МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Тээд Жоонс ба алдагдсан хот” Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 11:00
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Зогсошгүй” Монгол Улсын Гавьяат жүжигчин,бүжигчин А.Даваахүү
  • 12:20
    Хөгжмийн агшин
  • 12:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Явлаа ирлээ” ярилцлага
  • 13:40
    “Дорнын намуухан Отгонтэнгэр” концерт
  • 14:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:00
    “Үнэг охин хоёр” Уран сайхны кино
  • 16:30
    Хөгжлийн замаар: “Тээвэр зууч”
  • 17:00
    “Эргэх дөрвөн цаг”Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 17:30
    Bloomberg үзүүлж байна: Хүчтэй тоглогчид: ”Ральф Лоран”
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    “Сонсъё, ярилцъя” сурвалжлага
  • 18:35
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /3-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “American ninja warrior” шоу 4-р хэсэг
  • 22:35
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Руд Сэм хоёр” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 11:30
    Дотны найзууд ОАК 2,3,4-р анги
  • 14:30
    Аяллын хөтөч
  • 15:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:10
    Business news
  • 15:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 15:30
    Скандинавын хойгийн онгон байгаль-1 баримтат кино
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Ардыг тэжээх рашааны дусал
  • 17:30
    60 seconds gameshow
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:35
    Содура Уран сайхны кино
  • 22:50
    City Night Шөнийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага UBS-1

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    алтан боломж
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 25,26,27-р анги
  • 14:45
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:15
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /дугаар 1,2,3/
  • 16:45
    "хөсүт үзүүлж байна"
  • 17:05
    "гэгээн мөрөөдөл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 18:05
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг-22 /монгол контент/
  • 18:25
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 30-р анги
  • 21:20
    "би" хошууч генерал ж.содном
  • 22:30
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "эрэмгий нэгэн" уск
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:00
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    "дуудлага" ярилцлага
  • 12:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:30
    "тэ жу ён" соак 18-20-р анги
  • 15:45
    "гэгээн өдөр"ярилцлага
  • 16:15
    "tvmall"
  • 16:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 23-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 20:50
    хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив: “Гэгээн алсын одод 2014“ Хүүхдийн урлагийн их наадам, 2-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:20
    “Жумун” олон ангит УСК,58-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    ТВ зар 151918
  • 13:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Business maximum 88”
  • 14:10
    Улсын начин Ө.Сумъяагийн нэрэмжит аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:20
    “Urban jeans” хаврын коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “After school club” шоу
  • 21:35
    “Жумун” олон ангит УСК,59-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:50
    “Monnar league” спорт, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг, 6-р хэсэг
  • 01:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:40
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 04:30
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чимээгүй хот" ОАК 8-р анги
  • 14:10
    "Чимээгүй хот" ОАК 9-р анги
  • 15:20
    "Чимээгүй хот" ОАК 10-р анги
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Gran Coulee Dam" Баримтат кино
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Удвал цэцгийн хараал" УСК
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" тойм мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 00:25
    "Тотал Спорт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    зөв өглөө
  • 09:30
    гэр -21,22 анги
  • 11:00
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 11:15
    сайхан хооллоорой
  • 11:45
    гэр -23,24 анги
  • 13:00
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 13:15
    манай аялгуу
  • 13:30
    bleach-43,44 анги
  • 14:20
    гэр-25 анги
  • 15:00
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 15:15
    “эмч сонсож байна”
  • 16:10
    bleach-45,46 анги
  • 17:00
    монгол чарт
  • 18:00
    надад итгээрэй
  • 18:30
    bleach-47 анги
  • 19:00
    ноён оймс
  • 19:30
    инээдмийн толь
  • 20:00
    х35 movie talk show
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    saturday night live
  • 23:00
    кино тайлбар
  • 23:05
    “бойка: маргашгүй-4” уск
  • 00:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК /9-13/
  • 09:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 10:00
    Орос хүрэх зам
  • 10:45
    Ахлах тогоочийн заавраар
  • 11:25
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 12:55
    “МонГал товчоон” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:05
    “Автомата” УСК
  • 17:00
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /15, 16/
  • 18:55
    “Хүүхдийг ивээх сан” үзүүлж байна
  • 19:05
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:45
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 22:00
    Орос хүрэх зам
  • 22:50
    “Сайн хүмүүс” УСК
  • 00:40
    “Автомата” УСК
  • 02:30
    Урлагийн гудамж
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 13-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.13-20-р анги
  • 09:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 24-р анги
  • 11:25
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.74, 75-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Монголчын алтан хоолойтнууд" тоглолт 2-р хэсэг
  • 15:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнцийн цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 25-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /11-р дугаар/
  • 22:00
    "3 найз: Яасан байх нь уу?" МУСК
  • 00:10
    "Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 10:00
    “Мөнгөний ноёрхол-5” баримтат кино
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Тэмцэгч” ОАК төгсгөлийн 10-р анги
  • 13:45
    “Бохир хэл” ОАК 1-р анги
  • 14:30
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Эрдэнэтийн дулааны цахилгаан станц-30 жил"
  • 16:40
    “Эх орны өглөө” хөтөлбөр
  • 18:40
    “High trade” нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 19:10
    Хятадын онгон зэрлэг байгаль – “Шангри-ла”
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:07
    “Ээжээ тандаа баярлалаа”
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:18
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Урагшаа Монгол” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 21:10
    “Мэргэжил бүхэн сайхан” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 21:50
    “Помагите нам-1” МУСК
  • 00:00
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 136,137-р анги
  • 07:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 25-39-р анги
  • 08:20
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" 11-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Он цагийн учрал" СОАК 16-р анги
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 14:00
    Нүүдэл Шийдэл
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 12-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 25-32-р анги
  • 17:40
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 19:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 21:00
    "Хуурамч хэрэг" СОАК 1-р анги
  • 22:30
    "Оддын дайн-6 Жедай эргэн ирсэн нь" УСК
  • 01:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 13-р хэсэг /халз тулаан-4/
  • 01:30
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 12:00
    Үүргэвчтэй аялал
  • 13:00
    "Миний хайр татам бүсгүй" СОАК 14-р анги давталт
  • 14:30
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 19:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Алтан хүн эмнэлэг" үзүүлж байна
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Аянгын бороо"\3-р хэсэг\
  • 12:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 1.2-р анги
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 17:45
    "Кино миний амьдралд"
  • 18:05
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Бизнес толь"
  • 18:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 19:50
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 19:55
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ингэх үү, тэгэх үү" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хүсэл" МУСК
  • 23:15
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтад кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “ Hana’s miso soup” ” УСК
  • 13:00
    “ Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Эрвээхий нас” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч багц хууль
  • 14:20
    999 Монгол брэнд
  • 14:30
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    2018 оны Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 2 р хэсэг
  • 19:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Амрыг эрье” цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна.
  • 21:10
    “Hana’s miso soup” УСК
  • 23:35
    “Түүхийн жимээр” цуврал 5
  • 00:00
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:15
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 09:30
    Гадаад дууны цаг
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дуу
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “S news” Соёл урлагийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    Киноны дуу
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-2
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    “ Уртын дууны тив” дуучин С.Цогтсайхан
  • 19:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 19:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    Шинэ бүтээл нэвтрүүлэг-3
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Хүмүүний амьдрал” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МУСК
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Эльсидийн домог Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Тоглолтын цаг: Бүсгүй заяа Дуучин О.Одончимэг
  • 11:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Аз жаргалын эрэлд Уран сайхны кино
  • 14:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Өстөн Олон ангит кино 9,10,11-р анги
  • 19:00
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 19:30
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 19:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 21:40
    Өлзий ТВ Энэ амралтын өдрүүдэд
  • 22:00
    Орхидос Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Чухал амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,18-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Бодь мөрийн зэргийнТунгаамал алт” нэвтрүүлэг ,12-р хэсэг
  • 11:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 12:00
    “Уулын оройгоос тэнгисийн ёроол хүртэл” баримтат кино, 2-р хэсэг
  • 12:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 4-р анги /давталт/
  • 14:00
    “Гэр бүлийн толь” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Отгонтэнгэр хайрхан минь” теле концерт
  • 16:00
    “Томчуудаас асуух асуулт” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Гэр бүл challenge” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,19-р анги
  • 19:00
    “Анхны 14-ын нэг” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 5-р анги
  • 22:00
    “60 хором” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Санах, сэрэх, гэгээрхүй “ нэвтрүүлэг / соён гэгээрхүй /
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.11-15-р анги)
  • 11:10
    "Рэкет" МУСК
  • 13:00
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 14:40
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 16:20
    "Нялх аав" ОАК (III.9-13-р анги)
  • 18:30
    "Тарнич" ОАК (II.2-4-р анги)
  • 21:30
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 00:40
    "Рэкет" МУСК
  • 02:20
    "Шаргал үст (Legally Blonde)" УСК
  • 04:00
    "Шаргал үст 2 (Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)" УСК
  • 05:30
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 07:55
    "Нялх аав" ОАК (III.11-13-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аргачлал" ОАК 16-р анги
  • 10:55
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 1-4 -р анги
  • 13:10
    "Анчид" Анимэ 76-82 -р анги
  • 16:15
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:15
    Амжилтын үндэс
  • 17:45
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Амьд байгалийн нууцаас: Тал хээр нутгийн нууц" Баримтат кино
  • 19:10
    "Соронз" МУСТА Дуучин Б.Батболд
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Оne piece" 826-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Нэрийн хуудас
  • 21:20
    Life Style
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" Камертон хамтлагийн дуучин Г.Мэнд-Амар
  • 22:50
    "Рик Морти хоёр" 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 23:45
    "Туслах зам" Уран сайхны кино
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Гэр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Долоон бурхан харавдаггүй" Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Теле концерт
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Хээрээр гэр хийе" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Болдко тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Urban jeans - Хаврын коллекц" үзүүлж байна
  • 17:40
    Нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Expert тойм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Syndicate talk
  • 20:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Х" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөвсгөр" реалити шоу
  • 23:00
    "Мэнд цай" үзүүлж байна
  • 23:10
    "Нүдэн сондор" Монголын уран сайхны кино
  • 01:10
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Фэйри Тэйл" анийм 71, 72, 73-р анги
  • 10:15
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    Хошин шог
  • 12:15
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Валидол ноорог кино" 16, 17, 18-р анги
  • 13:55
    "Миний хайрын дууль" 1, 2, 3-р анги
  • 15:45
    "Цасан охин" УСК
  • 17:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    "Оддын өргөн чөлөө" ток шоу
  • 20:30
    Миний очих ёстой 100 газар - 2-р бүлэг
  • 21:20
    Засаг цаг
  • 21:50
    "Сайн аав" УСК
  • 23:50
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "дуулиан 2020" заалны хөлбөмбөгийн тэмцээн шууд дамжуулна
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 18:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 6, 7-р анги
  • 21:00
    "яаралтай нөхөрт гарна" уск
  • 22:45
    "хосолмол мэдрэмж" уск
  • 00:15
    "даалгавар" уск
  • 01:50
    эфир завсарлага

Olloo

  • 08:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 51-р анги
  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 52-р анги
  • 09:30
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Миний аав" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 47,48-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Товч толь" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 53-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:10
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ТВ хичээл: "Солонгос хэл"
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 49,50-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    Халуун цэг мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 09:55
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:25
    "Нийгмийн тэмдэглэл" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 11:40
    "Багш хөгжлийн академи 2018" үзүүлж байна
  • 12:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /3,4-р анги давталт/
  • 16:40
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ?" лекц
  • 17:40
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 17:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Завхан аймгийн цаг
  • 18:50
    Их засагаар сонин юу байна?
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:30
    "Бүрэн хувиралт" УСК
  • 00:10
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 08:10
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сохор номин Панда хоёр" 19-23р анги
  • 10:00
    "Зууны дуу хоолой-Би САРАА"
  • 10:30
    Нууц: "Марк Цукерберг"
  • 11:30
    Нууц: "Харанхуйн зүг"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Сэрсэн тал" Монгол Улсын төрийн соёрхолт, урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Б.Шарав
  • 18:00
    "Иргэн бүр экологич"
  • 18:30
    "Нутгийн айл"
  • 19:00
    "Би амьдралд хайртай"
  • 19:30
    "Найзууд"
  • 20:00
    "Кино тасалбар"
  • 20:30
    "Амьдрал яриа"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    НӨГӨӨ КИНОНУУД: "Lust, Caution”
  • 01:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан сахиусан тэнгэрүүд
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа титанууд аа!
  • 12:00
    Нэвтрүүлэг/ Авьяаслаг багачууд
  • 12:35
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 13:30
    Нэвтрүүлэг/ Супер гэр бүл 3-р үе 1
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бүрэн хэмжээний
  • 16:00
    Өдрийн мэнд
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 18:00
    Танин мэдэхүй
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/Мүүк
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/Брүмиз
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 10:30
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /шууд/
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Орос хүрэх зам” /1-р хэсэг/ Москва 2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Америк хэмнэл
  • 16:10
    Нээлттэй засаг
  • 16:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:50
    Халуун сэдэв
  • 19:05
    “Орос хүрэх зам” /2-р хэсэг/ Москва 2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар
  • 19:40
    “ММ today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:40
    Явлаа, Ирлээ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 22:35
    Эдийн засгийн тойм
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:30
    "Сүүлчийн бүжиг" МУСК
  • 14:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Дорнын намуухан Отгонтэнгэр"
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:40
    "Аллисоны зочин" Talk show /Давталт/
  • 17:10
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян"
  • 17:30
    "Өнөөдрийн бизнес"
  • 17:45
    Таны амралтанд
  • 18:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 18:30
    "Би Монголд хайртай" /давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЦСКА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/4
  • 11:10
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    ЛЭСТЕР-САУТХЭМПТОН НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - ЮВЕНТУС
  • 14:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЬЕРРИ АНРИ
  • 14:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №9
  • 15:00
    ЕВРОПЫН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    РОМА-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 17:20
    PL WORLD №35
  • 17:50
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ 1/4 №2
  • 18:20
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - МОУРИНЬО, ГВАРДИОЛА
  • 18:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 19:15
    ВЕСТ БРОМ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 21:25
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 21:45
    ВОТФОРД-К.ПАЛАС (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №35
  • 09:30
    NBA GAMETIME 1888
  • 10:00
    РОМА-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/4
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 974
  • 14:00
    ONE FC "HEREOS OF HONOR" БЕЛИНГОН-ЛЕОН
  • 17:00
    FED CUP 2018 ЭХНЙИ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 18:00
    ГЕРМАН-ЧЕХ FED CUP 2018 (ШУУД) ӨДӨР-1

SPS Спорт

  • 07:00
    КЛИВЛЭНД - ИНДИАНА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №3
  • 10:00
    NBA GAMETIME 1888
  • 10:30
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №21
  • 11:30
    КРИСТАЛ ПАСАЛ-БРАЙТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:40
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР-АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 14:10
    МИЛОУКИ-ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2017-2018
  • 16:10
    MICHAEL JORDAN COME FLY WITH ME БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726 (ШИНЭ)
  • 18:00
    ДАЛЛАС-ФИЛАДЕЛЬФИ NBA 2017-2018
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1889
  • 21:30
    PL WORLD №35
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №06
  • 23:30
    NBA ACTION 2728
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Танилц: Япон" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 11:30
    "MY ALL-AMERICAN" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 13:30
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 15:30
    UFC FIGHT NIGHT СВАНСОН-ЛОБОВ
  • 18:00
    ULTIMATE FIGHTER #1
  • 18:50
    WWE RAW 1299
  • 20:50
    "NORTH FACE" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:00
    ULTIMATE FIGHTER #4
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Гарын таван хуруу / МУСК/
  • 12:00
    Кино шиг амьдрал / МУСК/
  • 14:00
    Ард түмний зууч
  • 15:00
    Ахлах сургууль /ОАУСК 4 -р анги/
  • 16:00
    Ард түмний зууч
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Cooc book
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 21:00
    Үнэн худлын дэнс
  • 22:00
    Singl ladies 1 /МУСК/
  • 00:00
    Show time

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 24-р анги
  • 08:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 60-63-р анги
  • 11:25
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1, 2-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 10-13-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 26-р анги
  • 19:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 67-р анги
  • 20:05
    "Ээжийн дайсан 2" Уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 20:10
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 16-р анги
  • 21:40
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК 67-р анги
  • 00:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 16-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 26-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ПОРТЛЭНД - НЬЮ ОРЛЕАНС - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    ФИЛАДЕЛЬФИ - МАЙАМИ - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    МИННЕСОТА - ХЬЮСТОН - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 07:30
    NBA GAMETIME 1888
  • 08:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 11:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 13:30
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ - ТОГЛОЛТ #2 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:00
    NBA ACTION 2728
  • 16:30
    "БЕРНАРД КИНГ - ЗОГСООГДОШГҮЙ" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:55
    PRODUCTION TIME
  • 17:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 18:00
    "BOOK OF ISAIAH" БАРИМТАТ КИНО PART 1
  • 18:30
    ПОРТЛЭНД - НЬЮ ОРЛЕАНС - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 21:00
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:30
    "BOOK OF ISAIAH" БАРИМТАТ КИНО PART 1

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Хошин шог
  • 09:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Urban" хаврын коллекци
  • 10:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 5,6.7-р анги
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Их хурлын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:30
    Спортын цуурай " нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" С.Мөнхбаатар ОУ-ын усан будагийн холбооны мастер зураач
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:05
    "Urban" хаврын коллекци
  • 22:15
    "Гурав" УСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 12, 13, 14-р анги
  • 11:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 13:30
    “Сэрүүн хасын нууц” жүжиг
  • 16:30
    Кино миний амьдрал
  • 17:00
    “Леогийн адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Баянмөнх/
  • 18:20
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 20:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хүний эсрэг хүнс” баримтат кино
  • 21:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 22:00
    “Самара” ОАК 17-р анги
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 00:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "ОРГИЛ ЦАГ " мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Ууртай шувууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАУСК 15 анги
  • 13:00
    "ОРГИЛ ЦАГ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Өнөөдөр манай дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 14:00
    Фото мэдээлэл
  • 14:10
    "Ийм нэгэн явдал" УСК +14
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:40
    "3 баатар морины нүүдэл" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Elit collection shop
  • 18:30
    "ИНФИНИТИ" соёл урлагийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Орон нутгийн сэтгүүлчид" форум
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал"
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч" ОАУСК 16 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "ГОДЗИЛА" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эфир хаах

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 669
  • 07:45
    Урсгал 750
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 10-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ…
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 11-р анги
  • 20:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 751
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 250
  • 23:05
    Баримтат кино 670
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 250

MNBA Sports

  • 08:00
    ТЭД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 09:00
    3X3 NANJIN ДЭЛХИЙН ГРАН ПРИ ШУУД
  • 21:00
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 22:40
    БАХАРХАЛ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:20
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2013

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги