МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Баавгай” уран сайхны кино
  • 10:30
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 10:50
    16 мм кино төсөл үзүүлж байна: “Тавин хавар” 1987 он
  • 11:35
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:05
    Хөгжмийн агшин
  • 12:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    MNB спорт үзүүлж байна: Таеквондогийн өсвөр үе, залуучуудын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 14:00
    “Берлиний уналт” уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:15
    “Алсын газрын зэрэглээ” концерт
  • 16:20
    “American ninja warrior” шоу 3-р хэсэг
  • 16:45
    “Эрийн хийморь” Хурдан морины зүтгэлтэн, тайлбарлагч Ц.Галбадрах
  • 17:20
    ММ-Today
  • 17:40
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 18:15
    Төл таван эрдэнэ /дугаар 1/
  • 18:45
    Чухал 100 сэдэв: “Баялгийн сан”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Тусгай ажиллагаа” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:10
    Говийн домог УСК-ны нээлтээс...
  • 12:00
    Тагнуулч ОАК 14,15,16-р анги
  • 15:00
    Аяллын хөтөч
  • 15:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:35
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:50
    Business news
  • 16:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 17:10
    Орчуулагч ОАК 1-р анги
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:10
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 21:40
    Дотны найзууд ОАК 1-р анги
  • 23:10
    Орчуулагч ОАК 1-р анги
  • 00:00
    60 seconds gameshow
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    зарын цаг
  • 10:25
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "шеф"олон ангит киноны 3-р бүлгийн 21,22,23-р анги
  • 14:40
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 15:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 15:40
    "сэрэлт-3" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-9,10/
  • 17:40
    зарын цаг
  • 17:55
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "миний аялсан 1000 хот" орос орноор /цуврал нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 24-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "лаберитийн түүх" уск
  • 00:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "тэ жу ён" соак 14-16-р анги
  • 16:20
    "tvmall"
  • 16:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" реалити шоу
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 17-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:30
    азийн орнуудын соёлоос - япон гоо үзэсгэлэн
  • 23:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив:“Гэгээн алсын одод 2014” Хүүхдийн урлагийн их наадам 1-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Business maximum 88”
  • 09:50
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:05
    “Жумун” олон ангит УСК, 52-р анги /давталт/
  • 11:15
    “After school club” шоу /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тоо юу, сүлд үү?” /давталт/
  • 13:40
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Сонгино хайрхан уулын хишиг барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг /сэдэв: Оюу толгой / 1-р хэсэг
  • 21:30
    “Жумун” олон ангит УСК,53-р анги
  • 22:50
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:30
    “Мойлхон” МУСК
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:10
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Кино миний амьдрал
  • 12:00
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чимээгүй хот" ОАК 3-р анги
  • 14:10
    "Чимээгүй хот" ОАК 4-р анги
  • 15:20
    "Чимээгүй хот" ОАК 5-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нэг ч дутах ёсгүй" УСК
  • 19:10
    "Ноён хадагтай Смит" УСК
  • 21:30
    "Цуст алмаз" УСК
  • 00:10
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “зөв өглөө”
  • 09:30
    “сармагчны хаан” уск
  • 11:30
    logo quiz
  • 12:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 13:00
    “зөв өглөө”
  • 13:30
    “од шүүрэх мөч”-8,9 оак
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:30
    од шүүрэх мөч-10,11,12 оак
  • 20:30
    үүргэвчтэй аялал
  • 21:30
    боломжит санал
  • 22:30
    ноён оймс
  • 23:00
    кино тайлбар
  • 23:05
    “найзын хүсэлт” уск
  • 00:45
    saturday night live
  • 01:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу /17-21/
  • 10:00
    Орос хүрэх зам
  • 10:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 11:00
    Нийслэл хөтөч
  • 11:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /3-7/
  • 13:50
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /1-4/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 18:25
    Сингапурт сурцгаая
  • 18:30
    Ахлах тогоочийн заавраар
  • 19:05
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Тавилан” баримтат кино
  • 22:00
    Орос хүрэх зам
  • 22:50
    “Мухар гудамж” МУСК
  • 00:50
    “Jon Gomm” тоглолт
  • 01:50
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 7-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.33-40-р анги
  • 09:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино1-5-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 18-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    Рекламны блок
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Көсем" ОАК 2.71-73-р анги
  • 14:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /8-р дугаар/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:15
    "Үзэл бодлын зөрөг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 19-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /9-р дугаар/
  • 21:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байгалийн дуудлага" УСК
  • 01:50
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    “Шидийн мод-1” Польшийн шилдэг кино
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тэмцэгч” ОАК 7,8-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Дүнжингарав-2016"
  • 16:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Ханна”
  • 17:10
    “Эх дэлхий” баримтат кино
  • 18:10
    “Ларьдма” МУСК
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “GM consulting” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Кино миний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Монгол тулгатны зуун эрхэм” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Шидийн мод-2” Польшийн шилдэг кино
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 130-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-5/ 7,8,9,10,11,12-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 7-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 4-р хэсэг
  • 13:00
    "Хайртай нутаг Алабама" УСК
  • 15:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:10
    "Shark Tank" 10-р хэсэг
  • 17:10
    "Оддын дайн-5 Эзэнт гүрний довтолгоо" УСК
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ларьдма" МУСК
  • 00:00
    "Шинэ цэрэг" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Өртөө" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 19:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Ингэх үү, тэгэх үү" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Миний монголын өв соёл"
  • 12:40
    "Монгол наадгай"
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Анги " МОАК 14,15,16-р анги
  • 16:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Бизнес амжилт"
  • 17:30
    "Амьдралын өнгө" соён гэгээрүүдэх нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "30 хором" анализ
  • 21:55
    "Улаанбаатарт байгаа миний Аав" МУСК
  • 23:35
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:40
    "Бизнес толь"
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тоглолтын цаг
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Баялаг бүтээгч багц хууль
  • 09:45
    999 Монгол брэнд
  • 10:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр шинэ дугаар
  • 13:00
    “Таны сонорт” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээх багц хууль
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дүнжингаравын хурд 2018
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Хүлгийн хурд оршвой”
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:40
    “Улаачдын өрсөлдөөн” финалын шалгаруулалт
  • 22:40
    “Дайчин “ УСК
  • 00:40
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 09:15
    “Амсар дүүрэн аялгуу” концерт Дуучин Г.Машбат
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    МУСК
  • 11:30
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    “Хүмүүний амьдрал” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 19:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    Ч.Батцэнгэл “Отгонтэнгэр” кино концерт
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг Ардын дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Шидэт орон хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Намрын хит - 2017 концерт
  • 11:00
    Зөв сонголт
  • 11:10
    Элсэндээ эрдэнээ нуусан өмнийн их говь Баримтат кино
  • 12:00
    Монгол тандаа зүтгэе цэнгүүн
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Чухал амжилт
  • 16:10
    Өстөн Олон ангит кино 7,8-р анги
  • 18:10
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:50
    Гуталт муурын үнэн түүх Хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 21:10
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:20
    Хүсэл Уран сайхны кино
  • 23:10
    Баримтат кино
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Чухал амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,12-р анги /давталт/
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Намайг аваад яваач” Оросын олон ангит УСК, 9 -р анги
  • 12:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Залуу сахиус” баримтат кино
  • 13:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Х-түц” хошин шог 2017
  • 14:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 14:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 15:00
    “Гэгээн алсын одод 2016” хүүхдийн урлагийн их наадам, 3-р шат
  • 16:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Начин шонхорын гараа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,13-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Эзэнгүй төрийн эмгэнэл” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Буддист эмэгтэйчүүдийн хурал“ цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намайг аваад яваач” Оросын олон ангит УСК,10-р анги
  • 22:00
    Бүх оддын сагсан бөмбөгийн тоглолт
  • 23:40
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 08:50
    "Гал тогоо" ОАК (IV.6-10-р анги)
  • 11:00
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 12:20
    "Борооны хүн (Rain Man) " УСК
  • 14:40
    "Макс Пэйн (Max Payne)" УСК
  • 16:30
    "Нялх аав" ОАК (III.4-8-р анги)
  • 18:40
    "Тарнич" ОАК (I.9-II.1-р анги)
  • 21:30
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 23:35
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 00:55
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нарны нулимс" Уран сайхны кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Нарны нулимс" Уран сайхны кино /үргэлжлэл/
  • 10:20
    "Аргачлал" ОАК 14,15-р анги
  • 12:15
    "Балжиннямтай өдөр" Камертон хамтлагийн дуучин Г.Мэнд-Амар
  • 13:00
    "Анчид" Анимэ 68-75 -р анги
  • 16:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, МУГТ, Сумо бөхийн 68 дахь аварга Д.Дагвадорж
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Talk With Me" Бестселлер "Монгол" номын зохиолч Ууганаа Рамсеу
  • 19:15
    Нэрийн хуудас
  • 19:50
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 20:15
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:25
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:20
    "Нарны нулимс" Уран сайхны кино
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "247 градус" Монголын уран сайхны кино
  • 09:50
    "Мэнд цай" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хөвсгөр" реалити шоу
  • 11:00
    Syndicate talk
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Expert тойм" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "10 найз 10 өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Хар сувдны нууц" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Фэйри Тэйл" анийм 69, 70-р анги
  • 09:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Валидол ноорог кино" 14, 15-р анги
  • 13:45
    "Миний төгс хайр" 19, 20-р анги
  • 14:25
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 16:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    ОХУ-ын Ерөнхийлөгч Путинтай хийсэн ярилцлага - парт 2
  • 19:50
    Миний очих ёстой 100 газар- 2-р бүлэг
  • 20:40
    Дэлхийн хотууд
  • 21:10
    "Өнөр бүл" УСК
  • 23:50
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал"хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:20
    "хөтөч" оак 1, 2-р анги
  • 10:40
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 3, 4, 5-р анги
  • 12:30
    "сүүлчийн бүжиг" муск
  • 14:00
    "хувирсан нь" уск
  • 15:40
    "хайрлахын цаана" муск
  • 17:10
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 18:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 8, 9, 10-р анги
  • 20:50
    "тоосгон байшин" уск
  • 22:30
    "бардо" муск
  • 00:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 09:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 35,36-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Бухын тулаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 37,38-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Завхан аймгийн цаг" /давталт/
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Баасан гараг" УСК /давталт/
  • 11:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    Их засагаар сонин юу байна?
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /1,2-р анги давталт/
  • 16:40
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 16:50
    "Владимир Путин" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 18:40
    "Монголоо дууъя" теле концерт
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Багш хөгжлийн академи 2018" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Andron-Хөр мөр" УСК
  • 00:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:55
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд"
  • 08:00
    "Загийн алим" МУСК
  • 09:30
    "Итгэл" МУСК
  • 11:30
    "Амьдрал яриа"
  • 12:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 13:30
    "Надад итгээч" МУСК
  • 15:00
    "Өртөө" МУСК
  • 17:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 19:00
    "Дуудлага" МУСК
  • 20:30
    "Луйвар" МУСК
  • 22:00
    "Зүрхэнд шивнэсэн үг" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Авьяаслаг багачууд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 12:35
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Якари
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз үби
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Копус
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 18:00
    Танин мэдэхүй
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бэлэг” богино хэмжээний баримтат кино
  • 09:10
    Амрах агшин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:45
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 11:05
    “Дэлхийн түүхүүд-MNB” төсөл үзүүлж байна:“Англи мэс засалч” баримтат кино
  • 12:35
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 12:40
    “ММ today” interview
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Нууц-1 баримтат кино
  • 14:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага / Сурах бичгийн хэл найруулга/
  • 14:30
    “Шинийг санаачлагчид” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хайрлахын учир”-21-р зууны эцэг эхчүүд баримтат кино 2-р хэсэг
  • 16:05
    Шинжлэх ухааны хөтөлбөр
  • 16:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц
  • 17:10
    “Сонсъё, ярилцъя” сурвалжилга
  • 17:30
    MNB world presents: Fintech Mongolia.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /Давталт/
  • 19:20
    Эх орны төлөө
  • 19:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Тээвэр зууч/
  • 21:25
    Явлаа,Ирлээ
  • 21:45
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино/Марк Кюбан/
  • 22:15
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Монгол хэл ба нийгмийн шаардлага /Хэвлэл мэдээллийн хэл найруулга/
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:10
    "Шинэ ном" /давталт/
  • 11:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян" /давталт/
  • 12:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр
  • 12:30
    Кино бүтсэн түүх
  • 13:00
    МУСК
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:10
    Таны амралтанд
  • 16:30
    "Ирж яваа цаг" МУСК
  • 18:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр /Давталт/
  • 18:30
    "Аллисоны зочин" Talk show /Давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    "Түмний нэг"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 22:20
    "Өртөө" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Жон Даффигийн “Чанартай өсөлт” лекц
  • 11:40
    Хүн төрөлхтний дуу
  • 11:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Энэтхэгийн бүжгийн хамтлагийн тоглолт Монголд
  • 13:05
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 13:35
    “Этүгэний аялгуу” морин хуурын тоглолт
  • 14:15
    “Алтан загасны үлгэр” хүүхэлдэйн кино
  • 14:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлая
  • 15:00
    “Боловсролын шинэчлэл шийдэл” номын нээлт
  • 16:15
    “Одиссей” уран сайхны кино
  • 19:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:40
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Сэлэм
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аяз
  • 23:00
    Энэ 7 хоногийн хөтөлбөр жаргалаа

SPS Хөлбөмбөг

  • 04:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.СИТИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 15:30
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР 34-Р ТОЙРОГ
  • 17:40
    СВОНСИ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 20:15
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 22:25
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 22:45
    МАН.ЮТД-ВЕСТ БРОМ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 10:30
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 12:30
    РЕАЛ.М-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 14:30
    ИСПАНИ-ГЕРМАН DAVIS CUP 2018 ШИГШЭЭ 8 ӨДӨР-3
  • 18:30
    SPORTMAX №01
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 973
  • 21:00
    "ALI" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 10:30
    ПЛЭЙ-ОФФ 2018 - ЭХНИЙ ШАТНЫ ТОГЛОЛТ #1 (ШУУД)
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1298
  • 15:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 973
  • 17:30
    RED BULL ENERGY TIME №9
  • 18:00
    NBA ACTION 2728
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 33-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    СВОНСИ-ЭВЕРТОН 33-Р ТОЙРОГ
  • 21:40
    NBA GAMETIME 1883
  • 22:10
    ДОКТОР ЖЭЙ БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia: Улаанбаатарын Бритиш сургууль" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    UFC FIGHT NIGHT ПУАРЬЕ-ГАЕТЖЕ ( ШУУД)
  • 11:00
    WWE SMACKDOWN 973
  • 13:00
    ULTIMATE FIGHTER #5
  • 13:50
    MGL-1 FIGHT NIGHT
  • 17:20
    UFC 206 КОРМЬЕР-ЖОНСОН
  • 19:50
    ONE FC - QUEST FOR GOLD
  • 22:30
    "INTO THE MIND" УРАН САЙХНЫ КИНО

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Ард аюуш МУСК
  • 12:00
    Ларьдмаа МУСК
  • 14:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Ахлах сургууль /ОАУСК 2,3-р анги/
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Намайг
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Тайзны ард
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 22:00
    Нүдэн сондор МУСК
  • 00:00
    Show time

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Шилжилт" MУСК
  • 10:40
    "Movie soundtrack"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Automata" УСК /2014/
  • 12:50
    "Hope" УСК/2013/
  • 14:55
    "making the movie"нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "The Water Diviner" УСК
  • 17:05
    "Alpha and Omega"хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Legend"нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хайрын рекорд" MУСК
  • 20:35
    "Imdb үзүүлж байна"нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Kingdom of Heaven" УСК /2005/
  • 23:30
    "The Vampires Assistant" УСК /2009/
  • 01:15
    "Legend"нэвтрүүлэг
  • 01:55
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:02
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 19-р анги
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 51-54-р анги
  • 11:15
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 58-60-р анги
  • 13:50
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 6-9-р анги
  • 17:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 20-р анги
  • 18:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 55, 56-р анги
  • 20:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 61-р анги
  • 23:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 55, 56-р анги
  • 00:40
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 10-р анги
  • 01:50
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 20-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 02:00
    NBA ACTION 2727
  • 02:30
    "BEYOND THE PAINT" НЭВТРҮҮЛЭГ 305
  • 03:00
    ПЛЭЙ-ОФФ 2018 - ЭХНИЙ ШАТНЫ ТОГЛОЛТ #1 (ШУУД)
  • 06:00
    ПЛЭЙ-ОФФ 2018 - ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 08:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:50
    PRODUCTION TIME
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 10:30
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:20
    PRODUCTION TIME
  • 12:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2017-2018
  • 14:30
    RED BULL ENERGY TIME №8
  • 15:00
    ИНДИАНА - ТОРОНТО NBA 2017-2018
  • 17:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1724
  • 17:30
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:20
    PRODUCTION TIME
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №9
  • 19:00
    NBA ACTION 2728
  • 19:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №20
  • 20:30
    NBA GAMETIME 1883
  • 21:00
    ПЛЭЙ-ОФФ 2018 - ЭХНИЙ ШАТНЫ ТОГЛОЛТ #1
  • 23:30
    NBA ACTION 2728

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 3,4-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Гурван баатар " хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:20
    Оюунлаг хүүхэд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг: Эмэгтэйчүүдийн уулын цанын тэмцээн
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Сайн ч цагт, муу ч цагт" УСК 2-р анги

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 8, 9, 10-р анги
  • 11:20
    “Дотуур байр” хошин шог
  • 12:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Бүх оддын тоглолт /давталт /
  • 15:00
    “Дүүлэн нис” МУСК
  • 17:40
    Хамтдаа урлая
  • 18:00
    Нууцлагдсан босс
  • 18:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 19:00
    “Хүн аалз” хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    “Нууц амраг” жүжиг
  • 22:00
    Самара” ОАК 11-р анги
  • 22:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 23:00
    “Дүүлэн нис” МУСК
  • 00:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хүүхдийн хөтөлбөр/шууд/
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "14 дайчид" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:40
    "Нислэг" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" S'Outlet
  • 19:30
    ЯРИЛЦАХ ЦАГ
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 10 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Хааны титэм" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги