийн сар шинийн баярт зориулсан хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    Амар байна уу Аялгуут мэндчилгээ /Шууд/
  • 17:00
    “Эзнээ эрсэн эрдэнэт хүлэг” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Алаг мэлхий” Үндэсний шагайн наадгай
  • 19:30
    “Монголчуудын цайны соёл” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Монгол шилдэг дуунууд
  • 20:30
    Тод магнай МУСК
  • 22:00
    Амрах агшин монголын шилдэг дуунууд
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Хүсэл"МУСК
  • 10:30
    "Your Mine Ours " УСК
  • 12:10
    "Margin Call" УСК
  • 14:10
    "If I Stay" УСК
  • 15:50
    "Mirror Mirror" УСК
  • 17:30
    "Seventh Son"УСК
  • 19:15
    "Ээжээ надтай гэрлээч"МУСК
  • 20:45
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "The A-Team "УСК
  • 23:35
    "Knock Knock" УСК
  • 01:25
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Дайчин гүнж" ОАК 56-58-р анги
  • 09:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 32-р анги
  • 11:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 13-р анги
  • 12:10
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 4-р анги
  • 13:10
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 13-16-р анги
  • 17:50
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 33-р анги
  • 20:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 5-р анги
  • 23:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3 бүлгийн 33-р анги
  • 00:15
    "Мөрдөгчид" ОАК 14-р анги
  • 01:25
    "Дэлгүүр хэсэх донтон" ОАК 13-16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA БҮХ ОДОД 2017 ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 01:00
    NBA БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ 2017 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA БҮХ ОДОД 2017 ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 06:30
    NBA БҮХ ОДОД 2017 ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 09:00
    2018 STATE FARM: ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 12:00
    NBA БҮХ ОДДЫН ТОГЛОЛТ 2017 (ДАВТАЛТ)
  • 15:00
    RED BULL ENERGY TIME
  • 15:30
    MTN DEW KICK START: RISING STARS CHALLENGE
  • 18:30
    2018 STATE FARM: ALL STAR SATURDAY NIGHT
  • 21:30
    MTN DEW KICK START: RISING STARS CHALLENGE

TM

  • 08:00
    "Жаргалтай явнаа хоёулаа" тоглолт хөгжмийн зохиолч О.Эрдэнээ
  • 09:20
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:50
    "Тань руу нүүж явна" МУСК
  • 11:30
    "Дууны жигүүр" баярын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" нэвтрүүлэг Ж.Түвшинтогтох Ж.Төртогтох
  • 14:00
    "Сайхан Монгол морьд" теле концерт Түмэн ах чуулгын гоцлол дуучин С.Нэргүй
  • 14:30
    Сар шинийн зочин
  • 15:00
    "Зу зу" сар шинийн баярт зориулсан тусгай дугаар
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Гул Аранжин" МУСК
  • 18:30
    Эстрад золголт
  • 20:00
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Отрын адуучин" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Найрын ширээний ширээний ууц" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “Рашаантынх 18” МУСК
  • 10:10
    “Монгол минь” тоглолт
  • 11:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 12:00
    “Шуугиан таригч” МУСК
  • 13:50
    Alivemax үзүүлж байна
  • 14:00
    “Тусгаар тогтнол” МУСК
  • 15:50
    “Торгоны хээ” кино концерт
  • 16:20
    “Хайрын рекорд” МУСК
  • 18:00
    “Алтан нутаг” нэвтрүүлэг /Сэлэнгэ аймаг/
  • 18:50
    Таны цаг, таны эрүүл мэнд
  • 19:00
    “Амьдай” цэнгээнт нэвтрүүлэг /Бат-Эрдэнэ/
  • 20:00
    “2 гүүрний цаана” МУСК
  • 21:30
    “Жаран” сар шинийн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Өшөө авалт ” ОАУСК 43-р анги
  • 23:00
    “Надын аав мангар” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

Олон Саналтай

II/2019:00

Боловсрол ТВ

"Царай муутын мөн чанар" ОАК 61, 62-р анги

II/2021:00

Монгол ТВ

"Хуурай эгч дүүс" СОАК 54-42-р анги

II/2022:10

AsianBox

"Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 7-р анги