МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 10:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Нотариатч Неглинцевын адал явдал” Уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 15:45
    Судар бичгийн алтан сан: Монголчуудын элдэв сонин
  • 16:00
    Орос хүрэх зам /1-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 16:35
    “Соёл -эрдэнэ” хөтөлбөр /давталт/
  • 17:35
    НЗДТГ үзүүлж байна: “Агаарын бохирдол”
  • 17:50
    Амрыг эрье
  • 18:05
    Хөгжмийн агшин
  • 18:10
    Нээлттэй засаг
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:55
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /2-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Баасан гараг” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Хулгайлагдсан хүү” Туркийн олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 00:00
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр /шууд/

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Дотны найзууд ОАК 5-р анги
  • 12:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 12:30
    Сувилагч ОАК 8-р анги
  • 13:30
    Иргэн ба 45 ярилцлага
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:10
    Сайхан амьдрал ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 16:00
    Japan topic үзүүлж байна
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Гайхамшигт ертөнц цуврал
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Хатагтай Канна ОАК 10-р анги
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Говийн домог УСК-ны нээлтээс...
  • 21:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:30
    Дотны найзууд ОАК 6-р анги
  • 22:50
    Ворошиловын мэргэн бууч Уран сайхны кино
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    бизнес тайм
  • 10:45
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 20/монгол контент/
  • 11:10
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 11:35
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 28-р анги
  • 12:45
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-4/
  • 13:15
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:45
    "нэмүт үзүүлж байна:эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 14:05
    нздтг үзүүлж байна
  • 14:20
    "соронз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино -25
  • 17:20
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг- 21/монгол контент/
  • 17:45
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 18:05
    "титэм үг"
  • 18:20
    бизнес тайм
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 29-р анги
  • 21:20
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар-5/
  • 22:00
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 22:20
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 07:45
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    japan video topics
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "тэ жу ён" соак 21-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 13:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:20
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    азийн орнуудын соёлоос - japan video topics - 1-4 цуврал
  • 16:20
    karaoke night
  • 17:10
    "tvmall"
  • 17:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 22-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    соронз үзүүлж байна - муста б.батболд - best of hits
  • 22:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив:“Гэгээн алсын одод 2014” Хүүхдийн урлагийн их наадам, 2-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ 9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:45
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:00
    “Жумун” олон ангит УСК,57-р анги /давталт/
  • 10:55
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ” олон ангит УСК, 62-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:35
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 5-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 5-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” ток шоу
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Жумун” олон ангит УСК,58-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    Спорт энэ өдөр
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Car melody show" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 23- анги
  • 14:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 11-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Царайлаг залуусын ногооны мухлаг" ОАК 24- анги
  • 19:10
    Urban jeans үзүүлж байна
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Чимээгүй хот" ОАК 12-р анги
  • 22:40
    "Франц үнсэлт" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    bleach-46 анги
  • 10:00
    гэр-24 оак
  • 10:50
    “од шүүрэх мөч”-16 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    бизнес аялал
  • 13:00
    монгол чарт
  • 14:00
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “анхны бүтээл”
  • 16:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    гэр-25 оак
  • 19:10
    bleach-47 анги
  • 19:30
    нууц: атилла
  • 20:30
    сайхан хооллоорой
  • 21:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    “од шүүрэх мөч”-17 оак
  • 23:05
    “дугуйн дээрх там” -8 оак
  • 23:55
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:05
    “Маамуу” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /16, 17/
  • 08:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 12-р анги
  • 09:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 25
  • 10:00
    Нийслэл хөтөч
  • 10:40
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 11:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 7-р анги
  • 11:50
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 12:30
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 12-р анги
  • 15:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 25
  • 16:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 7-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 17:30
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /18, 19/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 13-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 26
  • 22:25
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 8-р анги
  • 23:35
    “Хархны өгөөш” МУСК
  • 01:05
    Мэдээ
  • 02:05
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 13-р анги
  • 02:50
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу 26
  • 03:35
    Урлагийн гудамж
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 08:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 12-р цуврал
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 23-р анги
  • 11:20
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.77-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:20
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 23/ алсын зайн сургалт
  • 15:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №13, 14
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-28-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 24-р анги
  • 20:50
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Мөрөөдлийн театр" хамлагийн хошин шоу тоглолт
  • 22:00
    "Көсем" ОАК 2.78-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-6, 7-р анги
  • 00:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 10:00
    “Мөнгөний ноёрхол-4” баримтат кино
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бохир хэл” ОАК 3-р анги
  • 14:00
    High trade нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Үзмэрч, зөнч, Доктор Жанар
  • 14:30
    Сэдвийн гүнд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Унаган Сүмбэр галын наадам-2017"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 18:40
    High trade нэврүүлэг
  • 19:05
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 19:10
    “Мөнгөний ноёрхол-5” баримтат кино
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:07
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:18
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    Захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 21:10
    “Бохир хэл” ОАК 4-р анги
  • 22:10
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 22:15
    “Луйвар” МУСК
  • 00:00
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 135-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-5/ 16-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 29,30-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Он цагийн учрал" СОАК 15-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 28-30-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Төрөх өрөөний тоглоом /season-1/ 12-р хэсэг
  • 13:00
    "Залуу эмч нар" ХОАК 45-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 23-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Зөвхөн урагшаа" СОАК 10-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 21-р хэсэг
  • 17:00
    Галилео 23-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 37-39-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Тог тог тог /season-5/ 17-р хэсэг
  • 18:30
    Наашаа Цаашаа
  • 19:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 31,32-р анги
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 16-р анги
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 1-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-1/ 13-5-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 13-р анги давталт
  • 11:30
    42 размерийн жим
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    Зочины цаг
  • 19:30
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 22:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Бизнес амжилт"
  • 11:45
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:15
    "Амьдралын өнгө " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэ
  • 13:50
    "Аянгын бороо"\2-р хэсэг\
  • 14:20
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 4-р анги
  • 15:10
    "Хайрын гэрч" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нарийн гарц " солонгос хэлний хичээл
  • 17:50
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 5-р анги
  • 21:35
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "НЗДТГ " үзүүлж байна
  • 22:30
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 00:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 00:55
    "Бизнес толь"
  • 01:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 09:00
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 13-р анги
  • 10:00
    Тод мэдээ /өдрийн мэдээ шууд /
  • 10:10
    “Business time” нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Солонго атгах Хувьт” Аутизмыг таниулах дэлхийн өдөрт зориулав
  • 12:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 13:00
    “ Таны сонголт ” нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Ноён зар 1900-1950 /шууд/
  • 14:00
    2018 оны Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1 р хэсэг
  • 18:00
    “Бизнес амжилт “ нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Бизнес тайм” нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 14-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хавар хайр “ ОАК 5-р анги
  • 23:00
    “Түүхийн жимээр” цуврал 4
  • 00:50
    "Тод мэдээ"мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:35
    Эфир завсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг Хип хоп дууны цаг
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” нэвтрүүлэг-1
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 19:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 22:15
    Гадаад дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Бернард -2 Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 10:40
    Чухал амжилт
  • 11:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:10
    Намрын синдром Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Зөв сонголт
  • 16:20
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 16:30
    Маамуу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 18:30
    Аз жаргалын эрэлд Уран сайхны кино
  • 20:40
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Өстөн Олон ангит кино 13-р анги
  • 22:30
    Үдшийн аялгуу - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Баримтат кино
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Чухал амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    “Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК, 17-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 11-р хэсэг
  • 12:00
    “Уулын оройгоос тэнгисийн ёроол хүртэл” баримтат кино, 1-р хэсэг
  • 12:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК,3-р анги /давталт/
  • 13:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 14:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 11-р анги
  • 15:00
    “Ухаалаг найз” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 16:00
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 16:30
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “АХА” танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,18-р анги
  • 19:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Спорт мэдээ
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 4-р анги
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017” 5-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.15-18-р анги)
  • 10:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 13:00
    "Тарнич" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 14:30
    "Нялх аав" ОАК (III.13-16-р анги)
  • 16:00
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 17:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зургийн дарга С.Цэрэндагва)
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 19:30
    "Нялх аав" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 20:30
    "Тарнич" ОАК (II.6-р анги)
  • 21:30
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 00:10
    "Гал тогоо" ОАК (IV.19,20-р анги)
  • 01:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 01:10
    "Кино оньсого" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    "Нялх аав" ОАК (III.17,18-р анги)
  • 02:20
    "Тарнич" ОАК (II.6-р анги)
  • 03:10
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 04:50
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Зургийн дарга С.Цэрэндагва)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (III.15-18-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 85-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 86,87-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 47,78-р анги
  • 13:00
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 13:20
    "Talk With Me" Монгол" номын зохиолч Ууганаа Рамсеу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 88,89,90-р анги
  • 17:00
    Тээврийн хэрэгслийн хулгайн гэмт хэрэг
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 88,89,90-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    NBA TODAY
  • 20:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 23:40
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:45
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 47,48-р анги
  • 02:15
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 07:50
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Бага Үдийн Хөтөлбөр
  • 12:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Их Үдийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ворошеловын мэргэн бууч" уран сайхны кино
  • 18:00
    "Бодит амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хээрээр гэр хийе" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Долоон бурхан харавдаггүй" Монголын уран сайхны кино
  • 00:30
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 74-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 19-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:50
    "Миний хайрын дууль" 5-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Дур булаам инээмсэглэл" 26-р анги
  • 13:55
    "Дур булаам инээмсэглэл" 27-р анги
  • 14:50
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Миний ахын эхнэр" МУСК
  • 17:25
    "Mr Bean" Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:05
    "Фэйри Тэйл" анийм 70-р анги
  • 18:35
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 20-р анги
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" 5-р анги
  • 21:00
    "Аз жаргал bad boy" МУСК
  • 23:10
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:20
    "Миний хайрын дууль" 5-р анги
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
  • 09:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 9-р анги
  • 10:20
    "хөтөч" моакино 6-р анги
  • 11:10
    "дөрвөн ертөнц" соакино 14-р анги
  • 12:20
    "karaoke night"
  • 13:20
    хит дууны цаг
  • 14:20
    цаг агаар
  • 14:25
    "мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна
  • 15:00
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 16:00
    "snowboard slopestyle" /эрэгтэй финал/
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 18:20
    "нар гарнаа аз жаргал минь" моакино 10-р анги
  • 19:20
    "хөтөч" моакино 7-р анги
  • 20:10
    "дөрвөн ертөнц" соакино 15-р анги
  • 21:20
    "хүлээн зөвшөөрсөн нь" уск
  • 22:30
    "би хулчгар" муск
  • 23:50
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 49-р анги
  • 09:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 50-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 45,46-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Бухын тулаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 47,48-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /6-р анги давталт/
  • 11:20
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Инноваци Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 19:30
    "My-UB" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /7-р анги/
  • 23:30
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:45
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин Панда хоёр" 22р анги
  • 08:10
    "Боби Баби хоёр"
  • 08:30
    "Бяцхан эко элч-2016"
  • 09:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    "10/17 хөтөлбөр" давталт
  • 12:00
    "Амьдрал яриа"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:50
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:30
    "Сохор номин Панда хоёр" 23р анги
  • 18:40
    "Баби Боби хоёр"
  • 19:00
    "Бяцхан Эко элч-2016"
  • 19:15
    "Зууны дуу хоолой-Би САРАА"
  • 19:35
    "10/17 хөтөлбөр"
  • 20:30
    "Нутгийн айл"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Нууц: "Хожуу эцэг эх болсон нь"
  • 23:00
    "Сүүлчийн шөнө" МУСК
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Мини Нинжа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:20
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино / Мүүк
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/Брүмиз
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мини нинжа
  • 15:25
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 15:45
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 16:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    “Цэц үг” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/Мүүк
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг/ АВЬЯАСЛАГ БАГАЧУУД
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Нэвтрүүлэг/ “Супер гэр бүл” 3-р үе
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 20:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “MM today”english news
  • 09:20
    Энэрэнгүй үйлстнүүд
  • 09:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 14:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Туул голын бохирдол ба хариуцлага
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:15
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:35
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 09:00
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:45
    Баримтат дэлгэц
  • 10:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Амжилт" Спортын зочин /Давталт/
  • 11:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:45
    Таны амралтанд
  • 14:00
    "Тархины тоглоом 5"
  • 14:30
    "Ноён зар" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан" шууд
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Дорнын намуухан Отгонтэнгэр"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Ярилцах цаг
  • 20:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян" /давталт/
  • 20:45
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:20
    "Сүүлчийн бүжиг" МУСК
  • 00:30
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 04:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 34-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    БӨРНЛИ-ЧЕЛСИ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ 1/4 №2
  • 14:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №1
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - РҮҮД ВАН НИСТЕЛРООЁ
  • 15:00
    МАНЧЕСТЕР СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 17:10
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ЖЭЙМИ КАРРАГЕР
  • 17:40
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 17:50
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.СИТИ 34-Р ТОЙРОГ
  • 20:00
    PL WORLD №35
  • 20:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ 1/4 №2
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТУС
  • 21:30
    NETBUSTERS №34
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №05
  • 23:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NETBUSTERS №34
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1887
  • 10:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1299
  • 14:00
    "RED ARMY" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 15:30
    DAVIS CUP 2018 ШӨВГИЙН 8 ТОЙМ
  • 16:30
    ЮТА-ОКЛАХОМА ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 974
  • 21:00
    PL WORLD №35
  • 21:30
    "MIRACLE" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 07:00
    ФИЛАДЕЛФИ - МАИАМИ NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №3
  • 10:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 10:40
    NBA GAMETIME 1887
  • 11:10
    ЗАЛЬЦБУРГ-ЛАЦИО ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 13:20
    ФИНИКС-ДЭТРОЙТ NBA 2017-2018
  • 15:20
    БОРНМУТ-МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД ПРЕМЬЕР ЛИГ 1/4
  • 17:30
    CHARIOTS OF FIRE УСК
  • 19:50
    PL WORLD №35
  • 20:20
    MGL-1 FIGHT NIGHT2 - ТУЛААНЧДЫН ТАНИЛЦУУЛГА
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1888
  • 21:30
    ПОРТЛЕНД - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA ПЛЭЙ-ОФФ №3
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    ''Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 05:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 182 ЖОНС-КОРМЕР
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОНСОН-РЭЙС
  • 14:10
    MAX MUAY THAI - WORLD CLASS #7
  • 16:40
    UFC FIGHT NIGHT РОКХОЛД-БИСПИНГ 2
  • 19:00
    ONE FC HEREOS OF HONOR БЕЛИНГОН-ЛЕОН (ШУУД)
  • 22:30
    ЖҮДО- ТБИЛИСИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 23:00
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №2 BEST OF SUBMISSIONS

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Тайзны ард
  • 11:00
    Ахлах сургууль /ОАУСК 7-р/
  • 12:00
    Анчид / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Showtime
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    My top
  • 20:00
    Ахлах сургууль /ОАУСК 8/
  • 20:30
    Алтан тайзны эзэд
  • 21:00
    Соронз нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 22:00
    Кино шиг амьдрал / МУСК/
  • 00:00
    Show time

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 40
  • 09:00
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 24-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги
  • 12:35
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги
  • 15:10
    Хэрэглээний Хятал хэлний хичээл № 1, 2
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 25-р анги
  • 18:40
    "Миний эрдэнэ" ОАК 65, 66-р анги
  • 20:30
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 2-р анги
  • 23:20
    "Миний эрдэнэ" ОАК 65, 66-р анги
  • 00:55
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 15-р анги
  • 01:55
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 25-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:55
    PRODUCTION TIME
  • 06:00
    МИЛУОКИ - БОСТОН - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 08:30
    NBA GAMETIME 1887
  • 09:00
    ПОРТЛЭНД - НЬЮ ОРЛЕАНС ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 12:00
    ПОРТЛЭНД - НЬЮ ОРЛЕАНС ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 12:30
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:00
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:30
    "РЭД АУЭРБЭХ" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:55
    PRODUCTION TIME
  • 19:00
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №9
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1888
  • 20:30
    ФИЛАДЕЛЬФИ - МАЙАМИ - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    "ФРЭНК РЭМСИ" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:25
    PRODUCTION TIME
  • 23:30
    NBA GAMETIME 1888

TM

  • 08:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 09:25
    Спортын мэдээ
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:05
    "Urban" хаврын коллекци
  • 15:15
    УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Таны сонголт
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Өмнөговь аймгийн Гэр бүл хүүхэд залуучуудын газар үзүүлж байна
  • 19:50
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Дэлхийн мэдээ
  • 21:25
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Urban" хаврын коллекци
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг9-р анги
  • 23:00
    "Аман хуур" МУСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 15-р анги
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 11:40
    “Хамтдаа урлая” теле хичээл
  • 12:00
    “Миний хайр” МУСК
  • 13:30
    Paul mc cartny /Beatles/ тоглолт
  • 15:00
    “Жаалхүү Карлосон 2” хүүхэлдэйн кино
  • 15:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 16:00
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 16:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 17:00
    “Нүгэл буян” МУСК
  • 18:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /шууд/
  • 22:00
    “Самара” ОАК 16-р анги
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Миний хайр” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    "Мангасын сургууль" хүүхэлдэй кино
  • 10:00
    АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ
  • 11:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 14 анги
  • 12:00
    ОРГИЛ ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:40
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:50
    Фото мэдээлэл
  • 13:00
    "Сая доллар" УСК +14
  • 16:20
    Фото мэдээлэл
  • 16:30
    "Барбинууд" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    ОРГИЛ ЦАГ 18 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Elit collection shop
  • 19:00
    "ИРГЭДИЙН ИНДЭР" шууд хөтөлбөр
  • 19:50
    Фото мэдээлэл
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАУСК 15 анги
  • 21:00
    ОРГИЛ ЦАГ 21 мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Фото мэдээлэл
  • 21:50
    "Ийм нэгэн явдал" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 668
  • 07:45
    Урсгал 749
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 9-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 10-р анги
  • 20:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 750
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 249
  • 23:05
    Баримтат кино 669
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 249

MNBA Sports

  • 08:00
    U14 НАСНЫ УАШТ ЭМ ХҮРЭЛ
  • 09:00
    U14 НАСНЫ УАШТ ЭМ АЛТ
  • 10:00
    WINTER TOUR 3X3
  • 11:30
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 13:00
    FIBA ASIAN CUP 3X3
  • 16:00
    UTSUNOMIYA MASTERS YAPON 3X3 WORLD TOUR
  • 18:30
    1 VS 1 Д. ДЭЛГЭРНЯМ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:30
    Final 3x3
  • 21:10
    DREAM TEAM 3X3 НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:10
    Final 3x3
  • 23:00
    MNBA 2015-16 ALL STAR

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги