МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Стрит” уран сайхны кино
  • 10:25
    “Төл таван эрдэнэ” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумаас бэлтгэв.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Амьдралын хүрд” уран сайхны кино 1-р анги
  • 15:40
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:20
    Хөгжмийн агшин
  • 16:30
    “Нандин” ток шоу
  • 17:20
    “Алтан дагины домог” ДАШТ-ий түүхүүд
  • 17:50
    MNB World үзүүлж байна: “Ном унших соёл”
  • 18:15
    Эх орны төлөө
  • 18:45
    МХЕГ: “Байгаль орчны нөхөн сэргэлт”
  • 19:00
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Эрх зүйн хөтөч”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Дэлхийн хамгийн том Хятад зоогийн газар” баримтат кино
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Улаан уулс” Оросын уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:10
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Тесла-Чөлөөт энерги баримтат кино
  • 08:10
    Зүтгүүрхэн Тишка хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 08:40
    Кофе юу, цай юу?
  • 10:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 11:00
    Сумо тойм
  • 11:30
    Од уран сайхны кино
  • 12:40
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:45
    Эрүүл мэнд-Эрхэм баян
  • 13:10
    UBS Нэмэлт цаг
  • 14:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 14:30
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Нацу башё
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Маамуу хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:00
    Perfect Dance- Шоу нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:10
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:30
    Movie Monster Цэнгээнт хөтөлбөр
  • 21:10
    Шанхайд суралцангаа аялцгаая
  • 21:20
    Хоёр дахь 20 нас ОАК 1-р анги
  • 22:40
    Сумо тойм
  • 23:10
    Хөхөө Намжил Морин хуурчдын уралдаант тв шоу
  • 00:20
    UBS music үзүүлж байна
  • 01:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "168"цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:25
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-26
  • 10:50
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "шеф" олон ангит киноны 4-р бүлгийн 20-р анги
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "аяллын амт" баримтат кино-40
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "давтамж" уск
  • 17:10
    "титэм үг"
  • 17:30
    "маамуу" хүүхдийн нэвтрүүлэг /монгол контент/
  • 17:55
    "хүндийн хүчний уналт" олон ангит хүүхэлдэйн кино-27
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 1-р анги
  • 21:20
    "мартахгүй" /алтан фонд/
  • 22:00
    "засаг цаг"
  • 22:40
    "мөрөөдөл" казахстаны олон ангит кино 1-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 09:15
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:15
    "цахим эмч" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "тэ жу ён" соак 45-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэгээн өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    reach the beauty
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 15:35
    зэвүүн яриа
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "дуудлага"
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    нийслэл шийдэл
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    "нори " хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "тэ жу ён" соак 46-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "хана охины амтат шөл" уск
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:30
    эфир засварласан

TV9

  • 06:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 07:55
    ТВ-9 Энэ өдөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ном хурах цаг
  • 09:10
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:25
    “Жумун” олон ангит УСК, төгсгөлийн 81-р анги /давталт/
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:50
    ТВ зар 151918
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:40
    Спорт энэ өдөр
  • 14:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Амьдралын гэрэл гэгээ” олон ангит УСК,78-р анги
  • 15:55
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:20
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК, 20-р анги
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Цагдаа эмэгтэй” олон ангит УСК,20-р анги /үргэлжлэл/
  • 17:50
    “Нийслэлийн засаг даргын тамгын газар үзүүлж байна” /нэвтрүүлэг/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Business maximum 88”
  • 19:10
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:28
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:43
    Энержи Ресурс Үндэсний топ ААН
  • 20:45
    “Тоо юу, сүлд үү?”
  • 21:35
    “Дуулиан” олон ангит УСК, 1,2-р анги
  • 23:00
    “Business maximum 88”
  • 23:10
    “Urban jeans” хаврын коллекц /нэвтрүүлэг/
  • 23:20
    “Ханьсахын жаргал” теле концерт
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:40
    Спорт энэ өдөр /давталт/
  • 01:00
    “Монголын мистер 2013” тэмцээн
  • 02:10
    Баримтат кино
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Кино миний амьдрал"
  • 09:50
    Харандааны адал явдал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Эрүүл ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Чанарын эрэлд" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 14:10
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 15:00
    "С1 мэдээ" Мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто" Хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 18:50
    "Засаг цаг-Засах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 20:15
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Миний дуртай клипүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайд Жэкилл бид 3" ОАК 11-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" мэдээллийн Хөтөлбөр
  • 23:55
    "Тотал Спорт" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    sbn news тойм
  • 09:30
    bleach-61 анги
  • 10:00
    “бүгд унтаж байхад” жүжиг
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:20
    “бизнес аялал”
  • 13:00
    business location
  • 13:30
    ноён оймс
  • 14:00
    эмч сонсож байна
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:40
    инээдмийн толь
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    bleach-62 анги
  • 19:00
    “дугуйн дээр там” 3-4 оак
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:50
    “урбан-хаврын коллекц”
  • 22:00
    “мөнхийн хайр” -13 оак
  • 23:20
    “дугуйн дээрх там” 3-4 оак
  • 00:10
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Маамуу” хүүхдийн хөтөлбөр
  • 07:35
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /46, 47/
  • 08:25
    “Гайхамшигт ертөнц” аяллын нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 28-р анги
  • 10:15
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /10/
  • 11:10
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 20-р анги
  • 12:00
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:30
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 28-р анги
  • 15:10
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /10/
  • 16:00
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 20-р анги
  • 16:45
    Нийслэл хөтөч
  • 17:20
    Хөлбөмбөгийн дэлхийн аварга – 2018
  • 17:40
    “Блэк Жек” хүүхэлдэйн кино /48, 49/
  • 18:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 29-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:25
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /11/
  • 22:30
    “Эртүгрүл хааны түүх” ОАК 21-р анги
  • 23:35
    “Алтан ус” МУСК
  • 01:05
    Мэдээ
  • 02:15
    “Нэгэн дээвэр доор” ОАК 29-р анги
  • 03:00
    “Сүнстэй байшин” реалити шоу /11/
  • 03:45
    “+17” цуврал бүтсэн түүх
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Хөгжилтэй математикууд" хүүхэлдэйн кино 24-26 анги
  • 07:25
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.40-46-р анги
  • 08:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1-27, 28-р анги
  • 09:00
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Төгс бэр" ОАК 47-р анги
  • 11:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?"
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.9-р анги
  • 13:05
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Бүсгүйчүүд хайрыг хүснэ" ОАК 7, 8-р анги
  • 15:10
    "Япон хэлний" /Анхан шат № 24/ алсын зайн сургалт
  • 15:35
    "Япон хэлний" /Дунд шат № 24/ алсын зайн сургалт
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хэрэглээний Хятад хэлний хичээл №13, 14
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Математикийн зарчмууд" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 17:15
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.47-52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2-р анги
  • 19:00
    "Төгс бэр" ОАК 48-р анги
  • 20:40
    "Та 5 дугаар ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нууц материалууд" ОАК 3.10-р анги
  • 23:05
    "Оюутны байр" ОАК 2-38, 39-р анги
  • 00:10
    Кино миний амьдрал
  • 00:45
    "Монголчууд XX зууны эхэнд" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 07:00
    Эх орон телевиз эхлэл
  • 07:05
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Ханьсахын жаргал” уран бүтээлийн Хурим - МУСТА, МЗЭ-ийн шагналт яруу найрагч,Цагдаагийн Хурандаа Л.Гаваасүрэн, МУУГЗ хөгжмийн зохиолч Д.Цэцэрлэг
  • 10:55
    “Гоёл медикал”
  • 11:00
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    "Ажил хайгч гэр бүл" төгсгөлийн 9-р анги
  • 14:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Мэргэжил бүхэн сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хэнтий аймгийн Биндэр сумын хаврын уралдаан-2018"
  • 16:40
    "Эх орны өглөө" хөтөлбөр /давталт/
  • 18:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ОБЕГ– Бодлогын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Ярих өнцөг” нэвтрүүлэг
  • 20:05
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 20:10
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 20:20
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 1,2-р анги
  • 22:25
    “Хотын хөгжлийн тойм” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    “Би домогт Токиод хайртай” ОАК 2-р бүлэг төгсгөлийн 7-р анги
  • 00:10
    "Эх орны өглөө уулзъя" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Сурья, Дагая" /season-1/ 163-р анги
  • 06:30
    Өнөө өглөө
  • 09:30
    Тог тог тог /season-5/ 32-р хэсэг
  • 10:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 55,56-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 3-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 25-27-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 17-р анги
  • 13:00
    "Спортын шинжлэх ухаан" 13-р анги
  • 13:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" 14-р хэсэг
  • 14:30
    Наашаа Цаашаа
  • 15:30
    "Шивнээ" СОАК 10-р анги
  • 16:40
    Үлгэрийн цаг 37-р хэсэг
  • 17:00
    Тог тог тог /season-6/ 1-р хэсэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 34-36-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "The Voice of Mongolia" хөшигний ард 15-р хэсэг
  • 18:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 20:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Бунпил гайхамшгийн оронд" СОАК 4-р анги
  • 22:20
    "Оюу Толгойн үр өгөөж" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 17-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тэрслүү хөвгүүд" ОАК /season-2/ 8-р анги
  • 01:00
    Наашаа Цаашаа
  • 02:00
    Эфир завсарлана

Channel 11

  • 08:00
    Марчаахай
  • 08:30
    Хүүхдийн дуу
  • 09:00
    Billboard chart
  • 10:00
    "Дурлал сүйтгэгч" МУСК
  • 12:00
    Монгол дууны цаг
  • 13:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Нийтийн латин бүжгийн цаг
  • 16:00
    VIBE MIX
  • 17:00
    KPOP дууны цаг
  • 18:00
    Марчаахай
  • 18:30
    Хүүхдийн дуу
  • 19:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 21:00
    Ээжүүдийн болзоо
  • 22:00
    Төрөлжсөн дууны цаг
  • 23:00
    Орос дууны цаг

TV8

  • 07:20
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:25
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:00
    "Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 10:05
    "Бизнес толь"
  • 10:35
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Бизнес амжилт"
  • 11:30
    "30 хором" анализ
  • 12:10
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Зуун чухал сэдэв "
  • 15:15
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Бизнес амжилт"
  • 16:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:25
    "Нарийн гарц" солонгос хэлний сургалт
  • 17:45
    "Саятан болгох дамжаа" МОАК 20-р анги
  • 18:30
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Дэлхийн Монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 20:35
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 21:40
    "Эрэл " эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Засаг цаг"
  • 23:10
    "Зүүдэнд ч оромгүй явдал" МУСК
  • 01:00
    "Цаг агаарын мэдээ"
  • 01:05
    "Бизнес толь"
  • 01:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    МөнхМонголоотодхаруулна
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “The taking Deborah logan” УСК давталт
  • 08:40
    1900-1950 шууд зар
  • 09:00
    “Ус дээшээ урсдаг ” ОАК 28-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ
  • 10:10
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 10:40
    1900-1950 шууд зар
  • 11:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    1900-1950 шууд зар
  • 12:00
    Тод мэдээ
  • 12:10
    “Амрыг эрье” Цагдаагийн ерөнхий газар үзүүлж байна.
  • 12:40
    1900-1950 шууд зар
  • 13:00
    “Таны сонголт” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    1900-1950 шууд зар
  • 14:00
    Тод мэдээ
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    1900-1950 шууд зар
  • 15:10
    “Дүнжингаравын хурд” 2018
  • 16:40
    1900-1950 шууд зар
  • 17:00
    “Тод мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:40
    1900-1950 шууд зар
  • 18:00
    “Бизнес амжилт” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Business time”нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Чин сэтгэлийн үг” СОАУСК 1-р анги
  • 20:30
    “ТОД МЭДЭЭ”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “Ирээдүйн эзэд“ нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ээжийн дайсан” МУСК
  • 23:50
    “ТОД МЭДЭЭ” мэдээллийнхөтөлбөр
  • 00:40
    Эфирзавсарлана

SCH

  • 07:55
    “Сэтгэл нэгтэй Сансар” дуу
  • 08:00
    “Сайн байна уу?” Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Зар сурталчилгаа
  • 10:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 11:15
    “Монгол аялгуу нэвтрүүлэг” Нийтийн дууны цаг
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Уртын дууны тив Цогтсайхан
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:15
    Гадаад дууны цаг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 14:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Зар сурталчилгаа
  • 15:15
    “Кино миний амьдрал”
  • 16:00
    “Ая дууны захиалгат мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Зар сурталчилгаа
  • 18:15
    Хошин урлаг үзүүлж байна
  • 19:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 20:00
    Зар сурталчилгаа
  • 20:15
    “Эрүүл мал-Монголын баялаг”
  • 20:35
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 21:00
    Зар сурталчилгаа
  • 21:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга
  • 22:00
    “Хөгжмийн завсарлага”
  • 22:15
    Монгол аялгуу- “Бидний танил дуунууд”
  • 23:15
    “Шинэ бүтээл” санал асуулга

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Чухал амжилт
  • 10:30
    Амжилтын үндэс
  • 11:10
    Нацү башё тойм
  • 11:40
    Эргэх холбоо - Олон нийтийн цаг
  • 12:30
    Япон хар үхрийн нууц Баримтат кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Амжилтын үндэс
  • 16:50
    Чухал амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:50
    Өлзий ТВ Шинэ 7 хоногт
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Нацү башё тойм
  • 22:00
    Өстөн Олон ангит кино 29-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:00
    Амжилтын үндэс
  • 00:30
    Чухал амжилт
  • 00:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

TV9-2

  • 07:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 08:00
    "Амар амгаланд хүрэх зам" өглөөний бясалгал /танин мэдэхүй /
  • 08:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 10:00
    “Апостол” олон ангит УСК, 9-р анги /давталт/
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 5-р анги /давталт/
  • 12:30
    “Бодь мөрийн зэргийн Тунгаамал алт” нэвтрүүлэг,13-р хэсэг
  • 13:00
    “Балбын тухай аяны тэмдэглэл” баримтат кино
  • 13:30
    “Амьтны ертөнцийн сонин хачин”, цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги /давталт/
  • 15:00
    Архив::“Аян замын тэмдэглэл “ нэвтрүүлэг, 1-р хэсэг
  • 15:30
    “Гэр бүлийн толь” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “After school club” шоу
  • 16:45
    Зураглал
  • 17:00
    “Ёо ёо-гийн мастер” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 18:00
    “Гэр ертөнц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Архив:” Домгийн мөрөөр танин мэдэхүнй цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Спорт мэдээ
  • 19:30
    Архив “Догшин хутагт Данзан Равжаа” баримтат кино
  • 20:00
    “Апостол” олон ангит УСК,10-р анги
  • 21:00
    “Дурлахыг хориглоно” олон ангит УСК, 6-р анги
  • 22:00
    “Эрхэмсэг Бурмаа” тоглолт
  • 23:30
    ТВ-9 Маргааш

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Флаш" ОАК (V.4,5-р анги)
  • 09:20
    "Энэ бол бид" ОАК (I.10,11-р анги)
  • 11:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.1-4-р анги)
  • 12:30
    "Хязгааргүй" МУСК
  • 14:10
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК"
  • 16:00
    "Гэлэнмаа нар 2: Хуучин зуршилдаа орсон нь (Sister Act 2: Back in the Habit)" УСК
  • 18:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:10
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур )
  • 18:30
    "Флаш" ОАК (I.6-р анги)
  • 19:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 20:30
    "Энэ бол бид" ОАК (I.12-р анги)
  • 21:30
    "Лардьма" МУСК
  • 23:30
    "Флаш" ОАК (I.6-р анги)
  • 00:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 02:00
    "Энэ бол бид" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 03:30
    "Гэлэнмаа нар (Sister Act)" УСК"
  • 05:10
    "Лардьма" МУСК
  • 06:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг (Оператор Д.Ганжуур )
  • 07:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.3-6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Анчид" Анимэ 133-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Анчид" Анимэ 134,135-р анги
  • 09:50
    Нэрийн хуудас
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Хамтдаа суръя" Маскны загвараа баримлаар хийх
  • 11:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Хаалттай сургууль" ОАК 29,30-р анги
  • 13:15
    "Балжиннямтай өдөр" Сонгдо эмнэлгийн мэс заслын эмч Б.Баярсайхан
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 15:25
    Нэрийн хуудас
  • 15:35
    "One Piece" Анимэ 136,137,138-р анги
  • 16:55
    Хошин шог
  • 17:10
    Star music
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Нэрийн хуудас
  • 18:25
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 18:30
    "Анчид" Анимэ 136,137,138-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал"№5
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Энканто Оранж таун үзүүлж байна
  • 21:40
    Хотын хөгжлийн тойм
  • 22:25
    Нэрийн хуудас
  • 22:35
    "Харийн зүйл" ОАК 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:30
    E-MART үзүүлж байна
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:35
    "Хаалттай сургууль" ОАК 29,30-р анги
  • 02:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Фэйри Тэйл" анийм 90-р анги
  • 10:00
    "Валидол ноорог кино" 35-р анги
  • 10:30
    Бизнес боломж
  • 10:40
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:10
    Хошин шог
  • 13:00
    "Үхэлд хүргэх 1000 зам"
  • 14:00
    "Надтай гэрлээч" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Учрал" УСК
  • 16:45
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:15
    Миний очих ёстой 100 газар
  • 17:55
    Бизнес боломж
  • 18:15
    "Фэйри Тэйл" анийм 91-р анги
  • 18:45
    "Шинэ зуун" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Таны сонголт
  • 19:50
    "Валидол ноорог кино" 36-р анги
  • 20:20
    "Генерал бид хоёр" 1-р анги
  • 21:20
    Засаг цаг
  • 21:50
    "Оддын өргөн чөлөө" ток шоу
  • 22:50
    Сургалт инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:10
    "Генерал бид хоёр" 1-р анги
  • 00:10
    Эфир хаасан

TV5-3

  • 07:00
    "халуун элгэн нутаг"
  • 07:05
    "дурсамжит дууны цаг"
  • 07:30
    хит дууны цаг
  • 08:30
    рок поп дууны цаг
  • 09:00
    цаг агаар
  • 09:05
    "нийтийн шилдэг дуунууд"
  • 10:00
    "босоо хийморьтой эр хүн" тоглолт
  • 11:30
    цаг агаар
  • 11:35
    "цөмөөхэй" бүжгэн жүжиг
  • 14:05
    цаг агаар
  • 14:10
    хошин шог
  • 15:00
    нийтийн шилдэг дуу
  • 15:20
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "кёрлинг" /холимог орос, солонгос/
  • 18:00
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:30
    "хэцүү хүүхэн" соакино 1-р анги
  • 19:40
    "дөрвөн ертөнц" соакино 31-р анги
  • 21:00
    "love and mercy" уск
  • 23:00
    "үл таних эмэгтэй" муск
  • 01:00
    эфир завсарлага

Olloo

  • 09:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:30
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 10:00
    19-51 Зарын цаг
  • 10:15
    "Ногоон цагаан бас хар"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 93,94-р анги
  • 11:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:00
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Дэлхийн суутан" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    19-51 Зарын цаг
  • 14:15
    "Баримтат кино"
  • 15:25
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    ТВ хичээл: "Англи хэл"
  • 16:25
    ТВ хичээл: "Монгол бичиг"
  • 17:00
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:25
    "Иен Яан Ёо хоёр"хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Авто нюьс" зарын цаг
  • 18:15
    "Та үүнийг мэдэх үү?" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Археологийн цуврал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг давталт
  • 19:30
    "Цагийн гажуудал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    19-51 Зарын цаг
  • 20:15
    "Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Жинхэнэ Луйвар" баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК 95,96-р анги
  • 22:20
    "Энэтхэг" кино сар

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    Эерэг зочин
  • 09:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Хакер" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:55
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:00
    "Шинэ зуун" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Эерэг зочин
  • 16:50
    "Маамуу" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Ханьсахын Жаргал" Уран бүтээлийн Хурим
  • 20:00
    "Хотын хөгжил хорооноос" төсөл нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Бизнес боломж нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Миний эрдэнэ" ОАК 6-р анги
  • 23:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Эко ТВ "Өглөөний мэнд
  • 07:10
    Сэдэв мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Сохор номин Панда хоёр 51,52-р анги
  • 08:25
    Баби Боби хоёр
  • 08:45
    Бяцхан эко элч-2017
  • 09:10
    Сэдэв мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 11:00
    Нууцууд: "Хачирхалтай хүмүүсийн ертөнц-3"
  • 12:00
    "Нутгийн айл"
  • 12:30
    "Баби Боби хоёр"
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "10/17 шууд хөтөлбөр"
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Хүрээ панз" /₮/
  • 17:00
    "Ард түмний зууч"
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 19:00
    "Авалорын гүнж Елена" 1-р анги
  • 19:25
    "Баби Боби хоёр"
  • 20:00
    "Бяцхан модель-2017"
  • 20:30
    "Кино тасалбар"
  • 21:00
    "Сэдэв" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "22 шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    00 шоу
  • 00:00
    Сайхан амраарай

DreamBox

  • 09:00
    Өглөөний мэнд
  • 09:10
    Хүүхэлдэйн кино/Тобот
  • 10:00
    Бонгын цаг
  • 10:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Белка Стрелка
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Пороро
  • 11:00
    Мишээлийн цаг
  • 11:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Бяцхан хадагтай Зази
  • 11:30
    Хүүхэлдэйн кино/Урагшаа Титанууд аа !
  • 12:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 12:10
    Хүүхэлдэйн кино/ миний найз үби
  • 12:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 13:00
    Авьяаслаг багачууд
  • 13:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Брүмиз
  • 14:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 14:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 15:00
    Өдрийн мэнд
  • 15:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Белка Стрелка
  • 15:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Урагшаа титанууд аа.
  • 16:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 16:10
    Хүүхэлдэйн кино/Тобот
  • 17:00
    Бонгын цаг
  • 17:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Lassie - The New Adventures of lassie
  • 18:00
    Танин мэдэхүйн цаг
  • 18:10
    Хүүхэлдэйн кино/ Пэт мэт
  • 18:30
    Нэвтрүүлэг/Авьяаслаг багачууд
  • 19:00
    Мишээлийн цаг
  • 19:10
    Супер гэр бүл
  • 19:40
    Хүүхэлдэйн кино/ Миний найз Үби
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино/Пороро
  • 20:30
    Хүүхэлдэйн кино/ Тобот
  • 21:20
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаана

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм”хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хүрээлэн амьд ертөнц цуврал
  • 09:25
    ММ энэ долоо хоногт
  • 09:30
    “Дэлхий дахинд” олон улсын тойм
  • 10:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:20
    “ММ today” interview
  • 10:40
    Халуун сэдэв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эх дэлхий бидний гэр” баримтат кино 1-р хэсэг
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 19:00
    Засаг цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    “Баримт”- МҮОНР-ийн эрэн сурвалжлах багтай хамтран бэлтгэв.
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар
  • 23:15
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 23:35
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:55
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ

MNC

  • 07:30
    "7 хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Хямралын дараа"
  • 09:15
    "Түмний нэг"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Карбонеро-08"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Шинэ ном"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гэгээн өдөр" Хөтөлбөр
  • 13:00
    "13 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:30
    "Тархины тоглоом-05"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Амжилтын үндэс"
  • 18:00
    "Бие махбодын нууц-01"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Карбонеро-09"
  • 20:00
    Баримтат дэлгэц
  • 20:45
    "Экологийн Монгол бордоо"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Аллисоны зочин" Talk show
  • 22:10
    "Ус дээшээ урсдаг" 11-р анги
  • 23:10
    "Ээжийгээ айлгах төлөвлөгөө" 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган 248
  • 10:45
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Тусгай хамгаалалттай газар нутаг” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 11:50
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:55
    Баяжих реклам
  • 12:00
    Алжаал тайлах аяз
  • 12:30
    “Би эх орны цэрэг” яруу найргийн наадам
  • 14:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:30
    “Олон улсын уран бүтээлчдийн өдөр” нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Ой мод олуулаа” нэвтрүүлэг
  • 15:57
    Оройн хөтөлбөр танилцуулна
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Онцгой үүргийн төлөөлөгч” УСК 01
  • 18:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:55
    Монгол дуу
  • 19:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:30
    “Жинхэнэ луйварчид” сэрэмжлүүлэх цуврал
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Сүүн тэжээлтний амьдрал” баримтат кино 01
  • 20:50
    “Дөрвөн цагийн бэлчир” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц. Доктор З.Бат-Отгон 16
  • 22:00
    “Эрүүл энхийн шинэ ертөнц” лекц 01. Мөнхөө эмч
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БРАЙТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 11:10
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 11:20
    САУТХЭМПТОН-МАН.СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №29
  • 14:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №10
  • 14:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 15:00
    ЕВРОПИЙН ЛИГҮҮД
  • 15:10
    СВОНСИ-САУТХЭМПТОН НӨХӨН ТОГЛОЛТ
  • 17:20
    АРСЕНАЛ-АТЛЕТИКО ЕВРОПА ЛИГ 1/2
  • 19:40
    ULTIMATE PLAYER
  • 20:40
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 21:40
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМОГ - ТЕДДИ ШЕРИНГЭМ
  • 22:40
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР - АНТУАН ГРИЙЗМАНН №2
  • 23:40
    МАРСЕЛЬ-ЗАЛЬЦБУРГ ЕВРОПА ЛИГ 1/2

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 10:00
    МАН.ЮТД-ВОТФОРД 38-Р ТОЙРОГ
  • 12:10
    WWE MONDAY RAW 1300
  • 14:00
    ТРИАТЛОН ДАШТ-ТОКИО (ЭМЭГТЭЙ)
  • 16:30
    SPORTMAX №06
  • 17:00
    "PUMPING IRON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1302
  • 21:00
    NBA ACTION 2732
  • 21:30
    "JERRY MAGUIRE" УРАН САЙХНЫ КИНО

SPS Спорт

  • 00:00
    SPS SPORT ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
  • 03:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 06:30
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 09:30
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:00
    МАН.ЮНАЙТЕД - УОТФОРД 38-Р ТОЙРОГ
  • 14:10
    ЛИВЕРПҮҮЛ - БРАЙТОН 38-Р ТОЙРОГ
  • 16:20
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1729
  • 17:20
    САУТХЭМПТОН - МАН.СИТИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №12
  • 20:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 37-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    NBA GAMETIME 1906
  • 21:15
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ 38-Р ТОЙРОГ
  • 22:15
    "DAMNED UNITED" УРАН САЙХНЫ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Surveillance"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 201 ЛАУЛЕР-ВҮҮДЛИ
  • 10:50
    UFC FIGHT NIGHT КИМ - ХАДЭВЭЙ
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT ГУСТАФФСОН-МАНУВА
  • 14:10
    ЖУДО ТБИЛИСИ ӨДӨР 1
  • 16:40
    WWE RAW 1302
  • 18:40
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-БРАУН
  • 20:40
    "GENERATION IRON" УРАН САЙХНЫ КИНО
  • 22:40
    ULTIMATE FIGHTER #2
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Мориор амилсан Монгол заяа ААУяач Б.Нохойцагаан
  • 12:00
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /Шууд/
  • 13:00
    Arc de troimphe 2000 он – 2001он дэлхийн шилдэг морин уралдаан
  • 13:30
    Зарын цаг /ШУУД/
  • 14:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:30
    Ерөнхийлөгчид /1849-1865 он/ БАРИМТАТ КИНО
  • 15:20
    “Тэнүүн -Огоо cup – 2017” /Тэнүүн Огоо-1 – Эрдэнэт /, /бүх одод/
  • 17:00
    “Монгол нүнжиг” /шууд/
  • 18:00
    Гарьд цолны хүнлэтгэлийн барилдаан /2016 он/
  • 19:05
    Зарын цаг/давталт/
  • 19:30
    “Сэцэн ханы хурд- 2016 ” хурдан морины уралдаан /азарга, их нас, соёолон/
  • 20:30
    Сүлд мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Их спорт мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа МУМУ Ц.Цэнд- Аюуш
  • 23:00
    Хачирхалтай хүн 24-р анги ОАУСК
  • 00:00
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 09:30
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 11:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 12:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд нэвтрүүлэг/
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Рагуса Тур үзүүлж байна
  • 17:30
    Зарын цаг 1900-2008
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хот айл Говь-Алтай аймгаас
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Зарын цаг 1900-2008
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:30
    Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

Тэнгэр TV

  • 08:55
    Өглөөний эфир эхлэл
  • 09:00
    "Monkey King Hero is Back"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Legend" нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Security"УСК
  • 12:40
    "Criminal" УСК
  • 14:40
    "5 Centimeters per Second"хүүхэлдэйн кино
  • 15:45
    "Missionary" УСК
  • 17:15
    "Alpha and Omega"хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "Making the movie" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Babette's Feast"УСК
  • 21:00
    "Love Actually " УСК
  • 23:15
    "I Hate Valentine's Day" УСК
  • 00:40
    Эфир хаах

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Гайхалтай аяллууд" нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:00
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 8
  • 09:00
    "Супер гэр бүл" ОАК 7, 8-р анги
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Блэк" ОАК 2-р анги
  • 13:25
    Тоглолтын цаг
  • 14:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 25-р анги
  • 15:15
    Бизнесийн хятад хэлний дунд шатны хичээл № 13, 14
  • 16:05
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Супер гэр бүл" ОАК 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 2-р анги
  • 20:10
    "Блэк" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" ОАК 26-р анги
  • 23:20
    "Хайр эргэсэн хавар" ОАК 2-р анги
  • 00:15
    "Блэк" ОАК 3-р анги
  • 01:40
    "Супер гэр бүл" ОАК 9, 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 02:30
    "BOOK OF ISAIAH" БАРИМТАТ КИНО PART 3
  • 03:00
    NBA ACTION 2732
  • 03:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)
  • 06:30
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ХЭВЛЭЛИЙН ХУРАЛ (ШУУД)
  • 07:30
    ФИЛАДЕЛЬФИ - БОСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 10:00
    ЮТА - ХЬЮСТОН ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 12:30
    RED BULL ENERGY TIME №11
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1729
  • 14:00
    "ТӨМӨРӨӨГИЙН ШОУ" РАДИО НЭВТРҮҮЛЭГ №23
  • 15:00
    "БОБ КОУЗИ" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:30
    ТОРОНТО - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #3 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 18:00
    "BIG O" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ 1728
  • 20:00
    NBA GAMETIME 1906
  • 20:20
    КЛИВЛЕНД - БОСТОН ТОГЛОЛТ #1 ПЛЭЙ-ОФФ 2018
  • 22:50
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA ACTION 2732

HTV

  • 08:00
    HTV эхлэл
  • 08:05
    “Тоглоомын эмч Плюшева” хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Эрүүл мэндийн 1000 зөвлөгөө
  • 09:00
    “Эмчээс асууя” эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    Шинжлэх ухааны туршилтууд
  • 10:50
    Эм зүйч зөвлөж байна
  • 11:00
    “100 наслаарай” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    ЦЕГ үзүүлж байна
  • 12:00
    “Шуугиан таригч” МУСК
  • 13:40
    “Хүн байгалийн эсрэг” баримтат кино
  • 14:10
    “Амин дэм”танилцуулга нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Инээд эм
  • 15:30
    "Амьдын холбоо” Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    “Эрүүл амьдарцгаая” нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 18:00
    Эрүүл амьдрал спорт MBA Дээд лиг 2018 Улирлын тоглолт /шууд/
  • 22:00
    “Амьд байгалийн нууц” баримтат кино
  • 22:50
    Таны цаг –Таны эрүүл мэндэд
  • 23:00
    “Ийм нэгэн дурлал” МУСК
  • 00:30
    Эфир хаана

ЛХА ТВ

  • 06:00
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 07:30
    Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:30
    Мэдээний өрөө
  • 09:50
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Сэтгэшгүй эмнэлэг үзүүлж байна
  • 12:30
    Гэр бүлийн цаг
  • 13:25
    Өдрийн мэдээ шууд
  • 13:45
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    “Ин Тач” үйлчлэл Чарльз Стенли
  • 14:30
    “4 дэх засаглал” тойм
  • 16:00
    UB лавлах 1900-1617
  • 17:00
    Түмний аялгуу шууд
  • 18:00
    Гэр бүлийн цаг
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Хуулийн цоорхой шууд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Хошин бичлэг
  • 22:05
    UB лавлах 1900-1617
  • 22:15
    УСК
  • 00:15
    Тэнгэрийн цаг
  • 00:45
    “4 дэх засаглал” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:45
    Эфир хаана

NBTV

  • 07:30
    Манай дэлгэцнээ Энэ өдрийн зурхай
  • 07:40
    Фото мэдээлэл
  • 07:50
    "Мистер Бен" кино
  • 09:10
    Фото мэдээлэл
  • 09:20
    "БЭТМАН" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    "Хотын ангууч" ОАУСК 13 анги
  • 12:00
    Өнөөдөр дэлгэцнээ Өнөөдрийн зурхай
  • 12:10
    "7 хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Фото мэдээлэл
  • 13:10
    "Мухамед Али" УСК+14
  • 15:30
    Фото мэдээлэл
  • 15:40
    "ХИТ" дууны цаг
  • 16:50
    "АВАТАР" хүүхэлдэйн кино 1-4
  • 18:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 18" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Фото мэдээлэл
  • 18:30
    "ИХ ХОТЫН АЯЛАЛ" Орхон аймгийн татварын хэлтэс
  • 19:00
    "ЗУУН ЧУХАЛ СЭДЭВ"
  • 19:50
    "Хотын ангууч" ОАУСК 14 анги
  • 21:00
    "ОРГИЛ ЦАГ 21" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Фото мэдээлэл
  • 21:40
    Хэрэглэгчийн цаг
  • 21:50
    "Амьд Ус" УСК +14
  • 00:00
    Маргааш манай дэлгэцнээ
  • 00:10
    Эрдэнэт сайхан амраарай !

Global TV

  • 07:00
    Баримтат кино 691
  • 07:45
    Урсгал 772
  • 08:05
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 10:00
    Нэгэн дээвэр дор 33-р анги
  • 10:50
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 16:45
    Миний гал тогоо 104
  • 17:15
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 20:00
    Нэгэн дээвэр дор 34-р анги
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 22:00
    Урсгал 773
  • 22:20
    Одод түгэх цаг 272
  • 23:05
    Баримтат кино 692
  • 23:45
    Аз жаргалыг гэрээсээ...
  • 01:00
    Одод түгэх цаг 272

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 ТОЙРГИЙН ТОГЛОЛТУУД
  • 10:00
    ОЛОН УЛСЫН ТАКВОНДО АЗИЙН АШТ ДАВТАЛТ
  • 13:00
    ХЭНТИЙ ЭБЭГ – БУРХАНТЫН БУГА SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO1-1
  • 14:30
    NS БҮРГЭДҮҮД – ХХБ SPRITE SUPER LEAGUE БАРУУН БҮС PO1-1
  • 16:00
    ӨВӨРХАНГАЙ – GOVI SPRITE SUPER LEAGUE БАРУУН БҮС PO1-1
  • 17:30
    IRL ROCKETS - ХАСУМЕГАВАТТ SPRITE SUPER БАРУУН БҮС PO1-1
  • 19:00
    UB BLUE DRAGON – БГД MONGOLIANS СУПЕР ДЭЭД ЛИГ -2018
  • 21:00
    MONGOLIA – JORDAN FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:20
    NEW ZEALAND – MONGOLIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 21:40
    MONGOLIA – AUSTRALIA FIBA 3X3 ASIAN CUP
  • 22:00
    DREAMM TEAM 3X3 НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 23:00
    KHOVD – BELGRADE FIBA 3X3 GOYANG
  • 23:20
    ULAANBAATAR – SONGPA INPULSE /KOR/ FIBA 3X3 GOYANG
  • 23:40
    ULAANBAATAR – PRINCETON /USA/ FIBA 3X3 GOYANG
  • 00:00
    SPRITE SUPER LEAGUE ALL STAR -2015

Олон Саналтай

V/2221:30

MovieBox

"Өнөөдрөөс илүү маргааш (A Better Tomorrow)" УСК

V/2208:30

SPS Сагсан Бөмбөг

БОСТОН - КЛИВЛЕНД ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2018 (ШУУД)

V/2208:55

TV7

Seven эхлэл