МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 15:45
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 16:25
    Кино дэлгэц
  • 17:25
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 18:05
    Хөгжмийн агшин
  • 18:10
    Туул голын бохирдол ба хариуцлага
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 19:30
    Төл таван эрдэнэ
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “De Facto” мэтгэлцээн /шууд/
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    УИХ-ын цаг
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Дотны найзууд ОАК 3-р анги
  • 12:00
    Говийн домог УСК-ны нээлтээс...
  • 12:30
    Сувилагч ОАК 6-р анги
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Сайхан амьдрал ОАК 18-р анги
  • 16:00
    Аяллын тойрог
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Хатагтай Канна ОАК 8-р анги
  • 19:00
    Нийслэлийн ЗДТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 21:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:40
    Дотны найзууд ОАК 4-р анги
  • 22:50
    Орчуулагч ОАК 3-р анги
  • 23:50
    Гайхамшигт ертөнц цуврал
  • 00:30
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-19 /монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 26-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-2/
  • 13:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "нздтг үзүүлж байна"
  • 14:05
    хөгжмийн завсарлага
  • 14:20
    "соронз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 2-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино-23
  • 17:15
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-60 /монгол контент/
  • 17:40
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "титэм үг"
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 27-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-3/
  • 22:00
    "эмя үзүүлж байна": эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 22:20
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 3-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "тэ жу ён" соак 19-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    азийн орнуудын соёлоос - япон хоолны соёл
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    монгол улсын ерөнхий сайд у.хүрэлсүх - бнхау-д
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 20-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    монгол улсын ерөнхий сайд у.хүрэлсүх - өмнөговь ,дундговь аймагт
  • 22:30
    nuans - granada тоглолт
  • 00:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив:“Гэгээн алсын одод 2014” Хүүхдийн урлагийн их наадам,2-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ном хурах цаг
  • 09:05
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:20
    “Жумун” олон ангит УСК, 55-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг/давталт/
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ “ олон ангит УСК, 60-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:35
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 3-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 3-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Жумун” олон ангит УСК, 56--р анги
  • 23:05
    “Business maximum 88”
  • 23:15
    “Ардын парламент” нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:35
    Спорт мэдээ
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:30
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 21- анги
  • 14:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 9-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 22- анги
  • 19:10
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 19:20
    "Хүдэр дагасан сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP Тодруулга" ярилцлага
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 10-р анги
  • 22:40
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 00:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-44 анги
  • 10:00
    гэр-22 оак
  • 10:50
    од шүүрэх мөч -14 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    манай аялгуу
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:30
    “анхны бүтээл”
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    гэр-23 оак
  • 19:10
    bleach-45 анги
  • 19:30
    “х35” movie talk show
  • 20:30
    оргил цаг
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    од шүүрэх мөч -15 оак
  • 23:10
    “дугуйн дээрх там” -6 оак
  • 00:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    “Маамуу” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /12, 13/
  • 08:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 10-р анги
  • 09:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 23
  • 10:00
    Нийслэл хөтөч
  • 10:40
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 11:00
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал
  • 11:50
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Ахлах тогоочийн заавраар
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 10-р анги
  • 15:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 23
  • 15:55
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 17:30
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /14, 15/
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 11-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 24
  • 22:25
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 6-р анги
  • 23:35
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 00:15
    “Тусгай ажиллагаа” МУСК
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 11-р анги
  • 03:25
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 24
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 11-15-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.49-52, 2.1-4-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 10-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 21-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.75-р анги
  • 13:00
    "Монголчын алтан хоолойтнууд" тоглолт 1-р хэсэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат №22/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат №22/ алсын зайн сургалт
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №11, 12
  • 16:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 17:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.5-12-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 22-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /10-р дугаар/
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.76-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-2,3-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 10:00
    “Мөнгөний ноёрхол-2” баримтат кино
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    “Бохир хэл” ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Үзмэрч, зөнч, Доктор Ш.Жанар
  • 14:30
    Гоо хатан
  • 15:00
    "Далангийн Хонгорын тахилга-2017"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт /
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 19:10
    “Мөнгөний ноёрхол-3” баримтат кино
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:07
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:18
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Save the Children”
  • 21:10
    “Бохир хэл” ОАК 2-р анги
  • 22:10
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 22:15
    “Хүүгүй ломбард” МУСК
  • 00:00
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 133-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    "Тог тог тог" /season-5/ 14-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 25,26-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 13-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 22-24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Chart news 5-р хэсэг
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 43-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 21-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 8-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 19-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 21-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 31-33-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 15-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 27,28-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 17-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-3-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 11-р анги давталт
  • 11:30
    42 размерийн жим
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    Орос дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    Зочины цаг
  • 19:30
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 12-р анги
  • 21:00
    Зам зуур
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Монгол дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнесс амжилт"
  • 11:30
    "Нийгэм ба Эдийн засаг" ярилцлага
  • 12:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Саятан өолгох дамжаа" МОАК 2-Р анги
  • 13:35
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ц.Е.Г-аас сэрэмжлүүлэг"
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нарийн гарц" солонгос хэлний хичээл
  • 17:50
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 3-р анги
  • 21:35
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "НЗДТГ " үзүүлж байна
  • 22:30
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:10
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:15
    "Бизнес толь"
  • 00:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 09:00
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 11-р анги
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ /өдрийн мэдээ шууд /
  • 12:10
    “Амрыг эрье” Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна.
  • 12:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    “Баялаг бүтээгч” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 15:00
    Дүнжингаравын хурд 2108
  • 16:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 17:00
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 12-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Эрдэнэтийн илчлэгдээгүй ҮНЭН” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хавар хайр “ ОАК 3-р анги
  • 23:00
    “Ворошиловын мэргэн бууч” УСК
  • 00:50
    “Тод мэдээ “мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг -1
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “Найр наадмын хойморь” теле концерт
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:00
    “Миний зар 1900-1950” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:15
    Зар сурталчилгаа
  • 21:30
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-2
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг “Рок поп дууны цаг”
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Делго Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 09:50
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 10:30
    Сингл лэйдис Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 16:30
    Онцгой байдал үзүүлж байна
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Чухал амжилт
  • 17:40
    Микроны босс Уран сайхны кино
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 21:50
    Өстөн Олон ангит кино 11-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:30
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Чухал амжилт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,15-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт “нэвтрүүлэг, 9-р хэсэг
  • 12:00
    “Урт аян” баримтат кино
  • 12:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 1-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 9-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 16:00
    “Санах ,сэрэх , гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 16:30
    “Хүрэл тулга” яруу найргийн наадам. 2-р хэсэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 10-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК, 16-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Зураглал
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 2-р анги
  • 21:50
    “Үлгэрийн цаг “ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017”, 3-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-14-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 13:10
    "Тарнич" ОАК (II.2,3-р анги)
  • 14:40
    "Нялх аав" ОАК (III.9-12-р анги)
  • 16:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 17:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.4-р анги)
  • 21:30
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 23:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "BoxOgraphy" намтар нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Нялх аав" ОАК (III.11-14-р анги)
  • 02:30
    "Тарнич" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 04:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 05:20
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Дууны найруулагч Л.Найдан)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.11-14-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 79-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 80,81-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 43,44-р анги
  • 13:10
    "Дэлхий хэрхэн бүтээгдсэн бэ" Баримтат кино
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 15:35
    "One Piece" Анимэ 82,83,84-р анги
  • 17:00
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 82,83,84-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 22:30
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 23:40
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 43,44-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Тэмцэл" Монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    "Сартуулын тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Утсаа ав" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    VTV LIVE CONCERT
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 72-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 17-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:40
    "Миний хайрын дууль" 2-р анги
  • 12:20
    Хошин шог
  • 13:10
    "Дур булаам инээмсэглэл" 22-р анги
  • 14:05
    "Дур булаам инээмсэглэл" 23-р анги
  • 15:00
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    "Маргаашгүй" МУСК
  • 17:25
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:05
    "Фэйри Тэйл" анийм 73-р анги
  • 18:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 18-р анги
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" 3-р анги
  • 21:00
    Засаг цаг
  • 21:30
    "Шарталт" МУСК
  • 23:10
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:20
    "Миний хайрын дууль" 3-р анги
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 7-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 4-р анги
  • 11:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 12-р анги
  • 12:30
    "зууны дуу хоолой" /мугж б.сарантуяа/
  • 12:50
    цаг агаар
  • 13:00
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 14:00
    хошин шог
  • 15:00
    "хит дууны цаг"
  • 16:00
    "snowboard halfpipe" /эрэгтэй финал/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 8-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 5-р анги
  • 20:30
    "дөрвөн ертөнц" соакино 13-р анги
  • 21:40
    "даалгавар" уск
  • 23:15
    "шилжилт" муск
  • 00:45
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 45-р анги
  • 09:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 46-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 41,42-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 47-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 48-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Бухын тулаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 43,44-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /4-р анги давталт/
  • 11:30
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Соронз" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /5-р анги/
  • 23:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:45
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин Панда хоёр" 20р анги
  • 08:10
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Бяцхан эко элч-2016"
  • 09:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "10/17 хөтөлбөр" давталт
  • 12:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:50
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:30
    "Сохор номин Панда хоёр" 21р анги
  • 18:40
    "Баби Боби хоёр"
  • 19:00
    "Бяцхан Эко элч-2016"
  • 19:30
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 20:30
    "Иргэн бүр экологич"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Нууц: "Харанхуйн зүг"
  • 23:00
    НӨГӨӨ КИНОНУУД: "Иди и смотри"
  • 01:30
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино / Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Мини Нинжа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/Мини нинжа
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 09:20
    Томилолтоос ирлээ: /Дорноговь, Дундговь аймгаас бэлтгэв/
  • 09:40
    Америк хэмнэл ток шоу
  • 10:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц цуврал
  • 10:35
    “MM today”english news
  • 10:55
    Монголын мэдээ-Энэ долоо хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Тээвэр зууч/
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    НЗДТГ үзүүлж байна: “Агаарын бохирдол”
  • 19:20
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Хонины хүү” баримтат кино
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Дэлхийн түүхүүд-MNB” төсөл үзүүлж байна: “Өчил” баримтат кино

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    "Хувь заяаны төөрөг" МУСК
  • 10:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян" /давталт/
  • 12:00
    Баримтат дэлгэц
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Тархины тоглоом 3"
  • 16:00
    "Шинэ ном"
  • 16:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Эдийн засгийн машин хэрхэн ажилдаг вэ" Баримтат кино
  • 18:40
    НЗДТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    Баримтат дэлгэц
  • 20:45
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай"
  • 22:20
    "Аав" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 04:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 12:05
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 14:15
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 14:45
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 14:55
    ХАДДЕРСФИЛД-ВОТФОРД 34-Р ТОЙРОГ
  • 17:05
    СПОРТИНГ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 19:15
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 19:30
    NETBUSTERS №34
  • 20:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ФИГУ
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 21:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 21:45
    БАЙЕРН-СЕВИЛЬЯ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 23:55
    МАН.ЮТД-ВЕСТ БРОМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 02:05
    PL WORLD №34
  • 02:30
    БОРНМУТ-МАН.ЮТД (ШУУД) НӨХӨН ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    МАН.ЮТД-ВЕСТ БРОМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 12:10
    WWE MONDAY RAW 1298
  • 14:00
    "RONALDO" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:50
    MGL-1 FIGHT NIGHT 2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 16:30
    ЮТА-ОКЛАХОМА СИТИ ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №21
  • 20:00
    DAVIS CUP 2018 ШӨВГИЙН 8 ТОЙМ
  • 21:00
    SPORTMAX №02
  • 21:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 22:00
    ЖҮДО- ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 22:30
    FOOTBALL TALK №06

SPS Спорт

  • 07:30
    ВАШИНГТОН - ТОРОНТО NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2
  • 10:30
    NBA GAMETIME 1885
  • 11:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 11:40
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:50
    TYSON БАРИМТАТ КИНО
  • 15:40
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.СИТИ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 17:50
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №26
  • 18:20
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 19:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №21
  • 20:30
    NETBUSTERS №34
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1886
  • 21:30
    МИЛОУКИ - БОСТОН NBA ПЛЭЙ-ОФФ №2
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 09:40
    UFC 180 ВЕРДУМ-ХАНТ
  • 11:50
    UFC FIGHT NIGHT МАКДОНАЛД-САФФЕДИН
  • 14:30
    UFC FIGHT NIGHT ЛЬЮС-БРАУН
  • 17:00
    UFC FIGHT NIGHT КИМ - ХАДЭВЭЙ
  • 18:40
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #13
  • 20:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 21:10
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-АНДЕРС

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Ахлах сургууль / ОАУСК 5-р анги/
  • 12:00
    Одод болохын хүслэн / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top
  • 20:00
    Ахлах сургууль / ОАУСК 6-р анги/
  • 21:00
    Кино миний амьдралд
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Хоёр гүүрны цаана МУСК
  • 00:00
    Show time

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 38
  • 09:00
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 22-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 59, 60-р анги
  • 12:35
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 12-р анги
  • 14:10
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК 63-р анги
  • 15:10
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 17, 18
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 23-р анги
  • 18:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 61, 62-р анги
  • 20:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Домогт эмч Хө Жүн" ОАК төгсгөлийн 64-р анги
  • 23:35
    "Миний эрдэнэ" ОАК 61, 62-р анги
  • 01:10
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 13-р анги
  • 02:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 23-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ "ТОГЛОЛТ 1"
  • 01:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:50
    PRODUCTION TIME
  • 02:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 МАЙАМИ - ФИЛАДЕЛЬФИ "ТОГЛОЛТ 1"
  • 03:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 03:50
    PRODUCTION TIME
  • 04:00
    PLAYOFF PLAYBACK 2018 ВАШИНГТОН - ТОРОНТО "ТОГЛОЛТ 1"
  • 05:00
    "MAGIC - BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 06:30
    "УИЛТ 100 ОНОО" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 12:30
    "ЧАРЛЬЗ БАРКЛИ 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:20
    PRODUCTION TIME
  • 13:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1724
  • 14:00
    "ПОЛ АРИЗИН" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:25
    PRODUCTION TIME
  • 14:30
    "MICHAEL JORDAN - AIR TIME" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:20
    PRODUCTION TIME
  • 15:30
    НЬЮ ОРЛЕАНС - ПОРТЛЭНД - ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №21
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 19:30
    "ПОЛ АРИЗИН" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:55
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1886
  • 20:30
    ВАШИНГТОН - ТОРОНТО - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:25
    Спортын мэдээ
  • 09:40
    Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 6-р анги
  • 12:20
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 14:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Таны эрүүл мэнд"нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 19:30
    НЗДТГ үзүүлж байна
  • 19:45
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Urban" хаврын коллекци
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    "Ороолон" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 13-р анги
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Нууцлагдсан босс
  • 12:00
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 13:20
    Элэгний эм
  • 13:40
    EXO From EXO Planet japan tour тоглолт
  • 16:00
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 16:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 17:00
    “Ойд нэгэн удаа” Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /шууд/
  • 22:00
    “Самара” ОАК 14-р анги
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 00:20
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Манай Маша" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Фото мэдээлэл
  • 10:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ"
  • 11:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 12 анги
  • 12:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Өнөөдөр äýëãýöíýý Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Хязгаарт" УСК +14
  • 15:20
    Фото мэдээлэл
  • 15:30
    Хөгжмийн цаг
  • 15:50
    "Тинкер Бэлл" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "АСУУЛТ АСУУЯ" хөтөлбөр
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "АСУУДАЛ ШИЙДЭЛ" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал"
  • 19:50
    Фото мэдээлэл
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 13 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Фото мэдээлэл
  • 21:50
    "Хурдны гарц" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 666
  • 07:45
    Урсгал 747
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 7-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 8-р анги
  • 21:20
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 748
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 247
  • 23:05
    Баримтат кино 667
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 00:25
    Одод түгэх цаг 247
  • 01:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...

MNBA Sports

  • 08:00
    U18 НАСНЫ УАШТ эм хүрэл
  • 09:00
    U18 НАСНЫ УАШТ Эм алт
  • 10:00
    NCAA -2018 FINAL 4
  • 11:30
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 13:00
    MNBA СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2015-2016 УЛИРАЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 15:00
    3X3 ASHGABAT АЗИЙН ТАНХИМИЙН НААДАМ
  • 18:00
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 19:30
    Final 3x3
  • 21:10
    DREAM TEAM 3X3 НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:10
    Final 3x3
  • 23:10
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2015

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги