МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Руд Сэм хоёр” уран сайхны кино
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    Өвлөхүйн эрдэм: Зураач Э.Найдандорж
  • 11:20
    MNB world үзүүлж байна:”Ном унших соёл”
  • 11:50
    “12:15” өсвөр насныханд зориулсан нэвтрүүлэг
  • 12:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /хэлэлцүүлэг/
  • 13:00
    Хөгжмийн агшин
  • 13:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Үнэний эрэлд” баримтат кино
  • 15:05
    “Робокон-2018” Үндэсний роботын тэмцээн
  • 15:25
    “American ninja warrior” шоу 4-р хэсэг
  • 15:50
    “Берлины уналт” уран сайхны кино 2-р анги
  • 17:10
    Монголын түүх: Хүрэл зэвсэг ба төмрийн түрүү үе
  • 18:10
    Хөгжмийн агшин
  • 18:15
    “Ням гараг нэг сая” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Орос хүрэх зам /4-р хэсэг/ Москва-2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-нд зориулсан тусгай дугаар
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Саарал хүн” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:30
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу, цай юу?
  • 11:00
    Дотны найзууд ОАК 5,6,-р анги
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Содура Уран сайхны кино
  • 15:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:50
    Business news
  • 16:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 16:05
    Говийн домог УСК-ны нээлтээс...
  • 16:30
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Сайн уу, Сайнаа ток шоу
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    Week news тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 21:00
    Изохаус үзүүлж байна
  • 21:10
    Шурикт тохиолдсон явдал: Ы ажиллагаа
  • 21:40
    Дотны найзууд ОАК 7-р анги
  • 23:10
    60 seconds gameshow
  • 23:40
    Скандинавын хойгийн онгон байгаль-2 баримтат кино
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 09:50
    алтан боломж
  • 10:20
    "ёо ёо-г анагаах нь" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "шеф"олон ангит киноны 3-р бүлгийн 28,29,30-р анги
  • 14:50
    "амар өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "гэрэлтэй байшин" реалити нэвтрүүлэг /4, 5/
  • 17:00
    "би" хошууч генерал ж.содном
  • 18:00
    "миний аялсан 1000 хот" орос орноор /цуврал нэвтрүүлэг/
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" олон ангит киноны 3-р бүлгийн 24-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "ворошеловын мэргэн бууч" уск
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "тэ жу ён" соак 21-23-р анги
  • 16:15
    "tvmall"
  • 16:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    маамуу хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" реалити шоу
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 24-р анги
  • 20:15
    "мэттийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    азийн орнуудын соёлоос - япон хоолны соёл
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    эфир засварласан

TV9

  • 05:30
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:35
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Архив:“Гэгээн алсын одод 2014” Хүүхдийн урлагийн их наадам, 2-р шат
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө ” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:40
    “Business maximum 88”
  • 09:50
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:05
    “Жумун” олон ангит УСК, 59-р анги /давталт/
  • 11:15
    “After school club” шоу /давталт/
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 13:30
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Хөвсгөл аймгаас төрөн гарсан аварга цолтнуудад хүндэтгэл үзүүлэх улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:20
    “Urban jeans” хаврын коллекц үзүүлж байна
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Жумун” олон ангит УСК,60-р анги
  • 23:10
    “Нарны өнгө” МУСК
  • 00:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Чимээгүй хот" ОАК 11-р анги
  • 14:10
    "Чимээгүй хот" ОАК 12-р анги
  • 15:20
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 16:30
    "Эерэг өнгө" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Хүдэр дагасан сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "8 милл" УСК
  • 19:40
    "Ворошиловын мэргэн бууч" УСК
  • 21:30
    "Улаан хийл" УСК
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН

SBN

  • 08:00
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “зөв өглөө”
  • 09:30
    “бойка: маргашгүй-4” уск
  • 11:00
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 11:15
    logo quiz
  • 11:45
    инээдмийн толь
  • 12:15
    хүүхдийн эмч сонсож байна
  • 13:15
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 13:30
    “зөв өглөө”
  • 14:00
    “од шүүрэх мөч”-13 оак
  • 15:05
    хаврын яармаг худалдаа-2018
  • 15:20
    “од шүүрэх мөч”-14 оак
  • 16:20
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:20
    од шүүрэх мөч-15,16,17 оак
  • 20:30
    үүргэвчтэй аялал
  • 21:20
    инээдмийн толь
  • 21:30
    боломжит санал
  • 22:30
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:40
    кино тайлбар
  • 22:45
    “андрон” уск
  • 00:35
    saturday night live
  • 01:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:10
    “Та бүжиглэж чадах уу?” шоу /22-26/
  • 09:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 10:00
    Орос хүрэх зам
  • 10:45
    “Алтан цомын түүх” Б.Балжинням
  • 11:25
    Нийслэл хөтөч
  • 12:00
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /17-19/
  • 13:15
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК /5-8/
  • 16:20
    “Минү” хөрөг нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Жаран дамжсан хүлээлт” хөрөг
  • 22:00
    Орос хүрэх зам
  • 22:50
    “Зангараг” МУСК
  • 00:45
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 01:45
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 02:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 07:50
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" 14-р цуврал
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.21-28-р анги
  • 09:00
    "Ай Күү" хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Төгс бэр" ОАК 25-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Көсем" ОАК 2.76-78-р анги
  • 14:45
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /11-р дугаар/
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "3 найз: Яасан байх нь уу?" МУСК
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Cook Club" хоолны шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 26-р анги
  • 20:40
    "Mongolia's next top model-2017" реалити шоу нэвтрүүлэг /12-р дугаар/
  • 22:00
    "9 яард" УСК
  • 00:10
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    “Помагите нам-1” МУСК
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 10:00
    Хятадын онгон зэрлэг байгаль – “Шангри-ла”
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 13:00
    “Бохир хэл” ОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    "Урагшаа Монгол" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Улз хурд-2017"
  • 16:40
    “Эх орны өглөө хөтөлбөр”
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 19:10
    Хятадын онгон зэрлэг байгал – “Луугийн зүрх” баримтат кино
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:07
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:18
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 20:20
    “Шилмэл буйдан” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Кино миний амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 21:05
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 21:10
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 21:50
    “Помагите нам-2” МУСК
  • 00:00
    “Ээжээ тандаа хайртай”
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 138-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог " /season-5/ 12,13,14,15,16,17-р хэсэг
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц 8-р хэсэг
  • 12:30
    Chart news 5-р хэсэг
  • 13:00
    "Нарниа-1" УСК
  • 15:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 13-р анги
  • 16:00
    Галилео
  • 16:30
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:40
    "Үзэгчийн эрх ашиг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Оддын дайн-6 Жедай эргэн ирсэн нь" УСК
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг /special-2/
  • 21:20
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 00:00
    "Үндэсний баялаг-1" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Маамуу
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Монгол дууны цаг
  • 11:00
    Зам зуур
  • 12:00
    VIBE MIX
  • 13:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 15:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    Маамуу
  • 18:20
    Зочины цаг
  • 19:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц
  • 19:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 21:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 23:00
    Тарагтай боов

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 09:05
    "Бизнес толь"
  • 09:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "Аянгын бороо" \4-р хэсэг\
  • 12:10
    "Миний монголын өв соёл"
  • 12:40
    "Монгол наадгай"
  • 13:00
    "Нэмэх цэнэг" их үдийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 3.4.5-р анги
  • 16:50
    "Бизнес амжилт"
  • 17:30
    "Тавилан" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Бизнес толь"
  • 18:55
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 19:55
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:00
    "Титэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "30 хором" анализ
  • 21:20
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 23:40
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 23:45
    "Бизнес толь"
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 01:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна
  • 06:05
    Тоглолтын цаг
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Баялаг бүтээгч багц хууль
  • 09:45
    999 Монгол брэнд
  • 10:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр шинэ дугаар
  • 13:00
    “Таны сонорт” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээх багц хууль
  • 14:00
    “Эрүүл амьдрал” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дүнжингаравын хурд 2018
  • 17:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Хүлгийн хурд оршвой”
  • 19:00
    Нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 20:30
    “Fact and expert” тоймчийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “ Дөт хязгаар “ УСК
  • 23:30
    Эфир завсарлана

SCH

  • 08:25
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:30
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 09:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 09:15
    “ Уртын дууны тив” дуучин С.Цогтсайхан
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    МУСК
  • 11:30
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 12:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 12:15
    “Шинэ бүтээл”-нэвтрүүлэг-3
  • 13:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 13:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 14:15
    “Хүмүүний амьдрал” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 15:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 16:00
    “Найзуудаа наашаа” хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 18:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 19:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 19:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ноён зар” 1900-1950” шууд
  • 20:15
    Кино концерт
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:15
    “Монгол аялгуу” нэвтрүүлэг Ардын дууны цаг
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Зоригт зүрх хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Монголоо санасан сэтгэл концерт
  • 10:50
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:40
    Мөнгөний гахай Уран сайхны кино
  • 13:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Чухал амжилт
  • 16:10
    Өстөн Олон ангит кино 12,13-р анги
  • 18:10
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:20
    Ацаг шүдний зөрүү Уран сайхны кино
  • 23:10
    Баримтат кино
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Чухал амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй/
  • 08:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,19-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК, 5-р анги
  • 12:00
    “Ямар ч эрх эдэлдэггүй” баримтат кино
  • 12:30
    “Амжилтын үндэс” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Танайд мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Х-түц” хошин шог
  • 14:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 14:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг, 5-р хэсэг
  • 15:00
    “Монгол бөхийн хийморь” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 13-р анги
  • 16:30
    ТВ зар 151918
  • 16:40
    “Начин шонхорын гараа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Загас нисгэгч” хүүхэлдэйн киноны 14-р анги
  • 18:00
    “Гаадаа мээрэн” Өвөр Монголын олон ангит УСК,20-р анги
  • 18:50
    ТВ зар 151918
  • 19:00
    “After school club” шоу
  • 20:00
    “Х-түц” үзүүлж байна
  • 20:30
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:00
    “Тэнэмэл хатагтай” олон ангит УСК,6-р анги
  • 22:00
    “Mongolia cup-2017”, 6-р хэсэг
  • 00:00
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 09:00
    "Гал тогоо" ОАК (IV.16-20-р анги)
  • 11:10
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 12:40
    "Оддын дайчид (Starship Troopers) " УСК
  • 14:50
    "Ганц дайчин (The Lone Ranger)" УСК
  • 17:30
    "Нялх аав" ОАК (III.14-18-р анги)
  • 19:40
    "Тарнич" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 21:30
    "Малефисэнт (Maleficent)" УСК
  • 23:35
    "Made in Ulaanbaatar" МУСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хэмнэл" Амралтын хөтөлбөр
  • 10:00
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 1-р бүлгийн 5-8 -р анги
  • 12:00
    "Балжиннямтай өдөр"
  • 12:45
    "Анчид" Анимэ 83-90 -р анги
  • 16:15
    "Соронз" МУСТА Дуучин Б.Батболд
  • 16:55
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Хөдөлмөрийн баатар, Гавьяат тамирчин, Дархан аварга Ж.Мөнхбат
  • 17:55
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    "Talk With Me" M.A.D Mongolia ХХК-ний гүйцэтгэх захирал Ц.Уянга
  • 19:00
    "Чанга шивнээ" Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "5 өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:25
    Такешигийн эрүүл мэндийн шоу
  • 22:20
    "Бөгтөр уул" Уран сайхны кино
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    "Нүдэн сондор" Монголын уран сайхны кино
  • 09:50
    "Мэнд цай" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хөвсгөр" реалити шоу
  • 11:00
    Syndicate talk
  • 12:00
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Expert тойм" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    VTV LIVE зочины цаг
  • 16:00
    "Backstage" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Теле концерт
  • 18:00
    "10 найз 10 өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DeFacto-Тойм
  • 19:40
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    DeFacto-Review
  • 20:40
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шударга яръя Boldko's talk show
  • 22:00
    "Зангараг" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Фэйри Тэйл" анийм 74, 75-р анги
  • 09:50
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Валидол ноорог кино" 19, 20-р анги
  • 13:45
    "Миний хайрын дууль" 4, 5-р анги
  • 14:55
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:20
    ОХУ-ын Ерөнхийлөгч Путинтай хийсэн ярилцлага - парт 1
  • 20:40
    Миний очих ёстой 100 газар- 2-р бүлэг
  • 21:30
    Засаг цаг
  • 22:00
    "Морь минь давхи" УСК
  • 23:50
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 00:00
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:00
    рок поп дууны цаг
  • 08:35
    "монгол туургатан" дууны цаг
  • 09:00
    "дуулиан 2020" заалны хөлбөмбөгийн тэмцээн шууд дамжуулна
  • 17:00
    хошин шог
  • 18:00
    "үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:20
    "дөрвөн ертөнц" соакино 8, 9, 10-р анги
  • 22:00
    "сэргээн босголт" уск
  • 23:45
    "хүлээн зөвшөөрсөн нь" уск
  • 01:45
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 53-р анги
  • 09:30
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 54-р анги
  • 10:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 10:15
    "Их түүхийн жим" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 49,50-р анги
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Өв соёл" танин мэдэрүйн нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 14:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат дэлгэц" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 55-р анги
  • 17:25
    "Цул төмөр алхимич ах дүүс"хүүхэлдэйн кино 56-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Бухын тулаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 51,52-р анги
  • 22:20
    "Европ" кино сар

Royal HD

  • 07:25
    Эфирийн эхлэл
  • 07:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Завхан аймгийн цаг" /давталт/
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Бүрэн хувиралт" УСК
  • 11:50
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Их засагаар сонин юу байна?
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Хадагтай панда, Ноён зараа СОАК /5,6,7-р анги давталт/
  • 17:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Соронз" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Болор-Үзэг" сэтгүүл зүйн сан үзүүлж байна
  • 19:30
    Монгол гангараа Шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ?" лекц
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Яаралтай нөхөр хайж байна" УСК
  • 00:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 01:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:55
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 08:00
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 10:00
    "Шарталт" МУСК
  • 11:30
    "Амьдрал яриа"
  • 12:30
    "Ноход" МУСК
  • 14:00
    "Үхэл амьдралын заагт" МУСК
  • 16:00
    "Single Ladys" МУСК
  • 18:00
    "Single Ladys-2" МУСК
  • 19:30
    "Зүүдэнд оромгүй явдал" МУСК
  • 21:30
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 10:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн книо/ Мини Нинжа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 11:00
    Бонгын цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/Бяцхан хадагтай зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 12:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 12:35
    Бяцхан бүтээлч
  • 12:50
    Хүүхэлдэйн кино/ Копус
  • 13:00
    Можухын цаг
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз үби
  • 13:50
    Монгол цаг
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино/
  • 16:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 16:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино / Копус
  • 17:35
    Хүүхэлдэйн кино / Олли бяцхан цагаан ачааны машин
  • 18:00
    Танин мэдэхүй
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Мүүк
  • 18:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа Титанууд аа!
  • 19:00
    Можухын цаг
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 21:00
    Үдшийн мэнд
  • 21:10
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Орос хүрэх зам” /3-р хэсэг/ Москва 2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар
  • 11:00
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 11:30
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Дэлхий дахинд” ОУ-ын тойм
  • 13:40
    Томилолтоос ирлээ: /МУ-ын Ерөнхий сайд БНХАУ-д хийсэн ажлын айлчлалаас бэлтгэсэн сурвалжилга/
  • 14:00
    De Facto /Мэтгэлцээн/
  • 16:00
    Анхны бүтээл / Б.Бадар-Ууганы нэрэмжит “Анхны бүтээл” уралдаан/
  • 16:20
    Бүтээлийн нэгтгэл
  • 16:45
    “Сонсъё, ярилцъя” сурвалжилга
  • 17:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнц
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Ярилцъя” үйл явдлын тойм тайлбар /Давталт/
  • 19:20
    “Орос хүрэх зам” /3-р хэсэг/ Москва 2018 Хөлбөмбөгийн ДАШТ-д зориулсан тусгай дугаар
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хөгжлийн замаар” цуврал нэвтрүүлэг /Музей-2/
  • 21:25
    Явлаа, Ирлээ
  • 21:45
    Bloomberg үзүүлж байна: “Хүчтэй тоглогчид” баримтат кино/Ральф Лорэн/
  • 22:15
    “Америк хэмнэл” телесэтгүүл
  • 22:45
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 09:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 10:10
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:10
    "Шинэ ном"
  • 11:40
    "Эрүүл мэнд эрхэм баян" /давталт/
  • 12:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр
  • 12:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 13:00
    МУСК
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:50
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Амжилтын үндэс"
  • 16:10
    Таны амралтанд
  • 16:20
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • 18:00
    "Гэгээн өдөр" хөтөлбөр /Давталт/
  • 18:30
    "Аллисоны зочин" Talk show /Давталт/
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Таны сонголт"
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн" /давталт/
  • 20:30
    "Түмний нэг"
  • 21:00
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Би Монголд хайртай"
  • 22:20
    "Дурлалын сүм" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОТФОРД-К.ПАЛАС 35-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ВЕСТ БРОМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 35-Р ТОЙРОГ
  • 13:20
    БРАЙТОН-ТОТТЕНХЭМ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 15:30
    БОРНМУТ-МАН.ЮТД НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 17:40
    БӨРНЛИ-ЧЕЛСИ НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 19:50
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 20:15
    АРСЕНАЛ-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    PL WORLD №35
  • 23:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 23:20
    МАН.СИТИ-СВОНСИ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 10:00
    ВЕСТ БРОМ-ЛИВЕРПҮҮЛ 35-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1299
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 974
  • 16:00
    FED CUP 2018 ЭХНЙИ ТОЙРГИЙН ТОЙМ
  • 17:00
    ГЕРМАН-ЧЕХ FED CUP 2018 (ШУУД) ӨДӨР-2

SPS Спорт

  • 07:00
    ПЛЭЙ-ОФФ ЭХНИЙ ШАТНЫ ТОГЛОЛТ (ШУУД) №4
  • 10:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ-АТЛАНТА NBA 2017-2018
  • 12:00
    NBA GAMETIME 1889
  • 12:30
    МИЛОУКИ-ФИЛАДЕЛЬФИ NBA 2017-2018
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1299
  • 16:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 974
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №10
  • 19:00
    NBA ACTION 2729
  • 19:30
    БОБ ПЕТТИТ БАРИМТАТ КИНО
  • 19:55
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 20:15
    СТӨҮК-БӨРНЛИ (ШУУД) 35-Р ТОЙРОГ
  • 22:25
    NBA GAMETIME 1890
  • 22:55
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 23:55
    PRODUCTION TIME
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    '"Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ULTIMATE FIGHTER #2
  • 09:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 10:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРБОСА-ЛИ (ШУУД)
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ЖОНСОН-РИС
  • 15:00
    UFC 188 БЕЛАСКЕС-ВЕРДУМ
  • 17:20
    РОДРИГЕЗ-ПЕНН UFC FIGHT NIGHT
  • 19:20
    WWE SMACKDOWN 974
  • 21:20
    "MONEY BALL" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 23:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS

OTV

  • 07:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 08:00
    Маамуу үзүүлж байна
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Хүргэн хүү / МУСК/
  • 12:00
    Singl ladies 1 /МУСК/
  • 14:00
    100% Хит хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Ахлах сургууль /ОАУСК 5,6-р анги/
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Cooc book
  • 19:50
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 20:00
    Тайзны ард
  • 21:00
    Кинон дунд
  • 22:00
    Аав /МУСК/
  • 00:00
    Show time
  • 03:00
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 25, 26-р анги
  • 09:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 64-67-р анги
  • 12:25
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 3-р анги
  • 13:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 14-16-р анги
  • 17:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 27-р анги
  • 19:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 68-р анги
  • 20:00
    "Ээжийн дайсан 2" Уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 20:10
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 17-р анги
  • 21:40
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Миний эрдэнэ" ОАК төгсгөлийн 68-р анги
  • 00:00
    "Тооцоотой ялалт" ОАК 17-р анги
  • 01:00
    "Аз жаргалтай өдрүүд" ОАК 27-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    КЛИВЛЕНД - ИНДИАНА - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 05:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 06:00
    RED BULL ENERGY TIME №9
  • 06:30
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:30
    ХЬЮСТОН - МИННЕСОТА ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 10:30
    ХЬЮСТОН - МИННЕСОТА ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 12:30
    "BOOK OF ISAIAH" БАРИМТАТ КИНО PART 1
  • 13:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:50
    PRODUCTION TIME
  • 14:00
    ТОРОНТО - ВАШИНГТОН - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 16:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1726
  • 17:30
    OVERTIME НЭВТРҮҮЛЭГ 1725
  • 18:00
    RED BULL ENERGY TIME №10
  • 18:30
    NBA ACTION 2729
  • 19:00
    "ВИНС КАРТЕР" ЯРИЛЦЛАГА
  • 19:50
    PRODUCTION TIME
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1889
  • 20:30
    ХЬЮСТОН - МИННЕСОТА - ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 23:00
    "MICHAEL JORDAN - HIS AIRNESS" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Нууц ажилтан" OАУСК 4-р бүлэг 8,9-р анги
  • 12:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Urban" хаврын коллекци
  • 14:30
    Өмнөговь аймгийн Гэр бүл хүүхэд залуучуудын газар үзүүлж байна
  • 15:00
    Хошин шог
  • 15:30
    Таны сонголт
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тулааны спорт " нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 18:40
    Зарын цаг
  • 18:50
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг:
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Бест буйдан" үзүүлж байна
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Urban" хаврын коллекци
  • 22:20
    "Дэлхийн Монгол" аялал нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "Ворошеловын мэргэн бууч" УСК

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Фиксикчүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Самара” ОАК 15, 16, 17-р анги
  • 11:20
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /давталт/
  • 13:30
    “Аянгын бороо” жүжиг
  • 16:30
    Кино миний амьдрал
  • 17:00
    “Луугийн арал” хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Чимэд/
  • 18:20
    “Хүний амь” МУСК
  • 20:00
    “100 наслаарай” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хүний эсрэг хүнс” баримтат кино
  • 21:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 22:00
    Самара” ОАК 18-р анги
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Хүний амь” МУСК
  • 00:40
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 08:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "АЗ ЖАРГАЛЫН ӨГЛӨӨ" хүүхдийн хөтөлбөр/шууд/
  • 12:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 12:50
    Өнөөдөр äýëãýöíýý Өнөөдрийн зурхай
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "ГОДЗИЛА" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:40
    "Барбинууд-2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Elit collection shop
  • 19:30
    "Орон нутгийн сэтгүүлчид" форум
  • 20:00
    "Сүнстэй тулалдагч"ОАУСК 16 анги
  • 21:00
    "7 ХОНОГ" тойм хөтөлбөр
  • 21:50
    Фото мэдээлэл
  • 22:00
    "Илбэдүүлсэн нь" УСК+14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 670
  • 07:45
    Урсгал 751
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 11-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 12-р анги
  • 20:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 752
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 251
  • 23:05
    Баримтат кино 671
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 00:30
    Одод түгэх цаг 251

MNBA Sports

  • 08:00
    БИД ЧАДСАН НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 09:00
    3X3 NANJIN ДЭЛХИЙН ГРАН ПРИ ШУУД
  • 19:00
    BERLIN EASTER CUP-2018
  • 20:40
    ЗАЛУУ НАСАНДАА НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:10
    3X3 ASHGABAT АЗИЙН ТАНХИМИЙН НААДАМ
  • 00:00
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2014

Олон Саналтай

IV/1908:00

SPS Спорт

ЮТА - ОКЛАХОМА NBA ПЛЭЙ-ОФФ (ШУУД) №2

IV/1922:00

AsianBox

"Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 1-р анги

IV/1918:40

AsianBox

"Миний эрдэнэ" ОАК 63, 64-р анги