МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Үзэгчийн эрх ашиг” Монголын Телевизүүдийн форум-2018 / шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр/шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 15:45
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 16:15
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:00
    Дэлхийн түүхүүд: ”Өчил” баримтат кино
  • 18:15
    Түүхийн жимээр
  • 18:45
    Судар бичгийн алтан сан: Монголчуудын элдэв сонин
  • 19:05
    “Хас банк” үзүүлж байна
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    МУ-ын Ерөнхий сайдын БНХАУ-д хийсэн ажлын айлчлалаас
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 23:50
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Дотны найзууд ОАК 2-р анги
  • 12:00
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сувилагч ОАК 5-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Сайхан амьдрал ОАК 17-р анги
  • 16:00
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Хатагтай Канна ОАК 7-р анги
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Говийн домог УСК-ны нээлтээс...
  • 21:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:30
    Дотны найзууд ОАК 3-р анги
  • 22:50
    Орчуулагч ОАК 2-р анги
  • 23:50
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 59 /монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф"олон ангит киноны 3-р бүлгийн 25-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-1/
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "өнөөдөр сонины редакцийн уулзалт: мөнгө угаах болон терроризмтой тэмцэх тухай хууль"
  • 14:30
    "зууны дууны хоолой буюу би сараа"
  • 14:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 1-р анги
  • 16:20
    "аяллын амт" баримтат кино-22
  • 17:10
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19 /монгол контент/
  • 17:35
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "эрүүл мал монголын баялаг"
  • 18:25
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 26-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-2/
  • 22:00
    "нздтг үзүүлж байна"
  • 22:15
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 2-р анги
  • 23:25
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:35
    хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "тэ жу ён" соак 18-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    reach the beauty
  • 16:20
    "азийн орнуудын соёлоос - япон орныг тэнгэрээс тольдохуй"
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 19-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    монгол улсын ерөнхий сайд у.хүрэлсүх - бнхау-д
  • 22:30
    муста д.намсрайноров - хонгор чамдаа
  • 23:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив: “Гэгээн алсын одод 2014 “Хүүхдийн урлагийн их наадам,2-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ном хурах цаг
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Жумун” олон ангит УСК, 54-р анги /давталт/
  • 10:50
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:10
    “Анхны 14-ийн нэг” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ “ олон ангит УСК, 59-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:35
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 2-р анги /үргэлжлэл/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Үйл явдал, сургамж” нэвтрүүлэг /сэдэв: Оюу толгой / 2-р хэсэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Жумун” олон ангит УСК, 55-р анги
  • 23:05
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 23:45
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Зураглал
  • 00:10
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 03:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Байгаль уу Хүн үү" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 20- анги
  • 14:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 8-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 21- анги
  • 19:10
    "НЗДТГ үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 9-р анги
  • 22:40
    "Рашаантын 18" МУСК
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-43 анги
  • 10:00
    гэр-21 оак
  • 10:50
    од шүүрэх мөч-13 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    түүхэн хэлхээ
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    үүргэвчтэй аялал
  • 16:30
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    боломжит санал
  • 18:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    гэр-22 оак
  • 19:10
    bleach-44 анги
  • 19:30
    манай аялгуу
  • 20:30
    logo guiz
  • 21:00
    sbn news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    од шүүрэх мөч -14 оак
  • 23:10
    “дугуйн дээрх там”-5 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    “Маамуу” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /10, 11/
  • 08:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 9-р анги
  • 09:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 22
  • 09:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Нийслэл хөтөч
  • 10:30
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 10:40
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 11:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 5-р анги
  • 11:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Ахлах тогоочийн заавраар
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 9-р анги
  • 15:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 22
  • 15:50
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 5-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 17:30
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /12, 13/
  • 18:40
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 10-р анги
  • 19:40
    Fifa – урамшууллын тохирол /шууд/
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 23
  • 22:30
    Football talk
  • 00:10
    “Мөнгөний гахай” МУСК
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 10-р анги
  • 03:25
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 23
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.41-48-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 9-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 20-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.74-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 21/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 21/ алсын зайн сургалт
  • 15:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №9, 10
  • 16:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-52, 2.1-4-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 21-р анги
  • 20:40
    Инээмтгий хүн 2018 тоглолт, Зууны дуу хоолой би Сараа номны тухай нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Монголчын алтан хоолойтнууд" тоглолт 1-р хэсэг
  • 22:10
    "Көсем" ОАК 2.75-р анги
  • 23:15
    "Оюутны байр" ОАК 1-55, 2-1-р анги
  • 00:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:55
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 10:00
    “Мөнгөний ноёрхол-1” баримтат кино
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    “Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Тэмцэгч” ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Үзмэрч, зөнч, Доктор Ш.Жанар
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Баянмөнх уулын тахилга-2017"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 19:10
    “Мөнгөний ноёрхол-2” баримтат кино
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:07
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:10
    “GM consulting” үзүүлж байна
  • 20:18
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    Сэдвийн гүнд
  • 21:05
    “Save the Children”
  • 21:10
    “Бохир хэл” ОАК 1-р анги
  • 22:10
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 22:15
    “Төмөр нар” МУСК
  • 00:00
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 132-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 13-р хэсэг
  • 10:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 19-21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Төрөх өрөөний тоглоом /season-1/ 11-р хэсэг
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 42-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 20-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 7-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 18-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 20-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 28-30-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 14-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 25,26-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 13-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 16-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-2-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    UK chart
  • 10:00
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 10-р анги давталт
  • 11:30
    42 размерийн жим
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Монгол дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    Зочины цаг
  • 19:30
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    KPOP дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Их түүхийн жимээр"
  • 12:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 1-р анги /давталт/
  • 14:00
    "Амьдралын өнгө" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Судрын чуулган"
  • 15:10
    "Эрэл " эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:45
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 2-р анги
  • 21:35
    "Нийгэм ба Эдийн засаг" ярилцлага
  • 22:15
    "Хүдэр дагасан сурвалжлага"
  • 22:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 00:10
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 09:00
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 10-р анги
  • 10:00
    Тод мэдээ /өдрийн мэдээ шууд /
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ /өдрийн мэдээ шууд /
  • 12:10
    Хошин шог
  • 12:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 14:00
    Тод мэдээ /өдрийн мэдээ шууд /
  • 14:20
    “Баялаг бүтээгч “ нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 15:00
    АХ ын 96 жилийн ой наадам 2 р хэсэг
  • 16:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 11-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч багц хууль
  • 22:00
    “Хавар хайр “ ОАК 2-р анги
  • 23:00
    “Түүхийн жимээр” цуврал 2
  • 00:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Бидний танил дуунууд”
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 12:35
    “Кино миний амьдрал”
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг рок поп дуу
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Найр наадмын хойморь” теле концерт
  • 22:00
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 22:45
    Зар сурталчилгаа
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Шувуудын бослого Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 10:50
    Чухал амжилт
  • 11:10
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Төгс төгөлдөр телеконцерт
  • 12:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Зөв сонголт
  • 16:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 18:30
    Сингл лэйдис Уран сайхны кино
  • 20:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:50
    Өстөн Олон ангит кино 10-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Баримтат кино
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Чухал амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,14-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    ”Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт “нэвтрүүлэг ,8-р хэсэг
  • 12:00
    “За инээмсэглээрэй” баримтат кино
  • 12:30
    “Намайг аваад яваач” Оросын олон ангит УСК, төгсгөлийн 11-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Эзэнгүй төрийн эмгэнэл” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 8-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 16:00
    “Танин мэдэхүйн толь” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Санах ,сэрэх , гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн кино. 9-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,15-р анги
  • 19:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017, 2-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.9-12-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Рэкет" МУСК
  • 12:50
    "Тарнич" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 14:30
    "Нялх аав" ОАК (III.7-10-р анги)
  • 16:00
    "Код" МУСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ж.Дорлигжав)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.13,14-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.3-р анги)
  • 21:30
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 23:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.13,14-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Нялх аав" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 02:30
    "Тарнич" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 04:00
    "Код" МУСК
  • 05:30
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Жүжигчин Ж.Дорлигжав)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.9-12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 76-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 77,78-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 41,42-р анги
  • 13:05
    Малын хулгайн гэмт хэрэг
  • 13:15
    "Talk With Me" Бестселлер "Монгол" номын зохиолч Ууганаа Рамсеу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Аргачлал" ОАК 16-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 79,80,81-р анги
  • 16:55
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 79,80,81-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 20:10
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 00:00
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 41,42-р анги
  • 02:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "10 найз 10 өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Би дуралмаар байна" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хотын аялал
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тэмцэл" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 71-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 16-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:05
    "Миний хайрын дууль" 1-р анги
  • 12:40
    Хошин шог
  • 13:00
    "Дур булаам инээмсэглэл" 20-р анги
  • 13:55
    "Дур булаам инээмсэглэл" 21-р анги
  • 14:50
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Тэхийн зогсоол" МУСК
  • 17:05
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:05
    "Фэйри Тэйл" анийм 72-р анги
  • 18:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 17-р анги
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" 2-р анги
  • 21:00
    Засаг цаг
  • 21:30
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 23:20
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:30
    "Миний хайрын дууль" 2-р анги
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 31-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 6-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 3-р анги
  • 11:30
    "дөрвөн ертөнц" соакино 11-р анги
  • 12:40
    цаг агаар
  • 12:45
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 13:15
    хит дууны цаг
  • 14:00
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 14:30
    "хонгор чамдаа" тоглолт /ста д.намсрайноров/
  • 15:30
    "snowboard halfpipe" /эрэгтэй урьдчилсан шат/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 7-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 4-р анги
  • 20:30
    "дөрвөн ертөнц" соакино 12-р анги
  • 21:40
    "хосолмол мэдрэмж" уск
  • 23:15
    "мойлхон" муск
  • 00:40
    эфир завсарлага

Olloo

  • 08:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 43-р анги
  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 44-р анги
  • 09:30
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Монголчууд" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 39,40-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 41,42-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /3-р анги давталт/
  • 11:25
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Монгол угсаатны дууны их наадам
  • 12:30
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 17:10
    Монгол угсаатны дууны их наадам
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 19:30
    Их засагаар сонин юу байна?
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /4-р анги/
  • 23:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:45
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин Панда хоёр" 19р анги
  • 08:10
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Бяцхан эко элч-2016"
  • 09:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 12:00
    "Найзууд"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    Нууц: "Марк Цукерберг"
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:50
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:30
    "Сохор номин Панда хоёр" 20р анги
  • 18:40
    "Баби Боби хоёр"
  • 19:00
    "Бяцхан Эко элч-2016"
  • 19:30
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 20:30
    "Би амьдралд хайртай"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Шар үс" /+18/
  • 22:40
    "Чимээгүй хот" УСК /+18/
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Мини Нинжа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино / Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 13:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мини нинжа
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Хонхонцэцэг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    Явлаа, ирлээ
  • 09:40
    Томилолтоос ирлээ: /МУ-ын Ерөнхий сайд Хятад улсад хийсэн ажлын айлчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга/
  • 10:00
    Туул голын бохирдол ба хариуцлага
  • 10:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Үзэгчийн эрх ашиг” Монголын Телевизүүдийн форум-2018 /шууд/
  • 12:40
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино /Марк Кюбан/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    ММ-энэ долоо хоногт
  • 19:10
    Эргэх дөрвөн цаг /Төв аймгаас бэлтгэв/
  • 19:40
    “MM today”english news
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ: /МУ-ын Ерөнхий сайд Дорноговь, Дундговь аймгуудад/
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:15
    “MM today”english news
  • 23:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 10:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 12:00
    "Тунг нь хэтрүүлэх хэрэггүй" Баримтат кино
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Таны амралтанд
  • 14:00
    Баримтат дэлгэц
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тархины тоглоом 1-2"
  • 16:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Жинхэнэ луйварчид"
  • 18:30
    "Аллисоны зочин" Talk show /Давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:20
    "Хувь заяаны төөрөг" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 04:55
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    РЕАЛ.М-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 11:10
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 12:05
    ВЕСТ ХЭМ-СТӨҮК 34-Р ТОЙРОГ
  • 14:15
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 14:45
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 14:55
    СВОНСИ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 17:05
    РОМА-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 19:15
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 19:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 21:45
    ULTIMATE PLAYER
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №06
  • 23:30
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 23:45
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 00:15
    ТОТТЕНХЭМ-МАН-СИТИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 02:25
    ULTIMATE PLAYER
  • 02:30
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) НӨХӨН ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЖҮДО- ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1884
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-АРСЕНАЛ 34-Р ТОЙРОГ
  • 12:10
    WWE SMACKDOWN LIVE 972
  • 14:00
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #12
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 16:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС-ПОРТЛЭНД ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    ЧЕХ-ШВЕЙЦАР FED CUP 2018 ЭХНИЙ ТОЙРОГ (ӨДӨР-2)

SPS Спорт

  • 09:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 09:40
    NBA GAMETIME 1884
  • 10:10
    ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ №1
  • 12:40
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 14:50
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ 1/4 №2
  • 15:20
    РЕАЛ МАДРИД - ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 19:40
    PRODUCTION TIME
  • 19:50
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1885
  • 21:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №06
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 09:40
    UFC 179 АЛДО-МЕНДЕС
  • 12:20
    UFC FIGHT NIGHT АЛМЭЙДА-ГАРБРАНТ
  • 15:10
    UFC FIGHT NIGHT ЖОАННА-КЛАУДИА
  • 17:50
    UFC FIGHT NIGHT ЭНДЖЕЙЧИК-ПЕННЕ
  • 19:40
    WWE SMACKDOWN 973
  • 21:40
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 22:20
    "PUMPING IRON" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кино миний амьдралд
  • 11:00
    Ахлах сургууль / ОАУСК 4-р анги/
  • 12:00
    Эзэнгүй бөгж / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top
  • 20:00
    Ахлах сургууль / ОАУСК 5-р анги/
  • 21:00
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Одод болохын хүслэн / МУСК/
  • 00:00
    Show time

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 15, 16
  • 08:40
    Тоглолтын цаг
  • 09:00
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 21-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 57, 58-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 11-р анги
  • 14:10
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 62-р анги
  • 15:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 37
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 22-р анги
  • 18:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 59, 60-р анги
  • 20:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 63-р анги
  • 23:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 59, 60-р анги
  • 00:40
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 12-р анги
  • 01:40
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 22-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД - ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ - ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:50
    PRODUCTION TIME
  • 06:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №20
  • 07:00
    NBA ACTION 2728
  • 07:30
    NBA GAMETIME 1884
  • 08:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ИНДИАНА - КЛИВЛЕНД "ТОГЛОЛТ 1"
  • 09:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ "ТОГЛОЛТ 1"
  • 10:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:50
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 14:00
    "БОБ ПЕТИТ" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:25
    PRODUCTION TIME
  • 14:30
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ - ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 17:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:50
    PRODUCTION TIME
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №9
  • 18:30
    "BEYOND THE PAINT" НЭВТРҮҮЛЭГ 305
  • 19:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №21
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1885
  • 20:30
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:50
    PRODUCTION TIME

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:45
    Дэлхийн мэдээ
  • 08:55
    Спортын мэдээ
  • 09:10
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 09:20
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 10:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 5 -р анги
  • 12:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Top sport" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Зах зээл цаг үе" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин шог
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Таны сонголт
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 6-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 12-р анги
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 12:00
    “Кино шиг амьдал” МУСК
  • 13:30
    Элэгний эм
  • 14:00
    “Сонгодог хөгжмийн концерт ”
  • 16:00
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 16:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 19:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Үхэж болох 1000 эрсдэл
  • 21:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Оджаргал/
  • 22:00
    “Самара” ОАК 13-р анги
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Кино шиг амьдал” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Нэг багийнхан" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Фото мэдээлэл
  • 10:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 11 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр äýëãýöíýý Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "22 минут" УСК +14
  • 15:00
    Фото мэдээлэл
  • 15:10
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:20
    "Манай Маша" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУЛТ АСУУЯ" шууд хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал"
  • 19:50
    Фото мэдээлэл
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 12 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Фото мэдээлэл
  • 21:50
    "Хязгаарт" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:30
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 665
  • 07:45
    Урсгал 746
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 6-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 16:45
    Миний гал тогоо 100
  • 17:15
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 7-р анги
  • 20:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 747
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 246
  • 23:05
    Баримтат кино 666
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 246

MNBA Sports

  • 08:00
    U19 НАСНЫ УАШТ ЭР ХҮРЭЛ
  • 09:00
    U19 НАСНЫ УАШТ ЭР АЛТ
  • 10:00
    NCAA 2017-18 FINAL 4
  • 11:30
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 13:00
    МОН-АЛТИУС – МУИС CROWN SERVICE МВМ ШОНХОРУУД
  • 14:10
    ХАСУМЕГАВАТТ - GOBI
  • 15:20
    БУРХАНТЫН БУГА – IRL ROCKETS
  • 16:30
    НЭГҮҮН ДРИЙЛИНГ – ГАЦУУРТ ГУРИЛ
  • 17:30
    NCAA -2017-18 Final 4
  • 19:00
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 20:30
    KHOVD MGL – TOKYO JPN
  • 20:50
    ULAANBAATAR MGL – AMSERDAM NED
  • 21:10
    DREAM TEAM 3X3 НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:10
    MOSCOW RUS – KHOVD MGL
  • 22:50
    ULAANBAATAR MGL - ……………
  • 23:10
    MNBA CARE –ХАЛЗ ТОГЛОЛТ 2014

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги